Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#67501) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Churchill I alap ágyújával 27/24 talált 105 dmg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67503) bigobert


bigobert
tag

Húzta már ki valaki közületek az Aufkl Panther-t teljesen stock állapotból? (Free xp, és áthozott modulok nélkül?)

Elég borzalmas grind-nak tűnik.

(#67504) Sanya válasza bigobert (#67503) üzenetére


Sanya
nagyúr

maga az egész tank annak tűnik. 135-öt sebző 154-es átütő erejű tank ami kerülhet t8-t10-be. A papírtankok ellen a bokorból talán elég valamire.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#67505) Bingisz válasza bigobert (#67503) üzenetére


Bingisz
addikt

Fullosan nagyon tetszik, csak kell neki a gold.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67506) bigobert válasza Bingisz (#67505) üzenetére


bigobert
tag

Láttam a replay-ed. Szép csata volt. Gondolom néhány modul átjött a med/heavy ágakról. Nálam az a gond, hogy csak a VK28-am van... Így teljesen stock állapotban, 67mm pennel elég ergya lesz.

(#67504) Sanya: Furcsa az egész, de jó a rof-ja. ...és hát ott van után a RU. :B

Ez, úgy látom free xp-ért kiállt! Viszlát úgy 500 csata után :D (vagy egy mekmenü árából hmmm...?!?! :DDD )

(#67507) .mf válasza Tuco Ramirez (#67491) üzenetére


.mf
veterán

Így van, a híres páncélzata csak az upper glacis plate, az tényleg elég sokat tud pattintani, de máshol, főleg T10-es mércével, papír. Simán átlövik a tornyot.

Skillek: nekem az a bevett módszerem, hogy elsőre snapshot és repair / camo attól függően, hogy milyen tank. Amint megvan az 1. + 40%, akkor parancsnok reset és 6th sense. Második skillnek repair akinek nincs, meg tanktól függően recon (randomban ez szinte minden tanknál jól jön), off-road driving (futkorászós, nagy ellenállásúnak - pl E50 is), clutch brake (lassan fordulóknak - E50 megvan nélküle). Amint megvan megint annyi, hogy reset után két teljes skill maradjon és még egy kevés, akkor 6th sense és snapshot, többiek repair / camo elsőnek, meg safe stowage ahol kell (Leo Proto pl), mindenkinek BIA, harmadiknak off-road, repair, recon.

Felszerelés: fogós. Rammer alap. Stabi ajánlott, mivel sokszor menet közben kell vele lőnöd, és toronyforgatásból eredő célzást is rövidíti. Venti is hasznos, bár már csak kicsiket hoz. De: randomban várhatod, hogy mások spotoljanak. Gyakran kell saját magad spotolnod - akár magadnak, akár a másoknak. E50 nem rejtőzködő, így annak inkább a coated optics lehet jobb a bino helyett.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#67508) Bingisz válasza bigobert (#67506) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát nekem a konisch anno még a VK3601-ről lett meg, a többi modul meg vagy a heavy vagy a med ágról. Szóval a torony és a lánc kellett csak. Mondjuk teljesen alapról tényleg szívás lehet, de ha másért nem is, akkor a RU-251-ért megéri végigszenvedni. :K

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67509) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Köszi a biztatást mindenkinek ;) Megpróbálom mielőbb átlépni, így vagy úgy.
Úgy csinálom ahogy a Stuggal, elbújok, aztán a bokorból osztom az észt. Meg kapom a kempernoob dumát :)
Tegnap sikerült leláncolva tartanom egy IS-3-at a 10,5-ös ágyúval, a csapat meg szétkapta. Minden lövésem sebzett 8-40-ig valamit, meg leszedte a láncot.

Így utólag már sajnálom, h kilencezer valahány XP-t beleöltem a 8,8-as ágyúba. Jól jött volna a JP-hez.

(#67510) Kakumix


Kakumix
senior tag

Csak én maradtam le arról, hogy 9.3-ban a lepattanó lövedék sebezhet? Akár azt is aki lövi? Mókás lesz így flankelni egy E-100-at vagy Maust. Vagy saroknál egymás mellé állni. Bent állsz a sarok mögött fedezékben, kimegy melletted a Maus és bepattintja rád az FV TD vagy egy arty lövését :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#67511) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Gondolom még nem volt mert friss .:Fejlesztői hírcsokor 91

Azért az a minimum rendszerigény az vicc .Viszont kíváncsian várom az öngyilkosok szankcionálását .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#67512) Chris0321 válasza Kakumix (#67510) üzenetére


Chris0321
addikt

Olvastam róla, érdekes lesz, nem csak az ap-val fog működni?

(#67513) Bingisz válasza Kakumix (#67510) üzenetére


Bingisz
addikt

"Bent állsz a sarok mögött fedezékben, kimegy melletted a Maus és bepattintja rád az FV TD vagy egy arty lövését."

Nem, mert mind a kettő HE-t vagy HESH-t lő az esetek 90%-ában.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67514) #35692544 válasza ddt500hu (#67493) üzenetére


#35692544
törölt tag

Arról nem is beszélve, hogy a másik td ágon a 7-es emil sokkal nagyobb szopás legalábbis szerintem
annak már 4x ugrottam neki de még a nagy ágyút sem sikerült kifarmolnom. :DDD
a jpanther meg egy nagyon jó tank már a tigris ágyúval is

(#67515) Mcray


Mcray
senior tag

Csak szerintem állati jó gép az MT-25?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#67516) Kakumix válasza Bingisz (#67513) üzenetére


Kakumix
senior tag

Igen ezt többször hallottam már hogy a HE nem pattan le, de tegnap is kívülről nézem a tankom, hogy áll az ellen mikor látom, hogy valami lepattant rólam. A bejövő lövéseket jelző mod szerint egy Hummel volt HE-vel a KV1S-ről.

Szóval csak az AP, APCR fog sebezni pattanás után? De bár nem egy lövéssel fognak kiszedni, azért a T30, E100 sebzését sem kívánom megkapni, miközben biztonságos helyen vagyok. Vagy szaladok a szerencsétlen felderítővel, hogy majd kilövöm a Maust vagy T95-öt, erre a lepattanó lövésem a saját láncom szedi le, kicsit ciki lenne így végezni a tolató Maus alatt :)
Hasonlóan szívás lesz bármilyen tank mellé bemenni, mert a hátul kempelők az álló vagy helyben forgó tankot még viszonylag gyakran eltalálják, azért a lepattanók a flankelőt eléggé meg..ják szóval, legyengíthetik.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#67517) Tuco Ramirez válasza .mf (#67507) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Köszi neked is a kimerítő választ! :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67518) GeneraL_XTX válasza jozefgucci1 (#67511) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én pont azt olvastam múltkor h a lövedékek pont hogy megszűnnek lövedéknek lenni, ha lepattannak. Ez a 9.3-ban lesz így.

(#67519) LobiDrg válasza mcwolf79 (#67499) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Okés én pár hét szünetet tartok.Itt akkor lehet nyerni ha az "isten is úgy akarja".Azért visszajárok olvasgatni a fórumot meg a videókat is nézem hogy képben legyek de nekem ez már sok amit csinál velem a játék...Addig is játszok valami mással :DDD

Hoppá bocsi a válaszért :B

[ Szerkesztve ]

(#67520) h1mpi válasza LobiDrg (#67519) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Voltam ilyen státuszban, aztán megvettem a T-150-re a fullos cannont. Megint lett értelme :D

(#67521) LobiDrg válasza h1mpi (#67520) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Nálam ez már hetek óta tart.Most nagyon teleszaladt :W

(#67522) szbalogh


szbalogh
őstag

"Hello Tank Commander,

Thanks a lot for contacting us!

We thank you deeply for providing us with the replay required. This was needed to ensure that no Twilight of the gods battle was staged to give a team extra Fame Points.

We reviewed the game, and it was indeed a great one! Of course, both you and your clan are completely free from suspicion :)

Good luck on the battlefield!"

Huh, azért paráztam.

Nick: HE_Storm

(#67523) Valentin90 válasza LobiDrg (#67521) üzenetére


Valentin90
tag

Nálam a 9.1 patch megjelenése óta tart a szívatás, mondjuk az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a 9.0 végén, 9.1 elején kezdtem el igazán többet menni a magasabb tierű tankokkal. Amikor sorozatban ötödjére szaladok bele olyan meccsbe, hogy 1 perc elteltével már 0:5 az ellenfélnek az marha frusztráló tud lenni.
Egyszerűen játszani kell, ha sok csatád van, akkor az MM mintha "kegyesebb" lenne hozzád.

(#67524) fradi81


fradi81
veterán

T9-10 tankok is szoktak leakciózva lenni?

moto g72, Ninebot d28e

(#67525) Jolet válasza fradi81 (#67524) üzenetére


Jolet
őstag

a hónap tankja 8-9-10 tier

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#67526) Simi37


Simi37
őstag

Diarmand csak neked :DDD Inside the Tanks: TOG II* unique historical footage trailer

(#67524) fradi81: Igen szokott lenni de elég ritkán. (A ToT-on kívül)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#67527) Valentin90 válasza h1mpi (#67520) üzenetére


Valentin90
tag

Ezek szerint újra visszajött a kedv a szovjet heavykhez? :U
Egyébként nem kell bosszankodnod azon, hogy a KV vonalat választottad az IS helyett. Az IS vonalon ugyan ott van a KV1S, viszont ilyen formában max csak 2-3 hétig marad, mert jön a 9.3, amiben teljesen átváltoztatják a tankot. Én is ezen a hétvégén még kiélem gyilkos hajlamaimat a Hellcattel és a KV1Ssel és utána eladom őket...a KV1est legalábbis biztosan, mert mennek a legények az ISbe. :)

(#67528) h1mpi válasza Valentin90 (#67527) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen viszajött. Vettem rá cuccokat is, illetve 110% lett a legénység is. Így egyből gyorsabb és pontosabb az egész. :K

[ Szerkesztve ]

(#67529) scyllarus válasza Valentin90 (#67527) üzenetére


scyllarus
veterán

A KV-1S helyett megkapod a KV-85-öt, ami a tesztszerón tapasztaltak szerint nem lesz rossz tank a 100mm-es ágyúval. Talán nem olyan OP, mint az eredeti volt, de nekem pl. jobban tetszik, én az eredeti Sportot utáltam, az IS-t is inkább a KV-13-ból húztam ki. Pont egy ilyen ágyút hiányoltam róla, gyors, pontos és nem rossz az alfa sem (a 250 ugyan jóval kevesebb a 390-nél, de a T7-es Tigris is milyen bitang a 240-es alfájával, T6-ban sem lehet kevés a 250). Nyilván több tapasztalat kell majd, hogy az összes változást értékeljem, de nekem így jobban tetszik, még a végén megtartom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#67530) Valentin90 válasza scyllarus (#67529) üzenetére


Valentin90
tag

Igen, néztem én is a tesztszerveren nyújtott teljesítményt a KV85-ről. A 100 mm ágyúnak a DPMje az, ami szerintem a legbrutálisabb! Viszont, bárhogyan is nézzük az az OP KV1S, amit most ismerünk, az meg fog szűnni (mondjuk nem bánom...) és egy 3 skilles legénységem csücsül most abban a tankban. Biztos érdekes lesz a KV85 is, de inkább továbbviszem a legényeket az ISbe, hogy egyszer, a Rio olimpia kezdésekor meglegyen az IS7em. :D

h1mpi: Jól van, kitartást a továbbiakhoz! ;D

[ Szerkesztve ]

(#67531) SchumiBácsi válasza scyllarus (#67529) üzenetére

Ha jól értelmezem akinek most KV1-S is van garázsban teljesen kifejlesztve, az kapja mellé KV85+garázshely? Mondjuk ez volna a logikus, mert újra kifejleszteni ami "már egyszer ki volt", kicsit unfair lenne :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#67532) scyllarus válasza SchumiBácsi (#67531) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem. Akinek a KV-1S ott van a garázsában, azt lecserélik KV-85-re, legénység átképezve, modulok a depóban. És ennyi. A T5-ös KV-1S ki lesz fejlesztve, de nem kapod meg.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#67533) SchumiBácsi válasza scyllarus (#67532) üzenetére

Azaz a KV1-S újra meg kell vegyem?

Valentin90 #67523: Ez mind semmi. Hétvégén felment a napi WR ilyen 60-70% körülre ami ebben a játékban nagy szám sztem. Na akkor vegyük elő a Grille löveget ha már ilyen szépen alakul minden. 1óra alatt 48% lett a WR és itt kikapcsoltam a játékot. Gőzöm sincs hogy lesz annál a tanknál perpill 29%-os WR-ből legalább 48% WR eladásra.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#67534) scyllarus válasza SchumiBácsi (#67533) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, a T5-öst újra meg kellene venned.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#67535) rlazol válasza szbalogh (#67456) üzenetére


rlazol
addikt

szbalogh - GRAT!

hogy szidjátok szegény JPIV-et :( én közel 400 csatát nyomtam bele, nem olyan rossz. De azért nem is megtartós.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67536) A Zéé válasza rlazol (#67535) üzenetére


A Zéé
addikt

nekem megvan már egy jó ideje, korábban azért nem használtam, mert a stug III g-ben húztam a legényeket, hogy meglegyen az első skilljük, de akárhányszor olvasok itt róla mindig elmegy a kedvem, hogy átültessem őket bele :D

Just a simple Lineman...

(#67537) Diarmand válasza Simi37 (#67526) üzenetére


Diarmand
senior tag

Úristen, úristen, köszi! :DD TOG II iz da best! [link]

(#67538) robogo81 válasza szbalogh (#67522) üzenetére


robogo81
aktív tag

Tényleg Gratulációm! :C
Ha a válasz nem sablonszöveg,akkor megdicsérték a klánt ,meg neked egy virtuális vállon veregetést adtak. :K

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#67539) SchumiBácsi válasza scyllarus (#67534) üzenetére

Remélem leakciózzák, mert akkor irgum-burgum :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#67540) h1mpi válasza A Zéé (#67536) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem olyan rossz azért, néha tudok meglepit okozni. De hatásos csak goldal tud lenni.

(#67541) scyllarus válasza h1mpi (#67540) üzenetére


scyllarus
veterán

Nemigen kell abba gold. Elég pontos az ágyúja, hogy a gyenge pontokra lehessen lőni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#67542) h1mpi válasza scyllarus (#67541) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tier8 ellen néha akkor is kevés. Viszont, ha azokat sebzed jól adja a kreditet és az xp-t

(#67543) fradi81


fradi81
veterán

4GB ram mellett akad nálatok a játék vinyó töltögetés miatt? Olyantól kérdezem akinek új gyors merevlemeze van.

moto g72, Ninebot d28e

(#67544) scyllarus válasza h1mpi (#67542) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem mondom, hogy nem kellhet bele a gold. "De hatásos csak goldal tud lenni." - én ezt vitattam :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#67545) h1mpi válasza fradi81 (#67543) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem akad ssd-ről megy.

Ez a Churchill I az alap ágyúval semmire se jó.... komolyan senkit nem tudok normálisan megsebezni vele... kész szenvedés mire összejön a normális ágyú.

[ Szerkesztve ]

(#67546) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A trollágyú ritkán adja de akkor nagyon. Sajnos kikaptunk. Vicc, hogy az ellenséges KV2-őt a csata végéig nem spottolták fel.

Relpay.

(#67547) zuchy válasza fradi81 (#67543) üzenetére


zuchy
őstag

Nem akad már, szerintem szoftverileg javították, de most egy WD Black 1TB-ról megy a játék, de nincs gond vele, amúgy már a javítás után is jó volt a régi vinyómmal is.

PC-STYLE.hu

(#67548) Bingisz


Bingisz
addikt

Csak egy kis apróság. A ZWACK ma megverte az RSOP-t a Valhalláért vívott harcban, és így az elsők között tudtuk befoglalni az egyik Valhalla területet a három közül, az OM és a BIA mellett. Igaz közben akadt egy kis problémánk, de ettől függetlenül mindenképp elismerésre méltó, hogy a srácoknak sikerült elfoglalni a csúcsot. GG!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67549) rlazol válasza Bingisz (#67548) üzenetére


rlazol
addikt

ugyan egy szót se értek belőle, de az lejön, h nagy dolog!
Gratula!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67550) aDamker


aDamker
aktív tag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.