Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#67051) #43783936 válasza h1mpi (#67047) üzenetére


#43783936
törölt tag

Temészetesen gyorsabbak, pontosabbak lesznek. Utána jönnek az extra képességek, mint pl. a 6. érzék. :D

(#67052) h1mpi válasza #43783936 (#67051) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megvettem a JgPz. IV-re a maxos ágyút, egyből jobban megy a game :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#67053) Angel1981 válasza jagada (#67029) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, a két dolgot nem tudom összeegyeztetni, az elsőre válaszolok.

Gyorsított legénységképzésnél az elv az az, hogy a legkevésbé tapasztalt legény a csata végeztével megkapja a tank XP-jét is, ennyi és nem több.
Ha be van kapcsolva, akkor minden körülmények között jár, akár szimpla meccs, akár duplázós / triplázós; a tank nem kap XP-t, mert az, ami neki járna, megkapja a legtapasztalatlanabb legény.
A "hozadék" free XP (20 "sima" tapasztalati pontonként 1) továbbra is jár.

(#67054) #95904256 válasza h1mpi (#67036) üzenetére


#95904256
törölt tag

Chi-Nu Kai nem rossz tank. Mivel a japán vonal jóformán közepes tankokból áll, így van egy jelentős előnye. Miután ledupláztad, tripláztad, ötszörözted a legénységet a napi első győztes csatával akkor szépen átpakolod bele és ezzel is leduplázod, triplázod, ötszörözöd. Premium tank esetén nem kell átképezni a legénységet! Ezzel a módszerrel gyorsabban fejlődik a legénység és különféle akciók esetén hamarabb tudod összehozni a kívánt XP mennyiséget. Ráadásul krediteket is jobba hozza a konyhára, mint a többi japó tank.

(#67055) Valentin90 válasza h1mpi (#67042) üzenetére


Valentin90
tag

Csatlakozom Angel kommentjéhez én is. Azt se felejtsd el, amit pár héttel korábban írtam, miszerint a prémtankokkal nem igazán lehet "tarolni" (kivéve az E25el és az FCM 50tvel, ha érted a módját). A prémtankok elsősorban legénységképzésre és kreditfarmolásra jók.

(#67056) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az, hogy lehet, hogy a Matildám Elit tank lett? Eddig még soha nem lett iylen semelyik, pedig azokat is kifejlesztettem?!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#67057) fradi81 válasza h1mpi (#67056) üzenetére


fradi81
veterán

akkor lesz elit egy tank ha minden modult kifejlesztesz utána+a tankokat is.

moto g72, Ninebot d28e

(#67058) rlazol válasza h1mpi (#67056) üzenetére


rlazol
addikt

fradi81-hez csatlakozva, a hangsúly a MINDEN modulon és az ÖSSZES abból eredő tankon van.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67059) h1mpi válasza rlazol (#67058) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért nem értem, mert csak egy álcaháló van rajta semmi több :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#67060) rlazol válasza h1mpi (#67059) üzenetére


rlazol
addikt

nem a boltban, kreditért megvehető felszerelésekről beszélünk, hanem az XP-ért kifejlesztett modulokról. Tudod, amit csak akkor tudsz megvenni kreditért, ha előtte kifejlesztetted.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67061) h1mpi válasza rlazol (#67060) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja értem... Az ELIT rangtól létezik, hogy jobb lesz a tank vagy ez csak placebo? :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#67063) rlazol válasza h1mpi (#67061) üzenetére


rlazol
addikt

csak önmagától az elit státusztól nem lesz jobb, tudtommal. De ha az utolsó fejlesztés modul volt és nem tank, és azt a modult rá is tetted, na ATTÓL már lehet jobb.

ha elit, kapcsold be a legénység gyorsképzését, ha nem akarod a képződő tank XP-t goldért free-re konvertálni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67064) Diarmand


Diarmand
senior tag

A Superpershing még mindig jó. Élvezetes dög, na! :DDD

Két egymás utáni ász kör :)

A vicc az, hogy a második képen lévő sebzésből vagy 1700-at vakon lőttem :D

(#67065) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok!

Not enough funds to create a clan. miért irja ki ezt? pedig minden sornál pipa van (klán alapítás)! :????

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#67066) Simi37 válasza [HUN]-Kisa (#67065) üzenetére


Simi37
őstag

Meg van a szükséges 2,5k arany? (Funds = tőke) Magyarul azt írja nincs elég tőke -> nincs elég arany.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#67067) [HUN]-Kisa válasza Simi37 (#67066) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

azt irja hogy 1000 gold kell az alapitáshoz és 1400 van nekem!
By creating a clan you agree to observe rules and pay 1,000.

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#67068) Simi37 válasza [HUN]-Kisa (#67067) üzenetére


Simi37
őstag

Érdekes...itt nem azt írja: "Creating a clan costs 2500 gold"

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#67069) [HUN]-Kisa válasza Simi37 (#67068) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

akkor most mi a franc van?

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#67070) rlazol válasza [HUN]-Kisa (#67069) üzenetére


rlazol
addikt

eltérő szerverek=>eltérő árak? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67071) [HUN]-Kisa válasza rlazol (#67070) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

De nem értem ott van a képen, hogy 1000 gold és 1400 goldom van akkor miért nem engedi megalapítani?

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#67072) Kakumix válasza [HUN]-Kisa (#67069) üzenetére


Kakumix
senior tag

A Stronghold mód bevezetésével együtt 1000 aranyra csökkentették a klánalapítás árát (nem tudom ez meddig él/élt).

Legyen szép napod!

(#67073) [HUN]-Kisa válasza Kakumix (#67072) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

én ezt értem de kivan irva hogy 1000 gold és 1400 am van akkor most mit csináljak? csak ezért vásároltam goldot.... irjak ticketet egy supportnak?? vagy mi?

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#67074) Simi37 válasza rlazol (#67070) üzenetére


Simi37
őstag

Á mellényomtam de EUn ugyanez...fura. Lehet 1000 van írva és 2500at kér. Volt egy akció mikor 1000 volt 2500 helyett de szerintem már vége van és lehet nem lett visszaírva 2500ra... :F

(#67073) [HUN]-Kisa: "Írjak ticketet egy a supportnak??" Szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#67075) Kakumix válasza Simi37 (#67074) üzenetére


Kakumix
senior tag

E szerint október 1-ig 1000 arany a klánalapítás, szóval írj a supportnak, de inkább próbáld meg holnap is.

ui.: [HUN]-Kisa lett volna a címzett, ha sikerül eltalálnom :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#67076) [HUN]-Kisa válasza Kakumix (#67075) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Na hát csak sikerűlt nem tudom mi volt a gond de sikerűlt.

el is kezdeném akkor.

-----------------Hozz Egy Liter Pálinkát megnyitotta kapuit.------------------
---------------------------TAGFELVÉTEL AKTÍV!-------------------------------------

Ha hozol egy Liter Minőségi Pálinkát és
-elmúltál 18 éves
- legalább az utolsó 1000 csatád WN8 értéke eléri az 1100-at.
- és legalább 2 db ESL és CW képes Tier 8-as Tankod van a garázsba
- és még emellett legalább 1 db Tier X-es CW Képes tankkal is rendelkezel
- aktívan használod a Teamspeak 3 programot.

Akkor nálunk a helyed.

Frissen alakult Pálinkát imádó emberek jelentkezését várom. (persze akik nem szeretik azok is jöhetnek.)

Amit nyújtani tudok:
- Az egy liter pálesz amit én hoztam. :)
- Saját Ts3 szerver.
-Idővel jó és családias légkör.
- Idővel cw és még sok más dolog.

Ui: Ha nem jó a pálinkád inkább ne is gyere.

Ha valakinek van kedve akkor keressen meg itt vagy ingame: Walakyy

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#67077) mbazsi válasza [HUN]-Kisa (#67076) üzenetére


mbazsi
tag

Leírnátok, hogy mely tankokra gondoltok, amikor azt írjátok: "ESL és CW képes Tier 8-as Tank", "Tier X-es CW Képes tank"?
Néhányat ismerek, csak jó lenne összeszedni az összeset. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#67078) Diarmand


Diarmand
senior tag

TOG II a legnagyobb!!

(#67079) [HUN]-Kisa válasza mbazsi (#67077) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Helló ment p.ü.

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#67080) jozefgucci1 válasza [HUN]-Kisa (#67076) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jól hangzik ez a dolog csak az a kérdés , hogy a hozott anyagot azzal mi lesz ? Mikrofonon keresztül csepegtessem be a TS-be vagy mi ? :DDD

Tréhómosoktól kérdezném , hogy tegnap este óta van e javulás , mert én még rápróbáltam éjfél előtt és ugyan úgy laggolt a játék ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#67081) h1mpi válasza jozefgucci1 (#67080) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Biztos torrentnek hiszik és blokkolják :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#67082) szbalogh válasza h1mpi (#67047) üzenetére


szbalogh
őstag

Én soha nem adok el prémtankot. Hely van, akkor meg miért adnám el? Kreditet bármikor farmolok...
A Chi-Nu Kai-t például sógoromtól kaptam karácsonyra :)
Már van vagy 25 prémtankom... Az FCM 50-et nyertem, az SP-t eventben kaptam, T23E3 kampányban lett meg a többit mindenféle gold nyereményből vettem leárazáskor. A kicsik közt van olyan amire még csak rá se kattintottam, de jó, hogy meg van :) Itt a mostani cw kampány, ha meg lesz az 5500 gold megveszem az Excelsiort és a Valentine-t és meg is van az összes T5-ig :)
Következő páciens a Type-62 lesz... remélem.

Jah, tegnap a PPD igen jól szerepelt a CW-ken. Jómagam 41-ik is voltam a fame-listán a ONE és Tesla mögött :) Most is 600 alatt vagyok úgy, hogy az esti cw-ken nem is mentünk. SZóval aki szeretne nálunk kampányozni szívesen látjuk ;)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#67083) h1mpi válasza szbalogh (#67082) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én se adom el, max néha tolok vele egy kanyart. A JgPz. IV-el több kreditet tudok össze szedni, mert rá kellett jönnöm, hogy a medium tank nem illik a játékstílusomhoz. Vagy kempelek hátulról vagy megyek előre a heavyvel, de középen nem szeretek menni a tömegben, mert tuti engem szednek ki mindig :P Medek közül egyedül a Matilda jön be a meggymagköpő ágyúval, mert az gyakorlatilag egy TD pontosságával lő és a páncélja is erős Tier4-5 tankok között.

(#67084) jozefgucci1 : Nem gondoltam ám komolyan, ez miatt nem blokkolhatják. Ez azért érdekes, mert tegnap EU1 és EU2-t is próbáltam Digivel és 20-30 ping között volt. Én se értem, mert, ha a szolgáltatónál van a hiba, akkor minden külföldi szervernek magas pingel kellene mennie, nem csak a WOT szervereknek.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#67084) jozefgucci1 válasza h1mpi (#67081) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt nem hiszem mert az hasít mellette-helyette ,de a játék valamiért nem akar .Érdekes , hogy csak ez nem mert , BF4 és a gyerek Minecraft-ja nem lagol szóval nem értem .

Mostanábal elég sok E25-öt látok és kedvet kaptam én is , hogy megvegyem egy esetleges akcióban . Mennyire használható ?Nyilván sok a pro aki tolja pont a napokban volt egy csatám ahol az ellenél Tier7 ben volt három szakaszban . A végére én maradtam AT7-el egyedül egy másik E25 ellen . Sajnos befoglalt , mert hiába értem a foglalókör szélére nem láttam .

H1mpi .: TS-en a pingem 8 volt és ugyan ez speedtestel mérve is , de játékban 100 felett .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#67085) Bingisz válasza jozefgucci1 (#67084) üzenetére


Bingisz
addikt

Tegnap nekem csak EU2 laggolt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67086) szbalogh válasza jozefgucci1 (#67084) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha ilyen laggolás van érdemes lehet egy VPN szerveren keresztül megpróbálni. Kicsit nagyobb lesz a ping (nekem ~30 helyett ~80) de legalább az stabil és megszokom. Jobb mintha a 30 és 150 között ugrál. Nekem mindkettőszerveren voltak szokatlan laggok, mint az utóbbi 2 napban. UPC

Nick: HE_Storm

(#67087) Flayer válasza jozefgucci1 (#67084) üzenetére


Flayer
senior tag

Na nálunk is megy a gyereknél a Minecraft alig tudok WOT-ni!
De megkezdődöt a suli így nem kell előjegyzés a géphez a tankozni szeretnék!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#67088) jozefgucci1 válasza Flayer (#67087) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálunk is egész nyáron ez ment :) A gyerek harcolt hogy minecraft legyen aztán meg én kerültem sorra . Akkor pedig jött az asszony hogy jó de most már inkább vele kellene foglalkoznom . Családos emberként nem könnyű lavírozni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#67089) Habib[HUN] válasza jozefgucci1 (#67088) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ismerős érzés. Nekem csak azzal kiegészítve, hogy az asszony rákapott a Minecraft-ra mostanában. Csak tudnám mit élvez az egész napos áskálódásban, és kopácsolásban.. Bezzeg ha szörnyet talál, azt nekem kell agyoncsapnom mert ő fél tőlük. :DDD Pedig egy időben gondolkozott azon, hogy Wot-ozzon. Fel is ajánlottam egy invite kódot neki, de végül nem élt vele. Túl pacifista. Viszont állítása szerint a Wot az a program, amit a legjobban el tud viselni. Egy BF-nél pl a folyamatos fegyverropogásnál már fülesért kiált. A ME dialógusai miatt nem tud másra figyelni miközben játszom. A Wot ehhez képest csendes őrültek sportja, főleg hogy már nem klánozom.

(#67090) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nem tudom volt e már így berakom .: Supertest Tank változások

Ahogy így olvasgatom az IS-ből jó kis gép lesz lehet visszaveszem kipróbálni . Viszont pont a héten jutottam el oda , hogy a T57H megvegyem és most azért szépen kurtítottak rajta .

Habib .: Nálam az asszony nem támogatja a játékot és elég nehezen is viseli . Csak komoly kompromisszumok árán tudok leülni néha .Eddig nem volt gond mert más volt a melóm , most irodai munka mellett csak este jutok oda a gép elé.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#67092) Habib[HUN] válasza jozefgucci1 (#67090) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nálam elfogadta azt, hogy ez a pihenésem része. Egész nap emberekkel dolgozom, esténkén végre jó le is lőni őket. Mondjuk már 3,5 éve szokja a wot-ozást. Előtte meg volt más. Tudja jól hogy egy kocka az élettársa.

Apropó AMD APU-s rendszeren játszik valaki a játékkal? Érdekelnének a tapasztalatai.

(#67093) scyllarus válasza #40993792 (#67091) üzenetére


scyllarus
veterán

Gyerekek Minecraft, asszony meg eltűri a wotot :) De nálam is fülessel mindent.
Családos embereknél úgy látom, ez a megszokott.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#67094) szallasi007 válasza Habib[HUN] (#67092) üzenetére


szallasi007
őstag

Szia, 6600K-val 8 giga rammal próbáltam r9 270x-el. Borzalmas volt max 40 fps, mindegy milyen graf beállítások mellett. Azóta i5 lett és hibátlan, az más kérdés hogy ugyanolyan béna maradtam ;)

(#67095) Habib[HUN] válasza szallasi007 (#67094) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Köszi az infót. VGA nélkül próbáltad? Mert engem igazából az érdekelne. Elegem van a nagy gépházból, kicsi kompakt ssf házas gépet akarok. Oda meg egy tisztán APU-s rendszer illene. Pont a vga-t és a fogyasztását akarom megspórolni. Mondjuk a jelek szerint még nem tudom ezt megtenni.
Jelenleg egy FX6100-es dolgozik egy 7790 társaságában. Hát valahogy nem vagyok meggyőzve a teljesítményről. Míg egy BF4 gyönyörűen elfut, meg minden más is. A Wot persze köhög...

(#67096) sith7 válasza Habib[HUN] (#67095) üzenetére


sith7
nagyúr

Hogy érted, hogy köhög ?
Milyen felbontáson ?

(#67097) gilfoyle válasza Habib[HUN] (#67092) üzenetére


gilfoyle
őstag

Én játszottam régebben egy 5800K-n, 8GB 1600-as RAM-mal.
Full HD-ban minimum grafikán 70-80fps volt.
1600-on közepes felbontásban 50-70 fps.
1440 közepes grafikán max 80fps.

Most notebookon i5 3320M integrált HD4000 1366-on 30-70fps, 1600-on 50fps max minimum grafikán. De játszható.

[ Szerkesztve ]

(#67098) Habib[HUN] válasza sith7 (#67096) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

1920x1080. Cirka 35-45 közötti fps szám. Viszont néha vannak szépen fps droppok. Közepes grafikai beállítások. (8GB ram, win8.1. SSD) Egyszerűen bosszant a dolog, hogy minden más meg gyönyörűen elfut.

Ez viszont biztató: obga
Lehet hogy még a végén belevágok a cserébe.

[ Szerkesztve ]

(#67099) dfsz34 válasza jozefgucci1 (#67090) üzenetére


dfsz34
őstag

"A T71 könnyű tank és T69 közepes tank T185 ágyújának ára 63k-ről 73k-ra növelve."

Azt még megértem, ha a tankok paramétereivel foglalkoznak, de ez most komolyan miféle változtatás, hogy megemelik egy ágyúnak az árát 10k-val. Egyszerűen nem hiszem el, hogy van ember, aki ezzel foglalkozik, az értelmét meg nem is látom :) Hihetetlen komolyan, milyen apró dolgokkal is képesek foglalkozni.

(#67100) Pug válasza Habib[HUN] (#67098) üzenetére


Pug
veterán

Mivel a WOT "fantasztikus" és "naprakész" motorja nem ismeri a többszálú feldolgozást, így sajnos ez van, bizony nálam is van olyan map, amin full grafnál beesik 30 fps-re a játék FHD mellett, egy 290X és egy 4.5-ön járatott FX8320-as vason. Vicc... :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.