Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#67951) rlazol válasza egykettő (#67949) üzenetére


rlazol
addikt

a tapasztalat szerint a játék a több magot nem használja ki, intellel érdemes próbálkozni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67952) h1mpi válasza egykettő (#67946) üzenetére


h1mpi
nagyúr

i3-as laptopon IGP-vel simán megy 20-30 fps-el.

(#67953) give3: nem, mert nekem is más. Azért nem értem, mert elvileg nincs köze a paypalnak a wothoz és email címhez se.

[ Szerkesztve ]

(#67953) give3 válasza h1mpi (#67942) üzenetére


give3
tag

Az nem lehet probléma, hogy a wot-os email címem nem egyezik a paypal-ossal?

(#67954) mrszitya válasza egykettő (#67946) üzenetére


mrszitya
senior tag

AMD-t igazából alapból nem szereti a WOT sajnos, és rettentően "eszi" amúgy is egy szálon a procikat, ami pedig szintén kedvezőtlen a "pirosak" szempontjából.

Ha lesz rá lehetőséged, inkább a "kékekre" térj át legközelebbi gépújításnál, ha WOT-ozni akarsz.
Megjegyzem, a háttérben már egy ideje készül a többszálú feldolgozásra optimalizált kiadás (jövő év eleje a tipp a megjelenésére), így valószínűleg egy kicsit az (újabb és erősebb) AMD-s gépeken is javulni fog majd a helyzet.

(#67955) wanted5 válasza mrszitya (#67954) üzenetére


wanted5
őstag

hát nem tudom mit terveznek, de ha behozzák a havok motort sokkal többet attól se remélek, mármint fps téren

nemrég láttam egy másik játékban élesben működni a havokot, és szép és jó meg minden, de mikor a sok apró dolgot kell megjeleníteni az tudja zabálni az erőforrást, gondolok itt arra, hogy a tankos demo videoban is olyan volt hogy a tégla fal szétesik rengeteg külön téglára, ami jól néz ki, csak kell is alá vas rendesen

bár nem tudom mennyire lehet majd lebutítani...

(#67956) mno válasza h1mpi (#67918) üzenetére


mno
tag

Én is nagyon imádom azt a TD-t, pár napja lett rá meg a kiválóság jele 3.szint. 8,8as ágyúval legmagasabb DPM tier 6ban TD-k között, csak az átütése mellé a leggyengébb ugyancsak. Tier 8 ellen szenvedés még golddal is, de Tier6-7-ban nagyon hatékony.

Joe

(#67957) h1mpi válasza mno (#67956) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Még a Tier8-at is átüti csak a parancsnoki tornyot kell ellőni, ahol az sebez.

(#67958) mrszitya válasza wanted5 (#67955) üzenetére


mrszitya
senior tag

Hűtik is a kedélyeket a kezdetektől a fejlesztők.

Talán egyszer írták azt, hogy 20-30%-os javulás is várható akár (bármit is jelentsen ez), de általában inkább azt mondják, nem fogjuk észlelni nagyon a változásokat, és nem is értik, miért hiszik sokan azt, hogy a többmagos támogatástól majd minden sokkal jobb lesz...

(#67959) h1mpi válasza mrszitya (#67958) üzenetére


h1mpi
nagyúr

szerintem egy átlagos mai gépen simán elmegy, max nem kell kimaxolni a grafikát.

(#67960) mno válasza h1mpi (#67957) üzenetére


mno
tag

Persze, ha mutatja magát, nem mozog és el is találod :) Nagyon jó TD a JgPz4, de átütése a halála, 132-171 pen, kategóriatársainak a sima pct-je üt akkorát mint neki a goldja.Tier 6-7 ellen nagyon jó, de tier 8ban szenvedős. Meg lehet oldani persze ott is szituációkat, de városi pályákon és egyéb nem kifejezett "TD" pályákon tier 8 ellen nagyon gondolkozni kell hogy mit kell tenni, hogy ne legyen átlag alatti csata. De szerencsére tierjében és 7esek ellen ügyesen használva szinte OP jó legénységgel, csak mindenki siet Jagdpantherre legtöbbször, gyorsan túllépnek rajta. Én nagyon élvezem, E25el azonos skill kiosztású legénység fő oka hogy közel 800 csatát mentem vele, és jól is megy, 64% win, 1550 körüli átlagsebzés.

Joe

(#67961) Bingisz


Bingisz
addikt

Végre kipróbálhattam a glorius type 59-et.

Hátööö, értem már, hogy miért nem merik visszarakni a shopba. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#67962) vhw válasza egykettő (#67946) üzenetére


vhw
addikt

Vagy kéne találnod egy magas órajeles kis Phenom X2-t (bár nem tudom azon most hogy menne).

Vagy pedig kinézel egy intel 1150 vagy 1155 foglalatos ~10k forintos deszkát, bele valamilyen ~10-11ks Pentium (de akár a Celeronok is lényegesen jobbak lesznek, mint a jelenlegi Sempron-Athlonod).
Ha használt is játszik, akkor meg még olcsóbban kijösz.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#67963) Poultier


Poultier
tag

Need backup!

Másnál is előfordult, hogy a játék önkényesen átállította a beállításait? Egy hete nem menti a csatáim, és csak most vettem észre. Elveszett egy halom szép köröm. :O

(#67964) h1mpi válasza Poultier (#67963) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van ilyen? :U

(#67965) rlazol válasza Poultier (#67963) üzenetére


rlazol
addikt

ha valami frissítés ment le akkor lehet, h nullázta.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67966) Poultier válasza h1mpi (#67964) üzenetére


Poultier
tag

Eddig nem tapasztaltam én sem. Lehet ez az oldalbordám bosszúja, mert szerinte túl sokat játszok. :DD

(#67967) h1mpi válasza Poultier (#67966) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ahhoz tán kevés, hogy beleírjon a Wot-ba, nem? :D

(#67968) Clodovicus válasza S.Copperpot (#67852) üzenetére


Clodovicus
csendes tag

Én most éppen a Centurion 7/1-nél tartok, egyelőre még nincs meg a top löveg csak a IX-es, de az igazán tetszik. A dpm kárpótol ha esetleg 1-1 lövés lepattan, nagyon lehet vele darálni, persze igyekszem nem szemtől szembe kerülni a X-es heavykkel. Az előbb is volt vele egy csatám 4416 sebzéssel és 3487 spottal, 18 lövésből 15 sebzett (egy M103-as a második lövésre felrobbant).
Igazi kis vérszívó ezzel az ágyúval, persze ha meglesz a top löveg azzal is kipróbálom majd.

A medeknél alapból ventit és távcsövet használok a harmadik mindig az adott tanktól függ (pl. t69 a nagy célzási idő miatt függőleges stab.) de többnyire a periszkópot rakom fel harmadiknak mint ennél is, a skillekkel együtt jelenleg 493/561m látótávolsága van a kiírás szerint amely elég hatékony, pár ezer spot dmg szinte mindig jön. Ezzel a kombóval a medekkel átlagban 58-60% a winrate, bár a Centurion 7/1-el 60 csata után még csak 50%, de lesz ez jobb is, most lett meg a fejlesztett torony.

[ Szerkesztve ]

Légy jó Mindhalalig!

(#67969) SchumiBácsi

Most ezen a hétvégén valami tomato event van?
Egész héten 55-60%WR most így péntekre megkínált egy 17%-al. Hogy kerek legyen a dolog az MM is ilyen átlag 25% körül ment. Ha volt is kék/zöld az oldalamon, mert volt néha 1-2, mind 0gyilokkal zárt... vagy valami vendég játszott rajtuk éppen, de az biztos hogy az RNG is remekelt.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#67970) SchumiBácsi válasza jozefgucci1 (#67882) üzenetére

Nekem speckón ez tartja még a HDD-n a játékot egy ilyen mai szituáció után :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#67971) wanted5 válasza h1mpi (#67959) üzenetére


wanted5
őstag

De te a magyarországi átlagos gépre gondolsz? Mert azon nem hiszem hogy élvezhetően elfutna.

Ok, itt a fórum te is, meg sokan mások nyilván értenek valamelyest a számítógépekhez, de, amíg rengeteg helyen látok, számtech boltokban 20-30-40 ezer forintért használt komplett számítógépeket, úgy hogy az van melléírva, hogy játékra is tökéletes ... addig nem hiszem, hogy a magyar átlag gépeken simán elfutna.

Mert az a baj, hogy a fentit rengetegen el is hiszik, ugye nem értenek hozzá, és ha véletlen el is indul a játék, de ugye szaggat, azt ők nem is gondolják hibának, hiszen az a számítógép játékra is jó.
Ez a tipikus átlagfelhasználó, és ne gondold, hogy kevés van az ilyen esetekből, itt a fórumon sok hozzáértő összetömörül, de rengetegen vannak akik kb ennyire értenek csak egy számítógéphez.

(#67972) h1mpi válasza wanted5 (#67971) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem én egy átlagos "gamer" gépre gondolok, ami 100-150K-ból jön ki.

(#67973) Tuco Ramirez válasza Bingisz (#67961) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Félnek, hogy túl nagy lenne a bevételük...? :D

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#67974) Enzolord válasza wanted5 (#67971) üzenetére


Enzolord
addikt

Azok a használt gépek irodai célokra vannak, azokban nincs vga kártya, azt vehetsz bele, de csak kis teljesítményűt, szóval azzal sem vagy előrébb...
Amin azt mondom, hogy királyul elfut, és új konfig, I5/ GTX750/8GB 160k de I3 procival már 130K és azért azon is elgurul vagányul..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#67975) scyllarus válasza Enzolord (#67974) üzenetére


scyllarus
veterán

És a Haswell pentiumok? (G34xx sorozat). Azokon gondolkozom, jóval olcsóbbak, új platform és elég erősnek tűnnek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#67976) egykettő válasza vhw (#67962) üzenetére


egykettő
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a választ.
Az a jó, hogy recomended 1920*1080 medium a beállítás, 10-20 fps, és ez akkor se változik sokat ha minimumra veszem a grafikát és a felbontást :/
Na mindegy, használt is játszik, nézek valamit.

(#67977) Szepi1979 válasza scyllarus (#67975) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Bőven elég ha lesz mellette videókártya is. A lehető legmagasabb órajelűt vedd meg ami még belefér a keretbe.

“ nem kell mindig nyerni “

(#67978) h1mpi válasza egykettő (#67976) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És ha leveszed kisebb felbontásra? Full hd-nak is van lefelé váltója.

(#67979) psycroptic


psycroptic
őstag

Comet tank ász:

Replay ha valakit érdekel.

Nem lett a kedvenc tankom a comet, nekem lomha.

PSNID: Tomy83PS

(#67980) Enzolord válasza scyllarus (#67975) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem rossz kis proci, azzal+ egy 750gtx-szel közepes beállításokon nem lesz fennakadás..
+8GB ram..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#67981) h1mpi válasza psycroptic (#67979) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép nagyon! Aslain modpackben melyik az az opció, hogy a noti centerbe kiírja részletesen így, ahogy Neked és a százalékos esélyt is?

(#67982) psycroptic válasza h1mpi (#67981) üzenetére


psycroptic
őstag

Köszi! Én OM packot használok és nem tudom mennyire hasonlít az Aslain-ra.

PSNID: Tomy83PS

(#67983) wanted5 válasza Enzolord (#67974) üzenetére


wanted5
őstag

tudom mi mire jó, értek hozzá

egy nem túl nagy városban lakom, és itt az a tapasztalatom, hogy a gépet vásárlók rettentő nagy százaléka vesz ilyeneket, és nem irodai célokra (bár olyan célra se használnék egy gépet, amin még a win7 se fut élvezhetően, dinamikusan)

(#67984) Djuree válasza Enzolord (#67974) üzenetére


Djuree
félisten

nekem a legkisebb haswell pentiummal elment full hd ban minden maxon, 30 fps mindig megvolt. hozzá 5850. ennyi. wotra nem kell jobb. ja és 4 giga...használtan 50kbol megvan.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#67985) #43783936 válasza h1mpi (#67981) üzenetére


#43783936
törölt tag

Valami xvm-es beállítás teszi, mert nekem is kiírja,pedig egyik modpackot se használom.

(#67986) lnk válasza Djuree (#67984) üzenetére


lnk
aktív tag

Én most készülnék wot miatt lecserélni az Fx6300-at egy i5 4440-re már csak egy utolsó nagy levegő kellene hozzá :)
Nem tudom mennyivel röcögne jobban el a játék a 750it-el párosítva.Most néha azért leesik 25-re az fps ha olyan helyen pályán vagyok vagy túl sok egyszerre az effekt.Közepesre van minden véve,minden engedélyezve.Fxaa on.Ha maxra veszek mindent akkor is uanannyi az fps csak annyi a különbség hogy többször esik le 25 körülire.

(#67987) Valentin90


Valentin90
tag

Hősies küzdelem drága Matildával.

Replay



(#67988) S.Copperpot válasza h1mpi (#67981) üzenetére


S.Copperpot
tag

Nem az XVM írja a napi statot a noti centerbe, hanem a Vitiris statisztika mod. Itt nézz körül: http://www.wothungary.hu/statisztika-modok

Ha félreértettelek, és a csata indulásakor meg a TAB-ra feljövő ablakban kiírt nyerési esélyre gondolsz, azt az XVM csinálja, és úgy tudod bekapcsolni, hogy megkeresed az xvm.xc file-t a res_mods\xvm\configs könyvtárban, és átírod a "battleLoading", "statisticForm" és a "battleResults" szekcióknál a "showChances" értékét "true"-ra (itt idézőjelek nélkül). A "statisticForm"-nál van még egy "showChancesLive" lehetőség is, ez egy másik értéket is fog adni csata közben a még ki nem lőtt tankok alapján.

(közben megnéztem, hogy mire válaszolsz, és az első bekezdés szól a kérdésedről :) )

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#67989) Enzolord válasza lnk (#67986) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy magon az Intel jóval erősebb, szóval biztos, hogy javul a helyzet..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#67990) h1mpi válasza S.Copperpot (#67988) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi kipróbálom :K erre gondoltam, amit linkeltél: Vitiris Color messages full & tank statisztika 9.2-re

[ Szerkesztve ]

(#67991) scyllarus válasza Enzolord (#67980) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi, ilyesmiben gondolkodtam. Leszámítva a 750-et, sosem használok nVidiát, de ez saját probléma :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#67992) Enzolord válasza scyllarus (#67991) üzenetére


Enzolord
addikt

Wot jobban szereti a zöldet, de egy 7870esen full hd-ban I5-tel gyönyörűen futott HMFesten..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#67993) Simi37


Simi37
őstag

Ma megkergültek a szerverek!? :W Minden csatába 5 perccel később tesz be mint ahogy elkezdődik csak tölt és tölt. Router gép minden reset volt már. Betesz és már halott vagyok vagy abban a pillanatban lőnek ki ahogy bent vagy 1fps és 999ms közben. Utána rendesen 40-50 fps 100 alatta ping bár erősen piros-zöld. 2 kör meg sem bírok mozdulni 0 wn8 0 minden. XP meg 10 és arra dupláztam 20 xp k.... jó :((( :W
DE tegnap még jó volt! Semmit nem csináltam tegnap és ezelőtt sem és ma sem WTF :O

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#67994) egykettő válasza h1mpi (#67978) üzenetére


egykettő
aktív tag

ugyan annyi az fps, 1024*768-ba is :( Itt valami bug lesz.

[ Szerkesztve ]

(#67995) fradi81 válasza egykettő (#67994) üzenetére


fradi81
veterán

cpu limitnek hívják ezt a 'bug'-ot.

moto g72, Ninebot d28e

(#67996) rlazol


rlazol
addikt

egy ideje már a garázsomban porosodik 4 új rank, arra várva, h a legénységet kedvezménnyel tehessem át. Most áttettem. Első csata mindegyikkel megalázó vereség. :o
Amin meglepődtem, hogy a 6. érzék annak ellenére működik, h a fő képzettség csak 90%. Maga a 6. érzék persze 100, de ez így normális? Én úgy tudtam, h csak 100%os pranacsnokkal megy.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#67997) adamgreen


adamgreen
senior tag

És megjött a WOT-os himnusz is ;)

[link]

(#67998) #43783936 válasza rlazol (#67996) üzenetére


#43783936
törölt tag

A 6.érzéknek kell 100%-on lennie hogy működjön, a parancsnok értéke nem számít.

(#67999) rlazol válasza #43783936 (#67998) üzenetére


rlazol
addikt

de jó!
pedig még gondolkoztam is, h rááldozom emiatt a 100 aranyat...
köszi!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#68000) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Megvan a tank ász a Jgpz 4-gyel... :)

Sajna 3 goldot mellélőttem, ezért nem lett meg egy KV1, ill ezekkel lettem mínuszos.

És 68000. hozzászólás :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.