Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#10151) virkir válasza jano_77 (#10145) üzenetére


virkir
veterán

Meg úgy általában.
Aki copik az új xvm struktúrával használhatja a megszokottat.
azaz...
res_mods\0.8.6\gui\flash\-> bemásol a megszokott xvm.xvmconf (mert ugye ezt mindenk jól elmentette magának)
res_mods\0.8.6\gui\flash\-> bemásol az xvm-hez szükséges .swf fájlokat (xvm.swf feltétlenül kell)
res_mods\xvm\-> mindent töröl
XVM Stat 1.5.0-> telepít
xvm-stat.exe-> indít játék
örül

Fel
Én már megszoktam a med/heavy vonalon a tárazást de mint TD nagyon tetszik.
Pörög forog, gyors és még páncélja is van szemből az egytárból finis meg megfizethetetlen.
Ha nagyon unom majd magam és nem nerfelik ki fogom szenvedni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10152) GrooveHero válasza Fel (#10150) üzenetére


GrooveHero
addikt

Replayed esetleg nincs róla? VAgy tudnál majd csinálni? Kb 60k xp a jagdtigerrel és ugye a 6 milla kredit ami elválaszt tőle, aztán nekem is meglesz. Teszten én is "bohóckodtam" vele, de az orosz csapattársak mindíg gondoskodtak róla, hogy ne lehessen olyan jó kört menni. Eléggé belemerültem a csatába, mozgolódok, helyezkedek, töltök, célzok, lövök, meg minden, oszt mire felnézek az eredménykijelzőre 0-8..ezaz srácok, jól belehúztatok, grat. Aztán persze már körbevettek és jött a gang-bang:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10153) Plasticbomb válasza Fel (#10150) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én egyedül is mentem vele, és öcsémmel párban is. teszten. szépen okosan használva, platoonban egyszerűen istencsászár lesz az agép. egyedül is nagyokat lehet irtani, hisz 3 lövés van egy tárban, és az közel 3k damage....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#10154) jano_77 válasza Angel1981 (#10147) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem működik, feladta Norbi és a wotinfo.hu sem működik! :(

És a PlanetWot is baromságokat ír! :F

(#10151) virkir: Ezt az összefoglalót nagyon köszönöm....lehet csak én szenvedek ezzel az új XVM-el :B
Egy dolgot még kérhetnék pofátlan módon?
Amik az XVM.XVMCONF filehoz szükséges .swf file-ok, leírnád őket? :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10155) Kean_Sorbo válasza Remus389 (#10146) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nekem csak a GwPanther volt, de arra akármelyiket tettem használhatatlan volt, legalábbis csapattámogatásra nem alkalmas. Trollkodni igen, de azt nem szeretek. Tűztámogatást kérnek, de mire ráállok egy szívinfarktusból felgyógyulok. Ha már ráálltam, akkor eddig amíg a torony forgott szűk volt a célzókör, most meg szétesik, mintha az egész löveg fordulna. Egymás mellet harcolók közé nem mertem belőni, nehogy a saját csapattársam találjam el. Valamelyik nap is volt egy kegyetlen mellélövésem, még most sem értem hogyan. Ráálltam egy IS-3-ra. Durr, aztán a tőle 20 méterre lévő saját M103-mat úgy seggbe lőttem, hogy 1000HP-ja bánta, pedig a célzókör közelében sem volt. Akkor gondolhatod most miket produkálhat egy éles helyzetben. Annyi "arty noob", meg "saját arty lőtt ki" beírást mint tegnap, egész WOT-ot pályafutásom alatt nem láttam.

Így ha nem tudok a csapat hasznos tagja lenni, akkor inkább hagyom a fenébe.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#10156) Remus389 válasza Kean_Sorbo (#10155) üzenetére


Remus389
veterán

de jó hogy megvan a gw tigerem nagy agyuja

esetleg próbálj elszenvedni a gw Tiger (p)-re, annak már van asszem 21cm-ese, ha nem tévedek

de mondtam, kisagyuval is próbáltam, hát egy egy helyben álló hummelt 3* ralottem, 5 méterre ment mellé, nagyon gáz

szerintem az a cél hogy az embereknek ne legyen kedve arty-zni(csökkenjen a számuk ), de aki nagy artys, pl gw -e és hasonlokig eljutott azt már nem büntetik

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#10157) Fel válasza GrooveHero (#10152) üzenetére


Fel
addikt

Azon négy csata visszajátszása csomagban: [link] (Valószínű lejátsza a sima kliens is)
A Steppes és a Live Oaks (N.A.) jó volt, a másik kettőre nem igazán emlékszem..

[ Szerkesztve ]

(#10158) Angel1981 válasza Remus389 (#10156) üzenetére


Angel1981
veterán

"szerintem az a cél hogy az embereknek ne legyen kedve arty-zni(csökkenjen a számuk ), de aki nagy artys, pl gw -e és hasonlokig eljutott azt már nem büntetik"

Ámen! ;]

Ahogy nézem a wot wikit, BT9-BT12-ig nagyon "összetorlódnak" az artyk, nagyon sok fajta kerülhet be közülük egy csatába - már amennyire megbízható az infó, hiszen csak most jött ki a 8.6, gondolom az elkövetkezendő napokban bőven lesz szerkesztve az oldal.

(#10159) Kean_Sorbo válasza Remus389 (#10156) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Az a gond, hogy egy héttel ezelőtt fejlesztettem ki (csak artyztam, már azzal álmodtam), mert azt olvastam itt, hogy ugyan lassú a töltés meg a célzás, de viszont pontosak lesznek. Hát erre igen nagy csalódás ért. Hogy én ezzel végigszenvedjem a következő szintig úgy, hogy a csapattársaimat idegesítsem (nem beszélve magamról), nem visz rá a lelkiismeretem.

Elleszek a mostani két TD-mel a terepen, most megveszem a Jagdtigert (már úgyis régen kifejlesztettem), így lesz összesen 3 vasam, nekem az bőven elég.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#10160) Plasticbomb válasza Remus389 (#10156) üzenetére


Plasticbomb
addikt

De azt is komolyan gyalázzák. eleve minusz 15% credit hozam, plusz a plusz töltésidő, ami mondjuk az ob 261en annyira még nem vészes, de a célzásidő duplájára nőtt, a célzókör nagyobb, és kegyetlenül pontatlan lövéseket tud a legtöbbször. Mire rászűkültem tegnap valakire, addigra az már hetedhét határon túl volt. A löveg célzóköre egy apró oldalirányú mozdulatra is kegyetlenül szétesik, szerencsére ha fel vagy le mozgatom, akkor marad ugyanúgy beszűkülve. Szal tegnap komolyan elgondolkodtam, hogy most adom el a francba az OB 261et... végül nem adtam el. Majd még pár nap múlva megint hozzányúlok, megyek vele pár kört, és akkor elválik, hogy fogom-e randomban használni, vagy sem, marade CW-re...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#10161) Pete55555 válasza Plasticbomb (#10148) üzenetére


Pete55555
addikt

:W

szerintem az a cél hogy az embereknek ne legyen kedve arty-zni(csökkenjen a számuk ), de aki nagy artys, pl gw -e és hasonlokig eljutott azt már nem büntetik

Ez a cél. Csak ezt nem így kellett volna. Az artysoknak is szar, nehezebb játszani. Az ellenfélnek is szar, mert ugyanúgy oneshotolhatják a noobokat bármikor az artyk. És a csapattársaidnak is szar, mert őket is könnyebben kilövöd...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#10162) zoty0 válasza #43783936 (#10131) üzenetére


zoty0
tag

Hy :)
Igaz nem nekem szólt de akartam csinálni egy másik accot mert ami van az már befele telik :)
Csináltam új wot accot meg azon az oldalon is egyet igényeltem códot is de nem fogadja ell :(

cs go

(#10163) virkir válasza jano_77 (#10154) üzenetére


virkir
veterán

Hát amiket letöltöttél az xvm-el értelemszerűen.
Itt vannak amiről tudom, hogy mit szabályoz.

zoty0
Talán mert az inv kódot előbb kell megcsinálni és az account létrehozásánál kell megadni?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10164) Vikthor


Vikthor
nagyúr

hát jó szar lett ez a patch eresztés... bár így is volt 3 killem a gwtigerrel.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#10165) Tiszteletes


Tiszteletes
aktív tag

Sziasztok!

Erős a gyanúm, hogy tegnap Fel kolléga config file-ját barmoltam el két kattintással az xvm online editorral, de úgy, hogy utána még a program sem volt hajlandó betölteni. Komplett res_mod\0.8.6 mappát üríthettem ki és kezdhettem elölről a modok pakolászását.

Először is köszönöm Fel-nek a configot. Kicsit csicsás és időnként úgy érzem túl sok az infó, de majd megszokom.

Ellenben nyunyuhoz, mint az egyik legnagyobb xvm mágushoz intézném kérdésem:
Feltettem X minimap modot. De a képernyő közepére az "insert" gomb megnyomásával kerül nagyban a minimap.Kérdésem az volna, hogy lehetne ezt a bal "ctrl" gombra tenni, hogy ne kelljen 3 kéz (egy kézzel nyomom a bal "ctrl"-t+insert+még az egérkurzort is vonszolnom kéne) ahhoz, hogy a nagy minimapon spamelhessek a többieknek?

A konfigben kerestem az "ins" szóra gondolván, hogy valahogyan hotkey-hez van rendelve, de nem találtam.. :(

Előre is köszönöm a segítséget.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#10166) Remus389 válasza Plasticbomb (#10160) üzenetére


Remus389
veterán

várd meg a 8.7-et, talán belatjak hogy atestek a ló túloldalára

de mondom a gw tiger elmenos maradt, igaz rosszabb lett, ahol 3 killem lenne most lesz 1-2

majd megnézem milyen a gw-e hogy érdemes lesz -e majd megvennem

persze kisagyuval botrányos, gondolom olyan lett a "gw pantherus, meg a hummel es társai

orosz ágon a su -14-et vittem végig, de az utána következő obit már nem vettem meg, talán már nem is fogom...

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#10167) jano_77


jano_77
nagyúr

Használja esetleg vki a tegnap du-ig még működő wotinfo.hu oldalon található új harci hangok modot?
Érdemes feltenni, jobb lesz tőle a hanghatás, nem vesz el memóriát? Milyenek most alapból a hangok a 8.6-ban?

Ezek szerint vki már megoldotta, hogy legyen Tier szerinti szűrés a hangárban álló tankokra! Van esetleg ebből már 8.6-hoz való vagy ez működik a 8.6-al is!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10168) #43783936 válasza zoty0 (#10162) üzenetére


#43783936
törölt tag

Először a kód legyen meg, és csak utána az új wot account.
Annak jár, aki még nem kezdte el a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#10169) malnabokor


malnabokor
senior tag

Újra megy a wotinfo.hu

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#10170) GrooveHero válasza Fel (#10157) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi, ha hazaértem meg kacsintom őket

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10171) sith7 válasza jano_77 (#10139) üzenetére


sith7
nagyúr

minimap működik
XVM - et nem használok
tankikonok alap ikonok
modulsebzést nem írja
görgető nyíl nincs, mivel csak 8 tankom van :))

(#10172) Vitiris válasza jano_77 (#10114) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Jano_77! Igen látom én is a ComponentsLib.swf file a felelős a kinézetért, ez tartalmazza azt a kis buborék helpet is ami megjeleniti a részleteket. Még nem találtam meg a hibát de dolgozom rajta.

(#10173) virkir válasza Tiszteletes (#10165) üzenetére


virkir
veterán

Onlány editorba betölt és az alábbi helyen pipa kivesz, elment.

Mást ne piszkálj

Vitiris

A ComponentsLib.swf nem része az xvm-nek szvsz abban nem fogsz találni utalást rá.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10174) Vitiris válasza jano_77 (#10106) üzenetére


Vitiris
aktív tag

(#10175) gebol18


gebol18
csendes tag

"Dear gabeszito,

Because of a violation of our game rules, your chat is suspended for the next 24 hours.

Violation: Insult and provocation.

Action: 1 day chat ban"

Érdekesnek tartom,mert ebben a 2 hétben nem is annyira osztottam a népet,mint régebben :(((

"gabeszito"

(#10176) jano_77 válasza Vitiris (#10172) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon köszönöm! :R (a görgető nyilak is ebben találhatóak esetleg?)

(#10173) virkir: ezt én is köszönöm, nekem is hasznos infó volt, majd haza érek meg is vizslatom. :R
Vitiris arra gondolt, hogy a csata végén a részletes jelentésnél ha ráállunk a kis manccsal a sebzett tank információira, akkor nem jelenik meg egy külön kis ablakban, hogy mit és hányszor lőttünk el....vagy ez is az XVM része? :R

(#10174) Vitiris: ezt is nagyon köszi! ;) :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10177) Vitiris válasza virkir (#10173) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nem a minimap enebled van benne! Az az én xvm configomban a \res_mods\xvm\configs\vit\hotkeys.xc
"enabled": true legyen

Hanem a csata utánni összesitésben a kilött tankok kis bubi statjai! :D Jano_77 ezt kérdezte. Ezt viszont a Componentslib.swf kezeli.

(#10178) Tiszteletes válasza virkir (#10173) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Köszönöm!

Ha hazaértem kipróbálom.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#10179) Vitiris válasza jano_77 (#10176) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Igen a görgető nyilak is! plussz tier szintű szürést is be tudsz állitani.

A "mancsos" dolog! :)
Nem nem az nem az XVM része! :) Az a szines interface része! Ezen kell dolgoznom. Már látom hol akad ki egy kicsit a python tudásom fel kell eleveniteni és megcsinálom. Addig ha zavar akkor töröld le a ComponentsLib.swf -t! Igy visszaáll az eredetire az interface! Nem lessz olyan szines stb. de az óra a stat stb az marad.

[ Szerkesztve ]

(#10180) jano_77 válasza Vitiris (#10179) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem törlök semmit, megvárom, amíg javítod, csak majd kérlek küld el a jó verziót akár privátban. :R
Addig majd "duzzogva", de kibírom vhogy! :DDD (esetleg akkor már beállíthatnád a Tier szerinti szűrést is, ha nem nagy kérés. :B )
Szuper, ha ez meg lesz, akkor már csak az XVM-et kell működésre bírnom majd du, ha haza értem, hogy használja a régi beállításaimat (xvm.xvmconf). :D :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10181) GrooveHero válasza gebol18 (#10175) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nyugi, velem is így volt. Szóltam vmit, erre mondták, hogy report. Amikor meg megmondtam, hogy reportolja az ősi mesterséggel foglalkozó anyukáját, mert azelőtt nap este nem nyújtott túl kimagaslót orális téren.
Erre nem kaptam semmit. De amikor kijelentettem, hogy a csapat egy rakás szerencsétlen idióta és uninstall the game, erre is mondák, hogy report. És meg is kaptam a 24órára a csetbanánt...nem értem egészen, hogy mi alapján :F

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10182) virkir válasza Vitiris (#10177) üzenetére


virkir
veterán

A minimap nem neked ment.
A Componentslib.swf meg valami más mod része. Akkor meg egyszerűbb keresni hozzá frissítettet

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10183) jano_77


jano_77
nagyúr

Tegnap mod próbálgatás közben sikerült egy jó kört mennem T32-el :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10184) nyunyu válasza Tiszteletes (#10165) üzenetére


nyunyu
félisten

Feltettem X minimap modot. De a képernyő közepére az "insert" gomb megnyomásával kerül nagyban a minimap.Kérdésem az volna, hogy lehetne ezt a bal "ctrl" gombra tenni, hogy ne kelljen 3 kéz (egy kézzel nyomom a bal "ctrl"-t+insert+még az egérkurzort is vonszolnom kéne) ahhoz, hogy a nagy minimapon spamelhessek a többieknek?

17 a kodja a Ctrl-nak.

"hotkeys": {
// onHold: take action by key click or while key is remains pressed
// Keycode values a be found here:
// http://www.cambiaresearch.com/articles/15/javascript-char-codes-key-codes
// Most keys are unable to be assigned.
// Common working keys are Ctrl - 17, X - 88, C - 67
"minimapZoom": { "enabled": true, "onHold": true, "keyCode": 17 }
},

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10185) Re-Tech válasza Remus389 (#10166) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Tegnap mentem pár kört a kedvenc M12-mel és hát elég siralmas szintre nerfelték, konkrétan a 2ik kör után el akartam adni. Iszonyat pontatlan és óriási töltési idő lett a nagyobb löveggel, célzási idő szintén. Szerintem a röppályán is módosítottak, mert eddig jó laposan repült és elég volt egy kicsit mögé célózni az ellennek és akár 800+ méterről is eltaláltam az ellent, nos, ez most a nerfelt pontossággal együtt már 500 méternél is gondot okoz.
A DPM is valami vicc lett, segbelőttem egy AT&T lépegetőt kemény 300 dmg-re, mindezt a mutatványt pedig a korábbi ROF felével tudom már megtenni. Átlag 700 dmg-et sikerült hozni 3 körben a korábbi átlag 2000 helyett. Lol
Sikerült hazavágni az artizást szerintem, nekem kellemes változatosságot okozott a játékba, minden alkalommal ha játszottam mentem pár kört funból. Ennek vége. És megint nem jól oldották meg a problémát, ami véleményem szerint a 1 shot jelenség volt, mert ez ugyanúgy jelen lesz Tier X-en, már ha betalál 400 méterről az arti 4-ből 1x.

(#10186) janimilan


janimilan
csendes tag

Sziasztok!
Erre valakinek ötlete? [link]

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#10187) Tiszteletes válasza nyunyu (#10184) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Neked is köszönöm!

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#10188) Enzolord válasza Fel (#10150) üzenetére


Enzolord
addikt

6 killre nem adta meg az ászt vele?
Gondolom, a sebzésed is jó volt hozzá..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10189) jano_77 válasza nyunyu (#10184) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ezt még a 8.5-nél kipróbáltam, bemásoltam az xvm config file-om végére, ahogy írtad, de ennek ellenére vagy ezzel együtt sem működött a nagyítás. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10190) vhw válasza Re-Tech (#10185) üzenetére


vhw
addikt

Mások meg még mindig azért nyafognak, mert hát ez nem is nerf volt hanem buff, mert az artyk úgy léptek szintet, hogy annak hatására még erősebbek lettek mint voltak... (mert ők nem változtattak semmit a játékstílusukon, ugyanúgy campingeznek a réten, ezeket meg ugyanúgy telibe tudják vágni kis szerencsével, mint eddig...)

Jól ki lett ez találva, most már mindenki egyformán utálja az artyváltoztatásokat. De hogy is lehetne másként? Olyan megoldás nem létezik, hogy jó legyen mindkettőnek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10191) Habib[HUN] válasza vhw (#10190) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Jelenleg elégedett vagyok a patch-el :) Tegnap nem lőtt ki arty, maximum hármat láttam oldalanként. De inkább az egy kettő volt az átlagos. Egész játszható és élvezetes partikat tudtam így játszani. Jó ez így.

(#10192) Janos_


Janos_
csendes tag

(#10193) Enzolord válasza Habib[HUN] (#10191) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is elégedett vagyok, bár így az M41 megy a kukába szerintem...
Viszont az meglepett, amikor csatában volt két 9es arty, mi többiek meg 8 és az alatt.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10194) virkir válasza Janos_ (#10192) üzenetére


virkir
veterán

Kizártnak tartom. Az a processzor sem egy erőmű a VGA meg konkrétan egy hulladék.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10195) krisss93 válasza Habib[HUN] (#10191) üzenetére


krisss93
aktív tag

Osztom a véleményt, nem volt tömeg csak 1-2 arty lövést kaptam, az se volt vészes.
Szerintem eddig is csak az irgalmatlan számukkal volt gond, én nem nerfeltem volna őket.

Más:
IS-3-ra venti+rammer+vertstab vagy tegyek rá egy wet ammo racket?

(#10196) K6000


K6000
tag

A tegnapi napom katasztrófa volt, 25 csatát mentem és csak 1x sikerült győzelemmel zárni a csatát. Bárhova mentem a top tier tankok között volt minimum 1-2 arty :Y
Tier 8 tankkal indítottam, a végén már kínomban T1 Cunningham tankkal mentem 2 kört hátha. Mind a 2 körben tier 2 csatába rakott, és mind a 2 körben volt 3 arty, és mind a kétszer Renault FT 75 BS szedett ki 1 lövéssel. Ami nem is csoda mivel nekem csak 10mm páncélzatom van és csak 115 Hp-m. Nem gond ezután legalább az első 20-30 csatát is végig fogják ****** a most kezdő játékosok, és mire szintet lépnének már törölni is fogják az egész ***** a ********* a gépükről.
Gondoltam ha ilyen sokan tolják az artykat hát akkor én is beszállok 1-2 csata erejéig kigurultam a garázsból a G.W. Panther tankommal és már az első 2 perc után tudtam döbbenetesen sz***** lett az egyik kedvenc tankom. A nagyobb töltésidővel együtt tudnék élni, a nagyobb szórásképpel is, de ennek a tanknak pont az a lényege, hogy forog a tornya! Eddig a szóráskép csak akkor ugrott szét teljesen ha a tank is mozdult. Ha csak a torony fordult akkor csak kis mértékben ugrott szét a szórásképet jelölő célkereszt. Most gyakorlatilag mindegy, hogy csak a tornyot forgatom, vagy az egész tankot a szóráskép ugyanakkorára ugrik :Y

P.S: Elvették a gold lőszeremet, (nem figyeltem oda és valóban aranyért vettem, nem állítottam át ezüstre figyelmetlenség miatt) és a WG nem aranyban térítette vissza hanem ezüstben WTF?

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#10197) Habib[HUN] válasza krisss93 (#10195) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nekem is volt egy olyan parti ahol mindkét oldalon a top tank arty volt. Írta is az ellen, hogy milyen jó dolga lesz itt neki. Trololo meg társai. T21-el voltam, közöltem vele hogy megtalálom :) Meg is lett, ki is lőttem szegény tüzért. Pedig azt hitte milyen jó dolga lesz.
Amúgy én stabilizátort raknék rá. Régen mentem az IS3-al, nem sokszor lőttek ki ammo rack-el. Bár ez már több mint fél éve volt, vagy talán régebben.

Tegnap Centuriont farmoltam. (Tier 8) Ott nem volt gond a tüzér mennyiséggel.

[ Szerkesztve ]

(#10198) Janos_ válasza virkir (#10194) üzenetére


Janos_
csendes tag

Értem, szóval közepes-alacsony beállításon sem menne szerinted?

(#10199) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Üdv!

XVM-ben hol tudom beállítani, hogy a játékosok Effiency illetve WN6 statját kijelezze a töltőképernyőn illetve, ha TAB-ot nyomok?

A győzelmi esélyt illetve a statisztikában megmutatja ezeket az értékeket, egyedül csata közben nem látom.

A választ előre is köszönöm!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#10200) Angel1981 válasza jano_77 (#10183) üzenetére


Angel1981
veterán

Jó kör!

Egyébként meg bocs, de ez a legénység már tényleg gáz! :D
Az előző még úgy-ahogy elment.... ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.