Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#49351) mefistofeles

Erre valaki?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#49352) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ugye tesztszerveren eladhatom a kicsiket, semmi kihatással nincs a normál szerverre?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49353) myckey válasza mefistofeles (#49351) üzenetére


myckey
veterán

nekem illetve a játszó pajtásomnak jobb lett az FPS
fentebb vettem a grafikai részletességet,mer így is játszható

MisterX
persze!
úgy teszel veszel ahogy jónak látod. :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49354) Kakumix válasza Mister_X (#49352) üzenetére


Kakumix
senior tag

Igen, de csak napi 5 tankot lehet eladni.

Legyen szép napod!

(#49355) Mister_X válasza myckey (#49353) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hirtelen felindulásból vettem is öt tankhelyet, aztán rájöttem, hogy minek :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49356) Scheff válasza Bad Pritt (#49287) üzenetére


Scheff
tag

Szerintem simán elképzelhető. Platoon persze biztos kell hozzá kisebb-nagyobb mértékben, de összességében szerintem a játéktudás mellett a türelem a legfontosabb. Biztos vagyok benne, hogy a gyors helyzetfelismerés, a reakcióidő és a birkatürelem megfelelő kombinációjában rejlik sikerének titka.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#49357) diegho válasza Scheff (#49356) üzenetére


diegho
nagyúr

Ránéztél a noobmeter-re rendesen, vagy csak megnézted a WN értékét? Csatái fele TC! Azt csinálta amit írtam, TC és team battle, néha egy kevés random, ha nem volt kikkel játszani. Játszottam oroszokkal team battlet és volt ott egy srác akinek 4k felett volt a WN8-a úgy, hogy 2, azaz kettő tankja volt nem team battle-ben, az egyik a T1 cuni a másik a T2 light. Ha megnyitottam a statját alapból csak ez a 2 tank látszódott talán 200 csatával összesen, közben meg tele volt 8-as tankokkal az ESL miatt, amikkel csak team battle-ben játszott és 23k csatát jelzett neki az xvm.

(#49358) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Sziasztok.Churchill GC-ről mi a véleményetek ? Érdemes rá időt szánni ? Eredetileg nem akartam bántani az angol páncélvadászokat de most rákívántam :))

(#49359) Viktoár


Viktoár
addikt

Már megint a nem létező szopóágon vagyok. :D Képtelenség nyerni,a low játékosok szinte azonnal elhullanak és ami az érdekes hogy az ellenséges csapatban sosincs piros.Persze mindez csak véletlen (hiszen az mm nem veszi figyelembe a statot) még a 8. csata után is. ;)

Láttam ment itt a "vita" hogy hogyan lehet 90%-os statot csinálni.Hát sehogy mert a játék nem engedi az előbb vázolt okokból kifolyólag. :C

Üdv:Viktor

(#49360) TESCO-Zsömle válasza Viktoár (#49359) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Zsinórban 2-3 szar csata = Majd holnap megpróbálom/megyek csapatozni.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49361) PR0JECTNR56 válasza LobiDrg (#49358) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem ajánlanám, óriási célpont, mindenhol papír, rettenetesen lassú, csak a top löveg használható, összességébe véve pocsék.

(#49362) Viktoár válasza TESCO-Zsömle (#49360) üzenetére


Viktoár
addikt

Igazad van de én nem szoktam csapatozni.Ilyenkor szoktam csinálni hogy szervert váltok,kilépek-belépek,másik tankkal megyek de mindegyéknél ugyanaz van.

Szerintem vannak hullámvölgyek amiken át kell esni és kész.Nem tehetünk ellene semmit. :N

Üdv:Viktor

(#49363) LobiDrg válasza PR0JECTNR56 (#49361) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Köszi.Akkor nem bántom :)

(#49364) Bad Pritt válasza LobiDrg (#49358) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Messziről kerüld el és sirasd meg az xp pontokat, amikből kifejlesztetted.
Vagy ha még nem tetted, akkor örvendezz, mert millió más hasznosabb dologra is tudod őket költeni. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49365) LobiDrg válasza Bad Pritt (#49364) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Csak annyi, hogy nagyon szeretek e Churchill I-gyel játszani és annyit játszottam vele, hogy a Churchill VII mellett összegyűlt a GC-re is az xp, de így inkább nem idegelem magam feleslegesen :DDD .Akkor nem hiába nem látni szinte egy darabot sem :) Még jó , hogy megkérdeztem mert nagyon kezdő vagyok még :B

[ Szerkesztve ]

(#49366) TESCO-Zsömle válasza Viktoár (#49362) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ki lehet várni a végét.

Ha vagyunk olyan paranoiásak, hogy azt hisszük az MM manipulált, akkor a legrémisztőbb válasz, amit adhatunk az, hogy huzamosabb ideig a közelébe se nézünk a WoT-nak. Hisz aki nem játszik, az biztos nem költ pénzt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49367) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na, jó volt ez a kis tesztszerverezés, de holnap már lehet le is törlöm. Amit akartam, az nagyjából összejött: megnéztem a kínai vonal maradék tankjait (110, WZ, 113), az IS-3-at (bár olyan messze vagyok tőle...), az IS-6-ot és az IS-4-et meg az IS-7-et is. Valamint a francia 10-es TD-t, a batmobilt, az AMX 50 B-t is. Ha lett volna még gold, akkor a 112-t, SP-t néztem volna meg. Eddig az IS-6 nagyon bejön, lehet azt fogom megvenni. Bár nem ártana valami tapasztalat a többivel is.

Kapunk még goldot teszt szerveren vagy csak 20k és kész? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49368) vhw válasza Mister_X (#49367) üzenetére


vhw
addikt

A következő fázisnál újra adnak goldot.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#49369) Urshini


Urshini
tag

Pár tapasztalat a tesztről.

- Mentem 2 csatát az én legjobban szeretett Chaffee-val. A tankon a változások nem tetszenek, a görgökre a WG ráhúzott egy 16 szög alakú plusz réteget ami igénytelenül látszik a garázsban, gusztustalanul néz ki, és baromira megnő tőle a gépigény. Csatában az ember nem ezt figyeli, (ez a 16 szög imitálja a görgő forgását) nem tünik föl.
- A tank újraballanszolása még mindig nem történt meg. Ezért az eddig megszokott módon ajánlott használni.
- Nekem az sem tetszik, hogy grafikailag elvették a tanktól az M24 Bulldog tornyot, mert a Chaffee azzal Chaffee. A jelenleg használt toronnyal a tank T24, ezzel a WG természetesen nem tőrődik, mint nagyon sok más dologgal ami fontos lenne.

Battle1 Battle1
Battle2 Battle2

- Artynál ismét nerfet tapasztaltam, én az amerikai ágat használom kizárólag. Előző verziónál lőszer robbanási sugár plusz a lövés szögét nerfelték, a mostani tesztnél motorerő és végsebesség nerfet tapasztaltam. Ezen felűl még jobban egyre többször köze nincs a lövedék érkezési helyének a célzási helytől, ezen a téren is nerf szagú a dolog.

- Nézegettem a garázsban med és heavy tankokat. Ezeknél is a plusz rétegek felvitelét tapasztaltam ami gusztustalan. Kör alakú görgökre sokszogöt felvinni ami a forgást imitálja... nem is értem.

- Még mentem egy csatát az M18 Hellcat-el. Változást nem igazán tapasztaltam rajta. És még mindíg úgy gondolom, hogy emiatt a tank miatt nincs értelme az E-25-nek, mert ez minden szempontból jobb nála.

- A score ablak bugos. Minden tanknál amit meglőtél csak 1 átütést jelez, akkor is ha az valójában több is volt. Úgy vettem észre, hogy a spot sebzések sem kerülnek föl rá, de ebben nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#49370) xtmod válasza Viktoár (#49359) üzenetére


xtmod
senior tag

szopóág márpedig nem létezik...

(#49371) mno válasza Urshini (#49369) üzenetére


mno
tag

A hellcat jobb E25nél? Ezt hogy érted? Hogy amiatt nem játszható E25 rendesen, vagy nagyobb fun Hellcat és nagyobb hatékonysága? Ha valami gond van E25el az pár pályán ahol nem lehet flankelni, T8as csaták, golddal se viszi át soknak frontját. 2K feletti átlagsebzésem van E25el, nem hiszem Hellcattal olyan könnyű lenne azt hozni.

[ Szerkesztve ]

Joe

(#49372) emre válasza mno (#49371) üzenetére


emre
veterán

Nem kell mindenkinek hitelt adni. Itt bárki tesztelhet, a vépistikétől kezdve a vérpofiig bezárólag, és borítékolható hogy nem ugyanazokat a következtetéseket fogják levonni.

Az a legbiztosabb ha érdekel valamelyik gép akkor letöltöd a teszt klienst és kipróbálod magad.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49373) mefistofeles

Még csak pár kört mentem a tesztszerón és egyik szemem sír a másik nevet. Egyenlőre inkább a gépigényre és a grafikára figyeltem, mivel elég gagyi gépem van. Nos úgy tűnik a videokártyám elért teljesítőképessége végéhez. Egyrészt úgy tűnik, nyers erőben nincs még gond, az fps szám egyáltalán nem csökkent azonos grafikai beállítások mellett. A kinézet viszont...... valószinüleg a grafikus motor egy halom olyan textúrát, efekteket stb. tartalmaz amit a kártyám már nem ismer. Nálam a 0.9 sokkal rondább mint a 8.11! A bokrok és a környezet sem az igazi és a tankok is néha botrányosan néznek ki. Mikor rátettem az álcafestést a kis stugra, úgy nézett ki mint ha egy rajzfilmből vették volna. Ma még próbálgatok pár dolgot de úgy tűnik, egy vga csere bőven megérett....... :((

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#49374) scyllarus válasza Mister_X (#49349) üzenetére


scyllarus
veterán

Mert korábbi állapotot vesz át a tesztszeró. Az utóbbi időben megvett tankjaid nincsenek meg, ugye?
Valaki kérdezte: nekem +10-15 fps-em volt tegnap a teszten, direkt a HD Tigerrel is mentem egyet. Grafon nem változtattam, amit hozott, azzal játszottam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#49375) mno válasza emre (#49372) üzenetére


mno
tag

Persze, csak meglepett a véleménye, hogy E25nek "nincs értelme". Nekem megvan E25, pont tegnap lett meg vele 100 csatám, és eddig ilyet futottam vele:

[link]

Hatalmas fun tank, és hatékony is, persze jó legénység van benne meg kell goldot használni, 150 pen T8asok ellen sokat nem ér szemből. De összességében nagyon jó prémium TD.

[ Szerkesztve ]

Joe

(#49376) Urshini válasza mno (#49371) üzenetére


Urshini
tag

Fullos Hellcatnek jobb a spot távolsága és a camoja is, mint a fullos E-25-nek. Ez által ha az ellenségnél van akkor én előbb spottolom őt, mint ahogy elhelyezkedhetne, ez nagy taktikai előny! Amikor 1v1-be kerültem vele akkor simán megettem (persze ez függ attól ki üll benne). Ha spot távolságba kerül az E-25 akkor 350 méterig simán lőhetem a Hellcatel, mert nem lát meg.

[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#49377) Angel1981 válasza Bad Pritt (#49279) üzenetére


Angel1981
veterán

"Tetszenek nagyon ezek a britek, szerintem nekem ez kell, nem szuper páncél vagy nagy sebesség, hanem jó ágyú és kész, minden mást ellensúlyoz."

A magam részéről én is egyre inkább erre hajlok! :K

Totál kezdőként úgy voltam vele, hogy páncél, páncél, páncél, mert ez egy tankos játék, és az milyen kúúúl!
Aztán szépen lassan rájöttem, hogy jóval többet tudok a csatához hozzátenni egy jó ágyúval, amihez ráadásul páncél helyett inkább mozgékonyság, és camo társul...
A "jó ágyú" meg nekem most már inkább azt jelenti, hogy nem az alfa a lényeg, hanem az átütés, pontosság, gyors célzás, vagyis olyan "csipegetős" - és a brit ágyúk nagy része ilyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#49378) emre válasza Urshini (#49376) üzenetére


emre
veterán

Szerintem meg a két gép hasonló eredményességű játék esetén eltérő játékstílust követel.
Miért kell a mákos tésztát a paprikás krumplival összehasonlítani?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49379) dfsz34


dfsz34
őstag

Részemről tegnap volt elég a wn8-as xwm-ből és visszaváltottam wn7-re. A wn7 sokkal sokkal megbízhatóbban mutatja egy játékos tudását.

Az utolsó csepp nálam az volt, amikor a tiger-el mentem egy 4k sebzés meg csomó kill, spot kört, de természetesen vereség. Beírtam a következő csatában, hogy próbáljanak már játszani, mert így jártam, 4k sebzés, de a sok idióta miatt semmi nem elég. Erre írja nekem egy kék t29, hogy ő mindig 4k-t sebez, mert ő kék. A csatában sebeztem 3,4k-t, a t29 1,6k-t, ami mondjuk nem rossz egy tier7 tanktól igazából, de messze van a nagy arcától és természetesen vereség lett ez is. A fő gond nem is a sebzése, hanem a kék játékos annyira bután játszott, hogy leírni nem lehet. Lehet, hogy tud lőni, de esze nincs és amikor ketten maradtunk, akkor együttműködni sem tudott, pedig volt esélyünk, hiába maradtunk ketten 7 ellen. 4-et kiszedtem, ha ott marad és segít, akkor kiszedjük a hellcat-ot és marad egy kv1 meg egy arty. A kv1 könnyű célpont, az arty meg nem valószínű, hogy lehozta volna a csatát (bázisvédés volt, az idő nekünk dolgozott volna). Ehelyett odament nagy arccal és kis hp-val, hogy kiszedi a kv1-t, de az arty kilőtte, mert egy kék játékos nem tudja azt, ha spotolják, akkor mozogni kell, főleg ha van arty, de inkább mindig. A gond az, hogy ez nem egyedi eset, szinte csak ilyenbe futok bele. Főleg olyanoknál, akik esetében a wn7 és wn8 között nagy különbség van. Ennél a kéknéll is majdnem 600 pont különbség volt a wn8 javára, pedig ahogy írtam a tudása sokkal inkább a wn7-nek felelt meg.

Ha régebben volt wn7 kék játékos arra általában, nem mindig persze, de általában lehetett számítani, hogy sokat segít a csapatnak és ilyen baromságokat nem csinál általában, tudja kik a fontosabb ellenfelek és azokkal végez először.

A wn8 kékek meg ... hagyjuk is, ez csak egy példa volt, de már számtalan ilyenbe futottam bele.

A kifogás ugye az volt a wn7-el, hogy azt lehet húzni bizonyos tankokkal, ami igaz, de egy t18, hellcat, ezekkel a tankokkal is tudni kell játszani. Az nem úgy működik, hogy kimegy az ember és automatikusan kapja a nagy wn7 értékeket.

Azt sikeresen megoldották a wn8-al, hogy pl hellcat-al már nehezebb húzni, de valami mást meg totálisan elcsesztek és teljesen megbízhatatlan és használhatatlan a játékosok osztályozása.

Nem tudtam rájönni, hogy ennek mi lehet az oka, talán kis tier tankoknál cseszték el a wn8 szinteket vagy valami más baj van vele, de érdemes megfigyelni, hogy olyanoknál, ahol a wn7 és wn8 között nagy különbség van, szinte mindig a wn7 mondja meg az igazat.

(#49380) mno válasza Urshini (#49376) üzenetére


mno
tag

E25 látótáv 360m, Hellcat 370m, de E25be venti+Bia miatt tudsz 110%os parancsnokot csinálni, Hellcatbe nem, csak 105%ost, szóval látótáv kb ugyanaz!!!

Álca jobb E25nek, nem is vitás.

DPM megint csak messze magasabb, és nagyobb HPje is.

E25 vs Hellcat

Joe

(#49381) TESCO-Zsömle válasza mno (#49380) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Legénységnél és tömegnél nem értem miért a több a jobb...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49382) scyllarus válasza TESCO-Zsömle (#49381) üzenetére


scyllarus
veterán

Gondolom, mert több srácot tudsz húzni benne más tankokra, és rammolásnál számít a tömeg. Mondjuk 20t-nál szinte mindegy, max öngyilkos scout ellen jó...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#49383) dfsz34 válasza mno (#49380) üzenetére


dfsz34
őstag

Az E25 álcája lényegesen jobb, tapasztalat is ezt mutatja, de itt a linken más [link] is erre az eredményre jutott.

E25 25.14, hellcat 20.97.

Egyértelmű továbbá az is, hogy egy az egy ellen semmi esélye a hellcat-nak, maximum akkor, ha talál egy jó hull down helyet és az e25 meg van olyan bolond, hogy egy helyben állva próbálja kiszedni a tornyát mutató hellcat-ot.

Előfordulhat, de ugye ettől még nem lesz jobb a hellcat.

Az e25-nek egy gondja van, az ágyú ugye. Ismerni kell a gyenge pontokat és gondolkodni, hogyan lehet oldalba, hátba kapni az ellent.

Hellcat-nak jobb az ágyúja, meg forog a tornya is, ezért sok paradicsom úgy is használja, mint egy nehéz tankot. Megy előre nyílt terepen, aztán egy helyben állva puffogtat a felbukkanó ellenfélre. A fejem fogom ilyenkor. Ez az egyik oka, amiért kikapcsoltam a nemzetek csatáját, nem akarok ilyen hellcat csatákat. Már szánalmat éreztem szegény, jobb sorsra érdemes hellcat iránt ilyen idióták kezében.

Mindent összevetve, szerintem is az E25 a jobb, ráadául mm kedvezménye van, ugyanazokkal találkozik, mint a hellcat.

A hellcat is nagyon jó tank, ha valaki nem akar prémet venni, akkor ajánlható, bár egy dolgot érdemes megfontolni, nem olyan op tank, hogy kigurul a paradicsom és szétlövi az ellent vele. Az FTR-en volt az ábra, hogy bizony bizony a hellcat-al átlagos tudás feletti játékosok tudnak csak op módon játszani. Átlag és az alattiak esetében meg eléggé alul teljesít a hellcat. Ezt mindenképpen érdemes megfontolni.

[ Szerkesztve ]

(#49384) myckey válasza dfsz34 (#49383) üzenetére


myckey
veterán

Jó is ez így!
bebaszna ha minden "jött-ment" op mód használná a cicust,akkor nerfelnék olyan szintre,mint most a -majdani- történelmi csatákban látható,és akkor aztán lenne sírás rívás. :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49385) mefistofeles

Igazából nem is szabadna lennie olyan tanknak a játékban ami technikai paramétereivel (nagyon) kilóg a kategóriájából vagy tierjéből. Olyan ésszerű határokon belül kéne maradnia a tankok tulajdonságainak, hogy azt a hasonló tudásszinten lévő játékosok, a különböző stílusukkal ki tudják egyenlíteni.
Persze a játék készítőinek nyilván busásan megéri néha betenni egy premium OP tankot, de az hiba ha az "alap" felhozatalban nagyon kiemelkedő tankok lehetnek.
Én persze a kevés csatámmal és a középszerű tudásommal még nem találkoztam olyan tankal ami nekem kimondottan OP lett volna, de itt nap mint nap szóbakerül ennek kapcsán néhány típus.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#49386) Bingisz válasza Urshini (#49369) üzenetére


Bingisz
addikt

Ómájgád. Ezt ne ide rakd ki, hanem mondjuk Krumplipasztor cikke mellé, mert az tartalmazott ennyi bullshitet.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49387) Angel1981 válasza emre (#49281) üzenetére


Angel1981
veterán

"A gold szerencsére kicsit kiszámíthatóbbra sikerült."

Annyi a dolog nyitja, hogy a Cromwell lövedéke nagyon lassú, 795 km/h (a valóságban m/s, de mondta a WG, hogy tudatosan csinálta sokkal lassabbra a lövedékeket, hogy a játékosok skillje jobban kijöjjön).
Minél lassabb egy lövedék, annál ívesebben megy, mert sniper nézetben nem is magából a csőből nézel ki, hanem az irányzékból, és lassú lövedék esetén minél messzebbre célzol, a cső annál magasabb szögbe áll be, hogy kompenzálja a gravitációt.
Az APCR lövedékek 25%-al gyorsabbak a simánál (legalább is az esetek 95%-ban), ezért nem mennek olyan ívesen. :)

(#49389) Angel1981 válasza LobiDrg (#49358) üzenetére


Angel1981
veterán

Felejtsd el, nagyon elrontott koncepció.
Lassú, gyengén páncélozott, és bár az ágyúja a jó, a katasztrofális lövegkitéríthetőség miatt egyfolytában forgolódnod kell, hogy korrigálj, és így egyfolytában szétesik a célkereszt - érintő irányban mozgó célpontokat szinte lehetetlen meglőni vele.

(#49391) varganya1


varganya1
újonc

Sziasztok

Lenne egy olyan problémám, hogy a replayeket nem tudom társítani a wot indítófájllal, rányomok hogy társítás megkeresem, rákattolok és mégsem társítja, csak a launcherrel tudja társítani, az meg nem jó semmire, mi lehet a hiba.ha tudjátok akkor légyszives válaszba írjátok le, köszi. Már mindennel próbálkoztam. :W

vargánya ;)

(#49392) Rellind


Rellind
senior tag

A tesztszerón nektek is 55ezer mókus áll sorba mint nekem??? :U

(#49393) varganya1 válasza Rellind (#49392) üzenetére


varganya1
újonc

Igen, csak éjfél és reggel 7 között lehet bejutni

vargánya ;)

(#49394) lnk válasza Rellind (#49392) üzenetére


lnk
aktív tag

Én eddig amióta elindult több napszakban is próbálkoztam és engem ez fogadott.Majd néhány nap múlva megpróbálom újra.

(#49395) Chris0321 válasza Rellind (#49392) üzenetére


Chris0321
addikt

Este 9-10 óra körül érdemes benézni, olyankor várni sem kell vagy elindítod napközben, hogy majd belép valamikor.

(#49396) Bingisz válasza varganya1 (#49393) üzenetére


Bingisz
addikt

MI?

Most megnéztem gyorsan, 16000 vagyok a sorban, ha beakarok lépni, ez durván 20 perc várakozás, ami simán vállalható. Addig játszok mással/megebédelek/fórumozok.

Ma mindenki Bullshit generátorral ír a fórumra?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49397) varganya1


varganya1
újonc

Valaki az ez elötti kérdésemre tudja a választ?

vargánya ;)

(#49398) TESCO-Zsömle válasza #40993792 (#49390) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ismerek valakit, aki Amerikában él és laptopról, fapados mobilnettel jobb a pingje EU-ba mint nekem itt kábelen 30/5-ös nettel.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49399) Bad Pritt válasza Angel1981 (#49377) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ugyanígy gondolom.
Vicces, mert ahogy haladtam mindkét ágon, a Churchill 7-en kívül mindent megtartottam volna, pedig előzetesen nem is akartam egyiket sem, csak a Caernarvont meg a Cromwellt. De ugyanígy nagyon tetszett a Matilda, az első Churchill, a Crusader a Comet és most a Centurion is. A Conqueror meg maga a masszív pusztítás.
Az is érdekes, hogy az eddigi klánjaimban mindenhol tisztelték és félték a brit tankokat, van valami misztikum körülöttük. Lehet azért mert néhány kivételtől eltekintve a legkevésbé játszott nemzet a Japán mellett, nagyon sokan csak ellenfélként tudnak viszonyulni hozzá, nem tudják hol vannak a modulok, mik a weakspotok, például a Centurion tornyot nevetségesen egyszerű belőni és mégsem az. A Black Prince volt erre a legjobb példa, papíron az egyik legrosszabb tanknak kéne lennie az ágon, hisz lassú, kicsi az átütése és elvileg páncélban sem jobb, mint az előd Churchill, mégis úgy meg lehetett vele etetni a butákat, hogy öröm volt nézni, ezzel volt egyedül 10K feletti bekapott sebzésem a 10-eseken meg a T95-ön kívül. Voltam már hacker is, amikor 560-at gurítottam az M103 seggébe az L1A1 HESH-ével, tehát egy ilyen koplett képzavar van nagyon sok játékos fejében a britek képességeit illetően.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49400) Chris0321 válasza varganya1 (#49397) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jó fájlhoz társítottad akkor nem tudom mi lehet a gond nekem működött.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.