Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#10301) kovsol


kovsol
titán

Köszi a válaszokat, szóval akkor bármilyen tierben van a tank amibe veszek legénységet az 20k/fő. Nem tudtam ezt. Azt hittem egyre drágábbak lesznek.

May the Force be with you!

(#10302) gabro0


gabro0
őstag

Sziasztok!

A 8.5-ben mondhatni tökéletesen tudtam játszani. Amint kipróbáltam a 8.6 tesztet sajnálattal tapasztaltam az alábbi képeken látható problémát.

Normál nézet:

Arty nézetben is megvan:

Reméltem ez csak a teszt gyerekbetegsége, de sajnos a végleges verzióban is megmaradt a probléma. :((

Intel HD4000-rel jáccok, a legfrissebb illesztőprogikkal. Írtam ticketet, de csak annyit írtak, h nem felel meg a rendszerkövetelményeknek... :((( Ugyan már.

Valaki tapasztalt hasonlót, esetleg tudna tippet adni?

[ Szerkesztve ]

(#10303) kovsol válasza gabro0 (#10302) üzenetére


kovsol
titán

Intel nagyon elhanyagolja a vga drivereket, szóval arra fölös várni. Ha WoT support leszar akkor sajnos nagyon nincs mit tenni :(

May the Force be with you!

(#10304) Multikiller


Multikiller
tag

A kedves support mikor lesz hajlandó foglalkozni a prémium tank visszaigénylésemmel ha reggel 10-kor adtam le a ticketet és még el sem olvasták?

[ Szerkesztve ]

(#10305) gabro0 válasza kovsol (#10303) üzenetére


gabro0
őstag

Akkor ezután már nem is tudok játszani normálisan a WoT-tal? :F
Csak azt nem értem, eddig miért működött?

Konkrétan ezt írták:

Hello gabro00,
thank you for contacting the Wargaming Support for your request.

The screenshots tells us that you are having an issue with your GPU, in addition to that you just told us that you are having a Intel GPU 4000 which is insufficient to the game, you are not meeting the minimum system requirements. No matter what the Driver may be.”

#10304 Multikiller: Az én kérdésemre kerek egy napra rá válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

(#10306) virkir válasza marked one94 (#10281) üzenetére


virkir
veterán

Nem baj.
Van filmem bőséggel meg menni kéne az alagutakat is megnézni már. :P

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10307) janimilan


janimilan
csendes tag

Nem tudom aki artyzott mostanában neki,hogy megy de engem az agyvézrés kerülget.36 sec betölt szépen becélzom,lövök és -1 csapattárs legalább 20 méterre volt a céltol és telibe vágta. GW panther.
670 spg-s csata után először.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#10308) Multikiller válasza janimilan (#10307) üzenetére


Multikiller
tag

Annyira megy, hogy ma adtam el a Hummelt és az S-51-em. Élvezhetetlen lett velük a játék.

(#10309) Máté94 válasza janimilan (#10307) üzenetére


Máté94
addikt

Nem kicsit borították meg az eddigi "próbálj a célpont mögé célozni" szabályt...
Azt veszem észre, hogy ha már majdnem ráfókuszált, és akkor lövünk betalál. Érdekes. Ellenkező esetben mellé lő folyamatosan...

(#10310) Achill3uS válasza Multikiller (#10304) üzenetére


Achill3uS
veterán

ezt hogy érted, hogy visszaigénylés?

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#10311) gabro0 válasza Janos_ (#10192) üzenetére


gabro0
őstag

Már nem fut...

[ Szerkesztve ]

(#10312) bullseye válasza kovsol (#10301) üzenetére


bullseye
addikt

Te csak ne adj ötleteket! :DDD

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10313) jano_77 válasza virkir (#9969) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sziasztok!

Könyörgöm vki segítsen már nekem beállítani a régi XVM configomat, mert megőrülök.....már csak ez hiányzik! :O
Mindent így csináltam, de hiába, mert ez fogad:

Nagyon köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10314) jano_77 válasza gabro0 (#10302) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt szerintem vmi mod csinálja, mert nekem is hasonlóakat produkált, mikor már össze-vissza volt gányolva a modokkal, mert nem tudtam azt a tetves XVM-et beállítani, hogy használja a régi configomat! :W

Szuper volt így végig játszani egy teljes csatát :-(

Esetleg ha vkinek elküldeném az xvm.xvmconf file-omat, akkor nem tudna belőle csinálni egy olyan file-t, amit csak be kellene másolnom X mappába és működne, használná a régi, jól megszokott beállításaimat?!? :F :U PLEASE

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10315) nyunyu válasza jano_77 (#10314) üzenetére


nyunyu
félisten

Gyaluld le a \xvm\xvm.xc-t, es tedd a helyere a regi konfigodat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10316) jano_77 válasza nyunyu (#10315) üzenetére


jano_77
nagyúr

csak simán az xvm.xvmconf file-t!? vagy vhogy, vmilyen formában átnevezve? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10317) virkir válasza jano_77 (#10313) üzenetére


virkir
veterán

Ha úgy nem megy akkor használd a régi módon.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10318) gabro0 válasza jano_77 (#10314) üzenetére


gabro0
őstag

Sajnos nem. A tesztben nem használtam semmiféle modot, mégis "bugolt".

(#10319) jano_77 válasza virkir (#10317) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt is próbáltam, de így sem volt jó :( :O

Az, hogy mikor kilépek a játékból és nem zárja be automatikusan a kis dos-os ablakot vmelyik modnak köszönhető vagy mindenkinél így működik?!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10320) Quan-Chi válasza echterion (#10287) üzenetére


Quan-Chi
őstag

a szétnerfelt Stuh 42 ágyú így polcra került és most Pak 39 -el tolom ! de a Hetzer a szívem csücske :) nehezítésképp szakaszba benyomom magam T7-8 ba is ma is kiszedtem egy kínai 110-et azután meg leszívtam egy KV5 -öt , a kis hetzerrel, a csapattársak visítottak a nevetéstől :D

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#10321) jano_77 válasza nyunyu (#10315) üzenetére


jano_77
nagyúr

Így is ez fogad! :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10322) nyunyu válasza jano_77 (#10321) üzenetére


nyunyu
félisten

Tukrozott ikonokat leszamitva teljesen jo.

Ha hiba miatt nem tudja betolteni a konfigot, akkor nem lenne eff meg kilobattles a kezdokepen.

*: Azt meg az elozo ket XVM verziovaltasnal is megkerdezted, hogyan kell, ugyhogy nem irom le megegyszer :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10323) jano_77 válasza nyunyu (#10322) üzenetére


jano_77
nagyúr

de nem jó, mert ez nem az én configom, amit eddig használtam immáron 5. patch óta kb! :(
És hiába csináltam mindent úgy, ahogy leírtátok, mégis ez az ERROR hiba van csata induláskor! :(( :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10324) nyunyu válasza jano_77 (#10323) üzenetére


nyunyu
félisten

ERRORt akkor ir, ha valamit elirtal a konfigban.

Ha tenyleg a 0.8.5-bol mentett, _modositatlan_ konfigot tetted be, annak mukodnie kene, mert a szintaxis nem valtozott.
(sot, ha nincs \xvm\xvm.xc, akkor a regebben szokasos helyerol+elnevezve probalja meg betolteni a konfigot.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10325) jano_77 válasza nyunyu (#10324) üzenetére


jano_77
nagyúr

pedig egy az egyben átmásoltam....de most kaptam egy működő XVM-et, amit szeretnék átfaragni arra a kinézetre, amilyen a régim volt, de melyik file-t kell megnyitni az online editorban hozzá?!? ezzel hamarabb fogok végezni szerintem, mint az átnevezésekkel :B
ennyit még árulj el kérlek nyunyu...köszi :R
(hiába próbálom megnyitni az editorral az XVM mappában található xvm.xc filet vagy a Default mappán belül található @xvm.xc filet....mindkettőre ezt kapom:

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10326) nyunyu válasza jano_77 (#10325) üzenetére


nyunyu
félisten

Mondjuk azt a fajlt kene megnyitni, amit betettel es mukodott? :C

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10327) Enzolord válasza Achill3uS (#10310) üzenetére


Enzolord
addikt

HA eladsz prémtankot/kokat akkor egyszer, egy eladott prémtankot visszakérhetsz a supporttól...
Levonják az árát ezüstben és visszakapod..
De accountonként csak 1et

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10328) joergie


joergie
őstag

Nekem már minden mod műxik(lekopogom), egy problémám van, hogy az effim esett 55öt, ez miért lehet? planetwot ír még ugyanennyi effit, de noobmeter azt mutatja amit eddig, a magasabbat. ez miért lehet?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#10329) Enzolord válasza joergie (#10328) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem a Win6 értéket mutatja esetleg?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10330) Achill3uS válasza Enzolord (#10327) üzenetére


Achill3uS
veterán

köszi az infot!

hoppá hoppá mást is levágott meccs közben EU2-ről???
sőt vissza se enged!!!

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#10331) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

játék közben kidob, mert a szerver túlterhelt és én állok sorban eredménytelenül ... mindezt havi 3000ft-ért thx :R
Achill3uS úgy látom globál a probléma ... ;)

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#10332) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

a csapattársaim kivétel nélkül mind 50+ WR-el rendelkeztek és többnek is 20K+ játéka van ennek ellenére ezt produkálták LOL

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#10333) bartucc


bartucc
addikt

Most ment fel nem rég az Update 8.6-ra, lefekvés előtt ránéztem, milyen is lett az az SPG nerf... Érdekes, tényleg helyet cserélt azt M37 és az M7, még jó, hogy előbbit megvettem tegnapelőtt, kár, hogy utóbbit meg nem adtam el, bízva a spekulációban.Az M41 meglett hétvégén, szerencsére nem kellett így buknom 3x ezer xp-t az M7-en. :D Elég erős nerfet kapott, bár nem érzem sokkal gyengébbnek, egy kör alatt, de kár, hogy nincs meg a jobbik ágyú. SPG-ken kívül esetleg észrevétel-e valakinek van-e? :)

Kicsit off, de most megy fel a World of Warplanes is, egyre jobban érdekel ez a második világháborús szörnyeteges játékarzenál, amit kínálnak. Valaki próbálta már?

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10334) Patrick76496 válasza Quan-Chi (#9925) üzenetére


Patrick76496
őstag

A 8.6-os patch ugyan úgy előnyben részesíti a német tankokat is, mint az oroszokat. Hidd el, jót fog tenni nekik is, főleg az E-100, Maus párosnak a 0,4-0,38 pontosságukkal (detto IS-7 IS-4 páros). Btw a gold és AP átütésnerf is pont az olyan német fanok, mint te sírása miatt történt meg, hogy több legyen a páncél értéke. Annyira a német tankok sem tökéletesek teljesen még a valóságban sem. Azért a Tigrisek és Párducok is hibásodtak meg rendesen (főként a Panther), aztán pedig a javításuk szívás volt a bonyolult szerkezet miatt. Ezzel ellentétben a T-34-ek (és a szovjet katonák) bírták a telet, + sokkal könnyebb volt a javításuk.

(#9994) dfsz34: Szerintem is nagyon jót tett a TD-nek az új update, nekem az AC Mle. 48 fossa az XP-t, még prém nélkül is. Kegyetlen jó ez a gépezet, így fullosan lehet vele szépen darálni (ráadásul a +30% kredit és a leárazás miatt bátran használom kávéval).

(#10108) Fel: A szárnysegéd medál eddig is így működött, valszeg azért nem vetted észre, mivel vereségre ritkábban kapja meg az ember, ugye általában olyankor megmaradnak azok a tankok, akiket sebzel.
Ez a hang pedig egyébként szvsz csakis azért van, hogy csökkentsék a penetration 0 dmg-ek számát. :))

Más: A legjobb nevű klán. És ráadásul nem is magyarok. :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10335) NTonee


NTonee
veterán

Kicsit kiakadtam! :((
Több tankom is ki volt fejlesztve a 8.6 update előtt, de még nem tudtam megvásárolni őket. Hát, most buktam az egészet, eltűntek! :F T-44, Lorraine40t, ISU-152, GWTiger pápá. Most, a 8.6 telepítése után már egyik sincs kifejlesztve és persze a tp is nullázva lett a korábbi tankjaimnál! A legdurvább, hogy a SU-152 is eltűnt, egészen a SU-100-ig dobtak vissza az orosz TD ágban. :O A JgPanther tp is elszállt... csodás update volt ez számomra, köszi Wargaming! :(((

(#10336) bartucc


bartucc
addikt

Nekem a StugII-al bejött a patch, mintha jobb lenne, vagy csak szimplán jó köröm volt. Nem voltam nagy barátja eddig, csak az ágyúját szerettem, de elsőre összejött most az Tank Ász. Továbbra is eltörpül az itt látott eredményekhez képest, de erre büszke voltam, magamhoz képest, 1700 sebzést szedtem össze.

NTonee: nekem minden megmaradt, egyedül az M41-él volt változás, de az XP-t visszakaptam, amit a másik ágyúra elköltöttem, de azóta azt eltüntették.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10337) Macka válasza Quan-Chi (#10332) üzenetére


Macka
veterán

Nekem az a bajok, hogy 20 csatűból jó ha van 1, amikor szoros a küzdelem. Amúgy ezek a 15-1, 15-5 csaták a leggyakoribbak.

(#10338) Plasticbomb válasza joergie (#10328) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Egy kis érdekesség: Az effim folyamatoan esik 0,01%ékokkal, miközben az effim meg folyamatosan emelkedik 2-3 ponttal... Mit csinálhatok másképp?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#10339) Plasticbomb válasza Plasticbomb (#10338) üzenetére


Plasticbomb
addikt

wn6ot akartam írni....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#10340) Dobi 562 válasza Plasticbomb (#10338) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kevesebbet foglalsz/védesz.

-----------------------------------------------------------------------
Historical Realism Gun Sound mod 8.6-ra frissített verziója. A hivatalos oldalukra nem került még fel, de fészbúkról letölthető: [link]

(#10341) virkir válasza joergie (#10328) üzenetére


virkir
veterán

Azért mert rossz cuna artysta vagy.
Mentél relatív sokat olyan artykkal amik ugrottak 1-2 tiert ezért az átlagtier-ed is emelkedett.
Nekem is romlott 27-28 pontnyit mer kb fél tierpontot emelkedett az átlagom.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10342) NTonee válasza NTonee (#10335) üzenetére


NTonee
veterán

Omg... Hát én ritka hülye vagyok! :U Fent volt egy mod, ami másképp jelezte, ha egy tank ki van fejlesztve. Ez most nincs fent.
Mentségemre szóljon, hogy 12órás éjszakai műszak után már nem látok ki a fejemből.

(#10343) echterion válasza Quan-Chi (#10320) üzenetére


echterion
nagyúr

A Stugot még nem próbáltam frissítés óta. Nerfelték? :U
Az egyik kedvenc TD-m.

**********

(#10344) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Sziasztok!
Neki szerettem volna állni a játéknak ,de telepítésnél ,már a 8,9mb-os kis proginál (WOT_internet_install) kiírja, hogy: " A szolgáltatás nem válaszolt megfelelő időben az indítási ,vagy vezérlési kérésre. "

Mi a gond? Előre is köszi!

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#10345) Vitiris válasza ::Trunks:: (#10344) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Probálgasd újra! Most resetelik a servereket!

(#10346) Vitiris válasza gabro0 (#10302) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Próbáltad alapból automatikus detektálásra tenni a grafikát?

Árnyékokat kapcsold ki! Alapból minden kártyán dob 10fpst. Még a legerősebben is :D

Ne használd a fejlesztett grafikát!

És kapcsold ki az utolagos feldolgozást!

Ha valami nem megy csinálj egy screenshotot a grafika beállitás ablakodról!

(#10347) Plasticbomb válasza Dobi 562 (#10340) üzenetére


Plasticbomb
addikt

hááát.... ugyanúgy nem foglalok semmit, mint az eff számítás korában... Én sebezni és gyilkolni szeretek.:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#10348) Napfénysüti

Na milyen az új patch összességében srácok? Feltelepítettem de még nem mertem kipróbálni. Utoljára talán hétvégén játszottam de a sok csodás csapattárs annyira agyhalottá tett hogy elment a kedvem egy időre. :D
De ahogy olvasgatom az arty-k elég vérszegények lettek ez mondjuk egy plusz ok hogy újra felmenjek játszani. ;]

Més que un club!

(#10349) emre válasza Dobi 562 (#10340) üzenetére


emre
veterán

Ezt tegnap már próbáltam, és nem teljesen százas a dolog, néha meg-megakadt vele a játék.

Valamint ehhez még kellene a motorhang, mert ez csak a lövegek hangja. GnomeFather's Engine Pack [Now Compatible With 0.8.6!]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10350) Vitiris válasza emre (#10349) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Eszi a processzort! És a memoriát! Szép, de még mindig 1magot használ a wot! :S

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.