Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#68551) jozefgucci1 válasza jano_77 (#68549) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Valaki írta ugyan ezt a hibát a napokban szerintem keress vissza kicsit , mert a megoldát is írták rá azt hiszem.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#68552) mcwolf79 válasza 7600 GS (#68550) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha kicsit is "komolyabban" akarsz foglalkozni a játékkal,akkor igen.
Anélkül Tier 4-5 felett nagyon kínkeserves a fejlesztés.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#68553) jano_77 válasza jozefgucci1 (#68551) üzenetére


jano_77
nagyúr

Segíthetnél benne ;)
pl mi a rákra keressek rá? :F

szerk: EZT találtam, de itt 17-re a LControlt írja, viszont nálam az új XVM-hez tartozó HOTKEYS.xc file-ban a 29-hez van elvileg rendelve a LCONTROL!? valszeg ez lehet a gond, most próbálom....remélem jó lesz így.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#68554) fradi81 válasza mcwolf79 (#68552) üzenetére


fradi81
veterán

Nem kínkeserves csak lassabb :)

moto g72, Ninebot d28e

(#68555) jano_77 válasza jano_77 (#68553) üzenetére


jano_77
nagyúr

szal ebben! :B

átírtam 17-re a hotkeys résznél, de nem változott semmi, most is W-re zoomol!? :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#68556) mcwolf79 válasza fradi81 (#68554) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az NÁLAM ugyanaz.
Nekem már minden bajom van, ha alacsony tier-ben kell majomkodni. T6-tól az igazi a játék. Addig csak bohóckodás.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#68557) #43783936 válasza 7600 GS (#68550) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha már vagy 1000 csatát letoltál, akkor már magadtól is el tudod dönteni a kérdést. :)
Addig meg fölösleges, mert lehet hogy elmegy az újdonság varázsa és ráunsz.

(#68558) jozefgucci1 válasza jano_77 (#68555) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Erre gondoltam én is . Így most nincs öteletem
Ha raksz fel egy másik xvm-et vagy egy komplett pakkot akkor az felülírja nem ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#68559) jano_77 válasza jozefgucci1 (#68558) üzenetére


jano_77
nagyúr

de én nem akarom senki gányolását nézni, használni! meg van nekem a saját ezer évvel ezelőtt beállított XVM file-om, abban eddig is és most is a left control van beállítva! vmi miatt viszont mégis a tetves W-re dobja fel nagyba a minimapot!? :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#68560) jano_77 válasza jano_77 (#68559) üzenetére


jano_77
nagyúr

így még sosem jártam XVM frissítéskor! Mi lehet a gond!?
már azt is megcsináltam, hogy az 5.3.3-ból a hotkeys.xc filet másoltam be, de az sem segített!? :F

vissza tettem a régi 5.3.3 teljest és így jó....elcseszték az 5.3.4-et ezek szerint! :((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#68561) Jolet válasza jano_77 (#68559) üzenetére


Jolet
őstag

Tedd false-ba a nagyitást. Nekem csak így működik a teszten

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#68562) Tuco Ramirez válasza 7600 GS (#68550) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Próbáld ki. :) Vegyél egy hét prémiumot és meglátod neked megéri-e.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#68563) jano_77 válasza Jolet (#68561) üzenetére


jano_77
nagyúr

az sem segített...az 5.3.3-al jó.

viszont az utóbbi időben feltűnően megszaporodtak nekem az olyan lövések, amik szemmel láthatóan eltalálja a tankot és még csak találatnak, lepattanónak sem jelöli, semmi sebzés, SEMMI! Mintha nem is lőttem volna! Mi a rák van a játékkal mostanság?
Tapasztalt ilyet vki még rajtam kívül? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#68564) Simi37 válasza jano_77 (#68563) üzenetére


Simi37
őstag

Bizony tapasztaltam. De már olyat is h LÁTSZOTT A LEPATTANÁS de nem "mondott" semmit. Összesítőben sem jelezte azt a lövést találatnak. Honnan tudom h biztos az Én lövésem volt? A 200M-es körzetemben senki sem volt. Fishers Bayen északi oldalon állt a ház és a pályahatár között csak Én láttam rá szemből...
És nem egyszer volt ilyen "találat de semmi"-m. Remélem 9.3an sikerül mérsékelni (legjobb lenne ha 0ra) az ilyenek számát.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#68565) Chris0321 válasza jano_77 (#68560) üzenetére


Chris0321
addikt

Újra indítottad a játékot?

(#68566) jano_77 válasza Chris0321 (#68565) üzenetére


jano_77
nagyúr

az XVM-nél? igen többször is.
esetleg a "nem létező" lövés miatt kérdezed? erre is igen többször is. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#68567) Diarmand válasza jano_77 (#68563) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem, nem tapasztaltam ilyet és megragadom az alkalmat, hogy tisztelettel megkérjelek arra, hogy ne kezd el (vagy inkább hagyd abba) a blőd sírást csak azért, mert az egyik legújabb hiper-szuper modod új csili-vili verziója nem megy.

(#68568) Chris0321 válasza jano_77 (#68566) üzenetére


Chris0321
addikt

A monitorom elromlott, ezért nem tudom megnézni nálam mi van beállítva ezért csak annyit tudok tanácsolni nézd át a két hotkey mappát miben különbözik és az újat állítsd át úgy mint a régit. Ha ez sem működik mobilról én nem tudok többet segíteni.

(#68569) Atti777


Atti777
senior tag

Másnak is ilyen remek ez a nap? Eddig 6 vereség zsinórban

Путин, иди нахуй!

(#68570) rlazol válasza jano_77 (#68566) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77: annyit kellett rákeresni a topicban, hogy "XVM"

kérdés

megoldás

ajánlom magamat a keresőt. :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#68571) SchumiBácsi válasza Angel1981 (#68434) üzenetére

Részleteznéd/linkelnéd mit nerfel a T18-on?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#68572) Chris0321 válasza Atti777 (#68569) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem, nekem sokkal jobb. Reggel a buszon elhagytam az egyik kontaktlencsémet és így kellett végigcsavaroznom a 12 órás műszakot. Mint már írtam a monitorom elromlott, persze a 3 év garancia lejárt 2 hónapja ezért az üzlet ahol vettem anno 22.000-ért 3000- ért vállalta, hogy megnézi javítható-e de szerintük biztos nem vegyek újjat. Mivel erre most nem telik elvitettem egy tv szerelőhöz aki vállalta, hogy ingyen megnézi és csak akkor kell fizetnem ha javítatni akarom. Holnapra ígérte, hogy szól meg tudja-e olcsón csinálni. Játszani egyálltalán nincs időm mert a folyamatos 12 mellé még jár 5.5-6 órás buszozás oda vissza összesen ami mellett Örülök ha beeshetek az ágyba pedig kedvem az lenne játszani és fejleszteni valóm is lenne bőven. Szóval szerintem örülj, hogy neked legalább van valamennyi időd játszani és hozd ki a legjobbat amit a körülmények között lehet.

(#68574) Bingisz


Bingisz
addikt

Hétvégi event:

3x for first victory

50% discount on Equipment

15% discount on all standard vehicles, Tiers IX – X

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68575) SchumiBácsi válasza Atti777 (#68569) üzenetére

Ez kutya egy módszer de működik:

Telepíts fel még 2-3 játékot arra az esetre amikor a WoT fos. A fos mértékét te magad határozod majd meg, nálam a következő: 2odik sikertelen duplázás után másik tank, de még abban a nemzetben, ha az is sikertelen, akkor másik nemzet, ha ott is sikertelen akkor aznap vége a harckocsizásnak. Akkor is vége ha a WR 10csata után kevesebb mint 50%. Ugyancsak vége a játéknak ha a sikertelen duplázásnál minden statisztika belilul, miközben duplázásnál már a kezdőkörön kilőnek. Megint csak vége a játéknak amikor nekem eltűnő lövedékek, és számomra a semmiből instant gyilok történik. A különféle speckó eventek mint a 3-5x XP, meg állandó dupla XP, stb. első nap vészhelyzeti kilépést követően a játék pihen az event végéig. Ezzel a megoldással a hajtépés mértéke jelentősen csökkenthető, és kevesebb lesz a piros tank is.

Emlékeztek még múltkorában írtam a Grille lövegről hogy levágta a WR-t 30%-ra 45%-ról. Ugyan húzott még le 5%ot utána, ez a sikertelen leduplázás miatti instant quit módszeremben sajnos benne van, de utána olyan nap jött hogy akármit csináltam vagy nem csináltam, 20körből 18-at nyert és a tank bement 48%-ra. Érdekes megoldás ez is sztem és nem lepne meg ha kiderülne hogy bizonyos napokon bizonyos tankok sztem előnyben vannak: SU100 megvettem beállt első héten 80%WR-re, most valami 40% körül van... van XVM és a kiosztások alapján ekkora kilengés sztem nem lenne indokolt, és én se játszok minden második héten bekötött szemmel.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#68576) jano_77 válasza Diarmand (#68567) üzenetére


jano_77
nagyúr

milyen sírásról beszélsz drága cimbora? az, hogy olyan lövések vannak, amik nem találnak vagy ha láthatóan találnak, akkor sem lesz semmi sebzés?!? ez nem sírás, csak egy rohadt bug vagy mit tudom én mi a játékban, mert ez létezik, még akkor is, ha Te homokba dugod a fejed és nem veszel róla tudomást és azt mondod, már pedig ilyen nincs! DE igen VAN!

(#68570) rlazol: Neked köszönöm az értelmes hozzászólásodat segítségedet! :R egyébként ezt találtam meg én is, de ez nem működött! :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#68577) SchumiBácsi válasza jano_77 (#68576) üzenetére

Csatlakozom a lövés elment a semmibe táborhoz. Tank becéloz, sehova nem mehet a lőszer csak bele, semmi tereptárgy nincs, a lövés mégis eltűnik. Ettől már csak a célzókört földre tapasztós bug jobb: malinovkán (meg minden olyan pályán ahol az ég a földdel találkozik - ilyen gyakran előfordul :D) gondolom mondani sem kell amikor valaki eltűnik a spotból de tuti ott van még mert már félórája ott áll és nem tudod meglőni vaktában mert vagy a holdra vagy a föld középpontja felé megy a szeretetcsomag.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#68578) benvolio válasza jano_77 (#68563) üzenetére


benvolio
őstag

Nyugi, nálam is előfordul, elég sokszor, a játék velejárója sajnos, sok egyébbel együtt. Na de pont az ilyenek miatt nem költöttem még egy fillért se a játékra. ;] Elfogadom olyannak amilyen, és engem is fogadjanak el amilyen vagyok egy-egy csatába. Mert egyszer játszok ahogy kell, máskor meg "direkt noob"-oskodok saját szórakoztatásomra. :))

(#68580) rlazol


rlazol
addikt

mennyire befolyásolj a csata végén kapott xp-t, hogy azt milyen ágyúval, ergó hány lövésből értem el? Ugyanaz a tank, ugyanúgy 1000 sebzés ugyanabba az ellenfélbe, csak egyszer 8 lövés kellett hozzám, egyszer 4. A több találat ebben az esetben több XP-t is ér?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#68581) Diarmand válasza jano_77 (#68576) üzenetére


Diarmand
senior tag

Az említett buggal még nem találkoztam, de akkor jobban figyelek majd, hátha engem is szopóágra tesz a WG ;]
A sírást arra értettem, hogy a mod működésképtelensége miatt ne kezd el jobban. Btw ez világosan kiderül abból amit írtam, lásd: ne kezd el (vagy inkább hagyd abba) a blőd sírást csak azért, mert az egyik legújabb hiper-szuper modod új csili-vili verziója nem megy. :DDD
Szerintem amúgy sem ér sokat az XVM. Aki stronk plajer, az úgy is látja a csata alakulása folyamán, hogy ki(k) a másik stronk plajer(ek) és így lehet hozzájuk alkalmazkodni. Még mindig erősen morálrombolónak tartom ezt a modot.

(#68582) Angel1981 válasza SchumiBácsi (#68571) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez a legutóbbi hivatalos álláspont:

Traverse speed for T18E1 suspension changed from 28 to 18.
Crossing capacity for T18E1 suspension on solid terrain reduced by 43%.
Crossing capacity for T18E1 suspension on medium terrain reduced by 29%.
Crossing capacity for T18E1 suspension on soft terrain reduced by 7%.
Traverse speed for T18E2 suspension changed from 30 to 22.
Crossing capacity for T18E2 suspension on solid terrain reduced by 46%.
Crossing capacity for T18E2 suspension on medium terrain reduced by 40%.
Crossing capacity for T18E2 suspension on soft terrain reduced by 12%.
Top reverse speed changed from 8 km/h to 6 km/h.
Reload time for 75 mm Howitzer M1A1 gun for T18T47 turret changed from 4.8 s to 5.2 s.
Dispersion on gun traverse for 75 mm Howitzer M1A1 gun increased by 12%.
Reload time for QF 2-pdr Mk. IX gun for T18T47 turret changed from 2.1 s to 2.5 s.
Dispersion on gun traverse for QF 2-pdr Mk. IX gun increased by 17%.
Durability changed from 125 to 120 HP.

(#68583) scyllarus válasza rlazol (#68580) üzenetére


scyllarus
veterán

Tudtommal az adott tanknak van xp szorzója. Függetlenül attól, hogy stock vagy a top ágyúval éred el a sebzést, csak a sebzés mennyisége számít. (Mármint az xp sebzésre vonatkozó hányadának számításakor)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#68584) SchumiBácsi válasza Angel1981 (#68582) üzenetére

Ha ilyen frankón ledarálják az életerejét is, remélem a 20mm-es ferde lemezt felviszik vagy 40mm-re, mert vicces hogy a legalapabb köpködő is belövi szemből. 1ébként miből állapították meg hogy a 8km/h tolatás az gyors? Köszi a rossz hírt egyébként D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#68585) dotta98


dotta98
csendes tag

Elszeretnék kezdeni egy TD vonalat ,szerintetek melyikbe kezdjek bele az új nemet TD. vonalba vagy az oroszokba,játéksílusomhoz mindekettő illik.Előre köszi a válaszokat! :)

(#68586) Kean_Sorbo válasza dotta98 (#68585) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A régi németet.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#68587) Bad Pritt válasza dotta98 (#68585) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha fontos a jó WN8 stat, akkor a szovjetbe, az új németeknél lényegesen jobban kell teljesíteni ahhoz, hogy hupi legyél. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#68588) neato3loco


neato3loco
senior tag

Ha egy tankot eladok, annak legénysége a barakkba kerül és az új tankba szeretném ültetni, miért jelzi pirosként, és pénz költés nélkül valaha is 100%-os teljesítményű lehet?

ME NOOB REPORT :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68589) zsolthee válasza neato3loco (#68588) üzenetére


zsolthee
senior tag

Piros, mert nincs átképezve az új tankra.
Az átképzés mehet ezüstért (akkor visszaesik az alapképzettség kb 86%-ra) vagy aranyért. Utóbbi esetben 100%-osan folytatja a pályafutását mindenféle XP veszteség nélkül.

Szerk:
Ja, és van az ingyenes lehetőség is. De akkor nagyon visszaesik a legénység szintje.

[ Szerkesztve ]

(#68590) dotta98 válasza Bad Pritt (#68587) üzenetére


dotta98
csendes tag

Igazábból nem nagyon érdekel,de nem azért,mert olyan béna vagyok. :D

(#68591) neato3loco válasza zsolthee (#68589) üzenetére


neato3loco
senior tag

Tehát minden esetben át kell képezni őket, mert addig pirosan jelezni fogja és gondolom nem is fejlődik. :F

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68592) rlazol válasza zsolthee (#68589) üzenetére


rlazol
addikt

vagy mehet ingyen, de ekkor csak az aktuális szint 75(?) százalékára kerül.

mod.: igen, képezd át. Azt nem tudom, fejlődik-e, de a piros legénység jóval gyengébben teljesít.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#68593) dotta98 válasza Kean_Sorbo (#68586) üzenetére


dotta98
csendes tag

Megtudnád indokolni,hogy miért azt válaszam,előre köszi.

(#68594) neato3loco válasza rlazol (#68592) üzenetére


neato3loco
senior tag

Rendicsek!

Köszönöm a gyors választ! Jól érzem magam ebben a közösségben. :)

Végre leköt egy játék!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68595) Valentin90 válasza dotta98 (#68585) üzenetére


Valentin90
tag

Amerikai forgótornyos TD vonalat tudom ajánlani. A német sem rossz, de a Borsigig eljutni (T8) eléggé munkás és szenvedős lehet. Az amiknál nem nagyon vannak ilyen gondok.

(#68596) neato3loco válasza Valentin90 (#68595) üzenetére


neato3loco
senior tag

Kínai, Francia és Japán vonalat senki nem ajánlja. Ennek az az oka, hogy kevés tankjuk van, vagy azok gyengék is emellett?

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68597) dotta98 válasza Valentin90 (#68595) üzenetére


dotta98
csendes tag

Azokat már kihúztam,tetszettek is :) ,de azért köszi.

(#68598) Simi37


Simi37
őstag

Hiába Hellcat jó camoja h a közelben egy heavy :( :(((

Összesen 14 tankot derített fel az ellenség. Engem nem de mégis kikaptak...a roncsom is kapott jó 10-15 lövést. :O

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#68599) benvolio


benvolio
őstag

Ez is ritka: két hármas szakasz ugyanabból a klánból. [link] ;]

(#68600) zuchy válasza neato3loco (#68596) üzenetére


zuchy
őstag

Én most húzom a japán vonalat, szerintem jók a tankjaik. Persze mindenkinek más stílusú játék jön be.
Amit tudni kell a japán ágról, illetve a játékstísulról, hogy a tankjaik nem igazán páncélozottak, cserébe viszonylag gyorsan lőnek, nagy az átütésük. Jó az álcaértékük A lövegsüllyedésük nagyon jó, 10 fokos.
Nekem az STA-1 tetszik, jó kis spottolós sebzős tank, jó az álcaértéke, plusz rátesz erre még a legénységi álcaskill. Lövegpajzsa is van, onnan tudnak pattani, persze ha csak a tank tornya látszik ki, és oda is megy a lövedék. Jó esetben. :) Az ágon a Chi-Ri a kicsit nehezebb tank, de nem mondanám rossznak. Hátul kell maradni, kihasználni a jó lövegsüllyedést. A Chi-Ri-t én azért szerettem mert marha jó a dpm-je. 8,5 mp a töltési ideje, 3-at lő másodpercenként. Ez annyit tesz, hogy ha be talál minden kilőtt lövedék, akkor 3x130-as sebzést lehet vele beadni. 11,5mp alatt. Kissebb tier-ű tankok ellen tudott OP lenni.
Szerintem mindegyik ág remek, csak meg kell találni a hozzád illő takokat, nemzetet, stílust.

PC-STYLE.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.