Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#67901) #43783936 válasza scyllarus (#67898) üzenetére


#43783936
törölt tag

Rutinosabb vérpisti vagyok nála, bár gyengébb a statom, mert túl sokat ökörködöm.
Szeretek blöffölni a játék közben, ami gyakran be is jön, bár van amikor nem. :DDD

(#67902) Tuco Ramirez válasza XFoxyX (#67886) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Engem csak a lomhasága zavart, amúgy nagyon jó tank. Ha jól emlékszem ennek a legmagasabb a kreditszorzója prémium tankok között. Megéri a pénzét.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67903) myckey válasza h1mpi (#67899) üzenetére


myckey
veterán

14 szorzó, még gyengén játszva is ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#67904) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Megvan az első tank ász a Jg.Pz. IV-el nagyon kemény meccs volt :DDD
Kegyetlen mentem, mintha med lettem volna :P

[több kép]

Replay

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67905) Habib[HUN] válasza h1mpi (#67899) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Csak gold tier4-ben.... atya úr Jupiter.. Főleg hogy az egyetlen jó tulajdonsága annak a tanknak a relatív jó lövege. Ha már most csak aranyat lősz, akkor később még nagyobb bajban leszel. Elvégre hol tanuljon meg az ember célozni? Tier tízben? Ilyenkor áldom a sorsot, hogy amikor kezdtem még nem volt ezüstért arany lőszer. Legalább megtanultam rendesen játszani....
Használd a Lee-t úgy mint egy TD-t. Mert gyakorlatilag egy magas td ez a tank. Felesleges arany lőszert lőni vele. Az a löveg ott és annak a tanknak bőven elég. Nem utolsó sorban még pénzt is keresel vele így.

(#67906) h1mpi válasza Habib[HUN] (#67905) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tier VI-on vagyok már két tankkal is csak elkezdtem az Amcsi med ágat. Próbáltam, de nem hoz a gold csak már nem tudtam mit mondani elkeseredettségemben :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67907) Karajev7


Karajev7
tag

Hello! Játsza valaki a WOT-ot Ati 5970-el?

Ma végre azt csinálom, amit a legjobban szeretek,, Semmit...

(#67908) Habib[HUN] válasza h1mpi (#67906) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Lee: Rakj rá álcahálót és csigaszemet. Nem ideális felállás, de TD-ként játszva el lehet vele boldogulni. Annyira nem rossz tank. Én még az arany korszak előtt 56.90% WR-el tudtam zárni azt a tankot. Úgy hogy ez volt az első tier4-es közepes tankom a játékban. Azokra akik aranyat lőnek veszettül, nagyon tudok harapni. Kb olyan mint a DOOM-ot IDKFA-val játszani. Elveszi az egész sava borsát.

[ Szerkesztve ]

(#67909) h1mpi válasza Habib[HUN] (#67908) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van benne igazság, amit mondasz :K De erre egy kreditet se költök, nemhogy fél millákat.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67910) jozefgucci1 válasza h1mpi (#67909) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mindkettő kredit levonása nélkül pakolható tehát ha van egy akkor simán tudod rakosgatni . Érdemes mikor akciós ilyet venni . Álcahóló csak 100K nem akciósan az mindig jól jön.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#67911) h1mpi válasza jozefgucci1 (#67910) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A csigaszemet is? Ezt nem is tudtam. A T-150-en van egy belőle.

Lenne egy kérdésem: Ha a legénység eléri a 100%-ot, de még tanulják a készséget, akkor elit tanknál érdemes még rajta hagyni azt, hogy az xp a legénységre menjen vagy inkább free xp-t termelni vele?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67912) Enzolord válasza h1mpi (#67911) üzenetére


Enzolord
addikt

free xp-t ugyanannyit kapsz, aranyért váltható xp-t kapsz többet... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#67913) h1mpi válasza Enzolord (#67912) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És fejlődik még a legénység vagy az a készséget nem növeli?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67914) Tuco Ramirez válasza h1mpi (#67899) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Később örülni fogsz ha egy kisebb új modul csak ennyi XP-be kerül... :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67915) Stunts666 válasza h1mpi (#67911) üzenetére


Stunts666
őstag

Elso utan rakhatsz uj kepesseget, ami megint mehet 100ig.

(#67916) olcsii


olcsii
aktív tag

Mi történt ezzel a játékkal?:) ha egyedül játszom 40% a winrat-em mindig!!! elveszi a kedvemet az élettől is:( úgy hogy ide jöttem sírni:(

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#67917) Enzolord válasza h1mpi (#67913) üzenetére


Enzolord
addikt

Minden csata után minden ember ugyan annyi xp-t kap, mint amennyit a csatáért kaptál..
és elit tankoknál van az opció, hogy vagy aranyért konvertálható xp-t kapsz, vagy a legkevesebb xp-vel rendelkező legényed 2x annyi xp-t kap.. Tekintve, akár 15, vagy mégtöbb skillt is meg tud tanulni egy ember, fejlődhetsz rendesen.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#67918) h1mpi válasza Enzolord (#67917) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké rendben ez így már érthető. Közben elit lett a Jg.Pz. IV is. Nagyon megszerettem ezt a szekeret :D
A 8.8-as ágyúval valami isten lett.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67919) Angel1981 válasza Petii88 (#67412) üzenetére


Angel1981
veterán

Besz*rás! :C
Replay nincs? Megnézném szívesen!

(#67920) Stunts666 válasza h1mpi (#67918) üzenetére


Stunts666
őstag

Én így vagyok a VK 30.01 P-vel. Sosem adom el. XD

(#67921) Valentin90 válasza h1mpi (#67904) üzenetére


Valentin90
tag

Szép meccs, hajrá! :)

A gold lőszert szerintem hagyjad a szorultabb helyzetekre. Tudom, a csata hevében nem könnyű figyelni erre, de top tier TDnek tényleg nem kell alapból golddal kezdenie a csatát.
Másik észrevétel, a legénység. A camo egy TDn esszenciális, a TD az álcából él. A loaderednek a BIA teljesen felesleges. Eleve perket csak akkor érdemes választani, ha minimum 1 skilles a legénység, mert a perk, amíg el nem éri a 100%ot egy kolonc, nem csinál semmit. A BIA a perkek közül is egyedülálló, mert CSAK akkor aktiválódik, ha az adott tank MINDEN legénységének már 100%os a BIA. Ha elfogadsz egy tanácsot, kreditért(vagy aranyért) cseréld meg a loader skilljét camora. A gunnernél is mehet a skillcsere camora! Most hétvégén amúgy is kedvezményes lesz a skillcsere. :)

(#67922) h1mpi válasza Valentin90 (#67921) üzenetére


h1mpi
nagyúr

kiszótárazom, hogy miket írtál, de köszi :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67923) h1mpi válasza Valentin90 (#67921) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszönöm a privátot is :R ez egy nagyon jó kis topic, rengeteget segítetek. köszönöm mindenkinek! :C

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67924) Simi37


Simi37
őstag

Ma szeret a játék 33/11 nyerés 300lövésből 200 találat és 80!! átütés WTF :W 5/2 lövés ment át pz sfl 5el mentem 231 pen és pattantam pzna38 oldala wtfpz4 oldala még tracket sem adtam be. Ellenben a tankjaim felének láttam repülni a tornyát legtöbbször fullhpról. Általában lowtier voltam. :W
11* 15-0,1,2,3 és 22* 0,1,2,3-15. Nagyon balanszolt csaták -.-

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#67925) robogo81 válasza h1mpi (#67922) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szerintem arra gondolt hogy mindenki skilljét cseréld álcára,mert az jobb mint a mostani(meg a bia/elit alakulat skill se működhet ebben a felállásban),meg ha egyszer eléri a parancsnok 2. skillje az 45-50%-ot akkor csere 6. érzékre.
Nem néz ki rosszul a csata összesítő,majd ha lesz rá idő este akkor megnézem,de azért gratula.

Ja már felhomályosítottak,akkor jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#67926) h1mpi válasza robogo81 (#67925) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi a replay csak azért vicces, mert lerusholok mindenkit a végén :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67927) rlazol válasza h1mpi (#67926) üzenetére


rlazol
addikt

nagyon nagy gratula az ászhoz! :C

de azért volt mázlid is ;) . Az elején két percig csalinkázol a tankakadályok előtt, mint aki nem tudja, hol tud átmenni. Óriás mázlid volt, h nem spottoltak be. Ezt még heavyvel se illik, mert a 0-s sorból, ahonnan a T43 is jött, jöhet spotter is, és akkor véged. Ha a Chi-To nem jön vissza veled a T43 biztos kilő közelharcban. Ha mégse, akkor utána a KV1, akit már korábban spottoltak a hátsó sorban, te mégis a város felé mentél.
A Jacksont a mező közepén álldigálva lövöd, miközben a fejed fölöd surrognak a Chi-To nak szánt lövések. Ugyanúgy mehettek volna neked is... A hellcat hülye volt, mert ha neked ront, vsz nem tudod követni a fordulóharcban. A jagdot kicsit későn vetted észre, de szépen pattintottad! :C
A T-34-85 rossz irányba fordult, tanulj meg a mozgó célpont elé célozni, rég ki kellett volna szedned, mire a VK-hoz elért.
A KV1S-nél én biztos megpróbáltam volna sidescrapelni az első pozícióból mert ha jön veled fönn, akkor bajban vagy. De ott biztos volt, h egyszer meg fog lőni, szerencsére kis löveg volt rajta.

hibátlan ász nincs - mindegyikben van vhol egy kisebb-nagyobb szerencse. Jól használtad ki a lehetőségeket, ügyesen pattintottál többször is, de a mező közepén álldogálva lövésről szokj le.

meg aztán fura, h egy ilyen lapos, jól lapuló TD-n nincs festés. Egyáltalán nem drága, ha hetente újítod meg, megéri, főleg egy TD-re.

még egyszer gratula!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67928) #35692544 válasza Simi37 (#67924) üzenetére


#35692544
törölt tag

rohadt manipulált játék

[ Szerkesztve ]

(#67929) Simi37 válasza #35692544 (#67928) üzenetére


Simi37
őstag

Az SEMMI:

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#67930) h1mpi válasza rlazol (#67927) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze tudom, hogy mákom volt és pont ezeket vettem észre hibaként.
Sokszor még mindig a pályákkal vagyok elfoglalva, mert 1 hónap alatt még nem tanultam meg csak nagyon felületesen :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67931) vhw


vhw
addikt

Rejtély számomra, hogy mindezek ellenére miért kell gyakran 1 percnél is többet várnom arcade csatára alacsony szinten a wot gyilkos WT GF-ben... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#67932) V.Dave


V.Dave
senior tag

Mennyi pluszt hoz a BIA ha teljesen ki van fejlesztve?

Xiaomi mi 8 6/128

(#67933) Tomi0703 válasza V.Dave (#67932) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hogy érted, hogy teljesen ki van fejlesztve? Mert csak ha fullos mindenkinél úgy ér valamit, különben nem.

(#67934) robogo81 válasza V.Dave (#67932) üzenetére


robogo81
aktív tag

Innen olvasd tovább pár hsz-on keresztül,pár napja volt a fő témák között.
Na jó egy kicsit kell lefelé tekerni.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#67935) emre válasza V.Dave (#67932) üzenetére


emre
veterán

örök élet +10 év ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#67936) myckey válasza emre (#67935) üzenetére


myckey
veterán

az nem a god mod?

ja ebben a játékban nincs csít :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#67937) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Egy kicsit ide is illik: :)
[link]
Szerintem hatalmas film lesz!!

[ Szerkesztve ]

(#67938) #35692544 válasza myckey (#67936) üzenetére


#35692544
törölt tag

de van

(#67939) Antonius1978 válasza Stunts666 (#67920) üzenetére


Antonius1978
addikt

Tenyleg ? Miert szereted annyira ? Nekem is tetszett, jo koroket mentem vele viszonylag, atlag 2-2,x kilott tank atlagba, aztan ugyesen leesett, tobbszor tett nagyobb csatakba es ott megszivtam.Igaz a legenyseget attettem asszem a Panther 2-be es 75%os legenyekkel kezdtem ujra.Mostanaban nagyon ritkan vettem elo, lehet hogy majd eladom es a legenysege megy majd a Panther 2-be amit visszaveszek, mert a legszebb tank szerintem.

(#67940) Antonius1978 válasza Cseri0058 (#67937) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem lesz rossz, az tuti.
Ha mar haborus filmek : tudtok valamit a Draga Elzarol ?

(#67941) give3


give3
tag

Sziasztok,
Goldot szeretnék vásárolni a wargaming.net-ről paypallal, amikor meg kellene adnom a paypal bejelentkezéshez a jelszavamat, azt nem fogadja el.
A paypal oldalán elfogadja a jelszót, úgyhogy (mielőtt valaki azt gondolná, hogy elfelejtettem) az működik.
Valaki találkozott már ilyennel? Mi lehet a gond?

(#67942) h1mpi válasza give3 (#67941) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem ment simán tegnap.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67943) Jammalan


Jammalan
tag

Tud valaki egy jó nyugtatót ajánlani hosszútávú alkalmazásra? Gondoltam belevágok a francia heavy ágba, valahogy sikerült átvergődnöm a d2n, azt hittem nem jöhet rosszabb, de mégis. A B1 nevezetű katasztrófával mit lehet kezdeni? Ratyi armor, még ennél is rosszabb fegyverzet és <10km/órás sebesség.

(#67944) fradi81 válasza Jammalan (#67943) üzenetére


fradi81
veterán

menta tea, free xp, amelyikre van lehetőség.

moto g72, Ninebot d28e

(#67945) Atti777


Atti777
senior tag

Annyira remek mikor a top heavyk nulla sebzéssel zárnak... Sajnos ez legtöbbször az én csapatomban van :(

Путин, иди нахуй!

(#67946) egykettő


egykettő
aktív tag

Sziasztok!
1,5 év után újra szeretnék játszani, de a sebesség az nagyon kevés gyakran 20 alatt, régen jobban ment.
minden minimumon, felbontás(1024*768) és grafika is low.
ez reális érték egy régi 2magosított sempronnal athlon x2 4400e 3,3ghz-en 6g rammal, ssd-vel és 5770 vga val?
tudom nagyon gány a proci, de minimumon akkor is kéne menjen, nem?
win 8.1 dx11

[ Szerkesztve ]

(#67947) fradi81 válasza egykettő (#67946) üzenetére


fradi81
veterán

hali

Régi amd ennyit tud ezek szerint, feladatkezelőt megnyitod játék közben és valszeg 100%-on jár a terhelés.

moto g72, Ninebot d28e

(#67948) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A játék legboldogabb pillanata lesz, amikor eladom az M3 Lee-t, bár lehet lezárom ezt az ágat is...
Lightal és a Medekkel nem tudok játszani...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67949) egykettő válasza fradi81 (#67947) üzenetére


egykettő
aktív tag

köszi, mindjárt rálesek. Gondolom egy többmagos procit ebből a szempontból értelmetlen lenne beszereznem.

(#67950) Jammalan válasza h1mpi (#67948) üzenetére


Jammalan
tag

Pedig annak legalább az ágyúja frankó. Az Easy 8 pedig remek játékélményt nyújtott nekem régen, megtartós tank. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.