Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#64551) Bad Pritt válasza Habib[HUN] (#64548) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megbánni én sem bántam meg, fossa a pénzt, de ettől függetlenül nem olyan mókás vele a játék. Most kicsit defenzívebben játszom vele, meglátjuk, mi lesz.

(#64549) olcsii: Naná, hogy kémkedek, majd szóljál és gyere szakaszt ezzel a nyomival, meglátjuk, jó lesz-e. :P

(#64550) vhw: T-43-at én is szerettem, de hát az mérföldekkel gyorsabb. Vagy én nem tudom, azzal jó volt menni, KV-13mal még jobb, VK3002D most lesz meg, kíváncsi vagyok rá nagyon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64552) Chris0321 válasza #43783936 (#64534) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak két legénységi tagnak van javítás adva.

(#64553) otto14


otto14
senior tag

Milyen nem prém tankot ajánlotok kreditfarmolásra?

asd

(#64554) Bad Pritt válasza otto14 (#64553) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pz IV.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64555) Lunky88 válasza otto14 (#64553) üzenetére


Lunky88
tag

KV1 sem rossz.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#64556) Chris0321 válasza otto14 (#64553) üzenetére


Chris0321
addikt

A tier 5-ö tankokat szoktak kredit farmolásra használni, válasz ki közülük pár olyat aminek fekszik a játékstílusa. Azért pár darabot mert így ha az egyik csatában van de téged már kilőttek tudsz addig menni egy másikkal. Ha sokat akarod használni érdemes felszerelni őket megfelelően, nem csak egy álcahálót rádobni.

(#64557) Bingisz


Bingisz
addikt

BDR G1B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#64558) dfsz34 válasza otto14 (#64553) üzenetére


dfsz34
őstag

stug, nashorn, farmolásra a td stílus jobb, kevesebb hp veszteség, több sebzés etc.

a nashorn nagyon jó, de érteni kell hozzá, a stug kicsit kezesebb

[ Szerkesztve ]

(#64559) sith7 válasza Bingisz (#64557) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 :K

szerk.
és mellé KV-1, és akkor mehet a dolog folyamatosan, ha valamelyik csatában marad

[ Szerkesztve ]

(#64560) dfsz34 válasza dfsz34 (#64558) üzenetére


dfsz34
őstag

Na lejárt a szerk idő. Érdekes, hogy a most kapott te-ke is képes átlagosan 8k nettó kreditet termelni, még vesztes csatában is. Ugye a 100% legénység nagy előny.

Ez még nem tűnik annyira jónak, de számoljuk csak hozzá az átlagos 3-5 perc csata időt. hm. Elgondolkodtató, nem? Óránként 90-160k kreditet össze lehet vele szedni. A wn8-t is keményen adja, ha valakinek számít.

Talán nem is akkora hülyeség, mert a farmolás idő és ha a kredit / idő tényezőt nézzük....

(#64561) csaba17


csaba17
senior tag

az is8 mióta lett ennyire op páncélban?
tegnap jpe100al arannyal lepattantam az oldaláról(másik jpe100 felső lemezére kellett), nem, nem nagy szögben löttem be, volt 700hpja.
most meg t95tel pattogok róla.
eddig ott lőttem be ahol akartam, buffolták a patchben de nem írták?

(#64562) mcwolf79 válasza csaba17 (#64561) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem csak megtréfált a rétegelt páncél és az RNG.
Ugyanolyan szar a páncélja,mint amilyen volt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#64563) szbalogh válasza otto14 (#64553) üzenetére


szbalogh
őstag

T-34, Type T-34

Nick: HE_Storm

(#64564) mrszitya


mrszitya
senior tag

Lol, kissé alacsony a Tigris Pista ász-szintje...

Még csak a stock ágyújával tudom játszani, de így is összejött vele 20.-ra az ász. Pl. T29 4000 dmg alatt nem nagyon hajlandó megadni, ellenben ő már 2458-ra volt szíves (~1000 spot sebzéssel). :Y

[ Szerkesztve ]

(#64565) Lunky88 válasza mrszitya (#64564) üzenetére


Lunky88
tag

Igazán ráférne egy kis RoF buff szerintem. Még akkor sem lenne op, mert a páncélja tele van gyenge pontokkal, meg lomha is mint a dög.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#64566) mcwolf79


mcwolf79
veterán

A Lorr 40t-re milyen skill ajánlott a legénységnek?
Jelenleg így festenek:

Tetszik amúgy a kis dög. Jelenleg csak az ágyú és a rádió top, gondolom fullosan még faxább lesz ;)
Gondoltam beresetelem az álcát BIA-ra, de ventit még úgysem tudok rárakni,mert nem tudom lecserélni a felfüggesztést. Berakjam az álca helyett a mesterlövészt vagy a sima utazást? Parancsnoknak meg a helyzetfelismerést vagy a mentort?
Vagy maradjon a camo?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#64567) Cokerex válasza superfly2 (#64521) üzenetére


Cokerex
csendes tag

Ismét gratula!! :)

Newton halott, Einstein halott és én is elég szarul érzem magam...

(#64568) Chris0321 válasza mcwolf79 (#64566) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom azon a szinten jelent-e még valamit az álcázás, de a javítás biztos fontos azt majd érdemes lenne fejleszteni.

(#64569) zsolthee válasza mcwolf79 (#64566) üzenetére


zsolthee
senior tag

Még most szerintem ne piszkáld.
Legyen meg előbb a nagy lánctalp és a 3 skill mindenkinek...aztán:

BIA+6.érzék+Álca
BIA+Álca+javítás
BIA+Álca+javítás

Venti+Vert.stab+Optic

[ Szerkesztve ]

(#64570) Antonius1978 válasza Bad Pritt (#64551) üzenetére


Antonius1978
addikt

Azok a draga szep idok a KV13-al (gyakorlatilag az IS prototipusanak is lehet neveni, csak kissebb meretben), o volt az elso kedvenc (talan legkedvencebb tankom, amig 59el tepetett) :C

otto14 Penzhozatal szempontjabol regebb ugy emlekszem, hogy az amerikai 5-os szintu T1 neheztankot hoztak ki gyoztesnek - a neheztankok kozul, annak volt a legjobb a penzszorzoja.Most nem tudom, mert mar vagy 1,5-2 eve jatszodtam vele utoljara.
A jatek elejen meg szep penzt hozott az M7es amerikai kozepes tank, ha jol emlekszem, az osszes 5os szintu (mindenfele) tank kozul neki volt a legjobb penzszorzoja, valami 1,1.Azota lehet hogy nem igy van, meg nem konnyu vele jatszani (habar furge), igy jobb ha a jatekkal ismerkedok a KV-1-et vagy T1-et valasztjak penzszerzes celjabol.

[ Szerkesztve ]

(#64571) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A tegnapi szívás után ma elhalmoz a wot. :D

Előbb új dmg rekord egy lövésből.

Aztán egy laza spottolás IS8-al. :D

(#64572) jr1994 válasza zsolthee (#64569) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem pont így vannak a képességek :))
Az lenne az én kérdésem hogy játszani hogy kellene vele? Még alig mentem vele, az átképzett 13 90 legénység bőven nem százas, de akkor is, nehéz vele játszanom. Nem volt még ilyen papír közepes tankom, ez ráadásul akkora mint egy busz...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#64573) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Ha hiszitek, ha nem..
De nagyon furcsa XVM nélkül játszani! Olyan mintha kicsit más lenne. Meg azért segít is valamennyit abban, hogy pl mutatja mi a statja a szemben álló játékosnak, és mennyire mehetsz ki elé..
Úgyhogy inkább megy vissza..!:D

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64574) #35692544 válasza Antonius1978 (#64570) üzenetére


#35692544
törölt tag

az m4 shörminek a legjobb a szorzója 1,1

a troll gunnal régen jól adta de mióta nerfelték azokat az ágyúkat nem igen mentem vele

[ Szerkesztve ]

(#64575) Habib[HUN] válasza #35692544 (#64574) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Lassan az összes tier ötös tank fel lesz sorolva farm célra. :) Mondjuk ez jó, mert azt jelenti eléggé kiegyensúlyozott ott a mezőny.

(#64576) ddt500hu válasza Habib[HUN] (#64575) üzenetére


ddt500hu
veterán

Alapvetően az összes 5-ös tankkal lehet farmolni. :D Mivel olcsó a javításuk meg a lőszerük.

[ Szerkesztve ]

(#64577) mrszitya válasza Lunky88 (#64565) üzenetére


mrszitya
senior tag

Pedig az eredeti tervek szerint pont hogy nerfelni szerették volna a 9.2-ben (pontosság, hp, töltésidő), de végül ugye mindent visszavontak. Egyelőre...

(#64578) Angel1981 válasza csaba17 (#64531) üzenetére


Angel1981
veterán

Lehet, csakhogy ez a linkelt képből nekem nem derül ki - mármint hogy nem élte túl.
A javítási költség alapján mondjuk nem keveset sebződhetett, de akkor sem derül ki egyértelműen, hiába, hogy vereség.

otto14: nem prémium T5 jövedelmezőség
Én a VK3001H-val mennék, mert egyrészt sokkal jobb tank, mint ahogy azt a nagy átlag tartja róla, másrészt szinte soha nem szorul rá a prémlőszerre - ami farmolásnál fontos tényező ugyebár.

[ Szerkesztve ]

(#64579) jr1994 válasza Angel1981 (#64578) üzenetére


jr1994
addikt

Csata időtartama 9 min 32 s
Megsemmisítés ideje 5 min 8s

;)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#64580) dfsz34 válasza Angel1981 (#64578) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha tényleg egy cél van, kreditet termelni, akkor szerintem a Te-Ke egy jó választás lehet, mert tier2-ben a csaták rövidek és ahhoz képest jól adja a kreditet. Nyomtam vele három kört, mondjuk átlagosat, csak az egyik sikerült jobban, a másik kettő szenvedős volt, sőt az egyik kritikán aluli.

1) Vereség, kilőve Map: Mines Type 97 Te-Ke XP: 269 Sebzés: 339 Spot: Bruttó kredit 6144 Nettó Kredit: 5412 WN8: 1613 Idő: 5,5 perc
2) Győzelem, 0 hp veszteség Map: Himmelsdorf Type 97 Te-Ke XP: 129 Sebzés: 50 Spot: 0 Bruttó kredit 4029 Nettó Kredit: 4001 WN8: 261 Idő: 3,5 perc
3) Vereség, kilőve Map: Province Type 97 Te-Ke XP: 425 Sebzés: 639 Spot: 89 Bruttó kredit 9843 Nettó Kredit: 8993 WN8: 4 389 Idő: 7,5 perc

Három csata, mondjuk minden sallanggal együtt 19 perc volt az elejétől a végéig. 18406 nettó kredit, prém nélkül természetesen. Azaz óránként kb 58e.

Igazából nem tudom semmivel összehasonlítani, de szerintem ez nem rossz. Ha tudnék binot meg álcát meg meg még valami modult rátenni meg álcafestést, akkor egészen biztosan lehetne plusz 500 kredittel számolni csatánként, azaz 62e körüli kredit elérhető lenne vele óránként. Jobb játékkal, fejlett legénységgel 80e megcélozható reálisan szerintem, óránként, tisztán, prém nélkül.

Tier5-ben szerintem simán lehet 10 perces csata átlagot számolni, sőt inkább hosszabbak minden sallangot, várakozás, visszaszámlálás stb beleszámolva. De számoljunk 10 perccel, az kerek, úgyis becslés ez. Azaz tier5 tankkal, prém nélkül ki kell termelni többet, mint nettó 10-13e kredit (attól függ mennyire felszerelt és mennyi gyakorlat van azzal a tankkal). Nem tudom, nem annyira egyértelmű szerintem, hogy jobb választás a tier5 (ne abból induljunk ki, hogy ment egy jó kört a tank és azt felszorozzuk, mert baromira torz eredmény jön ki, kell menni pár átlagos csatát és azt venni alapul).

Persze ez mind elméleti számolgatás, de meg lehet fontolni szerintem.

Ha valakinek nincs prém tankja és kénytelen normál tankkal farmolni, akkor is érdemes besorozni a Te-Ke-t, ha másik tank mellett dönt, hogy másik tank legyen a fő kredit termelő.

Gondoljunk csak arra, ha kilövik az embert és a csata még tart. A Te-Ke-vel le lehet gyorsan nyomni egy kört. amig tart a másik csata, ahol ott van a kilőtt farm tank.

Remélem segítettem és adtam egy kis segítséget a hatékonyabb farmoláshoz.

(#64581) otto14


otto14
senior tag

Köszönöm a válaszokat! :R

T1 Heavy már megvan, első skill elkezdve, az marad, és másodiknak Pz.Sfl. IVc vagy M10 Wolverine lesz szerintem. Vagy Grille :D az már csak ~1600 XP

Köszönöm mindenkinek! :R

Te-Ke -t sajnos eladtam :(

[ Szerkesztve ]

asd

(#64582) dfsz34 válasza otto14 (#64581) üzenetére


dfsz34
őstag

Hiba, most figyeltem fel rá, milyen jól adja a kreditet. 50 sebzésre 4e nettó, az azért nem rossz, sokkal lejjebb már nem lehet menni teljesítményben :)

Csináltam egy új móka accot csak t49 lesz majd rajta, de addig is el kell jutni, és rohadtul nincs semmim, de legfőképpen kreditem. Gondolkodtam az eladáson, de mondom előtte legyen meg az ász rajta és én is meglepődtem, hogy mennyi kreditet összeszedtem vele nagyon gyorsan (sokkal jobb csatákkal, mint az alábbiak).

Innen már szóba sem jöhetett az eladás. Kiegészítő farmoló tanknak ideális, de talán fő tanknak is.

Valószínű nagyon jó a kredit szorzója és a tier2 csaták nagyon gyors lefolyásúak. Evvan sajnos, a tier5 tankokkal sem jársz rosszul, esetleg fogjál be kettőt, ha az egyiket kilövik, legyen mivel menni közben.

(#64583) unravel


unravel
őstag

ezt tudja valaki?

¯\_(ツ)_/¯

(#64584) superfly2 válasza Cokerex (#64567) üzenetére


superfly2
tag

Ismét köszönöm! :R Majd nézd meg ha tudod, szerintem jó kör volt :))

[ Szerkesztve ]

(#64585) dfsz34 válasza unravel (#64583) üzenetére


dfsz34
őstag

"star means the tank could have a revolver gun"

töltőtáras mocsok :) erre gondoltam, de van is leírás róla, az is megerősíti

[ Szerkesztve ]

(#64586) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ezt el sem hiszem... Ettől mentem már sokkal jobb kört pedig....

Replay

Mellé persze, a legrosszabb a WR-em ezzel a tankal(kivéve a t34-et XD)... Minden más azért helytálló... Köszi wot

[ Szerkesztve ]

(#64587) bigobert válasza otto14 (#64581) üzenetére


bigobert
tag

Szerintem meg ELC :DDD
170pen, 240dmg. Ott a rengeteg spot, amiért kapod a sebzők pénzének egy részét. ...és még a statodat is húzza. 2 lövésből többet sebeztél, mint a hp-d, és már zöld is vagy. Igaz, hogy 6th sense és full camo nélkül még nem op.

Amúgy tényleg bármi jó, ha szereted vele nyomni, illetve ügyeskedsz. A farmolás rengeteg csatát jelent, így viszont az élvezet biztosítja a kitartást.

(#64588) Bad Pritt válasza bigobert (#64587) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk ugyanez igaz az M10-re, Stugra, SU-85-re is, elég mokány kis legénység kell beléjük, hogy effektívek legyenek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64589) Scheff


Scheff
tag

Vállalkozó szellemű játékosok segítségét szeretném kérni egy 1 órás gyakorló csatához szombat este 20:00 órától kezdődően. Körülbelül 10-11 főre lenne szükségem.

Előreláthatóan a következő ismeretekre lesz szükség ahhoz, hogy abból az 1 órából ne legyen 2-3:
- Teamspeak 3 kliens használata.
- Spectator mode használata.
- Fegyelem, önkontroll, türelem. :)

Más egyéb nincs. Ha érdekel, akkor keress fel privátban a részletekért! :)

Üdv;

Scheff

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#64590) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Quickybaby bennvan a WoWS alfában. Vagy bétában, vagy mi lesz most. Legalábbis lenn van neki a kliens. :(((

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64591) sith7


sith7
nagyúr

Bélára milyen felszerelés ajánlott ?
Töltés, és célzásgyorsító, szuperpáncél ? :F

(#64592) Diarmand válasza sith7 (#64591) üzenetére


Diarmand
senior tag

A repeszpáncél helyett szvsz mehet rá stabi vagy akár venti is. A repeszpáncél jóformán csak az E100-on vagy a Mauson éri meg.

(#64593) sith7 válasza Diarmand (#64592) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok ...a Maus miatt gondoltam, hogy hátha erre is jó lenne :B

(#64594) Bad Pritt válasza sith7 (#64593) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem akkora hülyeség, csak egyszerűen van, ami hasznosabb rá.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64595) sith7 válasza Bad Pritt (#64594) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :R

(#64596) Diarmand válasza dfsz34 (#64582) üzenetére


Diarmand
senior tag

Csináltam egy új móka accot csak t49 lesz majd rajta :C

Ennyire hajt a WN8? Ne erőlködj ilyen látványosan, te és a super unicumság kb mint Makó-Jeruzsálem :U

Legalább ne hirdetnéd hogy mi vagy...

(#64597) SSJmeszes válasza Bad Pritt (#64594) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

A múltkori T54 es ammorackes vidit megnézted?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64598) Bad Pritt válasza SSJmeszes (#64597) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja igen, azért kértem, hogy muti meg, mert nálam is volt hasonló aznap. Szerintem valami probléma lehetett a kliens meg a szerver között, vagy szimplán a kliens bebguzott és a lövedék effektjét nem rajzolta meg, de nekem csak két alkalommal volt ilyen és azóta egyszer sem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64599) Chris0321


Chris0321
addikt

Úgy láttam még nincs kinn a hétvégi special.

Jól időzítettek, holnap kifejlesztem a Cometet és szombaton akciósan meg is veszem.

(#64600) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Húú de fogok röhögni, mikor nerfelik majd ezt a kis gedva FV arty-t. :C
Mikor történik meg, kövi peccsben?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.