Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137451) StLui válasza jjeahh (#137450) üzenetére


StLui
veterán

Milyen új felület? (van kereső is)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#137452) jjeahh válasza StLui (#137451) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha jól látom egyelőre az itcafé meg a mobilaréna felülete új, de gondolom lassan az egész lapcsalád örökli. Én eddig itcaféról fórumoztam, mert úgy van elmentve könyvjelzőnek, de ha nem lehet rendesen képet beszúrni, akkor lehet átköltözök a prohardverre... amíg még van értelme :D
szerk: a keresőt megtaláltam közben, csak a miniatűr kattintható kép beszúrás nem működik.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#137453) Hasaggymeg válasza Dilikutya (#137447) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Felejtős,nagyáruházi tucatáru olyan névvel ami nálam már eleve kizáró ok.(Miért nem Big Brother,vagy Felszállott a Páva egyből?)...az sem segít az ügyén,hogy tárcsást fotóznak és véféket írnak. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#137454) cdl válasza jjeahh (#137429) üzenetére


cdl
senior tag

Bocs, xy.zsolt linkelte,rosszul emlékeztem.

(#137455) Yahhher válasza IMIIKE1998 (#137437) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Figyi, te pont nem egy nagyobb vázat vettél, mert kicsi volt? Mert akkor nem értelek...

Üdv B.

(#137456) Csokicsibesz válasza Yahhher (#137455) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Ohh Imikénél már volt minden. Szerintem már több mint 2 éve tart a kálváriája. Általában nyereg, nyeregcső, kormány, stucni témakörökben.

[ Szerkesztve ]

(#137457) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Meglestem ezt a videót, hát... hát fel is húztam magam rajta.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#137458) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Érdekes egy XC geó, de azért elfogadnám: [link] :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#137459) szkink


szkink
aktív tag

A hétvége margójára.Nálunk a közös kikapcsolódás párommal a gyalogtúra,szombatra nekem ez jutott,de ilyenkor felszoktam térképezni a bringázásra alkalmas útvonalakat is,és ismét találtam egy gyönyörű helyet nem is olyan messze tőlem ahol gondolnak a bringázókra is.A közeljövőben tervezek is egy jó túrát a környéken persze nem gyalog :N ha valaki kedvet kapna szívesen látom.

(#137460) xy.zsolt válasza cdl (#137426) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Erre a kulacstartóra gondolsz amit én linkeltem?
Pont a napokban rendeltem még egyet mert a balesetben az egyik a vázzal együtt tört

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#137461) Dilikutya válasza Hasaggymeg (#137453) üzenetére


Dilikutya
félisten

A fotó béna, tény, de utánajárással tisztázható szükség esetén, ez a Hervis hülyesége, nem a kerékpáré. De amúgy a nagyáruházi tucatárun és a nevén kívül tudsz mást is róla, miért nem jó? A Csepel is tucatáru ennyi erővel. Meg bármi, amihez nem kerékpársznob angliai webshopokból vadássza össze darabonként is az utolsó csavart az ember.

Max 150-ig (akció nélküli ár) mi számít jónak akkor? Nagyobbrészt asztalt, néha sima földút, gát, de az csakk jó időben, amikor kb. aszfalt simaságú már az út. 500-600 km alaphangon, ez csak munkába járás, hétvégi túra nincs benne. Sárvédő nem szempont. Fékben nem ragaszkodok a tárcsához, amennyire tudom, ha bowdenes, akkor nem jobb a V féknél, max drágább lehet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#137462) sebgutkopf válasza deny330 (#137286) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ez nem külön csavaros, a descend felé maxra állítva a legalacsonyabb a csillapítás.

(#137463) deny330 válasza jjeahh (#137458) üzenetére


deny330
aktív tag

Elég jól néz ki ez a szín összeállítás, ez így jöhetne hozzám is.

(#137462) sebgutkopf: Legalacsonyabb? Nem, hogy pont akkor a legintenzívebb, mert akkor van nyitott állásban, nem? Vagy én értelmezem félre?

(#137464) 6030D válasza Tothgera30 (#137457) üzenetére


6030D
Ármester

Sok részletben megnéztem, mert egyben nem bírtam... a gyerek egy igazi gyökér, függetlenül attól, hogy kit akar védeni és kit nem. A bringás a bohóc a sisakban meg a szemüvegben, de ő van kamera előtt törpike satyiban és szemüvegben, meg zabál, meg iszik, meg tele szájjal beszél... tényleg nehéz lett volna utána étkezni. Nem baj, sofőr (=sokat ül), túlsúly, stressz, folyamatos idegeskedés, ... majd a természet szelektál. :K
Egyébként abban igaza, van, hogy sok bringás kihasználja, hogy nem azonosítható, de attól egy ilyen stílusban előadott monológtól nem fog megváltozni semmi. Ezek csak kattintásvadász videók. Kb annyi értelme van, mint a Criticalmass-tól várni, hogy megszeressenek az autósok. :D

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#137465) Tothgera30 válasza 6030D (#137464) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nálam is ez a bicskanyitogató stílus ütötte meg az ingerküszöböm. Mondanám hogy bunkó paraszt, de úgy néz ki a YT platform már mindent befogad.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#137466) jjeahh válasza deny330 (#137463) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, nem rossz, nekem a szürke three tetszik igazán. Van egy visszafogott, mégis elit hangulatuk ezeknek a BMC-knek, mint régen a Volvo meg Saab autóknak volt, de lehet csak én látom bele. Meg valahogy mintha mindíg más hullámhosszon vannak, mint a többiek, de mivel felénk a városban van kb. egy tucat BMC, már megszoktam a látványukat.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#137467) TomMusic válasza Dilikutya (#137447) üzenetére


TomMusic
őstag

Nekem X-Fact Bigben Pro van (jelentsen ez bármit is), használtan vettem, és már bő 6000km-t raktam bele. Annak ellenére, hogy masszívan megyek át vele mindenen, semmi baja nem volt. Szerintem, és pár kérdezett komolyabb szervizes szerint a felszereltség a lényeg. Meg persze a váz se legyen egy zug kis barlangban összetákolt, de a "nagyra" hájpolt gyártók vázai simán tudnak néha törni, mint a ropi (de ettől nem hinném hogy tartani kell, sztem 1 millióból 1). A felszerelt alkatrészek (váltó, fék) meg nem a gyártó terméke, szóval ebben ki is merült a téma.
Ami hátrány az ilyen áruházi vásárlásnál, hogy a garanciáztatás macerás, nem kapsz szakmai segítséget.
Én az alábbiakra figyelnék: erősített (dupla) falú legyen a felni, legalább a hátsó váltó Shimano Deore legyen, és hidraulikus tárcsafék. Hidd el, ez utóbbival nagyon sok szopástól mented meg magad!
Jó még a ha gyorszáras a nyeregcső, illetve a kerekek, de ezek nélkül is meg lehet lenni.
A pedált tuti cserélni kell, az mindig gyagyi szokott lenni. Meg valszeg a lánc is a legolcsóbb fajta. De ezeket lehet később is, én is így tettem.
Egyébként a képen lévő váz szerintem életképes, szóval vállalható.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#137468) Hasaggymeg válasza Tothgera30 (#137465) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Belenéztem,de egyetlen ilyen vélemény sem érdemel figyelmet melyben olyan kerékpáros nyilatkozik aki nem vezet rendszeresen,vagy olyan autós aki nem ül kerékpárra rendszeresen.Így csak egymás melletti elbeszélés megy,ami inkább uszítás mint értelmes véleménycsere...és itt egy nyeregtáskamentes kép is neked. :DDD

(#137466) jjeahh...nekem inkább gnóm és a lapos szögek divatának hódol,mintsem a gyakorlatiasságnak.A cikk alján az a Santa Cruz már más tál tészta.

(#137461) Dilikutya...pl.nézz itt valamit,mindegyik jobb 150 körül mint az.Lehet nem szempont,de egy ikszfakt nevű kerékpár később eladhatatlan.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#137469) ivana válasza Dilikutya (#137461) üzenetére


ivana
Ármester

Decathlon és ez [link]. Legalábbis újban.

(#137467) TomMusic A nem szettbe illő hátsó váltó egyszerű parasztvakítás.

(#137470) TomMusic válasza ivana (#137469) üzenetére


TomMusic
őstag

Nekem hátul Deore, elöl talán Altus van, és mindig precízen vált, pedig mászok vele elég sokat.
Aztán nem tudom, lehet csak szerencsém van.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#137471) cdl válasza xy.zsolt (#137460) üzenetére


cdl
senior tag

Igen, erre gondoltam.
Sajna nincs piros.

(#137472) trialboj válasza Tothgera30 (#137457) üzenetére


trialboj
őstag

Belenéztem 3 percnél, majd 34 mp után kilőttem, ilyen primitív emberrel kár beszélgetni de főleg "vitázni", szerintem ez a videó csak arra, jó hogy ha kicsit alacsony reggel a vérnyomásod, megpörgessen.

(#137409) Hasaggymeg

Lejjebb engedtem a kormányt, a fenekemet csak töri a nyereg, betétes nadrág nélkül, viszont cserébe a hüvelykujjam sem szereti, hogy ennyire leejt az orra.

Nem tudom te mióta tekersz, gondolom majd annyi ideje ahány éves én vagyok, szóval a te tapasztalatodból kiindulva kerestem egy BBB Vanguard-ot itthon. Az érdekelne, hogy a szélein ahol nem fényes, ott milyen anyag van? Pontosabban csúszós vagy tapadósabb?

Nekem ilyen van, ami eléggé hasonlít a tiedre, ha nekem ez a forma nem jött be akkor butaság hasonlót választani, ami maximum keménységben tér el? (az enyém elég kemény, minimálisan párnázott)

Vagy hiába variálok, 50 éves korom előtt nem találok olyan nyerget amivel különösebb kellemetlenség nélkül lehet bringázni? :(

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#137473) szkink


szkink
aktív tag

Siethetett valahová :( :F M7 Szfvár közelében

(#137474) xy.zsolt válasza cdl (#137471) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Piros van más eladóknál….csak azt nem tudom, hogy azoknak is 24g-e a súlyuk....ha az számít neked

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#137475) 6030D válasza szkink (#137473) üzenetére


6030D
Ármester

Ráadásul ez a gyorsítósáv, tehát felhajtó után van, innen egy darabig tekerhet, mire letér.... az ökör. :W

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#137476) deny330


deny330
aktív tag

Valahol olvastam, hogy a Mondraker vázak többsége elég hosszú. Van fent egy karbon Dune XR váz, de M-es méretű. Kíváncsiságból ránéztem a geo táblázatokra, és azt találtam, hogy nem feltétlen kisebb ez, mint a mostani L-es Giant Reign vázam. Egyenlőre még csak elmélet, de szerintetek érdemes lenne elgondolkozni esetleg a fentebb linkelt vázon az M-es méret ellenére?

(#137477) robee19 válasza Hasaggymeg (#137468) üzenetére


robee19
tag

Papol a sisakról és a szemüvegről, sapkában (nyáron) és napszemüvegben:D

(#137478) Napfénysüti

Tegnap végre két hét betegeskedés után tudtam menni egyet de valami hihetetlen mennyire nem forogtak alábaim főleg az elején.
Gondoltam emgnézem a Sukoró - Nadap kerékpárutat is de Sukorón sikeresen eltévedtem. :DDD
Aztán csak sikerült meglelni így végigmentem rajta, nem rossz maga az út és az tuti hogy ez még nyáron se lesz tele bringásokkal. :)
Most vasárnap azért ilyen erőnléttel eléggé kihívás lesz a Bakony200 pedig csak a 110 km-es távot céloztam be. :U

Més que un club!

(#137479) 6030D válasza Napfénysüti (#137478) üzenetére


6030D
Ármester

Nem is hallottam még erről a bringaútról, de képek alapján jónak tűnik. deicide KOM-ja alapján meg gyorsnak is. :D
Vasárnap én is Sukoróra keveredtem le a hegyekből, elmentem az úton Pákozdig, majd a lovas körforgalomnál bementem a bringaútra, mert mindenhol tiltótábla volt a főúton... faluban... értem én, hogy szabály, meg ilyenek, de volt már ott valakinek gondja? Vagy nyugodtan végig lehet veretni a főúton Velencétől Kisfaludig?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#137480) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok,

Átnéztem az összefoglalót is nagyjából és nem egyértelmű, hogy megkaptam-e a válaszom.
A gondom az lenne, hogy van egy 19"-es MTB (26-os) és nem vagyok egy pehelysúlyú ember (178 cm magas, súlyt nem írnám le bocsi :) ) és alapvetően az a gondom, hogy nem tudok kényelmesen egyenletesen tekerni, mert úgy érzem lecsúszok az ülésről.
Alapból sem egy mini ülés van rajta (na persze nem olyan rugós mint a nyugdíjas bringákon), de még így se igazán jó. Próbáltam állítani, de nem tudom hogy hol lehet a hiba.
Van ötletetek, hogy orvosoljam a problémát? Esetleg lehet nem az ilyen bringa a nekem való?
Az én fejemben még az volt az elképzelés, hogy a kormány van nagyon alacsonyan és esetleg távol emiatt sem optimális a helyzet.

Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#137481) Napfénysüti válasza 6030D (#137479) üzenetére

Pákozdon mindig a főúton megyek végig mert elég hülyén van megoldva a bringaút (vagy négyszer keresztezi a főutat) eddig nem volt gondom, néha rám dudál valami önjelölt autós "rendőr" de semmi extra.

Ellenben a déli parton az autóutat használva már kétszer szólt nekem igazi rendőr pedig ott még tiltó tábla sincs.

Més que un club!

(#137482) Fetz válasza 6030D (#137479) üzenetére


Fetz
csendes tag

Talán pont Napfénysüti írta, neki már szóltak a rend őrei, hogy ejnye-bejnye, amikor nem a bringaúton ment...
Mondjuk Agárdtól Velencéig a nyári időszakban én sem megyek a bringaúton, hanem az "alsó" úton, de ott nincs tiltó tábla.

(#137483) Hasaggymeg válasza ivana (#137469) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mindig mosolygok a Decathloni leíráson,mely szerint nem merev-farú,hanem félkemény a bringa...mint egyes sajtok. :DDD

(#137470) TomMusic...minden Shimano váltó pontosan vált kompatibilis alkatrészekkel és karbantartva.Ott a váz kérdéses mert isten tudja ki gyártotta,hol és milyen minőségi követelmények mentén.Ez nem azt jelenti,hogy össze fog törni alattad,sőt,ezek általában nem,vagy alig húzott csövekből,jó keményre,na meg nehézre és pontatlanra vannak készítve,mintsem könnyű,vékonyra mint a drágák.

(#137472) trialboj ...nekem is hasonló volt az előző,sőt,csak a kivágás (flow) hiányzott. A párnázása kevesebb,a felülete jobb (májkrófájber fantázianévre hallgató valami) mint a Q-bik-nak...na meg szélesebb.Itt talán jól látszik az anyag milyensége is.Nem csúszik,de nem is tapad,könnyen és pontosan vissza tudsz ülni ugyanoda minden kiállás után.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#137484) Fetz


Fetz
csendes tag

Szerintetek ennek a biciklinek mekkora a kereke? Úgy értem 29"-es, vagy 27,5"? Teljesen összezavarodtam. Illetve, használtan érdemes lehet megvenni?

(#137485) szkink válasza Janaboy (#137480) üzenetére


szkink
aktív tag

Bocsi 6030-nak ment volna.

[ Szerkesztve ]

(#137486) szkink válasza 6030D (#137479) üzenetére


szkink
aktív tag

Ja az ökör.Én Sukoró- Kisfalud között mentem 2-3 alkalommal akkor nem volt gond,de nem is találkoztam rendőrökkel,Pákozdon pár autós szokott dudálni,akkor szoktam választani az utat mikor tele a bringaút sétállokkal és gyerekekkel,(biztonságosabb).Amúgy az outisok nem használják a bringaútat.

(#137487) varsam válasza Fetz (#137484) üzenetére


varsam
őstag

Ahogy nézem mérettől függ:
Sizes: 13.5, 15.5" (27.5" wheels); 17.5, 18.5, 19.5, 21.5, 23" (29" wheels)
[link]

(#137488) Hasaggymeg válasza Janaboy (#137480) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Merre csúszol le,előre,vagy hátra,és milyen nyeregről? A beállítás milyen,vízszintes a nyereg? Mennyire van lentebb,vagy fentebb a kormánynál?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#137489) Runner_fxr válasza deny330 (#137476) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hány cm magas vagy?

(#137490) Fetz válasza varsam (#137487) üzenetére


Fetz
csendes tag

Köszönöm! :R

(#137491) Fall-N válasza Janaboy (#137480) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen, sok múlik azon hogy mennyire előre hajolva vagy éppen felegyenesedve ülsz a biciklin. Minél sportosabb helyzetben ül az ember annál keskenyebb nyereg a megfelelő (elvileg). De valószínűleg nyereg csere kell neked. Ezt viszont neked kell kitapasztalni, nincs erre egzakt leírás.

Az sem mindegy, hogy milyen a dőlésszöge a nyeregnek. Elvileg vízszintes a legoptimálisabb.

Nekem most ideiglenesen egy Kellys Ebony van a gépen, (ami női nyereg és ezzel vettem a kerót) és kényelmes pedig elég keskeny. A súlyom 110 kg (csak testépítés a fő sportom 20 éve) és 186 cm vagyok. Valamilyen hasonló formájú nyeregre cserélem le a héten (ami férfi és nem női). Ezt a KLS ülést meg megkapja a kollégenőm (így nem a kukába végzi).

(#137492) // Chaka //


// Chaka //
tag

Sziasztok! A bringám teljes szétszerelés és festés előtt áll. Szerintetek ezek és ezek a fogaskerekek (ott az olaj, rozsda és kosz mögött) kopottnak számítanak? Ha igen, akkor egy füst alatt lecseréltetem azt is, hogy egy ideig ne legyen gond vele ....

[ Szerkesztve ]

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#137493) Fall-N válasza // Chaka // (#137492) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem nem. Ha szét lenne kopva, akkor fűrészfogra hasonlítanának (kihegyesednek) a fogak. De használat közben is kiderült volna. Viszont arra érdemes figyelni, hogy a lánc és a lánckerék együtt kopik, ezért érdemes együtt cserélni őket.

[ Szerkesztve ]

(#137494) cdl válasza xy.zsolt (#137474) üzenetére


cdl
senior tag

Köszi, kettő berendelve:)

(#137495) ivana válasza // Chaka // (#137492) üzenetére


ivana
Ármester

Ezt a láncot már nem raknám vissza. Amúgy a lánckerekek rendben vannak még.

(#137496) trialboj válasza // Chaka // (#137492) üzenetére


trialboj
őstag

Nem tűnnek kopottnak, csak nagyon rozsdás, amit hiába takarítasz le főleg hátul, hamar visszajön főleg ha mosod.

A hajtókar és első tányérok sokat kibírnak azt én nem cserélném, de hátul ha van rá keret ajánlott lenne egy új menetes szabadonfutó, illetve nyilván egy lánc. Ez nem egy komoly összeg 5-7k ból meglehet.

Boltba vagy melóba járós bringa lesz, mert ha igen, és nem jársz vele komoly dombokon, jó ideig kibírja majd. De láncot mindenképp cserélj, azzal nem érdemes játszani, pont akkor szakad majd el mikor átsuhannál egy autó előtt és máris megvan a program.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#137497) // Chaka // válasza trialboj (#137496) üzenetére


// Chaka //
tag

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. A hátsó sor és a lánc cserés lesz. Már csak a másfél kilométerre levő munkahelyemre járok naponta, esetleg a városon belül. Szóval nem várható hosszas kopás. Tavalytól kihagyom a december-januárt is, mert a só/sár/fűrészpor/víz/olaj keverék megöli az acélt.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#137498) Magogh


Magogh
csendes tag

Slácok, eddig csak olvastam a threadet, és sokat tanultam, de most lenne egy kérdésem!

Egy Cross-trekking (Univega terreno 7.0 - xt, deore cuccok) kerékpárom van - amit imádok amúgy - de a jelenlegi suntour nex trekking telót szeretném benne cserélni, mert nagyon nem vált be. (Elég montis a geometriája és sokat járok fel a bükkbe vele.) Láttam, hogy 50-60K körül lehet venni paragon-t, de gondoltam, hogy ha már pénzt költök rá, akkor ne 63mm legyen a rugóút, hanem veszek egy 100mm-es, rendes mtb teleszkópot. Lehet, hogy túl robosztusnak fog tűnni a kerékpáron, de ennyi kompromisszum belefér.

Az alábbi paramétereknek kellene megfelelnie:
- Lemértem a szükséges csőhosszt 24,5 cm körül van, úgyhogy gondolom csak új, vágatlan jöhet szóba, mert a vágottak 20 cm körül voltak. (Nagy méretű váz, mert 2m vagyok.)
- Lehetőleg levegős kellene, mert 115kg vagyok.
- gyorszáras a kerék
- sima egyenes 1 1/8-os (nem tapered)
- 28"-as ballonos kerék, szóval gondolom a 29''-es méret lenne jó nekem
- örülnék, ha kormányról lehetne zárni, de nem muszáj
- tárcsafékes
- fekete a kerékpár, szóval lehetőleg sötét színű legyen (fekete, szürke, de rossz esetben bármilyen...)

Van esetleg olyan teleszkóp/megoldás, amit a fenti paraméterekre ajánlanátok? Használtan esélytelennek tűnik, mert minden 20cm-re van vágva.
Én ilyen recon, tora, vagy esetleg manitou markhor (70K) teleszkópokban gondolkodtam, de ha lenne ötletetek, neadjisten eladó telótok - nagyon hálás lennék! :R

(#137499) deny330 válasza Runner_fxr (#137489) üzenetére


deny330
aktív tag

187cm.

(#137500) Janaboy válasza Hasaggymeg (#137488) üzenetére


Janaboy
veterán

Egyenesen van es előre csúszok, de itt egy kép talán beszedesebb.

Janaboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.