Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#64951) dfsz34 válasza rlazol (#64946) üzenetére


dfsz34
őstag

A biztonságos elhelyezés a lőszerrekesz robbanása ellen van (is3 különösen ajánlott). Túz ellen a megelőző karbantartás kell (az összes német gyulladós tankra ajánlott).

A nagy javítót a "szegények" úgy használják, hogy felteszik és már magában gyorsítja a javitást 10%-al. Felhasználni a "gazdagok" szokták, annyi előnye van, hogy több modult is tud egyszerre javítani, de csak egyszer.

Sok tankon viszek kicsit a tényleges javításra és nagyot is, hogy gyorsabb legyen a javítás 10%-al, de nem használom csakis és kizárólag kritikus helyzetben, ha tényleg a győzelem múlik rajta, akkor használom csak. Ehhez annyi azért kell, hogy amikor van akciója, akkor veszek 100 darabot előre, az nagyon sokáig elég, mert teljes áron elég ütős azért az alkalmankénti 20e, a fél ár sokkal barátibb.

[ Szerkesztve ]

(#64952) #95904256 válasza SoulReaver (#64942) üzenetére


#95904256
törölt tag

Az orosz RNG-én már nem lepődöm meg, 52 vesztes csata egyhuzamban. Néha láttam a saját tieremből is tankot, valamikor dél környékén. Inkább csak annyit kívánok a csapattársaimnak, hogy kölcsönösen annyi segítőkészséget és tudást tapasztaljanak a való életben is, mint amit belevittek a játékukba. Ezt az áldás főképp a Tier9-10 játékosoknak jár. Szuper, hogy a 1375-ös tücsökkel gyakran többet sebzek mint a három tierrel magasabb nehéztankok. Most megyek és csinálok valami mást. :)

(#64953) hfrici válasza dfsz34 (#64945) üzenetére


hfrici
aktív tag

Köszi, így már világos. Akkor az Rhm kapta meg :)

(#64954) rlazol


rlazol
addikt

új negatív rekord: 3p 40 mp alatt 15-3ra végeztek ki minket. Én artyval voltam, nem tudtam sokat tenni...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64955) Bad Pritt válasza rlazol (#64954) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Gyenge. 2 perc alatt volt eddig a leggyorsabb bukóm foglalással és bőven 2:30 alatti a teljes annihilációval történt leggyorsabb bukó. Egyik Mines Encounter, másik Malinovka, de az low tier volt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64956) rlazol válasza Bad Pritt (#64955) üzenetére


rlazol
addikt

akkor még gyúrnom erre egy kicsit :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64957) Bad Pritt válasza rlazol (#64956) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mindenképpen, ez lesz WoT-os pályafutásod legfontosabb achievementje. ;]

Milyen rage megy Cleverland új videója alatt, azt merte mondani a videóban egy 2600 WN8-as játékosra, hogy Magyarország egyik legjobbja. Hajjaj, sok superlila lelkébe beletaposott ezzel, ahogy a kommentek között látom. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64958) sith7 válasza Pug (#64918) üzenetére


sith7
nagyúr

Mennyit ?????????? :Y

(#64959) kanyipicske válasza Bad Pritt (#64957) üzenetére


kanyipicske
tag

WMKSZ-es akarok lenni:"(

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#64960) csapee válasza Bad Pritt (#64957) üzenetére


csapee
senior tag

Hát a kommentek jobbak mint a videó :)) , honnan jön ez a sok sötét lángelme? ;]

Csapee

(#64961) rlazol válasza Bad Pritt (#64957) üzenetére


rlazol
addikt

remélem, medált kapok majd érte... bár azt a 2 perc alatti foglalásos vereséget nehéz lesz überelni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64962) #43783936 válasza rlazol (#64961) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ma a Churchuill 3-at sikerült 3 perc alatt letriplázni a középen foglalós Erlenbergen.
74 sebzés, 1 kill, és 800 alatti XP (prémmel).
A csata vége 1:3 lett volna az ellen javára, de a csapatom hősiesen befoglalt.
Annyian mentek a körbe, hogy az ellen nem tudott velük mit kezdeni. :D

(#64963) jano_77


jano_77
nagyúr

Meg tudja vki mondani, hogy hánykor van a szerverek napi váltása?
Kedden reggel még lehet munkába menet előtt 3x-ni vagy csak hétfőn utoljára, mert reggel 7-kor vált!? :F

(#64964) Chris0321: ezt tudom, nem is erre irányult a kérdés, hanem, hogy kedden hajnalban vált a szerver és akkor még 2 és 7 között lehet még1x triplázni vagy kedden 7-kor vált és akkor az azt jelenti, hogy ma és holnap lehet triplázni és ennyi!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#64964) Chris0321 válasza jano_77 (#64963) üzenetére


Chris0321
addikt

Elvileg kedd reggel 7-ig van a hétvégi event.

Én úgy emlékszem szerverváltásig vannak az eventek nem?

[ Szerkesztve ]

(#64965) jano_77 válasza Chris0321 (#64964) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vagyis akkor nem érdemes felkelnem 5-kor, hogy 7-ig még 1x letriplázzak pár tankot, amit hétfőn már megtettem!?

Amikor tök mind1 mit csinálsz, WG istene úgy döntött, hogy Veszítesz, akkor veszíteni is fogsz! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#64967) jr1994


jr1994
addikt

Ha jól tudom a napi szorzók is 7-kor állnak vissza.

Nekem is volt egy ilyen hogy indokolatlanul befoglalt a csapat, himmelsdorf ütközetben a stock lórival 2 sebzésem volt aztán amikor láttam hogy a két okos foglaló nem fog kimenni a körből, végigrohantam a halálúton és gyorsan kitáraztam. Szegény Tiger 2 alig fogta fel mi van már el is hullott, de egy másik ellenre is maradt 2 töltény :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#64968) KaLeun


KaLeun
senior tag

Olyan létezik, hogy ha valaki kilép a csatából és felrobban akkor sebzi a mellette levőt?

Ellenfél elment lemmingbe és meglátva a lehetőséget beszivárogtam a bázisukra, 13 F3 arty mögött voltam amikor huss elszállt az arty és vele a hp-m 2/3-a. Log szerint ő sebzett engem.

Cila

(#64969) rlazol válasza KaLeun (#64968) üzenetére


rlazol
addikt

nem lehet, h öngyilkos lett?

WG ma nekem is művelt egy kisebb csodát: párduccal pattintottam a teknőst, pedig nagyrészt oldalt áltam, igaz, toronnyal ráfordulva (talán azt találta el?)..

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64970) jano_77


jano_77
nagyúr

az újabb eleve vereségre rendelt csata....elmehet a WG és SerB anyukájukba! :O

a 4 db 0 sebzéses tankunk nem azért ért el ilyen "szép" eredményt, mert nem tudtak sebezni, hanem mert konkrétan annyit is lőttek! Hát így baromi nehéz, mikor 4 tank hátránnyal indul a csapatunk és akik maradtak, azok is majmok! :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#64971) #43783936 válasza rlazol (#64969) üzenetére


#43783936
törölt tag

Párduc és teknős különös viszonyba vannak.
Egyszer menet közben kapáslövésel ammorackeltem a torit a cicusommal.
Az is csoda, hogy egyátallán eltaláltam, olyan messze volt. :D

Sokaknál előfordul, hogy a más által spottolt velem szemben álló tank, egyszer csak az oldalát mutatja, majd visszaáll újra szembe?

Mod nélkül is csinálja, itthon és a munkahelyi gépen is.

(#64972) rlazol válasza #43783936 (#64971) üzenetére


rlazol
addikt

érdekes dolgok ezek...
nekem ilyet még nem csinált.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64973) Bad Pritt válasza #43783936 (#64971) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mikor valami spottolva lesz, függetlenül attól, hogy ki által, először egy bizonyos helyzetben villan fel, aztán hirtelen egy másikban, ami a valós és úgy is marad szerencsére. Másképp nem tudom leírni, de igen, én is észrevettem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64974) rlazol


rlazol
addikt

és újabb rekord! kezdés után 1 percen belül, spottolnak, lőnek és 1013 HP-ról kiszed az arty. Ruinberg, a G8 szikla mögé igyekeztem...

asszem mára abbahagyom.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64975) dfsz34 válasza #43783936 (#64971) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen pörögnek a tankok néha. Gondolom ez a hatása annak, hogy legalább nem mozognak el, legalábbis zombi tankkal nem találkoztam, pörgővel már sokkal. Sőt, egyszer én magam pörögtem, mint a ringlispil, ne kérdezd miért, fog... sincs.

(#64976) #43783936 válasza Bad Pritt (#64973) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egy konkrét eset:
Feltűnik tőlem kb 400 méterre egy tank, leláncolom, majd a következő pillanatban már az oldalát csodálom, és 1 másodperc múlva újra velem szemben van a tank, még mindig leláncolva.
Szinte csak Karélián szokott előjönni, de ott majdnem minden csatában.

(#64978) Bad Pritt válasza #43783936 (#64976) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Konkrét példa:


Olyan gyorsan történik, hogy sokszor szerintem észre sem veszem, reagálni sincs időm rá, mert kb egy tizedmásodperc alatt a "helyére áll". Érdekes új feature amúgy. :D
De ha megnézed, elég durva, mert még a sziluettjét is kirajzolta. Én azt vettem észre, hogy a kezdésnél adott irányukba néznek ilyenkor, utána pedig korrigálja a játék a valós irányba.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64979) Bingisz válasza Bad Pritt (#64978) üzenetére


Bingisz
addikt

Valamit a szerver-kliens kommunikációban sikerült elbaxniuk.

Amúgy ez a Conqueror mindentől elláncolódik? Rajta van még a lánctalp erősítő is, de folyamatosan leesik ez a sz@r lánc..... :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#64980) #43783936 válasza Bad Pritt (#64978) üzenetére


#43783936
törölt tag

EZ AZ!

Vajon a következő verzióban mivel fognak szórakoztatni minket? :F

(#64981) Bad Pritt válasza Bingisz (#64979) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sikerült, majd kijavítják aztán elrontanak mást. De ez még annyira nem is zavaró, hátrányom legalábbis még nem származott belőle.

Nálam nem volt jellemző a láncolás, a folyamatos lőszerrekesz sérülés annál inkább.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64982) Iron Funeral válasza Bad Pritt (#64981) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azért elég csúnya amikor egyszer oldalt áll neked a 704 egy pillanattal később meg már téged céloz :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#64983) Bingisz válasza Bad Pritt (#64981) üzenetére


Bingisz
addikt

Egy kezemmel meg tudom számolni, hogy hányszor kaptam lőszerrekeszt. Mondjuk azoknál az alkalmaknál el is láncoltak mellé természetesen. :O :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#64984) csaba17


csaba17
senior tag

reggelt
valahol esetleg vissza lehet nézni a 2013as gamescom-os wotos akciókat?
csak hogy most kb mire lehet számítani-
remélem a su100y-t leakciózzák, jólenne megvenni, erre várok egy ideje :)

(#64985) KaLeun válasza rlazol (#64974) üzenetére


KaLeun
senior tag

Az északi oldal scoutjai sokkal előbb odaérnek, már a H vonalon spottolhatnak. Ezen a mapon a G-F-8 pont a tipikus első spot helye és így minden arty és az A vonalon levő td kapásból oda céloz. Szóval G8-ban nem kell meglepődni, hogy kapásból spottolnak és még az arty is kioszt egy áldást.

Ráadásul azon a med/light részen jelenleg az egész déli oldal hátrányban van (szvsz). Ha középre (E6) bejön valaki akkor a házak mögött senki sem marad meg. Mivel az északiak oldalról szépen belőhető a város, így garantált, hogy megjelenik 1-2 nehéz és td is. Szinte biztosra vehető az északi túlerő.

Cila

(#64986) Angel1981 válasza kisküzdő (#64741) üzenetére


Angel1981
veterán

És akkor mit mondjak?
AMX 50 100-al az egész tárat beleeresztettem az 13 90 hátsójába, ebből 1 sebzett, 1 totál félre, a maradék 4 meg lánctalpba ment, ebből 1x lett láncolás, a többit egyszerűen benyelte! :P :D

(#64987) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#64942) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A hétvégén én pont a másik oldalán álltam a @asznak . RHM-el majd 300 m--ről beadta a nagyobb csővel egy másik ellen , úgy hogy alig látszott valami a tornyából ! Aztán következő lövésre a foch rontott rám és kapáslövésből beadta azt is el is pukkant szegény . :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#64988) scyllarus


scyllarus
veterán

Hát ez az AMX m45 érdekes jószág... Nagy, papír, lassú (a legnagyobb motor ma lesz meg). Ehhez képest nem is olyan rossz. Pattintani is tud, két nagy gondja van: a ferde frontpáncél szépen bepattintja az ellenfél lövését a torony aljába -> minden 2. csatában beragad a torony; valamint a felsorolt tulajdonságok miatt artymágnes, és full sebzést is kap, állandóan elszáll a motor, amitől még tetűbb is lesz. (ha túléli) A mostanában erőltetett városi pályák sem a barátai.
Hosszú lesz az út az 50-100-ig, de tudom, hogy az megéri.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#64989) Angel1981 válasza Pug (#64932) üzenetére


Angel1981
veterán

Az itt közölt értékek nem 100%-os legénységgel értendőek?
Mert az ágyú pontossága papíron valóban 0.46, 100%-os legénységgel viszont 0,441.
A célzás és töltésidő is így értendő szerintem.

(#64990) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Arty vadászatra kaptam egy ászt :DDD

(#64991) csaba17


csaba17
senior tag

ma már 2x volt olyan gondom hogy 8-10fps és 100-120ms ping. csak nálam?
1-2 percig max, utána helyrejött.

(#64992) #43783936 válasza csaba17 (#64991) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem ma sikerül egy csatát végigcsinálnom 160 és 450 közötti pinggel.
Egy élmény volt! :W

[ Szerkesztve ]

(#64993) jozefgucci1 válasza scyllarus (#64988) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Így voltam ezzel én is amúgy , de aztán a végére megszerettem . Bár ehhez az mm is kedvezően hozzájárult , mert az utolsó 20 csatámat szinte csak Tier7 ben mentem vele . Nekem az 50-100 nem hozott akkora megváltást mint reméltem . Annyira nem szeretem , pedig szinte fullossan kaptam meg , mert a másik ágat már végigtoltam anno .Hosszú a töltése 48 ms és kicsi az átütés ! Azaz szeret pattogni a nagyobb kilences vasakról .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#64994) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Tényleg egyesek úgy rá vannak buzulva erre a wn8-ra, hogy a józan eszüket is elveszítik..

Még csak egy nem is kiegyenlítetlen leosztás elején beírja az egyik csapattárs hogy its lost...és öngyilkos lesz az első percben...

Hozzáteszem normális leosztás volt az ellennél talán kicsit több volt az "erősebb"-nek vélt top tier...

..a vége 15-5 lett a javunkra.

Hasznos dolog tudni, hogy kb kivel állsz szemben egy csatában, de így feladni elég nagy baromság...sokszor a lilákról se lehet tudni, hogy statbuzik-e vagy tényleg jó játékosok...volt már mindkettőre elég példa...

=^-^=

(#64995) dfsz34


dfsz34
őstag

Majdnem behúztam a pool-t, de egy frag-et elloptak előlem. Pár érdekesség, a totálisan hasznavehetetlen társ a végén, bár mondjuk jött a farvizemen és legalább lőtt pár sebzőt, igaz meglettem volna nélküle is. Gyökér stug, 13e csatával a háta mögött nem használ bino-t egy TD-n, így járt. Az über kemper m3lee, aki betolatott a bázisa mögötti erdőbe és szerintem ott várakozott az egész csata alatt. Ja és még egy rövid telefon beszélgetést is lebonyolítottam, amíg a házak mögött dekkoltam és szépen mindenki csinálta a semmit :) Ja és csak két arany lőszert használtam, mivel nem is vittem többet.

Ja igen, és a legviccesebb része, annyira a su-ra koncentráltam, hogy nem vettem észre a hátam mögött osonó bt7-t. Amikor letolattam és lekaptam így rammolással a láncáról, akkor totál meglepődtem és már éppen szidni akartam a noobot, hogy húzzon el a hátamból máskor, de akkor nézem, hogy hohó ez ellenség és kapott az arcába :)

Mondjuk ez most a tipikus "pro" taktika volt, az elején szépen csipegetek, majd amikor a végén kvázi egyedül maradtam (hasznavehetetlen társsal), akkor kiirtom az ellenfelet. A csapatom végül is annyira nem volt rossz.

Ez most tényleg egy jó kis csata, fordulatos, taktikus stb és végre ász ezzel is, nem volt könnyű, eddig csak másod osztály volt a legjobb.

Map: Westfield Type T-34
3 021 (x3 minden nap az első csatáért) 24 173
Csatában elért Achievement Top Gun, Nagy kaliber, Védő, Radley-Walters medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Legénységi XP: 3 021 Javitások: 1 254 Lőszer: 7 392
Teljes: 15 527 WN8: 8 497 (100)

[link]

(#64996) vhw válasza L-e-f-i-e (#64994) üzenetére


vhw
addikt

Egy 0 dmg-s öngyilkosság mennyiben javítja a WN8-at?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#64997) jano_77 válasza L-e-f-i-e (#64994) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem tegnap nem az igazságos MM-ből jutott, mert 2-3 egymást követő csatában is hasonlóan elfuserált leosztás volt. Egyikben 5 vs 9 TD, a másikban 3 vs 7 TD és a harmadikban nálunk 0 heavy ellenfélnél 4 top heavy! :U
A lényeg, hogy a nyomi SerB szerint ez az MM tökéletes! Hogy ka**a be bő**állal! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#64998) Bingisz válasza jano_77 (#64997) üzenetére


Bingisz
addikt

SerB már nem a WoT-on dolgozik.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#64999) jano_77 válasza Bingisz (#64998) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez komoly!? De akkor miért nem változtatnak már ezen a szaron!? :F
Mondjuk ettől függetlenül ez nagyon jó hír...erre inni kell! :K :C

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#65000) L-e-f-i-e válasza vhw (#64996) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Gondolom az ilyen elvetemült az alapján ítél amikor meglátja a leosztást. és mivel "úgysincs esélye" megy majd másik tankkal feljavítja...

=^-^=

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.