Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#67701) emre válasza Cagm^c (#67700) üzenetére


emre
veterán

Nem, 1,5 a legénység és 1,1 a sima xp ahogy írva is vagyon az általad linkelt oldalon.

Hogy könnyebb legyen megérteni itt egy 8-as prém tank adatlapja ahol látható a credit és az xp factor

mondjuk amikor a kép készült még lehet nem prémium volt :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#67702) benvolio válasza krisz74 (#67669) üzenetére


benvolio
őstag

Nagyon jó! :C A fiam is kapott egy ilyesmi tortát: [link] [link] [link] :DD

(#67703) ddt500hu válasza emre (#67701) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ilyen már nincs is. :DDD

(#67704) krisz74 válasza robogo81 (#67696) üzenetére


krisz74
tag

Igen, 2 nap volt kb.
A virtuális valóságot várom már nagyon. :K
Talán 1 vagy 2 év.

(#67705) krisz74 válasza benvolio (#67702) üzenetére


krisz74
tag

Az is nagyon jól néz ki.

(#67706) krisz74 válasza Enzolord (#67698) üzenetére


krisz74
tag

Igen, sivatagit. ;)

Bocs a külön postokért.

[ Szerkesztve ]

(#67707) Simi37


Simi37
őstag

Diarmand emlékszel a TOGos promóra? Most lett kész a teljes :DD Fogyasszad egészséggel:
Inside the Tanks - The_Challenger presents "The TOG II*" - World of Tanks

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#67708) Valentin90 válasza Simi37 (#67707) üzenetére


Valentin90
tag

Wow! Ez nagyon király! Köszönjük a videó promót! :) :C

(#67709) benvolio


benvolio
őstag

A tegnapi "one shot"-ot most megbosszultam. Aki most megközelítette a körünket annak annyi lett, kivéve a Leopárd, mert az visszaszaladt resetelni, de nem jött össze neki. :DDD [link]

(#67710) h1mpi


h1mpi
nagyúr

ha veszek egy prémtankot a na.wargaming.net-en, akkor tudom itt az EU szerveren használni? Ott most akció van...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67711) mcwolf79 válasza h1mpi (#67710) üzenetére


mcwolf79
veterán

NNem, EU account - ot sem tudsz használni na szerveren.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#67712) emre válasza h1mpi (#67710) üzenetére


emre
veterán

A vodánál sem veszek telefont ha Telenor-os vagyok, hiába akciós.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#67713) h1mpi válasza mcwolf79 (#67711) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És abban az esetben, amikor megveszem a EU accountommal jelentkezek be, nem rendeli hozzá a tankot, amit veszek? Próbálta már valaki így? Mert eu szerveren játszok csak na oldalról vettem meg, mert jobb áron volt. ;]

(#67712) emre: értelek, de ez itt egy cég elvileg :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67714) vhw válasza h1mpi (#67713) üzenetére


vhw
addikt

Meg is vetted?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#67715) h1mpi válasza vhw (#67714) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem, nem merem csak rossz volt a ragozásom :B :D

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67716) mcwolf79 válasza h1mpi (#67713) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem EU account - tal be sem lehet llépni na szerverre.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#67717) h1mpi válasza mcwolf79 (#67716) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igazad van nem enged belépni a webshopba se..

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67718) Diarmand válasza Simi37 (#67699) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mi mást? Abból szerintem jutna mindenkinek egy szelet, aki ide jár a topicba :D

(#67707) Simi37
Köszi szépen, vacsora közben meg is lesem gyorsan :DD

Ma megint elővettem egy körre a TOG II-t és az eredmény ugyanaz, mint múltkor :) Legyőzhetetlen ;]

(#67719) Bingisz


Bingisz
addikt

Amíg bannolva vagyunk, megkértük a klán médiását Rosszpénzt, hogy töltse fel a legfontosabb CW csatáinkat a kampányról a jútyúbra.

Első körben a PTS elleni győzelmünk készült el: [link]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67720) Diarmand válasza Bingisz (#67719) üzenetére


Diarmand
senior tag

Jó videó, csak kicsit halk a beszéd az első harmadában és nem hallani a "technikai bemondások" miatt (Penetration és társai).

[ Szerkesztve ]

(#67721) zsolthee


zsolthee
senior tag

Csak nálam nem megy a Teszt Szerver? :F

(#67722) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Lehet hogy életem meccsét b.sztam el. :(


[kv1 bukta]

Meglehetett volna a 11 kill de elszúrtam.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#67723) scyllarus válasza zsolthee (#67721) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem sem, sőt másról is tudok, akinek nem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#67724) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Ennyit az arty témához. Mindenki döntse el, hogy szerencse vagy gyakorlat.

GW Tiger.P TankAce

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#67725) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az amcsi med tankokról mit lehet tudni? M2 Mediumnál tartok, de ez se nem erős se nem lő át semmit :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67726) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A mai nap elég jól sikerült. :D

(#67727) sith7 válasza ddt500hu (#67726) üzenetére


sith7
nagyúr

pár gold - ot ellőtél ...

(#67728) ddt500hu válasza sith7 (#67727) üzenetére


ddt500hu
veterán

???

(#67729) rlazol válasza ddt500hu (#67726) üzenetére


rlazol
addikt

miért nincs festés a tankon? Bia mennyire hasznos?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67730) sith7 válasza ddt500hu (#67728) üzenetére


sith7
nagyúr

nettó bevétel ...

(#67731) Diarmand válasza rlazol (#67729) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ezen nekem sincs, mert a Német Acél szépségét nem köll elrejteni :D

A BiA pont annyira hasznos, amennyire te annak tartod. Részben placebo, részben nem. Anno tesztszerveren végeztünk teszteket, hogy egyszer s mindenkorra eldöntsük, hogy használ e bármit is a BiA a különböző látható értékeken kívül, mint a töltés. Tudni kell, hogy kb 2,3%-ot gyúr a dolgokon, ventivel együtt ez ~5%.
Párosával néztük a gépeket, sok skilles legényekkel, egyiken volt BiA, a másikon nem volt. Néztük a gyorsulást, fordulást, toronyforgást, töltést, célzást, kanyarodást, miegymást. IS4, JagdpanzerE100 stb...

Lényeg a lényeg, hat a perk, kérdés mennyit. Nem sokat. Ha a gyorsulást nézem, akkor egy viszonylag hosszú, egyenes távon kijön, hogy a BiA-s tank, valamennyire lehagyja a másikat (fél tankhossz kb), de ezt nem nevezném mérvadónak. A töltésen egyértelműen és azonnal látszik a hatása, de annyira minimális, hogy nekem nem éri meg. A helyben forgásra ugyanez igaz, minimális a különbség, a célzásidő meg olyan kis érték, hogy abban észrevehetetlen ez az apró %-változás. A toronyforgásban nem láttunk különbséget, különösebben a kanyarodásban sem, ebben jobban segít a kuplung égető perk. Oké, a látótávot is gyúrja pár méterecskével, de arra megint ott van kettő skill is.

Összességében szerintem nem túl hasznos a BiA(+venti) kombó, mert egyrészt elvesz egy teljes skill-slotot, amibe sokkal hasznosabb specifikus cuccokat lehet választani, másrészt elvesz egy felszerelés helyet is, ahová - különösen nagy tierű tankok esetén - hasznosabb cuccokat lehet tenni. Rammer, Stabi, Optika, Háló, Csigaszem, EGLD stb...

(#67732) ddt500hu válasza rlazol (#67729) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hevy tankra nem igen rakok festést. T10-re megveszem az állandót és annyi. A BIA-t fel szoktam rakni ha már van 3 skill. Hogy mennyire hasznos? Nem tudom. Gyorsabban töltenek a fiúk és az jó érzés.

sith7 Ja a 183-as viszi a pénzt rendesen. Mentem vele vagy 10 kört az mind -20-50k. Abba csak goldot rakok. Meg a nagyokon mindenből a 20 000-es van.

(#67733) rlazol válasza Diarmand (#67731) üzenetére


rlazol
addikt

értve.
köszönöm.
nekem csak az artys legényeken van (94%on) mert ott másnak nagyon nincs értelme.

kérdés:
Prokhorovka, normál csata, felső indulás. Hegy alján a D9 mögött csücsültem egy bozótban, lévén a hegy előttem üres, mert az idióta BDR csak felment egyedül és persze kilőtték. A hegyen mögöttem egy Su-152 kempel. Óvatosan előmászok, de ugyanakkor a hegytetőn (F0-n) megjelenik egy KV1S 810 hp-n. Spottoljuk egymást, én húzok vissza, Su lő, KV1S meghal -810 Hp, jól látszott a felirat.
Csata végén nézegetem a számokat és a KV1Shez csak 400 akárhány spot van nekem bevezetve. Közelben nem volt más tank, a csapat többi része a vasút túloldalán küzdött.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67734) Bad Pritt válasza rlazol (#67733) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lehetséges, hogy a SU is spotolta veled együtt, a spotot pedig felezte a rendszer.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#67735) rlazol válasza Bad Pritt (#67734) üzenetére


rlazol
addikt

nem is tudtam, h spotot tud osztani. ha volt rajta kukker végülis láthatta,

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67736) Stunts666


Stunts666
őstag

A legénységet miként érdemes fejleszteni??? Cleverland szerint egy fajta szinte mindenre vagy menjen össze-vissza mindenféle???

(#67737) Pug válasza ddt500hu (#67726) üzenetére


Pug
veterán

Van neked életed? 50 meccs? :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#67738) Djuree válasza Stunts666 (#67736) üzenetére


Djuree
félisten

nekem mindig az első a javítás, artynál meg td-nél álca, aztán meg attól függően milyen tank. én a bia-t nem preferálom, kiszámoltam anno, nem éri meg, 4 skillesnél már talán, de nekem meg olyan nincs.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#67739) Sanya válasza Diarmand (#67731) üzenetére


Sanya
nagyúr

ezek azok a dolgok( venti+bia), ami keveset ad egy tankhoz, de mindenből egy keveset. gyorsabb, jobban fordul, gyorsabban tölt, gyorsabban javít, gyorsabban céloz, messzebbre lát, hamarabb észrevesz, de mindenből csak egy kicsivel jobb a többinél, de jobb!
Míg baszhatod az optikádat egy városi pályán, a ramming skilledet, ahol sniperezni kell, mert nagy nyílt területed van, semmire nem tudod használni a kuplungégetődet, vert stabodat, ha sniperezel, a hálódat, optikát, csigaszemet városi pályán, stb.

Nem mondom, hogy a többi felesleges, de míg a BIA és a venti mindig ad pluszt minden pályán, igaz nem sokat, én emiatt többre tartom.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#67740) Djuree válasza Sanya (#67739) üzenetére


Djuree
félisten

olyan mint a wd40, mindenre jó, de végülis semmire sem. :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#67741) ng0ofy válasza Djuree (#67740) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Sanyaval ertek egyet. Foleg med tamkokban csucsulok, es mindig az adott helyzettol fugg, milyen stilusban jatszok. Igy mindig mas jon jol. Egyebkent a t-44 pl. Szamomra olyan furcsan nehezen kezelheto volt, amig meg nem lett a bia. Ratettem a ateljes legenysegre es nost mar elvezetes vele menni. Szuperul forog, gyorsul, nem erzemagam vaknak es valamiert nem kapok allandoan egy hit ammo rack oneshot gyorshalalt.

(#67742) Tuco Ramirez válasza Diarmand (#67731) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

2,3%...? Nem úgy van, hogy a BIA és a venti egyaránt 5-5%-ot javít a dolgokon?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67743) Veatta válasza Tuco Ramirez (#67742) üzenetére


Veatta
aktív tag

Igen, de ez például a töltésidőt "csak" 2,3 %-al rövidíti meg, ennyi befolyása van a a legénység képzettségének a töltésidőre, és így tovább, minden tulajdonságot tekintve, csak pl a fordulékonyságot nem tudod így lemérni.

(#67744) Tuco Ramirez válasza Veatta (#67743) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Aha, értem. így viszont akkor az 5% megtévesztő adat.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67745) Stunts666 válasza Djuree (#67738) üzenetére


Stunts666
őstag

Tehát, akkor úgy fejlesszek, hogy pl. parancsnok kap egy 6. érzéket és a többihez javitást rakjak?

(#67746) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha valaki használja a WOT Assistant progit ios-en segítsen, mert a period, amit néz 2 days és nem tudom átállítani. Az elején egyszer megkérdezte azóta, ha rányomok nincs más lehetőség. Köszi!

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67747) #43783936 válasza h1mpi (#67746) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem a droidos verzió van, ott a kis naptár jelre kell nyomni és kiválasztani az időszakot.

(#67748) Diarmand válasza Sanya (#67739) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nézd, én pontosan tudom, hogy min mennyit javít, mivel megnéztük. Lemértük. Összehasonlítottuk. Már ahol mérhető volt az adat, az elhanyagolható különbség miatt, lásd célzásidő. Szép és jó dolog kijelenteni, hogy de hát ez mindenre hat! Meg, hogy látszik!
A töltés elhanyagolhatóan gyorsul, egyedül artykon és tárasokon éri meg, a célzásidőben láthatatlan, a gyorsulásban is csak akkor fogsz értelmesebb különbséget látni, ha zászlótól zászlóig futkároztok, stb... annyira kicsi a bónusz. Plusz ugye ott van a plaebo hatása is, ami szerintem sokkal erősebb, mint a tényleges hatása.
Az meg így hülyeség, hogy ezen a pályán nem tudom ezt meg ezt meg azt használni. Mivel nem pályára rakom össze a tankokat, hanem játékra :K Messzebbre két skillel fogsz látni, nem a BiA-val, a javításon mennyit gyorsít, fél másodpercet ha tíz sec-ig javítasz és ha 5%-kal számolok, forgásra ott a kuplung égető, de gyúr még a rádiótávon is, ha azonban valakinek ez a fétise, akkor arra is ott a skill... lehetne sorolni majdnem mindent.

[ Szerkesztve ]

(#67749) h1mpi válasza #43783936 (#67747) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oda nyomok és csak azt az egy periódust adja fel, amit kiválasztottam korábban. Lehet, akkor kap egy reinstallt, mert a ratingset se tölti be...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67750) Chris0321 válasza Sanya (#67739) üzenetére


Chris0321
addikt

Én minden tankomon az artyt kivéve használok periszkóp távcsövet. Tévedsz amikor azt Írod városi pályán nem lehet használni mert minden városi pályán van elég nagy nyílt terület és némelyiken elég hosszú utca ahhol ki tudod használni a megnövekedett látótávot. Még a nemrég bekerült krakkói pályán is van egy kevés ilyen rész.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.