Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#10351) emre válasza Vitiris (#10350) üzenetére


emre
veterán

Azért 8gb memória, meg egy AMD965-ös proci csak elég.

Igazából mintha néha késne kicsit a hang, meg olyan mintha magasabb ping-el játszanék mikor fenn volt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10352) Atlantis válasza Napfénysüti (#10348) üzenetére


Atlantis
veterán

A legnagyobb problémán egy patch sem segít: ez pedig a játékosállomány.

Szerintem csak amiatt lett jobb az arty-helyzet, mert sokan nem mennek most velük és kevesebb van. Ez persze már önmagában nem rossz, bár szerintem maguk az arty-k nem lettek rosszabbak, sőt. Pontosabbak, a T10-eseket leszámítva jobban keresnek (plusz ugye levették róluk az 50% büntetést, így gyorsabban is halad velük az ember), a lassabb célzás és töltés nem elég hátráltató tényező, mert a sebzés maradt. Magát a használatot talán a lassabb lövedéksebesség rontja legjobban. Kicsit jobban előre kell gondolkozni velük, ennyi, aki legalább közepes vagy jobb arty-s (én nem tartom magam annak), annak ez nem volt nerf.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10353) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Remélem ezeket a hangokat hamar lecserélik, akár a régire.
Borzasztó szarok. Tényleg, csak akkor veszem észre hogy eltaláltak, mikor már késő. Ez a puttyogás qrva xar.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#10354) dfsz34 válasza emre (#10219) üzenetére


dfsz34
őstag

a link már nem megy

egy kérdés, a zoomx4-el szenvedek, ha bemásolom a 8.5 verziót, akkor nem enged be a csatába, kifagy a program

nem találok linket 8.6-hoz, mindenhol a 8.5-re visz

segítenél ebben? látom a te listádon fent van mint működő mod

(#10355) emre válasza dfsz34 (#10354) üzenetére


emre
veterán

Leszedtem az első verziót, mert hibás volt a részletes csatajelentés. [link]

Itt a jó, működő cucc: Wot_emre_0.8.6_modpack.rar

Tartalmát beírom ismét:
Brown_corps
crosshair_0.8.6 (asszem Jimbo)
Damage_panel
Icons_by_betax_0.8.6_ColoredWhite
locastan_garage 2 rowed carousel
MaxFarPlaneMod
Maxzoomout
ScopeShadowRemove
ServerCross
Statistic_pack (Vitiris-féle magyarosított verzió)
Vertical_tech_tree_без премиум техники_DimitrijS27
ZoomX4-sniper_mod
XVM-4_Régi fajta Ded_Shalfey-féle xvmconfig fájlal, (négy számjegy, sima eff, + csata szám és win arány az adott géppel)

A Zoom4x-et már leszeték onnét ahonnét én töltöttem le, de valami ilyesmit kell keresned.
4-х позиционный снайперский прицел для WOT 0.8.6

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10356) jano_77 válasza emre (#10355) üzenetére


jano_77
nagyúr

Server cross-t hol találtál 8.6-hoz?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10357) Vitiris válasza emre (#10351) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Hát hasonló van nekem is! Black Edition:) csak kicsit több rammal! Meg hozzá egy ati 7990. Igaz ezen dolgozok is :) Néha a wot-t is ramdisken futtatom. Ha még közben dolgozik valami máson is a gép.

De még igy is droppol vagy 10fps-t a gnomfather 5.1 sound patch.

Igy van magasabb a ping és gyakran késhet mert ugye az utasitásokat a szervertől kapja. Mikor mi hol pukkanjon. :) Másrész mivel nem optimalizált útolag a procid számolja ki, és ugye abbol csak egy mag megy!
Lehet az akármilyen. :)

(#10358) Angel1981 válasza Patrick76496 (#10334) üzenetére


Angel1981
veterán

Ezen besírtam! :C :DD

(#10359) emre válasza jano_77 (#10356) üzenetére


emre
veterán

http://prohardver.hu/tema/world_of_tanks_mmo/hsz_9819-9819.html

(#10357) Vitiris
Az az, BE van itt is, csak most a meleg miatt alapon megy.
Memóriából meg ilyen 2Gb-os volt olcsó pénzért mikor vettem, úgy gondoltam belátható ideig elég ennyi.
CPU Kontrollal nem próbálkoztál?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10360) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Erre van ötletetek?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10361) Vitiris válasza emre (#10355) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Szép pack! :C

(#10362) Vitiris válasza GrooveHero (#10360) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Már irtam neked választ rá :) (#10288)

[ Szerkesztve ]

(#10363) Napfénysüti válasza Atlantis (#10352) üzenetére

Na igen pont ezt ecseteltem privátban a kollégának hogy ennek a játéknak egy nagy hátránya és élvezetet nagyban rontó része van: a játékosok jó része. :(

TD-knél nem variáltak az xp-vel? Még mindig jóval kevesebbet kapnak mint egy azonos tierű heavy?

Més que un club!

(#10364) Tigristetkos


Tigristetkos
csendes tag

Sziasztok! Ki járt már úgy, hogy lenyomott több csatát különböző gépekkel egymás után, de nem kapott érte semmi pontot miután befejeződtek a csaták? Már többször is megtörtént velem, hogy a kapott xp ill. credit nem íródott jóvá viszont a csatákban elhasznált lőszert ill. javításokat levonta. Ez fejlesztői hiba? Nekem jelenleg 8 gépem van, 5-6 -os fejlesztések.

(#10365) Macka válasza Atlantis (#10352) üzenetére


Macka
veterán

Szerintem a töltési idö megnövelése elég nagy érvágás. Nálam a Gwpanther 21 mp-röl 30-ra emelkedett, ez közel 50%. Igy egy csata alatt eleve jóval kevesebbet tudsz lőni. Ez és a lövedék lassúsága azt eredményezi,hogy csak biztos célpontra megy a lövés.

(#10366) GrooveHero válasza Vitiris (#10362) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi,, észre sem vettem, valószínűleg elsiklottam felette. Ez egyébként megoldás lesz arra is, hogy a bal oldalon nem látom a tankom ikonját, csak benne a tierszámot?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10367) ::Trunks:: válasza Vitiris (#10345) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Sajnos a probléma továbbra is fennt áll! :O :O

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#10368) dfsz34 válasza emre (#10219) üzenetére


dfsz34
őstag

kösz, ez működik, sőt, érdekes, de eddig az eggyel kisebb sniper zoomot használtam és már az is jó, de ez nagyon durva, pontos ágyúkkal nagyon jó az összhatás

az a gond a sima zoom-al, hogy 1920x1080-ban nagyon kicsik a tankok és nagyon nehéz ráállni

[ Szerkesztve ]

(#10369) Looserke válasza Macka (#10365) üzenetére


Looserke
őstag

én el is adtam az S-51-et...49sec töltési idő, plusz a löveg kitéríthetősége nagyon kicsi lett ez megfejelve a brutál célzásidővel és a pontatlansággal, mire ráfordulok egy spottolt tankra és becélzom az esetek 80%ban már el is tűnt...mozgó tankot meg most már esélytelen vele eltalálni, még jó hogy hetekig farmoltam szépen lassan KV2-ből, hogy meglegyen...

az hogy egy csatában most már jó ha tudok lőni 2-őt, amiből jó ha egy talál nekem nem üti meg a fun factort...

nem voltam eddig sem egy nagy artista, de majd meglátjátok, hogy ezután meg majd azért megy a sírás hogy a bekempelt heavy meg top TD-ket nem lesz mivel kiszedni, mert nem lesz mivel, ezt az egész arty nerfet egy max 3-as létszám korláttal meg lehetett volna oldani így a platoonosok se szívták volna meg

[ Szerkesztve ]

(#10370) jano_77


jano_77
nagyúr

EZT a hang modot próbálta már vki? Ez is szaggat, lopja az FPS-t?!? Vagy ebben már megoldották a problémát és jól működik, használható!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10371) v!ct0y válasza jano_77 (#10370) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem ez van fent. És nem szaggat tőle.

(#10372) Atlantis válasza Napfénysüti (#10363) üzenetére


Atlantis
veterán

TD-nél is megszűnt a büntetés.

Macka: én csak GW E100-zal mentem, annál ~5-6s a különbség, ezt én nem éreztem olyan súlyosnak. A többi arty-vonalamat abbahagytam és valószínűleg ezt is el fogom adni, de nem azért, mert agyonnerfelték őket és használhatatlanok lettek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10373) jano_77 válasza v!ct0y (#10371) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi...és milyenek lettek a hangok?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10374) Kelvin válasza jano_77 (#10370) üzenetére


Kelvin
őstag

Egy picit néha beakad igen, ha gyengusz a géped szaggathat is akár.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#10375) szbalogh válasza gabro0 (#10302) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem ez akkor van ha laptopon játszom integrált Intel X3100-as harvderen.

Nick: HE_Storm

(#10376) #43783936


#43783936
törölt tag

Úgy tűnik a francia B1-et is megpiszkálták.
Vasárnap kész szenvedés volt, tegnap pedig egy relatíve gyors és használható gépnek tűnt.
Szinte élvezet volt vele játszani. :)

(#10377) Angel1981 válasza Looserke (#10369) üzenetére


Angel1981
veterán

"de majd meglátjátok, hogy ezután meg majd azért megy a sírás hogy a bekempelt heavy meg top TD-ket nem lesz mivel kiszedni, mert nem lesz mivel"

Majd meglátjuk, tőlem ilyet valszeg nem fogsz hallani! ;)
Tízszer inkább forduljon inkább elő ez, mint ami az artyk terén volt idáig!

(#10378) szbalogh


szbalogh
őstag

Apropo, vennék WoT kódot! Akinek van kérem keressen meg pm-ben!
Köszi

Nick: HE_Storm

(#10379) csapee válasza szbalogh (#10378) üzenetére


csapee
senior tag

Olvass vissza egy kicsit nagy nvidias kodot hirdettek nem sokkal elorebb.

Csapee

(#10380) Bingisz


Bingisz
addikt

Köszönöm mindenkinek a hang modokat!
Most már eszméletlen jó ahogy szól az egész. :C :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10381) AT1S


AT1S
tag

Nem vett valaki észre olyant, hogy "ugrál" a tank? Két gépen is néztem és mindkettőn produkálja (már drivert is frissítettem). Amikor max speed környékén van, oldalról nézve, akkor a leglátványosabb. Mintha fulladozna a motor előre hátra ugrál... Lehet, hogy effekt, de eddig nem tűnt fel csak 8.6-óta. Vagy, még a max zoom modra gyanakszom, mert azt felraktam mindkettő gépre egyből...

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#10382) GrooveHero válasza AT1S (#10381) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én fentről látom, mikor annyira bezúmolok, hogy a tank tornyát látom. Ilyen kicsit felül, kicsit hátul nézetből. Tényleg olyan, mintha ugrálna. De ez lenne az ún. dynamic camera mod? Elvileg kikapcsolható. Egy próbát megér.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10383) Looserke válasza AT1S (#10381) üzenetére


Looserke
őstag

kapcsold ki a dinamikus kamerát a beállítások-játék alatt...

(#10384) v!ct0y válasza jano_77 (#10373) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jobb mint az eredeti. Motorhanggal még jobb :)

(#10385) Angel1981


Angel1981
veterán

Csak ma fogok géphez jutni, és frissíteni.
Ahogy elnézem, az általam használt modoknak már mind van 8.6-os verziója, kivéve a Jacktor féle minimap modot (tank nevekkel, meg távolságokkal).

Esetleg próbálta valaki a 8.6-tal?
Működik / nem működik vele?
Köszönöm előre is választ!

(#10386) #43783936 válasza AT1S (#10381) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tegnap az egy egyik pályán felakadtam, és ott maradtam a parti végéig.
Érdekes módon a tankom őrült mód pattogott minden irányban.
Elég röhejes látvány volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#10387) Quan-Chi válasza Macka (#10337) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nekem is ez a bajom, szoros meccs esetén nem zavar ha bukunk de mikor 14:3 -ra kikapunk úgy hogy 20K+ játékkal rendelkezők indokolatlanul mozognak és lőnek már valami összeesküvés elméletet kreálok ...

echterion a StugIII régen is jó volt és most is ( 121%-os a legénységem így 0.3 az elméleti pontossága , a célzókör nem lett kisebb de sokkal többször lő a célzónyíl pontjára ) csak az utóbbi bár napban sokat romlott a statom mert iszonyat népséggel tesz össze :))

Mogyesz75 én is hasonlóképp jártam a múltkor ... persze minden csapattársamtól, megkaptam hogy noob ! dehát ki gondolta hogy egy 70 tonnás Tiger2 nem tudja magát átküzdeni egy kavicson :U

AT1S tegnap este láttam egy a hegyről lerongyoló KV1S -t kb 500-550méterről a Stuggal , elég jó találati arányom ellenére 3at lőttem neki mellé, annyira rángatózva jött és ami a durva nem csak a tank hanem a hitbox is ugyan úgy rángatózott

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#10388) sith7


sith7
nagyúr

Nekem olyan gondom van, hogy ha "kizoom - olok" maximumra, és utána lépek célzó módba, akkor mindig az eget látom, nem pedig az ellenfelet, akit becéloznék :F

(#10389) AT1S válasza #43783936 (#10386) üzenetére


AT1S
tag

Az más lesz! :) Egyszer Én is fenn akadtam a T29-el. Hiába irogttam a többienke, hogy ugyan lökjön már meg valaki egy kicsit, sorban elhúztak mellettem. Lehet magyarul kellett volna írnom, hátha valami honfitárs megszán. :) Ráadásul szoros meccs volt és TOP tank voltam, de így nem tudtam sokat hozzátenni a csata kimeneteléhez és végül kikaptunk. Utolsóként lőttek ki esélyem sem volt.

Köszönöm a többieknek a tippet, ha hazaértem kipróbálom.

(#10388) sith7 Ezt Én is észrevettem, de szerintem csak annyi, hogy ha nagyon elzommolsz, akkor valahogy úgy érzékeli , mintha felfelé néznél és úgy forgatja az ágyút is. -és igen elég idegesítő tud lenni, ha meglátsz egy célpontot és gyorsan tüzelni szeretnél rá.

[ Szerkesztve ]

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#10390) #43783936 válasza AT1S (#10389) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én erősen titkolom a játékban hogy magyar vagyok. Eddig kevés normálissal találkoztam.
Az igaz, hogy tegnap léptem túl a 3000.-ik csatámon, de eddig szinte csak olyanokkal futottam össze hogy "K*cs*g*k!" "Anyád!"vagy valami más jókívánsággal köszönt.
Ennél csak az volt jobb amikor "mi magyarok tartsunk össze!" felkiáltással a 4 top (nehéz) tank elment hegyet mászni, és röhögve végignézték a csapat lemészárlását. :W
Persze a végén én voltam a k*cs*g, nem scoutoltam nekik elég fürgén az AT-2-esemmel.
Jól ki is lőttek érte! :C

(#10391) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Felraktam [ezt] a mod pakkot. Miért van az, hogy az eddig viszonylag sima framerate ezzel borzasztóan beesik néha?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#10392) Enzolord válasza #43783936 (#10390) üzenetére


Enzolord
addikt

Nagyon sok ilyen kis nethuszár van a játékban..
12 kilós elnyomott kis ..... itt meg az arctalanság mögé bújva anyáznak, hogy milyen fasza gyerekek..
Néha nekem is elpukkan az agyam, de mivel nemzetközi játék, a F*ckot használom ,mint kommunikációs formulát..
Meg szakasztársaimmal a Vendettát, ha kilövünk valakit, aki a szakaszból kihegyezett valakit..:)
Viszont szitkozódom rendesen a gép előtt, lassan annyi az agyhalott...
Nem egy olyan 30k csatás játékossal találkozom, akinek az eff 600 alatt, és 43°% Winrate van..
Na azok kiborítanak..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10393) J.J. András


J.J. András
őstag

halihó, tud valaki olyan "vehicles" MOD-ot, amikor a kilőtt tank fehér vagy zöld színt kap, hogy lehessen látni hogy kilőtt már :? :F link esetleg :????

Norman wotinfo. oldala sajna megszűnt, pedig nagyon sok okos dolgot megosztott velünk :O

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#10394) csapee válasza #43783936 (#10386) üzenetére


csapee
senior tag

Nekem mar 2-szer akadt be a palankba Siegfried-line-on a Hellcat. Meg celozni se tudtam fel metereket ugralt a tank pedig a gazhoz nem is ertem. Vicces volt, aki arra jart mind nyomta a smilet, igaz egy se tolt meg:(

Csapee

(#10395) Enzolord válasza J.J. András (#10393) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez az

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10396) KaLeun


KaLeun
senior tag

Azzal a fehér roncsos moddal mi van? Már illegális? Vagy mi?

Cila

(#10397) szbalogh válasza sith7 (#10388) üzenetére


szbalogh
őstag

Ez engem is rohadtul zavar. Remélem hamar kijavítják ezeket a rontásokat.

Nick: HE_Storm

(#10398) J.J. András válasza Enzolord (#10395) üzenetére


J.J. András
őstag

nem működik, ERROR, ez csak 0.8.5-re jó..... sajna :(

a másik kellemes ADDON: az a mapp, amikor HD a minősége és kirajzolja a látótávolságomat is ill. kiírja az ellenség nevét a minimapp-ra :?

[ Szerkesztve ]

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#10399) sith7 válasza AT1S (#10389) üzenetére


sith7
nagyúr

Lehet akkor van csak gond, ha a program által alapból engedélyezett zoom fölé mész, akkor bolondul meg ... na , majd este tesztelem :K

(#10400) Enzolord válasza J.J. András (#10398) üzenetére


Enzolord
addikt

Kipróbáltad?
Mert nekem működik..
De itt találsz rengeteg modot, és mod packot, amiket tudsz használni..
Cleverland 8.6os modpackja nincs meg valakinek esetleg? :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.