Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#67751) vv5204


vv5204
senior tag

Nálam 1 napja nem megy a teszt szerver. Nem sorbaállás miatt, hanem
egyszerűen csak nem lehet elérni, belépni. :O
Másnál is ez a helyzet??

(#67752) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Kikaptunk,de nem volt unalmas.:

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#67753) tank1 válasza Chris0321 (#67750) üzenetére


tank1
tag

Elég sok csatát mentem már periszkópos tankkal. Soha nem volt még olyanban részem, hogy amikor megállok és bakapcsol, hatására felvillant volna előttem ellenséges tank. Szerintem nem ér semmit. Ledobtam a fenébe.

(#67754) h1mpi válasza tank1 (#67753) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem már sokszor volt a T-150-el. Én nagyon hasznosnak tartom.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67755) Diarmand válasza tank1 (#67753) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ezt ugye viccnek szántad? :U

(#67756) #43783936 válasza tank1 (#67753) üzenetére


#43783936
törölt tag

Velem sokszor előfordult már, épp ezért teszek mindenre csigaszemet, mert sokszor észre se veszem, hogy mennyit spottolok, csak a csata végi összesítőn csodálkozom.
Az Auto telescope mod még a pakolászás terhét is leveszi rólam.

A legmókásabb az volt, amikor BP-vel leláncoltak. majd amikor bekapcsolt a csigaszem, 6-8 tankot villantottam fel a csapatnak. 6000 fölötti spotot gyűjtöttem be. :D

[ Szerkesztve ]

(#67757) jagada válasza #43783936 (#67756) üzenetére


jagada
őstag

Nekem az Auto telescope mod nem szedi le a cuccokat a csata végeztével csak ha sértetlenül vészelem át, halál esetén, vagy ha jól szétlőnek fennamaradnak a tankon a cuccok. Ez így normálos, vagy keressek belőle másik verziót?
A cuccok berakásának sorrendjén lehet valahol változtatni, mert mondjuk az egyik tankon van töltésgyorsító és ott már csak két szabad slot marad és nem azt rakja be amit én preferálnék.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#67758) ddt500hu válasza tank1 (#67753) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ez azért van mert nem rögtön villan fel. Ne azt nézd mikor villan hanem a csata után mennyit spottoltál.
Szinte minden tankomon van. A legjobb amikor KV4-el top tier vagyok Karelia támadás módban. Középen megindulok előre oldalról csak láncolnak, szemből messziről nem ütnek át én meg 4-5000 spotdmg szedek össze. :D
Ezt meg IS8-al csináltam ugyan ott: [link]
De egyébként ha a +25% látótáv nem ér semmit akkor mit raksz a tankodra? :F

(#67759) tank1 válasza #43783936 (#67756) üzenetére


tank1
tag

Örülök, hogy másnál működik. Nekem nem volt szerencsém. Mindig figyeltem, hogy bekapcsoláskor villan-e fel célpont.

Ha nem rögtön villan fel, akkor mikor? Azonnal fel kell tűnnie, ha a látótávon belül van. A sok spot damage lehet meglenne nélküle is.
A tankokra ventit, töltésgyorsítót, célzásgyorsítót, álcahálót szoktam tenni. Attól függ, mire használható.

[ Szerkesztve ]

(#67760) #43783936 válasza jagada (#67757) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szedd le a legújabbat belőle, az már rendben működik.
Csak az okozhat zavart, ha egy csigaszemed van, és az még bent van a csatába, mert akkor nincs mit feltennie a következő tankra.
Van egy szöveges konfig fájl hozzá, amiben be tudod állítani, hogy kategória (med, heavy stb) szerint sorrendben mit pakoljon fel a járművekre.
Persze ha csak egy hely van az adott vason, akkor csak az elsőt fogja feltenni.

(#67761) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

álcafestésre illetve legénységi átképzésre vagy skill resetre várható akció mostanában?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67762) LK válasza Tuco Ramirez (#67761) üzenetére


LK
addikt

Most a hétvégén lesznek.

Egyik előző témához:
Amúgy a venti ha icipicit segít mindenben ,az sokszor elég lehet,mert számtalanszor fél-egy másodpercen múlik,hogy kilőnek -e vagy sem,betöltesz e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#67763) vhw válasza LK (#67762) üzenetére


vhw
addikt

Csak nem "fél-egy másodpercet" segít, hanem kb 1-2 tizedet, századokat.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#67764) jagada válasza #43783936 (#67760) üzenetére


jagada
őstag

Az egyik tankomon a 2. helyen van a töltésgyorsító és ilyenkor az első és harmadik cuccost rakja be és nem az első kettőt.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#67765) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Tizedekkel kapcsolatban én úgy gondolom, hogy pont annyit segít amennyit kell csak nem két lövés között kell nézni hanem hosszútávon. Ha csatánként csak 1 lövéssel tudsz többet leadni az 500 csata alatt már + 200 000dmg. (400-as sebzéssel).
Hányszor van amikor buff/nerf esetén alig változtatnak egy tankon és még is tönkre teszik vagy op-t csinálnak belőle? És most nem a Béla féle buffra gondolok. :DDD

(#67766) #43783936 válasza jagada (#67764) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem a hely számít, hanem a konfig fájlban beállított sorrend szerint halad.
Ha nekem csak az utolsó hely szabad, de a konfigban csigaszem, álcaháló, szerszámosláda van, akkor is a csigaszemet fogja feltenni.

(#67767) Diarmand válasza ddt500hu (#67765) üzenetére


Diarmand
senior tag

Már nem azért, de ez így kicsit a mese kategória. Nem azon a 0,2 tizeden fog múlni, hogy hosszútávon mennyit sebzel, elhiheted :) Lőhetsz te ezzel a hangyabokányi értékkel gyorsabban, de ha mellélősz, mert nem célzol jól, vagy nem adja az RNG, akkor mi van, miről beszélünk? :) A kijelentésed kicsit értelmetlen.

(#67768) LK válasza vhw (#67763) üzenetére


LK
addikt

Diarmand írta: "Nézd, én pontosan tudom, hogy min mennyit javít, mivel megnéztük." Megkérjük a kollégát,hogy öntsön tiszta vizet a pohárba :DDD Szerintem sokan kíváncsiak lennénk rá,hogy a BIA és a venti számszerűsítve mennyit dob töltésidőben,javításban,sebzésben,egyebekben. A mérés módja sem közömbös,a teszt pontosságát illetően.
( Az sem mindegy 15 vagy 5 seces töltésidőt rövidíti le 0.2 seccel.
Amúgy 5seces töltésidő 5%-a pont 0.25 sec:) )

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#67769) h1mpi válasza Diarmand (#67767) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem is a random dönti el a lényeget. Mondjuk az nem mind1, hogy 10mp perc a töltés vagy csak 8.

Más: szoktátok írni, hogy ennyi meg annyi hp-t spotoltatok. Ezt hol írja?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67770) Tuco Ramirez válasza LK (#67762) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Szuper! :R

Amúgy hol láttad? A wotinfo-n még nincs fent.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67771) LK válasza Tuco Ramirez (#67770) üzenetére


LK
addikt

Aug. vége felé tették fel a várható szeptemberi akciókat a wotinfó-n.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#67772) csapee válasza tank1 (#67759) üzenetére


csapee
senior tag

Visszajelez alul kozepen mikor aktiv a csigaszem, de meg ekkor is kell 1-2 masodpercet mert nem minden tized masodpercben vizsgalja meg a lathato tankokat. Ha minden igaz ezt majd idovel folyamatos "pasztazasra" cserelik de addig erdemes egy kicsit kivarni.

Csapee

(#67773) Diarmand válasza LK (#67768) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nézd, nem tudom mit pörögsz ennyire a témán. Most van tesztszerver, lehet keresni embereket és lehet menni tesztelni a felesleges szájtépés helyett. Mi megcsináltuk, tudom, hogy miről beszélek, kétlem, hogy lenne itt a fórumon más ember aki ugyanígy megnézte volna, hogy pontosan milyen szinten húzza meg a tankot a BiA.
De ha van egy kis időd, akkor menj és nézz körül a google-ben ;), rengeteg fórumon írják, hogy ~2,3% bónuszt ad. Kb harmadjára írom le, hogy mennyi bónuszt ad.
Ezt meg ugye nem gondolod komolyan "Az sem mindegy 15 vagy 5 seces töltésidőt rövidíti le 0.2 seccel."
Változó értékből adott százalékot levonva, ugyanazt a mínuszt kapod? Matematika ötödik osztály :D

[ Szerkesztve ]

(#67774) #43783936 válasza h1mpi (#67769) üzenetére


#43783936
törölt tag

A csata végi jelentés utolsó lapján ott van minden részletezve.
Sebzés, hozzájárulás, javítás, lőszerköltség, stb...

(#67775) csaba17


csaba17
senior tag

ma szünet van a suliban vagy mi?
2 győzelem 13 csatából.
lehet feladom a type62es küldit, ezt így nem lehet...

(#67776) h1mpi válasza #43783936 (#67774) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az oké ott írja mondjuk hogy felderítve 3 jármű, de a hp-t nem írja.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67777) #43783936 válasza h1mpi (#67776) üzenetére


#43783936
törölt tag

Sebzés közreműködésednek köszönhetően sor.
Itt például 3600.

(#67778) Diarmand válasza LK (#67768) üzenetére


Diarmand
senior tag

A Superpershing töltése skilles legényekkel, Rammerrel 7,07. Ha kapnak BiA-t, ez lemegy 6,92-re. A százalékváltozás 2,2-2,3%.
A Centurion 1 töltése ugyanúgy, 6,904. BiA-val lemegy 6,752-re. Különbség? ~2,2%.

Van egy oldal, ahol ezeket lehet látni is, nézd meg hasznos. Mikor teszteltünk, akkor még nem ismertük az oldalt. Nemzetnél kiválaszt a gép, majd bal oldalt a számológép és lehet nézni az értékeket.

(#67779) LK válasza Diarmand (#67773) üzenetére


LK
addikt

Megnéztem a hozzászólásomat,hogy mivel bosszanthattalak fel,de nem jöttem rá. Köszönöm ,hogy én gyökér retardált megszólíthattalak,és válaszoltál ;) Bocs hogy felzaklattalak felesleges kérdéseimmel :R

Köszönöm,hogy értelmes választ is adtál,hálás vagyok érte. :)
Hasznos az a honlap is thx

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#67780) h1mpi válasza #43783936 (#67777) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja hogy az a sor jelenti azt. Oké köszi :R
Még egy kérdésem lenne az ágyúknál van 3 adat mondjuk 56/78/19 ezek mit jelentenek pontosan?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67781) Diarmand válasza LK (#67779) üzenetére


Diarmand
senior tag

Az bosszantott fel egy kicsit, hogy fentebb már leírtam a választ a kérdésedre, hogy min mennyit dob, ott a kis százalékérték, mégis megkérdezted megint. Azt meg nem kérheted, hogy minden egyes tankra számoljam ki a változásokat :DDD Arra ott a honlap :) Érdemes böngészni, hogy mire mit érdemes felrakni. Szívesen!

(#67782) #43783936 válasza h1mpi (#67780) üzenetére


#43783936
törölt tag

A három különféle lőszerre jellemző (átütési vagy sebzési) adatot.

(#67783) h1mpi válasza #43783936 (#67782) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ismét csökkent a noobmeterem :R

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67784) Tuco Ramirez válasza LK (#67771) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Igen, most visszakeresve már látom. :B Köszi még 1x!

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67785) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Már több napja nem játszottam és most beakartam lépni...ez fogadott :U

ez mi ez? :Y
ha nem játszok akkor zárolnak? :DDD

(#67786) h1mpi válasza Cseri0058 (#67785) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Klánban nem vagy benne?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#67787) Enzolord válasza Cseri0058 (#67785) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem a Zwack-ban vagy? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#67788) Cseri0058


Cseri0058
őstag

igen a zwack ban vagyok. történt valami vagy mi?

(#67789) emre válasza Cseri0058 (#67785) üzenetére


emre
veterán

[link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#67790) Kakumix válasza Cseri0058 (#67788) üzenetére


Kakumix
senior tag

Tegnapelőtt bannolták 2 napra az egész klánt :(

Egyébként elég nagy mákod van, hogy csak ~20 percet veszel észre a 48 órás bannból :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#67791) Sanya válasza Diarmand (#67767) üzenetére


Sanya
nagyúr

ezesetben lehet akármilyen optika a tankon, ha nem adja az rng, akkor sem találsz el semmit.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#67792) szbalogh válasza Diarmand (#67778) üzenetére


szbalogh
őstag

Szerintem a BIA az egyik legértelmesebb skill. A csata alatt végig használod bármit csinálsz. És igen, sokszor bizony azon az egytized másodpercen múlik... Én akkor váltom le a skilleket ha a harmadik elérte a 45%-ot és elsőnek bekerül a BIA. Addig javítás/álca, célzásjavítók, lámpa mennek.

Nick: HE_Storm

(#67793) Cseri0058 válasza Kakumix (#67790) üzenetére


Cseri0058
őstag

akkor jól jött ki hogy ebben a 3-4 napban nem volt időm játszani :)
ennek örömére hogy lejárt a bann ki is bassztak a klánból :D

(#67794) szbalogh


szbalogh
őstag

- the system automatically detects rigged battle based on certain criteria (which are unknown, but likely involve battles of a full team versus incomplete team, 15:0 wins, one team not doing any damage and such)
- clan leader and his deputies recieve a warning email, in which the support asks them to submit the replay of the suspicious battle
- if they do not react on the email, they get banned
- if they STILL don’t react on the email, the entire clan gets banned (this is the part when most of the clan detects something is kinda wrong, there apparently is also very little delay between the last two steps).

Ezek alapján biztosan kaptatok mailt...

Nick: HE_Storm

(#67795) Bingisz válasza Cseri0058 (#67793) üzenetére


Bingisz
addikt

Jöhetsz vissza, csak kellett a hely a tomato accocnak, mert csak azokkal tudtuk folytatni a kampányt. :DDD

(#67794) szbalogh:
Nem kaptunk. Se a commanderünk, se a deputyaink, ez volt a probléma forrása. Most ott tartanak, hogy beismerték a hibájukat, de sajnos már nem tehetnek semmit blablabla.... :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67796) szbalogh válasza Cseri0058 (#67793) üzenetére


szbalogh
őstag

Na akkor jöhetsz a PPD-be ;)
Bingisz: Lol

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#67797) Kakumix válasza Bingisz (#67795) üzenetére


Kakumix
senior tag

WG :W

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#67798) Chris0321 válasza tank1 (#67753) üzenetére


Chris0321
addikt

Akkor valamit rosszul néztél vagy nem volt senki aki felvillanhatott volna. Egy 400 méteres látótávot megnövel 500 méteresre ez neked semmi? Nem egyszer tapasztaltam azt, hogy én derítettem fel vagy kaptam spot damaget olyan tank sebzése után amire nem is emlékeztem, hogy láttam a csata közben. Megállsz, vársz pár másodpercet és jelzi mikor bekapcsol a periszkóp olyankor ha van valami a látómezőben meg is jelenik. Nem tudom, hogy nem lehet észrevenni de biztos van ezzel így más is.

(#67799) .mf válasza h1mpi (#67783) üzenetére


.mf
veterán

Ideje lenne elolvasni a játék wikijét....

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#67800) h1mpi válasza .mf (#67799) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Játszva tanul az ember :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.