Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#49051) diegho válasza emre (#49048) üzenetére


diegho
nagyúr

Mivel általában telefonról nézek rá a fórumra napközben, ezért kb 10hsz-t nézek meg, ami abban nincs benne, azt nem látom. Nem forgótornyos TD-vel pedig nem játszottam már több, mint 1 éve, de rammer, gld, periszkóp hármast tennék rájuk, mert a TD-nek gyors töltés, gyors célzás és nagy látótáv kell.

(#49052) emre válasza diegho (#49051) üzenetére


emre
veterán

Köszönöm! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49053) Angel1981 válasza Mister_X (#49033) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát nézd, én leírtam a véleményemet, és meg is indokoltam.
Ha látsz benne fantáziát akkor tedd, ha nem, akkor ne tedd. :)
Ami valakinek beválik, másnak egyáltalán nem biztos, hogy szintén megfelelő.
Pl. ha megrögzött támadó vagy, aki megy bele az ellen arcába, akkor az EGLD helyett valóban jobb lehet egy töltésgyorsító, ha kicsit azért "óvatosabb" vagy, akkor szerintem EGLD.
Mérlegelj! :)

(#49054) Mister_X


Mister_X
nagyúr

T-34-1-re milyen felszerelést ajánlotok? Most töltésgyorsító és légkondi van benne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49055) Viktoár


Viktoár
addikt

15:2-re nyertünk,de az xvm szerint még mindig volt 2% esélyük a győzelemre. :DDD

Üdv:Viktor

(#49056) eszakas válasza Chris0321 (#49049) üzenetére


eszakas
senior tag

Igen azt látom hogy lehet átváltani, van is 120 000 de csak aranyért váltható át. Ebből szokott free lenni?

Diegho: köszi :)

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#49057) diegho válasza Mister_X (#49054) üzenetére


diegho
nagyúr

gld, rammer, optics

(#49058) Chris0321 válasza eszakas (#49056) üzenetére


Chris0321
addikt

A free xp az amit pirossal bekarikáztam, azt minden csata után kapsz és szabadon felhasználhatod bármelyik tankon bármi kifejlesztésére. Ezt szokták gyűjteni, én is és ha megveszek egy tankot és a lánc nélkül nem tudnék rá felrakni el tudom használni.

[ Szerkesztve ]

(#49059) Angel1981 válasza Chris0321 (#49042) üzenetére


Angel1981
veterán

"pont a hosszú töltés idejű ágyúknál van lényeges haszna mivel 1-2 másodpercet is javíthat az időn. Nem mindig lehet fedezékbe húzódni míg töltesz."

Valóban nem mindig, de az ilyen ágyúval rendelkező tankoknál szerintem ahol csak lehet, törekedni kell a fedezék mögül tüzelésre, hiszen amíg töltesz, az holt idő.

"rövid töltésidejű ágyúkra pedig minek hiszen alig csökkenti a töltésidőt"
Az ilyen ágyúkkal "csipegetni" kell a fedezék mögül kibújókat, és könnyen lehet, hogy pont azon a fél másodpercen fog múlni, hogy még egyet bele tudsz-e verni, vagy sem.
A másik, hogy az ilyen profilú ágyúk (mármint kis töltésidő, gyors célzás) remek scoutvadászok, egy töltésgyorsító ebben is segíthet, mert egy ellenséges scout gyors kiiktatása sokat segíthet a csapatnak - pl. angol ágyúkkal ennek a mestere vagyok. :)

És végül a lényeg; senkinek sem kötelező megfogadnia a tanácsomat, én csak leírtam a véleményem. :)
(Az elmúlt 1000 csata alapján 1850 a WN7-em, vagyis azért valamennyire bátorkodom tanácsot adni.)

[ Szerkesztve ]

(#49060) Bingisz válasza Chris0321 (#49058) üzenetére


Bingisz
addikt

Valld be, hogy csak a lila stat miatt raktad fel a képet ;] :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49061) eszakas válasza Chris0321 (#49058) üzenetére


eszakas
senior tag

Értem, abból nincs sok :) na majd igyekszem. Köszi a segítséget.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#49062) Simulacrum válasza dfsz34 (#49050) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Szerintem nem veled azonos szintűekkel felesleges ebben a módban játszani, mert akkor vagy csak futsz a sebzés után ha jobbak, ha meg rosszabbak, akkor meg sose nyertek.
Jó ez a pontszám, amit ide a WG kitalált, én mikor ez alapján kerestem velem egyező vezetőt mindig jó csatákat mentünk, de ettől függetlenül unalmasnak tartom ezt a játékot és nem játszom már.

(#49063) Mister_X válasza diegho (#49057) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49064) Chris0321 válasza Bingisz (#49060) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem talált. :) Nézegettem de a többi lementett képen nem látszódott a csatajelentés miatt a free xp ezért tettem be ezt a képet. Az első köröm volt E-50-el és mivel ilyen jól sikerült lementettem az eredményt. Replayt már nem csinálok mert soha nem nézem meg őket újra frissítés után nem biztos, hogy lejátssza a wot.

Angel1981: Van ahol nincs sok fedezék és az sem mindegy, hogy ha visszahúzódsz tölteni akkor az ellenfél előtt vagy után tudsz kinézni a fedezék mögül lőni. Kinn maradni sem tudsz ha lassabban töltesz mert ugyanúgy meglőhet mert ő már betöltött.

eszakas: Szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#49065) olcsii


olcsii
aktív tag

Valaki tud jól játszani az M3lee vel?.:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#49066) Viktoár


Viktoár
addikt

Az obj704-et érdemes lecserélni az obj268-ra? Papíron valamivel jobb a t10-es td de használhatóbb is?

Üdv:Viktor

(#49067) CHaooSS válasza Viktoár (#49066) üzenetére


CHaooSS
őstag

268 volt az isten. Most nerf után nem annyira jó, de még mindig király tank

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#49068) Enzolord válasza Viktoár (#49066) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem rossz a 268, de a nerf óta Tierjében az OBJ704 szerintem sokkal jobb...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49069) CHaooSS válasza Enzolord (#49068) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát nem tudom. nekem még mindig nagyon bejön, de az lenne a legjobb választás, ha mindkét tank meglenne

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#49070) Chris0321 válasza olcsii (#49065) üzenetére


Chris0321
addikt

Úgy kell használni mint egy TD-t.

(#49071) joergie válasza CHaooSS (#49067) üzenetére


joergie
őstag

már nem azért, de a 268 egy kalap szar a nerf óta. 200m-ről nem lehet eltalálni vele egy t54-et, pontatlan, nem sebez(alacsony alpha), nincs dpm, nincs gundepression, és a skúló sebessége....500m fölötti lövéseket meg kell kezdeni a csata felénél, mert a végére nem ér oda...
Egy szóval használhatatlan.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#49072) CHaooSS válasza joergie (#49071) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát nem tudom. még mindig a csaták többsége elég jól sikerül vele.

Ami nagyon b@ssza a csőröm, hogy a Jgpz hihetetleneket lő.. T71-be is beleküldött 800-at.. mi az, hogy nem tudom egy lövésezni? nagyon sok a 800-900-as dmg.. :O , ritka az 1100-1200 ..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#49073) olcsii válasza Chris0321 (#49070) üzenetére


olcsii
aktív tag

az oké:) de 92 a penje és előszeretettel dob tier 6 ba. áltlába 1 lövök és végem.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#49074) Jarod1


Jarod1
addikt

Hogy tudom használni az is-6 om on lévő géppuskát is?

(#49075) CHaooSS válasza Jarod1 (#49074) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ezt csak viccnek írtad ugye? :Y

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#49076) Chris0321 válasza olcsii (#49073) üzenetére


Chris0321
addikt

Hátul kell maradni vele, keresni a gyengébben páncélozott ellenfeleket és a nagyobbak ellen vinni legalább 5 gold ammo-t.

Jarod1: Mennyi csatát mentél már összesen? Mert ha nincs már legalább egy tier 8-as tankod amit magad fejlesztettél ki akkor tedd el szépen a garázs egyik sarkába és míg nem jutsz el 8-as szintre saját erőből pihentesd. A géppuskát pedig egy tankon sem lehet használni.

[ Szerkesztve ]

(#49077) Enzolord válasza Jarod1 (#49074) üzenetére


Enzolord
addikt

Vigyél magaddal egy csapattársat, akinek PZ1Cje van, és ültesd fel hátra.. Tádá... :):)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49078) Viktoár válasza Jarod1 (#49074) üzenetére


Viktoár
addikt

Talán láttál katonákat is a játékban hogy a géppuskát szeretnéd használni?

Üdv:Viktor

(#49079) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Vannak ám itt alakok. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49080) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#49079) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Istenem, mi zajlik itt. :C

(#49081) Viktoár


Viktoár
addikt

Hogy én mennyire utálom a táras tankokat. :( Elvetemült ötlet összerakni olyanokkal akiknek minden lövés után hoszabb a töltésidejük.

Üdv:Viktor

(#49082) Mister_X válasza Viktoár (#49081) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerencsére ezek a táras borzalmak nem nagyon rendelkeznek páncélzattal, így kis túlzással bárhol lőhetőek (amcsi vonalon nem tudom mi a táras, de a franciákat nem angy tudomány átlőni), valamint nem is annyira pontosak, ha egyben küldik be a lövéssorozatot. Legalábbis én még csak franciák ellen mentem (a WTF E100-tól menten meg a jóisten).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49083) Chris0321 válasza Viktoár (#49081) üzenetére


Chris0321
addikt

Az is szemétség, hogy összerakják az újratöltő táras tankokat olyan tankkal aminek jóval rövidebb a töltési ideje.

(#49084) PR0JECTNR56 válasza Mister_X (#49082) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A T-57 Heavy egy-két szerencsés pillanatában képes pattintani, de eme ritka esettől eltekintve azon a vonalon is ragyogóan lőhetőek a táras tankok.

[ Szerkesztve ]

(#49085) Diarmand válasza Chris0321 (#49076) üzenetére


Diarmand
senior tag

Szerintem ez ő. Magáért beszél.
[link]

(#49086) olcsii


olcsii
aktív tag

Bingisz amit linkelt. ott irják hogy egy uj tankos mmo fog jönni modern tankokkal.
Nem hulye aki kitalálta!:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#49087) Viktoár válasza Chris0321 (#49083) üzenetére


Viktoár
addikt

Tudom hogyha kilőtte a tárat akkor több ideig tölt.Viszont amikor 1vs1 van akkor te megsebzed,mondjuk lelövöd a harmad hp-ját.Amíg te töltesz ő simán kinyír mert 10mp alatt 2k dmg-et beléd enged.

Ez kicsit olyan mintha egy előltöltős muskétát állítanánk egy revolver ellen. :)

Üdv:Viktor

(#49088) Jarod1 válasza CHaooSS (#49075) üzenetére


Jarod1
addikt

nem viccnek szántam,,:) minek van rajta ha nem használható?

(#49089) Enzolord válasza Jarod1 (#49088) üzenetére


Enzolord
addikt

Amiért a farönk meg a hordók, és a többi kieg, amiket szintén nem használsz.. Mert így nézett ki a tank, vagy ez volt a tervrajzon, ezért van rajta

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49090) larpi válasza Jarod1 (#49088) üzenetére


larpi
tag

Már bocsi! De mire lőnél vele ha működne?

(#49091) fradi81 válasza larpi (#49090) üzenetére


fradi81
veterán

gondolom a madarakra ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#49092) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!

Nekem olyan ritkán jön össze, de ez most jó volt...

(#49093) Kean_Sorbo válasza Jarod1 (#49088) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

ALT+F4 utána jobb egérgombocska. A varnyúkat lövi egyből.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#49094) emre válasza CHaooSS (#49072) üzenetére


emre
veterán

Nekem nincs a jpz-vel gondom most már elfogadható legénység van rajta, lehet riszálni vele és nem mindig kell megvárni míg teljesen beszűkül. Tegnap 21 csatát mentem vele, ez 3 viszonylag jobb kör.
replay replay replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49095) Dobi 562 válasza emre (#49094) üzenetére


Dobi 562
addikt

Milyen felszerelést használsz a JPZ E-100-on?

(#49096) otto14 válasza olcsii (#49065) üzenetére


otto14
senior tag

Én valamennyire tudok..

asd

(#49097) Bingisz


Bingisz
addikt

Hírmorzsák reggelre:

- A 9.0 teszt első körében 3 HD modell lesz (T-54, Tiger, Sherman). A maradék 7 a második körben jön. Szóval csak 10 HD modell jön egyenlőre. :(
- A HD T-54 alváza az új amelyiken hátul van a rönk. A régit majd akkor kapja vissza ha bekerülnek az alternatív tanktestek. Nem ússzuk meg az oldalsó rönkös verziót :DDD
- Minden Német modell sötétebb lesz. Úgy lesznek átfestve mint a HD Tigris.
- A HD IS-3 modell majd a 9.1 vagy 9.2ben jön.
- A 9.0 teszt fő célja a történelmi csaták tesztelése. Gondolom azért engedték ki már a 10 HD modell elkészülte előtt, hogy legyen hozzá emberanyag.
- Idén a fejlesztett grafika átkerül DirectX 11re.
- A Dx11 támogatás a multi core támogatás után jön.
- Az alternatív tanktestek a 9.4ben jönnek vagy később.
- A HD modellek különálló felfüggesztéssel fognak már rendelkezni.

Tigris összehasonlítás:

Hát remélem jönnek majd hozzá jó kis skinek, hogy ne legyen ennyire "gyári".

Forrás: WoT-kpp.blogspot.hu

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49098) emre válasza Dobi 562 (#49095) üzenetére


emre
veterán

Töltésgyorsító, célzásgyorsító meg venti.
A legénységi skilleken meg gondolkozok, hogy adjak-e pl előérzetet az egyik töltőnek tűzoltás helyett.

(#49099) Bingisz
Akár az is lehet, bár ha topként olyan helyzetben vagy már majdnem mindegy. Az E100-on használom az előérzetet, mert viszonylag sűrűn váltok lőszertípust (mind 3-at használom) és elég gyakran beadja hogy nem kell újratöltenem. Azt meg egyáltalán nem érzem cikinek hogy repesszel vagy kumulatívval lövök a JPZ-n. :D
A múltkor is E100-on repesszel megküldtem egy JT felépítményét szemből amire beadott kb 300 sebzést erre nekiállt csíterezni meg goldnoobozni a tag. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49099) Bingisz válasza emre (#49098) üzenetére


Bingisz
addikt

Adrenalin Rush? Elég jó tud lenni bizonyos helyzetekben.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49100) Laurh


Laurh
aktív tag

Végre meglett az első X-esem az f155, amitől annyira egyenlőre nem vagyok elájulva. Törpölök, hogy melyik med ágat erőltessem. Leopard1, E 50 M esetleg 121 vagy, ha tudnátok egy arany közép utat javasolni, amivel a medezés alapjait viszonylag könnyebben el lehet sajátítani akkor kérlek ne tartsátok magatokban. Köszönöm előre is.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.