Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137048) Hasaggymeg válasza StLui (#137045) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én hacsak nem sportolsz intenzíven,versenyszerűen,mindenféle tabletta és por ellenes vagyok.Ha a tünetek szerint valami hiányzik,megguglizom melyik táplálék tartalmazza és elkezdem fogyasztását növelni.A versenyszerű sportolás érthető módon túlterheli szervezeted,pótolhatatlanná növelve a természetes úton bevitt ásványi anyagok szükségletét,így szükség van tablettákra,de amúgy nemcsak hogy veszélyes otthon kitalálni miből mennyire is van szükséged,de leggyakrabban felesleges is.Milliárd dolláros üzlet,mely során előállítasz egy méregdrága...vizeletet.

(#137041) 6030D...világos amit mondasz,de abból indultam ki,hogy még a topiklakó rendszeresen bringázók 2/3-a sem ütötte meg életében soha sisakját,egy kis része pedig még nem is hord semmit amit esetleg megüthetne,így ennek fényében talán mégsem egy kidobandó egy a képen látható módon sérült felső kategóriás sisak. Enyém 15 e. sem volt és biztos van aki erősen vitatná védelmi szintjét ahhoz az Uvexhez hasonlítva.Majd lefotózom,van rajta néhány ütés,horpadás,de egy visszafogottabb felhasználónak mint jómagam,nyugodt szívvel ajánlanám.
Szerk: amúgy meg most nézem,hogy az ázsédözer U19-es csapatának is ilyen van! :Y (Runner cserélünk,ez enyém is kapott már vagy kettő kisebbet? ;] )

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.