Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#67101) Departed válasza dfsz34 (#67099) üzenetére


Departed
őstag

Ez azért is furcsa, hogy a T71-nek ugye nem, de a T69-nek az a stock gun-ja, tehát annál nem is kell érte fizetni. Vagy ott a tank árát növelték 10k-val? :F

(#67102) bigobert válasza Habib[HUN] (#67098) üzenetére


bigobert
tag

Tudom, hogy AMD APU érdekel, de amúgy is meg akartam osztani egy friss tapasztalatot.

Tegnap cseréltem a procim (Athlon 750k) egy i5 4670-re. A videokártyámat (7770) már vissza sem szereltem egyéb okból, így az integrált HD4600-on próbáltam ki a wot-ot, 2*4GB 1600MHz memóval, SSD-vel.

Alap grafika, 1920*1080, 100% render, 110° látószög, AA off, huzigáknál "maxra" húzva minden. Severogorsk-on nem ment 45fps alá, és általában 50 felett volt. Siegfrid line-nál volt hogy lement 40 körülre, sőt, ott volt fps drop 30ra egy-két másodpercre, de a meccs nagyrészében 40(-55)fps felett volt.
x2 AA-nál egyből ment 17 fps-re.

A 750k a 7770-nel ugyanezekkel a beállításokkal x2AA-val tudta ugyanezt.

for the record :DDD

(#67103) sith7 válasza Habib[HUN] (#67098) üzenetére


sith7
nagyúr

sajnos ez így van, nekem is kb. így fut, hasonló beállításokkal

(#67104) dfsz34


dfsz34
őstag

Mai örömködésem is megvolt, már "csak" 22 csata kellett a med küldetéshez, de jó is, hogy ilyen hamar végeztem, mert csak este tudok újra játszani.

Bár nem szoktam képregényt betenni, de ebben a csatában kiakadtam a társakra nem kicsit, de nagyon. A lóri arty, a t34-3 meg a jt8.8 meg a talán még a jp2 is reportolással fenyegetett, szerintem meg is tették, csak tudnám mit írnak indoknak.

Az ellen scout elfutott hátul és kiszedte az artyt, próbáltam leszedni, de nem tudtam kilőni. Én középen voltam a szokásos déli "kempelő" dombon az E7-ben, ahonnan nagyjából a pálya 80%-t be lehet lőni. Nem fogok odafutni az artyhoz délre a sarokba vissza, ráadául a dombról tudom lőni a scout-ot, ha elindulok, akkor meg a domborzat miatt nem látok rá. Na mindegy, utána az arty dühében vagy 3 percen keresztül nyomta a map figyelmeztetés gombot rajtam, teleszemetelte a chat-et. A másik kettő-három meg nem tudom miért rítt, nettó hülyék. Kergetőztem egy domb körül a t69-el, mert ugye táras tankot nem rohanunk le, illetve az indi tornya elég jól pattint (mondjuk a t69-é is, hogy rohadjon meg). A t34-3 megunta és lerohanta, ott is pusztult, ahogy kell és akkor meg én vagyok a hibás.

Ja és a legszebb, a jp2 a csata vége felé (3-2 tank maradt már csak) elbújt délen a házaknál. Külön könyörögnöm kellett neki, hogy legyen szíves csatlakozzon már a csatához, ha lehetséges, mert onnan semmit nem tud lőni, nekem meg már lefogyasztotta a hp-mat egy t28, nem tudok többet spotolni neki. Amúgy is, ahol volt, onnan nem tudott lőni és odébb nem akart gurulni, hogy rálásson az ellenfélre, kiváló egy játékos. Szerencsére elindult és ki tudtam kapni a t28-t, különben elúszhatott volna a csata könnyen.

Mondom nekik nézzék már meg a csata után az xp összesítő táblázatot, hátha értelem gyúl a csöpp agyukban. Nem hiszem, hogy megtették.

Az odáig rendben van, hogy rengeteg mostanában a hasznavehetetlen semmirekellő a játékban, de hogy eljutottunk oda, hogy még FC-nek is képzelik magukat és agyba-főbe riportolnak mindenkit, ez kezd túl menni minden határon.

[ Szerkesztve ]

(#67105) h1mpi válasza Habib[HUN] (#67098) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem tudom nálam simán fut. Ha kikapcsolom a vsyncet, akkor 100-110 fps, ha bekapcsolom, akkor fox 61-en áll a mérő meg se mozdul lefelé.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67106) zsolthee válasza jozefgucci1 (#67090) üzenetére


zsolthee
senior tag

Az IS-en 122mmes a top löveg. A 100-ast hiába buffolják, azért nem érdemes visszavenni szerintem.

Tegnap nekifogtam én is a farmolásnak, mert kicsit leégtem anyagilag. A T34-el tizenegynéhány meccs alatt összeszedtem 1 milliót...prém account-tal mondjuk. Plusz benne volt 2 kör E25 meg egy T49 és KV1S szorzós kör. Ezt csak azért írom, mert a prém tankért kapott 150ezer kismiska, nem éri meg eladni.
Egyébként egyszer lehet kérni 1db prémimum tank visszaállítást a supporttól!

(#67004) vhw
Értem én, hogy kell a spottolás a light tankokkal, de az mégsem állapot, hogy amint elkezdődik a csata Malinovkán, bejön egy light középen vagy szélen és rögtön szétkapják az ellenséges TD a lassabb járműveket.
Fedezéknek meg néhány romos, lyukas épület. Vicc. Alacsonyabb szinten még ok, mert ott még van idő helyezkedni, de tier8-9-10 esetén már viccesebb a történet. Ott már van rendesen látótáv meg camo.

A Jackson mennyire hozható párba a HellCat-tel? Ugyan az az ágyú van rajt, mégsem annyira kedvelt.
Lassabb, rosszabb az álcája?

[ Szerkesztve ]

(#67107) vhw válasza bigobert (#67102) üzenetére


vhw
addikt

És fejlesztett grafon mi a helyzet? Próbáltad?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#67108) Mcray válasza zsolthee (#67106) üzenetére


Mcray
senior tag

Aki Malinovkán kezdéskor meghal, mert egy light bespottolja, az meg is érdemli.

20 000+ ezer csata alatt csak annyiszór haltam ott meg, amíg meg nem tanultam, hogy kezdéskor azonnal el kell onnan pucolni, mert jön a spot (vagy nem...)

A Jackson ellentétben a hellcattel, nem pukkan el egyetlen HE lövéstől. Alacsonyabb átütéssel rendelkező gépeknek szemből gondot okoz. Ritkán nagy lövedékeket is pattint. Cserébe lassabb. Számomra a sebesség is egy fegyver, így én a Hellcat-et preferálom, de sokszor sírok, hogy bárcsak Jacksonban lettem volna mikor egy lövéssel eldurrantanak.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#67109) vhw válasza zsolthee (#67106) üzenetére


vhw
addikt

A harminc ki tudja hány térkép közül van egy(!) ilyen, amin ezt el lehet játszani.
Mellette van legalább ~10 olyan, amin gyakorlatilag nem lehet mit kezdeni scouttal - egy alulfegyverzett med szerepbe kényszerítenek.
Van megint jó pár, amin néha összeakadhat egy jobb csata, ha olyan a csapat, vagy nem lakják be az ellenséges med tankok a terepet. (itt se a spoton van a hangsúly, csak elég tagolt a táj, hogy lehessen sunnyogva lőni - gyorsan lelécelni)

A végére marad olyan ~5 térkép (malinovaka, murovanka, prohorovka, highway, red shire) amin valóban lehet csinálni valami érdemi spotolást.

A jelenlegi irány meg az, hogy még ezek közül is heavy-baráttá alakítanak - a még ez után érkező friss térképekről nem is beszélve...

(És itt nem csak a könnyű tankokról van szó, hanem a páncélzat/torony nélküli TD-kről - Nashorn, Dmax, ARL stb... - lassan már nem lehet 200-300 méternél távolabbi lövést leadni; a tegtöbb T8 alatti TD pedig képtelen effektív harcra ilyen távolságból)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#67110) Poultier válasza Habib[HUN] (#67098) üzenetére


Poultier
tag

Hali!

Húgom gépében a 5600k + 4 GB DDR3 1600 kombó van, APU 1440*900 felbontás mellett közepes beállításokkal nem nagyon megy 40 fps alá, szerintem totálisan játszható, legalábbis nekem, aki laptopon 20 fps-el játszik. :DD

(#67111) bigobert válasza vhw (#67107) üzenetére


bigobert
tag

Fejlesztett grafon nem próbáltam. (Youtube-on néztem HD4600-os vidiket, és inkább a több fps mellett döntöttem.) Este ha lesz időm játszani, megnézem, végülis engem is érdekel :)

(#67112) Angel1981 válasza Habib[HUN] (#67092) üzenetére


Angel1981
veterán

"Egész nap emberekkel dolgozom, esténkén végre jó le is lőni őket."
Ez hatalmas! :C

#67099 dfsz34: biztos így történelem hű - valszeg találtak valami iratot időközben. :D

[ Szerkesztve ]

(#67113) bigobert válasza vhw (#67109) üzenetére


bigobert
tag

+1

Már csak a mozgás közbeni camo érték maradt... :((( Az egyetlen dolog, ami egyedivé teszi ezt a típust.
Egy 200m rövid csőben sajnos ez sem elég.
FTR-en olvastam, felmerült, hogy a felderítőkön kívül mindenkinek csökkentik a látótávját. Személy szerint üdvözölném. Kicsik a pályák, és gyakori a ~400m látótáv (Patton 410-420?).

A kör alakú render, vagy mi, is okozna meglepetést.

(#67114) KaLeun válasza dfsz34 (#67104) üzenetére


KaLeun
senior tag

Olyan 2-3 hete kikapcsoltam a csetet, biztos most is kaptam, mert amikor minden elveszett bementem (WZ-132) a Fisherman's Bay-i híd mögé. Itt megfullasztottam (+1 kill) egy T-62A-t és láncoltam/sebeztem egy AT-15-öt. Biztos nagyon fájt néhány együgyűnek, hogy nem haltam meg és végig ugattak.

Általában minden játékban ad valami pluszt a cset (amit itt simán kivált az xvm), de a WoT-ban csak szeméttel van teli s megy a fikázás/fölényeskedés/bűnbak keresés.

#67112 Angel1981: Én megértem. Én is dolgoztam ilyen helyen, s amikor olyanok akiket már gyerekkoromtól fogva ismerek úgy beszéltek velem, mint a kutyával (általánost el nem végzettektől a több diplomásig)... Nem vagyok haragtartó, de nem is felejtek.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#67115) Mcray válasza KaLeun (#67114) üzenetére


Mcray
senior tag

Szomorú voltam, hogy nekem soha sem jön össze olyan mint a Jingles videókban, hogy beszorulok valahová, és jönnek kivégezni, aztán ők halnak meg közben. Végre összejött. Leestem a víz mellé. IS-6 rám akart ugrani. Leláncoltam és úgy tartottam. Meghalt. Jött AMX 50 120. Derítettem. Kiszedték. Jött IS. Ha meghaltam volna, amikor rámesik, akkor a roncsom miatt nem esett volna bele a vízbe, ezért direkt leugrottam a szikláról, erre Ő is beesett velem a vízbe. Három kill 1-ért és még sebeztem is 900-at IS-6-ba. Simán megérte :DD Nyertünk

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#67116) dfsz34 válasza vhw (#67109) üzenetére


dfsz34
őstag

Arról ne is beszéljünk, ha mégis minden adott a spotoláshoz a pálya irányából, akkor még mindig kell hozzá egy csapat, amelyik legalább nem teljesen retardáltakból áll.

Most volt egy olyan csatám, sand river, támadás, nincs arty. Két scout volt én amx1390 és amx12t. A kis amx bement jó előre a dombokhoz és egész ügyesen spotolt. Én a középső nagy dombhoz és onnan. A kis amx szerzett 580 spot dmg én 560-t. Tier 9 csata volt. Erre mi a francot lehet mondani? Folyamatosan sptoltunk 5-6-7 ellenséget és ennyit bírt a csapat "összelőni". Hihetetlen, komolyan mondom, hogy már a point and click sem megy nekik, mert a legtöbb ellenfél nem is nagyon mozgott.

(#67117) zsolthee válasza Mcray (#67108) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ja? Heavy, TD dögöljön meg, mi? Után meg megy az SOS + tűztámogatás kérés....csak nem lesz kinek. :N
Van még olyan pálya, ahol ha meg sem mozdulsz induláskor, rögtön át tudsz lőni az ellenség bázisára???
Nem ezért az egy map-ért sírok, csak alapvetően onnan indult a dolog, hogy nagyon nem kiegyenlítettek ott az esélyek.

(#67118) Jolet válasza zsolthee (#67117) üzenetére


Jolet
őstag

van
Himmelsdorf középső utca

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#67119) Mcray válasza zsolthee (#67117) üzenetére


Mcray
senior tag

Mit nem értettél abból amit leírtam?

Leírtam, hogy ha én magam a lassú Churchill-lel biztonságba tudok húzodni, akkor más is meg tudja tenni ugyanezt olyan nehéz tankkal ami 40-nel is tud menni. Újra írom: Aki hülye, az meghal. Ennyi. Se többet, se kevesebbet nem írtam.

Ha szerencsém van, és nem komplett agyhalott csapatot fogok ki, akkor hiába jön felderítő át a mezőn, senkit sem veszítünk el.

Ha úgy kezdődik a csata, hogy én tier 6 vagyok és azonnal meghal 5 tier 8 nálunk, akkor tudom, hogy game over...vagy lehozom egyedül és tank ász a vége.

Sokkal komolyabb probléma az, hogy a maradék 9 csapattárs ott helyben feladja és padlógázzal átmennek a mezőra azzal a szöveggel, hogy "Ok, we lost. Kill me too. I want my tank back"

Az idiótáknál akik kilövetik magukat az elején sokkal jobban zavarnak azok a szándékos suicid barmok, akik előre feladják a csatát és a halvány reményt is elveszik, attól, aki tudja mi a dolga és le is hozná a csatát, ha elég időt kapna rá.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#67120) zsolthee válasza Jolet (#67118) üzenetére


zsolthee
senior tag

Igazad van, erre gondoltam én is. De ott azért rögtön tudsz húzódni jobbra, balra.
Nem áll a nagy semmi közepén az egész csapat.

(#67121) rlazol válasza dfsz34 (#67104) üzenetére


rlazol
addikt

dfsz: sz melyik map volt?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67122) Habib[HUN] válasza zsolthee (#67120) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ezen a mapon igazából az szívja meg, akinek valamiért nem tölt be időben a játék. Mindenki másnak van ideje fedezékbe húzódni. Nehéz tankkal amúgy is azonnal a hegynek veszem az irányt. Nem maradok ott a kezdeti agyaggalamb lövészetnél, mert könnyen én is célponttá válhatok.
Könnyű tankkal vagy gyors közepessel néha a pálya szélén a víz mellett berohanok felderíteni. Ha ügyes az ember akkor ott nagyon szép spot dmg-t tud összeszedni és túl is élheti. Feltéve ha fél úton nem találkozik egy hasonló elgondolású ellenféllel. Mert akkor már kellemetlenebb a játék.

(#67123) dfsz34 válasza Mcray (#67119) üzenetére


dfsz34
őstag

Be kell kapcsolni az automata tolatást még a csata kezdete előtt vagy azonnal berohanni a házak mögé, mert egy scout könnyedén kirohanhat a mező közepére kb 1/3 távolságra és a házakkal párhuzamosan elfut egyet, akkor ha kicsit is totojázik valaki, akkor fel spotolja. Kigyúrt legénységgel, ventivel, optikával mozgás közben is nagyon szép látótávjuk van még a kisebb tier scoutoknak is.

Persze ilyenkor be lehet kapni lövést, de a kockázat ellenére én mindig ezt futom meg scout tankkal. Utána meg kell lépni valamerre és lehet passzív scout helyekre menni vagy futni újabb kört, elmenni az oldalsó víz mellett stb.

A lényeg az elején tényleg nem szabad sokat totojázni senkinek, vagy fedezékbe vagy hátra, de induljon el.

(#67121) rlazol : az emlegetett, malinovka, két zászlós mód

[ Szerkesztve ]

(#67124) Mcray válasza dfsz34 (#67123) üzenetére


Mcray
senior tag

Ezt biztos, hogy nekem írtad? ;) Csak mert, én is pont ezt írtam az előző hsz-emben.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#67125) dfsz34 válasza Mcray (#67124) üzenetére


dfsz34
őstag

a +1 hiányzott at elejéről :)

(#67126) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Már megint nagy a pingem. Végre.

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#67127) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Malinovka, ha véletlenül bekerülök oda scouttal akkor már igen csak örülni tudok. Ilyenkor megy az első kör a mezőn és ha a csapat résen van akkor akár összejöhet 1500-2000 dmg vagy amennyit letudnak kapni, főleg ha az ellenséges scout máshol kolbászol az elején. Battal meg aztán tarolni lehet ott. Egyszer viszont csúnyán szétkapták a batmobilt már az első körnél :DDD két lánc egymás után és már halott is voltam, savazott rendesen a csapat miatta :)) Fél perc se volt.

Na hát lassan ez sem lesz már.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#67128) zsolthee válasza Mcray (#67119) üzenetére


zsolthee
senior tag

Nem a kis sárkaparó tankokról beszéltem. Tier 8-tól jönnek a bajok, ahogy azt korábban is írtam.
A csapat esélyeiről beszéltem, nem arról, hogy Te mennyire király vagy (én tier 6 vagyok és azonnal meghal 5 tier 8 nálunk, akkor tudom, hogy game over...vagy lehozom egyedül és tank ász a vége.) más meg mekkora idióta. Mintha csak profik meg barmok játszanának. Ez van WOT alatt is, másról sem szól a chat. GJ vagy Retard.

(#67129) malnabokor


malnabokor
senior tag

Nos, pályafutásom egyik legjobb csatája meddel :D

[link]

Linkesítettem. - Zsolt

[ Módosította: #40993792 ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#67130) Mcray válasza zsolthee (#67128) üzenetére


Mcray
senior tag

Igen néha jön egy Batchat, és spotol 12 000-ret, a mi kárunkra, de kell az is, hogy minden tankunk az oldalát mutassa az ellenfél felé. Ha ez a feltétel nincs meg , akkor nem spotol csak 1200-at...Ennek semmi köze, ahhoz, hogy én milyen jó vagy rossz vagyok. Arra, hogy más mit nyomkod Bangladesben a billentyűzetén, nekem nincs kihatásom. (Sajnos) :)

Amikor 10 csatából 9-ben utolsó vagyok a csapatomból (vannak ilyen napok...) és néha még nyerek is, akkor elég nehéz másként tekinteni a többi csapattársra, mint fa alatt rohadó hangyalepte barackra. Az meg, hogy ilyenkor a chat attól ég, hogy én mekkora retard vagyok, az meg no komment. :C Ha látnád, hányszor kapom meg egy nap :)

Pedig de. 1% profi. A maradék 99% csak halad egy utón a profizmus felé. Van, aki egyszer odaér majd, és van, aki menet közben annyi defektet kap, hogy feladja, és közli, hogy "Mindenki kapja be, én csak szórakozásból játszom, azért öltem meg 3 csapattársam a kezdő körben..."

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#67131) Lunky88


Lunky88
tag

KV4 tulajoktól kérdezem hogy milyen felszerelésekkel érdemes használni? Vert stab., gun rammer és spall liner jó kombó vajon? Én eddig azt gondoltam hogy ez egy közelharcra való tank, de sokszor a leglehetetlenebb helyeken lövik be (pl. lövegpajzs, géppuska a torony tetején) szóval lehet hogy messzebbről kéne lövöldözni vele. :F Tanácsokat kérek hogyan kéne használni ezt a dögöt, mert így megőszülök mire eljutok az ST-I-hez. :W

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#67132) Poultier


Poultier
tag

Ezt nem hiszem el, egyszerűen nem hagy a játék nyerni, telerakja a csapatot vérvörös siemkákkal, amik mennek előre, mint a lovak, az ellen kacsavadászat közben kikapkodja az összeset. Nem csodálom, hogy mindenki "f*ckin polish b*st*rd" jelzőkkel illeti az egész népet... Pihentetni kellene ezt az egészet, de nem köt le más online game :(

(#67133) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Az E-50M van annyival jobb mint az E-50 a Panther II-höz képest? Illetve E-50-re mi az ideális felszerelés kombó?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67134) jr1994


jr1994
addikt

Meglett a vk 3001d, igaz még stock de már látszik hogy jóban leszünk vele. Elsőre töltésgyorsítót és szellőzést tettem fel, harmadikra a kétféle távcsőben gondolkodok. Melyik lenne hasznosabb szerintetek?

Más: a hétvégi küldetés érdekes lesz, már látszik a játékon belül. A stabilizátorra meg a töltésgyorsítóra rámegyek, a többit meglátjuk. Priceless, hogy a célzórendszerhez artyzni kell és azt írja: a szükséges jármű nem áll rendelkezésre :)) hát nem is fog.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#67136) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Ez a tag végig campelte a meccset de lehozta nagy mákkal. Érdekes volt. Nem fogadtam volna magunkra.:

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#67137) zsolthee válasza Lunky88 (#67131) üzenetére


zsolthee
senior tag

Őszinte leszek, én sem szeretem igazából a KV4-et, a végét már muszáj volt free XP-vel kipótolni. ;] De aztán megszoktam a lassú gépeket és lehet már kitolnám végig rendesen.
Én a repeszpáncél helyett inkább célzásgyorsítót tennék fel a vert.stab+rammer mellé.
Sajnos a top torony teteje sem átlőhetetlen. >220 pen már átviszi, de a kialakítása jobb mint a stock-é, hajlamosabb többet pattintani.Ha az alját nem tudják belőni, akkor kemény dió. Lánctalp meg csak nyeli a lövéseket, sidescrape-re nagyon jó,

(#67138) otto14


otto14
senior tag

T1 Heavy - re mi legyen a 2. skill? Eddig 6. érzék + javítás van. 3. skill - nek legyen BIA? mellé meg egy venti? :D

asd

(#67139) Angel1981 válasza Lunky88 (#67131) üzenetére


Angel1981
veterán

Alapvetően jó, esetleg EGLD lehet a spall liner helyett.

A hiba egyébként nem Benned van, valaha (pl. amikor még csak aranyért lehetett venni prémlőszert) biztos nagyon jó vas volt, de mostanság az egyik leghasználhatatlanabb T8 heavy, ezt a statok is alátámasztják.
Nagyon lassú, HATALMAS, a páncélja igazából csak a lánctalp mentén jó, kicsi az alfája, (főleg a célzásidőhöz mérten), a toronytető meg papíron ugyan erősnek tűnik, de igazából már a T8-as vasak is belövik, vagyis lehet egy hatalmas weakspotnak tekinteni.
Baromi frusztráló tud lenni vele a játék, nagyon térkép, és leosztásfüggő.

Nincs sok csatám vele (a master már megvan), de általában azt tapasztalom, hogy vagy nevetséges sebzéssel elhullok, vagy olyan jó közepes sebzéssel, HP-t alig veszítve nyerek - ez a két véglet szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#67140) Plasticbomb válasza Habib[HUN] (#67095) üzenetére


Plasticbomb
addikt

atti_2010, ha jól emlékszem ezen a néven van fenn prohardveren valaki, aki APUn tolta a wotot. Keresd meg,kérdezd meg őt is.

De jó, végre egy változtatás, ami nekem is jó hír: T92 SPG buff! :D

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#67141) Departed válasza Angel1981 (#67139) üzenetére


Departed
őstag

Én szerettem a KV-4-et, majdnem 60% WR-rel váltunk meg egymástól. :K
De tény, hogy az ST-I jobban bejött, azt tartom a játék 3 legjobb heavy-je közül az egyiknek. :K
Meg jó az IS-4 is, ott csak a gundep tud hiányozni néha.
Lényeg ami lényeg: bőven megéri az a line, szeretem. :R

(#67142) ddt500hu válasza Departed (#67141) üzenetére


ddt500hu
veterán

Detto. 59%. 30 fokos szögbe kell állni és a lánctalp egy csomó mindent elnyel. :DD

(#67143) Lunky88 válasza Angel1981 (#67139) üzenetére


Lunky88
tag

Köszi ezek után már kevésbé érzem magam inkompetensnek a játékhoz. :D

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#67144) Djuree


Djuree
félisten

ez a puding és tea mi a rosseb? nem látom a raktárban. pedig van már egy rakatnyi elvileg. de hol?! megzabálták az emberek?

megvan! csak briteknél.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#67146) h1mpi válasza Djuree (#67144) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Váltogasd a tankokat és a raktárban látod majd.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67147) S.Copperpot válasza Djuree (#67144) üzenetére


S.Copperpot
tag

A depotban a consumables fülön is van szűrő, állítsd át, hogy mindent mutasson.

h1mpi: A szűrő átállítása nekem egyszerűbbnek tűnik... :)

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#67148) h1mpi válasza S.Copperpot (#67147) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az túl egyszerű :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67149) #95904256 válasza zozimoto (#67136) üzenetére


#95904256
törölt tag

Az sosem baj ha valaki a háttérből osztogatja a keneteket, csak legyen hatékony. Ne úgy tegyen, mint az előző 29 csatában a csapattársaim. Szokás szerint top tankok beálltak hátra, megvárták míg elhullik a csapat, aztán megküzdöttek a félhalott ellenféllel. Általában nem sok sikerrel, mert azok létszámban felülmúlták őket. Jut is eszembe, a mai 33%-os arányom után előveszem a Cruisert. Egyszerűen győzelem hiányom van. Demoralizálja az embert, hogy a sok hátulgombolós csapattársa miatt gyakorlatilag mindenféle értelmet nélkülöző puffogtatásba torkollnak a csaták. Támogatás nélkül, egyedül meg képtelenség lehozni egy csatát. Ha ilyen híg a társaság vagy genyó az MM, hívja mindenki úgy ahogy akarja, akkor püfölöm a kicsiket. Bocsi, de másképp nem érdekel ez a játék.

(#67150) S.Copperpot válasza #95904256 (#67149) üzenetére


S.Copperpot
tag

Én most abba is hagyom egy időre mert megőrült az RNG! :) Az utóbbi pár száz kör alatt sorrendben volt egy simán lehozós, soksebzős, sikerélményes szériám, ezután jött a kiteszed a lelked, de nem nyersz széria, 3500-4000-es átlagsebzéssel, éremesővel, vesztes körben 1200XP röpköd (Centurion 7/1-el megyek, a nagy csővel), azt hittem, annál keményebb nem lehet. 30% körüli WR, 2000 feletti WN8, vért izzadtam, mire ledupláztam a tankjaimat.

Most meg? Az MM besorsol ilyen 60-70% valószínűségű körökbe, folyamatosan T10 meccsek (T8 medekkel a lista aljáról külön élvezet :) ) lila toptankok oldalán, loholnom kell, hogy egyáltalán sebezzek... WR 60%, WN8 1000 alatt... Meglátom a leosztást: "Na mész te a p...-ba!"

Szóval kis szünet. Sajnálom, jól jött volna a legénység húzására a Type62, a WZ-ket egész megszerettem. :/ Azért továbbra is olvasgatlak titeket, meg lehet, hogy néhanapján megszáll a lelkesedés, de most már a végén kínomban röhögtem.

* Ööö.. a T8 meg a Centi7 úgy jön össze, hogy a Centi az elsődleges, de ha beszorul egy csatába, megyek egyet valamelyik 8-as medemmel, amibe kell az XP (Object416, T69 meg az STA-1).

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.