Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#67451) Stunts666 válasza Kakumix (#67445) üzenetére


Stunts666
őstag

Egyik részről persze megértem. Másik részről mi BF3-ban warozgattunk, de sosem hagytuk figyelmen kivül a kezdőket. Esélyt adtunk nekik, hogy minél gyorsabban fejlődjenek. Meséltük a kezdőknek a jó helyeket a populáris pontokat. A szórakozásért játszottunk...

(#67452) Q.R. válasza adamkaa777 (#67437) üzenetére


Q.R.
csendes tag

"Nem tervezek semmi pénzt rákölteni. T1-10 ezek a tankok szintjei ?"

adamkaa777 Nem hallottál még a mondásról: ,hogy az élet mindig dafke... ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=aH0l2GKcLyk by:Carl Sagan

(#67453) jr1994


jr1994
addikt

Másnál is lehalt az xvm?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#67454) rlazol válasza Diarmand (#67449) üzenetére


rlazol
addikt

ugyan már! miért ismersz ilyet? ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67455) SchumiBácsi válasza jr1994 (#67453) üzenetére

Igen, lenerfelték azt is.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#67456) szbalogh


szbalogh
őstag

"Dear Commander,

After an investigation we found some potentially suspicious situation on the Twilight of the Gods map.
According to the regulations here:
http://worldoftanks.eu/en/content/docs/twilight-of-gods-rules/

Please provide the replay of both Clan Wars battles Bombarďáci CZ vs Pannon Panzer Division
If you do not have the replay because you were not in the battle, ask the appropriate person to provide it.
When you have gathered the requested data, please create a ticket with the subject "Fame Points investigation" and include the replay.

If you fail to provide the requested data within 24 hours, your account will be suspended automatically.

Thank you for your cooperation.

The Customer Service."

Ezen a cw-n szereztem 6.8k sebzést a 13 90-el. Nehogymár emiatt felfüggesszék az accomat?

replay

Nick: HE_Storm

(#67457) Vikthor válasza szbalogh (#67456) üzenetére


Vikthor
nagyúr

az is baj ha nincs damage-od és az is ha van... :F ki érti ézt?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#67458) mcwolf79 válasza szbalogh (#67456) üzenetére


mcwolf79
veterán

Elnézve a töltény újratöltés árát gonodlom arany lőszeren kívül nem lőttél mással :U
Vagy CW-n ez a szokás? (tényleg nem tudom)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#67460) h1mpi válasza mcwolf79 (#67458) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amilyen díjazás van szerintem megéri :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#67461) Kakumix válasza Stunts666 (#67451) üzenetére


Kakumix
senior tag

A meghirdetett követelmény nincs kőbe vésve csak azoknál a klánoknál, ahol komolyan CW-znek és nem engedhetik meg maguknak, hogy egy kezdő foglalja a helyet a klánban, mert max. 100 hely van.
Van egy rakás kezdő klán, de hogy ezekbe érdemes-e belépni vagy csak húznak vissza a hülyeségeikkel ez inkább csak szerencse kérdése. Mert vannak a kezdő klánok (ezek szerintem gyorsan elhalnak vagy megrekednek egy alacsony szinten) és vannak a veteránok akik már nagyrészt megunták az eredmény hajszolását és "csak" játszanak vagy beletörődtek, hogy nem fognak annyi aranyat nyerni a CW térképen, hogy meglegyen minden hónapban a prémium és új ág bevezetése esetén simán váltsanak free XP-t hogy kihúzzák játék nélkül a T10-es tankokat (ez kb. 30000 arany vagy forint).
Ez a játék nem olyan egyszerű mint egy FPS, a jó reflexed szinte soha nem tudod használni, mert lassú a tank így tanulni és gondolkodni kell.
Szóval, ha klánozni akarsz próbálkozz szerintem a legtöbb klánba be lehet jutni úgy is, hogy a feltételeket nem teljesíted, de azért mielőtt belépsz nézz utána a klánnak (pl. noobmeter, hogy hányan vannak, milyen mutatókkal rendelkeznek, mennyit játszanak, stb. Nagyobb klánoknak vannak akadémiái is, ahol elvileg tapasztaltabb játékosokkal lehet együtt játszani.

A szórakozásért játszottunk...
Szerintem a szórakozás valahol ott kezdődik, hogy valódi esélyed van a győzelemre, nagyjából egyenlő esélyekkel induljon egy csata és ha már csapatok játszanak egymás ellen, legyen kommunikáció a csapattagok közt, de ez randomban ritka. Túl sok minden függ a szerencsétől.
Szerencse: túl sok technikai és humán paraméter van, amit nem lehet mind figyelembe venni és kiegyensúlyozni így ha ezek kedvezőek azt szerencsének hívom, ennek mértéke persze függ a játékos képességeitől is, hogy mennyire tudja ő maga kiegyenlíteni illetve saját javára fordítani.

szbalogh (#67456): el kell küldeni nekik a visszajátszást, mert szerintük gyanús. Youtube-on is van pár videó, ahol előre lezsírozott meccseken T6-T8-as tankok lőnek ki T10-eseket, akár 1vs15-ben is és ennek eredménye egy magas pontszám (fame point), ami régebben bizonyos nyereményekhez vezethetett (tankok, arany, stb.), ha valami verseny volt. Gondolom ezt szeretnék kivizsgálni, hogy milyen körülmények közt sikerült összehoznod, mert annyira kirívó. Lehet most is van valami verseny amin nyerni lehet valamit és esélyes vagy :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#67462) szbalogh válasza mcwolf79 (#67458) üzenetére


szbalogh
őstag

13 90 semmit se lő át gold nélkül. Sajnos kell, legalább cw-re. Csak cw-k meg századok miatt tartom ezt a tankot. Itt is épp leszoroztam. Amúgy nem játszom vele. De ha igen, akkor nem sajnálom bele a goldot.

Nick: HE_Storm

(#67463) vhw válasza szbalogh (#67456) üzenetére


vhw
addikt

Ki tudja milyen okból gyanús lett a csata. Tudni akarják, hogy nem "rendezett" volt-e.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#67464) szbalogh válasza vhw (#67463) üzenetére


szbalogh
őstag

Naná, hogy rendezett volt! Jól lerendeztük őket :)

Nick: HE_Storm

(#67465) mcwolf79 válasza szbalogh (#67462) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mivel nem fface2face kell vele harcolni, oldalt és hátsó részt meg lehet vele átütni, így sztem elég a pen. Én 1 tárat lőttem el vele karrierem során, de azt is csak azért, mert a a sima lőszer elfogyott.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#67466) Lunky88 válasza szbalogh (#67456) üzenetére


Lunky88
tag

Ry0K3N miért nem ment veletek? :)

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#67467) szbalogh válasza mcwolf79 (#67465) üzenetére


szbalogh
őstag

Szerintem jó ha szemből is beüt mindent. :)

Lunky: Ő még nem volt cw-n. Néha strongholdon talán. Egyenlőre van bőven hely a klánban. De ha megtelünk az inaktívak mennek. Lassan de biztosan épül újra a klán. 2 hónapja 6-os strongholdra alig voltunk, most pedig már a cw-k felére meg van a csapat.

Nick: HE_Storm

(#67468) Bingisz válasza mcwolf79 (#67465) üzenetére


Bingisz
addikt

CW-n alap a gold ammo, kivéve ha HEAT, vagy HESH.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67469) Bingisz válasza szbalogh (#67456) üzenetére


Bingisz
addikt

Küldd be nekik a replayt. Ők kivizsgálják, és ha úgy találják, hogy fake battle volt, akkor jön a bünti. De le is van írva az event szabályzatban, hogy bármikor bekérhetnek replayeket, ha felmerül a fake battle gyanúja. Mondjuk azért az viszont egyértelmű, hogy ez a csata miért tűnik gyanúsnak.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67470) Ry0K3N válasza szbalogh (#67456) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Nem fogják csak küld el nekik a replayt.
Hogy tudta ezt az ellen csapat összehozni ilyen előny mellett? :DDD
Hazaérek majd megnézem replayt. Szép kör volt. :DD

#67466 teszten garázdálkodtam meg találtam most máshol grindelni valót, így nem fun hogy eladtam az M40/43-at :(

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#67471) Bingisz


Bingisz
addikt

Amúgy megnézettem a klántársakkal a csatát, ebbe nem fognak belekötni. Max bannolják az enemyt, bot használatért. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67472) Poultier


Poultier
tag

Sikerült kifejleszteni IS-3-ra a BL-9-et, úgy érzem jó barátságban leszünk. :DD
[replay]

(#67473) Bingisz


Bingisz
addikt

"- az új "fun mód" egy Mario-Kart szerű Chaffee verseny lesz a Port mapon, különféle akadályokkal, és power-upokkal"

Jeeee! Szvsz. megvan, hogy milyen módon fogunk goldot osztani a klánban. :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67474) jr1994 válasza Bingisz (#67473) üzenetére


jr1994
addikt

Port! Akárki akármit mond, én kedveltem azt a pályát :B

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#67476) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Szervernek van választása hogy melyiken játszik az ember ? Melyik nemzetnél van szerintetek a legjobb "sniper " tank ?

El. Psy. Congroo.

(#67478) jozefgucci1 válasza adamkaa777 (#67476) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szoktunk azzal próbálkozni , hogy amikor nagyon megy a játék , mert folyamatosan szivó ágon vagyunk akkor szervert váltunk és akkor érzetre jobban megy , jobb csatákba dob . Aztán ott van az is , hogy a kettes szerveren jobb a ping sokak szerint . Amúgy teljesen mindegy melyiken vagy. Szerintem sokan a német Pantert fogják írni , de nekem a patton is bejön nagyon a nagy látótáv miatt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#67479) mcwolf79 válasza adamkaa777 (#67476) üzenetére


mcwolf79
veterán

Német E50M vagy brit medium ág.
T6-7-ben a britek nagyobb fun-faktorral rendelkeznek, Centurion I nekem annyira nem bejövős (olyan semmilyen tank volt nekem,mint az IS8). C7/1 faxa, jobb mint az E50 (nekem).
TX-ről csak az E50M-ről tudok nyilatkozni:AZ A TANK EGY BRUTÁLIS SZÖRNY :K Nem tom az FV4202 milyen lesz, de frl kell kötnie a gatyát, ha fel akar érni az E50M-hez :R

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#67480) h1mpi válasza szbalogh (#67456) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nagyon komolyan nyomtad, ebbe nem lehet belekötni szerintem. Ez a tank erre való, amit csináltál vele. :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#67481) gilfoyle


gilfoyle
őstag

A Jg Pz IV csak nekem tunik visszalepesnek a Stughoz kepest?
Addig ok, h kb 2x annyi a HP, dehogy nincs hasznalhato agyuja...
A 8.8-as igaz, h nagyobbat sebez, de kisebb az atutese mint a Stugon is meglevo 7.5-os.
A nagy 10.5-os pedig szinte itt mar hasznalhatatlan a t7 es t8-as tankok ellen.
Ti mivel hasznaljatok/hasznaltatok?

(#67482) jozefgucci1 válasza gilfoyle (#67481) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én anno ott hagytam abba azt az ágat a p@csába .Elég szenvedős a legtöbb játékos által használhatatlanak nevezett td ,de majd itt is sokan leírják , hogy érdemes átesni rajta , mert a jp már egy jó td-lesz . Ellenfélnek nagyon kegyetlen tud lenni .

Végre tegnap kifejlesztettem a T57h-t már csak az a kérdés , hogy érdemes e így nerf előtt megvenni ? Az e1-et nagyon megszerettem szinte az első perctől . Igaz tizes csatában a löveg nem a legjobb mert meg kell nézni mikor kire lő az ember , de ha van támogatás és valaki mögött lehet menni akkor igazi kivégző tank .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#67483) mcwolf79 válasza gilfoyle (#67481) üzenetére


mcwolf79
veterán

FreeXP-ből átugorni ;)
AMúgy nincs tanács, használd ami van. Sajna az ilyen szopatós tank. A nagy sebzésű ágyúja szinte semmit nem üt át, a másik meg átüt, de alig sebez. Szal patthelyzet.
Én is belekezdtem abba az ágba, de nem bírtam rávenni magam, hogy letudjam a JgPzIV-et. Majd lehet megint megveszem akciósan, a WTE100 legénysége úgyis a barakkban unatkozik.
Túl kell gyorsan lépni rajta, utána már a következő tank sokkal használhatóbb.
Másik ág sem jobb,ott meg a Pz.Sfl V a kiságyúval cumis. 170-es pen T7-ben nagyon mókás tud lenni. Abba is pumpálni kell az aranyat, máskülönben kínszenvedés. Mondjuk annak legalább a nagyágyúja veszett jó. De 58000 XP-t összeharácsolni a kis ágyúval... Mókás :W

Tuco Ramirez:
az ágyúja veszett jó - >pontos, erős,gyorsan céloz (BIA-val és ventivel méginkább) <- mi kell még?

Páncélja némelyik heavy-t megszégyeníti. Úgy pattint, hogy némely hasonló tier-ben lévő heavy nem pattint annyit.

Nem annyira mozgékony, mint pl. az orosz med-ek, de ez nem is arra való, hogy körözz az ellenfél körül. DE sokkal mozgékonyabb ,mint az E50.

Ennek lőhetik a hasát is, mert ez már nem gyúllad ki olyan könnyen ,mint az elődök.
Camo-ja szar, dehát ezzel nem is kell rejtőzködni. Ez nem egy scout-med tank.

Nálam eddig benne van a Top 3 tankban :K

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#67484) Tuco Ramirez válasza mcwolf79 (#67479) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Ezt kifejtenéd kicsit részletesebben is? Hamarosan meglesz az E-50M kíváncsi vagyok mennyivel lesz jobb az E-50-nél.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67485) Djuree válasza gilfoyle (#67481) üzenetére


Djuree
félisten

én a tiger p-ről megyek a ferdire egyből. igaz 150k xp, de a tiger p-vel öröm összeszedni. a maus már megvan, már van is rajta 100k xp, még 50k a ferdi. :C ha esetleg nem vagy messze a tiger p-től menj inkább azon a vonalon. jobban jársz. mind pénzbe mind xp-be.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#67486) GeneraL_XTX válasza adamkaa777 (#67476) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

A Panther ág, de úgy igazán mint "sniper" leginkább csak a panther-től állja meg a helyét, az előtte lévő tankok nem igazán alkalmasak erre. Az pedig tier7-es.

Én mint kezdőnek, az orosz heavy ágat mondanám így első próbálkozásra, azzal viszonylag egyszerű ráérezni a játék ízére. Ezen az ágon van egész jó "sniper" tank is még az elején (T-28), és elég gyorsan kapsz egy viszonylag brutál tankot (KV-1) és rögtön utána belekóstolhatsz a nagyot sebzők világába is a KV1-S-el :)

(#67487) Chris0321 válasza Djuree (#67485) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha arról megy nem árt félretenni xp-t a 105 mm-es ágyúra legalább, mert még azzal is nehéz összehozni a 128 mm-est ami viszont kárpótolja az embert az addigi szenvedésért. Plusz ki fog neki maradni a JP ami egy nagyon jó kis td.

(#67488) mcwolf79 válasza GeneraL_XTX (#67486) üzenetére


mcwolf79
veterán

Orosz heavy-k mint "sniper" tankok??? Háááát...
Az max. akkor tud sniper-kedni, mikor a célpont 5 m-nél nincs távolabb :DDD

Oké, tudom. Csak ő sniper-tankok felől érdeklődött.
Az tény, hogy az orosz heavy ág bolondbiztosabb/kezdőbarát ág :K

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#67489) h1mpi válasza gilfoyle (#67481) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is nagy csalódás most gyűjtök a következőre. Viszont a T-150 a top ágyúval nagyon kemény lett :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#67490) GeneraL_XTX válasza mcwolf79 (#67488) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nem azt írtam, hogy az orosz heavy-k sniper tankok, hanem azt, hogy kezdőként én azt az ágat javaslom neki.(mint mondjuk a német panther ágat). A német ágakhoz általánosságban több játéktapasztalat kell, nem olyan egyszerű velük jól menni. :DDD

(#67491) Tuco Ramirez válasza mcwolf79 (#67483) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A toronyfrontja azért aggaszt kicsit... Ugyanúgy 185 mm mint az E-50-nek, döntve sincs, T9-10-ben senkinek sem jelenthet gondot az átlövése. A tornyot rejteni pedig nem nagyon lehet (már ha nem sunyít az ember vele). Vagy a gyakorlatban azért más a leányzó fekvése...?

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67492) mcwolf79 válasza Tuco Ramirez (#67491) üzenetére


mcwolf79
veterán

A gyakorlatban más lesz, hidd el. Ha meglőnek szemből,azt nem a torony frontpáncéljának "gyengesége" fogja okozni. Ha megnézed nagyon kicsi az ágyú körüli rész, a lövegpajzs meg jó eséllyel pattint. Ahhoz meg hogy belőjék az ágyú mellett már nagy mák kell, mert jobbára úgyis mozgásban van az ember. Gyorsan céloz az ágyú, úgyhogy sokáig nem kell mozdulatlannak lenni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#67493) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nem sok olyan ág van a játékban ahol ne lenne egy-két vagy több gyengébb tank. És a Jpz IV-nél jóval szenvedősebb tankok is vannak a játékban, sokkal magasabb tierben is. T9-ben csak az ágyú 60k XP. A Tortoise, T54E1 stb. na az az igazán szenvedős amíg nincs meg a nagy gun. Némelyik még az után is. Szóval ha egy T6-os szenvedős tank miatt felad valaki egy ágat akkor sose lesz 10-es tankja. Szerintem. :U
Jpz. IV-el 75-ös ágyú, szépen elbújni és sniperkedni. 6-7 lövéssel le lehet bontani vele egy KV1S-t ami meg van 20mp alatt.

(#67494) Enzolord válasza Djuree (#67485) üzenetére


Enzolord
addikt

Gondolom, itt a Tiger P-n van 100k xp, és nem a Mauson.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#67495) Djuree válasza Enzolord (#67494) üzenetére


Djuree
félisten

persze, kicsit félreérthető voltam. :D

Chris0321: azzal lesz egy kis szopás az igaz.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#67496) Tuco Ramirez válasza mcwolf79 (#67492) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Ugyanazt a felszerelést tervezem rátenni, mint az E-50-re, vertstab+ventillátor+töltésgyorsító. Vagy van ennél hatékonyabb kombó is?

A BIA pont akkorra lesz meg második skillnek. Elsőnek 6. érzék+javítás van. Szerinted harmadik skillnek mit tegyek?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67497) scyllarus válasza gilfoyle (#67481) üzenetére


scyllarus
veterán

Én ott egyszer feladtam. De visszavettem később, és jóban lettünk. Nem lett ó, de elviselhetővé szelídült, ráadásul azóta buffolták. Csakis a 150 penessel érdemes használni szerintem, olyan dagadt E25 érzés vele menni (Persze lomhább sokkal), de sokat kicsit lő, el lehet vele lenni. A JP meg nagyon jó utána.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#67498) Tuco Ramirez válasza gilfoyle (#67481) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Annyira azért nem rossz gép a JPz IV. Hasonlóan jó az álcája mint a Stug-nak, de ezt legalább nem tudják a KV-1S-ek egylövésezni. Én a 88-assal használtam, T6-ban elég a pen-je, felette meg ha kellett töltöttem prémlőszert. Mondjuk kreditet így nem lehet vele farmolni, de legalább viszonylag hamar át lehet jutni rajta. A JP meg bőven megér egy kis küszködést a JPz IV-el.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67499) mcwolf79 válasza Tuco Ramirez (#67496) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én 3. skill-nek hagytam a BIA-t.
Ha neked már megvan akkor szerintem 3. skill-nek:
parancsnok: javítás
lövész: snapshot
sofőr: smooth ride
rádiós: Situational Awareness
töltő: Safe Stowage (ehelyett mehet először álca, aztán ha megvan 100 %,akkor beresetelni)

Felszerelés megfelelő lesz :K
Valaki még a távcsövet ajánlja, én inkább a ventit preferáltam (BIA-val az hatékonyabb sztem).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#67500) Tuco Ramirez válasza mcwolf79 (#67499) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Értem, köszi a válaszokat! :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.