Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#48051) Asbee


Asbee
veterán

Egy 5 hónap után elkezdtem újra játszani. Csináltak azóta valamit E75-el? Nagyon megy vele 3 napja. Ki is lett maxolva, így nagyon ütős.

(#48052) sutyi^ válasza diegho (#48046) üzenetére


sutyi^
senior tag

Nem vagyok Mel Gibbson de azért nekem meg ne mondja senki hogy a véletlen műve mikor 4-5 menetben zsinórban olyan alakokkal rak össze, hogy a team fele zeró semmi dmg-el teszi le a névjegyét...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#48053) Stigma.HC válasza mefistofeles (#48049) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Például számomra sokkal fontosabb, hogy nem lesz tele ez a mód mondjuk full goldot spammoló nagy löveges tigris tankkal. A többi tankról ne is beszéljünk. Az előre kiosztott modulok és lőszerek miatt már most izgalmasnak tűnik a mód és hogy nem dobnak össze 3 használhatatlan mapot idejekorán. De ha nektek csak a térképek miatt lenne az egész történelmi akkor nem szóltam semmit....

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#48054) diegho válasza sutyi^ (#48052) üzenetére


diegho
nagyúr

Mondtam, hogy mindenki azt hisz, amit csak akar.

(#48055) mefistofeles válasza Stigma.HC (#48053) üzenetére

"nem dobnak össze 3 használhatatlan mapot idejekorán"
Pontosan ezért lett volna érdemes várni vele....

"De ha nektek csak a térképek miatt lenne az egész történelmi akkor nem szóltam semmit"
Légyszives áruld el, hogy (ha már a térképek miatt nem) akkor neked ez mitől tőrténelmi?......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#48056) Pete55555 válasza Urshini (#48043) üzenetére


Pete55555
addikt

Megválaszolom Diegho stílusban. Alapok Ha nem néz utána, akkor meg higgyen amit akar/akarsz...

...Szeretem leracsniztatni...

(#48057) Chris0321 válasza mefistofeles (#48055) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem egy tankos játékban attól történelmi egy csata, hogy olyan tankok csapnak össze amik akkor harcoltak egymással. Régen is voltak történelmi csaták a sima mappokon és tudtommal senkinek nem volt a pályákkal problémája. Ha csinálnak is majd a történelmi csatákhoz mappot biztos nem úgy fogják csinálni, hogy pl. egy az egyben lemásolnak egy 1*1 km-es balaton melletti részt mert nekik jóval kisebb léptékben kell több jellegzetes részt elhelyezni.

(#48058) Simulacrum válasza sutyi^ (#48052) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A következő 4-ben meg olyanokkal, akik mellett futnod kell a sebzésért. Igen, előfordul rossz nap, de az csak pár csata sok ezerhez képest. Amúgy nagy tierben én ezt sosem tapasztalom, alacsonyban tényleg előfordulnak semmit nem érő csapatok.

(#48059) jahrn válasza sutyi^ (#48052) üzenetére


jahrn
senior tag

Ez az RNG. Nehany rosszabb csata utan jon nehany jobb, nem kell annak egymas utan felvaltva tortennie. Nezz egy 100 csatas intervallumot es utana azert rajossz h a rosszabb idoket kiegyenlitik a jobbak. Az meg rajtad mulik h a rosszabb idokben mennyit teszel hozza hogy kevesbe fajjon.
Nem mellesleg ez vonatkozik a jatekosokra is. Sosem ertettem h egyesek miert anyazzak az eppen benazo 2k+ wn8 jatekost. Lehet h eppen rossz napja van, stock a tankja vagy eppen ugy van vele h miert mindig o tegye oda magat 150%osan, holott 15-en vannak egy csapatban.

A tortenelmi csatakra kivancsi vagyok, bar nem nagyon ertem hogyan fogjak jol kiegyensulyozni a tankokat. Tippre a JP meg a Tiger B mindent visznek majd...

[ Szerkesztve ]

(#48060) Iron Funeral válasza jahrn (#48059) üzenetére


Iron Funeral
őstag

"vagy eppen ugy van vele h miert mindig o tegye oda magat 150%osan, holott 15-en vannak egy csapatban.
"
Szívemből szóltál, ámen. :R

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#48061) vhw válasza mefistofeles (#48049) üzenetére


vhw
addikt

Ennyire számítana, hogy milyen a térkép?
Legyen megjelenésben (épületek, domborzat, évszak stb.) "hiteles", hogy megadja a hangulatot. Erre miért ne lennének megfelelők a jelenlegi pályák?
A történelmi módban a lényeg a történelmi típusok, azok megfelelő felszereltsége meg az MM ami megfelelően összepakolja őket.

Hogy mennyire halálpontos a térkép; kinek fért bele a városa/faluja, háza, kedvenc fája, sziklája, pocsolyája - kinek nem... teljesen mellékes.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48062) Mister_X válasza vhw (#48061) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hány Erlenberg típusú ép vár van nemhogy Balatonon, de egész Magyarországon? Megsúgok, egy sem. Az erlenbergi falu is tele van jóféle német viskókkal. Marhára meghozza a hangulatot...

De nem is ezzel van a gond, hanem azzal, hogy nagy csinnandrattával nyomják le a torkunkon new content címszó alatt.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48063) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

A játék gépigényéről érdeklődnék, lehetőleg konkrétumokat.
Többen mondják, hogy ennek a játéknak inkább proci kell, mint vga.
Mégis mik azok a vga-k, amik 1920*1200 felbontáshoz, full max beállításon folyamatosan 60 fps fölött képesek produkálni? :F NV és AMD vonal is érdekelne.
A proci egy rendesen meghúzott i5-2500K (4,5GHz-en megy), és van mellé 2*4GB ram.

Amúgy hamarosan javulhat a helyzet, mert a fejlesztők bejelentették, hogy hamarosan megérkezik a több magra való optimalizáció, mert sajnos a játék még mindig csak 1 magot használ......

(#48064) Chris0321 válasza ImI87 (#48063) üzenetére


Chris0321
addikt

Már régóta ígérik a több mag használatát én úgy vagyok vele hiszem ha látom.

(#48065) Iron Funeral válasza ImI87 (#48063) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Gondolom a GTX 680/770 tudhatja ezt mert abba voltak nagyon belekavarodva a videók alatt mindig.
Meg ehhez tartozóan a HD79xx.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#48066) vhw válasza Mister_X (#48062) üzenetére


vhw
addikt

Arra megfelel, hogy magyarországinak (európai) feltűntetett helyszínen német vs szovjet kora-tavaszi tankcsatát játszon egy túlnyomórészt nem magyar játékosközönség...
(Igazából ki is hagyhatták volna az egész balatonosdit... a kutyát nem érdekelte volna... akkor nem lenne min siránkozni... :U Nehéz volna ezt egy apró jelentéktelen gesztusként felfogni, hogy elneveztek egy csatát magyarországi helyszínről?)

A new content az eddigiektől eltérő tanktípus-, felszereltség-, csapatösszetétel, ami tagadhatatlanul történelmibb, mint a jelenlegi random battle.
Állítottak-ígértek ettől többet? Új egyedi mapokat? Sehol nem olvastam ilyesmit... mégis úgy adjátok elő, mintha ez nélkülözhetetlen lenne.

Újra; ebben a játékmódban nem a térképeken van a hangsúly.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48067) CHaooSS válasza Iron Funeral (#48065) üzenetére


CHaooSS
őstag

átlagban bírják. én 7970-el és i7 2600k-val nyomtam,

folyamat 60 fölött háát pályafüggő
ha jól emlékszem havas pálya volt amin 40-50fps volt. rendes pályákon meg 60-100

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#48068) 04ahgy válasza ImI87 (#48063) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nos, konkrétum:

i3-3570K @ 4,00GHz, két hétig R9 290-nel toltam (minden fullon), 1920*1080-ban. Most kicseréltem egy HD6850-re, 10-15FPS-t csökkent csak, így is 50FPS fölött fut. A beállításokon nem változtattam.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#48069) mefistofeles válasza vhw (#48061) üzenetére

Ki beszélt itt "halálpontos" mapokról? én biztos nem, sőt.......
Szerinted a történelmi módban a lényeg:
1. a történelmi típusok (jelen esetben ugyanazok a tankok amik eddig is voltak)
2. A tankok megfelelő felszereltsége (vajon, honnan tudod, hogy "megfelelően" lesznek felszerelve?)
3. meg az MM ami összepakolja őket. Az MM-et inkább hagyjuk......

Magyarul minden ugyanaz, kicsit átkavarva, turmixolva.
Lehet, nincs igazam, de amitől hiteles lehetne egy "történelmi" csata (ha már minden más ugyanaz) az a valós csata helyszinére hasonlító, emlékeztető map lehetne.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#48070) ImI87 válasza 04ahgy (#48068) üzenetére


ImI87
őstag

ok, köszi ! :R
Akkor ezek szerint a 7850-emet tök fölösleges lecserélni csupán emiatt a játék miatt.... :U

(#48071) CHaooSS válasza 04ahgy (#48068) üzenetére


CHaooSS
őstag

50fps fölött? hmm , mondjuk nekem már vagy fél éve volt mikor asztalin toltam

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#48072) 04ahgy válasza ImI87 (#48070) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Így van, tök fölösleges. Ha csak ennek a futása a lényeg.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#48073) SchumiBácsi válasza ImI87 (#48063) üzenetére

A CPU-d perpill elmegy a játéknak, ha lesz többmagos optimalizálás (eleve így kellett volna indulnia a játéknak de mind1), lehet dobsz egy hátast a sebességtöbblettől. A VGA-dat nem ismerem, de a cimbora GTX 560Ti vga-ja WoT teljesítményben gyakorlatilag ott van ahol az én GTX770-em... mindkét PC gyakorlatilag azonos, a vga kivételével. Cimbora 1680×1050felbontás, minden max 50-60fps, én 1920×1200 minden magas, pár dolog közepes,1 alacsony és így jön ki 50-60fps...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#48074) emre válasza Mister_X (#48062) üzenetére


emre
veterán

Ne értetlenkedj kérlek. Tudom mit szeretnél de fizikai képtelenség amit néhányan akartok, és egyszerűbb lenne ha nem balatoni csata néven futna, de akkor meg azért háborognának sokan.

Azért miért nem emeli fel a hangját senki hogy minden global map területért külön map-ot csináljanak?
De jó is lenne, akkor talán és is mennék CW-re.

(#48069) mefistofeles

Már bocs, hogy így rákérdezek, de játszottál valaha is a WOT történelmi csata moddal?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48075) Napfénysüti válasza emre (#48074) üzenetére

Felőlem akárminek nevezhetik csak normális map legyen. Egyébként egy tényleges balatoni pályát úgy tudnék csak elképzelni hogy a trékép egyik szélének egy sávja lenne maga a Balaton a többi meg a dombokkal, hegyekkel tarkított part ahol a tényleges ütközet zajlana.

Més que un club!

(#48077) emre válasza emre (#48074) üzenetére


emre
veterán

Sajnos lassú voltam.
A historical csatákhoz még annyit, hogy ha ilyen lesz akkor lehet érdekelni fog, egyébként meg épp úgy ki fogom kapcsolni mint a jelenlegi nemzeti összecsapásnak nevezett marhaságot. De Erlenberg szerintem sem teljesen rossz döntés.

(#48076) Zsolt_72

És ezt a WG majd úgy oldja meg hogy a Lakeville mapon az 1-5 sort kizárják a játékból. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48079) Napfénysüti válasza emre (#48077) üzenetére

Ezzel a nemzeti összecsapással egyébként mi a gond? Láttam többeknél hogy kikapcsolták.
Én egyelőre bent hagytam de kíváncsiságból érdekelne hogy tényleg mi a baja.

Més que un club!

(#48080) Djuree


Djuree
félisten

tegnap is-7-el mit mentem ilyenkor de kár hogy nincs bekapcsolva a replay. szinte csak t10-ek, nagyon jó játékkal lett 4400dmg-em meg 5 killem, nekem a legtöbb dmg-em a csapatunkban. a végén én maradtam a csapatunkból egy 9-es brit td ellen. neki is zöld stat meg 4 kille volt már. nagyon izgalmas volt, mindenki feszülten figyelt és good luck is-7-ezett. az az új városos téli pálya volt ahol van befagyott víz is.
a végén mentem a városban a pontjuk felé mert ott volt utoljára az arty, mondom a városból fedezékből kilövöm.
hát nem pont szembe kanyarodtam elé és bumm, így lett a csokapik. :DDD kilőtt...
de annak mekkora esélye van hogy abban a nagy városban pont elé kanyarodjak, pont jó helyen volt jó időben?! szinte 0. basszus ekkora pechet.
írtam is neki utána hogy grat, de szerencséje volt. ezt ő is tudja azt írta. :)
de azért jó volt.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48081) csapee válasza Napfénysüti (#48079) üzenetére


csapee
senior tag

Tier6-ba ha veletlenul betesz amerikai vs. nemet osszecsapasba megtudod. Mar annak lehet orulni akkor ha ket esetleg harom amit ki tudunk loni.

Csapee

(#48082) Napfénysüti válasza csapee (#48081) üzenetére

Tegnap amerikai-oroszban voltam T6-ban az jó kis amcsi siker lett. De elvileg kiegyenlítettek az ágak nem? Mindegy én hagyom, akármivel is megyek szerintem nem rossz dolog ez a nemzeti csata dolog.

Més que un club!

(#48083) dfsz34 válasza Napfénysüti (#48079) üzenetére


dfsz34
őstag

Az a gond, hogy nagyon gyakran lényegesen (3-4) több top tier tankot rak az egyik oldalra, mert éppen ezek a játékosok álltak rendelkezésre. A gyengébb oldal vért izzadhat, akkor sem biztos, hogy győz 3-4 magasabb tier tank ellen.

A két talán legnépszerűbb tank, a hellcat, tiger csapatokról meg annyit, megyek mindkettővel és elképesztő mennyi borzalmasan rossz játékos megy velük, mert népszerű tankok. Hiába op tankok és hiába játszanak vele sokan és hiába rak sokat egy oldalra, egyáltalán nem biztos a győzelem. Hajmeresztő, komolyan mondom, kiáll nyílt terepre lövöldözni hellcat-al a nem normális és teljesen úgy használják, mint a nehéz tankokat, megy előre ész nélkül, fedezéket nem használ, nem mozog, csak megáll és lő, ha ellenséget lát, akárhol van, aztán meg csodálkozik, hogy két pillanat alatt szétkapják.

A tiger ugyanez, ostoba, nulla tudású játékosok kiállnak a hasukat mutatva, volt olyan csatám, ahol egymás mellett 3 tiger égett. Tűzoltó nincs, drága, gondolom a legénységen sincs megelőző karbantartás, mert minek egy gyulladós tankon stb.

Az csak hab a tortán, hogy lőni nem tudnak, nem várják meg a beszűkülést nagy távolságnál, mellé megy, a legerősebb részre céloznak, lepattan. Már nem is tudom mennyi, de egy falka hellcat lőtt egy is3-t és csak amelyik he-vel lőtt, az sebzett valamennyit. Engem már korábban kilőttek, de egy wtf-et eleresztettem, komolyan mondom hihetetlen, mit művelnek.

Lehetne ezt még sorolni, de ennyi ostoba játékost, mint amikor bekerülök egy hordába ezekkel a tankokkal, én még nem láttam. Az rendben van, ha legalább 4-5 értelmes játékos van, akkor lehozzák a csatát, de ez nagyon ritka.

Biztos vannak tankok, amikkel lehet értelmes csatákat menni a nemzetiben is, mondjuk a sok táras franciával érdekes a játékmenet, de az mm anomália miatt (sokkal több nagy tier tank egy oldalon) meg a népszerű tankokkal játszó rengeteg idióta miatt én fogtam és kikapcsoltam. Lehetne elméletben ki-be kapcsolgatni, de jelenleg nem lehet tankonként szabályozni (pl amx50100-al egész jó és érdekes csaták voltak), úgyhogy marad kikapcsolva nálam.

[ Szerkesztve ]

(#48084) emre válasza Napfénysüti (#48079) üzenetére


emre
veterán

Majd melo után teszek fel néhány screen-t arról hogy nálam miért nem maradt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48085) Napfénysüti válasza dfsz34 (#48083) üzenetére

Amit említettem azon pont Hellcattel mentem. :D
Mondjuk sikerült is elég rendesen aprítani, én nagyon szeretem ezt a gépet nem hiába van már régóta a garázsban és nem is fogom eladni.

emre: oké, kíváncsi vagyok bár amit a fórumtárs írt az MM bénázásáról az valóban jogos indok lehet. Viszont ezt akkor tényleg az MM bassza el hogy nem tud azonos gépeket rakni a két oldalra. Én személy szerint ezt nem is figyeltem mert most más hozzáállásal játszom mióta megint elkezdtem. Régen biztos felhúztam volna magam a tegnapi 6-7 vereséges kezdésen. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#48086) TESCO-Zsömle válasza Napfénysüti (#48082) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Elvileg...

Aztán mikor angol-orosz összecsapásban az ellenfél 8db KV1-e ellen ti kaptok ugyanennyi Cromwell-t, akkor valahogy mégse érzed ezt...

Én persze, megtartom, mert fő a változatosság, és vicces volt múltkor 8db AT8-assal szétverni 10db Hellcat-et Komarinon...

(#48085) Napfénysüti: Az MM több ezer csatát bonyolít percenként. Az időfaktor nagyobb súllyal nyom a latba, mint a tökéletes balansz. Utóbbihoz előferdülhet, hogy egyes játékosoknak percekig várnia kéne...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48087) Djuree válasza TESCO-Zsömle (#48086) üzenetére


Djuree
félisten

régen szinte mindig egyből csatába tett, most meg sokszor 1 percet is várni kell...pedig régen sem volt sokkal kevesebb csata.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48088) Angel1981 válasza PR0JECTNR56 (#48030) üzenetére


Angel1981
veterán

Persze, persze, ezt nem is azért írtam, hogy "védjem" a WG-t, csak szerintem azért állnak így hozzá, mert kb. ezt feltételezik - és nem is tévednek nagyot...

#48040 vhw: sok igazság van abban, amit írsz, de mondjuk "történelmi csata" címszóval ugyanazt a térképet "eladni" két tök különböző helyszínnek (Balaton + Ardennek) azért egy kicsit tényleg gáz - pláne hogy az "Erlenberg" igencsak németesen hangzik...

Kurszk címszóval a Prokhorovka tökéletes, és már önmagában dob a hangulaton.
A többinél is erre kéne törekedniük! (Ok, tudom, MAJD jönnek a történelmi térképek...)

[ Szerkesztve ]

(#48089) olcsii


olcsii
aktív tag

A nemzeti csatákra csak annyit mondok:)
Az amerikaiak is hisztiztek meg az oroszok amikor megláttak egy tigrist:D Ők is sirtak a wg nek hogy nerfeljék a tigrist:D tiger II meg töröljék!!!!:D

Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek.

Ady Endre

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#48090) #43783936 válasza Chris0321 (#48001) üzenetére


#43783936
törölt tag

Balatoni offenzíva
Térkép: Erlenberg
Járművek:
USSR: IS, T-34, T-34-85, ISU-152, SU-100, SU-76
Germany: Stug III, Tiger II, Panther, Pz IV, Jagdtiger, Jagdpanther

Itt vajon mennyi esélye lesz a szovjet oldalnak? :F
Gyanítom, hogy arra nem fogják venni a fáradtságot, hogy a csapatok trier szintjeit normálisan kiegyensúlyozzák.

(#48091) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Nemzeti csata:

Nekem minden esetben a gyengébb oldallal volt jó tapasztalatom. T-34-85, T-34, A-43, A-20. Az ellenfélnél M4, T49, Hellcat csorda. Az A20-unk iszonyatosan jól mozgott és iszonyatosan jól spotolt. Szétkaptuk az amcsikat. A map Murovanka volt.

Másik nemzeti csata: IS + T-43-ak hada Tiger I és Tiger P-k ellen. Nálunk forgatták a srácok a tankokat, és szépen megnyertük. Mire az orosz becélzott, kapott két-három fókuszlövést. :D

Történelmi csata:

Rengeteg mapet lehet a Balatoni tájhoz, annak egy kiragadott részletéhez hasonlítani. Nem kell más, mint egy kis képzelőerő.
Ott van Cliff. Nagy tanúhegy középen, körülötte az oldallejtők, a map szélén meg a Balaton vize. Az északi parton ez a tájrészlet több ponton is megtalálható.
Ott van Fisherman's Bay. Tökéletesen illeszkedik mondjuk a Szántód környéki részre, kompkikötő, attól befele haladva pedig kisebb település, mezős rész.
Ott van Komarin. Tökéletesen megfelel a Sármellék, Balatonszentgyörgy környéki Kis-Balatont idéző lápos, mocsaras tájnak.
Ott van Malinovka. A kietlen, löszfalas mezőség a finom lankákkal, templomrommal. Akinek a Balatonkenese környéki elhelyezése nem evidens, az szégyellje magát.
Murovanka, Prokhorovka, Steppes - szerintem szintén illenek egy-egy Balaton környékről kiragadott tájrészlethez.
Swamp tökéletesen elhelyezhető a sok tanúheggyel tarkított, közte meg lápos Tapolca-Hegymagas-Káptalantóti háromszög környékén.
Akit Abbey nem emlékeztet a Tihanyi-félszigetre, az is szégyellheti magát.

Csak egy kis képzelőerő kell, egy kis elvonatkoztatás és egy kis Magyarország ismeret.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#48092) TESCO-Zsömle válasza Napfénysüti (#48082) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tessék egy remek nemzetek csatája:

Nagyítás

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48093) Viktoár


Viktoár
addikt

Elsőre sikerült leduplázni a kis kv1-est. :)

Sajnos az amúgy is lassú tankomnak ellőtték a lánctalpát így nem volt időm megkeresni a su85b-t.Így maradt a foglalás.

Üdv:Viktor

(#48094) Napfénysüti válasza TESCO-Zsömle (#48092) üzenetére

Na igen ilyet is tud az MM. Mondjuk úgyis inkább a felhasználó a lényeg hogy hogy használja a gépét.
Én most már nem is nézem mi van az ellennél, amit tudok megtezsek a saját gépemmel aztán csókolom.

Més que un club!

(#48095) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#48092) üzenetére


Drenadar
veterán

nem lenne rossz ez a nemzetek csatája ha több tierből és változatosabban pakolná össze őket...

az ilyen eseteket elnézve nagy nagy bullshit, hogy kínai nemzet nem lehet benne, van több 8-as tankjuk, szám szerint 5...

(#48096) #02045440


#02045440
törölt tag

Sziasztok!
Tudom nem pont a játékhoz kapcsolódik, de mégis e-miatt kérdezem.
Tudna valaki segíteni bios frissítésben?
PM-ben persze hogy ne zavarjam a topikot.
Köszönöm

(#48097) Szasinka


Szasinka
tag

Halihó,

Lassan kezdek beletanulni a játékba és sikerült elérni az Obj. 268-t és most a következő ágon gondolgozom amit kifejlesztenék (kizárólag solo pub játszom szóval olyan tank ág kellene, amiben ha kijön a lépés lehet "hardcarry"-zni a csapatot de legalább is egy stabil szintet hozni csapattól, pályától függetlenül):
A T57 heavy és az AMX50B között vacilálok. A T69-ben (és E1-ben) kicsit riaszt az alacsony pen, goldot nem akarok spammelni és nem mindig lehet flankelni.Ki free xp-ném T8-ig szóval csak onnantól érdekes a kérdés. Melyiket lenne érdemes vajon pro és kontra.
(Elég sok T57-t (T69, E1 már nem annyira) látni randomba mindenféle ember kezében míg 50B-t (100-t és 120-t) viszont nem annyira akkor is inkább csak jobb játékosoknál)
köszi előre is.

(#48098) Djuree válasza Szasinka (#48097) üzenetére


Djuree
félisten

t8-ig free? akkor biztos effektív leszel t10-en majd. :W
obj268-al jó a statod?
T57 heavy jobb sztem, van páncélja is.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48099) csapee válasza Djuree (#48098) üzenetére


csapee
senior tag

Batchat? A 13-90 mar elvezetes sztem.

Csapee

(#48100) Napfénysüti válasza Djuree (#48098) üzenetére

Remélhetőleg az Objectet azért rendes úton érte el. :)

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.