Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#68901) ddt500hu válasza csaba17 (#68898) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ja nem nincs neki. Ne is keresd. 9.3-ban lesz.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#68902) Jolet


Jolet
őstag

Jön ma a patch?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#68903) csaba17 válasza ddt500hu (#68901) üzenetére


csaba17
senior tag

a francba, most akkor elba...tam 23k free tp-t a semmire, ha hamarabb olvasom akkor megvártam volna a patch-et, így most szívhatok a kis ágyúval...

(#68902) Jolet
a patch általában szerdán érkezik az eu szerverekre, szerintem ez most is így lesz.

[ Szerkesztve ]

(#68904) Kakumix


Kakumix
senior tag

9.3-ban lesz egy rakás új érem, ezekből melyik számít bele a hősies ellenállásba? Melyik lesz a Csata hőse kategóriába nevezve?
És vajon mit jelent az, hogy a Csata hőse kitüntetéseket csatánként több ember is megkaphatja? Csak az elsődleges célt kell teljesíteni hozzá? Pl. Top Gun, ha kilősz 6 tankot a tiéd és így a két csapatban négyen is megszerezhetik? Vagy a High Calibernél is elég az ellenfél HP-jának 20%át lelőni (min. 1000HP) és így elméletben 9-en (vagy 10-en, mert, ha jól tudom az utolsó pár tank is kilőheti egymást :) ) is megszerezhetik egy csatában?

Legyen szép napod!

(#68905) jagada


jagada
őstag

Felszereléseket (venti, töltésgyorsító, távcső stb..) csak a garázsban lévő tankokra tudok venni, vagy be lehet spajzolni a raktárba is?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#68906) h1mpi válasza jagada (#68905) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen, de megveszed, leszereled és máris raktáron van. :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#68907) sutyi^ válasza Diarmand (#68890) üzenetére


sutyi^
senior tag

Ez valami urban legend? Csak mert a budos életben nem járt a 1,5x győzelemi bonuszon kívül semmi az effektíve semmit tevesert...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#68908) lnk válasza jagada (#68905) üzenetére


lnk
aktív tag

Igen tudsz a boltból és onnan berakja a depóba ha jól tudom.

csaba17 bocsánat rosszul olvastam

(#68909) Bad Pritt válasza sutyi^ (#68907) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

[link]
Nem véletlenül szoktak anyázni a jó játékosok, ha 2 perc után foglalással nyer vagy veszít a csapatuk, tudják, mire kapnak xp-t.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#68910) Angel1981 válasza #43783936 (#68778) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez tényleg nem semmi! :Y :R

(#68911) Angel1981 válasza emre (#68802) üzenetére


Angel1981
veterán

Soha nem látott T49, Hellcat, RHM Borsig, meg hasonló típusú tankok dömpingje lenne a csatákban, a heavyk meg a kihalás szélére kerülnének - leszámítva talán a KV-1S-t, de az úgyis rövidesen eltűnik ebben a formájában.

[ Szerkesztve ]

(#68912) Tuco Ramirez válasza rlazol (#68889) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

T8+ ban tényleg jelentősen javul a játékosállomány

T9-10-ben én is ezt tapasztaltam. Jobbak a meccsek, de megvan az árnyoldala is: itt már nem lehet a "piroskák" nyakába varrni a vereséget. :DDD

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#68913) 04ahgy válasza csaba17 (#68898) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem, nincs reggel, csak te sem fogalmaztál szabatosan, a kedves fórumtársak pedig funkcionális analfabetizmusról tettek tanúbizonyságot.

Nem minden tankra szerelhető fejlesztett felfüggesztés / torziós rugó, mint ahogyan nem minden tankra van függőleges stabilizátor sem, vagy ahogy nem minden tankra szerelhető ventilátor, töltésgyorsító.

Sajna a Patton ilyen. A leírtakból viszont azt látom, könnyen kifullozod majd, utána sokkal élvezetesebb lesz. Kitartás!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#68914) fradi81 válasza rlazol (#68889) üzenetére


fradi81
veterán

javulnak csak nem mindenben, támogatás ott sincs, megindulnak egy irányba mint a majmok így már az elején el is dől.

moto g72, Ninebot d28e

(#68915) Angel1981 válasza Bingisz (#68821) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 a kocsma-internet témára! :K

(#68916) Assimilator válasza Angel1981 (#68911) üzenetére


Assimilator
őstag

KV-1S-el végre csinálnak valamit? Ideje volt már.

(#68917) Djuree válasza Jolet (#68902) üzenetére


Djuree
félisten

szerdán

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#68918) Bébá


Bébá
tag

Sziasztok, van arról valami konkrétabb infórmáció hogy mikor akarják cserélni a FV215b-t?

(#68919) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Pfejj de egy retkes... 212 pen nem volt elég semmire. úgy bírom mikor az rng megnyeri nekik a csatát.

(#68920) fradi81


fradi81
veterán

Újabb t71 tankász

[replay]

moto g72, Ninebot d28e

(#68921) v!ct0y válasza v!ct0y (#68919) üzenetére


v!ct0y
veterán

És akkor még jönnek ilyen HSW nagy klános szar emberek. Azt se tudja hol van. Kempel egy bozótban a bat szarral. De én vagyok a noob. Statját megnéztem végül is megérte mert legalább jót röhögtem.

(#68922) csaba17 válasza 04ahgy (#68913) üzenetére


csaba17
senior tag

jaja, a könnyen kifullozom annyiból fog állni hogy még összeszedek még 5k tpt + megy rá a maradék bő 50k free(remélem megéri)
nem akarom ezt a 90es ágyút használni, bár lehet vele sebezni gold nélkül is de tier10be el kell lőnöm mind a 6 goldot, mondanom sem kell hogy garantált a minusz kredit még győzelem esetén is...

(#68923) Black_Sheep válasza rlazol (#68825) üzenetére


Black_Sheep
tag

Ennyire azért nem egyszerű. A klánok a csapatjátékot kínálják, magasabb élvezeti faktort jelent az összeszokott csapattársakkal nyomulni, mint egyedül. Nem mindegy, hogy fedezet nélkül próbálsz érvényesülni, vagy vigyáznak a hátsódra/lövik a spotodat a társaid. Klántagként gyakran szakaszolsz, így egyáltalán nem mindegy, hogy milyen a hangulat és a tanulási lehetőséged.
Az aktívan és sikeresen CW-n szereplő játékosok kitermelik a havi prémium fiók árát, így belőlük nem gazdagszik a WG. A profibbak/több szabadidővel rendelkező játékosok pedig ESL-en kereshetnek aranyat, amiből a prémfiók mellett prémtankokat is vásárolhatnak.
Szerintem a nagy bevételt pont az ügyetlen, de makacs játékosok (ők ugye nem férnek be normális klánokba) hozzák a WG-nek. Ezek a játékosok kínkeservesen eljutnak T8-ig, ahol már veszteséget termelnek, így prémtank és prémfiók nélkül nem tudnának továbbmenni. Ők azok, akik gyakran lőnek gold lőszerrel, mert az AP-val nem ütnek be semmit.

v!ctoy: nem lehet, hogy passzív spotra használta a Bat-et?

[ Szerkesztve ]

(#68924) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez nem ért tank ászt :U :O

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#68925) fradi81 válasza h1mpi (#68924) üzenetére


fradi81
veterán

Kis 6-os tankokat lőttél, így ez kevés az ászhoz.

moto g72, Ninebot d28e

(#68926) h1mpi válasza fradi81 (#68925) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mondjuk azért voltam ilyen jó :DDD Akkor ez lehet az oka :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#68927) rlazol válasza Black_Sheep (#68923) üzenetére


rlazol
addikt

Bingisz kolléga írta: Most nincs olyan magyar klán, amelyik ki tudná termelni összes tagjának a prémiumot. Tehát a Zwack Unicums se.
Biztos van ilyen, de a legtöbb klántag magának veszi a prémiumot, ami - ha nem is elengedhetetlen - de nagyon is javasolt része a klános bulinak. Lépj be egy csatába és nézd meg, hány klántag van. Tegnap óta külön figyelem, a 30 játékos minimum egyharmada. De inkább több. Persze ezek nem mindegyike fizet, de egy jó része igen.
Az igaz, h a bevételek többségét nem feltétlenül a klánosok adják, de elegendő részét ahhoz, h ne akarja a WG kockáztatni. Márpedig a klánozás - ahogy te is írod - növeli a győzelmi esélyeid a normál csatában is. Ha nincs erre szüksége, mert csökken a győzelem értéke az MM vagy a jutalamzás kiegyenlítése miatt, akkor a klán vonzereje is csökken.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#68928) neato3loco


neato3loco
senior tag

De fel tud idegesíteni, amikor párbajozok valakivel, szétsebzem.. aztán a messzeségből valami fraghunter kilövi míg én töltök. :W :((

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68929) Bad Pritt válasza rlazol (#68927) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A WG bevétele nagyrészt a hülyékből van. Ezt lehet szépíteni, ha akarod, de több olyan fogalmatlan játékossal találkozni top prémtankban, akinek amellett van még jópár másik is, önti a pénzt a játékba. Ez klántól független, vannak olyan klánok, amik létezésének még a nyomát is el kéne tüntetni, olyan szintű fogalmatlanokkal van tele. Van olyan klán basszus (vagy volt), ahol az átlag WN8 három számjegyű, de felvételi követelmény (volt) egy könnyített MM-es nyolcas prém. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#68930) Angel1981 válasza Iron Funeral (#68847) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem az van, hogy még nem mindegyik tankra dolgozták ki az effektet?

(#68931) Assimilator válasza Black_Sheep (#68923) üzenetére


Assimilator
őstag

Én voltam klánban, de soha többet. Ügyetlen sem vagyok.
Én azt se mondanám, hogy a szakaszolás mennyire király a klántársakkal.

Igazán csak a haverokkal élvezetes a szakasz, szerintem. Ők azok akik ha arról van benyelnek egy lövést a seggemért nem a klántárs. Illetve nem egymás elől vadásszuk a frageket.

Ehhez nem kell klán, csak társaság. :)

Az előzőekhez hozzászólván, nagyon örültem amikor bevezették azt, hogy ha bármilyen medált szereztél de vesztettél, akkor is annyi XP-t stb. kapsz amennyit akkor kaptál volna ha nyersz.
Ez nagyon jó volt.
Aztán kivették a Mesterlövész medált, s innentől meg is halt a sztori.
Hiába a sok sebzés, spot stb. nagyon kevés az XP, credit.
Egy meddel nem könnyű acélfalat összerakni. :)

(#68932) rlazol válasza Bad Pritt (#68929) üzenetére


rlazol
addikt

én a minap egy olyan, háromtagú klán-szakaszba futottam be, ahol nemhogy az átlag, de a WN8 összeg volt 3 jegyű...

Assimilator - te is medezel?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#68933) Tuco Ramirez válasza rlazol (#68927) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Azért nem mindegy milyen tierben nézed. T5-6-ig nagyon kevés klántagot látni random csatákban. T9-10-ben viszont tényleg összejöhet az egyharmad is.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#68934) rlazol válasza Tuco Ramirez (#68933) üzenetére


rlazol
addikt

én most 7-es 8-as tierű tankokkal játszom, ennek megfelelően nézem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#68935) Diarmand válasza rlazol (#68932) üzenetére


Diarmand
senior tag

Rlazol, kérlek nézd meg ezt a képet alaposan.

Belőlük van pénze a Wargaming-nek. A hülyékből. Sokan vesznek prémiumot, de a jó játékos ki tudja termelni azt is, amit a bénábbak nem nagyon. (nem kell félreérteni, ne vegye senki magára!) Ezért megveszik ezeket az "előnyöket". Rengeteg ilyen profilt láttam már és egyik sem volt egy veri stronk plajer.

(#68936) Assimilator válasza Diarmand (#68935) üzenetére


Assimilator
őstag

Egyébként mostanában mi ez a SuperPershing láz? (a képről eszembe jutott a kérdés)
Tonnaszám jönnek az emberek SP-vel.
Van, hogy 8-10 db van egy csatában.

(#68937) Bingisz


Bingisz
addikt

WOOOOHAA!

8.10.-1.11. “Togtober” month event
- be in top 3 in XP in your team in random battle on a tier 4+ tank, get 50 percent more XP
- win 5 games on a tier 4+ tank once per day while being in top 10 in XP, get 1 gold repair kit and 1 gold fire extinguisher
- complete the previous mission 15 times, get a free TOG II + garage slot

:C

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68938) Djuree válasza Bingisz (#68937) üzenetére


Djuree
félisten

ez elég sima. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#68939) 04ahgy válasza Bingisz (#68937) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Huuuuh, biztosan megcsinálom. Régóta szemezek a TOGII-vel.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#68940) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Na meg azt sem szabad elfelejteni így a wg bevételhez hozzászólva , hogy csak nálunk akkora dilemma kiadni a prémre a havi összeget . Tőlünk nyugatabbra az a havi 10 EUr prémfiókra az semmi . Márpedig akik mint írtátok eljutnak tier5 fölé és úgy érzik , hogy nekik goldal és vagy prém tankal jobban menne azok szemrebbenés nélkül megveszik majd . Ebből kiindulva is lehet arra következtetni , hogy az egyszerű playerből él inkább a wg .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#68941) Djuree


Djuree
félisten

Top of the Tree (1.10.-15.10.) – E-100
Top of the Tree (15.10.-1.11.) – M48 Patton

obj140-el mi a pöcsöm van már???? :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#68942) ddt500hu válasza Diarmand (#68935) üzenetére


ddt500hu
veterán

Itt is járt már nem egy-két ember aki fel volt háborodva, hogy a T8-as heavy-t nem tudja fenntartani prémium előfizetéssel. :C

(#68943) sutyi^ válasza Bad Pritt (#68909) üzenetére


sutyi^
senior tag

Naná mert nem tud lőni, de a csapat által kiosztottért járó szorzó annyira alacsony ezrelékben, mért hogy számszerűsitve ki se merik írni.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#68944) Djuree


Djuree
félisten

[link]

de legalább lesz camo leárazás is. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#68945) Bad Pritt válasza sutyi^ (#68943) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igazad van, inkább foglalni kell. Foglaljon mindenki, a többi bullshit! :C

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#68946) Diarmand válasza Bingisz (#68937) üzenetére


Diarmand
senior tag

HELL YEAH! For the TOGII!

Eksü indítok egy TOG II képzést :DDD

(#68942) ddt500hu Ez a növény, szerintem a képen láthatóakat sem bírja fenntartani ;]

(#68936) Assimilator Gondolom sokan megszerezték küldiből. Nem baj, kevesen ismerik alaposan. Jó dolog 1v1-ezni egy másikkal :)

(#68947) scyllarus válasza Bingisz (#68937) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez nem teljesíthetetlen, sőt. Viccesen könnyű. Magyarán 15 nap meg kell csinálni az 5 győzelmet? A kis fiókomon 1 db TOG van összesen, tegnap játszottam pár csatát vele, hogy megvehessem féláron a töltésgyorsítót rá legalább. Eddig modulok nélkül, 80%-os legénységgel nyomtam, így is hozott 20k nettót csatánként. A normál fiókomat egy ilyen el is fogja tartani egyedül.

rlazol: náluunk a klánban alig van prémes. Hidd már el végre, NEM a klántagokból van a nagy bevétel, hanem a tomatókból. (Persze, azok is lehetnek klántagok)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#68948) Diarmand válasza scyllarus (#68947) üzenetére


Diarmand
senior tag

15x5 győzelem, nem összesen 5 egész darab győzelem :) Félreolvastam, bocs. Storno.

Btw javaslom, húzd ki mindkettőn ha teheted, mert én is akciósan vettem, viszont mivel van, megkapjuk a teljes árát ;)

[ Szerkesztve ]

(#68949) scyllarus válasza Diarmand (#68948) üzenetére


scyllarus
veterán

Így tervezem :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#68950) Assimilator válasza Bingisz (#68937) üzenetére


Assimilator
őstag

"get 1 gold repair kit and 1 gold fire extinguisher"

Vegyek ilyenekből egyet?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.