Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#68601) neato3loco válasza zuchy (#68600) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nem sokat mentem velük, de az feltűnt, amint említetted is, hogy papírkák szegények. A jövőben használni fogom őket is! ;)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68602) KaLeun válasza benvolio (#68599) üzenetére


KaLeun
senior tag

Pár éve találkoztam egy teljes csapatnyi (5x3 szakasz) gyökérrel, nem jött ki nekik teljesen jól a lépés, mert az egyik szakasz az én csapatomba került. Ráadásul simán nyertük volna, ha az idegenlégiósaink nem szabotálják el a csatát.

Cila

(#68603) zsolthee válasza Bingisz (#68574) üzenetére


zsolthee
senior tag

Amikor TopOfTheTier van, akkor hány % a kedvezmény a 10-es tankokra?

(#68604) szbalogh


szbalogh
őstag

Valaki erre tudja a választ?
Köszi

Nick: HE_Storm

(#68605) Djuree válasza zsolthee (#68603) üzenetére


Djuree
félisten

30% top of the tree ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#68606) Angel1981 válasza Chris0321 (#68572) üzenetére


Angel1981
veterán

Remek eszmefuttatás, de komolyan! :R

Sokszor, ha nagyon felhúzom magam a játékon, eszembe jut, hogy én még mindig a Föld lakosságának "leggazdagabb" 20%-ba tartozom, emberek 100 milliói éheznek, ott vannak hajléktalanok, a mozgássérültek, a rákosok, stb. és ilyenkor mindig kicsit elszégyellem magam, hogy "ez a legnagyobb bajom", hogy egy vacak videójátékban valami nem úgy alakult, ahogy én akartam...

(#68607) jagada válasza Angel1981 (#68606) üzenetére


jagada
őstag

Néha azért roppant idegesítő tud lenni, amikor az ember 10. nekifutásra sem tud leduplázni egy tankot és nem azért mert noob, hanem mondjuk mindíg idiótákkal rakja össze a rendszer, akik rögtön elkezdik lődösni a csapattársakat, vagy beállnak mind campelni a bokorba mikor nekünk kellene foglalni és lejár az idő stb. és hiába hoz az ember 5-6 kill-t mindíg bukta a vége.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#68608) lnk válasza Angel1981 (#68606) üzenetére


lnk
aktív tag

+1

(#68609) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tegnap volt nekem is olyan kétszer, hogy tuti eltaláltam, mert látszott a lövedék és átment az nmy-n. Csodálkoztam is mi lehet ez?

Szbalogh:oké erre én is gondoltam, de akkor is be kell mondania valami találatot és meg se jelent semmi, pedig nálam különbírja az adott-kapott találatokat. A másik meg sík terep volt tuti láttam volna, mert nem volt messze.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#68610) szbalogh válasza h1mpi (#68609) üzenetére


szbalogh
őstag

Állt előtte valaki aki nem volt felderítve...

Nick: HE_Storm

(#68611) Angel1981 válasza neato3loco (#68596) üzenetére


Angel1981
veterán

Kezdőknek nem ajánlott, mert az előnyeik csak egy tapasztaltabb játékos kezében jönnek ki.
De én ide sorolom a német és az angol tankokat is, ergo szerintem csak két nemzet van, ami egy kezdőnek kifejezetten ajánlható, az amerikai, és az orosz.

#68607 jagada: valóban az, de megint azt mondom, hogy ennél nagyobb bajunk ne legyen az életben - sajna úgyis lesz....

[ Szerkesztve ]

(#68612) Diarmand válasza SchumiBácsi (#68575) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ha már egyetértés, én Schumi hsz-ének az első felével értek egyet. Észre kell venni, mikor nem megy a játék és akkor nyomni egy alt-f4 kombót. Értem én hogy farmolni kell, meg fejleszteni, meg játszani, de a sorozatos bukók nagyon hamar elveszik az ember kedvét a játéktól és magán a játékon is meglátszik. Hibát hibára halmozunk, előjön a teljesítési kényszer is. Egy bukó. Belefér. Kettő. Nem baj, a harmadik nyerő lesz. Ez is bukó. Most már nyerni kellene. Ez is vesztes. Miaf van a játékkal? Ennyi bukó után nyerni kell!! A-a. És megy is a kényszerből nyomatás a sorozatos vereségekkel tarkítva miközben egyre idegesebb a delikvens és már a saját alacsony teljesítőképességén is parázik. Pedig az első meccseken még jól ment, csak a csapat volt béna, a végén már ő is. De nem baj, nyomni kell, max más tankkal. Ha meg néha nyerünk ötből egyet, akkor meg azért kell folytatni, mert hátha a következő is nyertes lesz...
Ismerős a helyzet? :DDD

(#68613) Djuree válasza Diarmand (#68612) üzenetére


Djuree
félisten

én tegnap 0-9-el kezdtem, de aztán jött 5 szép win. nem szabad feladni. főleg hogy a bukó körökben is jött 500-asával a zikszpéééé...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#68614) Angel1981 válasza Diarmand (#68612) üzenetére


Angel1981
veterán

TELJESEN! :C :R

(#68615) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

T10-ben mindig ekkora divat volt full arannyal lőni...? Az olyan tankoknál mint a T-54, ahol nem túl acélos az AP lőszer penje, még valahol megértem, de amikor T10-es orosz medek csak aranyat lőnek, azt nem igazán tudom hova tenni... Ráadásul többségükben kék-lila játékosok, akiknek elvileg bőven megvan a skilljük ahhoz, hogy nem szoruljanak rá a prémlőszerre ahhoz hogy sebezzenek. 10-15 gold ellövésével viszont garantált a mínuszos kör. Nem idegesít vagy ilyesmi, csak nem értem... :(

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#68616) Angel1981 válasza Tuco Ramirez (#68615) üzenetére


Angel1981
veterán

Lehet, hogy pont a "full gold" mentalitás miatt kékek / lilák, egyébként max zöldek lennének.... :)

(#68617) jozefgucci1 válasza Tuco Ramirez (#68615) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Erről úgy egy hete én is írtam és akkor a legkézenfekvőbb választ beírta valaki .: Mert megtehetik !

A minap én is beírtam az ellenek JPZ E100 -hogy miért lövi az én Borsingom arannyal ? A válasz mert az volt betöltve és amúgy is annyi a kredit , hogy nincs mire költeni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#68618) Assimilator válasza Angel1981 (#68616) üzenetére


Assimilator
őstag

Nekem is ez jutott eszembe.
De egyébként meg tényleg sokan megtehetik.

(#68619) emre válasza jozefgucci1 (#68617) üzenetére


emre
veterán

Azért egy olyan töltési idővel rendelkező gép esetében mint a jpze100 én sem töltenék be új lőszert, de ugyan ez igaz a táras gépekre is.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#68620) zsolthee válasza Djuree (#68605) üzenetére


zsolthee
senior tag

OK, köszi. Ja-ja, nem tier... :N :D
Akkor nem rohanok annyira Waffentrógerral, megvárom a nagyobb leárazást vagy hülyére farmolom magam addig kredittel. :DDD

(#68621) Bingisz válasza Tuco Ramirez (#68615) üzenetére


Bingisz
addikt

"10-15 gold ellövésével viszont garantált a mínuszos kör"

Vagy nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68622) mcwolf79 válasza Angel1981 (#68616) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1 :K
Én is ezt akartam írni.
Valamint (valszeg a nerf miatt) a WTE100-ak szoktak rá nagyon a prémammo-ra. Sacc/kb. minden 2. ontja magából a prémammo-t. Biztod úgy vannak vele, hogy ha már kevesebbet lőhetnek,akkor az legalább üssön is át.
T69-ek is ontják T8-9-ben az aranyat, de ezen már meg sem lepődök. A sok gyökér heavy-ként szeretné használni a med-et. Lelkük rajta.
SP-k T8-ban is köpködik a prémammo-t, ez sem újdonság.

Tuco Ramirez:
egyébként biztos gold-dal lőnek? T10-es med-eknek az APCR a default lőszer ha jól sejtem. Vagy nem mindnek?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#68623) #43783936 válasza mcwolf79 (#68622) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tegnapelőtt egy Comet fenekéről pattantam háromszor egymás után SP-vel, pedig azt még gold nélkül is simán át kell vinnie. :W
Nem szeretek goldot használni, de az SP sajna megköveteli, mert az acélos átütésével néha még egy hatos heavy is kemény dió tud lenni szemből, és nem lehet mindig mindent oldalba vagy hátba kapni.

(#68624) lnk válasza #43783936 (#68623) üzenetére


lnk
aktív tag

Te mennyi goldot viszel az Sp-be?

(#68625) dfsz34 válasza mcwolf79 (#68622) üzenetére


dfsz34
őstag

"SP-k T8-ban is köpködik a prémammo-t, ez sem újdonság."

Éppen azt próbálgatom, hogy megéri-e aranyat köpni az SP-ben. Mivel a kredit termelés kiemelt cél, eddig nagyon ritkán használtam, de az az igazság, hogy most amikor használom, nemhogy kevesebb, de kicsit több kredit jön be nettóban. Mondjuk még kevés csatám van így, nem tudok biztosat mondani, de értelmes arany használat lehet, hogy anyagilag is megéri. Ugye olyanok például, mint az arcomba mászó és izgő-mozgó is6 170 pennel eléggé kihívás jellegű, arannyal meg szétszedem, mint pincsi a lábtörlőt és behoz annyi kreditet pluszban, hogy meg sem érzem azt a pár lövést. Majd meglátom.

Amúgy ez az SP vicces egy tank, az elejét szépen kirakva gyakorlatilag arty-t leszámítva (vicc persze), mindent pattint. A Bl10 meg a 155mm AT T7 is pattog róla, ezeknél nagyobbal meg ha jól tudom nem lehet összefutni vele. Persze a szög nem mindegy, de elég nagy a játéktér, viszonylag könnyű kirakni.

A másik amit tényleg imádok benne, az ellenség halálra szívatása a két "fejhallgató" "spaced armor"-al. Ugye gyakori hiba hogy nem állítják az SP tornyot kicsit szögbe, mert az ágyú könnyen sérül olyankor, ha merőlegesen kapja be a lövést az ember, illetve a két oldalon a spaced armor nagyobb méretű, olyan fejhallgató formájú és sokkal biztosabban eszi meg a lövést. Persze ezt be kell pontosan gyakorolni, minimális szöget szabad csak neki adni, abba az irányba fordítani kicsit a fülét, ahonnan a lövés várom. Nagyobb szögnél már belövik a tornyot.

Pont az utolsó csatámban egy t34-3 az őrületbe kergettem, mondjuk a chat-ben is hergeltem kicsit, hogy most legalább gyakorolhatja a spaced armor hatását. Lőtt rám 9-et vagy 10-et és mindet megette az oldalsó "fül", már tiszta ideg volt a dühtől, már legalábbis amit a chat-ben üzengetett nekem :)

(#68626) ddt500hu válasza Tuco Ramirez (#68615) üzenetére


ddt500hu
veterán

Egy ideje igen elterjedté vált de nem csak. T8-as csatában rengeteg T34-es lő csak golddal (alap átütés 248mm, nincs tank 8-ban amit ne ütnének be kb. bárhol). És sok T95-öt, T110E3-at látok golddal lőni. AMX50B-k is előszeretettel alkalmazzák.
És igen szerintem 1 színnel feljebb vihet ha csak golddal lősz.

(#68627) Tuco Ramirez válasza mcwolf79 (#68622) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Igen, biztos (gold detector). HEAT-et lőttek.

#68621 Bingisz: Egy meccsen valóban nem, de hosszú távon szerintem 100%.

#68617 jozefgucci1: A JPzE100 szerintem pont az a tank aminek az égvilágon semmi szüksége prém lőszerre. Az AP is mindent visz.

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#68628) Assimilator válasza dfsz34 (#68625) üzenetére


Assimilator
őstag

De fent a torony tetején az a két cső vagy micsoda, minden irányból belőhető.
Én meg pont azon szoktam nevetni, hogy beállnak elém nagy mellénnyel, aztán mégis fogy a HP-juk, pedig forgatják, mozgatják a tankot minden irányba. :)

(#68629) jagada válasza Tuco Ramirez (#68615) üzenetére


jagada
őstag

Pont valamelyik nap panaszkodtam, hogy van aki már t5-ben(KV-1) is csak golddal lövi a t3-t4-es tankokat, szerintem szánalmas.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#68630) dfsz34 válasza Assimilator (#68628) üzenetére


dfsz34
őstag

Pontosan ezért kell szögbe rakni a tornyot (is). A spaced armor sokkal nagyobb oldalt.

Azt senki nem mondta, hogy nem belőhető, de lényegesen nehezebb. Nagyobb távolságból meg alig kapok lövést, ha jól eltalálom a szöget, mindent megeszik a két fülhallgató rész.

(#68631) Assimilator válasza dfsz34 (#68630) üzenetére


Assimilator
őstag

Na de a torony oldala is bemegy.
Nem tudod olyan szögbe rakni, hogy takarja a csöveket meg az oldalát is.
Bár így belegondolva, arra elég, hogy a noobok meg a botok lövéseit felfogja. :)

(#68632) #43783936 válasza lnk (#68624) üzenetére


#43783936
törölt tag

17 goldskúlót viszek.
Ha mind ellövöm, és kiosztok 3000 körüli sebzést, kilőnek és a csatát is bukjuk, akkor kb. nulla a bevételem prémmel.

Gold nélkül valóságos pénzgyár tud lenni, de az olyan csata elég ritka mostanában.

(#68633) dfsz34 válasza Assimilator (#68631) üzenetére


dfsz34
őstag

Mit lősz ezen meg ha a fület kínálom fel neked? Le kell rakni hull down-ba, kb az agyúcső vonalában, aztán jóccakát. Ha tegyük fel kilóg a tornya teljesen, akkor is lényegesen kisebb az effektíven meglőhető felület, illetve ami számomra legalább ennyire fontos, hogy nem lövik használhatatlanra az ágyúmat.

Mondjuk egy JT8.8 132%-os lövésszel esetleg meglövi nagy biztonsággal, de iszonyat pontos ágyú kell hozzá, máskülönben meg a két fül megeszi a lövések legnagyobb részét.

[ Szerkesztve ]

(#68634) Bingisz válasza dfsz34 (#68633) üzenetére


Bingisz
addikt

A lövegpajzs fölött minden beviszi.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68635) Assimilator válasza dfsz34 (#68633) üzenetére


Assimilator
őstag

A löveg és a lövegpajzs fölött van az a két cső, vagy fegyverre emlékeztető két cső.
Azt soha nem tudod elrejteni, s gyakorlatilag 0 a páncél rajta.
Minden, mindenhonnan belövi.
Ezt nagyon sok SP tulaj nem tudja.

T-44-el 10-ből 10-szer lövöm ki neked.

Kb. úgy világít a tankon, mint KV-5-n az R2D2. :D

(#68636) Diarmand


Diarmand
senior tag

Én imádom az SP-t. Nekem 15 arany van betárazva, de nagyon ritkán kell használnom. Csak úgy fossa a pénzt még prém nélkül is ha tud vele játszani az ember. Akinek kevés a 170 pen, annak javaslok egy trükköt, Láncolja le a másikat, mivel már ez is spot sebzés lesz és ezt mindig is díjazták a prémtankok, főleg az SP. A láncolással szerzett sebzésbónusz is nagyon jól tejel. Ahogy dfsz is írta, ennek az elejével kell sidescrape-elni, mert képes mindent megenni ami rálő. Hagyományos módon nem érdemes kilógatni, mert hihetetlen gyenge az oldala, már kb 25 fokos szögben állva is beüti egy másik SP.
Ami a lövegpajzsát illeti, nagyon szeretem, sokszor fog meg lövéseket kilences tdktől is, csak lehetne egy tíz-tizenöt centivel magasabb, hogy ne kínálja magát ennyire a teteje.
Én nagyon jó tanknak tartom a Superpershinget. Ez meg csak valami vicc lehet :P
mert az acélos átütésével néha még egy hatos heavy is kemény dió tud lenni szemből

dfsz az a kép... mi akar az lenni? Felkínálhatod nekem a füledet, ha úgy is homlokon baszlak itten e:

A piros szaggatott vonal azt jelzi, hogy onnan hiányzik az emlegetett 10-15 centi. Ha egy magasságba hoznák az elülső lövegpajzsot a szélekkel, messze erősebb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#68637) dfsz34 válasza Bingisz (#68634) üzenetére


dfsz34
őstag

Na igen és lődd meg azt a hangyaf..nyi rést ilyen szögből. Ha nem közvetlen közelről nyomod, akkor kb. 1:10 az esély, ráadásul finoman lehet ingatni a tornyot, csak picit, hogy mondjuk mikor lősz épp a fület kapd el. Másik lehetőség ha egér jobb gomb és lefele nézek, ilyenkor szinte teljesen takar a fül, csak alatta lehet meglőni.

Elméletben marha jól hangzik, de jó szögbe berakva az SP torony gyönyörűen eszi a lövéseket. Ráadásul így megszűnik az a kínom is, hogy állandóan tönkre tették az ágyúmat.

A pszichikai hatás sem elhanyagolható, ott egy szép nagy felület, szinte felkínálja magát és hiába spaced, szinte mindenki arra céloz, még lilák is megeszik elég gyakran az éles harci helyzetben.

(#68636) Diarmand. Mindenki tudja, hogy ott kéne lőni, de egyrészt ebből a szögből a játék RNG-je mellett már lényegesen nehezebb célpont, másrészt ahogy előbb írtam, lehet finoman mozgatni és a fül elkaphatja a lövést, de még ez sem szükséges gyakran, csak a jobb játékosok ellen, mert azokról tudom, hogy ide céloznak, ha jó kicsit izeg-mozog a torony, akkor még az ő esetükben is tud menteni a fül. A massza általában szépen meglövi a fület én meg röhögök.

A másik, hogy ez nem a dogfight-ra vonatkozik, hanem a sokkal tipikusabb olyan jellegű harcra, ahol van némi távolság. Közvetlen közelről maximum a torony kiszámíthatatlan mozgatása segíthet, más nem nagyon...

Pl himmersdorf hegytető, olyan gyönyörűen megette most a lila fcm a füles trükköt, hogy öröm volt nézni, pedig nem volt nagy távolság, max 40-50m.

[ Szerkesztve ]

(#68638) Assimilator válasza dfsz34 (#68637) üzenetére


Assimilator
őstag

Az a hangyakuki hely pont annyi, amennyi könnyedén belőhető bárhonnan. :)
Max. úgy tudod elrejteni/forgatni, ha tetejével lefelé rakod fel a tornyot. :D

(#68639) Diarmand válasza dfsz34 (#68637) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ez nem hangyafasznyi rés. Nekem száz méterekről lazán belövik a tetejét ha kint hagyom a fejem, forgathatom akárhogy. Rengeteg visszajátszást tudnék mutatni erről. Ha magassági előnyben vagy, akkor esetleg kijön az előnye a pajzsnak, egyébként nem célszerű erre játszani.
Nem tudom te hogy játszol az SP-vel, de szerintem egyszerűbb kidugni a tornyom, lőni, majd visszahúzódni, mintsem kezdjek el játszani a torony forgatásával, hátha nem lövik be. Fedezék meg mindig van.

(#68640) dfsz34 válasza Assimilator (#68638) üzenetére


dfsz34
őstag

hahaha

persze, tudom én, mindenki annyira szuper jó játékos, hogy 150m-ről meglő minden gyenge pontot

Te ezt mondod, én meg azt hallom, hogy csak úgy csattogtak a lövések a fülön meg az elején.

Most mentem vele egy kredit szempontból jó csatát.

Map: Winter Himmelsdorf T26E4 SuperPershing 1 723 83 259
Csatában elért Achievement Szárnysegéd, Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"
Legénységi XP: 1 723 Javitások: 9 300 Lőszer: 3 825
Teljes: 70 134 WN8: 3 944 (100)

Páncél által felfogott sebzés: 1200! Ez nem kevés, ha azt vesszük, hogy nem volt hull down lehetőség, illetve a phasz saját csapatársaim miatt nem tudtam teljesen az ellenfélre koncentrálni. Továbbá ez kőkemény közelharc, tehát elméletileg itt minden lövésnek sebeznie kellett volna, aztán mégsem.

Nyomorult T25/2 nem értette, miért pattog az SP elejéről :) kétszer próbálkozhatott, aztán viszlát, ő lőtt, pattant én lőttem, sebzett. Igaz, hogy aztán meg félre kellett lökdössek egy saját t43-t, hogy oda engedjen végre a hegy középen levő törmelékhez és emiatt kicsit kiestem a ritmusból és feleslegesen sok hp-t vesztettem, de mindegy is, nem lehet minden csata tökéletes.

(#68639) Diarmand: én is újabban "fedeztem" fel ezt a technikát az SP-vel, általában szembe álltam korábban, minimálisan mozgattam a tornyot. Nem hatékony, egy hogy a lövések íve miatt meglövik, de ami még talán ennél is jobban zavart, hogy állandóan kiszedik az ágyút, ha az RNG miatt lejjebb megy a lövés. nulla sebzés a spaced miatt, de az ágyú oda és a kis javító számtalan más esetben is jól jönne.

Szinte adja magát, ott a hatalmas fül, azt kell felkínálni és szó szerint minden lövést megeszik. Az RNG miatt nagyon sok lövés "lemegy", nincs rá jobb szó, és mivel a tetejét célozzák sokan, ilyen szögből szinte biztosan a spaced területre fog becsapódni. A pszichológia része még egyszerűbb, hatalmas, sima, lőhető felület, szinte biztos vagyok benne, hogy rengetegen oda céloznak ösztönösen.

[ Szerkesztve ]

(#68641) Valentin90 válasza neato3loco (#68596) üzenetére


Valentin90
tag

Angel már rávilágított a lényegre, azért nyomatékosítás végett én is elmondom a magamét. :)

A kínai és francia tankok a legjobbak közé tartoznak a játékban, viszont csak egy tapasztalt játékos tudja őket úgy használni, hogy hatásosak legyenek a csatatéren. Nekem az amerikai tankok jöttek be leginkább mert rendkívül sokoldalúan lehet használni őket és en bloc mindenhol jól meg tudják állni a helyüket. Az amerikaiak után viszont a kínai tankok tetszenek a legjobban. Elképesztően jó a heavy águk és a másik ág, a médium sem gyenge. A japán ág viszont...maradjunk abban, hogy 8as szinttől kezdve tényleg jó tankok vannak ott, de a legtöbb játékos csak az STB-1et tartja meg...

(#68642) wanted5 válasza dfsz34 (#68640) üzenetére


wanted5
őstag

jó akkor mostantól nevezd át magad fülesre és hallgatózz az sp-ben, hogy mikor jön az égi áldás... ;]
rendeben van neked tetszik, de nem kell ezt itt ilyen "vérmesen" hangoztatni

kb csak te szerinted van így, és sok más szerint nem, ez csak elárul valamit...
szerintem a t8-as premtankok közül a kv5 után az egyik legrosszabb, vagy talán még holtversenyben is vannak, de ez az én véleményem

többieknek, hagyjátok rá, mi is volt múltkor a téma? az op tankok? akkor se lehetett a fejébe verni, hogy nincs igaza..

(#68643) Tuco Ramirez válasza dfsz34 (#68625) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Az SP kiegészítő páncélja tényleg tud meglepő dolgokat produkálni, ezt én is tapasztaltam. Közelharcban viszont szánalmasan lomha, bármelyik közepes tank könnyedén leforogja, elmenekülni pedig esélye sincs. 1v1-es szituban eszem ágában sincs leállni szemtől szemben ágyúpárbajt vívni vele, gyorsan be mellé és hadd szóljon. :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#68644) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az SP tornyában semmi különleges nincsen. T8-ban egy csomó tanknak kemény a tornya. Amilyen távolságról nem lövöd be a SP tornyát onnan nem lövöd be a T29, 32, 34, KV4, Tiger II, Löwe, obj. 416, Caernarvon stb. tornyát se. Semmivel nem kisebb a weakspotja mint ezeknek sőt!

(#68645) Poultier


Poultier
tag

(#68646) Angel1981 válasza Assimilator (#68635) üzenetére


Angel1981
veterán

Az a bizonyos "két cső" hidraulikus emelő.

"Megtartja" az ágyúcsövet.

(#68647) Assimilator válasza dfsz34 (#68640) üzenetére


Assimilator
őstag

Nem érted amit itt többed magammal beszélek.

Nagyon sokan nem tudják, hogy a teteje a toronynak elölről mindent benyel.
Azért nem lövik sokan, mert ugye az a sztereotípia él, hogy az amcsi tornyok átlőhetetlenek.

De egyébként az is írtam, hogy noobok ellen jó, mert se lőni se célozni nem tudnak.
De azt se olvastad el. :)

Még egyszer kihangsúlyozom, nem a fülről beszélünk, nem az elejéről beszélünk.
Hanem a torony felső részéről.

Angel1981 : Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#68648) lnk válasza #43783936 (#68632) üzenetére


lnk
aktív tag

Szerencsére elég kevés csatám van olyan amiben mínuszban jönnék ki vele.Én csak 3 goldot viszek meccsenként és azt is megválogatom mire használom el.Volt hogy nekem is 10+ gold volt benne de saját magam miatt le kellett csökkentenem a számát.Hajlamos voltam rá hogy ha lepattantam 2x egymás után egy tankról akkor csak azért belepumpáltam az aranyat és ha egy meccsen belül több ilyen szitu is volt akkor már nagyon csúnyán nézet ki a termelt kreditem vereség esetén.Álltalában a 3 goldot az enemy előre nyomuló top nehéz tankjai ellen szoktam ellőni főleg akkor jön ki jól a lépés ha egyedül találom.A 3 arannyal szoktam már az elején megnyírbálni az életét.Mert ha felbátorodik a lepattanók miatt és rámjön akkor már nehezen bánok el vele.Viszont ha bekapja a 3 sebző goldot akkor álltalában visszavonul.

(#68649) v!ct0y válasza Poultier (#68645) üzenetére


v!ct0y
veterán

Vicc, hogy ilyen szarságokkal foglalkoznak.

(#68650) Tuco Ramirez válasza Assimilator (#68628) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Ez így kicsit megtévesztő. Maga a dupla cső (illetve emelő) tudtommal nem része a hit boxnak, csak a mögötte lévő toronyfelület.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.