Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#64702) Bad Pritt válasza Jolet (#64700) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És tényleg. Te voltál középen velem, vagy az valamelyik másik Szupipörsing volt? :D
Amúgy nincs rá keretem jelenleg, amiket kapok a küldiből, azt is eladom, mert kell másra a pénz.

Zsolt: Annyira nem, kb 200 hp égett le rólam. Nem ez volt a baj, bementem Komarin középső szigetére, de kicsit elnéztem és az ISU elpárologtatott, pedig azt hittem, nem lát rám. :(((

Amúgy nem volt rossz meccs, ha előre tudnám, milyen tierbe kerülök, T8-ba tuti, hogy a 88-assal mennék, nagyon fasza az a dpm ilyen szinten.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64703) olcsii


olcsii
aktív tag

[link]
nézzetek minket stremelunk: tankdexter, én meg bingisz.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#64704) Jolet válasza Bad Pritt (#64702) üzenetére


Jolet
őstag

jaja én voltam..köszöntem is, csak gondolom ki van kapcsolva a chat
minden lelőttetek előlem, alig tudtam sebezni...
azért a topsebző így is te voltál...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#64705) Jolet válasza olcsii (#64703) üzenetére


Jolet
őstag

na szép, ahelyett, hogy húznánk az effit együtt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#64706) Bad Pritt válasza Jolet (#64704) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Be van kapcsolva, csak akkor még nem töltöttem be szerintem, épp a zenéimmel szöntyörögtem, úgyhogy 14:45 körül csatlakoztam csak a csatához. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64707) dfsz34 válasza olcsii (#64703) üzenetére


dfsz34
őstag

nézni fogom, mert borzalom a lag megint :((

(#64708) Jolet válasza dfsz34 (#64707) üzenetére


Jolet
őstag

a lag egy dolog, de most megint játszhatatlan a játék... a hajam tépem annyi idióta van

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#64709) fradi81 válasza olcsii (#64703) üzenetére


fradi81
veterán

együtt mentünk egy csatában, meg is nyertük simán :)

moto g72, Ninebot d28e

(#64711) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Szakasztársa(i)mat keresem. T6-7-8, nekem nyolc, csak nyerjünk, meg ne hulljak ki 600 sebbel az elején, mint ma sokszor. Thx. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64712) Antonius1978 válasza dfsz34 (#64681) üzenetére


Antonius1978
addikt

Valoszinuleg azert kellett picit igazitani rajta, mert szornyen lomha tank volt.
Ahogy emlekszem, ugy ereztem, hogy a KV-4-nel is lomhabban fordul, egy orokkevalosagnak tunt amig 180 fokot fordult.
Az oldala sem volt vajmi eros, szoval oldalazni sem lehetett vele igazan, de ha olyan helyen voltal, hogy jol be tudtal allni, hogy nagyon kicsi szogbe mutasd az oldalat, akkor neha segitett a hatul levo torony, ami eleg eros volt azert.A felso homlokpancel az jo volt, az also viszont beloheto, kb olyasmi mint a JT-nel ahogy emlekszem.
Szoval azert kellett neki egy kis tapolas, mert ha valaki az oldaladba kerult, az tuti lekorozott, meg ha neheztankkal volt is, mert nagyon lassan tudtal fordulni, es o addig az oldaladat szarra tudta loni.
Ha viszont bele tudtal maszni az ellen pofajaba - ugye egy ilyen lassu tankkal azert nehez, hacsak nem varosi palyan vagy - akkor a masiknak kampo, mert legfeljebb a tornyot tudta sebezni, na persze 10es tankok premmel vagy nelkule mar at tudjak loni a lovegpajzsot is.
En valahogy igy latom a dolgokat kb olyan kozepszeru jatekoskent.

(#64714) Antonius1978 válasza Bad Pritt (#64711) üzenetére


Antonius1978
addikt

Keress meg, a jatekban is ezt a nevet hasznalom mint itt.

(#64715) dfsz34 válasza #40993792 (#64710) üzenetére


dfsz34
őstag

üdv a klubban, nekem még ráadásul szörnyű lag-em is van pár napja :((

(#64716) fradi81 válasza Bad Pritt (#64711) üzenetére


fradi81
veterán

balage8x néven én is ráérek ha van hely.

moto g72, Ninebot d28e

(#64717) SSJmeszes válasza Bad Pritt (#64711) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Még lehet én is mennék, de nem vagyok egy nagy szám játékos..
Mik a feltételek? TS kell?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64719) Bad Pritt válasza SSJmeszes (#64717) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Feltételek? 18+, 10000 WN8, utolsó 1000 csatában 15000 WN8, 25 Tier X jármű a garázsban... ;]
Amúgy semmi, de már nem játszom, elhívtak, úgyhogy a srácoktól is rohanva köszöntem el. Meg amúgysem ment ma, türelmem sincs most ehhez a játékhoz...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64720) Chris0321


Chris0321
addikt

Ilyet sem láttam még:

Érdekes csata volt, 7:11-ről fordított a csapat vagyis inkább az FV 215b-nk de azért én is kivettem a részem spottolással és sikerült resetelnem 100%-ról.

Replay

(#64721) Chris0321


Chris0321
addikt

A Cometnek érzékeny a lőszerrekesze? A Centurionra már panaszkodtak a fórumon, arra biztos teszek vizes lőszerrekeszt és remélem addig sikerül összehozni a legénységnek a biztonságos elhelyezést.

(#64722) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Wááá megőrülök. Egyszerűen nem tudom elérni wn7 szerint az unicumot.. :O
Most is csak 1 nyavajás pont hiányzik :(
[link]
Ezt szerintem nevezhetjük az évszázad problémájának :DDD

(#64723) mcwolf79 válasza Chris0321 (#64721) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szinte az összes nagyobb brit tank érzékeny a lőszerrekeszre. Ha hasonlövik,majdnem garantált a lőszerrekesz sérülés.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#64724) fradi81


fradi81
veterán

cometet húzom, valaki szakaszba jönne? A dmech klán üres mostanában, századok megy pirosak.

moto g72, Ninebot d28e

(#64725) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Új Malinovka.

A mai napig nem értem, miért nem lenne egyszerűbb kivenni az ilyen pályákat ahelyett, hogy öt-hatszor újradolgozzák őket...

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#64726) Remus389


Remus389
veterán

T-54

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#64727) SSJmeszes válasza Remus389 (#64726) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Azért párszor, jó nagy mákod volt..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64728) Remus389 válasza SSJmeszes (#64727) üzenetére


Remus389
veterán

ezerszer hallottam már ezt "lucker" és "gold noob"

köszi, tipikus wot-os vagy ;)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#64729) Bingisz


Bingisz
addikt

Nah végre egy kis érdekesség a Havok-kal kapcsolatban:

- Havok will come in 9.4 or 9.5
- new tank motion physics might come in 9.3
- tank balancing is made by 10 people (plus helpers), graphics are worked on by 3 people, model making is outsourced, moderators and support staff – 3000 people
- map Stalingrad is already created with Havok in mind (will not come in 9.3)
- Stalingrad is made by the same people as Havok
- El Halluf 9.2 changes might be cancelled? “We will keep an eye on statistics” (including heat analysis)
- in Havok, spotting after the new wall destruction will work the same way as it did until now
- in Havok the mosque in El Halluf will remain indestructible

Valamint Stalingrad.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#64730) SSJmeszes válasza Remus389 (#64728) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

:U Bocs. Én ezt nem sértésnek szántam.. Még véletlen sem!

Ezalatt, hogy mákos vagy ezt értem:

1, E5 csak láncolt, de ha eltalál akkor az 50 100 kitud végezni.
2, 50 100 kitárazta valószínűleg a rád maradó 4 gránátot.
3, M103 nem rád lőtt vissza, hanem a BC25 re, pedig rád csak egyet kellett volna lőnie.

Így megúsztad..

Az, hogy tipikus Wot os vagyok, attól függ honnan nézzük. Nem vagyok jó játékos, és nem szoktam ezeket mondani amit írsz, itt fentebb.
Ne mond nekem, hogy amit felsoroltam, nem volt nagy mák, mert azt te sem hiszed el..

u.i.: Én ezt tényleg nem piszkálás képen írtam, messze áll tőlem, hogy ilyen miatt piszkálódjak.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64731) Remus389 válasza SSJmeszes (#64730) üzenetére


Remus389
veterán

de piszkálásképpen írtad, mert ugyanakkor pech-jem is volt, pl a végén nem az enyém lett a tortoise kill, pedig tizedmásodpercen múlott, plusz volt még egy amit elhappoltak előlem, plusz az M103 is 3%-on túlélte a lövésem, meg is halhatott volna

a lényeg az hogy csakis azt írod le mikor "mákom" volt, persze mikor az én káromra történik, egyszerűen nem említed, bár valószínűleg fel sem tűnik neked, hisz csak a negatívumokat keresed

na ezért vagy tipikus, féltékeny wot-os ;) talán most már érted

pl írod hogy mákom volt, hogy csak leláncolt, na és amikor én lőttem, akkor is volt lánc ugyebár, az nem mák

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#64732) SSJmeszes válasza Remus389 (#64731) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Igazad van. Volt a te károdra is, sőt az elején még a centur. is pattant..

Nagyon rossz ajtón kopogtatsz, hogy engem féltékeny Wotosnak nevezz, ugyanis engem azért ez a játék annyira nem érdekel, hogy féltékeny és irigy legyek bárkire.;-) Ezt annak mondjad aki tényleg az.. de az nem én vagyok.

És még egyszer kihangsúlyoznám.. Tényleg nem piszkálódásból írtam amit..!

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64733) Remus389 válasza SSJmeszes (#64732) üzenetére


Remus389
veterán

jól van, abszolút nem haragszom, semmi problem

csak már annyiszor és annyit kaptam a "wot"-ios emberektől akik egyből gold noob-oznak(esetemben 99% alaptalanul), meg "lucker"-eznek (Istenem, tudás és szerencse is kell egy jó körhöz)

egyik se mondja soha, hogy "nice job"

mindig csak a negatívum

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#64735) jano_77


jano_77
nagyúr

Cometnél jellemző, hogy Tier 9-be dobál!? Erre készítsem fel magam lélekben!? :F :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#64736) mcwolf79 válasza jano_77 (#64735) üzenetére


mcwolf79
veterán

:K :K :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#64737) Chris0321 válasza jano_77 (#64735) üzenetére


Chris0321
addikt

Megnéztem pár replayt 10-15 gold ammo-t visznek magukkal általában a jobb játékosok. A top ágyút már kifejlesztettem a heavy ágon és nem sokkal erősebb mint a Cromwell-é még 8-asok ellen is keveseltem néha.

[ Szerkesztve ]

(#64738) Remus389 válasza #40993792 (#64734) üzenetére


Remus389
veterán

ez rendben van, de csak azt nézte mikor volt mákom, azt nem nézte alapból, mikor a káromra történt valami (pl lepattan, lövök, de csak lánc, előttem kilövik stb)

tehát negatívan viszonyult alapból a replay-hez

erre írtam hogy a legtöbb wot-os ilyen, igyekszik lefitymálni a másikat

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#64739) SSJmeszes válasza Remus389 (#64738) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Pedig mikor nekem is mákom van, még mondani is szoktam magamnak hangosan, hogy húúú b*zzz mekkora mákom volt, hogy pl nem talált el jól. Akkor most találkoztál egy olyan wotossal is aki nem így értette ahogy te írod.:))

Na Pacsi! :R

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64740) Remus389 válasza SSJmeszes (#64739) üzenetére


Remus389
veterán

Oks, csak kötöm az ebet a karóhoz :R

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#64741) kisküzdő


kisküzdő
tag

T25/2 és nashorn-rol pattan-ni T29-el megfizethetetlen. 83%-win csatát egyedül túlélni szánalmasan bántó. :K

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#64742) mcwolf79 válasza kisküzdő (#64741) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én akkor fogtam a fejem (örömömben),mikor az ilyen FV 183(b) és IS-7 féle dögök pattantak, meg csak critical hit-elték a kis AMX 13 90-emet. Az az érzés is megfizethetetlen... Minden másra ott a Mastercard :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#64743) kisküzdő válasza mcwolf79 (#64742) üzenetére


kisküzdő
tag

Már játszani sem merek mi jöhet még ? ambipur ??? :D Vagy tena lady man ?

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#64744) fradi81


fradi81
veterán

centurion és caern között van játékélménybeli különbség? Olyantól kérdezem akinek megvan mindkettő.

moto g72, Ninebot d28e

(#64746) Patrick76496 válasza fradi81 (#64744) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szvsz mindkettő jó gép, én bírtam őket (bár a Cérna még megvan, nem végeztem vele). A Centurion gyorsabb, és papírabb a hull-ja, a Cérnának pedig keményebb az UFP-je és kicsivel a tornya is, plusz a lövege pontosabb, gyorsabban tölt és céloz.

Összességében én a Cérna mellett teszem le a voksot a jobb löveg miatt. Plusz azért is, mert 260-nal több vele az átlagsebzésem. :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#64747) Plasticbomb válasza Remus389 (#64733) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Victory!
Battle: Erlenberg
Vehicle: Object 268
Experience received: 2 456 (netto 1310)
Credits received: 90 063 (netto 60 042)
Battle achievements: High Caliber, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Replay

7000 Saját sebzés, 4000 spot 5 kill.

NO, ez nem csak mák volt.:) Pl tapasztalat, hogy ezen az oldalon az esetek 90%ékában alig jön egy két tank. Plusz egy kis düh, hogy az IS-7el elkezd sírni a gyerek, és pingeli a TD posztot..... Meg az elpattant cérna. És ebből lett az írtás.:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#64748) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Úgy érzem ma menni fog a játék :) Az első köröm után valami tehetséges játékos meggyanúsított wallhack használatával :) A Wot-ban minek wallhack? Vannak tehetséges emberek.

(#64749) SSJmeszes válasza Plasticbomb (#64747) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Kérlek ne feszegesd a témát ("nem csak mák volt")!!

Egyébként szép kör, szépen tudod kezelni ezt az ormótlan behemótot.

u.i.: Én meg megyek és vissza is veszem a krúzert!:))

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64750) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Árulja már el nekem valaki, hogy mitől van ennyi arty???
Minden sumák patkány előbújt az odújából? Szinte minden meccsen van 2, de nem ritkán 3 (4) db? Mi lelte ezeket, hogy ennyire megszaporodtak az elmúlt 4-5 napban? Van valami event amiről nem olvastam??

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.