Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#10451) v!ct0y válasza jano_77 (#10445) üzenetére


v!ct0y
veterán

A script mappát is át kell másolni a letöltött hang modból. Csak azzal ugye nem írsz felül semmit.

(#10452) Angel1981 válasza Antonius1978 (#10447) üzenetére


Angel1981
veterán

Jó kis írásnak tűnik! :R

(#10453) sith7 válasza Eagle16 (#10442) üzenetére


sith7
nagyúr

Pedig ott kinn van ... valami AMX 50 FOC 155 event a neve :F

echterion
Semmi, amerikai oldalon féláron van a hétvégi eventben

(#10454) Eagle16 válasza sith7 (#10453) üzenetére


Eagle16
addikt

Most rakták ki. [link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10455) sith7 válasza Eagle16 (#10454) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi, de én itt sajnos melóhelyen nem tudom megnézni :W

(#10456) Macka


Macka
veterán

Rózsafát láttatok már a játékban? :DD :DD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10457) Angel1981 válasza Macka (#10456) üzenetére


Angel1981
veterán

WTF IS THS SHIT?!?!?!? :D

(#10458) Napfénysüti válasza Angel1981 (#10457) üzenetére

Rózsafa hát mondta is. :D

Més que un club!

(#10459) Macka válasza Napfénysüti (#10458) üzenetére


Macka
veterán

Ezek szerint nálatok nem ilyen... :DDD

(#10460) atis123 válasza Eagle16 (#10454) üzenetére


atis123
tag

Nem is rossz, végre itt a skill reset! Tigrissel kifarmolom a félárú T-34-re valót, miközben kihúzom a második skillt. Dupla tapasztalati ponttal hamar meglesz :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#10461) jano_77 válasza v!ct0y (#10451) üzenetére


jano_77
nagyúr

De igen, mert pl a maxzoomout, Shadowscope modban is van srcipts mappa és azokat felülírja!

Amúgy feltettem és baromi jók a hangok, de sajnos van hogy megáll a játék 2-3sec-re illetve a csata betöltés is annyira hosszadalmas, hogy majdnem elkezdődik a csata mire bejutok!?
Szal ez nem annyira fasza így! :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10462) Iron Funeral válasza Macka (#10456) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Biztos a fák weakspotjait jelölik ;]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10463) Dobi 562 válasza jano_77 (#10461) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én a scripts mappa nélkül telepítettem a modot, így megszűnt az akadás.

(#10464) fradi81 válasza jano_77 (#10461) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam akkor ezért halt meg a játék a jófajta hangok miatt kevés neki 2GB ramom. Script nélkül viszont nem lesz tökéletes egyik mod sem.

moto g72, Ninebot d28e

(#10465) atis123 válasza Macka (#10456) üzenetére


atis123
tag

Ez a legbuzibb mod, amit láttam. gondolom csajoknak kötelező :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#10466) Achill3uS válasza sith7 (#10440) üzenetére


Achill3uS
veterán

én nem értem miért van az, hogy US és RU szerveren olyan akciók vannak egy sima hétvégén hogy eldobod az agyad, nálunk meg tier3-5, 6-7 egy kis discount-on és csá. direkt vagyunk szopoágon?

más.

nekem még ez a legfrissebb verzioju GnomeFathers engines V0.45 hang mod is fagyasztja és lagoltatja, pedig zseniálisan realisztikusnak hat a gyárihoz képest, másnak mi a tapasztalata vele?

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#10467) Eagle16 válasza sith7 (#10455) üzenetére


Eagle16
addikt

- dupla legénység xp
- steel wall-ért 7k kredit
- 50%-kal olcsóbb tankok + 80% kredithozammal: Pz. IV, Stug 3, T-70, T-34, Su-76, Su-85
- 30%-kal olcsóbb tankok +30% kredithozammal: T-34/85, KV-1S, IS, Su-152, Panther I, Tiger I, Jagdpanzer IV
- 50%-kal olcsóbb garázshely
- 50%-kal olcsóbb skill reset a legénységnek

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10468) Angel1981 válasza Eagle16 (#10467) üzenetére


Angel1981
veterán

A "Tank of the Month" miatt másfélszeres legénységi tapasztalat jár a Churchill I, és a Churchill VII-nek.
Kérdésem; ha a hétvégén ezekkel megyek, a hétvégi event miatt járó dupla xp bónusz erre még rájön?
(Vagyis 3x tapasztalat lesz?)

[ Szerkesztve ]

(#10469) jano_77


jano_77
nagyúr

hogyan lehet a motorhangokat lentebb venni, mert baromi zavaróan hangosak!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10470) Eagle16 válasza Angel1981 (#10468) üzenetére


Eagle16
addikt

Úgy kéne elvileg, de én sem tudom pontosan...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10471) jano_77 válasza jano_77 (#10469) üzenetére


jano_77
nagyúr

Valamint azt meg tudja mondani vki, hogy az online editorban hogyan tudok egyenest varázsolni a minimapon a lövegnek, hogy lássam, hová is mutat, merre áll pontosan és ne csak a vízszintes kimozgási tartományt mutassa?!? Remélem jól írtam le, érthetően? :B
Úgy néz ki, hogy ha lassan is körülményesen, de azért csak kialakul a dolog köszönhetően Vitirisnek! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10472) munnergep


munnergep
senior tag

Az előbb buktam el egy radley waters-es meccset. Simán megnyerhettem volna, ha 2 másodpercig türelmesebb vagyok :(

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#10473) Jolet válasza jano_77 (#10325) üzenetére


Jolet
őstag

erre mi lett a megoldás?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#10474) Bingisz válasza Dobi 562 (#10463) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor ha előjönne az akadás, akkor csak szedjem ki a res modsból a scripts mappa azon részeit amik a motorhang packkal kerültek bele?
És miután kiszedted, ment a folyamatos rádiókommunikáció a belső nézetben? Nem az amit a legénység mond, (leesett a lánc stb...), hanem amikor szövetséges tank közelében vagy, akkor olyan mintha folyton beszélnének a legények a rádión.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10475) Fel válasza jano_77 (#10469) üzenetére


Fel
addikt

A beállításokban, a hangerőn belül, a tankok hangjait vedd le.

(#10476) Dobi 562 válasza Bingisz (#10474) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, ugyanúgy ment a rádióadás, bár engem zavar kicsit. :)

Én csak annyi változást vettem észre a scripts nélkül, hogy nem akad a játék.

(#10477) Bingisz válasza Dobi 562 (#10476) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor biztos ami biztos alapon kiveszem. Nem kéne CW-közben megfagynia, és amilyen szerencsés vagyok úgyis akkor jönne elő. :)

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10479) Jolet válasza Fel (#10478) üzenetére


Jolet
őstag

gratula!
a nagyágyúval használod? milyen lőszerrel?
nekem akkora csalódás volt a nagyágyú... néha hatalmas luftokat lő és olyanokat nem sebez, amikről nem is gondolnám
a kisebb ágyúja sokkal jobb volt :-( nekem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#10480) Vigneau


Vigneau
félisten

Nekem olykor beáll a csata kezdésekor és végekor random módra, ha fent van a stat mod. Más is találkozott ezzel a nyűggel? Ha igen, akad már rá orvosság?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10481) munnergep válasza Fel (#10478) üzenetére


munnergep
senior tag

Mit is mondhatnék...? :)

Természetesen nálunk is a hülyék domináltak, de engem zavart, hogy rajtam múlt, hogy 140 HP-vel miért nem tudtam kiszedni a full HP-s E-100-at...

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#10482) Cseri0058


Cseri0058
őstag

kész.... én ezzel a körrel befejeztem a játékot
a kv-5 elkezdi mondani merre van az utolsó tank és én elmentem arra....pedig simán beértem volna még a bázisukra :((( :o

(#10483) Vigneau válasza Cseri0058 (#10482) üzenetére


Vigneau
félisten

Ugyan már, ne dohogj. Máskor jobban összejön majd. Hej, én is hányszor mondtam már, hogy kész vagyok a játéktól és a csapatmunkától... ;)

Viszont legutóbb 5 kill-nél jártam az egyik csatában és a gárda nekem terelgette az utolsó tankot, hogy top gun lehessek. Ettől meghatódtam nagyon, ilyet még nem tapasztaltam random csatában. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10484) Dryman


Dryman
aktív tag

Srácok, tudom hogy sokán nem kedvelitek az arty-stákat, de nekem is volt egy gw-Pantherem, kifejlesztve a GW Tiger-rel...a Tigerre sajnáltam azt a 2,5 milliót, ezért nem is vettem meg...most jött a 8.6 és közberakták a GW-Tiger P-t...amit nyertem, az az, hogy kifejlesztve van a GW jóvoltából ez a köztes GW Tiger P is, amit vesztettem, az az, hogy a GW Tiger, eddigi ára 2,5-ről 3,6 millióra változott....
Tegnap összeszedtem a kis krediteimet és megvásároltam a GW-Tiger P-t, mindezt azért mert az eddigiekhez képest játszhatatlanra és pontatlanra nerfelték a GW Panther-emet.
Tudom hogy ez sokakat megnyugtat, de egy kialakult játékstílust csak azért ne lehessen játszani mert a löveg pontatlansága és a önjáró löveg mozgási sebessége minősíthetetlen módon megváltoztatta a játékot....engem nagyon felháborít!

(#10485) Fel válasza Jolet (#10479) üzenetére


Fel
addikt

A 15 cm-essel, és akár mindhárom lőszerből lövök. Elsődlegesen AP-t, de ha muszáj, váltok HEAT-re, távoli célra*, vagy jól beforgatott nagyvasra, pedig nem átallok HE-t tölteni.

*Ezt inkább az ágyú pontossága miatt. A HEAT jó lenne ekkor is, mert nem csökken az átütése a távolsággal, de ez nem az a kimondott sniper ágyú...

(#10486) echterion válasza Dryman (#10484) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, a módszer megkérdőjelezhető, de nekem tetszik a végeredény. Hónapok óta nem játszottam olyan T9-es meccset, ahol 4-nél kevesebb artista volt, most meg sorban jönnek az olyanok, ahol vagy nincs, vagy csak 1, esetleg kettő. Ráadásul azok sem zavarnak sok vizet.
Cserébe ezekért nem tudok tovább játszani az egy szem gw panther-emmel. Nekem megérte.

**********

(#10487) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Erre valaki?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10488) Cseri0058 válasza Vigneau (#10483) üzenetére


Cseri0058
őstag

nem lehet valahogyan reportolni minden nap ugyan azt az embert?

(#10489) Timyyy


Timyyy
őstag

Melyik az a mod amelyikből nem működik a 8.5-ös verzió?
Mert teljes másolás után nem indult el a csata...
Garázs órát, OTM-et, jimbo crosshair-t, skineket használok, semmi extra... nincs xvm meg ilyesmik.

(#10490) Vitiris válasza Timyyy (#10489) üzenetére


Vitiris
aktív tag

90%-ban a crosshairnél szokot leakadni! Habár én nem jimbot használok!

(#10491) Djuree válasza Timyyy (#10489) üzenetére


Djuree
félisten

nekem sem indul el a csata az előző modpakkal. bár leszarom, ebbe a gatyarohasztó melegbe játszani sincs kedvem, már napok óta nem tankoztam. inkább sörözök, tv-zek, fekszek, strandolok :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10492) homeless09


homeless09
őstag

Szerencsétlen T26E4 szarrá lett nerfelve....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10493) Timyyy


Timyyy
őstag

Első 8.6 meccsem így sikerült:

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2013. június 21. 18:11:04
Vehicle: Type 59
Experience received: 4 020 (fine: 6; x2)
Credits received: 100 564 (fine: 945)
Battle Achievements: Top Gun, Sniper

3200 dmg :)

A GUI mappát kivéve már mindent visszaraktam, ezekkel még megy, most pepecselhetek hogy abból mi nem jó... de akkor első körben megpróbálom a jimbo-t frissíteni.

Más... meglepően tapasztalom hogy kevesebb lett a nullás és a lepattanó? 19-ből 17 sebzett is...

(#10494) vhw válasza homeless09 (#10492) üzenetére


vhw
addikt

Még hozzá se nyúltak...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10495) Angel1981 válasza Eagle16 (#10470) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, azért köszi! ;)

(#10496) Jolet válasza Fel (#10485) üzenetére


Jolet
őstag

érthetetlen, hogy néha miért lő buborékot...
volt hogy egy oldalról a sniper nézetet betöltő tankba 3-at löttem sebzés nélkül, pedig váltogattam a weak spotokat célzáskor

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#10497) homeless09 válasza vhw (#10494) üzenetére


homeless09
őstag

8.6 óta nálam ég mint a Reichstag, arról nem is beszélve, hogy minden szarrá lő.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10498) Jolet válasza homeless09 (#10492) üzenetére


Jolet
őstag

ne panaszkodj! :-) este leszel?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#10499) Vigneau válasza Timyyy (#10489) üzenetére


Vigneau
félisten

Nálam a korábbi szerver oldali célkereszt okozott azonnali fagyást, valamint random leállást a stat mod (még a kipofozott frissített verzió is).

Cseri0058:
Jó kérdés, még sosem jelentettem senkit... :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10500) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

T26E4 tulajok, nektek nem tűnt fel hogy mostanában kevesebbet keres csatánként a tank, mert úgy érzem mintha tier V prém tank szintű keresete lenne. :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.