Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130951) Baroc válasza airm92 (#130863) üzenetére


Baroc
tag

Én csak éppen egy picit más konfigban játszok:
KDL-42W705B és PS4 Pro, sose volt semmilyen gondom, szép a kép, alacsony az input lag.

(#130952) yusukee válasza yusukee (#130776) üzenetére


yusukee
aktív tag

Na láttam másoknak lett válaszolva ezért le írom én is.

Működik a mentés. :)

(#130953) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
Vettem 2 játékot az akcióba, paypallal. A pénzt levonta, viszont nem jeleníti meg őket sehol, és újra engedi megvenni őket... (Mobilról vettem a storebol)
Délután megnézem a konzolon, de ha ott se lesz, akkor mit tudok csinálni?

(#130954) ViktorHUN79 válasza Victoorius (#130933) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Igen itt magyarországon nem szeretnek visszavenni semmit a boltokban,pédául usa-ban nemcsak a könyvet,de ruhát,műszaki cikket,sőt még a kajátis viszaveszik SZÓ,ÉS KÉRDÉS nélkül!Csak odaadod,az eladónak mondod hogy kéred a pénz és nyomja a kezedbe kész!burger kingbe pl nem ízlett az ice tea szóltam kérdezték adják vissza a pénzt vagy kérek másik üdítőt kértem pepsit és még az ice teát se kellet visszaadni.Walmartba ,tv xbox mindent kérdés nékül ruházatiboltba leraktam a halom ruhát amit nem is náluk hanem neten rendeltünk,kérdés nélkül adták a pénzt!Arra kicsit nagyobb kultúrája van a kereskedelemnek ,rajunk nagyon ittragadt a komcsi 40 év.

(#130955) b.kov válasza pulyka jocó (#130953) üzenetére


b.kov
senior tag

Én nem találkoztam még ilyennel, de első körben szerintem a Sonynàl érdemes érdeklődni. Ha nem jársz sikerrel, akkor a PayPal hatalmas előnye a refund, bár én még Store-ból nem refundoltam. :)

(#130956) yusukee válasza b.kov (#130955) üzenetére


yusukee
aktív tag

Óvatosan a refundal, mert sony bannol érte.

(#130957) pulyka jocó válasza b.kov (#130955) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Azóta megkaptam... :D :R
Pedig már kezdtem aggódni :U

(#130958) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS Plus előfizetéssel november 24-től 27-ig kipróbálható lesz ingyen PS4-en a Marvel vs Capcom Infinite.

Live-Die-Respawn

(#130959) EnterR


EnterR
veterán

Pro böngészőben leteszteltem a netet, speedtest.net 63Mbps-ot mér letöltésre, a beépített meg 11-20Mbps közé esik. Ezek szerint nem user error. Nincsenek a Sony-nak Európában szerverei, vagy mi? :( Egy-egy update siralmasan lassú.

PSN ID: marquuard

(#130960) saelin válasza oriic (#130958) üzenetére


saelin
veterán

Köszi! :C
Szemeztem vele egy ideje és most kiderül bejön-e vagy sem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#130961) mcwolf79 válasza EnterR (#130959) üzenetére


mcwolf79
veterán

A PS4 beélpített sebességmérője xart sem ér. Azt ne vedd figyelembe.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#130962) b.kov válasza yusukee (#130956) üzenetére


b.kov
senior tag

Vajon indokolt
esetben is?

(#130963) WaterWave válasza EnterR (#130959) üzenetére


WaterWave
veterán

Héten megyek az egyik leggyorsabb routerért a világon nevezetesen egy tp link talon ad7200 és majd ránézek nekem mennyi az annyi, bár ez inkább jövőhéten esedékes mert digisekkel beszélnem kell a gigabitért

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#130964) WhiteWalker válasza EnterR (#130959) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szokj hozzá.
Amúgy meg BF alkalmával lehet terheltek a szervereik.

(#130965) toompa válasza gyuromoj (#130861) üzenetére


toompa
őstag

Kaptam választ a szerviztől,de sokkal közelebb nem jutottam a megoldáshoz. Sajnos olyan emberek válaszolnak,akiknek nem sok közük van az egészhez. Angol amazonról rendelt gépre kérdeztem rá,érvényes-e nálunk a garancia.
A válasz:

"Üdvözletem,

Mivel Anglia kilépett az EU-ból, sajnos itthon nem érvényes a garancia. Csak az EU-n belül vásárolt termékekre van, de szavatosság azokra sincs.

Üdvözlettel:

Bozsoki Krisztina
Sat-Comp Kft. - Hireltech Kft."

Írtam neki,hogy tudtommal még nem lépett ki,2019 márciusában zárul le a kilépési folyamat,szerintem onnan tekinthető kilépettnek.
Szóval,az én esetemben úgyis akkor derül ki hogy mi van,ha gond van a géppel és vinnem kell.
Illetve rákérdeztem hogy a szavatosság nincs mit jelent...
Választ még nem kaptam.

(#130966) body007


body007
addikt

A gt sport dobozában van kettő kód. Mik azok? Még tegnap bontottam ki és nem volt időm bepötyögni a store-ba...

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#130967) gyuromoj válasza toompa (#130965) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ez nem túl bíztató, de akkor gondolom a német vásárlással nem nagyon lehet gond.
Köszi szépen az infót. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#130968) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

GT sport kérdés :
Idézem egy fórum tarstol, mert engem is érdekel :

"amúgy a netes versenyek csak adott időpontban indulnak? nem lehet akármikor beugrani versenybe?"

(#130969) toompa válasza gyuromoj (#130967) üzenetére


toompa
őstag

Én úgy gondolom hogy EU-n belül érvényes a garancia. Pont. :)
Anglia még EU-s ország. Én nem félek balhézni ha kell. :) De szerintem a szervizben értelmesebb emberek ülnek.

[ Szerkesztve ]

(#130970) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Üdv!
Ps4 pro-ra kötöttem usb-n egy tp-link usb 3.0 hub-ot és az lenne a kérdésem, hogy amikor csatlakoztatom rá az eszközöket töltés céljából akkor pihenő módban nem tölti a controllert minden mást igen.
Valaki használ hasonló megoldást?

(#130971) Kickass válasza WhiteWalker (#130968) üzenetére


Kickass
őstag

Lobby-ban elérhetőek a userek által kreált online versenyek. A fix időpontos versenyek a sport részben elérhetőek. Ezek ismélődnek ugyanazokkal a feltételekkel óránként + itt elérhetőek a FIA logós egyelőre tesztbajnokságok.

(#130972) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
A For Honor-al játszik valaki közületek?
Mi a helyzet a játékosszámmal online? Könnyen lehet találni játékost?

(#130973) KaitouP válasza WhiteWalker (#130968) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem. Van 15 perc entry idő, az alatt bőven lehet indulni egy versenyen.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#130974) WhiteWalker válasza Kickass (#130971) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köcce köcce

GhostPetya: tegnap este pl 15 percenként volt aszem verseny. Addig meg ki kell bekkelni az időt... Lehet menni időmérőt addig az adott verseny pályán , azt kb ennyi nem?

[ Szerkesztve ]

(#130975) KaitouP válasza WhiteWalker (#130974) üzenetére


KaitouP
veterán

Két verseny közötti időintervallum nagyobb mint 15 perc, maga a nevezés megnyitása és lezárása között telik el a 15 perc. A nevezés zárul, aztán egy hosszabb ideig úgy is marad. Addig meg lehet kvalifikálni magad minél jobb eredménnyel a gyakorlásként.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#130976) hitchins válasza body007 (#130966) üzenetére


hitchins
őstag

Ha day one edition akkor par auto es 500.000 penz.

(#130977) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Már régóta gondolkodom a Witcher 3 beszerzésén, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy PCre vagy PS4re vegyem meg.PS4 grafikával nincs bajom, szerintem nagyon szép a videók alapján.PCmen sem menne szebben, maximum egy kicsivel.Ugye most csak 6K storeban.Mondjuk Steam akcióban is ennyi szokott lenni a GOTY.A töltési idők nagyon gázosak PS4en?

(#130978) Gery9112 válasza ProEvoFan (#130977) üzenetére


Gery9112
őstag

A sima PS-n eléggé lassú volt, a PRO-n nem tudom, hogy mennyit javult de mindenképp szerezd be a játékot!!!44négy

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#130979) dunc válasza ProEvoFan (#130977) üzenetére


dunc
nagyúr

Szia PS4 , èn tegnap vettem meg, de volt màr pc n is. PS4 pro, plusz 4k tv, egyszerüen gyönyörű, ès hibàtlanul folyamatos!

(#130980) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Supergamer-től rendelt már valaki? Megbízható webshop?

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#130981) Victoorius válasza ProEvoFan (#130977) üzenetére


Victoorius
junior tag

Sima PS4-re ne vedd, Pro-ra inkább. De inkább PC.

A PS4-es verza tachnológiailag nagyon gány lett, fércmunka.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#130982) arpi6k válasza Victoorius (#130981) üzenetére


arpi6k
addikt

PS4-en játszottam végig, semmi problémám nem volt vele. Az meg hogy fércmunka lenne, hát na nem. :N

Intel & ATI

(#130983) bAtt001 válasza ProEvoFan (#130977) üzenetére


bAtt001
addikt

Nem szabad meghalni és nem lesz gond a töltéssel :D Sima ps4-en vittem végig én sem mondanám hogy vállalhatatlan, bőven egy szinten van még a horizonnal is, nekem még jobban is tetszett a witcher.

(#130984) body007 válasza hitchins (#130976) üzenetére


body007
addikt

Igen olyan. Köszi

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#130985) Victoorius válasza arpi6k (#130982) üzenetére


Victoorius
junior tag

Hát de!

Olyan frame dropok vannak benne, hogy füstöl, meg tele van textúra pop-uppal a játék. A 10+ patch valamit segített rajta, de techóban szégyen az a játék, tartalomban meg egy csoda!

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#130986) saelin válasza ProEvoFan (#130977) üzenetére


saelin
veterán

Nincs olyan szép mint PC-n ultra beállítás mellett, de még így is rettentő gyönyörű játékról van szó, pedig már nem mai darab.
Az irányítás és a menük nagyon jól át lettek szabva kontrollerre (vagy direkt erre is tervezték?). Szerintem mindenképp vedd meg psre, mert egy veszett jó játék! Arra azért készülj fel, hogy nem egy rövid darab. Millió side quest van benne és azok kidolgozottsága vetekszik sok más játék story vonalával... de komolyan. Ilyen kidolgozott és változatos küldetéseket nem nagyon láttam még. Poénkodunk mindig barátaimmal hogy Geralt detektív. :D

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#130987) erahurka válasza Victoorius (#130985) üzenetére


erahurka
félisten

Hatalmas frame droppok, 30-ról leesik 25 körülre mindjárt felkötöm magam... Poppoló textúrákat én annyira nem tapasztaltam. Teljesen vállalható.

(#130988) Bogyi007 válasza ProEvoFan (#130937) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szerintem "Üzenjünk Brüsszelnek!" :)) :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#130989) Djuree válasza ProEvoFan (#130977) üzenetére


Djuree
félisten

nekem sima ps4-re van, nem játszottam ugyan sokat vele, de addig semmi gondom nem volt, hacsak az nem hogy nem tetszik a játék, olyan b kategóriás az egész...pont mint a risen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#130990) WhiteWalker válasza KaitouP (#130975) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi.
Tegnap kaptam kézhez, nem tudtam elmerülni benne.
Egy online versenyt tudtam menni.
Negyedik helyen végeztem az időmérőn, aszem indianapolis pálya volt, és verseny végére 8.lettem.
Azonos autók mentek, így
mennyire látszódik a különbseg és tudás a versenyzők közt.
Ki, hogy állítja be a kocsit, kormánnyal tolja e, manuális vagy kézi valtassal versenyez stb stb...
Mennyivel jobb volt mint gép ellen versenyezni...
Jah és nem volt roncs derbi amitől tartottam. Aztán elmerultem a garázsban lévő autó tupirozasaba :D
Nagyon hangulatos és jó játék lett szerintem. Mondom én aki nem nagyon játszott autós játékokkal.

[ Szerkesztve ]

(#130991) tuki2200 válasza ProEvoFan (#130937) üzenetére


tuki2200
senior tag

Már ausztráliában is es hawaii állam is intezkedéseket jelentett be az EA-vel szemben :

https://powerup-gaming.com/2017/11/22/victorian-gambling-authority-loot-boxes-gambling/

(#130992) mm00 válasza A`rpi (#130943) üzenetére


mm00
aktív tag

dd-wrt-vel teljesen ugyanaz a hiba. kezdem azt gyanítani, hogy a szolgáltató tűzfala/modeme megfog valamit NAT esetén, de már nem tudom milyen irányba menjek :/

(#130993) bAtt001 válasza Djuree (#130989) üzenetére


bAtt001
addikt

B kategória? :Y mindjárt hozzák a köveket rád :D

[ Szerkesztve ]

(#130994) hyggelig válasza Djuree (#130989) üzenetére


hyggelig
senior tag

B kategóriás?? Ha neked a Witcher B kategória, akkor mi az A?

A legkidolgozottabb játék, amivel valaha játszottam.
Az,hogy van pár kicsike hibája egy ilyen hatalmas játéknak, attól még bőven AA++ kategória.

Szerk. jönnek a köveim ;]

[ Szerkesztve ]

(#130995) Zsinder


Zsinder
aktív tag

PS4 Pro akció ha érdekel valakit :))

(#130996) dunc válasza Djuree (#130989) üzenetére


dunc
nagyúr

A W3 mindenidők egyik legjobb jàtèka, a tartalom, a törtènet a megvalósitàs bőven àtlagon felüli.

(#130997) Gery9112 válasza bAtt001 (#130993) üzenetére


Gery9112
őstag

Én már be is készítettem a köveket.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#130998) Sefter válasza Gery9112 (#130997) üzenetére


Sefter
veterán

Vannak itt asszonyok..? :DDD

Psn ID: sefter_hun

(#130999) Djuree válasza bAtt001 (#130993) üzenetére


Djuree
félisten

ez az én véleményem, majd lehet nekiugrok harmadjára is, lehet h csak kiöregedtem ezekből, pedig magyar is ráadásul a felirat, de mégse jön át nekem a feeling. :( bár a dark souls is ilyen volt anno, mostmeg hol tartunk, mindegyik from soft játék platinás már.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#131000) TazLeacher válasza ProEvoFan (#130977) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én sima Ps4-en toltam végig, 1 éve fejeztem be. Akkor szerintem nem volt "nagyon gáz", csak simán "gáz". Most elővettem megint, nekifutottam újra, közben megkapta az új patchet, és azt mondom, hogy most már "nagyon gáz". De csak akkor, amikor meghalsz. A normál játékban semmi gond. Én teljesen átszoktam PS4-re, de ha te nem, lehet jobb választás a PC-s verzió. Sokan panaszkodtak a feliratok miatt is. Tehát ha a képernyő kicsit messzebb van, akkor nehezen olvasható.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.