Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#64101) bigobert


bigobert
tag

Nekem is lett új max damage-em :)

replay

(#64102) Sanya válasza SSJmeszes (#64100) üzenetére


Sanya
nagyúr

az egy elkészült prototípus volt

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#64103) SSJmeszes válasza Sanya (#64102) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Azt értem én. Nem úgy értettem.
Hanem úgy, hogy szinte semmi lényeges különbség az elődjéhez képest! Csak itt már bedob T9 be..Ami szuper érzés..! Csak nem nekem, hanem az Enemy -nek!:DD

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64104) Simi37


Simi37
őstag

Most komolyan ez kinek volt jó? Mert h nem nekünk és nem az ellenségnek az biztos... :Y

Egy jó kör SU-85el kár h a zöld T49ünk lefraggelte előlem 10hpról a Bishopot ezzel a TopGunomat és a Dimitrumat vette el tőlem :W az egyetlensebző lövése volt és még le is lőtte a láncomat azért h ne Én lőjem ki a Bishopot (mozgott) Miért kell elrontani más szórakozását? Pedig olyan epic kör lett volna :(

A 2. Kolobanov Hellcattal :C Bár ha előbb szól az útvonaltervemről lehet h nem sikerült volna...rohadnameg.


És ha másért nem akkor ezért Hellcat és nem Jackson...mással nem biztos h időben biztonságos helyre tudok menni...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#64105) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Scheff streamel épp Youtube-on, rég nevettem ilyen jót, elborult forma nagyon.
Ha a Földnek geoid formája van, akkor a fejalakú objektumoknak mi a neve?

Meg hasonlók. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64106) fradi81


fradi81
veterán

Játékstílus függő de ki mit venne most akciósan 2 milláért? t69, t44, vagy pershing, és miért?

moto g72, Ninebot d28e

(#64107) #48613632


#48613632
törölt tag

SU-85B-re miért nem tudok zászlót festetni? Az opció szürke. :F

(#64108) sith7 válasza fradi81 (#64106) üzenetére


sith7
nagyúr

T44 ... mert utána a T54 jön :K

(#64109) fradi81 válasza sith7 (#64108) üzenetére


fradi81
veterán

én is erre gondoltam, akkor ez lesz :)

moto g72, Ninebot d28e

(#64111) #95904256


#95904256
törölt tag

Az AFK játékosokat büntethetnék egy-egy nap tiltással. Sokadik játszma mikor ott állnak mögöttem a bazi nagy nehéztankjaink, küzdök az életben maradásért, nyomom a help-et, semmi segítség, kilőnek... postmortem módban látom, hogy vagy el sem indultak a társak vagy otthagyták a játékot. Ha valaki azért hagyja ott a csapatjátékot, mert egyéb elfoglaltsága van, akkor az kibírja az egy napot. Majd legközelebb másképp szervezi a dolgait...

(#64112) SSJmeszes válasza #40993792 (#64110) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Ráhagytam a játékot kb 1-2 hétre. Most meg tegnap, tegnap előtt egyszerűen nem megy nekem a t54 el..:D
Csak ilyen 1000-1500 sebzést tudtam vele kiosztani volt mikor ennyit sem.. Egyébként a végére nekem nagyon megtetszett a T44 is.. A T43 is a végére rázódtam bele, de talán ezzel voltam úgy, hogy csak legyek már túl rajta, talán ez volt T5 fölött a legrosszabb. T34-85 is nagyon frankó tank volt.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64113) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ilyen egy igazi Tigris Tank Ász, ha valakit érdekelne. Mellékesen jegyzem csak meg, tudom, hogy ugyan nem él már az a vita, de többször sikerült pattintani a másik Tigris lövéseit közvetlen közelről, M4 Sherman is pattant szemből, ahogy a Type 58 és a KV-1 is, utóbbi vagy az 57-essel, vagy a 76-ossal. Ügyesen használva a Tigrist 200 mm-es átütés nem garancia ellene.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64114) Simi37 válasza Bad Pritt (#64113) üzenetére


Simi37
őstag

Nagyon szép! Bezzeg nekem 3800 sebre nem adott ászt és volt killem :W :W T8ban

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#64115) scyllarus válasza Simi37 (#64114) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem nagyon kevés sebzésre megadta anno, már nem emlékszem, mennyi volt, olyan 3000 alatt lehetett. T8-ban, Top Gun volt, az utolsó kill IS-3 volt, sok sebzés ment T8-asokba.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#64116) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag


Na egész hétvégén ilyen helyekre kerülök.. Nem vagyok Pro játékos, de azért illő lenne, azért ezekkel a tankokkal sokkal többet lehozni.. Az én VK mal ~130 at sebzek egy lövéssel. Mert nem a nagyobbik löveg van még rajta..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64117) Chris0321 válasza SSJmeszes (#64116) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem igazán érdemes felrakni a 88-as löveget mert kisebb az átütése.

(#64118) fradi81 válasza SSJmeszes (#64116) üzenetére


fradi81
veterán

Ha felrakod a trollgunt HE-vel még nagyobbat is sebezhetsz.

moto g72, Ninebot d28e

(#64119) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok
egy kérdés: a type61 105ös csövére nagy kaliberű töltésgyorsító kell? a 90esre közepes mert az van fent de a nagyra? még a hétvégén venni akarok egyet amíg akciós :)

(#64120) vhw válasza csaba17 (#64119) üzenetére


vhw
addikt

Nem a csőhöz megy a gyorsító, hanem a tankra.
Egy tankra csak egy féle gyorsítót lehet szerelni - jó az összes felrakható ágyúhoz.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#64121) csaba17 válasza vhw (#64120) üzenetére


csaba17
senior tag

thx, mindig tanul az ember :)

(#64122) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

OMG...Kicsit későn vettem észre az E100 at. Ammorack et lőtt szemből a T54 be.. Ami érdekes, hogy lelassítottam visszajátszásban és Premiere Pro ban, de, hogy abban lövést nem látok az is biztos.. Tehát amikor a lövésnek kellett volna lennie, ott egy fehér képernyő és utána már halok is!:D Lehet, hogy realitást akartak elérni vele, hogy mindig a fény felé menj, halál után.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64123) Bad Pritt válasza SSJmeszes (#64122) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt mutasd csak, kíváncsi lettem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64124) SSJmeszes válasza Bad Pritt (#64123) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Oké. Nem leszel elfelejtve.. Elkezdtem az előbb feltölteni, de az a kicsi videó is 14gb lett. Konverter meg nincs fent!
De meglesz.;-)

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64125) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Más meg ilyen körökre kap ÁSZ-t... Replay

(#64126) Bad Pritt válasza SoulReaver (#64125) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mutass nekem olyan T10 tank ászt, ami 3400 sebzésre meg 1100 spotra lett meg. Én soha nem láttam még ilyet. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64127) TESCO-Zsömle válasza Bad Pritt (#64126) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem az 50B ászt 914 XP-re adta. Néztem is rendesen...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#64128) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Megyek JPZE100-al hívom a segítséget, jön egy 800WN8-as ST-I meg egy 400WN8-as E75. Sikerült mind a kettőnek hátba lőnie. (Természetesen én mentem előre spottolni). Csak az E75-öt tudtam pattintani. :W Minek ellenség ebbe a játékba?? :F

[ Szerkesztve ]

(#64129) SoulReaver válasza Bad Pritt (#64126) üzenetére


SoulReaver
veterán

5000 sebzés+3000 spot sebzés+3kill re sem adta be...Neh!

[ Szerkesztve ]

(#64130) Bad Pritt válasza SoulReaver (#64129) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De mit vársz amúgy? Minden normális klán tömve van Objectekkel, zöldektől kezdve lilákig folyamatosan játszanak velük. Nem 100%, hogy ennek kell a legtöbb a tank ászhoz, de hogy dobogós, az is biztos.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64131) SoulReaver válasza Bad Pritt (#64130) üzenetére


SoulReaver
veterán

Igazad van sajnos... Csak idegesít, h randomban nehéz ászt szerezni vele...(nekem legalábbis)

(#64132) Diarmand válasza ddt500hu (#64128) üzenetére


Diarmand
senior tag

Bocs, de ezen most szakadok :DD

(#64134) ddt500hu válasza Diarmand (#64132) üzenetére


ddt500hu
veterán

Vicces is volt mert szemben szintén E75, ST-I és JPZE100 állt!! :Y
JPZE pattintom, meglövöm minden fasza. Egyszer csak meglő egy ST-I. Mondom mi a rosseb hát takarásban vagyok neki!! Ja, hogy a sajátunk volt! Na menj anyádba! Megy a harc tolatok vissza külső nézetben E75-ünk durr hátba lő szerencsére 20m-ről sem talált telibe és pattintottam. Ezután a kisebbik rosszat választottam és ráugrottam egy utolsó lövésre az ellenségre. :DDD Szépen kimentem eléjük meglőttem az E75-öt és ki is végeztek. (1:7 volt éppen az állás). Kicsit szidalmaztam a bajtársaimat (a két majom a halálom után kb. 20mp követett a feledésbe) majd kiléptem.

Ők azok.

[ Szerkesztve ]

(#64135) Bad Pritt válasza SoulReaver (#64131) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Óóóh, nekem is fasza volt a T-62, kb 200. csatára lett meg, mikor rendesen ráálltam, szakasztársak hagytak sebezni, meg ilyesmik, de akkor is vért kellett izzadni.
Egy dologra emlékszem tisztán, egymás után mentünk két meccset, T-62 majd E5. E5-tel alig 1200-ra ászt adott, T-62-vel 1350 körüli kört mentem és semmi... Elég durva.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#64136) Drenadar válasza SoulReaver (#64131) üzenetére


Drenadar
veterán

amúgy meg csinálhatsz több sebzést is több spot dmg-t nem számít... az számít hogy azt mennyi XP-t ad a játék rá. nem damagere adja az ászt a játék hanem xpre...

(#64137) SSJmeszes válasza Bad Pritt (#64123) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Igazából azt szerettem volna kideríteni, hogy hol lőtt át.. De azt nem tudtam kideríteni, mert esély nincs rá bármilyen lassításban.. Premier Pro ban is tized/század másodpercre lebontva sem sikerül kideríteni.. mert a lövést nem látom. Utána látszik az E100 ból a füst felhő.. Nem hittem volna, hogy rámjön az E100. Bár jobban megnézve miért ne tette volna, szinte egyedül voltam.

Ammorack T54

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#64138) SoulReaver válasza Drenadar (#64136) üzenetére


SoulReaver
veterán

És mire adja az xp-t? Sebzés, spot, kill...

(#64139) Drenadar válasza SoulReaver (#64138) üzenetére


Drenadar
veterán

nem lehet tudni a pontos képletet és soha ki sem adják...

a lényeg, hogy felesleges azt szajkózni hogy mit csináltál és hogy nem adott ászt ha látod hogy alig 1000xpre értékelte a csatát... van mikor meg sokkal "kevesebb"-re több xpt ad...

inkább azt kérdezgesd, hogy miért csak 1000xp, és ne azt hogy 1000xpre miért nem kaptál ászt...

(#64140) SoulReaver válasza Drenadar (#64139) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem van egy olyan gyanúm, hogy a megtett méter is beletartozik...

Szóval rambózni kell ide oda, durrogtatni, spotolni, ölni, de ehhez kell 1-2 szakasztárs is akik fedezik a hátsónk, mert más különben 8 felől kilőnek :D

Szóval jogos amit írsz, csak ki kell fogni a megfelelő csatát... :O

(#64141) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Elég sok tankom lövészének megvan a Deadeye (alias Mesterlövész) perk, de most hogy akciós a skill reset azon gondolkozom, hogy lehet lecserélem.

Ti milyen gyakorisággal használjátok ezt a perket?

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#64142) SoulReaver válasza L-e-f-i-e (#64141) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az alapból pontos tankokon jó ha van... Sokat javít. De pl egy e-75, e-100 on nem sokat érzel belőle..

(#64143) TESCO-Zsömle válasza SoulReaver (#64138) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"És mire adja az xp-t? Sebzés, spot, kill..."

... lepattintott sebzés, találati arány, tier-különbség (ez mind az adott, mind a lepattintott sebzésnél számít), stb...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#64144) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#64143) üzenetére


Drenadar
veterán

és sztem az is számít hogy mennyire close combat.... meg még egy csomó rahedli ismeretlen...

(#64145) grex4


grex4
aktív tag

tud valaki nekem linkelni egy működő zoom out modot ? olyat ami madártávlatra zoomol nem ki a zoom in-ből.

köszönöm előre is!

üdv

(#64146) vhw válasza L-e-f-i-e (#64141) üzenetére


vhw
addikt

Wiki szerint elképesztő 3%-kal növeli a modul/legénység-sérülés esélyét.
Minden modulnak van egy százalékos értéke, hogy milyen eséllyel sérülhet találat esetén (link)
Ehhez most hozzápakol 3-at... perk létére mindezt csak akkor, ha már 100-on van...

Ott a lövésznek a 3 alapképesség, a snapshot, az armorer, bár nem vagyok oda érte, de még tán a BIA is többet nyújt.

Egyik lövészen sem használom.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#64147) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Ebben az új 9.2-esben igen szar lett a hellcat. Ha bárki eltalál 1.-ső lövésből ki is lövi legalább a motort és valamelyik legénységi tagot. Ha erősebb ágúval, akkor 2 legénységi és motor rádió.
Bezzeg a hummel. Az nagyon jó lett. 1000-est belesebeztem egy is-2-es frontjába. De mindegyik lövés eddig 500 fölött volt.

(#64148) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mióta játszok ezzel, soha nem volt 8 egymást követő csatám ami nyeréssel végződött... Olyan viszont volt, h 12x buktam egymás után.. :)

(#64149) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Nem tudom, hogy Juríj Gyeprefos mit ihatott, de ezt igen lelőtte az objektummal:



+SoulRiever- : Az szép. Múlt hétvégén 11 nyertes köröm volt egyhuzamban kezdésnek. Utána 3x%-os winrate-tel zártam a napot.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#64150) SoulReaver válasza Kean_Sorbo (#64149) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez a Random.. :D Engem mindig cumiztat... Most nem tudom milelte..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.