Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#10051) Bingisz válasza Vitiris (#10036) üzenetére


Bingisz
addikt

Szia!

Az Interface pak egész jó, de nekem csak a hasznos dolgok kellenének, belőle, a kinézet nem. Mit kellene kivennem a packból, hogy az óra, két soros lista, számológép stb. maradjon, de a kinézet legyen régi?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10052) Iron Funeral válasza bullseye (#10050) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem arról volt szó, hogy 8.6 után el lehet adni goldért?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10053) emre válasza krisss93 (#10009) üzenetére


emre
veterán

Sajnos emre még csak most olvas vissza, mert egész nap szénát bálázott és alig lát ki a fejéből.

De a peccs már lejött, talán holnap játszok is.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10054) Vitiris válasza Bingisz (#10051) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Az óra+számológép az a logos.swf, a kétsoros lista TankCarousel.swf.

A többit kiveheted! ha más nem kell!

(#10055) sith7 válasza Vitiris (#10054) üzenetére


sith7
nagyúr

uh ... még egy kérdés: ezeket a zöld számokat a tankokról szeretném még levenni a garázsban, ami a tier osztályt jelzi :R

(#10056) Atlantis válasza nyunyu (#10035) üzenetére


Atlantis
veterán

Valami mégse jó ezzel, mert teljesen üres ablakoz hoz fel, ha meg akarom nézni az adatlapomat vagy más játékos adatlapját...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10057) nyunyu válasza Atlantis (#10056) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha hasznalsz XVMet, akkor annak a fajljaival ird felul a Stat Packban levoket.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10058) csapee válasza emre (#10053) üzenetére


csapee
senior tag

Ilyen melegben balazni, legalabb klima volt a trakiban?

Csapee

(#10059) emre válasza csapee (#10058) üzenetére


emre
veterán

az nem, de az ajtókat leszedtem :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10060) krisss93 válasza emre (#10053) üzenetére


krisss93
aktív tag

Már most báláztok?
Mi lett learatva? Őszi árpa? azt úgy tudom már szedik.

(#10061) bimbilla09 válasza krisss93 (#10060) üzenetére


bimbilla09
tag

Lóphaszt árpa... Szőlő! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10062) Remus389


Remus389
veterán

nem lett rossz a játék, de ezek a hangok...

arty-t sikerült teljesen elrontani a síró nooboknak

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#10063) Atlantis válasza nyunyu (#10057) üzenetére


Atlantis
veterán

Megtettem, így már jó. Köszöntem.

Más: szó sincs arty-nerfről, sőt. Mentem 2 kört a GW E100-zal, pontosabb lett, és ~4600 sebzéssel, nyertes csatában 52k- kerestem vele tisztán, prémiummal. Megjelent a spot-sebzés arty-nál, amit azért adott, mert track-eltem az ellenséget és a többiek kilőtték...s mindemellé még az MM, hát ez minden, csak nem nerf.

Másik csata vesztes volt, alig 2k sebzés, kilőttek és így is csak 3k a veszteség...

Ez így eléggé szomorú...kell itt még nerf.

El akartam adni, de most kissé elbizonytalanodtam...lehet, hogy még marad.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10064) scyllarus válasza Remus389 (#10062) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez jó hír :)
A hangok meg tetszettek nekem a tesztszerón. Pont jönnöm kellett dolgozni, mire elindult a frissítés, így holnap reggel csinálom meg, legalább addigra meglesz minden mod működő verziója :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10065) csapee válasza emre (#10059) üzenetére


csapee
senior tag

Nem probaltad meg a traktort szetszedni es ugy osszerakni hogy tank legyen belole:))
Regi szovjet urban-legend.
A ket ajto minusz az nalunk parasztklima neven fut, mar bocs.:D

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#10066) Achill3uS válasza Remus389 (#10062) üzenetére


Achill3uS
veterán

most meg az artysok sirnak a patch ota egesz du, sose lesz jo senkinek :)

en spec orulok neki mert a high tier kb jatszhatatlan volt sokszor a lezeragyuk miatt, orias poen amikor one shootolnak egy heavy tankot full hprol es a vegen 3v3mat jatszanak egymassal es igy dol(t) el a meccs...

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#10067) emre


emre
veterán

A mod pack összeállítására irányuló kísérletem több sebből vérzik, a játékot ezennel elnapolom.

Használ valaki ilyen marhaságokat, mert most olcsóbbak lesznek.

50% Discount on Premium Consumables

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10068) vbbb


vbbb
őstag

Nekem egyik minimap mod-al se akarja feldobni nagyobba a térképet. Van működő verzió valahol?

(#10069) vhw


vhw
addikt

Ebből a 4.0.0-ás xvm csomagból melyik fájlok felelősek a játékonbelüli statisztika megjelenítéséért?
Most kerültek bele szűrők, de ezelőtt volt egy tankonkénti eff, átlag kill/halál és egyéb számok - ezek most teljesen eltűntek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10070) vbbb válasza vbbb (#10068) üzenetére


vbbb
őstag

Na meg amikor meghaltam nem lehet már lépkedni a többi még élő csapattárs tankjaira? Az se mén. Hömm

(#10071) mcwolf79 válasza Achill3uS (#10066) üzenetére


mcwolf79
veterán

Na akkor már talán tényleg WoT lesz a játék, nem lesipuskás n..b-ok találkozója :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#10072) Haart


Haart
addikt

Brutál módon felgyorsult a game, kapsz 1-2 jó lövést és véged :D Eddig komótos volt a game nagyon, meg 10x lepattantak a golyók, most eddig talán a 20 körből 1x pattant le valami :D A másik hogy van esély kis tankokkal is. Pz4-el nem mentem pl neki KV1 nek most simán ki lehet nyírni :D

[ Szerkesztve ]

(#10073) Atlantis válasza mcwolf79 (#10071) üzenetére


Atlantis
veterán

Ebben szerintem kár reménykedni...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10074) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ez az AMX 40 egy "csoda".

20 éve a Prohardveren

(#10075) scyllarus válasza odrif (#10074) üzenetére


scyllarus
veterán

Az az. A héten léptem túl rajta, nagy öröm volt eladni :)
Top tankként még csak-csak, de ha már voltak nagyobbak, akkor gyakorlatilag semmit sem lehetett vele csinálni. Max. nyomni a W-t, amíg ki nem lőnek...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10076) odrif válasza scyllarus (#10075) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Hát az utóbbi 5 csatában csak ez volt, eddig bármire rálőttem mindenről lepattant.
Szerintem aki elért ezen a vonalon a X-es BatChat 25-t-ig az már idegileg tuti teljesen kivan.

20 éve a Prohardveren

(#10077) Máté94


Máté94
addikt

Nem tapasztalt senki sem olyat, hogy ha új XVM-stat-al indította a játékot akkor kifagy abban a pillanatban amikor játékhoz csatalakoznék? Nem értem mi a gond... csak MeltyMap's Mathmod van fent.

(#10078) nyunyu válasza Máté94 (#10077) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem értem mi a gond... csak MeltyMap's Mathmod van fent.

Azt vakard le, mert nem megy 8.6-tal.

Mas: MM nagyon nem all a helyzet magaslatan.

Elobb T7 meccs, oldalankent 1 szem GWPanther, tobbi tank otos-hatos.
Most: T10 meccs, nalunk 2xT8 arty, ellenfelnel egy nyolcas, meg egy GW TypE.
Termeszetesen egy loves volt neki a T110E5. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10079) Atlantis válasza odrif (#10076) üzenetére


Atlantis
veterán

Vagy átlépte free-ből... :) Bár volt itt a fórumon egy ember, aki 100-nál is több csatát ment vele és szerette.... :Y nem ugrik be, hogy ki volt az. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10080) malnabokor


malnabokor
senior tag

Na, mentem én is egy ~20 kört, és határozottan el tűntek az arty-k. A legtöbb, hogy kettőn láttam a csapatunkban, egyet az ellenségnél (nekünk két tier 7, nekik egy tier 9). Viszont láttam csata elején olyat, hogy spot után GWType-E egylövésezett full HP-s IS3-at...

ennek 'örömére' én is kipróbáltam a tegnap sebtiben vásárolt GWType-E-met, és mindjárt a harmadik körben 5000+ sebzés, a végére maradt egy OB704 két killel, meg egy FV britt TD 5 killel, meg én hárommal, ellenségnél egy BChat 155. Mondtam a brit TD-nek, hogy keresse meg és szedje ki, hogy meglegyen a Top Gunja, mert megérdemelné, de ő inkább mondta hogy beáll foglalni, szedjük ki mi, ha akarjuk. Az Object fel is spotolta, én meg rááltam, de mozgásban volt. Később még láttam a BCHAT lövéseinek a trackerét (azt nem szedték ki?) így rááltam a helyére, de meghagytam legalább az Invidert az FV-nek :D

szerk: ki is felejtettem, hogy GWType-e-vel voltam egyedüli top tank tier 10-ben az egyik csatámban (az ellennél is egy arty volt a topon

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#10081) #95904256 válasza Achill3uS (#10066) üzenetére


#95904256
törölt tag

Előbb mentem pár kört az M7 Priesttel... nos rammingra még jó, illetve TD-ként használható. Arty-ként a célzókör akkora, mint a Balaton... :)

szerk.: A hang érdekes. Mi az a "Critical E"? :))

[ Szerkesztve ]

(#10082) virkir válasza vhw (#10069) üzenetére


virkir
veterán

FinalStatistic.swf= csata végén statisztika (nettót mutat, rendezi a player-eket xp/sebzés vagy ahogy akarod)
UserInfo.swf= ez meg júzer statisztika

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10083) nyunyu válasza vhw (#10069) üzenetére


nyunyu
félisten

Ebből a 4.0.0-ás xvm csomagból melyik fájlok felelősek a játékonbelüli statisztika megjelenítéséért?

XVM Statbol is kell a legfrissebb, 1.5.0.
Aztan a jatekot az xvm-stat.exe-vel inditsd, ne a WOT launcherrel.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10084) Csabi04 válasza odrif (#10074) üzenetére


Csabi04
tag

Amx 40 saját vélemény

[ Szerkesztve ]

(#10085) Bingisz


Bingisz
addikt

8.6 MM fail képek tárháza: [link]
Popcornt elő, és lehet sírva röhögni! :DDD :))

De vannak benne egyéb képek is:

Akkor most melyik a mi bázisunk :F :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10086) Máté94 válasza nyunyu (#10078) üzenetére


Máté94
addikt

De... ha sima .exe-vel indítom akkor működik MM's mod-ja, csak a játékosokról így nincs információm indításkor. Nem értem, hogy most akkor hogyan függ össze ez a kettő dolog. :F

(#10087) scyllarus válasza odrif (#10076) üzenetére


scyllarus
veterán

Most néztem meg, az idén 53,12 volt a WR-em vele. De akkor sem szerettem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10088) Máté94 válasza Máté94 (#10086) üzenetére


Máté94
addikt

XVM.xc-mel van baj... 1 KB szegény. Ráadásul hiába állítom be és mentem le az online editor-ban, akkor is 1KB marad. Valakinek ötlete ezzel kapcsolatban?

(#10089) Angel1981 válasza Kelvin (#10021) üzenetére


Angel1981
veterán

ok, koszi! :)

(#10090) #43783936 válasza odrif (#10074) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az.
Nálam noobmágnesként működött. :D
Az összes marha szemből akarta kilőni.
A végeredmény: Vagy belepusztultak vagy ráuntak a hiábavaló céllövészetre.

(#10091) AVarice


AVarice
tag

Tudna valaki linkelni, egy olyan módot ami a térképen mutatja a tank nevét?

(#10092) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Nem tud valaki új belépős bonus kódot?

(#10093) nyunyu válasza Bingisz (#10085) üzenetére


nyunyu
félisten

Akkor most melyik a mi bázisunk :U :DDD

Valami elborult szinezest allitott be XVMben.

Automatikusan a ket csapat szineire szinezi a zaszlokat.
Ha nincs mas allitva, akkor alapbol zold es piros.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10094) #43783936 válasza Kowi84 (#10092) üzenetére


#43783936
törölt tag

Alienware regisztrációt csinálsz, majd igényelsz egy kódot, annak akit meg akarsz hívni a játékba, és már adja is a kódot.
Megpróbálok egyet csinálni, ha engedi.

(#10095) Máté94


Máté94
addikt

Hogyan telepítsünk új XVM modot? Teljesen újraraktam a játékot, csak XVM mod van fent és el sem jutok a login képernyőig, már "xvm-stat has stopped"-et kapom...

(#10096) #43783936 válasza Kowi84 (#10092) üzenetére


#43783936
törölt tag

Itt csinálsz egy accountot, majd megigényled a kulcsot, végül meg kell csinálni az új WoT accountot és be kell írni a kapott kódot.
Sajna egy accounttal csak egy kódot lehet igényelni.
Jelenleg 298 igényelhető kódot ír az oldal.

(#10097) echterion


echterion
nagyúr

Hm, wotinfo.hu-ra ezt dobja ki:

"This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources."

Délután, mikor szedtem pár modot le, még működött rendesen.

**********

(#10098) jano_77 válasza nyunyu (#10035) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ebből van esetleg már magyarított?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10099) Bingisz válasza nyunyu (#10093) üzenetére


Bingisz
addikt

Mondjuk a képből úgy látszik, hogy minden csapatot megkülönböztető dolgot beállított zöldre, szóval nem elképzelhetetlen, hogy ő 30vs0-ban tolja a játékot. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10100) krisss93 válasza echterion (#10097) üzenetére


krisss93
aktív tag

http://wotinfo.gportal.hu/
átköltöztek

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.