Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136751) Toobee válasza ivana (#136750) üzenetére


Toobee
veterán

Igen, azt ki szeretném szedni, most olyan állapotban van, ahogy elhoztam. Kormányt tuti cserélem, erre van valami javaslat? A szép összképet nem szeretném megbontani, de 750 széleshez vagyok szokva.

De jó, hogy pár napja jött meg a Rose-os csomag. Valaki tervezi, hogy rendel mostanság? :DDD

https://barbieripnk.hu/

(#136752) Hasaggymeg válasza 6030D (#136748) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Voltam a parton,és tényleg nem úgy tűnik minta lett volna az idén magasabb is mint most. :Y ...akkor szerintem maradok ma Fóton,nincs kedvem a Dunát kerülgetni és biztos sár van ott felfelé is a Naszályban. :F

(#136750) ivana...éppen akartam írni,hogy első,hátsó lánckerekek rendben vannak,kopás aligha látszik rajtuk...amúgy az az amúgy tényleg muglis műanyag nem pont a láncbeesés ellen van? Mert ha oda mégis beszorulna a lánc,a műanyag még enged valamit,de a küllők már nem annyira. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#136753) ivana válasza Hasaggymeg (#136752) üzenetére


ivana
Ármester

Az a baj a műanyaggal, hogy ha beesik a lánc akkor belevág és nem lehet kiszedni, csak nagyon nehezen. Ha nincs műanyag akkor max. bedarál néhány küllőt, de ki lehet szedni és haza menni valahogy.

(#136754) Fetz


Fetz
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy milyen teleszkóp lehet ebben a bringában? Illetve, érdemes gondolkozni rajta, vagy nagyon túl van árazva?

[link]

(#136755) 6030D válasza Hasaggymeg (#136752) üzenetére


6030D
Ármester

Naszály inkább köves, murvás, nem lesz sár, max az Ezo-nál. Gyada felé ne menj, az a lényeg.
Sződligetnél meg feljössz a 2-esre, a "kocsimosónál" (régi Toyota szalon után balra) meg be a bringaútra.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#136756) Ákkk válasza Fetz (#136754) üzenetére


Ákkk
addikt

Legalapabb rugos sountour rst és a fék ami alap.
Ennyiért vagy picit többért lehet találsz jobbakat is. [link]

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#136757) Toobee válasza Hasaggymeg (#136752) üzenetére


Toobee
veterán

A nyúlás egyébként 0,25 volt. Gyönyörű jószág. Gumiból a Schwalbe City Jet-et néztem ki rá, olcsóbb, mint a Kojak.

https://barbieripnk.hu/

(#136758) varsam válasza Ákkk (#136756) üzenetére


varsam
őstag

Az RST az nem Suntour szerintem, külön márka. De rugós, igen.

(#136754) Fetz
RST Blaze ha jól látom más speckók alapján. Ez egy alap szintű rugós teló.

(#136759) Fetz válasza Ákkk (#136756) üzenetére


Fetz
csendes tag

És @varsam: Köszönöm, akkor nem ezt keresem. :R :)

[ Szerkesztve ]

(#136760) Ákkk válasza varsam (#136758) üzenetére


Ákkk
addikt

Ja igen igazad van de kb egy kategória.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#136761) trialboj válasza athomi (#136747) üzenetére


trialboj
őstag

Hát erre már nem tudok válaszolni, talán Hasaggymeg tud segíteni, városban járkálós bringának valami Csepelt szoktak ajánlgatni, de ez nem az én területem, valaki biztos segít.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#136762) ivana válasza trialboj (#136761) üzenetére


ivana
Ármester

Konkrétan Csepel Budapest, nem valami nagy eresztés, de bírja a strapát. Alföldre bőven elég.

(#136763) Hasaggymeg válasza Toobee (#136757) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az első lánc 0,25%-on nyúlva,a sor elbír 2 láncot,a hajtómű meg 2 sort. :DDD

(#136755) 6030D...még meggondolom...de ha te Szilvásváradra mész,én legalább a Látóhegyre kellene. :U :DDD Sok sikert kívánok neked,és mindenkinek aki innen még megy!...mikor indulsz?

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#136764) Ákkk válasza athomi (#136747) üzenetére


Ákkk
addikt

Simán bírja.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#136765) Hasaggymeg válasza athomi (#136747) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A váz bírni fogja,az első teló már nem biztos...de ezeket 120 kg-ra adják,így félni nem kell tőlük.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#136766) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Lassan itt a hétvége és a haveromnak ha lesz ideje, akkor valszeg tekerünk egy jót vasárnap. Kérdés: mivel egyelőre szokom az SPD-t, a multi release stopli van a cipőmön. Szerintetek ezzel merjem-e lefeléken veretni, vagy vasárnapra tegyem vissza a platformot? Félek, hogy rázós terepen kicsatol ez a stopli.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#136767) Hasaggymeg válasza jjeahh (#136766) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tanácsod adni meglehetősen kockázatos,hiszen akár el is eshetsz,de én biztos nem cserélgetném.Ha már így döntöttem konokul beleállnék,hogy váljon el a sz@r a májtól és mielőbb kiderüljön leszek-e becsatolós vagy sem.Ugyanakkor természetesen nem csapatnám csak amennyire még teljesen biztonságban érezném magam,addig amíg végre majd megszokom.Szerintem mindenki így kezdte.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#136768) Csokicsibesz válasza jjeahh (#136766) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Múlt hétvégi sarazás közben is volt 1-2 eset, amikor kicsúszott alólam a cucc is kitudtam lépni az spd-ből. Utána meg is lepődtem, hogy nem volt semmigáz. Egy idő után rááll az agyad a kilépésre és nem ezen fogsz feszkózni. Használd minél többet és nem lesz gáz.

(#136769) jjeahh válasza Hasaggymeg (#136767) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, az a gond, hogy én is így álltam hozzá,hogy na most lecserélem és addig gyakorlom, amíg megszokom, merthát ha ennyi ember ilyent használ, akkor nekem is menni fog. Aztán 3 esés és 1 majdnem esés után hamar romba dőlt a bátorságom :DDD . Most meg a multi release stoplival végre nem rettegek annyira az eséstől, de úgy érzem nem sokan nyomják ilyennel terepen, inkább városba való.

Csokicsibesz: Ja, az lesz, csak hát:

1. még nem szoktam meg és attól tartok folyton le fogok maradni a haveroktól
2. a multi release stopli valszeg nem terepre való és félek, hogy kicsatol
3. még nem merem felrakni a normál stoplit, amíg meg nem szokom az oldalra kicsatolást, konkrétan az SPD-t sem mertem visszarakni, amíg meg nem érkezett a multi release stopli, ha csak a normál stopli létezne, szerintem már árulnám az egész SPD szettet valamelyik aprón, annyira elegem lett az elején miatta az esésekből :B

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#136770) Dudi08 válasza jjeahh (#136769) üzenetére


Dudi08
tag

Engem majdnem eltapostak, amikor először próbáltam az SPD-SL-t... nagyon sietett a 200 méterrel odébb lévő parkolóba a jómadár. (tudom te terepezel, én outizok, de ki kellett jutnom a városból valahogy és a kettő közt én most látom a párhuzamot, te az eséstől félsz én meg az életem féltettem először :D)
Szerintem ne add fel, ha óvatosabban mész tuti nem lesz gond és ahogy a jó élmények gyűlnek, úgy az önbizalmad is nő. :K

[ Szerkesztve ]

(#136771) Csokicsibesz válasza jjeahh (#136769) üzenetére


Csokicsibesz
tag

De ha bejön a multi-release, akkor mi a gond? Szerintem feleslegesen feszülsz rá erre dologra. Minél többet használod az spd rendszert, annál kevésbé fog problémát jelenteni.

(#136772) 6030D válasza Hasaggymeg (#136763) üzenetére


6030D
Ármester

Köszi. Vasárnap 10 órakor van a verseny, de már holnap elmegyünk.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#136773) jjeahh válasza Dudi08 (#136770) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezek szerint nem csak én f*sok tőle :)) . Feladni már nem adom fel, azon túlvagyok :D

Csokicsibesz: Azért jön be, mert mivel nem csak oldalra lehet kicsatolni, ezért vészhelyzetben akkor is ki lehet rántani belőle a lábad, ha nem oldalra fordítod, szal ezzel szinte esélytelen összehozni a krumpliszsák effektust. Cserébe ez egyben a hátránya is (gondolom :F ), köves lejtőn a rázkódástól valszeg kicsatolhat és annak nem lenne jó vége :( . Na meg picivel könnyebben is csatol ki, mint a normál stopli, 5 kattanást már húztam a pedálon a csavaron és még így is lazán ki lehet rántani, simán el tudom képzelni, hogy terepen kiesik a lábam belőle.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#136774) cdl válasza jjeahh (#136766) üzenetére


cdl
senior tag

Imike bringavásárlására kezd hasonlítani a dolog:)
Mivel itt egyfolytában esik+beteg is vagyok, így tuningolom a bringát.
Az 50/34-es első hajtást 50/39-esre változtattam.
Itt az alföldön sokkal jobb lesz a szembeszeles időkben..
Utáltam visszaváltogatni.

(#136775) Hasaggymeg válasza cdl (#136774) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

34-ről a 39-re,hogy legyen könnyebb a szembe szélben,és ne kelljen visszaváltani? :U

(#136772) 6030D ...azt hittem szombaton lesz,de így van még egy +nap szikkadni az erdőnek. :C

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#136776) jjeahh válasza cdl (#136774) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Azt mondod? :D . Igazából csak arra lettem volna kíváncsi, hogy valaki használ-e terepen multi release-t és ha igen, mik a tapasztalatok vele, kell-e félnem tőle, vagy nyugodtan használhatom. Én úgy érzem a rázkódástól van esély, hogy kicsatoljon, aztán nem tom, leginkább ez tart vissza, hogy vasárnap a haverokkal is SPD-vel tekerjek.

A rossz időben tuningolgatást szerintem majdnem mindenki űzi a topikban, addig nincs gond vele, amíg jó időben is el nem kezdesz tuningolgatni és a végén többet tuningolsz, mint tekersz :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#136777) zsocy válasza Ákkk (#136764) üzenetére


zsocy
őstag

+1, a Cliff 90 már nem teljesen alap bringa, a várost bírni fogja. Nekem is Cliff 90 van, lightosan túrázgatok vele, simán bírja. Hasonló a súlyom is mint neked.

Arra figyelj (de ez általános tanács) hogy rendesen össze van-e rakva amikor az üzletből megkapod. Az enyém nem volt rendesen összerakva (üzembehelyezéssel vettem, de a szerelő szerint ezen nem volt semmi beállítva, csak rá volt téve a kormány, azt cső), ezért 1 év után a KLS hátsó agy cserés lett, szétment a csapágy. Ez szerintem nem a bringa hibája, ha időben észreveszem hogy kicsit laza és beállítják nem lett volna vele gond.
Idénre kapott egy Shimano hátsó agyat, teljes szervizes beállítást, és azóta nem volt vele gondom.

@jjeahh nekem még sohasem csatolt ki véletlen a multi-release stopli csak ha rángattam. Alapbóltekerés közben fel le mozgatod a lábad, olyankor nem csatol. Ha esetleg hülyén tekersz, bokázol vagy mittomén akkor lehet rá esély, de akkor már észrevetted volna hogy gáz van mert normál menés közben is csatolna. A rázkódást is bírnia kell, hiszen a pedálon tartod a lábad, hiába rázkódik minden.
De ha esetleg kicsatol akkor sem lehet semmi baj, egy alap pedálon sem vagy becsatolva, nem kéne hogy leess olyankor sem az spd pedálról. Vagy ha mégis kicsatol és leteszed a lábad, hát majd visszalépsz amikor tudsz, olyankor ez az egész olyan mint egy nagyon kényelmetlen és keskeny pedál, de attól még rá tudsz lépni becsati nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#136778) cdl válasza Hasaggymeg (#136775) üzenetére


cdl
senior tag

A hátsó soron ne kelljen annyit váltogatni természetesen. Így kisebb az ugrás elöl.
A másik bringámon 50/39/30-as 105-ös szett van, sokkal jobb ez a része.

jjeahh.
Ez nem fenyeget. Jó időben tekerek, amennyi időm csak van.

[ Szerkesztve ]

(#136779) bringasisti válasza jjeahh (#136769) üzenetére


bringasisti
őstag

"már árulnám az egész SPD szettet valamelyik aprón" ha felrakod előtte szóljál ;]

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#136780) X Factor válasza jjeahh (#136773) üzenetére


X Factor
addikt

Én spd-sl t használok, vészhelyzetben ez is kiold, bár ekkor a közel 100kg-m rántja meg. De szerintem is túl sokat filózol, menni kell és egy idő után természetes lesz. Óvatosságból városban egyébként lámpához gurulván vagy forgalamsabb helyen, sokszor vagyok ugy, h. a balt oldom de lában marad a pedálon és csak gurulok. Aztán, ha minden tiszta akkor amint elkezdek tekerni kattan vissza, de ha baj van szabad vagyok.

Egy idő után lesz egy ilyen hatodik érzéked. Tegnap mentünk haverral egy 70km-es kört Csepel Szigeten, de elszámoltuk magunkat és ránk sötétedett, nála lámpa nem volt, kitaláltuk h. szigetcsép magasságában átvágunk, mert soha nem érünk haza ha a tervezett útvonalat végigtoljuk, no 2 orszagutival sikerult egy felazott terpejarok altal kijart 500m-es szakaszba belefutni... :D Ő anyázott, én megprobaltam attekerni, de 1-2 helyen jol megfogott és ott volt az h. ahogy dőltem el, közben rántottam mar reflexbol egyet és siman kioldott, de normal esetben kinem tudnam igy rantani belőle csak a szabalyos oldassal.

Make things work

(#136781) Csokicsibesz válasza jjeahh (#136773) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Ha kicsit átgondolod a dolgokat józan paraszti ésszel, akkor rájössz, hogy amitől félsz az a rendes taposópedálnál is fent kéne hogy álljon. Ott nincsen "bekötve" a lábad, tehát még jobban le kéne lecsúsznia a pedálról. Ha ki is oldana, akkor simán átterhelsz a lábad közepére és egy általad biztonságosnak ítélt résznél visszalépsz.
Tényleg csak önmagadat hergeled ezzel az egésszel.

(#136782) zsocy válasza Csokicsibesz (#136781) üzenetére


zsocy
őstag

Ugyanezt próbáltam én is leírni, csak neked valahogy értelmesebben sikerült :)
Ha már kint a láb onnan nincs mitől félni, onnantól ez csak egy sima pedál, majd később visszakattansz.

(#136783) jjeahh válasza Csokicsibesz (#136781) üzenetére


jjeahh
nagyúr

& X Factor: Ok, lehet igazatok van, majd meglátjuk, ha hétfőtől eltűnök, akkor nem volt igazatok :DDD . A platformon azért egyrészt nem csúszik oldalra, másrészt meg ha ledob a pedálról a bringa, akkor jó eséllyel újra a pedálra esik vissza a lábam, mert a platformpedál nagy és lapos. A kis SPD-ről ha ledob, akkor abból valszeg esés lesz, mert olyan pici csúszós gombóc, hogy keresve is alig találom meg a hajtókaron :DDD .
Na de kisütött a nap, menjek tekerjek két eső között még egy rövidet :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#136784) X Factor válasza jjeahh (#136783) üzenetére


X Factor
addikt

A tett halála a gondolkodás :P

Make things work

(#136785) tacto válasza Toobee (#136749) üzenetére


tacto
aktív tag

Gratulalok, nagyon szep.
Mar latom, milyen a kormanyszar. Az enyem mas szeria, ill. modell, nyilvan ezert különbözö a gyari stucni, emiatt ertetlenkedtem csak anno.

Ez a pedalon kivül (abbol is megvan az eredeti par) a nyers allapot volt, azota mar par dolog, sarvedö stb. került ra.

[ Szerkesztve ]

(#136786) Toobee válasza tacto (#136785) üzenetére


Toobee
veterán

Nagyon szép! Szerintem egy M520-as pedált fog kapni, szeretnék rá valami egyenes kormányt, meg a slick gumik, de azért ha lesz kedvem, néha kiviszem terepre is. Kormányból mi nem számít gyalázásnak, meddig szabad elmenni szélességben?

https://barbieripnk.hu/

(#136787) ivana válasza Toobee (#136786) üzenetére


ivana
Ármester

Ezek a nagyon modern retek hosszú kormányok nem annyira. Olyan 60cm max. szerintem. A hosszú stucni miatt túl széles kormányt nem érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#136788) zoli03 válasza Csokicsibesz (#136781) üzenetére


zoli03
őstag

Oldott már ki neked durva terepen? Örülhetsz, ha rajta marad a lábad valahogy az SPD pedálon. Teljesen más a helyzet, mint platform pedálon.

(#136789) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Ti nem is nézitek a Girot? Jó kis meccs megy ma...

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#136790) AtHoS válasza xy.zsolt (#136789) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Van akinek dolgozni is kell :B

read-only mode on the forum

(#136791) StLui


StLui
veterán

Mára megoldottam, hogy csak 3 órát legyek az irodában, persze közben a parkoló autómat (és egy kolléganőét is) megtörte egy lengyel kamionos, 1,5 óra papírozás. Nem baj, délben cuccolunk a fiammal, irány Pilisborosjenő, onnan fel a Kevélyre, 20 perc tekerés után ránk szakad az ég, visszafordulunk mert bőrig áztunk, és fáztunk, ragyogó napsütésben indultunk otthonról, kiraktam az esőkabátokat is, 10 perc lefelé, nyakig agyagos sárosak is lettünk. Király volt :F Persze hazafelé ürömtől már napsütéses enyhén felhős idő, Kevély déli oldala szerintem száraz is maradt.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#136792) tacto válasza Toobee (#136786) üzenetére


tacto
aktív tag

Köszi. Ahogy Ivana mondja, ha marad a stucni, nem kell tul szeles szerintem sem. En levettem ezt, de idöközben rakerült masra, vegig bebandazsolva, nekem müködik...
xy.zsolt: ja, jo a müsor :K

[ Szerkesztve ]

(#136793) Napfénysüti válasza xy.zsolt (#136789) üzenetére

Remélem a befutót látom, Jártam már a Nivolet-en bringával és nekem az volt a legszebb az eddigi hegyek közül. :K

Més que un club!

(#136794) 6030D válasza StLui (#136791) üzenetére


6030D
Ármester

Sajnos ez most ilyen időszak, én is ezért mentem reggel, mert délutánra már mondott esőt. A radar szerint megint össze vissza esik, foltokban. Asszony is most ment el edzeni bringával, de van olyan érzésem, hogy kocsival kell hazahozni...

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#136795) sebgutkopf válasza jjeahh (#136776) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Azt ugye tudod, hogy az sh51 ugyan csak oldalra old, de oldalra bármelyik irányba? Tehát akár befelé fordítva a sarkadat is kiold. Aki sétálva nagyon kifelé teszi a lábfejét, annak a befelé irányuló mozdulat könnyebben megy.
A nehéz terep esetén pedig akkor nő meg a jelentősége az olyan pedáloknak, amiknek van platform kerete is, hogy tartva a váratlantól, ha csak az egyiket kicsatolod akár csak pár méter erejéig máris biztonságosabb a helyzet és mivel van platform is, ezért kicsatolva se lesz instabil a lábad a pedálon, tudsz tekerni és le se csúszol, utána meg bármikor visszacsatolsz.

(#136797) Hasaggymeg válasza StLui (#136791) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

6030D tanácsára,hogy ugyebár nincs sár a Naszályon,nekilendültem,de nekem sem volt fényes.Sződligetnél a Duna áradása miatt kimentem a kettesre,de nem találtam vissza csak a váci parknál,közben meg kaptam vagy 2 anyázásos dudálást,aztán a Látóhegyre sem tudtam felmenni,mert az energiamező után egyszerűen megcsúsztam,kipörgött a kerék.Megálltam,leengedtem a hátsó gumit,hogy tapadjon,de addigra már úgy folyt a meleg,nedves erdőben a sisakomból a víz,hogy se nem láttam,se nem hallottam,a szelepsapkát levenni alig tudtam olyan vizes volt a kezem.Sokkal jobban tapadt,de továbbra is ki-ki pördült ezért teljesen kikészültem és feladtam.Korábban mondtam,hogy idén jobbak az utak,de ez már nem igaz,az eső nagyon kimosta a földet a kövek közül,mély árkokat vájt a földbe és kupacokba hordta a rengeteg falevelet. :( ...az esőt éppenséggel elkerültem,nem hiányzott volna még az is.

(#136794) 6030D...dagonya valóban nincs,de rossz a pálya,így ha látod nyomomat,ne bízz benne mert csak addig az amúgy is necces,köves meredekig bírtam,ott végem volt mint a botnak. :DDD Úgy éreztem lefele is necces lenne nekem,így inkább nem is toltam fel gyalog a neccesebb helyeken.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#136798) StLui válasza Hasaggymeg (#136797) üzenetére


StLui
veterán

Hát akkor ma ez többünknek nem jött össze :( de majd legközelebb, megyek spiningre :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#136799) 6030D válasza Hasaggymeg (#136797) üzenetére


6030D
Ármester

Mondtam, hogy az ezónál lehet rossz. :D
Ha tovább mész, utána már csak kő van.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#136800) jjeahh válasza sebgutkopf (#136795) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, próbáltam befelé is, nekem az még kevésbé természetes, nem tudnám megszokni, örülnék, ha a kifelé kioldás reflexé válna.

proci0: Ok, kösz a bíztatást, remélem nem lesz gond.

Hasaggymeg: Felénk is ez van most, én is csak két nagyon rövid körre mentem ki, remélem vasárnap tudunk tekerni egy jót.

Ha már elkaparás és sár, ma is éreztem a nobby előnyeit, 15%-os emelkedőn folyt szembe a híg vizes sár patakban és nem pörgött ki a gumi, a rekonnal ott leszálltam volna... + keményre felpumpálva úgy tűnik aszfalton sem vagyok lassabb, csak kissé traktor, de letojom :D . Ezek szerint nekem ez a kategória való, nobby, trail king, forekaster.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.