Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#121851) adrian360 válasza jagada (#121846) üzenetére


adrian360
őstag

tudok akciósan egy raklapnyi százas zsepit, küldjek ?

(#121852) mcwolf79 válasza nyunyu (#121848) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mert aztán mod-ok nélkül már nincs is élet a WOT szervereken :U :P Anélkül nincs játék, esik a véennyóc, sőt még az rng is jobban szopatja az embereket :P
Tiltaná be már a WG a mod-okat, akkor nem lenne folyton a sírás. Patch után azzal van tele a topic, hogy megy a tömeges sírás, hogy nem megy xy mod. Uncsi :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#121853) Enzolord válasza nyunyu (#121848) üzenetére


Enzolord
addikt

Viszont egy jó adag modot beraknak alapból, szóval nem biztos, hogy olyan vészes a helyzet, mint szokott.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121854) Balesz1899 válasza Enzolord (#121853) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Pont ezen gondolkodtam, hogy nekem az arty assistant kell kb, meg az xvm, és kész is vagyok, a többi szép lassan belekerült a játékba...

(#121855) Fel válasza lacibacsi (#121737) üzenetére


Fel
addikt

Ha-ha, nem csak megsemmisíteni kell, ki is kellene fejleszteni az angol Technical Engineer plecsniért:

Sok szerencsét hozzá! :) Jó vicc... Biztosan bug ez is. Jól sikerült ez a 9.15.2., na!

(#121856) Looserke


Looserke
őstag

Van valakinek Scorpion G-je? Ha igen mit tudna mesélni róla? :)

(#121857) emre válasza Looserke (#121856) üzenetére


emre
veterán

kurvajó

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#121858) po1son válasza Looserke (#121856) üzenetére


po1son
addikt

link
Lehet mondani a Grille kistesója a tank, amivel ugyan abba a játékstílusban kell játszani... Sokan panaszkodnak itt a fórumon, hogy rossz a camoja, de szerintem az is teljesen rendben van, ha skilles legények vannak benne. Igaz a rutinosabbak tudják, hogy mekkora távolságból fog villanni a lámpa az adott helyzetbe.... Én általában csata elején (map függő) előre gurulok egy lövésre a tank gyorsasága miatt és az első percben már van egy csinos hittem. Utána átadom a helyem a nagyfiúknak, de ezt a entry hitet csak úgy érdemes csinálni, ha az ellenfél messze van és te pár másodperc alatt ködé tudsz válni a pályán egy fedezék mögött, mert ha nem, akkor elgondolkodhatsz hány imát ismersz. Aztán szépen hátra vonulsz a második vonalba és csipegetsz a nagyokból okosan és amikor végjáték alakul ki megint rá lehet támaszkodni a gyorsaságra, mert nagyon jól lehet vele lopni a frageket vagy lakmározni egy hátul maradt ellenséges heavy tankon. :DDD
Ami talán még fontos megemlíteni, hogy nekem a tier8as prémium járművek közül ez állja meg legjobban a helyét tier10be (goldot ritkán kell tölteni). Hirtelen most ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#121859) jagada válasza adrian360 (#121851) üzenetére


jagada
őstag

Ha beépítenék a játékba a modokat nem kellene velük görcsölni és nem lehetne rinyálni, hogy csíííter. Mindenki maga dönthetné el, hogy melyiket akarja használni és így egyenlőek lennének a feltételek. Évek óta fennálló alap bugokat sem tudnak javítani, csak a xaros HD tankokkal foglalkoznak.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121860) jano_77 válasza GeneraL_XTX (#121849) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne haragudj meg, de erős user error-nak gondolom, amit leírtál a kis amcsi Scorpio ról ugyanis szerintem pont az ellenkezője igaz, vagyis nagyon jó az álcája!
Igen meg van a tank, tapasztalatból írom ezt. Én speciel épp ezért szeretek vele menni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121861) lacibacsi válasza Fel (#121855) üzenetére


lacibacsi
addikt

:O

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121863) sith7 válasza emre (#121857) üzenetére


sith7
nagyúr

:DD :C

(#121864) lacibacsi


lacibacsi
addikt

O-Ho-n melyik ágyút használjátok? Pen, pontosság, RoF ügyben a VIII-as ágyú a nyerő, de valahogy nagyon hiányzik az a bizonyos "hübazdmeg" érzés, amit a troll gun 700-as átlagsebzése tud okozni. Csak hát a 121-es átütés ezen a szinten már inkább vicc kategória,..

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121865) wwenigma válasza kchryss (#121833) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hehe, most lett 2200 a WN8-am. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#121866) sith7 válasza lacibacsi (#121864) üzenetére


sith7
nagyúr

Csak a troll, és csak HE :K

[ Szerkesztve ]

(#121867) lacibacsi válasza sith7 (#121866) üzenetére


lacibacsi
addikt

T10 ellen hogy muzsikál?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121868) sith7 válasza lacibacsi (#121867) üzenetére


sith7
nagyúr

Hektikusan, de volt, hogy IS7 - ből is kiszedett szemből 300 - 320 - at, meg elvitt 2 embert, meg egy modult ... med - ekből többet is, puha TD - ket, light - okat szépen eszi

Olyan is volt, hogy T110E3 - nak szemből kiszedett 13 - at :D ... be is írta a chat - be, hogy "O-HO , pls dont kill me :-) "

(#121869) emre válasza lacibacsi (#121867) üzenetére


emre
veterán

Ezt találtam a témában: replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#121870) lacibacsi válasza sith7 (#121868) üzenetére


lacibacsi
addikt

Like... :)

(#121869) emre: Szépen szórta a nagyobbakat. A kérdés, hogy egy ilyen menetre vajon hány olyan jut, ahol semmire sem megy az ember a magasabb osztályok ellen.

De meggyőztetek: estére felteszem a troll gun-t, aztán möglássuk... ;)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121871) nyunyu válasza lacibacsi (#121870) üzenetére


nyunyu
félisten

Japán heavyvel mindig scoutolni megyek Sand River assaulton, ha +2 BTbe tesz.

Úgy legalább kevesebbet szenved az ember.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#121872) sith7 válasza lacibacsi (#121870) üzenetére


sith7
nagyúr

Az a jó abban az ágyúban, hogy tökmindegy mi jön szembe, akkor is tudod sebezni, nem kell gyenge pontokat keresni ... az más kérdés , hogy mennyit :D

(#121873) emre válasza lacibacsi (#121870) üzenetére


emre
veterán

Nézd meg hogy a top dmg és xp replayek között hány volt t10-es csata.
Elárulom nem sok. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#121874) tarka_szarka válasza lacibacsi (#121870) üzenetére


tarka_szarka
tag

Én csak most kezdtem használni az O-HO-t a maratonra. Szinte mindig tier tízben szereplek, 13 meccsből 11 tier tízes volt. 1362 átlagsebzést mutat a rendcer. Általban 4-5 lövésig jutok, 15sec a töltésidő.

Néha ad be 700-800 damaget papírok ellen. Heavykbe 300 körülieket ragasztok, ritkán semmit. Még szokni kell a vasat, de eddig nem sok örömteli pillanatot okozott.

WOT account: tarka_szarka

(#121875) sebijani1982 válasza jagada (#121859) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!

Biztos, hogy nem lenne csíterezés?
A "gold" lőszer is a játék része, mégis 95%-a a chat-es üzeneteknek másról sem szól, mint noob valaki, mert gold lőszert pötyögtet!

Sajnos ugyanaz lenne, mint most! Valaki mekkora noob, hogy mondjuk a zoom mod mellett használja a 10 mp-es hatodik érzéket... stb. stb....

Ilyenné vált az emberi természet sokaknál, a másikba mindig a lehető legdrasztikusabban belekötni...

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#121876) CirrMee válasza sebijani1982 (#121875) üzenetére


CirrMee
addikt

Aranyról voltak itt viták, egyesek mindig azzal jöttek, hogy nem befolyásoló tényező. Nem a lóf*szt nem, amióta a korábbi 1-1db helyett nagyobb mennyiséget tartok, meg lesz*rom a hozamot, érezhetően jobban tolja a statot, illetve (főleg szorult helyzetekben) több a lőtt sebzés. De ez is csak annak működik, aki fizet valamilyen prémért, a többinek marad a noobozás. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#121877) Sanya válasza tarka_szarka (#121874) üzenetére


Sanya
nagyúr

2 hete megvettem a cdc-t mert mondták hogy op. Megyek, tier 8-10-es meccs, haladok az első heavy mögött, foglaljuk a pozíciót, erre a heavy belerongyol a tömegbe Leroy Jenkinsként, de persze 3 mp alatt kilövik. A többiek épp a kezdőkör körül keringenek össze vissza, azellen meg vilonul rám egy tier10es CW tagjait megszégyenítő összetartással, fegyelemmel. Már-már szeretném feladni.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#121878) DaveHutt válasza Sanya (#121877) üzenetére


DaveHutt
őstag

A CDC az már csak olyan. Meg kell tanulnod, hogy hiába gyors, ha nincs light álcája, állandóan látni és lőni fognak. Ne szaladj vele annyira előre.

[ Szerkesztve ]

(#121879) lacibacsi válasza nyunyu (#121871) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem rossz ötlet, néha én is így csinálok. Még japán heavy sem kell hozzá, elég mondjuk egy AMX M4 45 T9-esek ellen...

(#121873) emre: Ezzel én úgy vagyok, mint tarka_szarka: folyton BT10-be rak. Még csak 16 csatám van, de az első kettő beetető csata kivételével sohasem voltam top tier... :O

(#121874) tarka_szarka: A VIII-as ágyúval csináltam eddig 16 csatát, 1344 az átlagsebzésem. Két skilles legényekkel ezt elég vékonynak ítélem még akkor is, ha abból indulunk ki, hogy én ugyebár núúúúb vagyok. Na, majd meglátom, hogy a troll gun mit tud... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121880) galervin93


galervin93
őstag

Anyám, SU-100Y 2500 sebzésre majdnem 10000-es epéniszt ad. T6-csata, Himmelsdorf, szegény KV-2 beállt a halálutcába, nem volt szerencséje, két lövésből elpárolgott... O-I exp. meg pattant a sidescrapelt oldalamról, mert ugye nagyon kemény gép ez a hajóágyús csoda (autobounce szög volt, szóval nem nagy csoda, ha a "tornyot" lövi sima átütő). :)) És hozott 70 ezret a konyhára ez a kör... Jó kis dög, vicces a játék vele!
A CDC-vel meg nem tudok nyerni, 3/9 meccs, mindegy, kredit azért csorog befelé. Végre nincs görcsös grindelés, minden fontos gépet kifejlesztettem, hogy karácsonyi akciókor megvehessem. Talán még a Tigrist kellene hajtanom a nagytesóért, de a nem túl erős legénység miatt nem túl nagy élmény a játék vele (parancsnok lámpa + egy kis javítás, többieken csak javítás, az is valahol 80% körül). Néha akad egy-egy jobb kör, de összességében nem az igazi, hiába jó gép, hülye vagyok hozzá.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121881) lacibacsi válasza galervin93 (#121880) üzenetére


lacibacsi
addikt

A Su-100Y volt az első vásárolt prém tankom. A mai napig ő a csúcstartó a csaták számában (1506) és még néha most is előveszem egy kis funolásra. Amikor 500 HP körül veszel le egy T8-as tankról... nos, az megfizethetetlen.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121882) Cucuska2 válasza lacibacsi (#121879) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az M4 45ba 90-es ágyúval nagyobb tierben is jól használható. Vagy a 105-össel, amelyiknek az APCR sebzése nagyobb.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#121883) tarka_szarka válasza lacibacsi (#121879) üzenetére


tarka_szarka
tag

Úgy érzem nekem nem lesz a szívem csücske. Pedig szeretem a nagy gépeket. Az O-Ni-val egész jól ment.

Viszont beújítottam a négyes japo lightot a maratonra és ez meglepően zseniális gépezet. Pont nekem való, meg is tartom.

Sebesség tűrhető. Átütés, sebzés és csőlehajlás profi. Simán megyek vele 2,3k wn8 átlagot fikusz legényekkel.

WOT account: tarka_szarka

(#121884) CirrMee


CirrMee
addikt

Tier5-6 prém géposztályból melyik vasat érdemes beszerezni kredit farmolásra?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#121885) lacibacsi válasza tarka_szarka (#121883) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Viszont beújítottam a négyes japo lightot a maratonra"

Hát, kill-gyűjtésre jó, de azért a sebzést ne ezzel akard összeszedni! :K

(#121884) CirrMee: Az éppen most emlegetett SU-100Y tökéletes választás. Már ha szereted a nem túl gyors, de mégis odab@szós tankokat... ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121886) tarka_szarka válasza CirrMee (#121884) üzenetére


tarka_szarka
tag

Statok szerint:

Tier ötben Chi-hu-kai, t-25, leFH a legjobb pénzkereső.

Tier hatban Skoda t40, Dicker max, Rudy

http://www.vbaddict.net/statistics.php?tier=6&tanktype=0&nation=0&premium=2&modeid=0&team=0&battles=1000&groupby=0&fieldname=creditsn&server=eu

Nekem Rudy és a Dicker max van meg. A Rudyval élvezetes játszani. Saját tierjében ragadazó. A Dicker max meg sunyi, nagyot sebző, de ügyesnek és óvatosnak kell vele lenni a sok credithez.

+1 Rudy van benne kutya, aki Szarik. OP.

Ötben meg Turánom van. Magyar seggbe magyar lóf@szt alapon vettem és használom. Nem kiemelkedő semmiben, de én nagyon szeretem, használható gép. Simán lila wn8 átlagot veretek vele száz pár meccsből.

[ Szerkesztve ]

WOT account: tarka_szarka

(#121887) jagada válasza CirrMee (#121884) üzenetére


jagada
őstag

Azok annyira nem alkalmasak a farmolásra szerintem, inkább tegyél még hozzá és T8.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121888) nightmare13 válasza tarka_szarka (#121886) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hát azon csodálkozok, hogy a SU-100Y nincs ebben a listában. Még 800 sebzés után is már kb 30k marad tisztán, 2000 fölött meg már álombevétele van :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#121889) tarka_szarka válasza lacibacsi (#121885) üzenetére


tarka_szarka
tag

Egyértelmű, de sose a sebzést nehéz összehozni. :-)

WOT account: tarka_szarka

(#121890) tarka_szarka válasza nightmare13 (#121888) üzenetére


tarka_szarka
tag

Hát ha bővítjük, akkor a kis csataszámú gépek is vannak a listában. Ott előkelő helyen van. Átlagban 14,5k-t hoz prém nélkül és az első helyen van.

[ Szerkesztve ]

WOT account: tarka_szarka

(#121891) tarka_szarka válasza jagada (#121887) üzenetére


tarka_szarka
tag

Átlagban 20-22k a 8 tier prém nélkül
12-14k a hatos
9-10k az ötös az elmúlt harminc nap statja alapján.

Szerintem befolyásolja az is, hogy mennyire szeretsz és tudsz használni egy gépet. pl. a Löwét szeretem, gyakran dob 100k feletti creditet, legutóbb megnézve majdnem 55k az átlag creditem prémmel. A WZ111-el az átlag creditem 35k körül mozog. Érzetre sem megy vele a játék. A tier ötös turánnal 23k körül van az eddigi átlag creditem, ehhez képest a WZ111 hugyospesta.

WOT account: tarka_szarka

(#121892) lacibacsi válasza tarka_szarka (#121890) üzenetére


lacibacsi
addikt

Abból az átlagból vedd ki a vérpistiket és máris jobb eredményt kapsz. Azért azok, akik ezen a fórumon megfordulnak vannak olyan jó játékosok, hogy ne a tomato-hadsereggel egybeszámított átlagot hozzák, hanem jóval felette. És hiába van előkelő helyen pénzszerzésben a Chi-Nu-Kai, ha egyszer az a "legrosszabb prém tankok TOP 5" válogatás egyik tagja is...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121893) jagada válasza lacibacsi (#121892) üzenetére


jagada
őstag

Nem értem, nekem nagyon fekszik az a kis japó med. Kénytelen voltam elkezdeni a japán heavy ágat, mert először a kis T5-ös prém meddel akartam megcsinálni a maratont, de olyan szinten elhúztam a fragekkel vele (kb. 4x több volt a frag mint a sebzés), hogy kellett egy nagyobbat sebző dög is (O-I exp. lett, tovább nem mentem az ágon és már meg van a token).

Én tudok vele aprítani T6-7-ben is. Tipikusan az a tank amivel ha elkezdek lődösni valakit, le se tojják, csak miután leszedtem a Hp 80%-át aztán már ki is végeztem, és már a következőt vegzálom mire észbe kap. Támogató tank, nem érdemes előre rohanni vele, messziről kell csipegetni.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121894) lacibacsi válasza jagada (#121893) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kinek a pap, kinek a paplan papné... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121895) jano_77 válasza jagada (#121893) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pontosan, a Chi-Nu-Kai egy támogató TD harcmodort igénylő med....szerintem is. Viszont ilyen stílusban jól használható. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121896) CirrMee válasza jagada (#121887) üzenetére


CirrMee
addikt

Ha t8 -ig elmennék árba, akkor már a skarpiót' szerezném be, Rudolf mostanság úgy sem kapható (amúgy mennyi is szokott az lenni...?).
Rosszpénzes videókat elnézve "fossa a kreditet". :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#121897) jagada válasza CirrMee (#121896) üzenetére


jagada
őstag

A megfelelő kezekben... Nemegyszer találkozok velük csatában és olyan legénységgel tolják egyesek, hogy még 6. érzék sincs rajtuk, szépen kempelnek a bokorban aztán nagy nyugodan mágvárom míg fullra rászűkül a T34 aztán puff neki és még utána sem bújik el, azt hiszi, hogy nem spotolódott.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121898) CirrMee válasza jagada (#121897) üzenetére


CirrMee
addikt

Azt mondjuk nem lestem meg, de legénységileg kompatibilis a sima RHM -el? Oda tartok az ágon, jelenleg a Nashorn ki is van húzva.

Skilles legénységet mondjuk én sem tudok helyből beleszórni, de valahol el kell kezdeni. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#121899) kchryss válasza CirrMee (#121884) üzenetére


kchryss
addikt

A könnyen beszerezhető tankok közül szerintem a skoda t40 és a type 64 éri meg legjobban. Mindkettővel élvezetes a játék, jól termelik a kreditet és strongholdba is lehet őket vinni.

A type 64-et sh-ra szoktam vinni. Már a 3. legénységet képzem ki benne kínai heavy és med ágra. Randomban még nem nagyon mentem vele, mert mindig van más amivel megyek, de szerintem ott is megállja a helyét.

A skoda t40-et viszont rendszeresen használom randomban. Mióta 2 skilles a legénység nagyon jól muzsikál. Engem ritkán dobál vele +2 tierbe, ha pedig top tier vagyok akkor le lehet hozni a csatát vele. Kreditet viszonylag jól hozza, volt vele pár 80e kredit feletti köröm. 8-as csatában ha goldozol akkor azért lehet mínuszos a kör. A pontos átlagom nem tudom megmondani vele, de olyan 20e és 30e között lehet nettóban alap fiókkal.

(#121900) fradi81 válasza CirrMee (#121884) üzenetére


fradi81
veterán

Olcsón vannak 5-ös gyorstüzelők, Matilda BP, churchill III, 1000 körüli sebzés és már jól fizet.

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.