Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#64601) SSJmeszes válasza Chris0321 (#64599) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Ennyire jó lenne ez a Brit med. ág?
Egyre több embert látok velük menni..

Én is nyomattam régen azt az ágat.
Tier V ( Crusader ) ig mentem vele, aztán valamiért abba maradt..

@Hágé: Egyébként más is panaszkodott, hogy járt úgy mint én, szintén ugyan úgy E100 lőtte, meg ammoracket, amit lehetetlennek tartott az illető. Azt nem tudom már, hogy itt volt e valaki, vagy máshol valahol láttam ezt.

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64602) sith7 válasza SSJmeszes (#64601) üzenetére


sith7
nagyúr

az egyik legjobb ág ...de csak tier 9 - ig tuti ... állítólag :))

(#64603) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez úgy adta. Imádom a kis dögöt, egyedül az a baj vele, hogy egy tierben van a T-34-85-tel, ami nekem jobban fekszik. De ez az ágyú nagyon durva... Az az iskolabusz eléggé meglepett, hogy ennyire előremerészkedett, el sem akartam hinni először. :C

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64604) SSJmeszes válasza sith7 (#64602) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Akkor mivel most ha minden igaz akciós lesz lehet visszaveszem a T5 ös tankot.. Már most annyit úgy sem játszok, hogy gyors megtudjam venni a T6 ot.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64605) zuchy válasza dfsz34 (#64582) üzenetére


zuchy
őstag

Nem egy tankkal kell jó lenni... Ha jó pár tankkal unicum az ember (és nem csak OP tankokkal) , az az igazi. Egyébként meg én az ilyen 1-2k csatás unicum accokra nem sokra tartom. Meg sok értelmét sem látom, ennyire minek kell megfelelni árkinek is, és itt nem pont rólad beszélek, hanem általánosságban. Nem is ismerik az embert, csak egy hülye nevet látnak. :N (Most itt nem térek ki a híresebb klánokra és játékosaira)

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#64606) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nagyon odavan a játék ettől a Fiery Salient pályától, minden harmadik meccset ezen játszom, pedig nem kéne, mert szar. 1-es soron beállnak a két sarokba vagy 5-6-an és kész, nekik ott úgy eltelik a meccs, a többiek mert vért izzadnak máshol, arty bárhova belő... nagyon gáz pálya.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64607) ng0ofy válasza zuchy (#64605) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

+1 ez egy csapatjatek. Akik foleg random csatakban tier 5 kemper td vel ugyesek, meg nem biztos, hogy jol teljesitenek egy clan wars csataban.

Hage: jaj, maga az otlet is rossz volt: egy nepszeru mapot szinezzunk at es adjuk ki ujkent... Ki gerjed erre??

[ Szerkesztve ]

(#64608) dfsz34 válasza zuchy (#64605) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem kell a mantra, érdekes, hogy már megint ráugranak páran a témára. Mindössze a körülményeket írtam le, mert ugye nem tipikus, hogy nekiáll valaki te-ke-vel farmolni, ennyi, ha te többet látsz bele, az legyen a bajod, részemről ennyit erről, ha más kérdésed van szívesen

(#64609) Pug válasza sith7 (#64591) üzenetére


Pug
veterán

Venti, töltésgyorsító, repesz. :K

Kell a repesz, mert lomha mint a fene, szeretik is az artyk. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#64610) Bad Pritt válasza Pug (#64609) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor viszont a venti helyére stabilizátor. Legalább olyan dolgot tegyen fel, aminek haszna is van.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64611) dfsz34 válasza Bad Pritt (#64610) üzenetére


dfsz34
őstag

Vagy még inkább látótáv. Lassú és a gyors tankokra fontos lehet. Most hiába gondolja azt az ember, hogy úgyis bemegy vele a sűrűjébe és ott nem számít a látótáv, aztán amikor valamiért egyedül marad, mindjárt eszébe jut, hogy de jó lenne egy távcső most. Illetve mondok mást, lehet, hogy ott van egy csapattárs, de mi van, ha kiütötték a parancsnokát? Az nem fog spotolni többet, ha nincs elsősegély cucca.

(#64612) Pug válasza Bad Pritt (#64610) üzenetére


Pug
veterán

Nekem BIA+venti jobban bejött rajta, de ízlések és pofonok :B

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#64613) ixtom válasza Bad Pritt (#64600) üzenetére


ixtom
tag

Nemáár, a kis fagyiskocsi a kedvencem! :O :DDD

(#64614) rlazol válasza Bad Pritt (#64606) üzenetére


rlazol
addikt

ha már itt tartunk, a párduccal hova érdemes ott indulni? Alig 4-5 csatám volt még itt, az is spotterrel vagy artyval, most berakott a cicussal balos indulásba. Elmentem felfelé, de elég heavy útnak tűnt... (mondjuk 1500 dmg összejött :D) Javaslat?

mikorra várható legénység átképzésben kedvezmény? a múltkori akcióban megvettem a jagdpanthert, menne bele a jpIV legénysége (hogy eladhassam végre), de jó lenne ócsón megúszni.... :U

ui.: lassan sikerül tartani a 110dmg /tier szintet, helyenként már 10-12 csatán át megvan a 125. fog ez menni...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64615) sith7 válasza Pug (#64609) üzenetére


sith7
nagyúr

most egyelőre töltés, célzás, stab van rajt, aztán majd meglátom :)

szerk.:

egy kis pattintás :D

[ Szerkesztve ]

(#64616) Bad Pritt válasza rlazol (#64614) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tököm se tudja, hova érdemes menni, mert egyedül egy ilyen nyílt pályán nem lehet csodát tenni. A balos indulás mit jelent? Van északi meg déli bázis. :D
Spotterral lehet gurulni föl-le, mint a hülye, kihúzott álcaskillel több bokor is van, ahol meg lehet állni, jó ágyúsüllyedéssel érdemes a dombot megcélozni, de vigyázva, mert a középső vasúti átjáróból és a házak közül eltalálhatnak. Én mostanában oda középre szoktam menni az átjáróhoz kb mindennel, aztán lehet adaptálódni a csatához.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64617) zuchy válasza rlazol (#64614) üzenetére


zuchy
őstag

Én meddel mindig a dombot célzom meg, sőt amióta a japán ágat húzom méginkább oda megyek, hiszen fantasztikus a japán harckocsik lövegsüllyedése. Tehát az nemárt ha van legalább 5-6 fok. Ha a map tetejéről indulok akkor elmegyek mindig a domboldalba és spottolgatok felfelé illetve a városra rá. Vannak ott kis buckák, valamennyire elrejtik a tankot is. Persze a párduc elég magas. Az STA-1-nek elég jó az álcaértéke + 75%-os álcaskill megdobja még rendesen. Esetleg visszább is meglehet állni egyik házikónál és bokornál.
Ha térkép aljából indulok, akkor felmegyek a domb mi felénk eső részére és próbálok a városba spottolni, lőni, resetelni.

PC-STYLE.hu

(#64618) Pug válasza sith7 (#64615) üzenetére


Pug
veterán

Szép pattintás, sőőőt... :K
Nekem eddig 9600 környéke volt vele a max lepattanó.

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#64619) jano_77


jano_77
nagyúr

Meg tudná nekem mondani vki, hogy ha elindítok egy mai replay-t, akkor miért a 0.9.0 verziójú beállításokkal játssza vissza?!?
Feltettem egy célzó modot és eltolta az egész játékot - angolosította, de még mellé elég furán is jelenítette meg a feliratokat mindenhol, még a bejelentkező oldalon is - letöröltem mindent és újra tettem minden korábban fent lévő modot, kivéve ezt az új célzót! Nem enged be a csatába!?! Korábban is ezek a modok voltak fent MIND! Mi a rák lehet?
Ezért akartam elindítani egy replay-t, de akkor meg a 0.9.0 verzióval játsza le!? Elképzelhető, hogy amiatt, ami miatt a csatába sem enged be!? :F

Tudna vki segíteni? (nem lehordani pls) :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#64620) rlazol válasza jano_77 (#64619) üzenetére


rlazol
addikt

megpróbáltad úgy, h nincs mod egyáltalán és egyesével rakod őket vissza?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64621) Bad Pritt válasza jano_77 (#64619) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elképesztő amúgy, hogy neked mindig gondod van a modjaiddal. Nem gondolkodtál még, hogy hagyod a p*csába, felraksz egy minimapot, maxzoomot és kész? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64622) jano_77 válasza rlazol (#64620) üzenetére


jano_77
nagyúr

Most leszedtem az összes modot és üres 9.2 mappával sem enged be a csatába! :O :F :Y

(#64621) HáGé: modok nélkül akkor inkább letörlöm a **csába, mert lószart sem ér ez a játék! :U Egyébként én sem értem, hogy mi a rák van, miért bolondul meg állandóan ez a szar játék! Mondom, ugyan azokat a modokat tettem csak vissza, amikkel korábban működött! DE most modok nélkül sem akar beengedni!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#64623) rlazol válasza jano_77 (#64622) üzenetére


rlazol
addikt

gép újraindítása gondolom megvolt.
nincs sok ötletem - próbáld meg a res_mods mappát egy az egyben üríteni :s

szerk.: Locastan térképe nélkül nekem is szomorúbb lenne az élet...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64624) Pug válasza jano_77 (#64622) üzenetére


Pug
veterán

Maga a játék mikor kapott utoljára szűz telepítést? :D

(#64625) rlazol:

Több óra? P4-gyel és betárcsázós nettel max... ;] :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#64625) rlazol válasza Pug (#64624) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem összesen egyszer, mivel a játék szűz telepítése, letöltéssel együtt több óra... :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64626) rlazol válasza Pug (#64624) üzenetére


rlazol
addikt

gépem az adataimnál, és 50 megabites netem van. Emlékeim szerint 1-1,5 óra volt a letöltés és 1 óra körül a telepítés...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64627) Bad Pritt válasza rlazol (#64626) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem max 40 perc. Elindítottam, megnéztem egy standard sorozatrészt és mire vége lett, már kész is volt. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64628) Bingisz


Bingisz
addikt

Eközben a hivatalos fórumon ilyen képek vannak postolva:

:Y :DDD :O :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#64629) jano_77


jano_77
nagyúr

Megoldódott! :))
Már megint az a fránya Wot Tweaker volt a ludas! Le kellett újra futtatnom! :U :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#64630) Pug válasza rlazol (#64626) üzenetére


Pug
veterán

Akkor ott valami nagyon nem kerek, 30 Megabites nettel nálam kb 35 perc alatt lent van, a telepítés max 15-20 perc.. legalábbis nálam.. én gyakran patchenként is újrahúzom a játékot, sok bosszankodást el lehet vele kerülni. :K

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#64631) Simi37 válasza Bingisz (#64628) üzenetére


Simi37
őstag

Miazisten? :Y :DDD

(#64632) rlazol: A mázlis búrádat :DDD Általában ha szerencsés helyzet van akkor belőlem lesz az achit okozó tank magyarul engem lő a csapattársam már vagy 20 szerencsést kaptak a csapatársam miatt és nem mindig arty...nekem még egy szerencsés sincs...Én vagyok a szerencsétlen :D :( Kéne olyan medál is :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#64632) rlazol válasza Bad Pritt (#64627) üzenetére


rlazol
addikt

hát ez fura. Letöltéssel együtt?

jano_77: Örülünk, Vincent, örülünk.

ON.: megvan a második LUCKY medálom... Épp ki akart végezni egy agresszív MT25 a jagdIV-ben, amikor egy nagyon barátságos ellenséges Hummel megmentette az irhám. Hálából megöltem... Replay - nem épp egy jó játék és veszítünk, és későn kezdtem foglalni és tiszta helyzetből hibáztam lövést, de ez van- fejlődöm (van hova).

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64633) Bad Pritt válasza rlazol (#64632) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, kliens indítástól játék indításig nem kell 40 perc neki, most váltottunk csomagot nemrég, Speedtest szerint ~60 Mbps letöltés a jelenlegi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64634) rlazol válasza Bad Pritt (#64633) üzenetére


rlazol
addikt

:F ha újra kell telepítenem, majd lemérem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64635) rlazol


rlazol
addikt

melyik az a mod, amelyik a csata után kiadja az aktuális csata WN8 értékét + egy kis táblázatot az aktuális periódus WR, dmg, tier stb statisztikáiról?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#64636) scyllarus válasza rlazol (#64635) üzenetére


scyllarus
veterán

Yasenkrasen statistic mod.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#64637) emre válasza rlazol (#64635) üzenetére


emre
veterán

Statisztika modok

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#64638) sith7 válasza Pug (#64618) üzenetére


sith7
nagyúr

Az se kevés :))

(#64639) Angel1981 válasza jr1994 (#64579) üzenetére


Angel1981
veterán

Ja, hogy az a kis körömpiszok ott? :D
Ok, soha nem használtam magyarosítást.

(#64640) zsolthee válasza jr1994 (#64572) üzenetére


zsolthee
senior tag

Még csak 12t-nél járok és nem rég kezdtem el gyűjteni a tapasztalatokat könnyű harckocsival. Nézegess videokat meg replay-eket :)

(#64641) Angel1981 válasza dfsz34 (#64582) üzenetére


Angel1981
veterán

Na nerfelik, akkor is nyomni fogod?
Szerintem attól, mert elhalasztották a 9.3-ról a nerfet, még egyáltalán nem biztos, hogy letettek róla, és elég kellemetlen lenne, ha pont mire eljutsz oda, nem lelnéd örömedet benne - én csak szólok előre. :)

(#64642) vhw válasza Bingisz (#64628) üzenetére


vhw
addikt

Remélhetőleg HE-vel tolja; többet sebez - max dpm mindenek felett, közelharcban jól jön :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#64643) L-e-f-i-e válasza Bingisz (#64628) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A leggázabb, hogy ezt full komolyan gondolja...és hány ilyen van :)

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#64644) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Nem tudom srácok, de érdemes rámenni az E5 re?
T57 nél viszont az M7 nél járok. Melyikkel járok jobban szerintetek?

Ahogy nézem a löveg ugyan az. Csak az egyik táras a másik nem.
Számolgattam kicsit, hogy a T57 ~25mp alatt táraz be, az E5 ~6mp/lövés.
Viszont a T57 ben ez alatt a ~6mp alatt majdnem kitudod üríteni a tárat..
Nagyjából balanszos a dolog..

Szerintetek melyiket kellene inkább?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64645) mcwolf79 válasza SSJmeszes (#64644) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azt is vedd figyelembe, hogy a T57-et minden xar átlövi tierjében.
Az E5 páncélja azért masszívabb.
Ha bejön a med stílus ,akkor a T57 (mivel az egy páncélozottabb med,amit heavy-nek csúfolnak).
Ha a nagy adok-kapok híve vagy,akkor E5 (az tényleg heavy).

Más: amúgy miért bántja mindenki a Lorr-t? Igaz én eddig csak 20 csatát toltam vele, csak az ágyú fullos, de jól elvagyok vele. Papír,nagy, de számoltam ezzel. Valszeg ha meglesz rá minden még jobban fog menni vele a játék, mert azért alap motorral nem valami agilis.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#64646) jr1994 válasza mcwolf79 (#64645) üzenetére


jr1994
addikt

Hmm, megjegyezném hogy nekem még az ágyú sem fullos :)) másra kell a free.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#64647) Angel1981 válasza SSJmeszes (#64644) üzenetére


Angel1981
veterán

Azt is vedd figyelembe, hogy közeleg a T57 nerf, amiről részleteket még nem tudni, de olyasmit mondtak, hogy a nagy távolságra való hatékonyságát akarják rontani - vagyis inkább közelharci vasat akarnak belőle csinálni.

(#64648) ddt500hu válasza vhw (#64642) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az az volt akivel most találkoztam. RHM nagy ágyú és HE. E50 oldalába két lövésből 600dmg.

(#64649) SSJmeszes válasza Angel1981 (#64647) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

De jó, hogy mindig bántanak valamit, amit kinézek magamnak.. Főleg, hogy már elkezdtem azt az ágat.
Ha elkezdem/folytatom az E5 ágat mire a végére jutok fogadok, hogy nerf lesz rá..

De köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64650) adamgreen


adamgreen
senior tag

- FV4202 will be turned into tier 8 premium tank, owners of the tier 10 FV4202 will most likely get the premium tank for free (!!!) the way it happened before with the T34

Nos tehát ha jól értem akinek megvan a Tier 10 es FV4202 az megkapja majd valamelyik patchben ezt tier 8 premiumként freeben ? :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.