Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#10201) Stauffenberg válasza Janos_ (#10192) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az a proci még elég lenne, de a B980-ban lévő IGP nagyon sovány. Ha lenne mellé legalább egy GT630M szintű GPU, akkor már közepes grafikán simán menne.

Amit teszteltünk egyszer (itt a topikban is próbálgatta valaki, keresőből kikukázható), hogy egy i3-3110M + HD4000 IGP már elég lehet a WoT-hoz szintén kb. közepes grafikán. De az az IGP sokkal többet is ér, meg a proci is erősebb.

Egyébként mivel ingyenesen letölthető, ezért sokat nem veszíthetsz. Próbáld ki.

(#10202) sebijani1982 válasza krisss93 (#10195) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Nekem az IS-3-on Célzásgyorsító, Töltésgyorsító és Függőleges stabilizátor van. Ettől szép szűk célkereszted van szinte mindig. :DD (Mondjuk a legények már a 3-ik képességet tanulják, ezért nem kell a venti)

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#10203) jano_77 válasza K6000 (#10196) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt meg lehet vhol nézni, hogy a 8.6 érkezésével milyen lőszerek kerültek ki a depómból és mennyi zsét kaptam érte?!? :F

(#10200) Angel1981: mi a bajod a lánykákkal?!? ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10204) Vitiris válasza virkir (#10182) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Jaja! :D de eddig is bütykölgettem! gombok kiemelések stb. A vizuális interface beállitások 80% ebben a file-ban van letárolva. Biztos találnák másikat, csak akkor meg kéne válnom a "drága" gombjaimtól :))

(#10205) emre


emre
veterán

Melyik szöveges fájl felelős a csata közbeni kilövések kiírásáért.
Az érdekel amelyik a minimap felett jelenik meg.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10206) Angel1981 válasza jano_77 (#10203) üzenetére


Angel1981
veterán

Úgy en bloc semmi - ha ilyesmit strandon látok! :P
De valahogy nehéz elhinni, hogy ilyenek vezetnek egy 50-70 tonnás vasat - vagy igen? :D

(#10207) Vitiris válasza emre (#10205) üzenetére


Vitiris
aktív tag

ingame_gui.mo

(#10208) jano_77 válasza Vitiris (#10207) üzenetére


jano_77
nagyúr

küldtem Neked PÜ-t :U :B

(#10206) Angel1981: nem is azért tettem bele a lányokat, mert úgy gondolom, hogy ilyenek vezettek anno tankokat, de inkább őket nézem mikor a garázsban vagyok, mint a pasik szőrös pofáját! ;] :D

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10209) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Sziasztok!

Most a játék támogatja az SLI-t vagy nem? SLI-s laptopom van és ha mind2 kártya megy akkor ahogy mozgatom az egeret ill játék közben is vibrál a kép. 1 kártyánál nincs ilyen gond. Olvastam fórumon, hogy 8.6-ban már elivleg jó az SLI csak a xfirevel van még gondja. De nekem most is ugyan azt csinálja mint előző patchnél. Vagy esetleg vmi spéci beállítás kell neki az nvidia vezérlőpultban?

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#10210) emre válasza Vitiris (#10207) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

Nem erre tippeltem volna. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10211) Angel1981 válasza jano_77 (#10208) üzenetére


Angel1981
veterán

Jaaaaaaaaaaaa.... pedig azt hittem már! ;] :))

(#10212) Vigneau válasza Vigneau (#10149) üzenetére


Vigneau
félisten

Tank Info Panel és a Rabbit Damage Panel 0.8.5-höz való verziója működik. Viszont az Info Mod nem működik, fagyasztja random a képernyőt.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10213) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Lehet volt róla már szó, de az utcsó 500 hozzászólást csak átfutottam. Másnak is feltűnt, hogy a célzókör nem szűkül be annyira mint régen?

Illetve a két kérdésemre ha tud valaki, akkor légyszi válaszoljon.
1. Melyik az az addon, amelyikénél a minimapon látszik a tank neve illetve utcsó ismert helye + látótáv?
2. Melyik addon rakja 2 sorba a garázsba a tankokat?

Köszi

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10214) Remus389


Remus389
veterán

GW tiger sebzés: 3200

ráadásul városi pályán, ripli: [link]

ha érdekel valakit, ha nem vagyok béna a végén két kill

szóval egyes arty-k azért még tudnak, bár jobbak nem lettek

állítólag a Grille lett elég pontos, azt írta valaki

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#10215) Plasticbomb válasza AlexWolf (#10213) üzenetére


Plasticbomb
addikt

attól függ, mivel kérdezed. Tankoknál okésan működik, mint régen, artyknál most minden sokkal rosszabb.

1 xvm / locastan
2locastan tank carusel

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#10216) csaba17 válasza Janos_ (#10192) üzenetére


csaba17
senior tag

nekem b960(2x2,2) van a notiban plusz egy gt630 videokari illetve egy hd2000es.
anno én próbáltam a hd2000el és min grafon elvitte, csodálkoztam is.
szal tedd fel nyugodtan és próbáld ki, vinni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#10217) jano_77 válasza AlexWolf (#10213) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tényleg csak átfutottad :D
1. XVM tudja ezt
2. EZ

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10218) Sanya válasza Remus389 (#10214) üzenetére


Sanya
nagyúr

a grille csapnivalóan pontatlan volt

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10220) Vigneau válasza emre (#10219) üzenetére


Vigneau
félisten

No, én az XVM-ed beállításaira leszek kíváncsi. Mindig is érdekelt, miként tudnám elővarázsolni az aktuálisan használt gépre vonatkozó eff-et vagy bármi mást. :K

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10221) Steelheart2 válasza emre (#10219) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen.A minimap mutatja a felspottolt ellen utolso helyét?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#10222) emre válasza Vigneau (#10220) üzenetére


emre
veterán

Nem az enyém, én nem állítgatok semmit, csak összeboronálom ami tetszik.
Aki ért is hozzá az virkir, meg nyunyu. :)

a fent említett úrnak meg itt vannak a cuccai

(#10221) Steelheart2

Ha jól emlékszek akkor igen, de ez nekem annyira nem fontos, azért nem tudom biztosan.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10223) emre válasza emre (#10222) üzenetére


emre
veterán

Aki ért is hozzá az virkir, meg nyunyu. :)

És ezer bocs hogy nem sorolok fel mindenkit akiről ugyan ezt tudom. :R

MÁS

Ja mutatja a felspotolt tankok helyét ami egész halványan, de azért látszik.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10224) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Jano & Palstic köszi mindkettőtöknek.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10225) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezt láttátok már...nagyon tetszett! :DDD Az MM működése a WoT-ban!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10226) Chris0321 válasza krisss93 (#10195) üzenetére


Chris0321
addikt

Én tettem rá anno a venti helyett és nem is volt olyan, hogy full hp-ról kilőtték volna.

(#10227) szbalogh


szbalogh
őstag

XVM modnál hogy tudom elérni, hogy csak a hátralevő életpontját írja a tank fölé? Az eredeti hp a kutyát nem érdekli szerintem. A konfigurátorban nem találtam.

Nick: HE_Storm

(#10228) Joe-T


Joe-T
tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem vagy ötletre! Tegnap annak rendje-módja szerint frissült a program 8.5-ről 8.6-ra. (Nincs szétmoddolva, csak hangok voltak a 8.5 alatt.) Launcher indít, azt írja, hogy a legfrissebb verziót használom, majd indítás ikonra kattintok. Megjeleni a betöltés kérlek várj képernyő és szalad a csík. Amikor végigszaladt a csík a program mindenféle hibajelzés nélkül visszalép a tálcára. Oprendszer Win7 64, Nvidia driver frissítve lett 320. akármennyire. De driver frissítés előtt sem utánna nem indul a program. Tegnap előtt a 8.5-el még játszottam.

Ötlet?

Előre is köszönök minden javaslatot!

Üdv.

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10229) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Na ma elkezdtem az új verziót kipróbálni!Valaki már írta de az ágyúhangok fertelmes lett így inkább egy jó kis metált hallgatok közbe!:)
Nagyon sok lett az új játékos a szobanövény hegyek vannak a játékban és sajnos mindig nálam!Ez volt ma az első értelmes köröm mikor a növények nem az én csapatomat díszítették!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#10230) jano_77 válasza szbalogh (#10227) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pedig benne van! :K

EZEN az oldalon a jelölt helyre csak a "max hp" hagyod bent!

(#10228) Joe-T: tettél már fel bármilyen modot?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10231) szbalogh válasza jano_77 (#10230) üzenetére


szbalogh
őstag

:R Köszi

Nick: HE_Storm

(#10232) Mottie válasza jano_77 (#10230) üzenetére


Mottie
őstag

pontosabban a Max hp-t törli ki, mivel arra nem kíváncsi :)

Be Victorious!

(#10233) Stauffenberg válasza jano_77 (#10225) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Viccet félretéve ez pontosan így van. Manapság már egy csapatban akad 2-3 játékos aki képes valamit művelni, maradék 3-4 értelmesebbje szépen igazodik hozzájuk a többi meg csak szobapáfrány. Nem nehéz, hogy a matchmaker ezt a 2-3 embert berakja az egyik oldalra míg a másik oldalnak nem jut értékelhető játékos.

Szerintem valahogy így épül fel a játékos összetétel:

1% - Igazi HC játékos, ő az aki bármilyen játékba is kezd bele, jobban megismeri mint a tenyerét, csukott szemmel is szétver egy egész ellenséges csapatot. Randomra már csak farmolni jár (vagy már azt sem nagyon), mert minden lényeges tank megvan, már csak a CW kihívás neki, vagy már ez sem, ezért kupákra nevez és nagyon komoly "sportnak" tekinti az egészet. Néhány példányuk (na jó, sok közülük) már átesik a no-life kategóriába aki idegen nemiszervet akkor lát leginkább, mikor a WoT kliensből Alt+ Tabbal átvált a webböngészőre és egész nyarakat képes barnulás nélkül átvészelni.

5% - Jó játékos, aki hatalmas pusztításra képes, egy klánban igazi húzóerő. Érti a játék csínját-bínját, randomban ő az aki a szakasz társával kettesben szétver egy egész ellenséges csapatot, néha akár egyedül is. De az ő számítógépe azért már ismeri a kikapcsolt állapotot és körükben sokan vannak akik hús-vér emberrel is folytatnak szexuális kapcsolatot és ha a haverok hívják sörözni, akkor sosem mondja, hogy "Bocsi, ma CW van".

5% - Átlagon felüli játékos, aki már nem biztos, hogy csatlakozik klánhoz, mert jól érzi magát randomban. Jól jár vele bármilyen csapat, mert érti a játékot, képes csapatban dolgozni és jó harci értékkel bír. De az már túl sok lenne neki, hogy állandóan csak ezzel játsszon, nem akar ő Michael Wittmann nyomdokaiba lépni, csak jót szórakozni, amibe persze az is beletartozik, hogy gondolkozik, taktikázik és tanul.

88% - Istenverte értelmi gyengeségben szenvedő, a fogyasztói társadalom által "ne gondolkozz csak fogyassz" elve mentén nevelkedett hülye. A tankokról van egy olyan ködös fogalma, hogy a filmekben azok nagyokat durrantanak és nagyon menő verdák. Látott a TV-ben vagy az interneten egy WoT reklámot, amiben azzal a kamu dumával verték át, hogy ez egy maguk fajta értelmi csökevénynek való agyatlan lövöldözés. Letölti, majd a kedvenc szórakozásává válik egy bokorban ülni (szigorúan helytelenül, kilógatva a tank orrát, esetleg seggel az ellenség felé áll be). Tanulni nem hajlandó, mert "gondolkozzon helyettem a Google" kifogással mereven elutasít mindent ami az ismeretek megszerzésére irányul (és mellesleg a Google-t is túl hülye használni, ezért az ismerőseit és a fórumozókat basztatja állandóan idióta kérdésekkel). Reménytelen eset, pár évtizeden belül miatta pusztul ki az egész emberiség.

1% - Fórumozó játékos, aki pofázás mellett sosem játszik, ha mégis, akkor is csak bénázik, ezért fórumokra megy keménykedni. Csak Photoshoppal hamisított screenshotokkal próbálja bizonygatni, hogy mekkora legény a gáton, néhányan a színfalak mögött összesúgnak és eljátsszák, hogy haverok. Ha ezt most olvasod, akkor te is ilyen vagy, nem kell tagadni! :DDD

(#10234) Vigneau válasza emre (#10222) üzenetére


Vigneau
félisten

Megnéztem a sorokat a loading-ban és a tab-ban. Némileg dereng, de nem nagyon fogom variálni. :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10235) Angel1981 válasza Stauffenberg (#10233) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem nagyon jól összefoglaltad a lényeget! :C

Mondjuk szerintem az "átlagon felüli" és az "Istenverte...." közé még jöhetne egy "jó értelemben vett átlagos" játékos, aki tényleg a kettő között helyezkedik el. :)
(Khmmm.... szerintem én speciel ide tartozom, de nagyon igyekszem az "átlagon felüli"-be bekerülni, szerintem annál több babér itt nekem nem is terem.... :B )

[ Szerkesztve ]

(#10236) jano_77 válasza Mottie (#10232) üzenetére


jano_77
nagyúr

jogos ;) :K

(#10233) Stauffenberg: jóóó ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10237) csapee válasza Angel1981 (#10235) üzenetére


csapee
senior tag

En azt hiszem a photoshopra fekszem ra, ott konnyebb jo statot gyartani:) Lol

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#10238) wanted5


wanted5
őstag

csata közben, a képernyő tetején lévő ikonokat mivel tudnám eltüntetni?

(#10239) Csabi04


Csabi04
tag

Nem tudjatok, lehetséges, hogy az AMX M4 benne lesz e a hétvégi akcióba?
De ma úgy sem játszok többet, mert minden meccs vesztes, vagy feldob 2 tierrel feljebb vagy elhalálozik a csapat 2-3 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

(#10240) emre válasza wanted5 (#10238) üzenetére


emre
veterán

szigetelőszalaggal leragasztod. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10241) wanted5 válasza emre (#10240) üzenetére


wanted5
őstag

hehe :D
8.5ben nem volt ott, vmelyik mod miatt, úgyhogy biztos van vmilyen megoldás rá

(#10242) Quan-Chi válasza Stauffenberg (#10233) üzenetére


Quan-Chi
őstag

egész jól összefoglaltad a lényeget :) bár az előttem szólókhoz hasonlóan az átlagon felüli játékos és az idióták közé tennék még egy normál játékos csoportot ! százalékban kifejezve :
pró : 60+
jó : >57
átlagon felüli : >53
normál : >49
idióta : <48

sajnos a WN is néha félrevezető , a legjobb játékosoknak is van szar napjuk , vagy akad olyan helyzet amit "benéznek" :B

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#10243) Joe-T válasza jano_77 (#10230) üzenetére


Joe-T
tag

Csak az élethűbb hangokat tettem fel és azt is a modoknak fenntartott 8.5 mappába.

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10244) csapee válasza emre (#10240) üzenetére


csapee
senior tag

Minden monitoron van offset, kicsit eltolod a kepet felfele.:)
Mas wn6-7 ertek mennyire mervado, en most 1060 korul jarok (nem nagyokat rohogni), mi az elfogadhato?

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#10245) emre válasza wanted5 (#10241) üzenetére


emre
veterán

Igen, tudom, többek között abban sem amit én publikáltam.
De most benn maradt.
Ez van.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10246) DVlad válasza Enzolord (#10193) üzenetére


DVlad
őstag

Én is, maximálisan elégedett vagyok. Nagyon jót tett a változás a játéknak szerintem. Egyáltalán nem idegesített fel a játék, egyszer sem a tegnapi nap folyamán.

(#10247) Quan-Chi válasza csapee (#10244) üzenetére


Quan-Chi
őstag

a WN rengeteg dolog függvénye, a "luck" faktoron kívül pl az is hogy hány tankkal játszol ( minél több annál kevésbé specializálódsz rá 1re és főleg aránylag kevés összjáték esetén a legénységed is gyengébb )

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#10248) jano_77 válasza Joe-T (#10243) üzenetére


jano_77
nagyúr

de most már a 8.6-os verzió van! :B (amúgy azt olvastam, hogy a 8.6-os hangok sincsenek még rendesen normalizálva, ezért nem javasolják egyenlőre a használatukat - wotinfo.hu)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10249) Stauffenberg válasza Quan-Chi (#10242) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tekintve a értelmi defektesek nagy számát, szerintem ők simán tekinthetők az átlagosnak. Ha azt mondom, hogy ma az átlagos WoT játékos egy idióta segg, akkor pont rájuk gondolok. Ha bemész egy kocsmába, ahol az emberek 80%-ka zöld felsőt visel, akkor ott az az átlagos viselet. Az átlagon felüliben meg nagy a szórás, szerintem a közösség siralmas állapotát nézve már az is átlagon felüli ha valaki legalább próbálkozik valamit összehozni a csapatban. Egy átlagos 15 fős csapatból garantáltan legalább 10-11 ember csak a nagy büdös semmit csinálja, mert a lepkék kergetésével és a kerítések ledöntögetésével is már akkora örömet szerez magának, hogy nincs is többre szüksége.

(#10250) csapee válasza Quan-Chi (#10247) üzenetére


csapee
senior tag

Altalagosan 6 korulivel jatszok egyszerre/egymasutan, a legenyseg ritkan 100%-os (csak t-150 ill. T25/2), inkabb alatta

Csapee

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.