Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#121651) robogo81 válasza galervin93 (#121648) üzenetére


robogo81
aktív tag

Esetleg visual cc+ ,de nem tudom melyiket használja...talán a 2010et

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#121652) Jarod1


Jarod1
addikt

miért lehet aaz hogy az ESC gomb nem reagál amikor kilőttek nem tudok kilépni?

no közben az xvm frissítés megoldotta...

[ Szerkesztve ]

(#121653) Enzolord


Enzolord
addikt

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121654) fradi81 válasza kchryss (#121649) üzenetére


fradi81
veterán

Perpill ez megy de már állt meg, ha van linked jobbra jöhet :)

moto g72, Ninebot d28e

(#121655) Borosz


Borosz
senior tag

Kérdés: eddig mindig 35-45 között volt a ping értékem és bármit csinálok a hálózatommal/eszközeimmel 85-125 között ingadozik a WOT-ban és fertelmesül laggol. Tapasztalat..? Win10 OP.

(#121656) zodo válasza kchryss (#121649) üzenetére


zodo
nagyúr

Úgy tudom itt találni az elvárt értékeket és innen letölthető azaz frissíthető az xy:\World of Tank\res_mods\0.9.15.2\scripts\client\mods\stat mappában lévő expected_tank_values.json fájl.

(#121657) Papooo válasza Borosz (#121655) üzenetére


Papooo
senior tag

Lehet hogy épp frissítést tölt le a háttérben?
Nálam most az EU1 szórakozik. A lagjelző nem villog, de a tank úgy viselkedik néha mintha 600 környékére felugrana a pingem

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#121658) kchryss válasza fradi81 (#121654) üzenetére


kchryss
addikt

Itt az eredeti ruszki: [link]
Első hozzászólás alján wotstat.zip amit le kell tölteni.
Ez azért is jobb, mert a forráskód is mellékelve van benne amiből fordították. Így aki kicsit ért pythonhoz az kedve szerint módosíthatja, bővítheti a modot.
A legtöbb verzió szerintem úgy készül hogy a yassenkrassen félét fejtették vissza és úgy írták át. Ez pedig elég nagy hülyeség főleg hogy elérhető az eredeti orosz forráskódja.

Csináltam hozzá egy magyarított config fájlt: [link]
Elég puritán lett, csak a lényeges infókat raktam bele. Csak a random csatákat számolja. Ha ezt használod akkor törölj mindent amit a yassenkrassen félével másoltál fel.

Friss elvárt értékeket innen lehet letölteni: [link]
Lap alján a JSON-ra jobb klikk és cél mentése. A fájlt nevezd át "expected_tank_values.json"-ra és írd felül vele a modban lévőt.

(#121656) @zodo:
Igen jól tudod onnan tölthető. Ez a szomorú hogy még mi is tudjuk, de akik a modokat kiadják képesek 2015-ös verziót benne hagyni. Aztán a felhasználó meg csodálkozik hogy miért nem annyi a wn8-a mint a stat oldalakon ...

(#121659) zodo


zodo
nagyúr

Biztos olvastátok hogy 9.16-al lehetőség nyílik majd a 6. érzék hangját, játékon belül azaz minden varázslat nélkül lecserélni.

- Ehhez nem kell más mint egy tetszőleges.mp3* fájl amit át kell nevezni sixthSense.mp3**-ra.
- Aztán bemásolni az xy:\World of Tanks CT\res\audioww mappába.
- Végül a Beállítások => Hangok => 6. érzék aktivált hang, lenyíló menüben => User Sound-ra váltani.

* mp3 fájl hosszáról nem tudok de nyilván senki nem akar egy teljes számot végig hallgatni.
** Beállításokban a felugró infópanelen is kis betűvel van írva de nagybetűvel írva sem lesz gond.

Tipp: Esetleg pár hangminta itt

[ Szerkesztve ]

(#121660) galervin93


galervin93
őstag

Nos tegnap összeszereltem az új gépemet, ez lett a vége:
Asrock H110M-HDS
G4400
Gigabyte GTX 750Ti
8 Gb HyperX Savage
128-as SSD, ezen van a játék.

Ezen a konfigon az SD kliens gyakorlatilag fullon fur, csak az extra effekteket vettem vissza, amúgy is csak zavarna, pláne hogy az erőforrást is eszi feleslegesen.
Egy kérdés ezzel kapcsolatban: szerintetek a HD kliens hogyan futna? Jelenleg Vsync-kel sima 60 fps, nem is megy alá, szóval van benne tartalék, megérné letölteni?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121661) Jolet válasza galervin93 (#121660) üzenetére


Jolet
őstag

Mindenképpen

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121662) jano_77 válasza Jolet (#121661) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megér annyival több tárhely foglaltságot meg időt - letöltés - tényleg annyival jobb, SZEBB?
Én is SD klienset használom, de most már a második vagy, aki a HD-t javasolja. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121663) lacibacsi válasza galervin93 (#121660) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nézd meg az én configom. Simán viszi a HD klienst 1400x1050-es felbontással, 80-110 fps között ingadozva.

(#121662) jano_77 : Szebb, részletesebb, élvezetesebb.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121664) fradi81 válasza galervin93 (#121660) üzenetére


fradi81
veterán

sd és hd között a különbség annyi hogy a textúra csúszkát eggyel magasabbra tudod húzni szóval nem sok.

kchryss kösz ez jó lesz :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#121665) galervin93 válasza lacibacsi (#121663) üzenetére


galervin93
őstag

Köszi srácok, akkor ha hazaértem letöltöm. Kíváncsi vagyok, milyen különbség van a két verzió között. (Bár az igazság az, hogy eddig 13ezer+ csatát lenyomtam szinte low grafon, laptopon, ehhez képest amit most látok kb. egy új játék... Mentem tegnap pár kört, de azt vettem észre nem is a játékkal foglalkozok, hanem a "tájat" nézem, nem is sebeztem semmit...)
Szerk.: élsimítást lehet választani hd-n?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121666) zodo válasza galervin93 (#121665) üzenetére


zodo
nagyúr

FXAA, TSSAA-LQ és TSSAA-HQ lehetőségek lesznek/vannak.

(#121667) jano_77 válasza zodo (#121666) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lehet tévedek, nem ülök most a játék előtt, de ezek az SD-nél is vannak!? :F

Ha teszem azt én is rászánom magam és átváltok a HD kliensre, de mégsem jön majd be, akkor vissza tudok váltani az SD-re anélkül, hogy a játékot újra kellene tennem 0-ról? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121668) fradi81 válasza jano_77 (#121667) üzenetére


fradi81
veterán

Nem kell újrarakni a játékot csak bepipálni hogy sd vagy hd.

moto g72, Ninebot d28e

(#121669) lacibacsi válasza jano_77 (#121667) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem emlékszem már az SD kliensre, de ha van is, akkor sem mindegy, hogy a szántott, vagy a boronált földön akarsz magágyat készíteni... (Bocs a képzavarért, kávé előtt vagyok...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121670) jano_77 válasza fradi81 (#121668) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm.
Még annyit kérdeznék, ha letöltöm a HD klienset, akkor a modokat célszerű újra rakni vagy nem kavar be?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121671) fradi81 válasza jano_77 (#121670) üzenetére


fradi81
veterán

nincs köze hozzá.

moto g72, Ninebot d28e

(#121672) Enzolord válasza jano_77 (#121670) üzenetére


Enzolord
addikt

A modnak nem kavar be az SD HD váltás

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121673) jano_77 válasza Enzolord (#121672) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi Srácok! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121674) Jolet


Jolet
őstag

ki hogy áll a küldivel?
nekem volt 4 játéknapom és 3 nemzetből megvan a 150.000 sebzés, sajnos a kill nem áll ilyen jól
orosz 81 kill
német 71 kill
amerikai 87 kill

na most neki fogok az angol ágnak is

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121675) nyunyu válasza Jolet (#121674) üzenetére


nyunyu
félisten

~24%-nál járok 33 óra játék után.

Mondjuk én a gyengébb ágakkal kezdtem, amikhez nem nagyon van tankom:
- 67 Chi-To+27 O-I: 64678/96
- 146 Skoda T25: 89591/100

Aztán amikor pár óra után már elegem van az állandó szívásból, akkor előkerül a nagyvas:
- 80 WT4: 140824/76

WT4 0,95 frag/meccs értéke nagyon csalóka, ugyan jóval magasabb, mint a Skoda T25 0,68 értéke, de azzal nem kamikaze módon játszom, így egy meccs SOKKAL tovább tart.
Így viszont az óránkénti fragok száma már nem olyan rózsás, alig 6-7. :(

Skodán nincs 6th sense, aztán ha látom, hogy BT8 valamelyik nemszeretem pályán, és az ellenfélnek 2x annyi sárga nyolcasa van, mint nekünk, akkor arra a meccsre nem pazarlom az időmet, uzsgyi előre, szembejövő scoutba beleereszteni egy tárat, és minél hamarabb kilövetni magamat.
Aztán jöhet is a következő tank, hátha azzal kegyesebb lesz az MM, és lesz esélyem sebzést/fragot gyűjteni.

Nincs annál rosszabb, amikor 10 percig küzdesz az életedért, hátha leesik valami jutalomfalat alapon. Általában nem szokott.

WN8-at/statot már rég leszarom.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#121676) jano_77 válasza nyunyu (#121675) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ennyire nem pöröghetsz rá erre a szar küldetésre hogy teljesen feláldozod érte a játék élményt?!? Mert amit leírtál azt kizárt hogy élvezed is! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121677) nightmare13 válasza jano_77 (#121676) üzenetére


nightmare13
senior tag

De várjál, én úgy emlékszek, hogy még a marathon előtt azt mondta, hogy Őt nem is foglalkoztatja és nem is fogja erőltetni :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#121678) Papooo válasza Jolet (#121674) üzenetére


Papooo
senior tag

Sorban megyek, egyszerre csak egy nemzet, és a könnyebbekkel (nagyokkal) kezdtem
A sebzést T10-ben, a fraget T5-T6-ban termelem.
Brit kész
Orosz kész
Német a felénél.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#121679) jano_77 válasza nyunyu (#121449) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nightmare13 biztos erre a bejegyzésre gondoltál ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121680) nightmare13 válasza jano_77 (#121679) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nem, én igazából még arra az időszakra, mielőtt indult a maraton :D Akkor fogadkozott itt nyunyu, hogy ő bizony nem :D Kár érte, kiváló ügynök volt... ;]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#121681) humilislupus válasza jano_77 (#121679) üzenetére


humilislupus
tag

Nekem a cosscks3 most elveszi az idöm a küldetésektöl.

(#121682) Sixkiller6 válasza humilislupus (#121681) üzenetére


Sixkiller6
őstag

kijött a cossacks3?
szerk: most guglizom, hogy már 20án, na akkor van hétvégi program

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#121683) Patrick76496 válasza jr1994 (#121467) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igen, azt én is észrevettem már, hogy ott is furcsa, de így sem az igazi. Annyi biztos, hogy a venti/bia/hasonló cuccoktól javulnia kell a forgási sebességnek. De hogy ettől skilltől is, az még kérdés.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#121684) Warton válasza nyunyu (#121675) üzenetére


Warton
őstag

Részvétem... :DDD

(#121685) zodo


zodo
nagyúr

Hétvégi ajánlat:

(#121686) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

t28 mastery, topgun 6kill, nagykaliber noob módra replay

ez meg Scorpio topgun vegen szep forditassal 9-13rol asszem noob modra
persze szerencse kellett boven 7kill, nem kifejezetten fraglopas volt, ennek ellenere csak egy tankba lottem 2x
replay

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121687) kchryss válasza Sixkiller6 (#121682) üzenetére


kchryss
addikt

Első részének demojával jó sokat játszottam anno kisiskolás koromban. :D
Felváltva játszottam azzal és az Age of Empires 2-vel.
Nagyon jó játék volt csak sajnos az ai sok marhaságot csinált. De mióta wot-ozom azóta rájöttem hogy az emberek még hülyébbek mint a gyenge ai. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#121688) kchryss válasza zodo (#121685) üzenetére


kchryss
addikt

És a küldetésért megint garázshely. Előző garázshely leárazásnál vásároltam kb 7-et azóta meg folyton adják a küldetésekhez, már ez lesz a 8. amit küldetésért kapok az előző hetekben. :D
Fogyó és felszerelés leárazásnak örülök. Legénység reset helyett jobb lett volna átképzés akció. :)

(#121689) kchryss válasza adrian360 (#121561) üzenetére


kchryss
addikt

Ez egyébként mekkora már hogy T57 heavy sehol sincs az első helyen csak a lengyeleknél és mégis nyeri a szavazást. Nagy hatalmuk van siemkáéknak, szerintem direkt trollkodnak vele. :)

(#121690) zodo válasza kchryss (#121688) üzenetére


zodo
nagyúr

Azt nem értem hogy mi ez a túlbuzgóság mert hogy ennyi minden ráadásul egymást követő heteken át igen ritka, már-már karácsony.
Talán jövőhéten lesz átképzés aztán tök ünnepig (2015) szinte semmi mert ellőtték az összes ászt. :)

[ Szerkesztve ]

(#121691) kchryss válasza zodo (#121690) üzenetére


kchryss
addikt

Ha már karácsony még hozzávághattak volna 3 nap prémet és minden győztes csatára x5 xp-t. :P

(#121692) jano_77


jano_77
nagyúr

ÚÚÚÚÚÚÚTÁLOM az összes tetves nyomorék arty-t!
A T-55A SPG-15 miatt viszont kénytelen vagyok menni vele, de annyira rühellem, hogy már magam is leköpöm, hogy ilyennel megyek! :U :W
Gusztustalan, hogy szinte alig ad be egy-egy lövést, de a nagy többség az elrepül a tankok felett vagy előttük pottyan a földre és ha sebzek is 4-500 dmg! M53/55 nincs még nagy löveg. :O
Sosem lesz nekem meg az, hogy top XP, top sebzés - min 3K dmg és még éljem is túl! Szép mese lenne az biztos. :(((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121693) CirrMee válasza zodo (#121659) üzenetére


CirrMee
addikt

Nekem a régi Jacktor modpackokból hiányzik a szőke ribanc. Azt ha valaki megtalálná (mp3), hálás lennék érte. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#121694) zodo válasza CirrMee (#121693) üzenetére


zodo
nagyúr

(#121695) zodo válasza zodo (#121694) üzenetére


zodo
nagyúr

Túl egyszerű lett volna mert ebben a formában leharapja a végét (kb ott ahol a lejátszó időcsúszkája a végére ér) pedig időközben megnéztem és 20 mp hosszú fájlt is lejátszik ha épp szeretnénk.

Szerk: Ha más nem majd innen kivágjuk kicsit hosszabban.

[ Szerkesztve ]

(#121696) #15106560 válasza jano_77 (#121692) üzenetére


#15106560
törölt tag

Jano_77, miért nem csinálod meg a többi 15-ös küldit kitüntetéssel? Akkor nem kell artyznod.

(#121697) lacibacsi válasza jano_77 (#121692) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ülj át bármi másba, akkor meg majd azért utálod őket, mert mindig egylövéseznek, pedig te cikkcakkozol, meg fedezékben állsz... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121698) CirrMee válasza zodo (#121694) üzenetére


CirrMee
addikt

Inkább az lenne a kérdés, ezeket a *,fsb fájlokat szét lehetne e szedni. Nálam van még a régi modból egy példány, abban benne vannak a hangok, csak az fsb fájllal nem tudok mit kezdeni alapjáraton. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#121699) galervin93 válasza lacibacsi (#121663) üzenetére


galervin93
őstag

Nos letöltöttem. Nagyon pöpec. A fényeket/árnyékokat,illetve az extra effekteket kissé visszavéve fullon fut 60 fps környékén, néha picit alatta (55-ig megy le, ha olyan van). Élsimítás csak fxaa, a másik hiába szebb, nagyon visszafogja a játékot (40 fps környéke). Annyit nem ér nekem, korrekt a látvány így is.
Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen low-budget konfig ilyen jól teljesít majd. Persze más játékoknál, ahol van több szálas támogatás, már nem lenne ilyen rózsás a helyzet, szerencsére én csak wotozok.
Köszi mindenkinek a segítséget!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121700) [HUN]Dani válasza jano_77 (#121692) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Próbáld kisebb artyval. Én a stugos spg15-öt tegnap csináltam meg overlord pályán t7 tankok ellen Grille-el. Talán 2500+ sebzés lett a vége..

magyarsrac

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.