Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137151) zoli03 válasza StLui (#137145) üzenetére


zoli03
őstag

Nekem Reverb van, de ha nem a biciklihez adták volna, biztos valami egyszerűbbet veszek :) .

(#137152) 6030D válasza 6030D (#137149) üzenetére


6030D
Ármester

[link]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#137153) StLui válasza trialboj (#137147) üzenetére


StLui
veterán

Nekem van mindkét bringában, nem kellene. De így legalább kicsit okosodtam megint! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#137154) jjeahh válasza Runner_fxr (#137150) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A fejcsőtől hátrafelé tetszik, de az a vaskos fejcső a kopoltyúkkal nekem nem gyerebe, túl ormótlan és azok a nyílások túl gépiessé teszik, szal a tiéd nekem jobban tetszik :D . Persze ízlés kérdése is és nem csak a dizájnról szól minden.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#137156) Runner_fxr válasza jjeahh (#137154) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ebben a Yeti kék színben annyira nekem sem tetszik amúgy, de feketében nem mutat rosszul.
[kép]

Viszont a YT Decoy is baromira tetszik, sőt, talán még jobban is.

(#137157) jjeahh válasza Runner_fxr (#137156) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kicsit vaskos a Yeti felsőcsöve, de ja, az nekem is jobban bejön :K

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#137158) Hasaggymeg válasza Runner_fxr (#137150) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hát ez nem semmi,van 1-2 újítás rajta,az aksi is beolvadt és míg hátul 27,5 elől 29"-os kerekei vannak,így csak 438 a láncvillahossz. :Y Gumik is különböző vastagságúak és laposabb a fejcsőszög is.
Szerk.látom elterjedt ez a kevert kerékméret,a nagylábú is olyan.
jjeahh...az a kopoltyú a "kémény" nyílása,és az aksi hűtését hivatott segíteni.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#137159) jjeahh válasza Hasaggymeg (#137158) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, tudom, de ettől még megoldhatták volna diszkrétebben is, az ilyen diffúzorok, spoilerek, kipufogók, kémények úgy érzem egy motron vagy autón jól mutatnak, de egy bringán nem, mert ez még mindíg nem motor, hanem egy bringa rásegítéssel :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#137160) Toobee


Toobee
veterán

Öcsém ez az időjárás. Ha nem vagy résen egész nap, hogy mikor lehet menni, akkor szopás. Ha még dolgozol is, és csak 5 után tudsz indulni, akkor meg így jártál. Kriminális ez a május.

https://barbieripnk.hu/

(#137161) Runner_fxr válasza jjeahh (#137157) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Az nem Yeti hanem YT (Young Talent) Industries, a kettő nem ugyan az. :)

Hasaggymeg: Ez várható volt, hogy az aksit beteszik az alsó csőbe, bár nekem annyira nem szimpatikus, de ez a divat, így eladható ma egy modern eMTB.

A hátsó része amúgy nem változott semmit, megkapta az előző eone sixty alu hátsó részét. 439mm a láncvilla az enyémen is. Az első háromszöget tervezték újra, karbonból.
Ez a felemás kerék is nagy divat mostanság, fogalmam sincs, hogy milyen lehet, de nekem semmi bajom nem volt a 27,5"+ mérettel, elöl se.

(#137162) Rypejakten


Rypejakten
addikt

sziasztok!

nem találtam beárazós topikot - kábé (tényleg kábé) mennyit érhet manapság egy karbantartott Viaggio Xenon 5103 alumínium vázzal (nyeregvázcső 61cm) és Campagnolo Xenon 3*9 szettel szerelt outi?

kép1 - kép2

köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#137163) ivana válasza Rypejakten (#137162) üzenetére


ivana
Ármester

80-100k, a xenon fékváltó sajnos hajlamos szarni menni ezért az rontja az árát.

(#137164) xy.zsolt válasza hentes555 (#137089) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Igen, ez a Lidlben kapható nyereg.....ha megfelel a szélessége akkor az ár/érték aránya kivételesen magas. 3 évig használtam....bár az még GEL-es volt és úgy rémlik azt olvastam, hogy idén már szivacsos....

Jakab66[hun] köszi, hogy jelezted....elnéztem egyel a sort :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#137165) trialboj válasza trialboj (#137147) üzenetére


trialboj
őstag

Ha itt vagy, gondoltam javítod vagy véleményezed az olajos dropper témát, a te esetedben ugye annyira nem nagy gond ha nehezebb szerelni, habár ez nem igaz, mert attól hogy te meg tudod csinálni, még valószínűleg neked is macerásabb, hosszabb és drágább mint a sima bowdenes beszerelése.

Csak érdeket volna, hogy te látsz bármi előnyét az olajos rendszernek, és ha nem akkor mifrancért van még mindig jelen? Nekem is volt reverb, és nagyon izgultam nehogy baj legyen vele, mert fene tudja hova vittem volna.
--

Egyértelmű hogy a kék Merdia néz ki jobban :P Nem is értem miért venne valaki unalmas feketét mikor vehet izgalmas gyöngyház türkiz árnyalatot, amiből nem sokat látni. Az a hűtőrács lehet kicsit tényleg gagyi, de élőben biztos jobban mutat, meg ha már megvetted, nem hiszem hogy zavarna.

A videóban viszont azt mutatja hogy felfele jön ki a hő...(ami max akkor igaz ha le van támasztva a gép) na most a bringa előre halad laza 20-40kmph sebességgel, már hogy jönne felfele és előre ki a hő a vázból? Nem ott fent megy be, és valahol lent távozik? Azért csak nem az óvodás szakkörből került a meridához az aero mérnök vezetője :Y Sanszosabb hogy az animációt rontották el, vagy valami fizikát meghazudtoló hűtési technológiát sikerül kidolgozniuk?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#137166) jjeahh válasza Runner_fxr (#137161) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja tudom, csak összekevertem a dolgokat :DDD .

Toobee: Sokan nem értik, de én utálom az egész nyarat, dögmeleg, vihar, dögmeleg vihar, vihar, dögmeleg, viharrr... és ezek úgy váltogatják egymást, hogy ne legyen kiszámítható és mindíg a világvégén érjen utol az orkán ;] . Kedvencem az ősz, főleg október, hűvös van, a pulzusom alacsonyabb, kevésbé izzadok, gyönyörű színekben pompázik a táj, minden fotogén, rengeteg a gomba :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#137167) robee19 válasza 6030D (#137152) üzenetére


robee19
tag

S-es méret 174 cm-re szabva? Aztmeghogy?! Az van ahol L alja, de legalább M teteje....

(#137168) ivana válasza 6030D (#137152) üzenetére


ivana
Ármester

Ez utóbbi szerintem elég drága.

(#137167) robee19 Dehogy, én 175cm vagyok. A hülye betűs méretek szerint általában az M való nekem, de simán lehet, hogy az S. Az L az mindenből rohadt nagy.

(#137169) xy.zsolt válasza robee19 (#137167) üzenetére


xy.zsolt
őstag

179cm vagyok....az outi vázam mérete M....szóval 174cm-nél az S lehet helytálló is akár

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#137170) maximilian4 válasza 6030D (#137152) üzenetére


maximilian4
addikt

Én még ezt néztem: [link]

Írtam az eladónak hogy 280-ért megveszem, nem is válaszolt (2 napja írtam talán). Szerintem ennél többet nem ér, akár 0 km-es, akár nem. Ha már kihoztad a "szalonból" buktál egy rahedli pénzt.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#137171) Runner_fxr válasza robee19 (#137167) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Geo-t kell nézni minden esetben és bringázási stílus is nagyban felülírhat gyártói ajánlásokat! Az, hogy M vagy L, kb semmit nem jelent. Mondjuk az S méret 174 centi körül már valóban kicsinek tűnik, de ha valakinek rövidek a lábai, akár lehet az is, hogy azt érzi majd jónak. 174cm egyáltalán nem biztos, hogy M teteje, attól függ milyen modell és milyen a felhasználás. 182-183 centiig is lehet akár M-est használni bizonyos modellekből, bizonyos felhasználásra.

[ Szerkesztve ]

(#137172) Ironizer válasza Toobee (#137160) üzenetére


Ironizer
tag

Én már feladtam a hirdetést, hogy bringámat értékegyeztetéssel búvárfelszerelésre cserélném. :D

(#137173) robee19


robee19
tag

Hűha.... Ezek után biztos nem veszek próbálatlanul kerékpárt. Elég sok oldalon néztem már a kalkulátorok, DE a legtöbb helyen M teteje volt már ez a testmagasság. Aztán ki tudja mikori geokhoz voltak az ajánlók ....

(#137174) 6030D válasza maximilian4 (#137170) üzenetére


6030D
Ármester

Nem hinném, hogy megvette boltban, majd eladja nulla km-rel, inkább valahonnan sikerült beszereznie olcsón, és most el akarja adni valamennyi haszonnal. Az "Ennyiért megveszem" üzenetek általában sokat nem érnek, de ha elmész személyesen, és megmutatod neki, hogy itt van a lóvé, ennyiért elviszem, akkor azért az más tál tészta.

robee19+ivana: linkeltem egy hirdetést, amiben hiszek a leírtaknak. Egyrészt ha valaki csak úgy beírja, hogy a beállítások hány cm magassághoz vannak, akkor azért valószínűleg ért ahhoz, mekkora bringa kell, de legalább is tudja, hogy ez képről sokat segít. Másrészt ha leírta és elmegyek megnézni, akkor hamar kiderül, hogy 174 cm az illető, vagy 164 cm... Azon kívül hirtelen rákerestem a bringára, a katalógus alapján a legkisebb méret M-es, illetve pont ilyen fekete feliratos matt fekete fényezés nem is volt sem 2016-ban sem 2015-ben, így kicsit még kutakodni kell esetleg beszélni az eladóval annak, aki megvenné (és érdekli). Egyébként német oldalakon a neuprise 2000-2100 € volt, 3 évesen félár alatt (ami magyar áron talán még kevesebb) szerintem nem olyan rossz ajánlat.

Toobee: esik, inkább futok... kimegyek, nem esik, de legalább meleg van. Hosszú felső, rövid gatya, pára, meghalás, végén eső. Mondjuk ha elmentem volna 2 órát tekerni, akkor meg szétázok. Állítólag a június már nyári hónap... :U

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#137175) maximilian4 válasza 6030D (#137174) üzenetére


maximilian4
addikt

Írtam neki hogy elmegyek érte...mindegy ő tudja.

Maxi

(#137176) athomi


athomi
veterán

Megvan az új keró, Kellys Cliff 90. Sokat nem volt alkalmam még próbálgatni, de a fékhatás baromi harmatos, nem is mertem meghajtani, mert felkenődnék vele az első elém hajtó autóra. Pedig az üzletben beállították azt is. Mit tolhattak el?
Korábban csak V-féket használtam.

[ Szerkesztve ]

(#137177) maximilian4 válasza athomi (#137176) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem kopott még be (hazatekerés vele kevés hozzá) + Tektro.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#137178) Toobee válasza 6030D (#137174) üzenetére


Toobee
veterán

Gondoltam görgőzök egyet, de kb 20 perc után már kopogtak a lentiek a plafonon :DDD Holnap jönnek meg az új gumik, remélem azzal már szomszédbarát lesz.

https://barbieripnk.hu/

(#137179) ivana válasza robee19 (#137173) üzenetére


ivana
Ármester

Én mindig röhögök miket írnak ezek a hülye kalkulátorok. Nekem pl. outi simán van olyan amelyik 55-56-ost ír. Na az egy 28-as csepel túra mérete, az outiban rohadt nagy lenne nekem. Tökömet verdesné a váz...

(#137174) 6030D Nem tudom, linkeltél egy csomó cube-ot azok minimálisan drágábban jobban felszereltek. Ez a simplon számomra teljesen ismeretlen név. A matt fekete fényezés szvsz egy montinál nagy hátrány, az outim matt fekete az is gyűjti a koszt.

(#137180) Runner_fxr válasza athomi (#137176) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ez egy viszonylag alap fék, de bekoptatás után, alap városi/túrázós kerékpározáshoz elég kell legyen. Ha nagyon nem akar fogni, 20-30km tekerés után se, ilyen is előfordulhat, az attól lehet, hogy olaj került a fékbetétre. Akkor kell bele új fékbetét.

[ Szerkesztve ]

(#137181) Hasaggymeg válasza athomi (#137176) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Vigyed vissza,ők majd megmondják.

Toobee...ez az időjárás tényleg bosszantó. :( ...ilyenkor csak az vigasztal,hogy múlt csütörtöktől vasárnapig volt 270km/3000m,de már kezdek én is lemerevedni. :U

triálboj...én nem is értem,az aksi nem csak töltésnél melegszik? :F Amúgy ha van valami rés alul is,éspedig biztos van,hisz amúgy nem szellőző a szellőző,akkor mozog a levegő az aksi körül,ami éppen elég.Én pedig inkább a mosásnál,sarazásnál a réseken bekerülő trutymóért aggódnék jobban,mint a szellőzés hiányáért. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#137182) itouchfan válasza robee19 (#137173) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nekem is M méretű vázam van, 183 cm-hez, ami lehet hogy első ránézésre kicsi, de régebben volt kisebb és nagyobb méretű bringám is, de mindkettőn fájt a derekam. Ezen eddig még egyszer sem fájt, ráültem, és egyből éreztem, hogy jobban oszlik el a súly a karjaim-seggem-lábaim között, mint máskor, és ezt azóta is tartom. Szóval szerintem ez teljesen egyéni lehet, nem csak végtaghossztól függően, de például attól is, hogy kinek melyik izmai mennyire kötöttek vagy lazák éppen, stb.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#137183) athomi válasza Runner_fxr (#137180) üzenetére


athomi
veterán

Ez konkrétan úgy nem fog, hogy a blokkolástól iszonyat távol vannak a kerekek, szó szerint csak egy határozottabb lassításra képes a keró. Ennyire nem lehet rossz a fék, ez így balesetveszélyes. Szerintem holnap visszaviszem, hogy csináljanak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#137184) trialboj válasza Hasaggymeg (#137181) üzenetére


trialboj
őstag

Ha gyorsan veszed ki az energiát az aksikból vagy gyorsan töltöd ugyanúgy melegszik. Drónos repkedésnél télen többet lehet repülni kicsit agresszívebb mozgással, mert a hideget nem szereti az akksi, és az agresszív mozgás miatt gyorrsabban merül, viszont közben saját magát melegíti optimális hőmérsékletre. Telefon is megsül, ha tolod a PupG-t v mit tudom én milyen zsugák vannak mostanság.

A mosás tényleg problémás lehet, de ha láttad a videót, akkor ott az alsó cső teljes aljzatát le lehet emelni, ha be is gyűlik oda a sár, az egy ilyen alkalommal simán tisztítható.

Én azt nem értem amúgy, hogy olyan picire tervezték azt az aksit, miért nem lehetett volna 2x ekkora, és rekord mennyiségű hatótáv, akár 200km v mérföl 1 töltéssel eco módban, na az azért már odaver :D
Lehet pont azért mert nincs ember aki ennyit teker?! De akkor meg ott vannak akik többnapos túrára mennek, és mondjuk kempingeznének, ott nincs lehetőség töltögetni, és 200km akár 3 napig is elég lehet ha okosan használod.

Leginkább az zavar, hogy még féltávnál sem járunk 2019ben, de már a 2020as modellel frusztrálják az embereket, hogy figyelj haver amit te idén vettél, és éppen csak kézhez kaptál, na az már elavult technológia, mert ni mi van számodra, még jobb meg szebb meg kékebb :)) Én elhiszem hogy minden gyártó előrébb jár, akár évekkel is, de minek kell már ilyenkor mutogatni az új modellt?
Ha gazdag osztrák nyugdíjjas lennék, és látom ezt a videót, akkor az idei modellt már meg sem veszem, megvárom a jövő évi modellt, ami azt jelenti hogy bokán lőtték magukat, mert ha nem lövik már most le a 2020-as gépet, megveszem idén a 19et jövőre meg lehet a 20ast.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#137185) Csokicsibesz válasza trialboj (#137184) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Ezek üzleti döntések, a Merida nem egy kicsi cég. Tajvani tőzsdén jegyzik, a Specialized 49%-os tulajdonosa is nem mellesleg. Hidd el, hogy van jó pár merketingesük meg piackutatójuk és tudják mikor/hogyan kell terméket bevezetni.

Nem mellesleg minden gyártó most teszteli/mutatja be az új termékeit. Ez elmúlt pár nap tele volt bejelentésekkel: 2 új Trek bringa, új Ghost Lector, új Merida e160, új Sram SX eagle szett stb. Így működik ez a piac.

(#137186) jjeahh válasza Csokicsibesz (#137185) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Milyen az új Ghost Lector? Nem találtam semmit :B

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#137187) Csokicsibesz válasza jjeahh (#137186) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Kicsit fura, nekem a képek alapján nem tetszik [link].

(#137188) jjeahh válasza Csokicsibesz (#137187) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, ezt láttam, azt hittem vannak már rendes tesztek meg képek is. Tényleg fura, bár azért megnézném normális színben kihúzott nyereggel.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#137189) Hasaggymeg válasza Csokicsibesz (#137187) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Annál az íves támvillánál már csak festése sz@rabb. :DDD ...aztán ki tudja,lehet ez lesz az új,rugalmasfarú.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#137190) athomi válasza Hasaggymeg (#137181) üzenetére


athomi
veterán

Nem lehet jogy nem légtelenítettek rendesen? Fékezésnél ilyen sistergős hang jön végig.

[ Szerkesztve ]

(#137191) maximilian4 válasza jjeahh (#137186) üzenetére


maximilian4
addikt

Kérdezd meg Benkó Barbit. :D

Maxi

(#137192) Runner_fxr válasza athomi (#137183) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Akkor valószínűleg olaj kerülhetett a betétekre. Vidd vissza, cseréljenek benne fékbetétet és zsírtalanítsák a féktárcsákat.

trialboj: Az a "pici" aksi 2,9kg. Persze csinálhatnának 1000Wh-s akkut, de akkor az minimum 5kg lenne. Nyilván ezt betenni az alsó csőbe, nem lenne ideális. A kerékpár irányítására és merevségére is hátrányos lehet.
A hátizsákos megoldás egy sokkal jobb kompromisszum.

A Merida eOne-Sixty kerékpár első szériáját 2016-ban mutatták be, majd 2017-18-19-ben semmit nem változtattak rajta. Egy halom tesztet megnyert, a Merida minden idők legsikeresebb modellje lett! 2020-ra jött csak az új modell, bemutatták kicsit előbb, de mire ezt kisker üzletben meg tudod vásárolni az leghamarább is 2019 év vége.
Egyébként megtartják az előző széria vázát is a palettán, csak a kicsit gyengébb 7000-es motorral fogják szerelni.

[ Szerkesztve ]

(#137193) nrg.960 válasza maximilian4 (#137138) üzenetére


nrg.960
tag

Nekem lenne egy 18"-os Dema Ryano 9.0 gyári felszereléssel, friss szerviz után. A felsőváz cső közepénél kb 80 cm az átlépési magasság.

Nem vagyok a szavak embere..

(#137194) IMIIKE1998 válasza Runner_fxr (#137150) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Semmi rosszindulat nélkül: Te miért cseréled ilyen gyakran a bicóidat? Nem buksz rajta sokat/nem zavar, hogy meg sem szokod igazán? Vagy a bringás előéleted miatt már hamar megszokod?(Én hónapokon át állítgatom a bringát és még akkor sem lesz tökéletes a pozíció.)

(#137195) IMIIKE1998 válasza xy.zsolt (#137137) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Akkor okés, köszi szépen! :)

(#137196) Runner_fxr válasza IMIIKE1998 (#137194) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nagyon egyszerű a magyarázat, mert megtehetem. :) Ezt most ne úgy értsd, hogy gazdag vagyok és nagyképűségből mondom. Mivel a kerékpáros szakmában dolgozom, olcsóbban meg tudom venni mint a bolti ár. Használom 1 évet, aztán eladom kb azonos áron mint ahogy vettem, tehát nagyjából semmit nem bukok rajta. És veszek egy újat megint nagykeráron. Amikor Bergamont bringáim voltak, akkor még jobb volt a helyzet, mert a Bergamontot közvetlenül a gyárból rendeltük, a gyári ár még jócskán a nagykerár alatt volt. 1 év használat után drágábban adtam el, mint amennyiért vettem. Ilyen körülmények mellett minek használjak évekig egy bringát? Jobban járok ha egy évesen eladom és így kb különösebb anyagi ráfordítás nélkül minden évben az újabb modellt használom. Tavaly volt egy kis kitérőm a Cannondal-el a használt irányba, na azon pl buktam, mert sokat költöttem rá és eladásnál minden nem jött vissza.
Talán most idén vagyok úgy először, hogy nem biztos, hogy lecserélem a Meridát, mert tulajdonképpen csak a karbon váz lenne mint előrelépés. Viszont erre azért most rá kéne dobnom, nem vagyok biztos benne, hogy van értelme. Lehet ezzel a géppel megyek két szezont is inkább, aztán meglátjuk.

Mivel az igazán drága modellekből nem nagyon szoktunk rendelni, sok esetben a saját gépem mint bemutató darab is jelen volt az üzletben.

[ Szerkesztve ]

(#137197) Runner_fxr válasza IMIIKE1998 (#137194) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A Cross trekkingem viszont 4 éve megvan. :) Azt nem fogom lecserélni, legalább is nem mostanában.

Én általában 1 hónap alatt szoktam összeszokni a bringáimmal, persze ez annak is függvénye, hogy mennyi időm van bringázni. De a helyes beállításokat kb az első egy-két bringázás után érzem. Most a merida esetében is azonnal éreztem amint ráültem, hogy kicsit rövid a gyári kormányszár, kapott egy minimálisan hosszabbat, azóta tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#137198) marel09


marel09
csendes tag

Jó reggelt!

Cipőt (sima utcai, munkába bringázás során) hogy véditek eső ellen? Amit találok neten vízálló kamásli azok 10k felett kezdődnek. Van olcsóbb megoldás, esetleg valami házi praktika?

(#137199) deny330 válasza jjeahh (#137132) üzenetére


deny330
aktív tag

:R

(#137200) nmate91 válasza marel09 (#137198) üzenetére


nmate91
tag

Én ilyenben tolom, kis helyen elfér, arra a napi pár km-re pedig megfelel:
Deca 900-as
Nadrágot is tök jól védi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.