Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#10501) homeless09 válasza Jolet (#10498) üzenetére


homeless09
őstag

Több, mint valószínű, hogy igen! :K Hányfele gondoltad egyébként?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10502) scyllarus válasza Dryman (#10484) üzenetére


scyllarus
veterán

És ezen ne dobjam el az agyam... A közbensőt megkaptad, mert ki volt fejlesztve az előtte-utána lévő?
Én meg szenvedtem azzal a fos PzIII/IV-gyel a VK30.01D-ért a 8.5-ben, amikor az utánalévő 30.02DB ki volt fejlesztve....

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10503) Timyyy


Timyyy
őstag

emre!

Nem működik a letöltő link a mod packodhoz! A függőleges tech tree-t akartam volna kiszedni belőle, fel tudod dobni újra, akár csak ezt az 1-et?

(#10504) Mcray


Mcray
senior tag

Az normális hogy a T-44 prémiummal most jobb csatákban (2500-3500 sebzés) 47.000-52.000 creditet hoz a konyhára? Eddig ilyen 35 000 volt a legjobb, amit kaptam hasonló körökre :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#10505) homeless09 válasza Mcray (#10504) üzenetére


homeless09
őstag

Emeltek a credit rátán.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10506) Eagle16 válasza Mcray (#10504) üzenetére


Eagle16
addikt

19%-kal megnövelték a kredithozamát a legutóbbi patchben.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10507) Jolet válasza homeless09 (#10501) üzenetére


Jolet
őstag

még melózom, de majd kereslek a TS-en

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#10508) homeless09 válasza Jolet (#10507) üzenetére


homeless09
őstag

okés

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10509) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Király így játszani :N
Bár az első találat után eltűnt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#10510) emre válasza Timyyy (#10503) üzenetére


emre
veterán

[link]

Melyik link nem működik, mert mostanra 70-en leszedték. :U

(#10511) bandiras2
Ha ezen meglepődsz, sose nézz meg pl. egy MIG21-es repülőt közelről.
Dolgoztam rajta egy kis ideig, de a mai napig nem értem hogy marad fenn. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10511) bandiras2


bandiras2
senior tag

IS3 közelről: [link]
Felhívom a tisztelt publikum figyelmét a pánvéltest szakszerű megmunkálására és az illesztési finomságokra amit a kor technikai színvonala lehetővé tett.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#10512) sith7 válasza Achill3uS (#10466) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt én sem értem ... :( ... a mi pénzünk nem kell nekik :U

Eagle16
Köszönöm :R

(#10513) Rico33 válasza emre (#10510) üzenetére


Rico33
aktív tag

Szia!
Felraktam a packodat - köszönet érte - de lenne egy kérdésem:azon a panelon, ahol mutatja a játékosok nevét, tankot, ikont, most sok lett az infó: most van nick, tank tier, tank ikon, tank neve.Mit kell törölni hogy egy a sok infó elünjön?

Nem xvm file, vmi kis eccerűbb lehet, de nem merek letörölni még semmit :N

[ Szerkesztve ]

(#10514) emre válasza Rico33 (#10513) üzenetére


emre
veterán

nem tudom, nem értek hozzá :DDD nekem így tetszik, direkt ilyent kerestem :))
Pontosabban ez a pacák (Ded_Shalfey) pont olyant készít mint ami nekem kell, szóval mióta ráleltem, nem foglalkozok xvm konfigurálással.

valszeg másik xvm config fájlt kellene keresned, tuti ez lenne a legegyszerűbb

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10515) Remus389 válasza bandiras2 (#10511) üzenetére


Remus389
veterán

inkább a kor szovjet technikája

de még ők is tudtak jobbat

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#10516) echterion válasza Speedlink88 (#10500) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, kíváncsivá tettél. Peccsó óta még nem toltam vele egy kört sem, de hétvégén lehet, teszek vele pár kanyart. Mióta megvan a 8.8-as jagdtiger, azóta nagyon a háttérbe szorult szegényke.

**********

(#10517) Timyyy válasza emre (#10510) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszi!
Nekem valamiért hibaüzi jött csak, de ez amit most dobtál fel, már jó.

Más is észrevette hogy milyen idióta módon ugrál a kamera a 8.6 óta? Megáll a tankom, és még utána 1 mp-ig előre megy a kamera, és utána billeg vissza abba a pozícióba ahol a tankom a képernyő közepén van. Ugyanez tolatásnál, ott is tovább megy hátra a kamera, mint maga a tank, és utána jön vissza.... marha idegesítő.... ki lehet ezt kapcsolni valahol?
Ja, meg ha nekimegyek egy másik tanknak, akkor földrengés szerűen vibrál az egész kép... OMG retek szar lett.... az hagyján is, de zavar a célzásban.... :(( :(( :((

(#10518) emre válasza Timyyy (#10517) üzenetére


emre
veterán

Amit legelőször tettem fel abban hibát találtam, és töröltem, mert nem akarok elégedetlen emberekkel százszámra privát üzeneteket váltani. Majd szólok egy moderátornak törölje azt a hsz-t amiben a vak link van.

Kapcsold ki a dinamikus kamera opciót ;)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10519) Timyyy válasza emre (#10518) üzenetére


Timyyy
őstag

Áhh, szuper, reméltem hogy kapcsolható... :R
De ha már itt tartunk gyere szakaszolni :))

(#10520) emre válasza Timyyy (#10519) üzenetére


emre
veterán

Nem megyek, fáradt vagyok, nincs fülesem, meg a szemeimet kellene kicsit kamillával borogatni.
Max 1-2 csatát megyek ma szólóban, csak ezért vagyok ingame. (meg hogy neked tudjak válaszolni :) )

Ja meg az új javított motor és löveghangokat ki akarom próbálni. :C [link]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10521) Vitiris válasza Patrick76496 (#10446) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Szia! Ha esetleg segít! Én a minimappot pont az ő konfigjábol vettem.
Nézd meg hátha bejön neked az xvm-m!

[letöltés]

[ Szerkesztve ]

(#10522) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Tudtok nekem linkelni olyan célkeresztet ami kiirja az ellenfél páncél vastagságát és töltési idejét?köszi szépen!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#10523) Timyyy válasza emre (#10520) üzenetére


Timyyy
őstag

Kár, pedig most ráérek amíg ki nem dőlök, meg holnap is, reggeltől, végzek a futással, egy csobbanás és estig tudom tolni mert tök üres lesz a ház... :)

Ezekről az új hangokról írj majd valami véleményt, kíváncsi vagyok. :)

(#10524) Cseri0058


Cseri0058
őstag

De most komolyan! Csináljatok külön topicot a modos bénaságaitoknak! Mert én kib@szottúl nem ezt akarom olvasni 50 oldalon keresztűl!

(#10525) emre válasza Cseri0058 (#10524) üzenetére


emre
veterán

nehogymá :o

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10526) Bingisz válasza emre (#10525) üzenetére


Bingisz
addikt

Most már se sírni, se modolni nem lehet majd a fórumban?
Mi lesz így velem :( :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10527) Vigneau válasza Steelheart2 (#10522) üzenetére


Vigneau
félisten

Talán ez jó lesz.

Bingisz:
Nézz be az off-ba. Sokszor ott hamarabb kap az ember választ a nyűgjére. ;)

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10528) Steelheart2 válasza Cseri0058 (#10524) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Akkor nem kell elolvasnod. Nem tart fegyvert senki a fejedhez. Szerintem meg a témához tartozik és ezért felesleges külön topicot nyitni. Ennyi erövel a belinkelt képeknek is lehetne akkor külön topic.

(#10527) Vigneau
Köszi szépen! :R

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#10529) Cseri0058 válasza Steelheart2 (#10528) üzenetére


Cseri0058
őstag

Elmondanád nekem, hogy akkor honnan tudnám meg hogy melyik komment miről szól? Konkrétan 50 oldal csak erről a modról szól...

(#10530) Timyyy válasza Cseri0058 (#10529) üzenetére


Timyyy
őstag

És akkor mi van?
Én meg 12 órát dolgozok ebbe a kib***ott 40 fokba hosszú nadrágban stb és rohadtul nincs kedvem se időm a napi 600 hsz-t végigolvasni 1 nekem kellő mondatért.... ha nem tetszik csinálj magadnak saját topikot és oda azt írsz és olvasol amit akarsz. :(((

[ Szerkesztve ]

(#10531) nyunyu válasza jano_77 (#10471) üzenetére


nyunyu
félisten

Valamint azt meg tudja mondani vki, hogy az online editorban hogyan tudok egyenest varázsolni a minimapon a lövegnek, hogy lássam, hová is mutat, merre áll pontosan és ne csak a vízszintes kimozgási tartományt mutassa?!?

Minimap/lines:
vehicle: merre nez a tank orra (erre mesz elore)
camera: merre nez a kamera
traverseAngle: loveg mozgastartomanya balra+jobbra

Kulon a loveg iranyat nem lehet rajzolni.
Forgo tornyu jarmuveknel a kamera iranyaba fordul automatikusan a torony, de ennek van valamennyi kesese, mert a nezetet tetszolegesen tudod forgatni, viszont a torony sebessege fix.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10532) Cseri0058 válasza Timyyy (#10530) üzenetére


Cseri0058
őstag

:D
Úgy állítod be magad mintha te dolgoznál egyedül a világon... kérlek... képzeld el én meg nem a modos bénázásaitok akarom olvasni több oldalon keresztül... 1-1

(#10533) Timyyy válasza Cseri0058 (#10532) üzenetére


Timyyy
őstag

Akkor menj SG-re. Vagy mitbánomén, ne olvasd, senki nem kényszerít.

(#10534) emre válasza Cseri0058 (#10532) üzenetére


emre
veterán

Mert ez itt mind olyan kibaszottul konstruktív volt. :DDD
Legalább a fele még az off szintjét sem üti meg.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10535) nyunyu válasza Vigneau (#10527) üzenetére


nyunyu
félisten

Talán ez jó lesz.

Rendkivul bonyolult munkat vegzett a fordito, atirta angolra az infopanel.xml-t. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10536) Cseri0058 válasza emre (#10534) üzenetére


Cseri0058
őstag

Az mennyire illik ide a topicba, hogy ez meg ez a mod ilyen és ilyen hibát prudukált? Semennyire nem illik ide...

(#10537) káen válasza Cseri0058 (#10532) üzenetére


káen
tag

Nézd...légy toleránsabb...mint ahogy a többiek voltak veled szemben az E-75-ös nyavalygásodnál. Az sem volt jobb, hidd el.

(#10538) Timyyy válasza Cseri0058 (#10536) üzenetére


Timyyy
őstag

Egyébként pont ez való a fórumra.

(#10539) xtmod


xtmod
senior tag

üdv.

a 8.6-os magyar szinkront, hogyan lehet eltávolítani?

(#10540) scyllarus


scyllarus
veterán

A legtöbben modokkal használjuk a játékot. Szerintem te is. Ha valamelyik nem működik a patch után, akkor az probléma, amivel kapcsolatban igenis ilyen fórumokon kérünk egymástól segítséget. Örülj, hogy a tieid mennek hibátlanul.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10541) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, tudtok valami jó, megbízható oldalt ajánlani ahol vannak modok? :)
Mert sajnos wotinfo.gportal.hu megszűnt.. :S
Előre is köszönöm :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#10542) hfrici


hfrici
aktív tag

Tudom nem nagy szám, de csak elhencegek vele :)


[ Szerkesztve ]

(#10543) emre válasza Timyyy (#10523) üzenetére


emre
veterán

Nem tudok elfogulatlan véleményt mondani.

Egy kört mentem t34-1-el, és legszívesebben folyamatosan sniperben toltam volna hogy halljam a motort, annyira kibebaszottul jó lett. :K

Akinek egy kicsit is jobb gépe van annak mindenképp ajánlom.
Nincs röccenés, késlekedés, nem akad a játék.

Telepítés:
"Először a sima \res mappából másold át az audio és scripts mappát a \res_mods\0.8.6-ba. Ezután erre másold rá a löveg és a motorhangokat, EBBEN a sorrendben. (1. löveghangok, 2. motorhangok) Így működnie kell. Ha meg nem tetszik, kitörlöd a res_modsból a két almappát és visszaállnak a gyári hangok."

löveg hangok V1.72
motor hangok, V.0.451

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10544) Cseri0058 válasza káen (#10537) üzenetére


Cseri0058
őstag

Akkor szépen kaptam is az áldást...
Itt megszólalok a mod ellen aztán megint én vagyok a fasz, mert szólni mertem... néhány emberke itt kicsit elvan szállva magától...no mind egy fejezzük is be, mert még a végén rám kenik, hogy miattam kell dolgozniuk...

scyllarus

Nem használok modokat...

[ Szerkesztve ]

(#10545) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

Az mi tiger egymás után 3x gyulladt fel egy meccs alatt, német tankokosok jól jártak a patch-el! :C

(#10546) vhw válasza Cseri0058 (#10544) üzenetére


vhw
addikt

Az ugye megvan, hogy a te beszólásod miatt generálódott megint ~20 totál felesleges poszt, ami még annyira sem segíti a játékos közösséget mint a modos téma... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10547) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

nos, itt egy kép 600 méteres range-ről ( Hetzerrel ami 280-ig lát , még Bia + vent -el is csak 300 ) ! :))

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#10548) homeless09


homeless09
őstag

Egész jó ez az IS3, még szinte alapon is tetszik :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10549) Enzolord válasza emre (#10543) üzenetére


Enzolord
addikt

Na itt már nincs talicska hangja a tankomnak.. :) :R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10550) jano_77 válasza nyunyu (#10531) üzenetére


jano_77
nagyúr

valami ilyesmit szeretnék

A középső vonalra gondoltam, sajnos az jelenleg vmiért nincs meg és nem tudom az okát...nagyon zavaró! :( :F

(#10551) nyunyu: ok legyen a kamera vonala, de hogy tudom elő varázsolni?!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.