Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#68701) Tuco Ramirez válasza Angel1981 (#68699) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Nekem a KV220-al jön össze néha hasonló mutatvány. Igaz, T5-ben sokan nem tudják hogy a tornyára kell célozni. :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#68702) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Soha nem értettem, miért vannak az 50B-n kívül a poroltók. De! Mostmár a saját 50B-men is vizsgálhatom a jelenséget, ami nice. :B

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#68703) benvolio válasza scyllarus (#68700) üzenetére


benvolio
őstag

Nekem 12 kill a Chi-Ha-val jött össze régebben, ott jöttem rá igazából mit ér a látni és látszani illetve nem látszódni elv. :)) Egy megfelelő bokor álcahálóval, távcsővel, periszkóppal néha Predátor szintű harci értéket képvisel. :DDD

(#68704) Lunky88 válasza benvolio (#68703) üzenetére


Lunky88
tag

Van értelme egyszerre távcsövet meg periszkópot is felrakni? Tudtommal a hatásuk nem adódik össze.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#68705) h1mpi válasza benvolio (#68703) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a Jadpanther olyan, hogy festés, álcaháló, 3 legény álca és bokor, periszkóp. A heavykre beletudok vinni 1000 dmg-et mire észrevesz valaki más ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#68706) scyllarus válasza Lunky88 (#68704) üzenetére


scyllarus
veterán

Van. Ha mozogsz, akkor is messzebbre látsz, mint egyébként, ha meg megállsz egy jó helyen, még messzebb. Emlékszel, Diegho mit ajánlott a Hellcatre? Pont a mozgékony, de amúgy kempelős járműveken van értelme.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#68707) myckey válasza scyllarus (#68700) üzenetére


myckey
veterán

én egy ideje hanyagolom a matildát.
régebben jobban adta, manapság alig látok vele tr4 csatát.

néha azért mér gurulok vele, legénység is képződik benne, pont ebből ment át centibe a majd 3 skilles raj :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#68708) #43783936 válasza Lunky88 (#68704) üzenetére


#43783936
törölt tag

A max látótávnál messzebb nem láthatsz, de az ellen camóját csökkenti.

Egy példa:
Két optikás, full felderítésre kihegyezett legénységgel a churchill 3 előbb ki tudja szúrni a hellcatet, mintsem hogy az őt meglátná.
Szokott is lenni belőle anyázás. :D

(#68709) benvolio válasza Lunky88 (#68704) üzenetére


benvolio
őstag

Ha közeledik valaki és érzem, hogy a lövéstől felfedeződnék akkor muszáj tolatni és ugrik a periszkóp távja de még megmarad a távcsőé. Addig szoktam tolatni amíg a bokron keresztül már nem látok át csak a spot miatti körvonalat és így lövök rá. Nem fog felfedezni, majd vissza előre a bokor átláthatóságáig és a távcső miatt akkor is hamarabb veszem észre. Ha jól alakul a helyzet így el lehet hintázni anélkül, hogy felfedeznének, ha összejön a kill akár saját részről akár csapattárs által, jöhet a folytatása a mozdulatlan kempelésnek már periszkóppal.

(#68710) scyllarus válasza myckey (#68707) üzenetére


scyllarus
veterán

Én sem nagyon játszom vele mostanában. Nagy néha 1-1 körre. De az mindig felvidít :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#68711) Enzolord válasza myckey (#68707) üzenetére


Enzolord
addikt

De gondolom azt a tré M4-et előveszed, még éjjel is rá gondolsz... :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#68712) unravel


unravel
őstag

Azt észrevettétek, hogy nagyobb az esély a vereségre ha TOG van a csapatban? Még akkor is ha jó a söfőrje.
Nem értem miért adnak emberek pénzt érte. Mit tud hozzátenni a meccshez azonkívül hogy nyeli az ammót amíg bírja? :)

¯\_(ツ)_/¯

(#68713) scyllarus válasza unravel (#68712) üzenetére


scyllarus
veterán

Láttam én már kettes-hármas TOG szakaszokat, amint bedarálták az egész ellenséges csapatot... Nem olyan rossz az, ha nincs arty. A KV-1 páncélja, a BP ágyúja és T7-8-as HP T6-ban? Teljesen használható, szerintem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#68714) myckey válasza Enzolord (#68711) üzenetére


myckey
veterán

legjobb !

egyébként csak akkor ha valaki tr5 be akar marhulni.
ezt leszámítva a legénysége is a zúpápírszingben pallérozódik :Y :D

még anno olyan 5-6K csatáig a se tudtam mi az hogy prém fiók, szóval valamivel kellett kreditet keresni.
átlagsebzést már kb. lehetetlen rajta javítani annyi csata van vele :O
de azért néha még befigyel ilyen sok-sok frages csata vele, a zixpé rekord is azzal lett beállítva meg a kil is
;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#68715) unravel válasza scyllarus (#68713) üzenetére


unravel
őstag

Teljesen használható, szerintem.
tegyük fel minden második csata vereség. akkor minden második meccsen végignézed, hogy elfogy a hp és nem tudsz menekülni. nagy élmény lehet. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#68716) Patrick76496 válasza #43783936 (#68525) üzenetére


Patrick76496
őstag

Elvileg úgy tartják, hogy a T-44 és a T-34-2 a 2 legrosszabb T8-as medium. Na most az utóbbit egy Psycroptic66, egy Szecska_Mester és egy Patrick igazolja, viszont egy HaLlak65 cáfolja. :D

Annak a tanknak tényleg nincs semmi előnye azon kívül, hogy kicsi és valamennyire kemény a tornya. Papír a teste, lassan céloz, pontatlan, az átütése sem kiemelkedő, az alfája is csak átlagos. Arról meg ne is beszéljünk, hogy még a gun depression-je és a DPM-je is gyenge, plusz a látóhatár is csak átlagos. Szerintem bátran kijelenthetjük, hogy ez a legszarabb T8-as med. Direkt meg is kérdeztem, amikor volt a WG-s Q&A Reddit fórumon, hogy buffolják-e, de azt a választ kaptam, hogy nincs tervben (kint volt FTR-en is a kérdésemre a válasz, azt én kérdeztem :) ).

(#68527) atis123: Én is szeretem ezt a tankot, de csak T8-as csatákban. T9-ben még használható, de a T10 katasztrófa. Márpedig rengetegszer megyek T10-ben, már a tököm tele van vele. Mérgemben mindig kiírom közös chat-re, hogy: "Did you know? T-44 is a Tier 10 tank. Its lowest MM tier is 10." Komolyan, olyan szívesen lecserélném valamire, csak nem tudom mibe menjen a legénység.

Amúgy tipikus medium, marha jól lehet vele flankelni a fürgesége miatt és a T8-as medek közt ennek van a legkeményebb teste (Type 59-et nem nézve). Érdekes, én ritkán kapok vele ammo rack-et, régen sokkal sérülékenyebb volt. A Leo PT A-hoz képest egész jól bírja. Nekem is Vert Stab + EGLD + Rammer rajta a setup, de még így sem vagyok hasra esve a célzásidejétől.

Az ARL-t én az F3-mas csővel (a kisebb 90-es 170 átütéssel) húztam ki. A 105 milis túl pontatlan és lassan is céloz.

(#68531) zsolthee: De, pedig pont az van, hogy T10-ben téged lőnek, mert te vagy a kis szaros 8-as tank, amit lazán lehet sebezni. Az alap átütés elmegy, de az a baj, hogy még a goldja is gyenge a többi 8-as medhez képest. Gold nélkül néhány tankot még oldalról sem ütsz be.

Skilleknek én ezeket pakolnám:
Parancsnok: 6. érzék, Álca, Javítás, Sasszem? (angolul Recon, a látótávot növeli)
Lövész: Álca, Pillanatkép, Javítás
Vezető: Álca, Sima utazás, Javítás, Offroad/Kuplung égető
Töltő: Álca, Biztonságos elhelyezés, Javítás, Helyzetfelismerés :F (angolul Situational Awareness, ez is a látótávot növeli)

A Parancsnoknál és a Töltőnél a 3. és 4. skill tetszőlegesen felcserélhető. Ha a 4. skill eléggé felfejlődött, reset BIA-ra, majd ugyan ezek.
- - - - - - - - - -
Szerk: Ha már T-44, itt van egy jobbféle kör vele. Felmentem a hegyre, nem bírtak besebezni hulldown-ból. Ezt a tank gyakorlatilag csak itt effektív (meg kevésbé T9-ben), itt viszont nagyon. Csata után még rám is írt az egyik csapattárs, hogy gratuláljon. :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#68717) skopy


skopy
tag

Nem tudom ki hogy van , de a tegnapi, meg a mai nap is egy nagy kalap ........
Tisztában vagyok azzal hogy a gyengébbek közé tartozom, de 28 -ból 4 nyert csata azért szerintem elég gatya. :W
Lassan ott tartok hogy végleg befejezem.
Oké hogy csak játék, de ha állandóan ( és attól függetlenül hogy mennyit sebzek ) vesztünk, elmegy az ember kedve a játéktól szerintem.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#68718) Diarmand válasza unravel (#68712) üzenetére


Diarmand
senior tag

Hogy tudsz ilyen hülyesége állítani? :U Mi köze a vereségnek egy tanktípushoz? Egyébként meg:

És csak egyedül játszok vele :P

(#68720) dfsz34 válasza skopy (#68717) üzenetére


dfsz34
őstag

Focis hasonlattal élve, a WG ad a 15 embernek, mint csapatnak egy célt, pontosabban kettőt, lőjön ki minden ellenséget vagy foglalja el a bázist.

Most képzeljük el azt a focimeccset, ahol a játékosok egy része letáborozik valahol a pályán és egykedvűen szotyolázva figyelik, hogy mit csinálnak a többiek. Páran próbálnának csak tenni valamit és így tovább.

Ez valóban a legnagyobb problémája most már ennek a játéknak, hogy csapat szintű célokat adnak 15 olyan embernek, akik közül sokan nem akarnak és/vagy tudnak egyáltalán bármit is hozzátenni a csapat teljesítményéhez.

Át kéne nekik komolyan gondolni, de csak akkor fognak bármit is lépni, ha már érezhető lesz a lemorzsolódás, ami még messze van. Ilyen-olyan akciókkal, mint most a prém tank szeptemberben még sokáig fent lehet tartani az érdeklődést...

Arra gondolok, hogy mivel itt szó sem lehet csapatról, ezért a csapat célok szerepét jelentősen csökkenteni kéne és helyette egyéni célokat kéne meghatározni, pl elvárt sebzést vagy spot/assist célokat meghatározni és ha azt hozza a tank, akkor nyertesnek venni. Ha a csapat nyer, akkor meg a jelenleginél lényegesen kevesebb hatása legyen, de adhatnak akár egyéb ösztönzőket, mondjuk első 10 játékosnak egy kis javítót vagy ilyesmi.

Látható, hogy ez nem elég ami most van, hogy szerezz medált és akkor megkapod a teljes xp-t, ha vesztesz, akkor is, mert a stressz forrása pont az, hogy ezek a játékosok mindent megtesznek és mégis elvesztik a csatát. Miért nem lehet azt mondani, hogy a csapat cél alapján nem nyertek, de az egyéni cél alapján igen és győzelemnek számolni nekik. Apró dolog lenne, de jelentősen csökkentené a stresszt, illetve a jelenleginél alacsonyabban húznám meg az egyéni győzelem szintjét, most csak exhas találgatok, de mondjuk tier x 250 sebzés nehéz tank és td esetében, de ahogy a wn8 működik, akár minden tanknak külön meg lehetne húzni egy szintet, amit ha átvisz a játékos, akkor egyéni győzelmet érne el és onnantól nem lennének síkidegek, ha a csapat győzelmet elvesztenék.

(#68721) vhw válasza scyllarus (#68713) üzenetére


vhw
addikt

Aztán átcsusszan 1-2 scout vagy med és behúzzák a bázist - sok sikert visszaérni velük. :)

Egyébként a TOG válójában ez. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#68722) dotta98


dotta98
csendes tag

Orosz TD ág szerintetek élvezhető? :)

(#68723) fradi81 válasza dotta98 (#68722) üzenetére


fradi81
veterán

igen, mind a kettő.

moto g72, Ninebot d28e

(#68724) bandiras2


bandiras2
senior tag

A maganyos TOG-ot ugy hivjak hogy CELPONT. Free damage.
2-3 TOG erto kezekben viszont maga a veszedelem. Jimgles egyik videojaban harman bementek marhulni, az egyik keresztbefordult az eszaki szukuletben kikerulhetetlenul, a masik ketto meg beallt moge mozdithatatlanna teve az egesz hulyeseget es lottek amig eltek. az ellen tuleloi pedig percekig probaltak eltolni a doglott togokat mignem bekerultek oket.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#68725) Tuco Ramirez válasza Patrick76496 (#68716) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

T10-ben az összes 8-as med szívás, nem csak a T-44... És tényleg előszeretettel lőnek a "kicsikre". Találat esetén szinte tuti sebzés.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#68726) skopy válasza #40993792 (#68719) üzenetére


skopy
tag

Igazad van , csak én akkor játszom, ha a gyermek engedi

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#68727) vhw válasza fradi81 (#68723) üzenetére


vhw
addikt

Ja "mind a kettő".
Főleg a második, 2 típuson keresztül kizárólag med ágyúkkal, forgó torony és gun depression nélkül, hogy aztán a 9-esen több mint 100k xp után legyen egy szintjének megfelelő ágyú. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#68728) dotta98 válasza fradi81 (#68723) üzenetére


dotta98
csendes tag

Oké köszi,akkor belekezdek az Obj.263-asba :)

(#68729) skopy válasza dfsz34 (#68720) üzenetére


skopy
tag

Kíváncsi lennék mikor lenne ebből az ötletből valami. Az tény hogy jobban volnának ösztönözve a játékosok, ha személyes " elbírálást kapnak " nem volna ennyi idióta a pályákon.
De ez csak álom :((

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#68731) dfsz34 válasza skopy (#68729) üzenetére


dfsz34
őstag

Hát, idióta szerintem nem lenne kevesebb, de mivel úgy is tudnál győzni, hogy teljesíted az egyéni győzelemhez szükséges feltételeket, ezért kevesebb stresszt okozna a játék és a balf.sz csapattársak.

A csapat győzelmet meg lehetne kicsit ösztönözni, de a jelenlegi rendszer eltúlzott, szerintem az 50% túl sok.

Nézd csak meg, hiába kapja az ember a teljes xp-t egy medállal zárult vereség után, szerintem mindenki síkideg tud lenni a saját csapatai hülyéitől.

Ezen nagyon könnyen tudnának változtatni, ha akarnának, csak annyi kéne, hogy a csapat győzelem mellett lehessen egyéni győzelmet is elérni és az a csata akkor győztesnek számítana. Lényegesen jobb lenne a közérzet, szerintem.

(#68732) Bingisz válasza skopy (#68729) üzenetére


Bingisz
addikt

Vagy nem. Mindenki beállna hátulra, le se sz@rva semmit, csak, hogy neki legyen annyi sebzése, hogy megkapja a bónuszt. Ne akarjatok már minden apró megmozdulásért győztesnek szánt bónusz xp-t.....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68733) 04ahgy válasza skopy (#68729) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem, mert akkor még kevesebbet segítenének a csapattársaknak, mint most.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#68734) unravel válasza Diarmand (#68718) üzenetére


unravel
őstag

"Mi köze a vereségnek egy tanktípushoz?"

Annak a tanknak lesz nagyobb a győzelmi aránya melyik jobban bele tud szólni a meccsbe...TOG-gal ez nem a legkönnyebb.

(#68729) skopy: "ha személyes " elbírálást kapnak " nem volna ennyi idióta a pályákon."
Van személyes elbírálás. tessék

¯\_(ツ)_/¯

(#68735) dfsz34 válasza Bingisz (#68732) üzenetére


dfsz34
őstag

Félreérted, nem a bónusz xp a lényeg, hanem számolja győzelemnek. Az egy másodlagos kérdés, hogy ilyenkor mennyi xp-t

Mindenki úgy beszél, mintha most az egész csapat egy emberként és oroszlánként küzdene a győzelemért. A nagy fenéket. Nagyjából semmi nem változna, sőt inkább még javulna, aki most sz.rik az egészre és a legelső bokorban végig lesi az egész csatát, az akkor is azt tenni, viszont ha egyéni győzelem alapján is le lehetne hozni győztesre a csatát, akkor nem lenne keserű a szájíze az embernek az olyan csatákban, ahol odaraktam magam, de a balf.szok miatt elvesztettük

Csapat győzelemért lehetne adni valami bónuszt, akár úgy belőni a sorrendet mondjuk 100%-125%-150%, hogy vesztes csapat/játékos 100% - vesztes csapat / egyéni győztes játékos 125% - győztes csapat 150% vagy vesztes játékos medállal (ahogyan most van) 150%

A lényeg szerintem az lenne, ha valaki tényleg odarakja magát, akkor egyéni győzelem alapján a csata győztesnek minősüljön és máris kevesebb az idegeskedés a játékban.

Pofon egyszerű dolog lenne.

[ Szerkesztve ]

(#68736) Diarmand válasza bandiras2 (#68724) üzenetére


Diarmand
senior tag

Tőled is megkérdezem (és unraveltől is megint) Ha a magányos TOG II célpont, akkor hogyan tudok vele 66%-os győzelmi arányt menni majd 300 csatából úgy, hogy teljesen egyedül megyek vele? :U
Látom te is csak odáig jutottál el, hogy Jingles, meg Quickybaby, meg három TOG és ennyi. Tovább is van ennél barátom ;)
Valami frappáns választ szeretnék hallani.

[ Szerkesztve ]

(#68737) Bingisz válasza dfsz34 (#68735) üzenetére


Bingisz
addikt

Fusce vel sagittis ex. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Cras felis erat, facilisis non libero id, rhoncus ultricies nisl. Nunc sed dictum neque. Etiam a tortor vitae est lobortis accumsan. Duis mollis nunc eu suscipit finibus. Fusce nisi libero, interdum sit amet tincidunt vel, varius sit amet erat. Donec sem ex, aliquam at ultricies non, sagittis a ante. Cras mollis turpis eget pulvinar ornare. Donec ultrices nulla ac varius imperdiet. Nullam libero odio, fermentum molestie pharetra nec, iaculis sed nunc. Sed efficitur, risus ac gravida aliquam, ipsum justo tempus metus, eu commodo lectus nibh quis ligula. Nullam efficitur massa quis orci fermentum, sit amet faucibus libero dapibus. Donec rutrum enim nibh, quis porttitor ipsum placerat nec. :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68738) Angel1981 válasza Tuco Ramirez (#68701) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, de azért kicsit más a kettő. :)
Matildával a 4000 felfogott kb. olyan, mint KV-220-al a 7000.

(#68739) unravel válasza Diarmand (#68736) üzenetére


unravel
őstag

én sehol nem írtam rólad és a TE iskolabuszodról......általánosan írtam , hogy mit tapasztaltam a TOGos csatákban.

¯\_(ツ)_/¯

(#68740) Angel1981 válasza unravel (#68739) üzenetére


Angel1981
veterán

Igazából feltettél egy kérdést, hogy: "Azt észrevettétek-e? ..."

Diarmand erre válaszolt közvetve. :)
És én is válaszolok; nem vettem észre.

Egyrészt olyan ritka a TOG, hogy szerintem akár 1000 csata is kéne összességében T6-ban ahhoz, hogy mintavételezni lehessen (merthogy ezalatt találkoznál kb. 100x TOG-gal), másrészt nekem is 68% a win rate-em vele. (Bár csak 45 csata alapján, vagyis nem elég a mintavételhez.)

[ Szerkesztve ]

(#68741) fradi81


fradi81
veterán

tier 6-9 szakaszoznék aki ráér jöhet.

moto g72, Ninebot d28e

(#68742) rlazol válasza unravel (#68739) üzenetére


rlazol
addikt

én általában szeretem, ha van TOG a csapatban, mert többnyire jó játékos vezeti, én épp az ellenkezőjét tapasztaltam vele.

ami a csat ösztönzést illeti: Pont ez a mostani MM ösztönzi a játékosokaz századokba és klánokba, amiből a WG bevétele elsősorban származik. Nem érdekük ezen változtatni.

Bingisz: :R

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#68743) Stunts666 válasza #43783936 (#68693) üzenetére


Stunts666
őstag

THX tényleg megvan... :D

(#68744) bandiras2 válasza Diarmand (#68736) üzenetére


bandiras2
senior tag

Aki ért a harckocsi hadviseléshez wargaming módra, és képes arra használni a tankját amire való, az még a TOG-gal is lehet eredményes. Ha tudomásul veszed hogy golyómágnes, és nem tolod ki az egész ellenséges bagázs elé, elhiszem hogy eredményesen facehuggolod a szerencsétleneket, akik nem tudnak mit kezdeni a DPM-mel és a healthpool méretével ami a TOG-nak van.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#68745) szallasi007 válasza Bingisz (#68737) üzenetére


szallasi007
őstag

Valaki lefordítaná? :)

(#68746) Kakumix válasza szallasi007 (#68745) üzenetére


Kakumix
senior tag

Bla bla bla blablabla.
Csak Bingisz próó és nem az elejétől tette be a szöveget, hogy nehezebb legyen lefordítani :)

Legyen szép napod!

(#68747) Bingisz válasza Kakumix (#68746) üzenetére


Bingisz
addikt

Szeretem, mert nem nekem kell kitalálni a bullshitet. :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68748) szallasi007 válasza Kakumix (#68746) üzenetére


szallasi007
őstag

Ja, biztos ez? Nem vmi titkos kémes duma :) elsore vmi olyan forditast talaltam hogy nem hittem el :)

(#68749) Bingisz válasza szallasi007 (#68748) üzenetére


Bingisz
addikt

Biztos. Amúgy van hozzá generátor: [link]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68750) scyllarus válasza bandiras2 (#68724) üzenetére


scyllarus
veterán

Az US szerón a a TOG neve: "xp sandwich" :)
Nekem van egy másik fiókom, amit nem statok miatt indítottam, hanem egy invite + gamescon kódokból befolyt aranyból vásároltam egy TOG-ot, az van rajta egyedül a T1-es tankokon kívül. Mostanában leköt a "normál" játék, nagyon keveset játszottam még vele. Képzetlen legénységgel, modulok nélkül is használhatónak tartom, nyilván később lesz majd értékelhető, ha már fullosan megyek vele sokat.
A hülye csapattársak - csökkenő WR témához: a WG is észrevette ezt, csak még nem tudja. Szokás szerint nem tudnak normális következtetéseket levonni a rendelkezésükre álló adatokból, kitalálnak valami magyarázatot és kapkodva orvosolni próbálják, amit ők hibának látnak. 2 szó: Light tankok... Ugye most őrült tempóban próbálják népszerűbbé tenni őket, buffolják, új ágakat hoznak, MM-et módosítanak, mert nem játszanak velük. Csak azt a kérdést nem tették fel maguknak: miért ilyen elhanyagoltak? Pedig a válasz pont oda vezet: mert ezekkel a legnehezebb befolyásolni a csata kimenetelét! Ha a top heavyk a sarokban kempelnek, a TD-k a bázis 10m-es körzetében sasolnak, akkor a lightok megszakadhatnak, akkor sem tudnak eredményt elérni. A sebzés nem az ő dolguk, nem is alkalmas rá sok, spotolni meg minek, ha senki sem lő a kijelölt célpontra? Sok igazi játékos abbahagyta a lightokkal való játékot ezért, ifj. Vér István és barátai meg egyébként is a heavy-TD-arty vonalakat nyomják. Egy jó játékos egy jó heavyvel vagy TD-vel le tudja hozni a meccset, egy meddel is kompenzálni tud több hülyét, de lighttal még számukra is nehéz, így szép lassan eltűntek a felderítők.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.