Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#68801) h1mpi válasza D1Rect (#68799) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én vissza raknám a goldot goldért elvet.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#68802) emre válasza h1mpi (#68801) üzenetére


emre
veterán

Én meg azt vezetném be hogy aki a saját hp-ját nem tudja az adott tierben és az adott tankkal lesebezni az ne tudjon előrébb lépni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#68803) Poultier válasza emre (#68802) üzenetére


Poultier
tag

Ez nagyon kényes téma, főleg úgy, hogy sokszor önhibádon kívül nem jön össze, mert pl. nem mész a lemmingtrain-el, hanem 2-3 tankkal tartasz egy egész oldalt. :(

[ Szerkesztve ]

(#68804) emre válasza Poultier (#68803) üzenetére


emre
veterán

Rossz érvelés, mert így lenne a legkönnyebb elérni (ha nem mész a lemmingekkel), de ehhez csinálni is kellene valamit, nem csak beszélni róla, meg állandóan másban keresni a hibát.

Tévedés ne essék nem win-ről wn8-ról meg különböző eff értékekről beszélek, csak annyi hogy pl tigrissel legyen 6-7 sebző lövésed csatánként. Ami persze nem megy mindig, de van amikor meg sokkal többet sikerül.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#68805) dfsz34 válasza emre (#68802) üzenetére


dfsz34
őstag

Jó ötlet, de némi finomhangolás ráfér, mert akkor szinte senkinek nem lenne cérnája :)

(#68806) D1Rect válasza emre (#68804) üzenetére


D1Rect
félisten

Éééés oda a játékosbázis 80 százaléka, a WG meg lehúzhatja a rolót.

(#68807) Tuco Ramirez válasza emre (#68802) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Én meg azt, hogy a csapatban a legutolsó három helyezett egyáltalán ne kapjon XP-t (a győztes csapatban se). A vesztes csapat top 3 játékosa viszont kapja meg a győztes XP szorzót. Ez talán visszaszorítaná a botokat és az AFK játékosokat és elismernék azoknak a teljesítményét, akik tényleg odateszik magukat, a csata eredményétől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#68808) Simi37


Simi37
őstag

78%on volt az marks -os izé. Ezt a 3 kört gurultam a cicussal... és lement 77%ra.

Ne mondják már h a játékosok ~23% hozza ezt a szintet cicussal :((( Az elmúlt 2 hétben nézi ok de akkor is irreális szerintem :(( Az 1 kill/csatát még elhiszem, mert fragelni 1et nem nehéz (de úgy tudom a marks ezt nem nézi).
De az hogy 1200as átlagot hozza a játékosállomány egynegyede azt kötve hiszem

(#68807) Tuco Ramirez: Nem rossz gondolat, de szerintem inkább a 0 sebzéseseket kéne 0val jutalmazni pl az alsó 5ben. Ha vki sebez pl 800at de mégis az alsó 5be rakja (tapasztalat) akkor ne 0t kapjon. Sőt minden 0 sebző 0t kapjon kivéve akinek van xyz spotdmg-e. Ha 0t sebzek kapjak 0t megérdemlem ha car voltam.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#68809) emre válasza dfsz34 (#68805) üzenetére


emre
veterán

Persze, meg lehetne úgy csinálni, hogy amíg amíg nincs legalább a lánc, torony, löveg fullosra fejlesztve addig a fejlesztéssel arányosan számol, hogy adott esetben free-ből is tovább lehessen menni. Vagy csak akkortól lép életbe amikor már fullos a gép és a következő szintet húzod.

(#68806) D1Rect

how terrible :DDD

Ettől nem félnék, már várom mikortól lehet majd legénységi skill-t venni aranyért.

(#68807) Tuco Ramirez

Ez sem rossz elgondolás, asszem egy időben a vesztes csapat így kapott xp-t valami akció keretén belül.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#68810) h1mpi válasza Tuco Ramirez (#68807) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Erről a bot témakörről meséljetek már valamit, mert csak látom, hogy botoznak, de ez, hogy lehetséges?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#68811) dfsz34 válasza Tuco Ramirez (#68807) üzenetére


dfsz34
őstag

"A vesztes csapat top 3 játékosa viszont kapja meg a győztes XP szorzót."

A WG azt mondta, hogy ez azért nem jó, mert a vesztes csapatban lehet, hogy az első három sem csinált semmit. Na persze, minden századik csatában előfordul ez, szóval ne is foglalkozzunk a maradék 99 csatával.
Szerintük a medálos megoldás helyreteszi ezt a dolgot, persze ezt mindenki tudja (talán ők is), hogy nem így van a csaták legnagyobb részében, de hát ez van...

Arról nem is beszélve, ha tényleg szempont, hogy ne jutalmazzák a semmit tevést, akkor mi van a győztes csapat semmirekellő tagjaival?

[ Szerkesztve ]

(#68812) mefistofeles válasza dfsz34 (#68811) üzenetére

Szerintem a győztes csapatban se legyen "honorálva" ha valaki nulla spottal és nulla sebzéssel végez! És bizony a vesztes csapat legjobbjai is megérdemelnék a magasabb XP-t! Nem kicsit bosszantó mikor pl. 7 killel vesztes csapatban voltam és jóval kevesebb pontot kaptam mint a győztesből sok olyan aki szinte semmit sem csinált..
Fel lehetne állítani egy limitet (tanktipusonként? tierenként?) ami alatt a vesztes csapat top tagjai sem részesülnek a magasabb XP-ből.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#68813) ddt500hu válasza Simi37 (#68808) üzenetére


ddt500hu
veterán

Milyen cicussal?

(#68814) xAttilax válasza mefistofeles (#68812) üzenetére


xAttilax
őstag

Ez mekkora ötlet... a t95, 28 és brit td ágon játszok őrülnének neki.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#68815) Tuco Ramirez válasza mefistofeles (#68812) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A mostani rendszer elvileg a csapatjátékot akarja ösztönözni, csak az a baj, hogy 15 véletlenszerűen összedobált, eltérő skillel, tapasztalattal és mentalitással rendelkező embertől szerintem ezt illúzió elvárni.

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#68816) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Tier X-ben megtaláltam az új kedvencemet. T57 nehéz táras jószág. A második körömben meglett vele a tank ász is. A legénység még elég gyér benne. Gyors töltés, erős löveg. Ha a tank előtt valaki elveszti a láncát, az titi halott.
[link]

(#68817) dfsz34 válasza mefistofeles (#68812) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem akarom újra nyitni a tegnapi vitát, de szerintem nem is elsősorban az frusztrálja a zembereket, hogy nem kapják meg a magasabb xp, olyan helyzetben, amikor az egyéni teljesítmények messze jobb, mint amit a csapatuk mutatott fel (az ilyen helyzetekre némi segítség amúgy is a medálos megoldás).

Sokkal inkább maga a tény, hogy már megint egy ostoba vereség. Szerintem, legalábbis, de mondja el, ha vki nem így gondolja...

[ Szerkesztve ]

(#68818) Tuco Ramirez válasza Habib[HUN] (#68816) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Élvezd ki amíg ereje teljében van, mert a hamarosan érkező 9.3-ban nerfelik. :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#68819) Habib[HUN] válasza Tuco Ramirez (#68818) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ahogy néztem nem vészes a dolog. Így se kell majd félteni.

(#68820) Simi37 válasza ddt500hu (#68813) üzenetére


Simi37
őstag

Hellcat :C


Szimplán az idegesít h vki az Én lowhps tankjaimból csinált TopGun 2k sebzésre. (E50) Megvárta míg lesebzem 200-300 hpra és jó lelopta a kisköcsög.
6 kill-t meg az ászt is ellopta h rohadna meg :W

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#68821) Bingisz válasza Diarmand (#68796) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom te még sose sose írtál semmi csúnyát abba a bizonyos chat ablakba, mondjuk egy ötös losestrike után, úgy hogy a 6 csata se néz ki győzelemnek. Néha elpattan a dolog valahol, és kijön az emberből, és leírja, mert tudja, hogy úgy se lesz neki semmi IRL baja belőle.

(#68786) ng0ofy: De miért vállalná ugyan azt? Egy kocsmában elég nagy problémája keletkezhet a dologból, míg a WoT-ban mi? Megjegyzik az account nevét? Megszólogatják egy fórumon, ahol szintén emberek írogatnak, account nevek mögé elbújva? Ahol az emberek IRL következmény nélkül írogathatnak bármit, ott ne vonjunk már le ilyen következtetéseket mert teljesen falsok.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68822) ddt500hu válasza Simi37 (#68820) üzenetére


ddt500hu
veterán

Aha. :)

(#68823) ng0ofy válasza Bingisz (#68821) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Alapvetően soha nem értettem egyet az IRL fogalommal. Itt a gond az, hogy ki alakult az a nezet, hogy az interneten ami történik az nem az ÉLET-ben történik csak valami játszótéren. A gond ezzel a hozzaallassal az, hogy a gépeink mögött élö emberek vagyunk. Hosszú tavon az fog meghasonulni, aki a ketteválasztja a saját személyiségét. Felőlem irhat bármit a haverod :)
Gondolj bele: te sem írsz itt marhaságokat vagy oktalanul sértő dolgokat, csak azért mert Bingisz néven és nem az anyakönyvi neveden irod ;)

[ Szerkesztve ]

(#68824) ddt500hu válasza ng0ofy (#68823) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mindegy, hogy egyetértesz-e vele mert ez a valóság. Azt nem tudom, hogy jó-e de ez van. Sok fórumot látogattam már és egy sem volt ahol ne fajult volna párbajra hívásig egy-egy vita olyan emberek között akik ismerték egymást. Aztán élőben csak a pislogás ment.
És ez nem azért van mert az ember nem tekinti valósnak az interneten történt dolgokat inkább csak fogalma sincs saját magáról. Valóban elhiszi, hogy élőben majd jól elküldi a k.... anyjába a másikat és bemos neki egyet. Aztán még se. ;]
A gyerekekről meg ne is beszéljünk. Azoktól kár bármit is elvárni.

(#68825) rlazol válasza Tuco Ramirez (#68815) üzenetére


rlazol
addikt

a WG fő bevétele a klánokban játszóktól jön. Klánt az keres, aki biztos győzelmeken keresztül szeretne gyorsabban fejleszteni - hagyjuk a "jótársaság" dumát. XP-t akar, kreditet, WR-t és WN8at.
Ergo, ha az MM-et jobban kiegyensúlyozzák, ha elkezdik díjazni a vesztes csapat jó játékosait, akkor a jobb csapat iránti igény csökken, mert a vereség - jó egyéni teljesítmény mellett- nem lesz annyira fájó.
Így viszont a WG bevételi kerülnek veszélybe.
Minden erre irányuló ötlet és erről szóló vita tehát addig időpocsékolás, amíg ki nem találod, h a WG bevételeit hogy fogod megóvni az MM vagy a jutalmazás kiegyensúlyozása mellett.
És a "jajdehátúgyisjátszanánaklánban" válaszok nem számítanak.

Uff.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#68826) Bingisz válasza ddt500hu (#68824) üzenetére


Bingisz
addikt

Ennyi. :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68827) D1Rect válasza rlazol (#68825) üzenetére


D1Rect
félisten

"a WG fő bevétele a klánokban játszóktól jön."
Ez mi alapján állítod?
Sztem sokkal több a casual és nagyobb bevételt produkálnak, pusztán a mennyiségük folytán.

(#68828) Diarmand válasza Bingisz (#68821) üzenetére


Diarmand
senior tag

Írtam már csúnyákat, full retard, wtf are u doin, idiot shit, stb... de indok nélkül soha nem szóltam le valakit csak azért, mert gyenge a statisztikája vagy mert a láthatóan a második fiókjával nyomul. Ez a fasz meg amint láthatod, lépten-nyomon azt teszi. El se kezdődött a csata, de az XVM alapján már megállapítja és ennek hangot is ad, hogy ki mennyire béna. Tudod ez olyan, mintha valaki megpróbálna lejáratni a kocsimmal, mert nem BMW-vel járok. Emberi viselkedés ez? Halkan jegyzem meg volt arra példa, hogy összefutottam olyannal a városban, akinek felismertem a hangját ts-ről a rengeteg szidás után és ott azt se tudta, hogy a kezét vagy a lábát szedje gyorsabban... ennyit ezekről az elfajzott emberekről.

Így a hozzászólásodnak ez a része értelmetlen:
Gondolom te még sose sose írtál semmi csúnyát abba a bizonyos chat ablakba, mondjuk egy ötös losestrike után, úgy hogy a 6 csata se néz ki győzelemnek. Néha elpattan a dolog valahol, és kijön az emberből, és leírja, mert tudja, hogy úgy se lesz neki semmi IRL baja belőle.

Ha méregből káromkodok, az nem egyenlő azzal, hogy - tudományosan megfogalmazva - előre kitervelt szándékkal elkövetett, valós, létező, az adott csatában nyújtott teljesítmény előtti kitalált mérce alapján becsmérlek másokat. Kezd már derengeni?
Ideje volna ránézni a vezetőségnek ezekre a barmokra, nem gondolod? Hogy is gondolnád, hiszen TE írtad régebben azt, hogy a sok hülye megy hozzátok képekkel, melyeken látszik, hogy szidalmazzátok (nem te, hanem xyz klántag) őket, illetve másokat, ti meg jót röhögtök rajtuk. Áhh...

(#68829) Tuco Ramirez válasza rlazol (#68825) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Valószínű, hogy a komolyabb klánok aktív tagjai az átlagosnál jóval többet költenek a játékra, de ők szerintem csak nagyon csekély hányadát teszik ki a WoT játékos állományának. Meglepődnék ha összességében több bevételt hoznának a WG-nek mint a sok millió casual player

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#68830) Bingisz válasza Diarmand (#68828) üzenetére


Bingisz
addikt

Most te ugyan úgy becsmérled a srácot, egy mondata alapján, amit 1000+1 fajta előzmény miatt írhatott.

Összességében pedig továbbra se értem, hogy hogyan lehet fennakadni egy olyan chatnek a tartalmán, ahol 95%-ban egymás szidása/anyázása/hergelése megy.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68831) Stigma.HC válasza dfsz34 (#68758) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Régen még ide is fel lehetett jutni. Párszor felmásztunk itt és innen osztottuk az áldást.

(#68830) Bingisz

Egyesek kicsit komolyan veszik ezeket a dolgokat. Amúgy meg ha valaki baszogat játékban akkor hajrá.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#68832) L-e-f-i-e válasza D1Rect (#68827) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Egyértelműen a klánkból jön a Wg-nek a legkevesebb bevétel...a klánok sokszor nem is költenek a játékra mert ugyis megkapják goldban térképről, versenyekről, ergo még annyit se költenek a játékra mint aki hébe hóba vesz prémiumot. A Wg a mezei játékosokból él. :)

=^-^=

(#68833) dfsz34 válasza Tuco Ramirez (#68829) üzenetére


dfsz34
őstag

Szinte biztos, hogy nem. Amennyi arany bejön nekik, nagyon furcsállnám, ha még ezen felül is sokat költenének a játékra.

Annyi igazság mag lehet benne, hogy az elején amíg kiépítik a jó statot és beléphetnek az alapján a jó klánba, addig költenek rá. Vagy még ott sem.

Bingiszt kéne megkérdezni, hogy mikor vett utoljára jó magyar forintért aranyat, vagy költött a játékra. Az már valamennyire iránymutatás lenne, hogy kb mit költenek a jó klánban levők...

[ Szerkesztve ]

(#68835) Diarmand válasza Bingisz (#68830) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem akarod megérteni a dolgot. Egyébként igen, becsmérlem, de azért amit csinál, nem azért ahogy "kinéz". Szakadéknyi különbség, remélem érzed.

Az ember mindig jobbat vár :(

[ Szerkesztve ]

(#68836) unravel válasza emre (#68804) üzenetére


unravel
őstag

"állandóan másban keresni a hibát."
Múltkor erre azonnal kötekedni kezdtél....Most meg lenyúlod a szövegem...
pfff :)) haha :) hehe :D hihi :DD

Tank Rally volt már?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#68837) scyllarus


scyllarus
veterán

A SU-152 melyik 122-es ágyúja tud 14 másodperc alatt 3-at lőni? Mert akkor azzal kellett volna használnom, 5s alatti töltésidővel jó az, nem a trollal végig...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#68838) Bingisz válasza dfsz34 (#68833) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát, én mondjuk nem vagyok annyira jó példa, mert nekem az ESL-ből jön a gold, nem a klánból. De amúgy ha megnézed az accomat, egyedül a KV-5-ért fizettem anno, azon kívül minden kapott goldból van, valamint lassan másfél éve prémmel játszok, amit szintén kapott goldból aktiválok.
Egyébként a top klánok el tudják látni egy hó prémmel az aktív játékosaikat. (Mi nem, mert nálunk alacsony a CW aktivitás.)
Viszont például a mostani kiseventen a mi klánunkból 10 ember kapott 112-őt (más magyar klánból senki nem kapott), valamint 37 ember T23E3-at. Viszont a tagjaink nagy részének már megvolt a T23E3 úgyhogy ők fejenként 7000 goldot kaptak. Valamint a klán kapott 50.000 goldot is az összesített 8. helyért. Szóval minél jobb a klán, annál kevesebbet költenek a játékra.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68839) rlazol válasza D1Rect (#68827) üzenetére


rlazol
addikt

felsőbb szinteken a játékosok nagy része játszik klánokban, ők többnyire T8+, ahol már nehéz kitermelni a csata bekerülési költségeit. Az ő garázsukban biztosan megtalálható épp ezért jópár prémium jármű, prémium acc. stb.
Nyilván jelentős bevétel a napi hülyékből is, de a klánozók is komoly forrást jelentenek. Nem tudom, melyik a több, de tudom, h egyiket se akarja csökkenteni a cég.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#68840) D1Rect válasza rlazol (#68839) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez oké, de a klánosok a játékosbázik 0.01% körül mozoghatnak. ;)
Nagyon-nagyon sokat kéne költeniük, hogy összemérhető legyen a casualokkal, akik minden hónapban dobják be a 10€-t a prémiumra.

(#68841) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ammorack nélkül 665 dmg?? :Y

(#68842) Bingisz válasza ddt500hu (#68841) üzenetére


Bingisz
addikt

Replay van? Mert szerintem ammorack volt, csak nem repült le a tornyod.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#68843) ddt500hu válasza Bingisz (#68842) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nyilván de miért nem? Robbanás hang se volt. Replay van.

[ Szerkesztve ]

(#68844) Lunky88


Lunky88
tag

Újdonsült WT auf E100 tulajként kérdezem hogy milyen skilleket érdemes kiosztani a legényeknek? Plusz még az is érdekel hogy mit érdemes felrakni rá. (Fejlesztett célzórendszer, repeszpáncél, periszkóp pl. jó lenne? )

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#68845) jr1994 válasza Lunky88 (#68844) üzenetére


jr1994
addikt

BiA, 6. érzék, javítás mindenkire, helyzetfelismerés, biztonságos elhelyezés, adrenalin roham, irányított ütközés :D, fegyverkovács. Nálunk ezek vannak.

Felszerelés repeszpáncél, álcaháló, periszkóp. Célzásgyorsító szerintem még a 15 centis ágyúhoz sem kell, a 12,8-ashoz biztosan nem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#68846) Lunky88 válasza jr1994 (#68845) üzenetére


Lunky88
tag

Az a repeszpáncél mennyit ér a gyakorlatban? Kevesebbszer sérül a legénység tőle? Azért gondolom ha egy arty telibever nem sokat segít. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#68847) Iron Funeral válasza ddt500hu (#68843) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem mindig repül le a tornyod, valamennyi % esélyed van erre de nem mindig történik meg.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#68848) SchumiBácsi válasza Tuco Ramirez (#68815) üzenetére

Nem csak illúzió, gyakorlati esélye nulla. Ha volna minden országra 2-4db szerver, nem pedig egy kontinensre 2(!), akkor egy nap lehet többször is összefutnál ugyanazzal a játékosokkal akikkel, akiket megismerve lehetne egy alapszintű taktikát alkalmazva játszani és véletlenül kialakulhatna egy közösség is. De mivel nem így van, nekem egyre inkább botmatch az egész, mert 2kezemen megszámolom 1év alatt hányszor láttam ugyanazt a játékost. Ehhez jön az MM, RNG, és még kitudja mi, és képes egy teljesen zöld headline is elhasalni, mert most épp a paradicsommal van az rng... Sztem ebben a mostani formájában hosszútávon ez játék max a fejlesztőknek jó, mert aki jó akar ebben lenni de nem fizet, akkor több ezer órájába is kerülhet mire elér egy valamennyi helyzetben használható tudást és gépparkot. Aki meg egyből hi-tech cuccokat akar, rákölt egy halom pénzt, durrogtat egyet kettőt és megy is aludni nem foglalkozik azzal hogy nyert-veszít, cserébe pénze bánja.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#68849) jr1994 válasza Lunky88 (#68846) üzenetére


jr1994
addikt

Háát mi hárman játszunk egy accban és jómagam nem igazán szívlelem ezt a német acélszörnyet így keveset megyek vele, szóval nem biztos hogy teljesen mérvadó amit mondok de végül is ez a repeszpáncél lényege, nem? :) Elvileg ad plusz védelmet a legénységnek.
De nincs is nagyon más értelmes felszerelés, töltésgyorsító nincs, stabilizátor nincs (erre nem is kéne). Az álcaháló jól tud jönni meg a periszkóppal együtt 552m látótáv is elég király.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#68850) Lunky88 válasza jr1994 (#68849) üzenetére


Lunky88
tag

Én most arra gondoltam hogy lehet felrakom a távcsőt meg a periszkópot is, plusz még egy álcahálót. Ja meg veszek rá álcafestést is.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.