Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136901) Toobee válasza jjeahh (#136900) üzenetére


Toobee
veterán

Én csak egy gyors, délutáni karikát mentem (16.45-20.00)

https://barbieripnk.hu/

(#136902) jjeahh válasza Toobee (#136901) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerény vagy, de többet másztál, mint mi :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#136903) 6030D válasza jjeahh (#136900) üzenetére


6030D
Ármester

Nekem ma nem ment annyira, 15. lettem, majd holnap este vagy kedden rittyentek beszámolót, (ha van rá igény). A pálya amúgy jó volt, összekoszoltuk a bringát, megint volt tolós sár, de összességében jó volt.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#136904) Toobee válasza 6030D (#136903) üzenetére


Toobee
veterán

Engem érdekel!

https://barbieripnk.hu/

(#136905) Csokicsibesz válasza 6030D (#136903) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Szerintem szép az a 15. hely. Örülök ha 80-ba benne voltam....
Nézegettem stravan a közös szegmenseket, hát van hova fejlődnöm még....

Nekem az első terepes mászás kb egy sokk volt, akkora volt a tömeg, hogy esélyem nem volt tolás nélkül felmenni. Az ott eléggé kibillentett az egészből. Aztán lefelé meg elég sok olyan ember előzött meg, aki mellett felfelé simán elmentem. Szerintem lejtőzésen baromi sok időt buktam.

Egyébként fun volt. Nekem első maratonom, jó idő volt - le is égtem - jól éreztem magamat. Pálya szerintem nem volt nagy szám, rövid táv tele volt betonos részekkel. Budai hegyekbe szerintem technikásabb részeket lehet találni, de ez van.

(#136906) rétisün válasza jjeahh (#136900) üzenetére


rétisün
veterán

tegnap tekertem 57-et (ennyire volt időm :((( ) ma elindultam volna, beborult, megijedtem :B késő délután tekertem 47-et, mindkét nap a környező (aszfaltos) emelkedőket sorbavéve, ha már csak ennyire futja. szerintem nem nagyon lett meg még 500m szint se.....erről milyen élménybeszámolót lehet írni ? :DDD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#136907) StLui válasza 6030D (#136903) üzenetére


StLui
veterán

Jöhet! :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#136908) jjeahh válasza 6030D (#136903) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Engem is érdekel, elég durvát másztatok azért...

rétisün: Hát ilyent! :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#136909) 6030D válasza Csokicsibesz (#136905) üzenetére


6030D
Ármester

Középtávon mentél, nem?

A vége volt a legjobb, utolért két csapattárs, meg kellett mutatni, mit tud a gólya. :DDD Lejtőn savasodott el, görcsölt be a lábam... jó lett az idő is. :)

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#136910) Csokicsibesz válasza 6030D (#136909) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Nem, rövidet.

(#136911) Hasaggymeg válasza 6030D (#136903) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hányból lettél 15,mert nem mindegy,hogy 16,vagy pl. 56-ból?...amúgy meg lenyomni a közép és hosszú távot máris komoly teljesítmény...beszámoló meg kötelező,tulajdonképp azért küldünk versenyezni. :DDD ...ördögoldal hogy ment?

Csokicsibész...neked is gratula! :) Tényleg nagyon sz@r ha le kell szállj,nemcsak hogy oda lesz egy-egy keményebb emelkedő kitekerésének annyira motiváló sikerélménye,hanem a lendület elvesztése és az újraindulás is kivesz mindent belőled. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#136912) 6030D válasza Hasaggymeg (#136911) üzenetére


6030D
Ármester

47-en értünk be a korcsoportban. Rájöttem, hogy szerintem nem a jó videót raktam be, az nem az Ördögoldal, hanem csak az első mászás. :D Egyszer le kellett szállni, mert a csúszós köveken elforgott a kerék, de mellettem tolta a Specziár Viktor is (ilyen-olyan bajnok, utánpótlás edző), úgyhogy nem szégyelltem.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#136913) Hasaggymeg válasza 6030D (#136912) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Első harmad...nem rossz,egyáltalán nem rosssz.Viktor meg nem nagy szám,csak vagy...25 (!) [link]ször állt dobogón a vén róka. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#136914) xy.zsolt válasza jjeahh (#136900) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én át tettem a törött outiról a Montira a csatos pedált és tekertem 5 km-et. Nem fájt semmim és már estére a lapockám érintése is ment....na jó, ez azért még javulhat :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#136915) Fetz


Fetz
csendes tag

Én délután mentem egy (számomra) tempós Velencei tó kört, igaz a déli oldalon nem a bringaúton, hanem az alsó autóúton mentem, 28,4 km lett a vége, 1 óra öt perces a idővel. Nekem nagy élmény volt. :) Ez volt az első igazi köröm a trekkingemmel. :)

(#136916) ZolkoW válasza 6030D (#136903) üzenetére


ZolkoW
őstag

csatlakozom,nem azért fizetünk,hogy még beszámoló se legyen! ;]
a két hangszerész haversrác (master 2) utána egyből húztak BP-re a találkozó maradékán részt venni, nem irigyeltem őket a középtáv után.. 7. és 14. hely,ha jól értettem.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#136917) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Én SportsTracker után kipróbáltam a Komoot android app menetrögzítését.

Dél körül volt egy kiadós zuhé errefelé, viszont a Bánkút-Szilvásvárad rész ebből kimaradt. Én pont a zuhé után indultam el, aminek a nyomaival útközben találkoztam csak

SportsTracker ugyanazon az útvonalon (~45km) 400m-en belüli eltérésekkel rögzített többféle megtett utat (ezt a kanyart szoktam tekerni, ha van rá időm ~ 1h45...50m). A Komoot által rögzített is benne van ebben a tartományban, bár kerékpár computerhez képest ~300m az eltérés (kanyargós erdei utakon mentem, ebből jöhet az eltérés simán).

Magasságnál a SportsTracker emelkedésre 656....745m között rögzített szintén több értéket is a korábbi tekerések alkalmával. A rögzített megtett utat még el is hinném, hiszen kerülgetés, nem úgy veszem a kanyart, kanyargós az út stb. adhatná, de azt viszont kétlem, hogy ugyanazon útvonalon összességében 100m eltérés lenne magasságban :F

Komoot 510m-t rögzített emelkedésre, de ugye ehhez nincs még összehasonlítási alapom, viszont a webes felületen mutatja az emelkedő (avagy lejtő) %-os értékét. Na ez tetszik :K főleg, hogy meredekségtől függően színezi is. Az is tetszetős, hogy szakaszt is ki lehet jelölni és annak a statisztikáját is lehet nézegetni, ráadásul a térképen is mutatja a kijelölt szakaszt....hogy én eddig miért nem akadtam erre a Komoot-ra (most 5k-ért kínálja akciósan a világtérképet megvételre)

read-only mode on the forum

(#136918) marel09 válasza AtHoS (#136917) üzenetére


marel09
csendes tag

Nekem 6.900-ért...?!?!
Szerintem neked is annyi, 5.000 az, amit "spórolsz" vele.

[ Szerkesztve ]

(#136919) bringasisti válasza AtHoS (#136917) üzenetére


bringasisti
őstag

HERE navi tud olyant hogy műhold nézet. Ha kiülsz a teraszra és bekapcsolod akkor látod hogy 20 méteres körben hol az egyik hol a másik szomszéd telkén tartózkodsz. Vagyis ülsz egy helyben és közben megteszel 5 kilométert

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#136920) 6030D válasza ZolkoW (#136916) üzenetére


6030D
Ármester

Közép M2 7. a csapattársam lett, ő volt a másik, akivel elkezdtük a zúzást lefelé, csak a végén lemaradt. F. Pisti

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#136921) ZolkoW válasza 6030D (#136920) üzenetére


ZolkoW
őstag

El vagyok tévedve, master 3-ban vannak.
Akkor viszont öregednek. :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#136922) sebgutkopf válasza jjeahh (#136900) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ha a technikás bringás élmény is belefér, nekem ez volt a vasárnap és nagyon sok mosolygás. A legfontosabb pedig, hogy szép lassan fejlődik a techikám.
[link]

(#136923) jjeahh válasza sebgutkopf (#136922) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mér ne férne? Én nem vagyok egy pályás típus, de a topikban elég sokan zúzzák lefelé, a múltkor valami csoportos pályázás is volt :K

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#136924) deny330 válasza Hasaggymeg (#136672) üzenetére


deny330
aktív tag

:R

(#136693) Runner_fxr: Csapágyaknál számíthat még bármilyen méret amit nekem kell méricskélni, vagy tökéletesen megfelel bármilyen integrált, félintegrált?

Más: Utóbbi időben elkezdtem nézegetni 27,5 Enduro vázakat. Itthon ahogyan elnéztem nem sok van, ami pedig van, az is heroin. Külföldön látok szép darabokat, pl múltkor találtam egy "L" -es méretű Nukeproof Mega AM 27,5 PRO vázat (kép) , ami így eléggé megtetszett. Kicsit tapasztaltabbakat szeretnék megkérdezni ezzel a témával kapcsolatban, hogy szerintetek mi a reális ár egy modern(ebb), jó állapotú, minőségi enduro vázért? Karbonban nem gondolkoznék, maradjunk az alunál. :N

[ Szerkesztve ]

(#136925) Toobee válasza sebgutkopf (#136922) üzenetére


Toobee
veterán

Te honnan szoktál indulni? Nincs kedved valamelyik hétköznap kivinni engem? Sajnos nem tudom, hogy hol van.

https://barbieripnk.hu/

(#136926) ZolkoW válasza deny330 (#136924) üzenetére


ZolkoW
őstag

gondolom úgy értette (persze minek pofázok bele, nem engem kérdeztél :) ) , hogy vagy az egyik ,vagy a másik, a váztól függ.
De a méretek nagyon fontosak, külső-belső átmérőt meg szoktak adni, pl. integrált 52/40, meg ilyesmik szoktak lenni, de ha jól láttam, ott is van kis kavarc, pl. nem tudom, az 52,2 meg az 52,00 az valóban más, vagy nagyvonalúan mindegyiket 52-esnek hívják... mindenesetre én olyat vettem, ami a váz adatainál meg volt adva, és reménykedem.
(lehet, hogy nem pont ezek a számok, de láttam olyat, hogy pár tized eltérés volt két méret megadása között)

A csapágyakról jutott eszembe, hogy múltkor, mikor böngésztem, Enduroból láttam a forgáspontokhoz olyat, aminek "szoros" tömítése van, tehát gondolom nagyobb az ellenállása, de nem forgásra tervezék, cserébe jobban tömített.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#136927) Salex1


Salex1
senior tag

Debrecenhez közel, van valami erdei hasonló (gondolom nem lejtős :((( ) pálya? Esetleg Miskolc/Eger körül?

(#136928) sToOrm01umbb


sToOrm01umbb
csendes tag

Sziasztok!

Bringa vásárlás előtt állok (MTB-XC), a keret 180ezer, alapvetően használtat vennék ,de eddig nem jártam túl sok sikerrel (vagy a keretet túlnövi, vagy nem jó a vázméret 183 centi vagyok).
Újonnan szemezek 2db modellel:
Rockrider 560:
[link]

MuddyFox Colossus 600:
[link]

A Btwin elvileg már elég jónak számít, viszont olvastam ,hogy ennek a modellnek elő szeretettel pattog a fényezése.A MuddyFox-ról semmit nem találtam, magáról a márkáról amit írtak az nem volt túl fényes, viszont felszereltségben a villának köszönhetően jobb szerintem.

Ki mit tudna tanácsolni? Megszabad venni a MuddyFox-ot? vagy várjak még és nézzem a használtpiacot?

Előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#136929) Ákkk válasza sToOrm01umbb (#136928) üzenetére


Ákkk
addikt

Szerintem használtal jobban jársz.
Újonan ebből az összegből elég gyenge felszereltségű kerékpárt kapsz.
Mekkora a méret?

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#136930) oleee


oleee
tag

Sziasztok!

Sajnos tonkrement az agyvaltom es mint hallottam, jo draga a csereje. Ugy dontottem, inkabb SS-re valtok tehat. Viszont fogalmam sincs, milyen agyat kell neznem a kerekhez, melyik tipus valo bele es megis, mennyit koltsek erre. Tudnatok esetleg ezen kepek alapjan segiteni?

Tovabba, mennyire egyszeru ennek a szerelese? Neki lehet menni visszafogott bicikli szereleses tapasztalattal?

Koszi elore is!

(#136931) Runner_fxr válasza sebgutkopf (#136922) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Jópofa ez a Brohill, én is elszórakoztam itt még múltkor. A nagy huplik után van egy olyan ugró amiben középen luk van, azt nem szoktad átugrani? Nem olyan vészes, ha mennek a nagyobbak az is meglesz.

deny330: Nem lesz mindegyik jó, egyrészt ugye nem mindegy, hogy végig 1/8 vagy tapered, illetve a félintegrált esetében a belső csésze átmérőben is lehetnek különbségek. Ki kell venni a régit, megmérni, utána tudod venni az újat.

Nukeproof Mega nekem is nagyon tetszik, ha vennék megint analógot, ez elég esélyes lenne:

Mondjuk én nem félnék a karbontól.
Az árra nehéz mit mondani, használtan kb fél ár az újhoz viszonyítva, de mivel az új árak nagyon eltérőek lehetnek, meg külön vázat kevesen árulnak így pláne nehéz. Taggal együtt 200-300K körül már elég korrekt Enduro vázakat ki lehet fogni.

Toobee: Kéne szervezni valami PH-s terepezős túrát! :)

De egyelőre most ki kell pihennem a tegnapit, kicsit összezúztam magam egy esésnél, de a sisak mentett! :)

[ Szerkesztve ]

(#136932) JackFeryll válasza deny330 (#136924) üzenetére


JackFeryll
őstag

Én szoktam látni. Sok ilyen épített pályán is gyakran mennek enduroval mert tekerhetetlen a DH, meg ritka is hogy kelljen 200+ rugóút, de minden tinédzser DH bringát vesz, mert az menő. (Budapest, János hegy környékéről van szó)

Egész bringára szerintem 400-500 ezer a reális.
Vázért 150-200 (hacsak nem valami nagyon felkapott hírhedten drága márkát nézel, pl Santa Cruz) és 50-60 egy túlfolyós tagért. (monarch plus szint, a nagyon high end persze drágább)
Hatalmas és ritka vételnek számít ha 150 körül tudsz vázat taggal venni, ki lehet fogni egy évben néha-néha, de ott nem tudsz válogatni és lehet hónapokat kell vadásznod.

(#136933) Toobee válasza Runner_fxr (#136931) üzenetére


Toobee
veterán

Benne vagyok a közös tekerésben. Jobbulást!

https://barbieripnk.hu/

(#136934) sToOrm01umbb válasza Ákkk (#136929) üzenetére


sToOrm01umbb
csendes tag

18-20" körül szerintem jó lehet a méret, típustól függően. Amiket találtam általában 17-esek voltak, és hivatalos oldalon írtak rájuk maximum 172-177centiket.

[ Szerkesztve ]

(#136935) Tothg86 válasza oleee (#136930) üzenetére


Tothg86
tag

Szia!

Szerelni egyszerű, simán menni fog.
Többféle lehetőség van. Kazettás agyat választhatsz, van rá egy darab szingli lánckerék, sok hézagoló kell hozzá. Vagy régi menetes agyat is használhatsz, van hozzá egysebességes fogaskoszorú. De vannak spéci egysebességes kazettás agyak, csak akkor a vázszélességre figyelj.
Ami nagyon fontos, hogy az egysebességes bringa láncát feszesre kell húzni, tehát igazából (pár béna megoldástól eltekintve) csak olyan vázba tudod megcsinálni, ahol a kereket előre hátra tudod igazítani. Nem látom ez a váz milyen, de gondolom olyan, hiszen most is feszes a lánc.
Láncbontó kell majd, ha láncot is akarsz cserélni, amúgy csak bele kell rakni az új kereket. Vannak persze egyéb finomságok, hogy pl a láncvonal egyenes legyen, de ezek már apróságok.
Hajrá, a single speed a bringázás eszenciája!

(#136936) Ákkk válasza sToOrm01umbb (#136934) üzenetére


Ákkk
addikt

[Pld ez se rossz]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#136937) ZolkoW válasza oleee (#136930) üzenetére


ZolkoW
őstag

lehet valami oka annak, hogy mindig én jövök a gettó ötletekkel, de esetleg ha csak annyi a baja, hogy váltani nem tudsz, de be tudod tenni a direkt 1:1 fokozatba, akkor maradhat is, csak nem tudom, ilyen létezik-e (hogy amúgy rossz, de ebbe be tudod tenni. akkor is rögzíteni kell, nekem a Sturmey váltómon az 5-ből a középső volt az, tehát oda is húzni kellett a kis rudat).
Ha 135-ös a papucs, akkor én biztos valami váltóshoz való kazettás kereket néznék, és kihézagolnám, mert sokkal gyakoribb, és eladható váltóshoz is.
Igaz, tengelyt cserélni kell majd gyorszárasról anyásra.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#136938) Corsair90


Corsair90
tag

Ajánlottatok nekem outihoz rugós nyeregcsövet a napokban.
10-11.000 Ft körül találtam is olyat ami minőségi és ajánlott, de 3-8.000 Ft körüli áron is kapható esetleg ami vállalható kategória?

(#136939) ivana válasza oleee (#136930) üzenetére


ivana
Ármester

Ez egy 120mm-es papucstávú háromsebi kontrás agyváltó. A legegyszerűbb módszer fűzni helyette egy kontrát. Új kontrából csakis velosteelt szabad venni, abból van 120mm-es is [link], de gyárilag általában 110-es a klasszik kontra, szóval hézagolni kell a kontrakar oldalán 120mm-re.

Pályaagy játszhat még és egy hosszúbenyúlású patkó, de szvsz a kontra jobb. Fixit ilyen papuccsal ne csinálj belőle.

(#136935) Tothg86 & (#136937) ZolkoW Ebbe kazettásat sehogy nem raksz bele.

(#136938) Corsair90 A nyereg legyen rugós, ne a cső.

(#136940) Hasaggymeg válasza Corsair90 (#136938) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A rugós nyeregcső a nem ajánlott kategória.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#136941) ZolkoW válasza Corsair90 (#136938) üzenetére


ZolkoW
őstag

Milyet ajánlottak? Én két típust ismerek, ami tényleg működik, az egyik a paralelogrammás (Thudbuster, olcsóbban Suntour gyárt talán), a másik a rugalmas kétpálcás ( :D) karbon, ebből van az eredeti drágán (gyártót nem tudok), meg a kínai kopp 10e alatt.
Olyan becsúszósat, mint a dropperek, semmiképp ne vegyél szvsz.. (de 27,2-esben adok egyet ingyen ;) )

(#136939) ivana : azt hittem, legalább 130-as, akkor így tényleg más tészta..

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#136942) ivana válasza ZolkoW (#136941) üzenetére


ivana
Ármester

$20 körül aliról bőr rugós nyergek vannak. Egy rugós nyereg élettartalma olyan 80 év, megfelelő tárolás esetén.

(#136943) bringasisti válasza Hasaggymeg (#136940) üzenetére


bringasisti
őstag

Nekem az van.

BENEFON DELTA--------N8

(#136944) csipesz2020


csipesz2020
tag

Sziasztok!
Már jó ideje olvasom a topikot és még több ideje kutatom a használt piacot.
Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Olcsóbb, belépő kategóriás fully-t kutatok saját részre, felhasználás tekintetében munkába járásra + hétvégi kikapcsolódásra.
Erről kérhetnék véleményt?

A 20" váz megfelelne a 185 cm-hez?
Elvileg nemrég volt átnézve, villa+tag+forgáspontok rendben.
A küllemét leszámítva megérheti azt a pénzt? Alkudni mennyit illik egy ilyennél? :DDD

I am a ninja...shhh!>:O now i have to kill you.

(#136945) Hasaggymeg válasza Runner_fxr (#136931) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hogyan történt? Megütötted valahol ?

bringásisti...igen mert te nem kértél véleményt róla mielőtt megvetted. ;] ...amúgy tényleg csak az olyan többponton forgós,méregdrága típusúak igazán jók,terepen meg egyik sem használ6ó.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#136946) bringasisti válasza Hasaggymeg (#136945) üzenetére


bringasisti
őstag

Csepel SR26 azon rugós volt kétségtelen sok előnye van a nyeregcső viszonylatban. Nyeregcső előnye hogy nem csak nagymama nyereggel égeti magát az ember hagyományos is megfelel. Terepen nyilván egy katapult ezért nem használható de azfalton nekem nélkülözhetetlen

BENEFON DELTA--------N8

(#136947) sebgutkopf válasza Toobee (#136925) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Nagyjából Árpádhíd pesti oldal és innen megyek át a hídon a külső Bécsi út felé.
Alkalmas időben és időpontban nagyon szívesen látlak, jó társaságban még jobban repül a bringa :)

(#136948) Salex1


Salex1
senior tag

hasonló árban Dekás Rockrider 560 vagy Cube AIM Sl ajánlottabb?

[ Szerkesztve ]

(#136949) sebgutkopf válasza Runner_fxr (#136931) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Egyszer eljutok oda is, egyelőre még nem merem, már ha ugyanarra gondolunk.
A 6. ugró utániak már nem olyan jól adja ki a tempó (bele kell sokat tekerni) és sokat kell visszamászni/tolni, így idő/élmény arányban eddig poén. Idővel azért finoman merészkedek tovább (majd lassan jön a 7.), most végre a 6. ugrónak mind az induló rámpáját (volt benne egy kikoptatott lyuk, ami dobta a farát) megcsinálták a srácok (köszönet érte! :R ) és be lehet ugrani.

A lyukasoktól félek, ha rövid lenne az tuti esés, így ha ugyanarra gondolunk akkor én azt egyelőre még kipumpálom.

UI:
Remélem nem lett semmi komolyabb bajod!

[ Szerkesztve ]

(#136950) sebgutkopf válasza csipesz2020 (#136944) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Szerintem a bringa vállalható és a hétvégi kikapcsolódás is rendben lesz, viszont munkába ez a műfaj talán túlzás. Egyrészt ha aszfalton mész munkába a terepgumi elkopik, ha más gumit teszel fel akkor hétvégén nem lesz poén a terepen. Vannak persze köztes kompromisszumok bőven.

Illetve nem tudom hol tárolnád melóban, az ilyen bringákat már nem igazán célszerű lelakatolva se otthagyni akárhol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.