Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#10601) virkir válasza Chris0321 (#10599) üzenetére


virkir
veterán

Hogy jobban lásd amit tanult kollegám leírt így kell berakni.

Aztán az egyszerűbb módszerhez meg elég kitörölni mindent a fent említett xvm könyvtárból de meghagyni mert ha nincs meg akkor hibaüzenettel nem működik és a megszokott/elmentett xvm.xvmconf-ot a régi helyére berakni.

Így is működnie kell tökéletesen.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10602) Rico33


Rico33
aktív tag

Az xvm editorban hol lehet állítani, hogy a játékosok adataiból (nick, tank tier, tipus) mit jelenítsen meg?Nem tudom ennek a panelnak mi a szakkifejezése.

(#10603) virkir válasza Rico33 (#10602) üzenetére


virkir
veterán

Nem mind1, hogy hol.
Mert ugye egyszer van egy töltőképernyő azt úgy híjják a szerkesztőben, hogy loading.
Aztán van a tab-ra előjövő ami trükkösen Tab címszó alatt leszen.
Van még lehetőség a csatában a két szélen megjelenített babuinokat színezni na az a Players Panel 1-2, hogy bonyolultabb legyen, bár igazából a 2-es ahol ezeket meg tudod adni.
És ha nem lenne elég tudod a tankok fölé is biggyeszteni a Markers fülnél bonyolítva Ally/Enemy/normál/Extended nyalánkságokkal.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10604) Jolet válasza virkir (#10603) üzenetére


Jolet
őstag

nekem se a loadingban, se a players panelben nem írja ki a tanktípust... valaki segítene hol lehet bekapcsolni?
az online editorral melyik fájlt kell megnyitni?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#10605) emre válasza Jolet (#10604) üzenetére


emre
veterán

Ikonokat tettél fel?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10606) Jolet válasza emre (#10605) üzenetére


Jolet
őstag

csak azt tettem fel ami be lett ide téve a fórumra xvm címszóval

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#10607) robogo81 válasza Jolet (#10604) üzenetére


robogo81
aktív tag

Üdv.
Én a Vit_fullXVM4.0.0 első pakkot használom mert elég az,nem kell a túl sok extra,mindegy,abban se a töltő,se a Tab gombos módban nem írta ki a tank típust,a playersPanel.xc-ben kiegészítettem 2 sort:

"large": {
"nickFormatRight": "<font color='{{c:wn}}'>{{nick}}</font>",
"vehicleFormatRight": "<font face='Consolas'><font color='{{c:t-rating}}'>{{t-rating:3}}</font> <font color='{{c:t-battles}}'>{{t-battles:4}}</font>{{vehicle}}</font> |",
"nickFormatLeft": "<font color='{{c:wn}}'>{{nick}}</font>",
"width": 170,
"vehicleFormatLeft": "| <font face='Consolas'><font color='{{c:t-battles}}'>{{t-battles:4}}</font> <font color='{{c:t-rating}}'>{{t-rating:3}}</font>{{vehicle}}</font>"

az aláhúzott szöveggel,nálam a Tabra így kiírja a tankok nevét,de a töltö képnél nem.
Ez csak próbálgatás tőlem,nem csinálom szakszerűen,csak próba szerencse.

Tényleg jut eszembe,a WOT Statistics megy nálatok,aki használja?

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#10608) Pete55555 válasza #43783936 (#10583) üzenetére


Pete55555
addikt

Én sem értem... persze én is bosszankodok, ha csata elején vakon oneshotol az arty, de azért ez nem gyakori.
Szerintem aki szidja az artykat, az simán béna, és nem tud elmozogni előlük...
Pl. IS-3-al műltkor malinovkán 2 arty lőtt, de egyik sem bírt eltalálni, mert jól mozogtam, le is álltak rólam, mert látták, hogy nem egy "megállok a mező közepén - ide lőjéééél" típus vagyok...bár ha végül kiszedtek volna, akkor sem anyáztam volna, ha ott úgy kiszed, akkor megdolgozott érte, megérdemli.

Ez a patch pedig rossz. Mindenkinek. Az artysoknak is, és a többieknek is.
Bár hozzáteszem, hogy CW-n 3 tankot oneshotoltam Hummellel, 4/3-as találati aránnyal. ;)

...Szeretem leracsniztatni...

(#10609) Rico33 válasza virkir (#10603) üzenetére


Rico33
aktív tag

Erről lenne szó..Itt túl sok az infó.
Hiába szerkesztem editorral az xvmconfigot, nem élnek a módosítások (mentem persze).A res mods/8.6/gui/flash - itt van.Nem ide kéne?

[ Szerkesztve ]

(#10610) virkir válasza Rico33 (#10609) üzenetére


virkir
veterán

Ingame battle->bal Ctrl-> egérrel katt bal fent a megjelenő kis kocekákba.

Jolet
Típust semmi nem írat ki.
Vannak ikonpakkok ahol rá van égetve a .png-re vagy bekapcsolhatod a beállításokban a tier kiírást.
A tank nevek meg vagy ikonra vannak rárakva vagy a players panelben tudod beállítani, hogy mutassa.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10611) Pete55555 válasza virkir (#10610) üzenetére


Pete55555
addikt

vagy Ctrl+Tab

...Szeretem leracsniztatni...

(#10612) #43783936 válasza Pete55555 (#10608) üzenetére


#43783936
törölt tag

A mai bemelegítés. Ha nem kapkodok, akkor nem lőtt volna ki közeljarcban az ellen utolsó talpon maradt tüzére. :)
A csapatomról annyi, a két ht aki kihúzta a végéig az beosztotta a melót: Az egyik a bázist védte, a másik kb 300 méterrel mögöttem biztosított egy kis hupli túlaldaláról. :W

[ Szerkesztve ]

(#10613) Mcray


Mcray
senior tag

"Érezd a ritmust, vedd át az ütemet. Dübörög a tankomból egy üzenet"

A két hónap kényszerpihi után ez az első értelmes napom:

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#10614) Pete55555 válasza #43783936 (#10612) üzenetére


Pete55555
addikt

Na igen, ilyeneket már érdemes felrakni ide :C

(#10613) Mcray
"Érezd a ritmust, vedd át az ütemet. Dübörög a tankomból egy üzenet"

:D

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#10615) nyunyu válasza Vitiris (#10591) üzenetére


nyunyu
félisten

Nézd meg hogy nem maradt -e a World_of_Tanks\res_mods\0.8.6\gui\flash\ alatt egy xvm.xvmconfig file!
Ez töröld ki a és menni fog az új.

Elsodlegesen a \xvm\xvm.xc-t keresi, ha az nincs, akkor nezi a regi helyen+neven.

Heten panaszkodtam, hogy tul hangosak a lovesek. Ja, multkor a gepezeskor szokasos beallitas helyett +15dB-vel hangosabban felejtettem az erositot.
Meg jo, hogy a szomszedok nyaralni voltak. :C

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10616) fradi81


fradi81
veterán

Hogy kell hozzáadni a minimaphoz a tankok utolsó látott pozícióját?

moto g72, Ninebot d28e

(#10617) marked one94 válasza Mcray (#10613) üzenetére


marked one94
őstag

héé mikor mi játszottunk azok nem voltak értelmesek? :O

You'll Never Walk Alone

(#10618) nyunyu válasza fradi81 (#10616) üzenetére


nyunyu
félisten

xvm.xc minimap bekezdes:
"lost": {
"enabled": true,
"color": "0x000000",
"distance": 0,
"angle": 0,
"alpha": 80,
"blur": 6,
"strength": 4
},

Vagy ha az uj strukturat hasznalod (\xvm\xvm.xc.sample atnevezve xvm.xc-re), akkor a \xvm\configs\@default\minimap.xc-ben talalod ezt a reszt.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10619) Chris0321 válasza virkir (#10601) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, sikerült elindítani. Az újat akartam használni hátha az jó, de valamiért egyáltalán nem színez semmit pedig egy teljesen friss XVM-et töltöttem le és csak pár dolgot változtattam meg aminek nem volt hozzá köze. Ha jól értelmeztem WN6 alapján színezné a játékosokat de teljesen fehér mindenki, az én nevemet sem változtatja meg. A minimap működik, a betöltő képernyőn kiírja az esélyeket a csata közben tabbal felhozhatón már nem pedig be van kapcsolva. A hitlog is működik, kiírja az összes sebzést és azt is kit lőttem meg és mekkorát sebeztem. Az a fránya színezés viszont nem akar működni. Valamelyik előző patch után szállt el és azóta akármilyen XVM-et próbálok ki nem megy. Nem tudja valaki mi lehet az oka? Gondolom a grafikai beállításokhoz nincs köze.

(#10620) Enzolord válasza Mcray (#10613) üzenetére


Enzolord
addikt

Széép.. Akkor te a jó végén voltál most...
Mi meg szakasztársammal a rossz végén..:) 11 bukó JP E100 T110E4 szakassszal egymás után..:)
Miért volt a 2 hónap pihi? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10621) nyunyu válasza Jolet (#10589) üzenetére


nyunyu
félisten

azt lehet állítani valahol, hogy a csata előtti táblázatban és az indulás előtti csapat leosztásban látszódjanak a tankok típusai?

xvm.xc (battleLoading.xc):
"battleLoading": {
"clockFormat": "H:N:S", // Show the clock on the Battle Loading Screen. Format: Y:year, M:month, D:day, H:hour, N:minutes, S:seconds. "" - remove clock.
"showChances": true, // true – Enable display of "chance to win" (only with xvm-stat) Read more: http://www.koreanrandom.com/forum/topic/1642-chance
"showChancesExp": true, // Show experimental "chance to win" formula
"removeSquadIcon": false, // true – Disable Platoon icons. This blank space can house, for example, clan logos
"clanIcon": { // Display options for Team/Clan logos
"show": true, // false – Disable Team/Clan logos in Battle Loading Screen
"x": 0, // Position on the X axis, relative to the vehicle icon
"y": 6, // Position on the Y axis, relative to the vehicle icon
"xr": 0, // Position on the X axis for right side
"yr": 6, // Position on the Y axis for right side
"w": 16, // Width of the Team/Clan logo
"h": 16, // Height of the Team/Clan logo
"alpha": 90 // Transparency of the Team/Clan logo
},
// Display format for the left Players Panel (macros allowed, see readme-en.txt)
"formatLeft": "{{vehicle}} <font color='{{c:kb}}'>{{kb:3}}</font> <font color='{{c:wn}}'>{{wn}}</font> <font color='{{c:rating}}'>{{rating}}</font>",
// Display format for the right Players Panel (macros allowed, see readme-en.txt)
"formatRight": "{{vehicle}} <font color='{{c:kb}}'>{{kb:3}}</font> <font color='{{c:wn}}'>{{wn}}</font> <font color='{{c:rating}}'>{{rating}}</font>"
},

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10622) nyunyu válasza robogo81 (#10607) üzenetére


nyunyu
félisten

Tényleg jut eszembe,a WOT Statistics megy nálatok,aki használja?

8.6 ota nem megy, uj verzio meg meg nem jott ki.
Elvileg ez a weblapja

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10623) holodp válasza Pete55555 (#10608) üzenetére


holodp
aktív tag

Hogyne, persze, simán béna.
Ne az is-3-ból nyilváníts véleményt, az az egyik leggyorsabb heavy, azzal könnyű úgy menni, hogy ne találjanak el. Ha typepal megyek, engem sem szedtek ki. De az nem volt normális, hogy a t9-10-es csatákban 10arty volt egy csatában, és nem volt semmi,csak a kemp, mert ha valamit próbáltam csinálni valamit mondjuk e75-tel, vagy kv4-gyel és a többi tetű tankkal, akkor egyből 5 spg állt rám. Ez nem taktika volt, csak unalmas várakozás, hogy melyik fél unja meg előbb. Most sokkal jobban lehet taktikázni, tegnap 30 meccsből kb 3x volt vereségem. Nyilván ez múlik az mm-en is és a randomistenen is, de a célzás pontosításával még ez a faktor is hála az égnek visszaszorul.

Akosf:
Nekem szerintem azért nem tűnt fel a bokor nerf, mert az spg-k miatt mindig a ˝kemény˝ fedezékeket kerestem egyből, bokor mögé ritkán bújtam.

(#10624) jano_77


jano_77
nagyúr

EMRE: nekem a 2 hang mód együtt nem működik vmi miatt!? Feltettem a löveg hangokat, ahogy írtad, majd utána a motor hangokat, de ezek után már csak a motor hangok működtek....mondjuk ezek tényleg elég frankók ha kellően vissza vettem a Beállításokon belül, de a löveg hangok már nem éltek!? Mit tolhattam el?!? Csak az audio mappák tartalmát tettem fel a scripts mappáét nem!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10625) Mcray válasza Enzolord (#10620) üzenetére


Mcray
senior tag

Költöztem, nem volt net bekötve, és 2 hónapig szinte végig beteg voltam (vagyok) :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#10626) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Jobb oldalt, ahol a neveket írja ki, tankokat, kilőtt tanok számát, stb.
Annak mi a neve? :U Ez az alap nagyon nem jó, és valami átlátható skint szeretnék letölteni hozzá, de nem tudom hogy keressek rá.

(#10627) Enzolord válasza Mcray (#10625) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerencsére Nekem ez rövidebb kiesés volt, csak 2 hét, de az is rohadtul idegesített..:)
Jobbulást amúgy, remélem, nem komoly....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10628) erikke17


erikke17
őstag

Az miért van, hogy ezelőtt mikor feltettem jimbo célzóját akkor szépen eltűnt a scope shadow.. de most 8.6 alatt is ugyan úgy feltettem és ugyan úgy ottvan az a fránya scope shadow.. Hogy lehet kiszedni? :S flash mappába ott a ScopeShadow.sfw fájl..

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#10629) Timyyy válasza erikke17 (#10628) üzenetére


Timyyy
őstag

Well...with the introduction of the dynamic cameras in 8.6, the old scope shadow removal mods ceased to work. (ScopeShadow.swf no longer exists)

Első hsz download gomb

(#10630) jano_77 válasza nyunyu (#10621) üzenetére


jano_77
nagyúr

nyunyu a camera vonalának megjelenítésében tudnál segíteni nekem?!?
Ezen a képen látható az xvm.xc file notepad++-ban, annak is az a része, ami a camera-val foglalkozik:

Melyik "false"-ot kell átírnom TRUE-ra, hogy legyen camera vonalam a térképen? Melyik beállítás vonatkozik erre?

Köszönöm előre is!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10631) Pete55555 válasza holodp (#10623) üzenetére


Pete55555
addikt

Mondjuk ez igaz, bár én elvből nem fejlesztek lassú tankokat, nem illenek a játékstílusomhoz.
E-50-el én is kapom az áldást, nincs meg a nagy motor, valamiért szeretnek az artyk, nem értem miért nem a heavyket lövik... persze nekem kisebb a páncélom, ez van.

...Szeretem leracsniztatni...

(#10632) nyunyu válasza jano_77 (#10630) üzenetére


nyunyu
félisten

Itt harom camera vonal van, mindegyik enabled.
Elso, vastag vonal 50-tol 100 meterig
Masodik, vekonyabb vonal 200-300.
Harmadik legvekonyabb: 350-445

Alpha (0: teljesen atlatszo, 100: mindent takar) es a color ertekekkel kene jatszani, hogy minden terkepen lathato legyen.
Havas palyakon pl. nem latszik a feher vonal :DDD

Nalam "color": "0xFFCC66"
Tied elvileg "0xEE0044".

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10633) nyunyu válasza jano_77 (#10630) üzenetére


nyunyu
félisten

Hulye 5 perc limit

Ahogy nezem, a komplett lines szekcio is be van kapcsolva, csak jol el van dugva annak az enabled: true beallitasa a camera bekezdes ala.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10634) virkir válasza nyunyu (#10632) üzenetére


virkir
veterán

Mondjuk azok a color értékek is furán vannak megadva.

jano
Írd át a colort 0xFFCC66-ra.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10635) jano_77 válasza virkir (#10634) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm és (#10632) nyunyu: Neked is! - az "enabled": false nem azt jelenti, hogy ki van kapcsolva?!? :F
A color értéket az általatok megadottra hol írjam át? mindegyik color után? :F
Illetve azt, hogy szaggatott vagy pont-vonal legyen, hogy tudom megadni? :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10636) nyunyu válasza jano_77 (#10635) üzenetére


nyunyu
félisten

A color értéket az általatok megadottra hol írjam át?

Amelyiket at akarod szinezni.
Szint megadhatod decimalisan is, ahogy most van a konfigodban, de a "0xRRGGBB" formaban olvashatobb a human operatorok szamara.
Gepnek tokmindegy.

Illetve azt, hogy szaggatott vagy pont-vonal legyen, hogy tudom megadni? :U

Fapadosan, sok vonalat definialsz.

Pl. nalam:

"camera": [ // Camera direction.
{ "enabled": true, "from": 50, "to": 80, "inmeters": true, "thickness": 1.3, "alpha": 55, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 120, "to": 180, "inmeters": true, "thickness": 1.2, "alpha": 50, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 220, "to": 280, "inmeters": true, "thickness": 1.1, "alpha": 45, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 320, "to": 380, "inmeters": true, "thickness": 1, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 420, "to": 480, "inmeters": true, "thickness": 0.9, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 520, "to": 580, "inmeters": true, "thickness": 0.8, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 620, "to": 680, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 720, "to": 780, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 820, "to": 880, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 920, "to": 980, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1020,"to": 1080, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1120,"to": 1180, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1220,"to": 1280, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1320,"to": 1380, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1420,"to": 1480, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1520,"to": 1580, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1620,"to": 1680, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1720,"to": 1780, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1820,"to": 1880, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1920,"to": 2000, "inmeters": true, "thickness": 0.75, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 99, "to": 100, "inmeters": true, "thickness": 2.2, "alpha": 55, "color": "0xFFCC66"},
// Dots
{ "enabled": true, "from": 199, "to": 200, "inmeters": true, "thickness": 2.1, "alpha": 50, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 299, "to": 300, "inmeters": true, "thickness": 2, "alpha": 45, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 399, "to": 400, "inmeters": true, "thickness": 1.9, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 499, "to": 500, "inmeters": true, "thickness": 1.8, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 599, "to": 600, "inmeters": true, "thickness": 1.7, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 699, "to": 700, "inmeters": true, "thickness": 1.6, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 799, "to": 800, "inmeters": true, "thickness": 1.6, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 899, "to": 900, "inmeters": true, "thickness": 1.6, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 999, "to": 1000, "inmeters": true, "thickness": 1.6, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1099,"to": 1100, "inmeters": true, "thickness": 1.6, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1199,"to": 1200, "inmeters": true, "thickness": 1.6, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1299,"to": 1300, "inmeters": true, "thickness": 1.6, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1399,"to": 1400, "inmeters": true, "thickness": 1.6, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"},
{ "enabled": true, "from": 1499,"to": 1500, "inmeters": true, "thickness": 1.6, "alpha": 40, "color": "0xFFCC66"}
],

az "enabled": false nem azt jelenti, hogy ki van kapcsolva?!?

De, a harmadik vonalad ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10637) Timyyy


Timyyy
őstag

A szokásos bandából valaki jöhetne T8 szakaszra, pershing húzás mert 20 000 xp-re van a patton, és type felváltva :))

(#10638) Jolet válasza nyunyu (#10621) üzenetére


Jolet
őstag

köszi bemásoltam és tényleg kiírja, de ezáltal a hits felkerült fentre és egysorosan írja ki.. fogalmam sincs mi köze hozzá...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#10639) marked one94 válasza Timyyy (#10637) üzenetére


marked one94
őstag

Én mennék szívesen de nem szabad még :O

You'll Never Walk Alone

(#10640) nyunyu válasza Jolet (#10638) üzenetére


nyunyu
félisten

köszi bemásoltam és tényleg kiírja, de ezáltal a hits felkerült fentre és egysorosan írja ki.. fogalmam sincs mi köze hozzá...

"clockFormat": "H:M:S", // Show the clock

akar lenni, csak elfelejtettem kitenni a forraskod taget, es forum jol atforditotta a : M-et szmajlira.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10641) jano_77 válasza nyunyu (#10636) üzenetére


jano_77
nagyúr

esetleg tudsz egy screenshotot mutatni a minimapodról?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10642) vhw válasza marked one94 (#10639) üzenetére


vhw
addikt

Visszamennyé! b*szki! :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10643) virkir válasza marked one94 (#10639) üzenetére


virkir
veterán

Mivan morcos a zasszony?
Bukni ha buksz meg legalább lenne mire fogni. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10644) nyunyu válasza jano_77 (#10641) üzenetére


nyunyu
félisten

esetleg tudsz egy screenshotot mutatni a minimapodról?

Komplett konfigomat itt talalod.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10645) Timyyy válasza marked one94 (#10639) üzenetére


Timyyy
őstag

Olyan nincs. Ha jönnél, akkor azonnal :P

(#10646) Jolet válasza nyunyu (#10640) üzenetére


Jolet
őstag

sajnos semmi változás :-(
nem működik a régi hitlog

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#10647) jano_77 válasza nyunyu (#10644) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi...ha a Te camera-s részedet bemásolom az én xvm-xc file-omba a korábban linkelt rész helyére, akkor ugyan ezt kapom majd? már ami a vonalakat illeti persze!?

Jaaaa.....amúgy beírtam az általatok megadott szín kódot és ezt írta a betöltő képernyőn hiba üzinek: :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10648) nyunyu válasza jano_77 (#10647) üzenetére


nyunyu
félisten

Köszi...ha a Te camera-s részedet bemásolom az én xvm-xc file-omba a korábban linkelt rész helyére, akkor ugyan ezt kapom majd? már ami a vonalakat illeti persze!?

Elvileg igen, de miert nem probalod ki?

amúgy beírtam az általatok megadott szín kódot és ezt írta a betöltő képernyőn hiba üzinek

Hexaban megadott kodot macskakormok koze kell tenni, ahogy a mintamban is szerepel.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10649) marked one94 válasza vhw (#10642) üzenetére


marked one94
őstag

Hanyas vagy te disznó? ;]

virkir: De nem fogok bukni :D minden megvan csak megkell szólalnom és kész :P

Timyyy: Talán holnap felnézek egy picit ebbe a melegbe 2-3 óránál többet nem bírok tanulni.

You'll Never Walk Alone

(#10650) Djuree


Djuree
félisten

vki tud nekem linkelni egy működő server oldali célkeresztet 8.6-hoz? nem kell semmi csicsa csak egy alap a jimbo mod mellé.
meg egy működő locastan stat pack kéne, mert a hivatalos oldalon is csak a 8.5-höz van, megy is 8.6-al, de jobb alul mikor vkit kilőnek nem mutatja rendesen, csak player killt ír ki, neveket meg tankokat nem h ki kit nyírt ki.
ja meg egy icon pack is kéne :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.