Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#49251) Angel1981 válasza Bingisz (#49228) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor valszeg mégis csak úgy akarják, hogy a 3. évfordulóra menjen az éles! :)
Érthető!

(#49252) Wiz Khalifa válasza mefistofeles (#49235) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na a fő poén megvan. Elvileg kinyírtam a szakasz társam és az ürközés csak hab volt a tortán. A szakasztársam csata után latta hogy az van kiírva hogy általam halt meg. De a vicc az hogy én azt az ellenséget lőttem ami meg őt lőtte és az ellenség ölte meg. Mert teljesen más felel lőttem mint amerre állt ismerősöm. Sőt. A másik poén az hogy az ellenség megkapta az ölést mert ő ölte meg. De közben a szerencsés medált is. Na most ez hogy van? Olyan volt már hogy kilőttem egy tankot és nem számolta fel. Bár tapaszilag elvileg igen. De ilyen még nem volt. Remélem az a mód amit linkeltek teszi a dolgát. :)

Smoke some weed nigga!

(#49253) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Nem igaz hogy mire rábukkanok a bónusz kódokra addigra már nem lehet beaktiválni. :W :W

Smoke some weed nigga!

(#49254) mefistofeles válasza Wiz Khalifa (#49253) üzenetére


mefistofeles
addikt

Az csak tegnapi lehetett, ma még nem adtak ki kódot. Úgy számolj, hogy a kiadás pillanatától a 100K kód úgy 4-6 óra múlva elfogy........
Ha figyeled a topicot itt mindig elég gyorsan feldobják az új kódokat....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#49255) Mister_X válasza mefistofeles (#49254) üzenetére


Mister_X
nagyúr

4-6 óra? Van amit már egy óra múlva nem lehet ellőni :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49256) mefistofeles válasza Mister_X (#49255) üzenetére


mefistofeles
addikt

Lehet, hogy csak annyi, nem tudom.
Mikor ennek az akciónak az első kódját feldobták, akkor írták asszem, hogy az előző 100K kód 6 óra altt fogyott el. Most már mindenki nagyon startrakészen várakozik.... :DDD
Elvben (persze ez csak elmélet) csúcs mázlival 500-1000 gold is összeszedhető a 10 kóddal.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#49257) Wiz Khalifa válasza mefistofeles (#49254) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mivel szinte mindig PH-n lógok így akkor itt figyelek. És amint van valami már lövöm be! :R

Smoke some weed nigga!

(#49258) bullseye válasza Wiz Khalifa (#49252) üzenetére


bullseye
addikt

Replay?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#49259) Rellind


Rellind
senior tag

Ha jó látom lesznek új tankok a 9.0-val. Lesz olyan amit automatikusan megkapunk? :U

(#49260) Wiz Khalifa válasza bullseye (#49258) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Sajnos nem csinálok raplay-t sose. :(

Smoke some weed nigga!

(#49261) Bingisz válasza Rellind (#49259) üzenetére


Bingisz
addikt

Semmit nem kapunk.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49262) bullseye válasza Wiz Khalifa (#49260) üzenetére


bullseye
addikt

Pedig érdemes az ilyen esetek miatt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#49263) Viktoár


Viktoár
addikt

Azt meg lehet nézni valahol hogy melyik szerveren milyen pályák vannak berakva?

Üdv:Viktor

(#49264) jahrn


jahrn
senior tag

Az uj Chaffee elit torony tetszetos (kb ugyanaz mint a stock), a magam reszerol eddig azert nem vettem meg azt a tankot mert a top torony miatt nagyon gagyinak nezett ki. A tier 4 PzIV igy elsore igencsak OP, a tier 5 viszont egyenlore vegyes...
Azt mondjuk megtehettek volna h hamar szetszedik a StugIII-at akkor bekalapaljak a StugIVet is valahova

(#49265) Chris0321 válasza Viktoár (#49263) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha a normál szerverre gondolsz akkor mindegyik elérhető mindkét szerveren.

(#49266) Bingisz válasza jahrn (#49264) üzenetére


Bingisz
addikt

Mondjuk eléggé kaotikus lett a német TD ág, nem értem, hogy miért a hetzerből lehet kihúzni a szerencsétlen tier 4 StuGot

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49267) Viktoár válasza Chris0321 (#49265) üzenetére


Viktoár
addikt

Ja értem,csak mert általában 4-5 pálya ismétlődik amikor játszom.Ha átmegyek a másik szerverre akkor ott teljesen más pályákra rak be de ott is 4-5 a jellemző.

Üdv:Viktor

(#49268) jahrn válasza Bingisz (#49266) üzenetére


jahrn
senior tag

Azt tudom elkepzelni hogy ha (HA) vegre kijon a Sturmtiger akkor kapnak egy uj agat es esetleg atkerul a Jpz.38 oda (meg akkor is ha az uj jovevenyek inkabb Assault Gun kategoria)

(#49269) Chris0321 válasza Viktoár (#49267) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jól tudom nem mindenkinek ugyanaz a 4-5 pálya ismétlődik egy nap és nem szokták kiírni sehova melyik nap melyik pályákon van a sor.

(#49270) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem tudom, ki mondta anno (talán emre?), hogy a Comet a játék egyik legjobb medje, de hajlamos vagyok elhinni neki. Nagyon kis görcs gép, 12 fokos ágyúsüllyedéssel úgy meg lehet szívatni az ellenfeleket, hogy öröm nézni, plusz a játékélmény is fenomenális vele. Ajánlom mindenkinek. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49271) Antonius1978 válasza Bad Pritt (#49270) üzenetére


Antonius1978
addikt

Diegho mondta, hogy nagyon popec med.Habar az 50 km-es sebesseg miatt azt hiszem nem adom fel a Cromwellt.

(#49272) Bad Pritt válasza Antonius1978 (#49271) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor ő, mindegy, a lényeg, hogy tényleg érdemes továbbmenni. Más stílus azért, nem olyan robbanékony, mint a Cromwell, viszont a tornya sokkal keményebb és az ágyú is jóval erősebb, pedig csak pár mm pen meg pár hp dmg eltérés van a kettő között papíron.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49273) Antonius1978 válasza Bad Pritt (#49272) üzenetére


Antonius1978
addikt

Lehet hogy jol hasznalhato, de nem mondok le a Cromwellel valo szaguldasrol.Miota elvettek a kedvenc tankom sebesseget (Kv13), azota a Cromwellel szaguldozom ha kedvem szottyan.

(#49274) emre válasza Bad Pritt (#49272) üzenetére


emre
veterán

Én szidtam, hogy gold lőszer nélkül elég használhatatlan vagyok a csatákban vele ha a saját tierem felett kell küzdeni. De a fejlesztés utolsó napján csak meglett vele az ász. Az off topikba tettem képet.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49275) Wiz Khalifa válasza bullseye (#49262) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Már rájöttem. De ahogy többen írták nincs értelme írni mert letolják a fejem. Vagy ha replay-el bebizonyítom hogy hibás volt adnak valami kárpótlásként? Pl egy prémium napot pl?

Smoke some weed nigga!

(#49276) dfsz34


dfsz34
őstag

Milyen sunyin vannak összerakva a küldetések. Kettő arról szól, hogy játsszál japán tankkal, de a harmadik meg azt kéri, hogy lőjél ki két japán tankot. Zseniális.

(#49277) Chris0321 válasza dfsz34 (#49276) üzenetére


Chris0321
addikt

Múlt héten is ez volt csak 8-as tankokkal.

(#49278) mcsp


mcsp
csendes tag

Üdv. Az Fps topikban feltettem egy kérdést,bemásolom ide is,hátha okosabb leszek és kapok rá valami értelmes választ. Köszi.[link]

(#49279) Bad Pritt válasza Antonius1978 (#49273) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megtartottam a Cromwellt, most szerintem megtartom a Cometet is, a 7/1-es Centire leszek kíváncsi. Tetszenek nagyon ezek a britek, szerintem nekem ez kell, nem szuper páncél vagy nagy sebesség, hanem jó ágyú és kész, minden mást ellensúlyoz.

emre: Tényleg nagyon kicsi az átütése, ez az egyetlen tankom, ahol több aranyat viszek, mint az össz lőszer 20%-a (40-20 arányban tároltam be a lőszereket).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49280) scyllarus


scyllarus
veterán

A tesztszerón eddig jók a tapasztalataim, 67 FPS Pearl Riveren a HD Tigerrel, elégedett vagyok. Eddig 30-40 volt. Az új garázs is tetszik. A KV-1S-t nem ebben a patchben szedik ketté? Vagy az majd a II. tesztszerón lesz csak?
Az angol med ág nekem is bejön, a Crusader stockon is tetszett, fullosan pláne jó, a Cromwellt nagyon dicsérik, a Centi 7/1-et Diegho magasztalta, szerintem végigmegyek azon az ágon idővel. Nekem is az ágyú a legfontosabb.:)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#49281) emre válasza Bad Pritt (#49279) üzenetére


emre
veterán

Nálam 29db PCT, 30db APCR, 2db RRO volt az eloszlás, de nem is nagyon kellett több gold.
Ami kiakasztott, hogy a normál lövedék repülési íve olyan hogy távolabbra alig tudtam hatékonyan használni. A gold szerencsére kicsit kiszámíthatóbbra sikerült.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49282) Kakumix válasza Wiz Khalifa (#49275) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nem tudom adnak-e valamit, ha bugot találsz a játékban, de a replay leginkább arra jó, hogy rájöjjünk, hogy mi vagyunk a hülyék és nem az történt, amire emlékszünk vagy amit látni véltünk. Le lehet lassítani és más szemszögből is meg lehet nézni az eseteket.

Teszt szerver: Az éjjel 2 óra után mentem pár kört és nem tapasztaltam a pár napja panaszolt ugrálást a tank mozgásában. Sok effekt be volt kapcsolva és a fejlesztett grafika is, ami az élesen nincs, az fps le is esett 30 körülire, illetve akcióban pár alkalommal érzésre 10 környékére is, de röcögést nem láttam. Remélem ez így is marad és nem azért volt, mert csak 2-3000 játékos volt a szerveren.

Legyen szép napod!

(#49283) Wiz Khalifa válasza Kakumix (#49282) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem.

Smoke some weed nigga!

(#49284) Bad Pritt válasza emre (#49281) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

HE-t nem viszek, egyszerűen ez a kis kaliber nem csinál semmi sebzést, láncolni meg az APCR-rel jobban lehet. Az engem is zavar, hogy lassú a lövedék,d e ahogy én játszom vele, elég közel vannak az ellenfelek, szóval csak kevés esetben feltűnő.
Te továbbmentél, vagy itt inkább abbahagytad az ágat? Csak azért mert sok reményt fűzők a Centihez és kíváncis lennék a véleményedre. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49285) emre válasza Bad Pritt (#49284) üzenetére


emre
veterán

Ki van fejlesztve a Centurion, de még nem vettem meg, mert a T8-as akcióról lekéstem vele, így most mással játszok.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49286) Scheff


Scheff
tag

Róla hallott már valaki? :)

_Fulgent_

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#49287) Bad Pritt válasza Scheff (#49286) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Cheater? Azokkal az infókkal, amikkel egy átlagos játékos rendelkezik, hogy tud mindig ilyen effektív lenni? Még egy veletek egyszintű játékos is belecsap néha a szarba, mert nem tudja merre megy az ellen lemminghordája, nem adja be az RNG stb...

278 csatára 96%-os winrate SU-100Y-al? Szerinted lehetséges, mert szerintem nem. :U

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49288) Cokerex válasza Scheff (#49286) üzenetére


Cokerex
csendes tag

:Y
Chuck Norris is wotozik??!! :R

Newton halott, Einstein halott és én is elég szarul érzem magam...

(#49289) Motyi válasza Bad Pritt (#49287) üzenetére


Motyi
senior tag

Kérlek fejtsd már ki hogy lehet ebben a játékban csalni.Komolyan szeretném hallanai, valahogy hiába írom be chatre hogy noclip vagy iddqd nekem nem működik... Ezt a játékot több millióan játszák, a nagy számok törvénye miatt szinte bármi elképzelhető, láttam már 3k csatás 500 wn6-s játékost 60%+ wr-el is.Szerencse, nem több. :)

(#49290) Bad Pritt válasza Motyi (#49289) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez nem szerencse.
Te nem hallottál még oylan modokról, amik esetleg szignifikáns előnyhöz juttatnak? Ezeket gyenge játékosok használják, vagy kezdők. Keress rájuk és képzeld el, hogy egy super unicum játszik ilyen modokkal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49291) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Normál kliensen a stabil 50 fps-em teszt szerveren leesett stabil 20-ra. Ha ez így marad akkor én sajnos nem tudok többet játszani a játékkal. Tartottam tőle, hogy a grafika fejlesztésével fps esés is együtt érkezik majd, de reméltem, hogy benn hagynak egy alap rendert is, mint eddig.

(#49292) sebijani1982 válasza Cray Tyler (#49291) üzenetére


sebijani1982
senior tag

A grafikai beállításoknál lehet variálni a Dinamyc kezdetű sornál jobb felül. Vedd lejjebb olyan 75-80 %-ra
Talán segít.
Az FOV variálás is segíthet.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#49293) zozyk


zozyk
addikt

T71-re mi az ajánlott felszerelés?

(#49294) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ezt a retkes S. Pershinget hol a faxban kell lőni???
Nem hiszem el, hogy a 230-as pen nem elég a hasához :W Már nem először pattanok róla lehetetlen helyekről.

zozyk:
Attól függ hogy használod.
Én távcsövet (vagy csigaszemet - játékstílustól függ) , erősített felfüggesztést és álcahálót raknék rá.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#49295) diegho válasza zozyk (#49293) üzenetére


diegho
nagyúr

optics, stab, venti, ha jó a legénységed és sokat akarsz vele játszani

ha nincs jó legénységed, akkor optics, bino, camo net és passzív spotolás

(#49296) Napfénysüti válasza mcwolf79 (#49294) üzenetére

A tetején lődd azt a dupla vetőcsövet. Úgy gyerekjáték kivégezni egy SP-t. :K

Més que un club!

(#49297) zozyk válasza diegho (#49295) üzenetére


zozyk
addikt

Köszönöm.

Egy darabig meglesz az tuti,egyenlőre tetszik. :)

(#49298) Cray Tyler válasza sebijani1982 (#49292) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Köszi, megpróbálom. Ha lejár a hatvanezres(!!!) queue..... -.-

(#49299) Diarmand válasza Motyi (#49289) üzenetére


Diarmand
senior tag

Látom neked fogalmad nincs a Warpack modcsomagról.
A teljesség igénye nélkül pár mod, ami jelentősen növeli a technikai előnyödet. Ha el vannak halványítva a bokrok/fák, messzemenően könnyebben tudsz célozni egy tankra legyen az bárhol a látómeződben, nem kell attól tartani, hogy pl a murovankai erdőben elakad a lövésed egy hirtelen ott termő bukkanóban vagy roncsban. Utóbbihoz kapcsolódik a white dead tanks, mondjam mennyivel könnyebb lőni a roncs mögött bujkálókra? Na és a tracer mod? Valahányszor valaki lő, látod honnan indult a csík és máris odadurranthatsz egyet, anélkül, hogy meglátta volna valaki. Vagy az, hogy hol és mit romboltak le az látszik a minimapon. Innen fogod tudni, hogy jönnek a városban, stb... és még megannyi cheater mod. Használd már a agyad, egy csalás nem csak abból áll hogy összesfegyver meg örökélet... :U

Szer: 3k csatás 500 wn6-s játékost 60%+ wr-el is

Na erre mutass egy példát, mert ezt lehetetlen elhinnem.

[ Szerkesztve ]

(#49300) diegho válasza Diarmand (#49299) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezek egy átlagos játékosnak szinte semmi előnyt nem adnak szerintem. Ezeket nem is nevezném csalásnak, hiszen tényleg csak akkor adnak előnyt, ha valaki jól tud játszani.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.