Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#67601) benvolio válasza Departed (#67590) üzenetére


benvolio
őstag

(#67592) Habib[HUN]: akkor kihagyom én is a kisebbet :)

Más: úgy látszik nekem jól áll az "one shot" befejezés, mert most meg a SU-152 kapott egyet :O

(#67602) Bad Pritt válasza Bingisz (#67600) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hol a hivatalos indok a banért? Ha van egyáltalán, anno mikor bejött a team battle 7 VTEPS játékost bannoltak, de indoklást nem adtak rá, csak a szokásos felfüggesztettük a fiókját blabla volt.

Ja megvan. Így kell ezt, ruszki módra. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#67603) Bingisz válasza Bad Pritt (#67602) üzenetére


Bingisz
addikt

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67604) Bad Pritt válasza Bingisz (#67603) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem rossz... Ezt megfellebezni sem lehet. Eu-n csináltak már ilyet? Csapatokat, CW-n résztvevő játékosokat csesztek már ki egy hétre is, de egy 100 fős klánt... ilyenről még csak orosz mendemondákat hallottam.

(#67605) patrikgtaivs: Amiről én tudok, az a ruszkiknál volt egy éve, ott több meccsnél is felmerült, szinte midnen játékos érintett volt, ezért bannoltak egy teljes klánt pár napra.
Ami Eu-n történt már, az a teljes CW-n résztvevő csapat likvidálása pár napra plusz a klánvezető és diplomata is büntit kapott. Ezért tűnik túl szigorúnak, amit ti kaptatok.

(#67606) Bingisz: UNICA igen, meg volt valami spanyol házibunda még az M60 Pattonért folyó kampánynál, de akkor sem az egész klánt küldték a levesbe.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#67605) Patrick76496 válasza Bingisz (#67600) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az egészben az a legszebb, hogy azt is kibannolták, aki egyáltalán nem is volt CW-n. Én 2 csatán voltam jelen, amiből egy vereség és egy döntetlen volt... (mindkettő 200%-ban megrendezett) Őszintén megmondom, már az első napokban rájöttem, hogy a Type 62-es event mellett teszek az egészre, de most már azt sem tudom húzni. :W

Nem igaz, hogy nem lehet csak CW-ről kibannolni embereket, vagy hogy nem lehetett volna kiválogatni, hogy ki volt benne azokban a "megrendezett" csatákban.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#67606) Bingisz válasza Bad Pritt (#67604) üzenetére


Bingisz
addikt

Anno az UNICA egy részét bannolták, amikor fake csatáztak a WMI-vel, de egész klánról nem nagyon tudok.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67607) csapee válasza Bingisz (#67606) üzenetére


csapee
senior tag

At kell menni az Armored warfare-ra.

Csapee

(#67608) hfrici válasza ddt500hu (#67599) üzenetére


hfrici
aktív tag

Ezt csak alá tudom támasztani :)



(#67609) jano_77


jano_77
nagyúr

Mai első csatám.....talán még sosem mentem ekkora EFF-is csatát! :DD :B (mondjuk WN8-ra se emlékszem)

Chi-To-al Acélfal! Az azért nem rossz. ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#67610) L-e-f-i-e válasza Bingisz (#67548) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Grat az szép teljesítmény, még annak fényében is, hogy ha jól látom van ott 7 területük amit védeniük kell :)

=^-^=

(#67611) jano_77 válasza Bingisz (#67594) üzenetére


jano_77
nagyúr

Padstatter miért nem kapott bannt?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#67612) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Elit lett a T-150-em :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#67614) S.Copperpot válasza Bingisz (#67594) üzenetére


S.Copperpot
tag

Nem csak az EU staff, az egész cég egy rohadt banda. Az orosz cég"kultúra" teljesen kisugárzik az egész bagázsra. 2-3 évvel ezelőtt ideraktak egy bugos f*st, az ember reménykedett, hogy javulni fognak a dolgot, de mivel beütött a nagy zsé, inkább lesz@rták az egészet, és tankokat guberálnak, a melót meg majd megcsinálja egy külsős cég. Az arc meg akkora, hogy csak az orosz tundrán fér el, mintha ők sz@rták volna a spanyolviaszt. Ha nem sajnálnám az eddig beleölt időt, már otthagytam volna az egészet a francba. Így csak reménykedek benne, hogy egyszer adódik egy olyan lehetőség, hogy lecsavarjam az egyik tetű fejét és belehányjak a tüdejébe. A nemrég Mo-n rendezett WG-s összejövetelről is lebeszéltek valamiért a haverjaim... :)

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#67615) h1mpi válasza #40993792 (#67613) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megtörtént :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#67616) PR0JECTNR56 válasza jano_77 (#67609) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Beérett a felkészülés, megint nagyon szép kör! :K

(#67617) Departed válasza S.Copperpot (#67614) üzenetére


Departed
őstag

Teljesen egyetértek, max egy kicsit finomabban fogalmaztam volna meg. :)
Én speciel most szüneteltetem vele a játékot, premium-om lejárt, és sokszor hosszabbítottam most nem teszem (prémium előfizu nélkül meg időpocsékolás fílingem van :) ).
Tökéletesen azt látom hogy a játékosokat alapvetően semmibe veszik, csak az érdekli őket hogy minél többen legyünk és minél több pénzt szedjenek be. De már nem is a jobbaktól próbálják ez utóbbit beszedni - akkor ösztökélnének minket több T8-T10-es kedvezménnyel, több játékra ösztönző reálisan teljesíthető és jó nyereménnyel kecsegtető misszióval stb.
Ehelyett mit csinálnak? Még az OnTrack-kel kapcsolatban is hülyét csináltak belőlünk NA szerveren, nem akciós line van (Tortoise jönne nemsokára ha végre discount lenne) hanem sokakat nem érdeklő stronghold módba "kényszerítés". Kredit missziók sehol, ezek a rendes missziók szétcseszve.
Kár, nagy kár a reális konkurencia hiánya, és hogy rájöttek ezek a fehéroroszok, hogy így van. :(
Majd néhány nap vagy inkább hét múlva visszalátogatok, hátha kitalálnak valamit amiért megéri. Addig pihennek a T9-10-eseim, meg a kedvezményre váró még nem megvett felső tier tankok. :U

(#67618) jano_77 válasza PR0JECTNR56 (#67616) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon köszönöm :R

Nem kellett volna több csatát mennem. :( Cometet 5 csatából nem sikerült ledupláznom és mindegyik csata olyan volt, hogy semmit nem csinált a csapat és legtöbb esetben egy irányba mentek, mégis elhullottak 4-5 enemyvel szemben! :W legtöbben 50% feletti 60 közeli %-unk volt a nyerésre, mégis elbuktunk. Gusztustalan ez a játék sajnos, egyet értek az előttem szólókkal! Nem jó irányba haladnak a fejlesztések! Előre félek az érkező 9.3-tól! :O :U :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#67619) SchumiBácsi válasza jano_77 (#67618) üzenetére

Ez a WR chance annyira semmitmondó sokszor. Sokszor szériában jönnek le a 40-50%-os meccsek... Most hogy ezt leírtam nem fog lejönni egy sem... sebaj az unistall wizard-al úgy se bír ha úgy adódik :D

Sztem ez az egész ha már fut a játszma, csak az RNG-n múlik hogy adja be. Jó pár csata volt a hétvégén, hogy na ezt csukott szemmel is megnyerem: 4-5 kék és lila játékos saját oldalon amik az adott tankkal is relatív sokat mentek és jól álltak, másik oldalt 1-2, de inkább sárga narancs. Erre úgy mostak le minket 60-70% WR chance mellett hogy öröm volt kilépni.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#67620) Synaptic


Synaptic
senior tag

Létezik olyan magyar klán, ahol túlnyomó többségben idősebb játékosok vannak ?

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#67621) Diarmand válasza Bingisz (#67600) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nézd úgy, hogy a csata végén a "haverkodás" volt a gyanús. Ettől függetlenül egyetértek abban, hogy nem kellett volna az egész klánt, ráadásul két napra hidegre tenni :(((

Más.
Amint ki lett fullozva a Centi, mintha egy másik világba léptem volna. Állat gép :D

Ez a másik mai termés, de itt tényleg úgy érzem, hogy egész nagy részem volt abban, hogy nyerjünk, eléggé meghajtottam magam már az elejétől kezdve. Semmi kampolás :DDD

Ehhez itt a replay is.

(#67622) xAttilax válasza Synaptic (#67620) üzenetére


xAttilax
őstag

A BORG

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#67623) #95904256 válasza h1mpi (#67552) üzenetére


#95904256
törölt tag

Azért nem olyan rossz cucc a Black Prince. Igaz, ma csak hetedszerre sikerült ledupláznom, de nem rajtam múlt. Ötször top sebző voltam és nem is mindig top tierként. Az sem igaz, hogy könnyen belövik, csak kicsit be kell forgatni. Saját tierben 1000 feletti pattintás sem ritka. A csigalassúság... nos, mégis csak heavy-ről van szó. Sík terepen 20km/h. Az ágyú pedig korrekt műszer! Gyorsan céloz, gyorsan lő, kicsit sebez, de ha pattan akkor hamar lehet korrigálni vagy APCR-re váltani. Fordulékonyság az nincs, kb. arra jó, hogy mielőtt rád lőnek beforgasd a jószágot. Ja, és a két ágyú közt alig van különbség, így az alapágyúval is játszható.

---

Na, összekapták magukat a fejlesztők! A Hydro eredményei is felkerültek a weblapra, bár még így is 10 csata eredményét hiányolja a Noobmeter. Lehet, hogy komolyan gondolták azt a múltkori premium tankos dolgot.

(#67628) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a T150 és ez a KV3 tank egy ipari hulladék. :W :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67629) csapee válasza AMD Power (#67628) üzenetére


csapee
senior tag

Lol, a Kv3 es a T-150-el a legnagyobb a Wr-m(60-64%). User error lesz az. ;]

Csapee

(#67630) ddt500hu válasza AMD Power (#67628) üzenetére


ddt500hu
veterán

Tanuld meg használni őket. :W

csapee Detto.

[ Szerkesztve ]

(#67638) S.Copperpot válasza Departed (#67617) üzenetére


S.Copperpot
tag

Bocs, ha kemény volt, igyekeztem pedig úgy fogalmazni, hogy még nagyon ne legyen bántó, de érezhető legyen a dühöm... lehet, hogy kicsit messzire mentem a tüdős résznél, sorry.

---------

Előzmények törlése miatt értelmetlenné vált, ezért kiszedtem.

[ Módosította: #40993792 ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#67639) scyllarus válasza AMD Power (#67628) üzenetére


scyllarus
veterán

A T-150 a legjobb T6-os heavy most is, a KV-1S split után pláne az lesz... A KV-3 érdekes jószág, én sem szerettem, csak a KV-4 kifejlesztése után döbbentem meg, milyen jó volt vele a WR-em.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#67640) h1mpi válasza scyllarus (#67639) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A T-150 addig volt küzdős, ameddig nem tettem rá a top cannont. Igaz, hogy sokat tölt, de brutál ereje van.
Vettem töltésgyorsítót és csigaszemet illetve a legénység is 110%, így 8.8 sec alatt tölt most és elég messze ellátok vele. A hosszabb töltésidőt ki lehet bekkelni egy visszahúzódással. Az biztos nem egy f2f tank, főleg, ha T7-T8 tankkal hoz össze a sors. Akkor a goldban bízhatsz csak :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#67641) riki


riki
senior tag

Akik szeretik a tankokat ,azoknál alapmű lesz. [link]

[ Szerkesztve ]

(#67642) AMD Power válasza ddt500hu (#67630) üzenetére


AMD Power
titán

Nem tudom. Bezzeg a T1 meg a M10 Hellcat vagy SU85 orosz nagyon fekszik nekem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67643) Sanya válasza AMD Power (#67642) üzenetére


Sanya
nagyúr

A t1-et átugrottam free xp-ből.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#67644) AMD Power válasza Sanya (#67643) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig baromi jó kis tank! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67645) ddt500hu válasza AMD Power (#67642) üzenetére


ddt500hu
veterán

Elhiszem. Attól még ez a két tank nem ipari hulladék. A SU85 se op tank. Csak neked az fekszik. A KV3-al konkrétan 1600-as átlagsebzésem van ami azért nem gyenge T7-ben. :P

[ Szerkesztve ]

(#67646) Habib[HUN] válasza ddt500hu (#67645) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Én még tier6-ban húztam ki. Na ott kicsit OP volt a maga nemében :)

(#67647) ddt500hu válasza Habib[HUN] (#67646) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ott is 1400hp-ja volt?

(#67648) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Sziasztok!

KV13-ra milyen felszereléseket ajánlotok? :R
A sok TD meg heawy után gondoltam medezek kicsit. :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#67649) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha egy csatában kikapunk foglalás miatt, akkor miért ad ennyire kevés XP-t? Lehoztam egy nagyon jó kört és kaptam 400 xp-t T6 szinten.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#67650) ddt500hu válasza h1mpi (#67649) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ha kikaptok alapból igen kevés xp-t fogsz kapni kivétel ha tankász szerűséget csinálsz. És ez nem a vereség okától függ. Bár a rövid csata kevés xp-t is jelent.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.