Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#68401) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

A prem jagtiger 8.8 nem lehet szemből az alját lőve He-vel kigyújtani?!
Jp2-vel lőttem 2 is rá de a minimális sebzésen kívül semmi nem történt!:(

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#68402) LobiDrg válasza lnk (#68400) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Nem hinném hogy hibás lenne mert más játékkal nincs gondom.Akkor csak reménykedek hogy lesz valami javulás.Egyébként a tesztszerver sokkal jobban fut.Modokkkal sincs telepakolva a játék csak az xvm van fent egy zoom mod meg egy célzó mod,A kártyát meg a jövőre való tekintettel cserélem le meg aztán úgy is kell a pénz mert a közeljövőben a lakásra is akarok költeni.

(#68403) jagada válasza Angel1981 (#68399) üzenetére


jagada
őstag

ez vok én

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#68404) csapee válasza Flayer (#68401) üzenetére


csapee
senior tag

Ap-val mi a baj?

Csapee

(#68405) lnk válasza LobiDrg (#68402) üzenetére


lnk
aktív tag

Akkor ha kártya csere mindenképpen lesz proci meg nem akkor már lehet igényelni fogja a húzást.Érdeklődj a saját topikjában hogy kell e neki.És az eddig olvasottak alapján a wot az Nv-t jobban szereti.Off vége én már többet nem tudok mondani. :R

(#68406) Flayer válasza csapee (#68404) üzenetére


Flayer
senior tag

Azzal is lőttem de semmi!Ezért gondoltam átváltok he lövedékre!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#68407) LobiDrg válasza lnk (#68405) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Jaja ne offuljuk szét a topikot :) Köszönöm a segítséget :R

(#68408) Angel1981 válasza jagada (#68403) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, én határozottan a T-150-et javasolom! ;)

Flayer: a HE, bár sebzi, de semmilyen körülmények között nem ütheti át azt a lemezt, ergo nem érheti el a váltót, ergo így esélytelen, hogy kigyújtsd.

Egyébként is a 9.3-ban elkezdik különválasztani játéktechnikailag is a váltót és a motort, elsőnek a magas szintű tankoknál, amibe a JT 88 is beleesik, vagyis hamarosan búcsút lehet inteni a szemből gyulladó német tankoknak - és bárminek, ami eddig szemből gyújtható volt.

De valszeg sok víz le fog folyni a Dunán, mire az összes tanknál megcsinálják, a WG kerekei lassan őrölnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#68409) Flayer válasza jagada (#68403) üzenetére


Flayer
senior tag

Performance rating elég sokat eset!
Stock tankkal sokat mész?!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#68410) emre válasza Angel1981 (#68399) üzenetére


emre
veterán

Miért kellett ide írni?
Akire kíváncsi vagy itt megnézheted akkor is ha nem írja a topikba.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#68411) Angel1981 válasza emre (#68410) üzenetére


Angel1981
veterán

Őőőőő..... talán azért, mert nem tudom kívülről minden fórumozónak a játékbeli nikjét, és nagyságrendekkel kevesebb idő tőlük bekérni az infót arról a pár tankról (mert nominálisan nincs sok), mint egyesével végignézni mindenkit? :U

Amúgy is mint írtam a legelején, ez egyfajta "felmérés" volt a részemről, nem konkrét emberekre voltam kíváncsi, hanem arra, hogy a fórumozóknak összességében kb. hány olyan tankja van, ami ezt a szintet meghaladja.

Mint láthatod, a legtöbben lelkesen válaszoltak, szerintem még ők is kíváncsiak lettek egymás ilyen jellegű statjaira.

Szerintem még jót is tett a topiknak, kis változatosságot hozott a két "szemét arti" meg "hülye a csapat" eszmefuttatás között - vagy Te azokat szívesebben olvasgatod?

[ Szerkesztve ]

(#68412) emre válasza Angel1981 (#68411) üzenetére


emre
veterán

Értem, szóval egy lusta disznó vagy és inkább jáccol, mint sem keresgél és ctrlC-t és ctrlV nyomkodj egész nap. :P

Nálam nem releváns az eredmény mert amivel eddig 500 csata felett mentem azzal már nem játszok, mert vagy elqrták, vagy meguntam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#68413) Djuree válasza emre (#68412) üzenetére


Djuree
félisten

emlékszek téged anno mindig obj704-ben láttalak csak, akkor tetszett meg nekem is ennyire, még 35k a 268, de ez marad, írtózatos nagy fun, sőt az isu-t is visszaveszem, meg a su-t is sok-sok golddal. :C
a 268 nem érdekel, olyan semmilyen, t10-ben olyan átlag, a többi t10 td valamiben nagyon erős és ha azt ki tudom használni akkor jó lesz a vége. ez max gyors, de az kevés ide...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#68414) Kean_Sorbo válasza Angel1981 (#68411) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Elég beteg lista, de ez van:

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#68415) jozefgucci1 válasza Djuree (#68413) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az ob268 már rég nem olyan jó sajnos mint volt anno . Pont ahogyan írtad gyors de ezen kívül semmi . Még megvan a garázsban ,de ha lehetne akkor inkább visszacserélném ob704-re az még mindig fan szerintem . Pont ilyen megfontolásból az E3-at meg sem vettem . Az E4 még messze van de azzal szemezgetek most lett fullos a T30 szóval a napi duplákkal kell bele még xp bőven . Akinek van T57 Havy és megy majd most 9.3 után írhatna milyen lett mert már kihúztam és a keret is összejön lassan és ha még mindig jó akkor azt megvenném !.

Ezzel a Hsz-el léptem át végre a bűvös őstag rangba :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#68416) Lunky88 válasza jozefgucci1 (#68415) üzenetére


Lunky88
tag

Hát az obj 263-al mi a helyzet vagy az mostohagyerek? :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#68417) Flayer válasza Angel1981 (#68399) üzenetére


Flayer
senior tag

Nem vagyok TD buzi csak egy kicsit!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#68418) csapee válasza emre (#68412) üzenetére


csapee
senior tag

1400 csata alatt nem lett meg az asz a 704-el?;]
Lol ki az a "hulye" aki E4-et akar ha megvan a E3? De most oszinten mi vonz benne? Nem gyors ellenben T10-ben azert mar mindenki ismeri a parancsnoki kupolat
Troll nelkul: ilyen sokan nyomjak vagy mi a szosz?

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#68419) Dryman válasza Lunky88 (#68416) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nekem is ez lenne a következő (Ob-263)......kifejlesztés kész, de gyűjtögetem a kreditet rá....sokat olvasgattam róla, gyorsaságán kívül mindenben alulmarad az Ob.268 szemben.....
Direkt ezt az ágat húztam mert érdekesebbnek tartottam mint a su152-isu152 vonalat, de úgy érzem kissé tévedtem....a su101 élvezhető volt, de a IX-es tierű su 122-54 ez részemről az egyik nagy melléfogás a játékban.
A hátulról , 2. vonalból támogatok taktika nem jött be, kevés sebzés, szinte 0 játékélmény,
ha meg próbáltam a csapattal haladni és megfelelő pozíciót felvéve érdemben támogatni, akkor tutira megtalált és felspotolt valami búcsús kis egylövéses ringlispíl, aki annyit körözött körülöttem hogy 2-3szor is képes volt leverni a láncomat....aztán meg jött az ellen égi áldása és sokszor oneshot az ellen artyjától....
Szóval ez az orosz TD vonal a IX-essel egy nagy csalódás volt....ezért is elgondolkodtató hogy legyen-e X-es Ob-263 a garázsomban....
Anno én is próbáltam némi infót szerezni az Ob-263-ról, kevés sikerrel, mert nem egy gyakori darab....

[ Szerkesztve ]

(#68420) emre válasza csapee (#68418) üzenetére


emre
veterán

Mióta bevezették ezt a marhaságot alig megyek vele, sőt igazából a 7.2-es kredit nerf óta nem sokat használom.

A SU-85-őt meg azóta hogy elvették tőle a 107-es löveget.
A type59 is hasonlók miatt áll pihenőn, szerintem a 4 skilles legénységet a 121 vagy a wz-120 fogja megkapni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#68421) edari válasza lnk (#68400) üzenetére


edari
őstag

Nekem 2500k (4 ghz-en) és gtx 660-al, full hd-n, minden maxon igen sokszor megáll 60-on (v-sync miatt), szóval elmondható hogy a stabil 60 fps megvan. Minimum amire lemegy pedig 40 körül szokott lenni, de az még nem olyan vészes.

(#68422) Tuco Ramirez válasza csapee (#68418) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Tornyos TD... Sokszor komoly előny.

#68346 olcsii: Most tényleg, erre büszke vagy...? :(((

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#68423) FoBCRaistlin válasza Djuree (#67690) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Fater 59 éves, és tolja mint a b@rom a WOT-ot :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#68424) Djuree válasza FoBCRaistlin (#68423) üzenetére


Djuree
félisten

azigen! :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#68425) emre válasza Djuree (#67690) üzenetére


emre
veterán

Hát ha megnősülsz közben akkor egyáltalán nem biztos. ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#68426) Valentin90 válasza olcsii (#68346) üzenetére


Valentin90
tag

Ph3lan, te vagy az? :D

(#68427) Antonius1978 válasza Chris0321 (#68366) üzenetére


Antonius1978
addikt

Jajj, igy ertetted.Hat akkor termeszetesen igy erzhetted, ha nem volt ra minden kifejlesztve, es a legenyseg sem volt a csucson.En most is nagyon lomhanak erzem a Ferdit, pedig majdnem 3 kepessegu legenyek ulnek benne, es ugye minden a legjobb rajta -lanc, motor - es megis lassabb a JT-nel, pedig neztem, hogy a motra 1200 loeros, a JT-e meg csak 900 ? ha jol emlekszem...

(#68428) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

valami baráti WOT kuponkód még mindig érdekelne. Esetleg több is :))

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#68429) Diarmand válasza Antonius1978 (#68427) üzenetére


Diarmand
senior tag

Valamit elnézhettél, mert a Ferdi nagy motorja 840, a Jagdtigeré pedig 900 lóerős. Azzal keverhetted meg, hogy a német motor nerf/buff előtt, sok tanknak 1200 lóerős volt a motorja.

(#68430) Angel1981 válasza Valentin90 (#68426) üzenetére


Angel1981
veterán

Jogos a kérdés! :D

Mondjuk Ph3lan azért idáig nem süllyedne, de egy ilyen népszerű streamelőnek (és nem mellesleg jó játékosnak) valóban nem kéne szinte minden videójában kihangsúlyoznia, hogy mennyire utálja az artikat.... :U

#68412 emre: no látod, megy ez! :))

#68414 Kean_Sorbo: nincs ezzel semmi gond, kitartó / hűséges vagy, ez számomra erény! ;)

[ Szerkesztve ]

(#68431) LK válasza Kean_Sorbo (#68414) üzenetére


LK
addikt

Szia! Én is szeretem a TD-ket,és nem megy rosszul velük az ISU152 kivételével. Pár mondatban kifejtenéd,hogy használod? Látom nem vagy rossz vele,és szereted is. Mindkét nagy ágyúval próbáltam,de ritka a jó kör , 48% körüli a win ratem vele. thx

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#68432) FoBCRaistlin válasza Djuree (#68424) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Fater :))

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#68433) FoBCRaistlin válasza Antonius1978 (#68427) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Anno, én majdnem rohamot kaptam amikor a JP-ről váltottam a Ferdire... mintha valami lassított felvételt néztem, volna. Aztán persze később az egyik kedvencem lett. :C

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#68434) Angel1981 válasza Kean_Sorbo (#68414) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, lejárt a modidő!

Nem ez a beteg, hanem az olyan csókák, akik 10.000 (!!!) csata felett vannak a T18-al, pár kolléga korábban már linkelt ilyen adatlapokat! :D

Mi lesz velük pár hét múlva, amikor bejön az éles 9.3, benne az igencsak komoly T18 nerffel?
Vége életük értelmének! ;]

(#68435) Djuree válasza Quan-Chi (#68428) üzenetére


Djuree
félisten

milyen kód megy mostanában?

FoBCRaistlin: van pár csatája. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#68436) psycroptic válasza dfsz34 (#68316) üzenetére


psycroptic
őstag

Majdnem ugyanannyi... :DDD picivel rövidebb.

PSNID: Tomy83PS

(#68437) Iron Funeral válasza Angel1981 (#68408) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Simán kigyújtja a HE ezeket a tankokat,bár nem kis kaliberre kell gondolni, de ~150mm HE megteszi. Emellé sárgára "hangolja" a motort illetve ammoracket is tudja sebezni átütés nélkül, akár splashből.

Na de köv. patchben legalább nem fognak kigyulladni szemből ezek a tankok.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#68438) Kean_Sorbo válasza LK (#68431) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Megyek mindegyikkel előre (amikor lehet), támadó jellegű a játékom. Nem tudom leírni, inkább megmutatom:

ISU-152
Foch 155
JagdPz E100
E-25

Az ISU-nál van egy jó városi trükk. A jobb elejét kell kitolni ha lehet, általában reflexből ellövik a lövegpajzsot (nem merik kivárni a teljes célzásidőt), aztán lehet adni a választ. Szerintem ebben a replay-ban is van egy-két ilyen lövés.
A másik a töltés- célzásgyorsító használata.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#68439) LK válasza Kean_Sorbo (#68438) üzenetére


LK
addikt

Köszi,megnézem,és ki is próbálom,mert nem azért vettem meg,hogy ne használjam :)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#68440) Dr_Syrex válasza Iron Funeral (#68437) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

E-100 HE lőszerrel én is gyújtotam már ki JT-t (vagy 8.8-at), szóval előfordulhat hasonló nagyobb kaliberű lövegekkel.
Szintén E-100 HE IS-8 elejébe valahova (nem néztem vissza) 1000, T-54 oldalának végébe 900+kigyulladt :)
Ha nincs időm, lehetőségem célozgatni, megéri használni.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#68441) Djuree válasza Kean_Sorbo (#68438) üzenetére


Djuree
félisten

az isu-nál t8-ban, csak a su brutálabb t7-ben golddal. :K ezek túl op gépek. a su troll elég pontos is, néha olyanokat lőttem amit papíron pontosabb ágyúval se sokszor.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#68442) jozefgucci1 válasza Dr_Syrex (#68440) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezt írtam én is lentebb , hogy nagyobb lövegen a HE azért tud elé súlyos károkat okozni . Szeretnek tőle gyulladni a tankok az pedig igen hasznos mert ha nem automata a poroltó akkor vihet modult is magával amíg lenyomják a gombot.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#68443) Angel1981 válasza Iron Funeral (#68437) üzenetére


Angel1981
veterán

A HE zárt tanktestben, átütés nélkül tud modulsérülést okozni? :F

(#68444) FoBCRaistlin válasza Kean_Sorbo (#68438) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

ISU-nál nem kaptál idegbajt mire lett egy értelmes ágyú a stock helyett?
SU-85-öt, 100-at 152-öt imádtam. Alig vártam az ISU-t, erre elkezdek játszani vele, és valami kegyetlen szenvedés volt az alap ágyúja.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#68445) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Azon gondolkoztam hogy a játékban a régen Tommysütőnek csúfolt m4-et még sosem gyújtottam ki, az orosz nehezek amik dízelek meg a német gépek meg égnek mint a fáklya. Tudom hogy nem érdekli a WG-t a történelmi realitás ez azért mégis szúrja a szemem. A másik a papír tigris...

“ nem kell mindig nyerni “

(#68446) Kotomicuki válasza h1mpi (#68292) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ha felváltva sebzed a sajátot és az idegent, akkor le se tilt a rendszer, akár ki is lőheted a "társad"...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#68447) h1mpi válasza FoBCRaistlin (#68444) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a JPantherrel volt egy szenvedés, mire meglett a top ágyúja. A stockal olyan voltam a T8-as tankoknak, mint egy vicc :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#68448) Dryman válasza Angel1981 (#68443) üzenetére


Dryman
aktív tag

igen, de csak olyan modulok amelyek "kilógnak" a tanktestből....én KV2-ön tapasztaltam....
KV2 troll ágyúval repeszrombolóval átütés nélkül is sérülnek modulok az ellenséges tankon, de ez esetben nincs akkora dmg......pl torony, löveg, periszkóp
Gondolom a Su-152 vel repeszrombolóval is lehet csipegetni az ellent mégha nem is üt át a lövedék....

[ Szerkesztve ]

(#68449) Diarmand válasza Angel1981 (#68443) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ugyan már. :)
Nem lőttek még meg nyolcas artyk 6-700 körüli sebzéssel és egy valag modulsebzéssel? Azok bizony nem átütő lövések :K És ez így van a tankoknál is, persze értelemszerűen a nagyobb kaliberek sokkal jobb esélyekkel okoznak modulsérülést (aka. besárgít valamit)

(#68448) Dryman Kilógnak? Ez nem igaz, mert minden modul tud sérülni HE lőszertől és ebbe a legénységet is beleértem.

[ Szerkesztve ]

(#68450) Dryman válasza Diarmand (#68449) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ezért is írtam a KV2 troll-t, mert artynál evidens hogy így is sebezhet!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.