Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#121101) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

orosz neheztank legenysegem
0ik skill mindenkinek bia
parancsnok elso 6, erzek masodik javitas 61%(regebben kipotoltam freebol akcional a 6ik erzeket)
tobbiek most ertek 100%javitashoz elso skillnel
mit tegyek rajuk masodiknak?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121102) kchryss válasza BÁ Nutrition (#121101) üzenetére


kchryss
addikt

lövegkezelő - pillanatkép
vezető - sima utazás
rádiós (ha van) - helyzetfelismerés
töltő - biztonságos elhelyezés

Vagy ha kemperkedni készülsz az IS vonallal akkor mindre álca. ;]

(#121103) BÁ Nutrition válasza kchryss (#121102) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ugyanez a kerdes a skorpioval
parancsnok hatodik erzek megvan, alca 51%
tobbi 3 meg 99%on van javitassal

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121104) kchryss válasza BÁ Nutrition (#121103) üzenetére


kchryss
addikt

Álca mindre.

(#121105) kchryss


kchryss
addikt

Legújabb Ranzar nagyon beteg lett a Skorpióval :DDD
Tanktoon: Scorpion. RanZar (katt)

(#121106) lacibacsi válasza Jadro (#121090) üzenetére


lacibacsi
addikt

... és (#121093) nightmare13:

Akkor ez most döntetlen... :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121107) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#121106) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Most vettem meg én is a hétvégén akcióban éaz azt hiszem két csatát mentem a nagyobb csővel. Akiket klánon belül kérdeztem a nagyobb csövet mondták rá .Nekem már megvolt ,mert a med ágat kihúztam korábban.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#121108) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#121107) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi. Ha a te klánodban azt mondják, akkor annak már súlya is van! :R Ráteszem free-ből...

Más. Tegnap találkoztam egy M6A2E1 nevű amcsi csodával. Mikor és hol lehetett megszerezni ezt a tankot? Nem mintha kellene, mert nem tett tanúbizonyságot a nagyszerűségére, amikor majdnem full Hp-ról elpukkant a 212A-m lövése által... ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121109) Warton válasza lacibacsi (#121108) üzenetére


Warton
őstag

A játék indulásánál lehetett megvenni anno. Azóta sose láttam sale-en. 212A más tankot is simán elpukkaszt ez nem a tank hibája, hanem a játéké.

(#121110) emre válasza lacibacsi (#121108) üzenetére


emre
veterán

Closed béta teszterek kapták wipe után.
Az open béta játékosok egy sörment kaptak

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#121111) lacibacsi válasza emre (#121110) üzenetére


lacibacsi
addikt

Closed béta... Na ja! Sajnos én későn (két éve) ébredtem... :((

(#121109) Warton: Tudom, hogy mire képes a 212A, ha az RNG is úgy akarja. Csak ironizálni próbáltam...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121112) jr1994 válasza lacibacsi (#121108) üzenetére


jr1994
addikt

Tőlem viszont +1 szavazat a 85mm-re, jobb a DPM-je és 7-es lighton elég az az átütés. Én csak a 8-ason használtam a 100mm-t mert emlékeim szerint azt buffolták és úgy már jó.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#121113) lacibacsi válasza jr1994 (#121112) üzenetére


lacibacsi
addikt

Zavarba hozol... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121114) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#121113) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mostmár engem is :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#121115) scansat


scansat
tag

Sziasztok.
SAE autoaim-ot hogy tudom a triál idő után használni?

(#121116) jozefgucci1 válasza scansat (#121115) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem ismerem ezt a modot , de az oldalra ránéztem és hát öö ez fogadott "Best of the Best....mod , szóval mit is csinál ez a mod ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#121117) fradi81 válasza jozefgucci1 (#121116) üzenetére


fradi81
veterán

Aimbot csít ha jól látom :)

moto g72, Ninebot d28e

(#121118) Jadro válasza lacibacsi (#121108) üzenetére


Jadro
veterán

Én Mars videóját néztem meg és az alapján lett a 85 mm-es. Szeretem ha sűrűbben puffogtat, az átütésre azzal sincs panaszom. Majd megpróbálom a nagyobbat is, végülis a 132-höz az kell. Egyelőre nem érzek késztetést, hogy meg is vegyem azt a tankot, de majd egyszer. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#121119) Antonius1978 válasza Hilpi (#121100) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na ne viccelj, ha belepsz, te leszel a klan (egyik) legjobb jatekosa :C :DDD

(#121120) Balesz1899 válasza scansat (#121115) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ha ez valóban Aimbot, akkor nem biztos, hogy a legjobb helyen tetted fel a kérdést...

(#121121) Enzolord válasza fradi81 (#121117) üzenetére


Enzolord
addikt

Az aimbot eleve csiitet jelent, ha jól rémlik.. :) Az autoaim a nem csiit.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121122) fradi81 válasza Enzolord (#121121) üzenetére


fradi81
veterán

Nekem ez azért gyanús ;] A triál időszakról nem is beszélve

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#121123) humilislupus


humilislupus
tag

Jacksonrol tapasztalat?

(#121124) jozefgucci1 válasza fradi81 (#121122) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont az ilyen reklámot akartam elkerülni Balázs . :N Csaló oldalon mi más lehet csaláson kívül ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#121125) Enzolord válasza fradi81 (#121122) üzenetére


Enzolord
addikt

Ugye az autoaim benne van a játékban, ami a tank közepén rögziiti a célkeresztet.. Ez szabályos..
Aminél be lehet álliitani, hogy hova rögziitse a célkeresztet, az már csalás.. ;] ;]

(#121124) jozefgucci1 Sokba nem kerül kiguglizni, szóval ez nem olyan nagy reklám.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121126) jozefgucci1 válasza Enzolord (#121125) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze tudom én ,de ne legyen már itt nagyban , hogy még Pistike is egy kattintással el tudja érni . Ezzel nem Balázst bántom , mert ő csak publikált ( bazz ezt a szót is ismerem ) ,de így a nagytestvér egy későbbi keresésnél a PH-t is feldobja majd .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#121127) lacibacsi válasza humilislupus (#121123) üzenetére


lacibacsi
addikt

Voltak jó számai. Épp most megy a rádióban a Beat it! ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121128) Enzolord válasza lacibacsi (#121127) üzenetére


Enzolord
addikt

Ó, baszd meg... Ez fájt.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121129) lacibacsi válasza Enzolord (#121128) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szívesen! :DDD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121130) Enzolord válasza humilislupus (#121123) üzenetére


Enzolord
addikt


Szerette a gyerekeket.... ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121131) humilislupus válasza lacibacsi (#121127) üzenetére


humilislupus
tag

:)

(#121132) kchryss válasza humilislupus (#121123) üzenetére


kchryss
addikt

Volt klántársamnak a kedvenc tankja. Szerintem már jobb mint a hellcat. Jó TD csak a mostani pályák nem nagyon kedveznek a TD-knek.

(#121133) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Melyik a legjobb T6 nehéztank? :) Oroszon vonalom végigmentem de érdekelne hogy T6-ban melyik a legjobb vagy legjobban használható.

Üdv:Viktor

(#121134) mcwolf79 válasza Viktoár (#121133) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az amcsi nehezek végig jók T5-től, azokkal lehet próbálkozni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#121135) fradi81 válasza Viktoár (#121133) üzenetére


fradi81
veterán

M6 és kv-85 a két OP :)

moto g72, Ninebot d28e

(#121136) lacibacsi válasza humilislupus (#121131) üzenetére


lacibacsi
addikt

Sokáig azt hittem, hogy örök-megtartós lesz. Később kellett a legénysége a T28 Proto-ba, meg amúgy sem volt időm játszani vele, így eladtam. Nagyon tetszett az ágyúja és a számok alapján papír, mégis érdekes pattintásokra képes páncélja. Top tierként jókat lehetett vele kaszálni. Szerintem a mai Hellcat-nál is jobb, csak a sebessége nem túl emberbarát (bár a T28 Proto-hoz képest egy űrrakéta), így szerintem nem a rohangálós, hanem inkább a sniperkedős játékmodor illik hozzá.
Kérdésed indokát nem ismerem, de ha erre jársz, akkor mindenképpen játszd ki és ne ugord át. Ha nem rohansz előre, akkor meg sokáig el lehetsz vele tier 6-ban...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121137) Viktoár válasza mcwolf79 (#121134) üzenetére


Viktoár
addikt

Én most csak kimondottan T6-ban gondolkozom ezért érdekelne melyik ágat húzzam ki odáig ha nem az orosz az. :) A kv85 ígéretesnek tűnik papíron.

fradi81: Mire megírtam már válaszoltál. :R Kv85 a 100mm-sel?

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#121138) kchryss


kchryss
addikt

Hamár td-kről volt szó. Tegnap mineson olyan mm-et kaptam hogy 9 td volt az ellenfélnél, arty a csatában 0. Vezettünk 7-4-re, de a td-k "bekempültek" a sarokba és lehetetlen volt feltörni. A halálcsillag és a csillagromboló 6000 körül sebzett náluk ...

(#121139) Viktoár válasza kchryss (#121138) üzenetére


Viktoár
addikt

Ugye-ugye,köll az arty. :D

Üdv:Viktor

(#121140) jagada válasza Viktoár (#121137) üzenetére


jagada
őstag

Az én személyes kedvencem a vk 36.01 h. Nekem a KV-85 nagy csalódás volt, szinte semmi páncélja nincs bárki beüti és még a gundeppel is voltak problémáim, a dimbes- dombos pályákat nem szereti. Az M6 meg egy nagy budi xar, csak az nem találja el aki nem akarja, vagy még az is.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121141) Enzolord válasza Viktoár (#121137) üzenetére


Enzolord
addikt

O-I a troll gunnal.. Nekem az a kedvenc, kár, hogy a menetteljesiitményt rommá nerfelték..
De szereti osztani a nagy puszikat.. Ha talál.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121142) fradi81 válasza Viktoár (#121137) üzenetére


fradi81
veterán

Csakis azzal, a T44-nek van hasonló ágyúja csak az ugye 8-as tank :)

moto g72, Ninebot d28e

(#121143) galervin93 válasza fradi81 (#121135) üzenetére


galervin93
őstag

T-150, még s*gg-scrape-re is jó. :-D Top tierként nagyon erős, és szerintem az ágyúja magasabb tierekben is használható. Persze a sebesség... "Mozgó erőd", mint a többi gép a vonalon.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121144) Enzolord válasza galervin93 (#121143) üzenetére


Enzolord
addikt

hogyne lenne használható, a KV-5 ágyúja van rajta lassabb célzás- és töltésidővel... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121145) humilislupus válasza lacibacsi (#121136) üzenetére


humilislupus
tag

Köszi a kimerito választ.

(#121146) fradi81 válasza Enzolord (#121141) üzenetére


fradi81
veterán

OI-val nem játszanék, ellenfélnek viszont most megszerettem :D

moto g72, Ninebot d28e

(#121147) CirrMee válasza Enzolord (#121141) üzenetére


CirrMee
addikt

Kb 1200 csatát futottam le a duplakávéval, amikor beszereztem az OI -t. Kb qrva sz*r a kv2 után, gané klikkerek egyik kedvenc csemegéje. Adtam is el a fenébe, troll fronton azóta is csak a duplakávéval terrorizálom a népet. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#121148) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#121137) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Én is ezt akartam kérdezni melyik ágyúterasz a kb 85re. Kicsit lassúnak tűnik a 3 lövés percenként

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121149) jagada válasza CirrMee (#121147) üzenetére


jagada
őstag

A KV-2-nek valami brutál álcája van, nem papíron, hanem a valóságban. 200m-ről lőtt rám 3x a kályhacsővel, bokor sem volt köztünk és nem spotolódott. Én t34-ben ültem. Másik pályán és másik csatában istapasztaltam hasonlót az álcázó képességéről.
A troll páncélról nem is beszélve, 3x pattintotta zsinórban a t34 lövését a toronyról.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121150) Enzolord válasza CirrMee (#121147) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is toltam a KV2vel, de az O-I a nerf előtt jobb volt, mint a KV..
Azóta ez már sajnos nincs iigy, de a páncél miatt még mindig egész kellemes.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.