Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137101) 6030D válasza trialboj (#137095) üzenetére


6030D
Ármester

A pántot+szenzort hagytam otthon, de ha ducttapeből csinálsz olyan pántot, ami a szenzor két pólusához elviszi rendesen a jelet, akkor le a kalappal. Mondjuk utána az epilálás nem hiányozna.
Órám volt, az is nagy segítség, hogy tudja az ember mennyi van még. Ja, eszembe jutott kalibrálni az órát, egy Fenix 3, a pályarajz alapján is beállítottam a kezdést 350 m tszfm-ra, és jól mérte a szintet a baromterikus mérőkéjével.

A srác valami régi bringás pesti futár, majd valaki pontosít. Mi is aszfalton forogtunk az elején, azért terepen sokat nem tudsz, ott inkább csak a motiváció, hogy menjen valaki elöl, aki húzza a többit.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#137102) Hasaggymeg válasza Salex1 (#137097) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Első látásra nem tűnik rossznak...és ott figyel a puccos rugós nyeregcső is. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#137103) xy.zsolt válasza Jakab66[hun] (#137088) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Igen, ez a Lidlben kapható nyereg.....ha megfelel a szélessége akkor az ár/érték aránya kivételesen magas. 3 évig használtam....bár az még GEL-es volt és úgy rémlik azt olvastam, hogy idén már szivacsos....

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#137104) maximilian4


maximilian4
addikt

Nagyon max 280k-ig bezárólag valaki tud best buy mtb-ot? Nem nekem lesz, hanem a tesómnak. Lehet használt, de mindenképp újszerű, de legalább megfelelően karbantartott, lehet új itthonról vagy külföldről rendelős.

Maxi

(#137105) Sleek válasza eddie1978 (#137098) üzenetére


Sleek
senior tag

Van pár ilyen út még a környéken ;)

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#137106) emiki6 válasza emiki6 (#137099) üzenetére


emiki6
veterán

És több helyen is azt írják, hogy javúlt a teljesítményük a jobb erőátadás miatt: [pl]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#137107) marel09


marel09
csendes tag

Jó reggelt! "Égőnek" számít, ha az új bringán rajta maradnak azok a mindenféle figyelmeztető és egyéb matricák? 😀 Elkezdtem lenyúzni, de van, ahol csak felszakad, és ott marad a ragacs, úgyhogy inkább hagytam.

(#137108) Hasaggymeg válasza marel09 (#137107) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Leszedni azokat (ugyanúgy mint mondjuk egy személygépkocsiról a forgalmazó matricáját) azért célszerű,mert mikor pár év múlva megsárgul,felfoszlik,ocsmány lesz és leszednéd,már nemcsak nehezebben fog lejönni,hanem a festés is más színű lesz alatta.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#137109) jjeahh válasza 6030D (#137094) üzenetére


jjeahh
nagyúr

150g? És én még azt hittem az enyém könnyű 224g-al. Mondjuk a régi nyergem 316g volt :D . Majd itt is megoszthatod ha találtál valamit... ez a Selle sem néz ki rosszul.

eddie1978: már akkor megnéztem, amikor feltöltötted, ez CX nem? Elfogadnék én is egy olyant, lenne ahol kihasználjam.

Salex1: Ronda de finom, mondjuk jó nehéz lehet ennyi flinc flancal, kb. csak a kitámasztó hiányzik róla :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#137110) marel09 válasza Hasaggymeg (#137108) üzenetére


marel09
csendes tag

Erre nem is gondoltam, köszönöm.

(#137111) sebgutkopf válasza Runner_fxr (#137037) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Egy ideje szintén droppert használok, talán az elmúlt évtized egyik legjobb fejlesztése MTB vonalon. A Canyon pedig 150mm-es droppert adott az M-es vázhoz, ami a másik bringámon lévő 100mm úthoz (magasságomhoz azt fért bele) képest érzésre sokkal nagyobb különbség mint a két szám egymás mellé írva. Simán elképzelhető, hogy alacsonyabb üléssel már nem fordultál volna át.

(#137112) ZolkoW válasza maximilian4 (#137104) üzenetére


ZolkoW
őstag

szóval van az a Decathlonos ajánlat... (mondat végére már térdig gázolok a rám dobált paradicsomban) annyiért más újan nemigen van, ami azokat tudja, ha nem lenne biciklim, de lenne 270 vagy mennyi a zsebben, őszintén szólva nem tudom, azt venném-e, de az tűnik a leg"okosabb" megoldásnak. (29er, átütős, Reba, 1x váltás, stb) Apróban mostanság inkább vékony gumisokat nézegettem, de azért megakad a szemem a jó cuccokon, szép Trekek meg Specik kerülnek ki néha 250 körül...

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#137113) ZolkoW válasza marel09 (#137107) üzenetére


ZolkoW
őstag

én a felniről is leszedem, ami nagyon rikít :)
De a legtöbben a féktárcsán is rajta hagyják a kis narancssárga címkét, pedig szerintem ezek arra vannak, hogy felrakáskor egyszer elolvasd, meg hogy a boltban feltűnjön, de otthon a hifin sem vagyok már kíváncsi rá, hogy hány wattos, meg effélék :)
Ragacsra jók szoktak lenni a címkeeltávolító szerek, pl. Lidlben legutóbb láttam, nem egy kibírhatatlan összeg, valószínűleg ezek nem bántják a festéket sem.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#137114) Fall-N válasza marel09 (#137107) üzenetére


Fall-N
veterán

Nyugodtan szedd le óvatosan a ragacs meg lejön körömlakk lemosóval.

ZolkoW: valószínűleg abban is aceton van.

Nekem az előző bringámon RemerX City felnin volt jó széles matrica. Rajta hagytam és 4 év alatt sem kopott le/meg. Még a magasnyomású vizet is bírta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#137115) 6030D válasza maximilian4 (#137104) üzenetére


6030D
Ármester

Milyen magassághoz kell, milyen felhasználásra? Csak hogy szűkítsük a listát.
Jab meg van még? :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#137116) Fall-N válasza maximilian4 (#137104) üzenetére


Fall-N
veterán

280 ezres körül már lehet újan is jókat kapni. Merida, Gepida, CTM és Baddog vonalon is vannak jók átlag felhasználásra (nem durvulni, meg DH). Nézétek meg a BikeMag teszteket a honlapjukon támpontnak. Ott úgyis leírják mik a gyengéi az adott gépeknek.

Ennyi pénzért már jóval kevesebb a kompromisszumos alkatrész. Persze használtan mindig jobban felszerelt gépeket lehet venni, de nem art érteni hozzá, nehogy utána még költeni kelljen rá.

[ Szerkesztve ]

(#137117) Csokicsibesz válasza 6030D (#137094) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Igen a Concept Store-ban vettem a bringámat és eddig ott is volt szervizelve. Ebben a hónapban lett szervizelve a villa, elmondtam kb. ugyan azt amit itt is leírtam. Nagyon ráz a kis huplikon, fáj tőle a csuklóm stb. Meg lett csinálva a szerviz, csökkentve lett a nyomás elől. Mielőtt elmentem Szilvásváradra 1 kört tudtam menni vele, ami alatt ezt nem tudtam próbálni.

A villáról igazából senki nem tud semmit, ez az igazság. Sem az eladók, sem a különböző honlapokon, fórumokon nincs semmi infó. Nem tudták lehet-e tokenelni egyáltalán. Annyit mondtak, hogy ez lényegében egy alap levegős teló. Egyébként a Manitounak nincs is nagyon más villája 100mm rugóúttal csak a Markhor meg a Machete és ennyi.

Jó lenne használtam kifogni egy jó állapotú Rebát, bár olyanból, ami nekem kéne valószínűleg nem sok rohangál a piacon (tapered, 15 mm thru axle, boost).

(#137118) 6030D válasza Csokicsibesz (#137117) üzenetére


6030D
Ármester

Értem. Esetleg hirdesd meg a sajátod, csere Reba jelszóval, hátha van valaki perverz, aki ilyet cserélne. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#137119) odipapa


odipapa
senior tag

Sziasztok!

Napi 1-2km városi tekerésre, érdemes megvenni egy alap , női 26-os kerékpárt 40000ft-ért (ez az alja árban) ez gondolom, hogy valami NONAME kínai lehet vagy érdemesebb fentebb tenni a lécet? Idősebb hölgynek lenne, nincs semmi extra kívánság, csak hogy guruljon.

(#137120) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Az utóbbi egy évben nagyon gyűjtöm a defekteket, pedig előtte nem voltam egy defektes típus. A vicces az egészben az, hogy amióta tubelessre váltottam, azóta még sűrűbben kapok defektet :DDD . Hogy miért nem nyávogtam miatta? Nos ezért:

Tubeless 1. defekt: észrevettem, hogy a hátsó gumin van egy fehér folt, majd másnap fura volt, hogy 1.8 bar-ról 1.3 bar-a lement a guminyomás, szal valszeg defektem volt és észre sem vettem :D
Tubeless 2. defekt: láttam, hogy valami fém szeg-szerű alkatrész vagy mi a földön hever, de sajnos a hátsó gumival nem tudtam kikerülni, ezért lyukat ütött a gumiba. Megálltam, megnéztem, fehér folt volt a gumin, mentem tovább.
Tubeless 3. defekt, ez ma történt: hallom egy lejtőn, hogy minden kerékfordulatnál valami csattog a sárvédőn, nyugodtan beereszkedtem, majd a lejtő végén megálltam nézzem meg mi az. Egy drót beleállt az első gumiba, kihúztam, megjelent egy pici fehér folt, még a guminyomásból sem vesztett semmit :))

Szal eddig áj láv tubeless :DDD. Ennyi defektel már engem is b*romira zavarna a folytonos útszéli belső foltozgatás, cserélgetés.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#137121) 6030D


6030D
Ármester

Hasaggymeg: múltkor rossz videót raktam be, ez az Ördögoldal. Listaként linkelem, akit érdekel a többi videóban végignézheti az egész középtávot. [link]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#137122) Csokicsibesz válasza 6030D (#137118) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Ebben mi lehet a ráció? [link]
Nekem itt valami nagyon sántít.

(#137123) parkr válasza odipapa (#137119) üzenetére


parkr
őstag

csepel budapest B nem sokkal többért kapható, az jó darabig bírni fogja

(#137124) 6030D válasza Csokicsibesz (#137122) üzenetére


6030D
Ármester

Gyorszáras

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#137125) ivana válasza odipapa (#137119) üzenetére


ivana
Ármester

Újban csakis csepel budapest az ajánlott ilyen kategóriában. Használtban is csepel, csak azt általában fel kell újítani.

(#137126) deny330 válasza jjeahh (#137120) üzenetére


deny330
aktív tag

Baszki, kezdesz meggyőzni erről a rendszerről. Az alacsony nyomás tetszik nekem inkább mondjuk, valahogy kezd elegem lenni a felütéses defektekből.
Lehet már írtad (ha így van, majd visszább görgetek :D) de tapadásban, gördülési ellenállásban, hajtás hatékonyságban észre vettél különbséget a belsőhöz képest?

(#137127) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Srácok!
Most én vagyok a hibás, hogy az Alis nyomkövető semmit nem írt, közben meg elvileg megpróbálta kiszállítani a Magyar Posta, de nekem erről semmi értesítést nem küldtek? Ezt már másodjára játszották el... Most 1000 Forintért fordítják vissza, mert most jelenleg megy vissza a feladónak... Szégyellném visszakérni Alin az árát, mert ez tényleg nem az eladó hibája. :/

[ Szerkesztve ]

(#137128) trialboj válasza IMIIKE1998 (#137127) üzenetére


trialboj
őstag

Ezen nézd meg hol tart a csomag, ha van tracking számod, és már a postán van, menj érte, ne várd meg míg töketlenkednek, túlterhelt a posta a sok kínai szar miatt.

(#137122) Csokicsibesz Már írták, ez gyors záras, nagyon nem passzol már a modern agyakhoz, nem elég merev. Az eredeti árát nem tudom, szerintem csak marketing fogás, nézz egy jó állapotú hasonló villát, mennyiért megy, szerintem nem lehet nag különbség.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#137129) ZolkoW válasza IMIIKE1998 (#137127) üzenetére


ZolkoW
őstag

kiakasztó, hogy ez ennyire nem is tudom, mitől függ :(
én meg a legritkább esetben találkozom cetlivel, még a viszonylag méretesebb csomagokat is házhoz viszik, nó gond eddig. A nyomkövetésben már több az anomália, többször volt, hogy az már kéézbesítettet jelzett, én telefonáltam, erre mondták, hogy nyugodjak le a p*csába (jó, nem ezt mondták), majd jön, és jött.

más London Road SL: még 200 GBP-ért van a jobbik (?) változat, és a fejcsapágyat akartam írni korábban, amikor szóba kerül, nos megérkezett, és tökéletesen passzol! :)
konkrétan ezt vettem 10 dollárért.
A dió szerintem gagyi, azt nem használtam, kár hogy nem anélkülit vettem, de ennyi belefér. rugó elsőre elszakadt, és elforog, ha valakit érdekel, linkelek olyat, ami bevált, és még könnyebb is.
Ja, és hasznos lehet, hogy az SL vázhoz adnak alulra váltóbowdenvezető műanyag baszt, de ezt sehol nem írják, én meg pluszban vettem hozzá, miközben lehet hogy nem is fogom használni (a régi változathoz tudtommal nem adnak).

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#137130) Csokicsibesz válasza trialboj (#137128) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Nem akartam megenni ezt a villát ,csak furcsának tűnt a marketing miatt. Nem szúrtam ki, hogy gyors záras, de ez sok mindent megmagyaráz.

(#137131) IMIIKE1998 válasza trialboj (#137128) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

+Zolkow:
Köszi, beszéltem a postával, már visszament Kínába... 1000 forint ellenében megfordítják, de nem tuti. De legalább egy emailt küldenének, mint a GLS vagy a FoxPost..
Ha nem jön meg, kérhetek visszatérítést annak ellenére, hogy nem az eladó hibája?

[ Szerkesztve ]

(#137132) jjeahh válasza deny330 (#137126) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Tapadásban igen, picivel jobbnak tűnik, gördülési ellenállásban, hajtás hatékonyságban nem igazán, amiben én másnak érzem, az a csillapítás, rezgés elnyelés, nem ráz annyira, mint belsővel. Mondjuk ez sem ilyen egyszerű, mert pl a könnyű-vékony Maxxis Rekon 3C MaxxSpeed TR EXO gumival már nagyon jól csillapított és jóval kevesebbnek éreztem a nyomást, mint amennyi benne volt, egyszer le is kellett emiatt csekkoljam útközben nyomásmérővel, mert azt hittem eleresztette a levegőt valamiért, de aztán kiderült, hogy mégsem :D . Viszont most a NOBBY NIC ADDIX Performance hajtogatós picit jobban ráz, gondolom azért, mert jóval vastagabb az anyaga, kb. olyan lehet, mint a Maxxis extra vékony belsőkkel. Szal ha a rezgéselnyelés fontos, akkor olyan gumit kell venni, ami viszonylag vékony. Nyomásban azért nem mentem én sokkal alacsonyabbra, terepen belsővel elöl 1.8 bar-on használtam, hátul 1.9 bar-on, tubelessel meg 1.7 + 1.8 bar-ra fújom.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#137133) dellfanboy válasza X Factor (#137061) üzenetére


dellfanboy
senior tag

szomoruan hallom ezt a nyolcas dolgot a kerekkel, mert en meloba jarasra hasznalok egy riverside 100-ast [asszem ez volt a legolcsobb modell] es hasonlo tunetem van mint neked, bar a felni tok mas..
szinten javitani tok draga meg minek, viszont azt szomoruan hallom hogy a dragabb gepeknel is fenall ez a hiba, azt hiszem kovetkezo drotszamaram nem a decathlon-tol lesz... :U

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#137134) Napfénysüti válasza dellfanboy (#137133) üzenetére

Mondjuk a Riverside 100-tól sokat ne várj, az egy 40.000 Ft-os kerékpár. Egy normális kerékszett kb ennyitől indul. :U

Més que un club!

(#137135) Hasaggymeg válasza Csokicsibesz (#137117) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Itt megtalálsz minden infót róla,ha meg nem kérdezhetsz.A visszaút csillapítás milyen fokozaton van nálad? Nem meggyőzni akarlak,de én nagyon szeretem Marvelemet,mindenhol nagyon jók róla a vélemények,ezért csodálkozok hogy utódja,a Machete sz@r. :F Markhort láttam,és bár nem mentem vele,tényleg kissé porhéjasnak tűnt műanyag gombjaival,de a Machetenek már jónak kellene lenni.

(#137121) 6030D...köszi,amint időm engedi megnézem. :K

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#137136) ivana válasza X Factor (#137061) üzenetére


ivana
Ármester

42k-ért biztos nem fűzetnék kereket az baromi sok. Annyiért szerintem már játszanak a gyári kerekek is, használtan tuti.

Ha fűzetsz 5-6 ezerért már jó felnik vannak, a küllő meg 2 ezer kb. / kerék.

(#137137) xy.zsolt válasza IMIIKE1998 (#137131) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Persze hogy kérhetsz amint lejár a maximális kiszállítási idő….és akkor gond nélkül meg is kapod a befizetett összeget. Van rá felület a rendelési oldaladon.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#137138) maximilian4 válasza 6030D (#137115) üzenetére


maximilian4
addikt

Persze megvan még. De már egy éve porosodik csak. Sajnos nincs időm használni. Lehet eladó sorba kerül, de fogalmam sincs mennyit kérhetnék érte. :D Még azt sem tudom el akarom-e adni. Mai szemmel nézve is rendben van. Levegős teló, minőségi kerekek, 27,5, könnyű tapered minőségi váz, 1x10 deore hajtás.

Az illető egyébként 172 centi, eddig a 17-es vázak jók voltak neki, kerékmérettől függetlenül.

Zolkow

Ez a rebás, átütős bringa melyik típus lenne? Tudnál dobni egy linket?

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#137139) X Factor válasza dellfanboy (#137133) üzenetére


X Factor
addikt

Nézd igyis pofatlanul olcso az rc520 a felszereléséhez képest, nincs ezzel semmi baj, igazabol el is lehetne vele kilometer ezreit gurulgatni, de varosban sokszor nyalok be ezt azt menetközben, meg ha már a kerék a gyengepont az egyébként elég jo parositasokban, akkor azt felhuzom picit, h. az egész rendszer kb egy szinten legyen, és akkor pár évre az is letudva. Egy jó kerékszett drága, többszöröse a riverside 100 árának.

Egy canyon endurance cf sl 7 disc, bmc roadmachine , stb.. mind 600k+ és ahhoz képest ott is gyengebb kerekek vannak, marmint ahhoz képest amit ez a price range elsőre suggalna. Valaki irta is korabban h. belepő egybe bringan, szar kereket kapsz, egy közepes bringan, a kerek kinalat aljat és igy tovabb.

Plusz mint fentebb irtam taskaval egyutt onmagam 100kg felett vagyok, erre jon meg a bringa, és ez eléggé a határ amit én láttam, nyilvan nem szereti ha 30-al nyalok be egy kisebb katyut.

Közben meglett, ezt a felnit ajanlottak. (nyilvana azert nem találtam, mert en outiknál kerestem) de ha ennyit elkoltenek, akkor mar meglepem a dt swiss-t. Csak itt meg mindig ingok a 470 és 521 között.

Oh és azért a riverside 100 nagyon más kategoria, no offense, de érdemes egyben eladnod és nézni mast helyette.

ivana relativ, a a dt 521 felnit 20k/db áron tudok szerezni eu-ban és akkor még nincsenek benne a küllők. Fűzni, asszem 4k-ért fűzik, és 28 lyukas cucc kell nekem, néztem használtan is, esetleg szembe jön-e vmi best buy, de inkább hajlok az új felé, úgy vagyok h. ha valami elég jó akkor minek adná el valaki ár alatt.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#137140) 6030D válasza maximilian4 (#137138) üzenetére


6030D
Ármester

Add el neki ezt. :) Vagy ez 19"?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#137141) StLui


StLui
veterán

Dropperszakértők: csak nekem tűnik egy ilyen, újszerű dropper 55-ért jó vételnek: Rock Shox Reverb Stealth 170mm?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#137142) ZolkoW válasza maximilian4 (#137138) üzenetére


ZolkoW
őstag

Hú, kevertem, a Reba a drágábbikban van, ez meg Judys: XC50
Ezzel kevertem, ez régebb óta van: XC500
(asszem, mindegyik switch&ride-os, tehát belemegy 29-es, meg pluszos kerék is, a 27-es mellett)
Nade nem vagyok én ügynök, és személy szerint érzelmi alapon veszek biciklis dolgokat :D

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#137143) maximilian4 válasza 6030D (#137140) üzenetére


maximilian4
addikt

Az a baj, hogy nagy neki a váz. Ingyen odaadnám én neki szívesen.

Zolkow

Nem tűnik rossznak ez sem.

Maxi

(#137144) 6030D válasza StLui (#137141) üzenetére


6030D
Ármester

Nem vagyok szakértő, de 75e Ft a BD-ről, szóval reális az ára. Az újszerű meg mindenkinek mást jelent.... :)

maximilian4: ez mondjuk?

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#137145) StLui válasza 6030D (#137144) üzenetére


StLui
veterán

Na én azt hittem 4-500 eur alatt csak KS van, akkor csak benéztem.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#137146) Jakab66[hun] válasza xy.zsolt (#137103) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Ezt szerintem nem nekem szántad. :N

Gipsz Jakab

(#137147) trialboj válasza StLui (#137141) üzenetére


trialboj
őstag

Tudom hogy nem te szereled a bringát, de én a helyedben kerülném az olajos droppert, semmi értelme nincs, csak sokkal sokkal macerásabb be/ki szerelni, és a karbantartásához is olaj, meg levegőztetés kell néha. Ha nem akarod szívatni magad és főleg a szerelődet, akkor sima bovdenes verziót keress, azt bárki tudja szervizelni, minden gond nélkül, mondhatni hülyebiztos.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#137148) maximilian4 válasza 6030D (#137144) üzenetére


maximilian4
addikt

Ez nem rossz. Lehet felhívom.

Tegnap elvitték. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#137149) 6030D válasza maximilian4 (#137148) üzenetére


6030D
Ármester

Ez se rossz, bár nekem a teló ismeretlen [link]
Még ez a két Cube esetleg, ami jó lehet, csak a Cube-nak meg utána kell nézni (vagy ráülni), mert szeretik a vázméret nevét eggyel nagyobbnak megadni, mint ami a ténylegese mérete. Ez látszik is a képeken.
[link] [link]

ZS verzió: vesztek egy vázat és átszerelitek a JAB-ról a cuccokat. Ez mondjuk olcsó, jó lehet a méret is, de nem néztem össze, hogy minden mindennel passzol-e. [link]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#137150) Runner_fxr válasza sebgutkopf (#137111) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

2014 óta használok droppert, főleg Reverb-et, 150-es úttal, de a mostani bicómban sajnos nem Reverb van. Nem is igazán értem, hogy gondolták ezt a 115mm utat, nagyon kevés.
Még meggondolom, hogy mi lesz, ha marad a gép akkor kell egy nagyobb dropper, de ha eladom, akkor meg minek. :) Megjelent az új eone-sixty, bár leghamarabb ősszel lesz belőle megvehető példány. Lehet, hogy ez lesz a következő bringám? :)
2020 Merida eOne-Sixty
EMBN teszt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.