Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#68351) Angel1981 válasza Diarmand (#68324) üzenetére


Angel1981
veterán

Csakhogy én erre már azelőtt rájöttem (csakúgy, mint csomó minden másra), hogy diegho elmondta volna....
Nem mondom, hogy használhatatlan, de tényleg a legszarabb prémlőszer, a HESH is jobb nála.
És hogy messziről nem csökken a pen?
Az RNG-n több múlik, mint azon, amennyit az APCR veszít a távolsággal.

A HEAT-et meg nem csak a lánctalp eszi meg könnyedén (természetesen nem feltétlenül) ha nem bármilyen spaced aromor, amivel nem bántak takarékosan a magas szintű tankoknál.

Hogy a konkrét példánál maradjak; nekem ha lenne BC-m, egyetlen tárnyi HEAT-et sem vinnék, mert az 1500 m/s-es, 260-as penű, negyedannyiba kerülő APCR mellett labdába sem rúghat.
(Most megint nem mást akarok majdmolni, de biztos nem véletlen, hogy Scheff sem visz egy darabot sem.)

Általánosságban valóban megfér pár darab a normál lőszer mellé (T-54, ST-I, stb.), de pl. egy BC-t full HEAT-tel használni szerintem gáz.

[ Szerkesztve ]

(#68352) h1mpi válasza olcsii (#68350) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Te hány éves vagy, hogy ez boldoggá tesz?

(#68353) Zsolt_72: Oké, de annyira fel tud idegesíteni, ha valaki a saját csapattársát lövi meg. Keresse meg az ellen artit és azt ülje meg, ha tudja. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#68354) Bad Pritt válasza h1mpi (#68352) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem ez a helyes kérdés. Hány évet öltél már a WoT-ba, hogy ez még örömet okoz? ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#68355) Diarmand válasza Angel1981 (#68351) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem konkrétan Rád értettem, félreérthető voltam. Arra írtam, hogy azelőtt senki nem méltatta az APCR előnyeit a HEAT-tel szemben. No mindegy, a dolog ezen része lényegtelen.
Én nem mondanám szarnak. Tán volt vele némi afférod, ami miatt ezt írod? :DDD
Nekem az E100-on sem volt vele problémám, szépen vitt mindent amire rálőttem. Ez viszont jogos:
Az RNG-n több múlik, mint azon, amennyit az APCR veszít a távolsággal.

(#68356) Angel1981 válasza Diarmand (#68355) üzenetére


Angel1981
veterán

Mondjuk úgy, hogy jóval többször volt "afférom", mint a prémium APCR-rel.
(Pedig szerintem eléggé ismerem a játékmechanikát.)

A lényeg ismét; nem mondom, hogy használhatatlan, de ugyanabban a szituban én biztosan "nehezebben" váltanék át HEAT-re, mint prémium APCR-re - ugyanakkora átütés mellett természetesen.

Ráadásul a HEAT még a rombolható tereptárgyakban is elakad, és a most érkező új pattintási mechanizmusban is alulmarad az APCR-rel szemben, mert ez működési elvéből adódóan nem tud pattanni, és úgy sebezni.

Látod? Mondom, hogy szar! :D

[ Szerkesztve ]

(#68358) Chris0321


Chris0321
addikt

(#68359) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez az új pattintás felvet számomra egy kérdés: tegyük fel egy kis moszatban ülsz, legyen mondjuk egy 13 75. Elkezdesz körözni mondjuk egy E 75 körül, néha gellert kap a lövedék és ha pont egyenes vonalban pattan vissza, akkor tudod sebezni saját magadat?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#68360) Bingisz válasza Bad Pritt (#68359) üzenetére


Bingisz
addikt

Te igen. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68361) Bad Pritt válasza Bingisz (#68360) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De én nem akarom! :Y

És házfalról lehet pattintani? Mekkora flash lenne, szemben áll mondjuk egy M103, mellette a ház, meglövöd a házfalat és oldalba toszod a behemótot. Ez már feature lenne. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#68363) #43783936 válasza #40993792 (#68357) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ma volt egy csatám 79% győzelmi eséllyel Prohorovkán.
Nálunk 8 lila, az ellennél 1000 WN8 alatt volt az űberplyaer.
Az űberek a pálya két sarkán (potyára) várták a rohamozó ellent.
15:4-re nyerünk.
A sebzés szerinti összesítőben az első helyen a három artynk állt, majd én e50-nel, és utánam jött a T71 valami 2300 sebzéssel.
Az két lila (camp)kupac 8 játékosából csak egy sebzett 1000 fölött
Amikor megkérdeztem a magyar szakaszt, hogy mit recsiznek a világ végén, ahol még az általam felspotoltakra se látnak rá, akkor csak annyit válaszoltak:
Kuss tomato! Az a pró taktaika.

Engem nem zavart, hogy a saját neműkhöz vonzódnak, az se hogy anyukájuk szexuális kisiparos, de inkább 2-3 normális (akár) tomato arty, mint ilyen csapattársak. :W

Mivel ezt kifejtettem nekik, azonnal elkezdtek könyörögni a közös chatbe, hogy mindenki reportoljon engem. :C

(#68364) Valentin90 válasza Angel1981 (#68356) üzenetére


Valentin90
tag

Gosh! Ezt még nem is láttam, de mennyire jó! Ismét meggyőződtem arról, hogy a Heat a legrosszabb prémlőszer. :D

(#68365) Bad Pritt válasza #40993792 (#68362) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó cucc is az, nagyon szerettem. Mondjuk a Conquerort egy lehellettel jobbnak érzem az ágyú miatt, cserébe sokkal nagyobb és nagyságrendekkel rosszabb a tornya.
A baj az, hogy olyan tank kell, amit mondjuk szemből nehezebb átütni, de az oldala puha. Tegyük fel egy T32 távolról nagyjából lehetetlen, hogy átüsse az M103-at, pontatlan, kicsi a pen, de ha ügyes a játékos és jó szögben lövi meg azt a házfalat, akkor a 90 millis oldalát lazán be tudja csapni. Egy E 75-öt már nem igazán.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#68366) Chris0321 válasza Bad Pritt (#68365) üzenetére


Chris0321
addikt

A gyengébb/tájékozatlan játékosoknak már ez a lepattanó lövedék dolog is sok lesz, mennek majd a report cheater beírások az ellenfélnek mert nem is rá lőtt, világosan látta biztos valami illegális.

Antonius1978: Miután kifejlesztettem a Ferdivel a JT-t azonnal meg is vettem. A JT stock lánccal, 90 %-os legénységgel egy terhes bálnának érződött a Ferdi után. Arra nem emlékszem, hogy a nagyobbik motort fel tudtam-e rakni, elég necces ahogy néztem.

[ Szerkesztve ]

(#68368) Diarmand válasza Angel1981 (#68356) üzenetére


Diarmand
senior tag

és (#68364) Valentin90: Oké-oké meggyőztetek. Üssetek :DDD

(#68367) Zsolt_72 Ennek örömére megosztok egy Centi Ász kört. Nem kampoltam, mentem előre jó medhez illően és aprítottam. Nem sokszor álltam meg hosszabb időre. A nyolcadik killem elkurjantottam, mert a végén nem a dombra mentem, pedig oda kellett volna. Vagy ha az elején nem pattanok a Centi oldaláról... No nem baj, majd legközelebb :)
replay

(#68369) Q.R. válasza olcsii (#68346) üzenetére


Q.R.
csendes tag

VeszettülÚúútálom a penészgombát ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=aH0l2GKcLyk by:Carl Sagan

(#68370) olcsii válasza #40993792 (#68357) üzenetére


olcsii
aktív tag

Ami az egyik embernek értelmetlen az a másiknak lehet öröm, nem vagyunk egyformák.:)
a kifejezések másiknak is eszébe jutnak mikor artyk lövik ki egy lövéssel!tudom ilyenkor jönnek a következék, ne menj oda miért nem mentél arty safe helyre és hasonlók:) persze jó hogy nem miért játszol a játékkal:D

hehe ez nagyon jó:D

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#68371) Cseri0058 válasza dfsz34 (#68340) üzenetére


Cseri0058
őstag

Most meg csak a magyarázkodás :DDD
Valljuk be szar vagyok! :D lényegében ezt akartad írni mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#68373) olcsii válasza #40993792 (#68372) üzenetére


olcsii
aktív tag

ehhez semmi köze ahhoz hogy ki jobb vagy nem:) ez teljesen lényegtelen.
ez egy hatalmas előny, mert engem kiváltképp imádnak az imádott járgányaid:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#68374) S.Copperpot válasza olcsii (#68350) üzenetére


S.Copperpot
tag

Reméljük mihamarabb elköszönhetünk tőled, meg a hasonló kapacitású játékosoktól.

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#68375) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Tigris II letette a lantot mára. :(((

(#68377) Lunky88


Lunky88
tag

Srácok heavy tankkal ti hova szoktatok menni Prokhorovkán? Gyűlölöm ezt a mapot, erre még csináltak egy másolatot erről a fosról Fiery Salient néven... :((( VK45.02B-vel a sínek mellett próbálkoztam de hamar rájöttem hogy rossz ötlet volt, mert az arty állandóan engem lőtt amikor felspotolódtam. A hegyre meg egy ilyen lomha tankkal nem tartottam volna okos dolognak felmászni mert csak egy világító célpont lettem volna ott is. Szóval bármilyen tippet szívesen fogadnék erre a remekműre sikeredett pályára.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#68378) olcsii válasza Lunky88 (#68377) üzenetére


olcsii
aktív tag

menj a másik oldalra és kempelj vagy/majd támadj. vk val mást nagyon nem tehetsz esetleg fel is mehetsz a hegyre de ott viszont támadnod kell ha olyan a helyzet.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#68379) dfsz34


dfsz34
őstag

Ma zárásként ledupláztam a hellcat-ot.

Тank Wins Átl.Sebzés WN8
Hellcat 1/2 2013 5231 (100)

Az első csata szenvedés volt, mert jól álltunk egészen addig, amíg megindult a rush és elpusztult egy csomó tank pillanatok alatt. Várni persze nem lehet, az ellenkezik a felfogásukkal.

A második csata viszont egész jóra sikerült. Győzelemre mentettem a végén. Egy csatában megkaptam a védőt és a foglalót is, ez azért ritkaság.

Illetve múltkor beszéltünk arról, hogy mit lehet csinálni, ha nyílt terepen arty lövést vár az ember. Most nem (csak) arty, hanem egy másik hellcat is lőtt de ugyanúgy sikerült a csel. Ugye azt érdemes első tornyos tankoknál csinálni, hogy előre menni és visszahúzni amikor az ember a lövést sejti. A mozgás miatt ösztönösen előre céloz mindenki, ha visszarántom, akkor az első rész kapja a lövést. Jó eséllyel maximum láncot fog leszedni. Az ellen hellcat szintén így járt, lekapta elől a láncomat, de nem sebzett. Kell szerencse is hozzá, de így sokkal jobbak az esélyek.

Mondjuk a hellcat nem tipikus tank ilyen szempontból, mert annak nyitott a tornya, de egy zárt tornyú tank a legjobban akkor jár, ha elkerülhetetlen az égi áldás, ha a tornyába kapja be vagy az elejébe. Azok általában erősebbek és nem lesz átütés, ha előre megy az ember és visszarántja a tankot, akkor szinte garantáltan az elejébe érkezik és nagyon ritkán lesz csak átütés. Ha tolat, akkor meg szinte biztosan a hátsó rész kapja be és ott könnyen lehet átütés és egy lövéses halál.

[link]

(#68380) Pug válasza olcsii (#68346) üzenetére


Pug
veterán

Az ilyen mentalitású játékosoknak permbant adnék szívem szerint. ;)

(#68381) olcsii válasza Pug (#68380) üzenetére


olcsii
aktív tag

jelents fel:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#68382) rlazol


rlazol
addikt

Bingisz: 3 után nem kék lesz, hanem kibannolódik, ha van múltja, akkor kékülhet be 1-2 lövéstől, nem?

neato3loco: érdemes pár mod-ot feltenni, főleg a térképet (locastan), esetleg vmi zoom segítőt.

ami az engine kérdést illeti: az adataimnál lévő gép 40 fps-et stabilan tud. És amikor hálózati winyóra volt telepítve a WOT, akkor is tudta. Valaki lemérte már, mekkora hálózati forgalmat generál?

olvastam valahol, h a repesz a nyitott tankok (pl egyes artyk) ellen hatékonyabb, nagyobbat sebez, mint a sima. Érdemes esetleg olyan nyitott járművek mint pl a hellcat ellen használni olyan járműből, amivel amúgy simán átütném? Pl Panther vs Hellcat esetén? (bocs ha nagyon noob kérdés.)

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#68383) olcsii válasza rlazol (#68382) üzenetére


olcsii
aktív tag

[moderálva]

amúgy érdemes hát akár pantherrel is de azzal inkább ne. de mondjuk 122 löveggel már nagyon is érdemes és kell is HE-t használni. lehetőleg a homogén lemezt lődd meg , ne ott ahol egyéb páncélzat is van rajta vagy lánc mert ezek felfogják a lövést.
de nem csak azokra kell használni HEt hanem páncélozottabb tankokra is , gyenge pontokra amikor már kevés életük van érdemes lehet azzal lőni, hogy biztosabb legyen a halál.

[ Módosította: Karma ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#68384) S.Copperpot válasza Pug (#68380) üzenetére


S.Copperpot
tag

Nem permabant kéne nekik adni, hanem permakéket. Minden loginra az adott kliensről. Előbb-utóbb elfogynának a tetűk. Nekünk meg csökkenne a kortizon-szintünk... :)

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#68385) neato3loco


neato3loco
senior tag

Köszi skacok a tanácsokat. Kitartok és szét nyomok minden ellenséges tankot! :W

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68386) scyllarus válasza rlazol (#68382) üzenetére


scyllarus
veterán

Naná, hogy érdemes. Magasabb tierekben mindig van nálam 3-5 HE, a Hellcat, vagy a WTF100 sorozat tagjai egyenesen imádják toronyra kapni :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#68387) Djuree válasza rlazol (#68382) üzenetére


Djuree
félisten

én sosem viszek más lőszert csak az alapot, mire átváltok addigra általában vagy én vagy más kilövik, a másik hogy az alap is elfogy néha, ha még kevesebb lenne akkor mégtöbbször elfogyna. a HE kisebbet is sebez, ha valamit nem tudok átütni hát otthagyom másnak. nem azokon a hangyafingnyi sebzéseken múlik egy csata amiket HE-vel lőnék. A wattafak e100 ellen jó, de inkább sebzek rá egy jó nagyot, megítélésem szerint többet ér, meg több xp is jár érte, sebzésre játszunk. ;) a másik meg hogy javítóval úgyis kijavítja...szarnak a pofon...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#68388) scyllarus válasza Djuree (#68387) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt nem értem... "inkább sebzek rá egy jó nagyot, " A tornyát át fogod ütni, és nagyobbat sebzel vele, mint AP lövedékkel. Nem a modulsérülés a lényeg ott (bár az sem rossz, ráadásul annál több minden is mehet a levesbe, és nem mindegyik rohangál nagy javítóval), hanem pont a nagyobb sebzés! Pl. a Tiger 2 top ágyújával 320 helyett 420 átlagos sebzés lőhető HE-vel. Plusz lehet, hogy megmenti az életed, hogy nem tud visszalőni, mert javít/gyógyít és van időd visszahúzódni.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#68389) jagada


jagada
őstag

Tanácstalan vagyok, vegyem meg a KV-1s-t patch előtt vagy hagyjam a fenébe és inkább legyen a T-150?
Sajnos csak most a nerf előtt jutottam el idáig a KV-1-el. Melyikkel járok jobban?

Egyébként mit jelent a piros körben pirosan világító "P" betű a bal alsó sarokban? :F

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#68390) Djuree válasza scyllarus (#68388) üzenetére


Djuree
félisten

ja értem, nem tudtam hogy nagyobbat is sebzel rá vele. akkor lehet dobok be pár HE-t én is. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#68391) Kakumix válasza jagada (#68389) üzenetére


Kakumix
senior tag

X-et nyomtál, ez a tanktestet rögzíti. Ha nem oldod fel vagy indulsz el, akkor torony nélküli járműveknél (td-k és artyk többsége), nem fordul el a célkereszttel a test. Így az álcázás és a periszkóp extrái nem enyésznek el a megmozduló tank miatt.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#68392) dfsz34 válasza Djuree (#68390) üzenetére


dfsz34
őstag

Alacsony hp-s kőkemény tankokat, pl t95 szépen ki lehet csipegetni he-vel még olyan ágyúkkal is, mint az SP, ami egyébként megkarcolni sem nagyon tudná. Bár célozni itt is kell valamennyire, mert megtréfálhatja az embert egy "nincs átütés, nulla" sebzéssel, de nem veszélyes, elég sok helyen sebez rajta, igaz kicsit. Olyan 40-50-t szokott bevágni, szóval ha tényleg nem sok hp maradt neki, akkor általában ez az egyetlen megoldás.

Normál lőszerrel én még soha nem sebeztem szemből T95-t az SP-vel, szóval ilyen esetben nem is kérdés, elkerülöm, megvárom, amíg lefogy a hp-ja és a végén beszállok a csipkedésbe he-vel.

A másik, a papírtankok, wt-k, hellcat, t49 stb, szép kövéret beléjük lehet vágni. Öröm nézni, de itt is fontos, hogy érdemes célozni, mert még egy wt is megtréfálhatja az embert ha csak úgy rálő bárhova.

Az HE további előnye a modul és legény kiütése. Ha például rámászik az emberre (mondjuk SP-ben vagyok) egy borsó úgy, hogy nem lehet elbújni előle, akkor ugye elméletileg már lehet is készülődni a garázsba. He-vel viszont van esély, egyrészt nagyobbat sebez, bár ez még mindig nem elég, de ha azzal kezd az ember, hogy pofán lövi a borsót az ágyú mellett, akkor szinte garantáltan kiüti az ágyút és az esetek nagy részében úgy, hogy javítania kell, nem tud lőni egy ideig. Persze nem garantált módszer, mert a borsó javíthat gyorsan vagy csak a pontosságát veszti el az ágyú, de így még mindig sokkal jobb a túlélési esély. HE-vel pofán lőni, ahányszor csak lehet, hogy kiüssem az ágyút.

Szóval nagyobbat sebez (papírtankok vagy gyenge pont meglövése esetén), kiüti a modulokat, ágyút, legénységet, illetve a kőkemény tankokat is ki lehet vele csipegetni, ha már nem sok van nekik hátra.

Azért is szoktak vinni HE-t, ha resetelni kell foglalást, akkor ezzel kell először lőni.

A probléma viszont tényleg az, hogy sokszor jól jönne az HE, de nem az van betárazva. Elméletileg van a töltőnek skill, sőt kettő töltő esetében kumulált hatás, de még akkor is ott a kockázat, hogy újra be kell tölteni és nem biztos, hogy megkockáztatja az ember.

Ha lehet előre gondolkodni, akkor sok olyan helyzet van, amikor szigorúan HE-t ajánlott tölteni, lásd pl a leírt borsó 1:1 közelharc.

(#68393) h1mpi válasza dfsz34 (#68392) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha ki van fejlesztve a skill, hogy azonnal átváltja a lőszer típusát, még nagyobb az esélyed. Én a Tier7-es tankkal a Tier9-est sok esetben először HE-vel lövöm meg. Le a lánc és a többiek kiszedik, mire újra láncol.
Ha AP-vel lövöm sokszor csak pattanok. Annál az 50 HP és a megakasztásért járó xp is jobb.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#68394) jozefgucci1 válasza dfsz34 (#68392) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont az említett T95-ben szerettem használni HE-t és most már T30-ban is . A német papír td-k ellen jobban szokta adni mint a sima . Arról nem is beszélve , hogy szeretnek ám égni tőle a tankok . Múltkor Szegény ciánkék IS8-at lőttem telibe és égett aztán eloltotta persze ,de mire megint elém jött kapta következőt és ettől már le is égett anyázott is rendesen .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#68395) 04ahgy válasza Angel1981 (#68190) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Löwe - 1324
Hellcat - 735
T32 - 557

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#68396) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Sziasztok.Az normális hogy az adatlapomon szereplő gépen maximális részletesség mellett rengetegszer vagyok 30 vagy akár 20 fps alatt ? Még az új kártya még nem jött meg (R9 280X vagy GTX 770 még nincs eldöntve) meg a procit sem rángattam még meg de én akkor is nagyon keveslem ezt a teljesítményt :F

[ Szerkesztve ]

(#68397) Enzolord válasza LobiDrg (#68396) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez biz a játék optimalizálatlansága, esetleg a lagok miatti fps drop.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#68398) LobiDrg válasza Enzolord (#68397) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Elég régóta játszom már már de most hogy monitort is cseréltem eléggé feltűnő :) Esetleg az új kártyával és egy kis processzor húzással számíthatok valami javulásra ?

(#68399) Angel1981 válasza jagada (#68389) üzenetére


Angel1981
veterán

Hány csatád van eddig összesen?
Ha 2000 alatt vagy (ami még kezdő szint), akkor én határozottan a T-150-et javaslom, egy kezdő a 9.3-ban azzal jobban fog boldogulni, mint a KV-85-el.

Továbbra is köszönöm mindenkinek az 500 csata feletti infókat! :R

[ Szerkesztve ]

(#68400) lnk válasza LobiDrg (#68396) üzenetére


lnk
aktív tag

Nekem ha maximumra teszem 30-35 fps van.Néha néha leesik de még elviselhető.Ezért közepesre állítottam és sokkal stabilabb a 750Ti-vel.Ha megcsináltam a medes küldit leváltom a procimat egy i5-re.A Gtx 660 elméletileg erősebb a 750ti-nél.Nem akarok rossz tanácsot adni és azt sem tudom miért váltanál nagyobbra de szerintem ott nem a kártya a gond ha csak nem hibás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.