Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#48201) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Azt a qrta eget, hogy minden gyökér T1-től T10-ig prémium lőszerrel lövöldöz :W
Tényleg kezdhetnének ezzel valamit. Tudom, használjam én is, de minek süllyedjek le a sok noob csicska szintjére.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#48202) olcsii válasza ddt500hu (#48200) üzenetére


olcsii
aktív tag

a héten nekem is érdekesen muzsikál:D megértem:D

mcwolf: ne foglalkozz vele:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#48203) Szasinka válasza Djuree (#48199) üzenetére


Szasinka
tag

Ahogy néztem a WN8 per tank stat, tehát az elvárt nominális értékhez viszonyítja az elért eredményeket tankonként amit a dossier meg is mutat tankonként lebontva. WN6-ot nézve se sokkal jobb a helyzet egyébként :(((, azt gondolom, hogy alacsony és közepes tierben sokkal több a "rohanós" meccs mikor mind a két csapat csak megy előre, nem alakulnak ki harcvonalak a csomópontoknál, nem tartják fedezékben az állásokat hanem kiállnak face to face és lövik egymást és 3 perc múlva már csak a túlélők kergetése megy, megnézve a csatában töltött időket per tank a magasabb tierűk esetében szignifikánsan több az idő. Én személy szerint sokkal jobban élvezem a T8+ meccseket, több esély van arra, hogy egy igazán jó csata kialakuljon és végső soron az a lényeg, hogy az ember megatlálja a maga szórakozását a játékban ami nem feltétlenül mindenkinek ugyan az. Mondjuk sok ember esetében nem értem, hogy mi az de ez már más kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#48204) SoulReaver válasza sith7 (#48194) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mióta levitték az átlagsebzést 750-re, egy rakás guano lett a 268... a 0.33 pontosság minden felszereléssel, 4 képességes legénységgel is szintén egy rakás ..... Ritkán pattint, és mivel mindenki goldot tölt vagy csak az van nála, semmit nem ér a front páncélja... Nekem, ritkán lő 700 felett...

(#48205) Enzolord válasza SoulReaver (#48204) üzenetére


Enzolord
addikt

Az biztos, nekem is ment a levesbe az OBJ, egy f*stalicska lett belőle, kasztrálták a fiúk...
Ennek ellenére még mindig sok van belőle..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#48206) K6000 válasza Cingáriusz (#48175) üzenetére


K6000
tag

Szia!

Ezt a "- min. 1300wn7" felvételi követelményt régebben sem értettem. Miért nem 1350wn7? ha jól tudom az a Good / Very good határa...

K6000

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#48207) Simulacrum válasza Szasinka (#48203) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Egyetértek. Húzok most új ágakat és kínszenvedés T5-T6-ban menni. 0 taktika, általában az egyik csapat azonnal elhullik és vége. Én is azt mondom T8-tól élvezhető a játék, T7 még szódával elmegy. Pl. T7-ben a full nehéztankos csaták tényleg nagyon jók és olyanok csak ebben a tierben vannak.

(#48208) Drenadar válasza Simulacrum (#48207) üzenetére


Drenadar
veterán

tudnám mit élveztek a csiki csukiban? és mi élvezetes abban mikor van egyetlenegy tank az ellenfélnél, ti vagytok 3an mondjuk és senki se meri bevállalni azt az egy lövést, és rámenne a banda... inkább csikicsuki...

de ha nem ez számodra az élvezetes "tankcsata" akkor sorry

(#48209) sith7 válasza SoulReaver (#48204) üzenetére


sith7
nagyúr

hm ... én nem érzem annyira szörnyűnek ... lehet csak szerencsés leosztást fogtam ki vele :)

(#48210) SoulReaver válasza Enzolord (#48205) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én is agyalok rajta, h visszaveszem az árából a 704-et, de nem tudom... hát ha javítják majd, mert ezzel eléggé alul maradok soxor...

sith7 Igen, mérgelődök is, mikor az ellenség 268 tolja belém a 800 akat... :) Én meg a kis 600... cöh.. :D

Drenadar Itt egy jó tegnapi csatám, én is ezekkel szembesültem, h mindenki megáll, egy tank ellen, fedezék, para, én meg rongyolok rá XD replay

[ Szerkesztve ]

(#48211) Pete55555 válasza Joe-T (#48137) üzenetére


Pete55555
addikt

Ahogy (#48140) jano_77 írta. Felesleges rá, nem arra való.

(#48138) Angel1981 Nálam csak safe storage volt, én elégnek éreztem rá, nem lőtték ki sokszor az ammo racket, és egyszer sem robbantam fel emlékeim szerint. Persze ha ellövik, akkor meg kell javíttatni egyből...

...Szeretem leracsniztatni...

(#48212) ddt500hu válasza olcsii (#48202) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nekem most nem is a játékkal volt bajom hanem a sorssal. Last 1000 battle 57%-os WR-el, 1900WN8-al de már egy hete állandóan úgy kezdődött a nap, hogy 5-8 vereség 1-2 győzelemmel(szánalmas 1 lövéses győzelmek) és ez marha dühítő. A nap végére meg van a 60% de ez az ÁLLANDÓ szopós kezdés kikészített.Leülsz, hogy egy jót játszol és akkor: 0dmg, 0dmg, 300dmg mindezt T10-ben.
Ma így kezdődött (és végződött) a nap.
1.Tortoise, Artic Region nálunk egyből Pz. III meg M6-os troll platoon a T10-es csatában. Még el sem kezdődik de már megy fel a vérnyomás. Lőttem kb. 700-at és kiszedtek.
2.Jagdtiger, Karelia egész jó csata 2800dmg de persze sima vereség.
3.Obj.268, Mountine Pass sima győzelem de azt hittem elájulok mert egy rohad kék T57 3x meglökött+1x elém állt így csak egy lövésem talált be. A végén úgy felhúzott, hogy seggbe is durrantottam. 755dmg.
3. Obj.268, Himmelsdrofon felmegyek a hegyre szemből menetből pont kupolán lövök egy T110E5-öt minden fasza majd jön a fekete leves. Lelátok egy Centurio 1/7-re és 4 lövéssel sem tudtam megsebezni. Minden lövésem jó helyre ment de valami még is mindig hibádzott. Csávó beakad egy sziklába ezért elé megy a lövés, aztán eltalálok egy 10cm széles belógó valamit 300m-ről stb. Úgy felhúztam magam, hogy kiléptem 1:2-es állásnál full hp-val!!! :Y
4.Utolsó esély. Tortoise, Himmelsdorf ellenkező oldal. Közel a dombtető meg is mászom, balra el lenézek szembe 3 zsíros tank nem is látnak. BUMM: IS8 critical hit de nem esik le a lánctalpa, bújik vissza de valaki leláncolja zsír az enyém erre bepofátlankodik elém egy E75. Persze mire célozna az IS8 visszabújik. Fogtam seggbe lőttem. Kiléptem full hp-val. Delete. És most akartam T8-as premium tankot venni. :W

(#48213) Simulacrum válasza Drenadar (#48208) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nálam pont ez a baj, hogy túl sok lövést bevállalok és T6-ban senki nem segít és nem veszi észre, hogy mit miért csinálok. T8 fölött azért már vannak zöld játékosok, akik realizálják mi történik és néha odalőnek segítségképpen, nekem ez már elég. :)

(#48214) Angel1981 válasza Pete55555 (#48211) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi, akkor majd próbálgatom! :R

(#48215) sith7 válasza SoulReaver (#48210) üzenetére


sith7
nagyúr

remélem nem én voltam :DDD

600 ?
olyanokat én nem látok :N ... egyelőre ... :B

(#48216) SoulReaver válasza sith7 (#48215) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tegnap mentem, nem azt mondom, h minden lövés 600 körüli, de nekem elég soxor beadja... 700 max... ha 800 at lövök, már király vagyok :D
[link]

(#48217) unravel válasza mcwolf79 (#48201) üzenetére


unravel
őstag

Azt a qrta eget, hogy minden gyökér T1-től T10-ig gold detector modot telepített. :W

¯\_(ツ)_/¯

(#48218) mcwolf79 válasza unravel (#48217) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez miért lenne gyökérség? Egyébként benne volt a modpack-ban amit felraktam. Akkor meg mi van?

Akkor ezek szerint te is ilyen gold-huszár vagy,hogy ennyire a lelkedbe tiportam? Igenis noob-ság amit egyesek művelnek a gold-ammo-val. Szükség van rá az tény, mert ha pl. a Panther2-vel berak egy rakás T9-T10 közé akkor én is nyomom be egyből, de hogy top tier tankkal is sokan azzal puffogtatnak az gyökérség.
Fel van hígulva az egész WoT játékosállomány gyökerekkel. én sem vagyok pro, de csak akkor töltöm be a gold-ot ha nagyon muszáj. Amúgy megpróbálok inkább ésszel harcolni, minthogy mindenféle light és med tankra is gold-dal lőjek.

Remélem ha kijön a konkurencia ez a sok csíra eltakarodik a 'csába. Vagy a WG csinál valamit, mert ez így gáz.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#48219) Chris0321 válasza unravel (#48217) üzenetére


Chris0321
addikt

Engem a legkisebb mértékben sem tud érdekelni, még az sem ha le gold noob-oznak. Legfeljebb annyit visszaírok, hogy Thx.

(#48220) Angel1981 válasza mcwolf79 (#48218) üzenetére


Angel1981
veterán

"Remélem ha kijön a konkurencia ez a sok csíra eltakarodik a 'csába."

A WT közelebb áll a szimulációhoz, ami több gondolkodást / türelmet igényel, úgyhogy ebben ne bízz! :N
Vagy ha el is mennek, hamar visszajönnek majd.

"Vagy a WG csinál valamit, mert ez így gáz."
Én továbbra is fenntartom azon "elméletemet", hogyha majd kiforr a HD kliens, és nem fognak grafikában elmaradni a WT-től, akkor a kreditakciók nagy mértékben csökkenni fognak, mert nem lesz szükséges annyi kreditet a tagokhoz vágni azért, hogy maradjanak.
Ez persze csak elmélet, majd az idő igazol vagy cáfol.

(#48221) Napfénysüti válasza Angel1981 (#48220) üzenetére

Le vagyok maradva de készül valami konkurens tankos játék?

Bingisz: azt ismerem de ennek nem csak repülős verziója van? Csinálnak tankosat is?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#48222) Bingisz válasza Napfénysüti (#48221) üzenetére


Bingisz
addikt

Valami olyasmi. War thunder a neve.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48223) unravel válasza mcwolf79 (#48218) üzenetére


unravel
őstag

"ezek szerint te is ilyen gold-huszár vagy,hogy ennyire a lelkedbe tiportam?"
Igen. :O :))

Van tankom amivel minden meccsre viszek aranyat, de csak akkor töltöm be ha low tier vagyok vagy mikor bázist kell resetelni.

Csak azt nem értettem, hogy - tegyük fel nem rejtetted el a tank gyenge pontját - nem tökmindegy mivel üt át?

¯\_(ツ)_/¯

(#48224) Chris0321


Chris0321
addikt

Nem tudom érdekel-e valakit, de gondoltam legyen meg mindenkinek az esélye.

Ride in a tank with Arnold Schwarzenegger!

Ha jól értelmeztem a google fordítót lehet nyerni egy napot Arnoldal és ha jól láttam egy Patton tankkal hajt át dolgokon. Repjegyet fizetik.

Egy rövid bemutató videó.

(#48225) Bingisz válasza Chris0321 (#48224) üzenetére


Bingisz
addikt

Az az ő saját Pattonja. Ha jól tudom, akkor azt vette meg, amelyiken anno szolgált.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48226) mcwolf79 válasza unravel (#48223) üzenetére


mcwolf79
veterán

Olvasd el mit írtam, és meglátod a választ a kérdésedre.

Ha már tisztában vagy a gyenge pontokkal (legalábbis gondolom) akkor mi szükséged van gold ammo-ra? Ja, hogy ahhoz már skill is kellene,hogy kilődd a másik gyenge pontját. Mert ahhoz már tudás is kellene, hogy célozd a gyenge pontot. Minek ez,ha csak találomra gold ammo-val odapörkölsz,és úgyis átüti mindenhol. Persze ha peched van,akkor pattan, de onnan a normal ammo si pattanna valszeg.
Az ilyen nem tom miért nem megy pl. BF4-be valamilyen járműves pályára tankozni?!? Oda nem kell ész,csak lőni kell a tankot, és imádkozni,hogy az ellenfél HP-ja hamarabb elfogyjon.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#48227) Napfénysüti válasza mcwolf79 (#48226) üzenetére

Én se vagyok ennek a szabad goldammo felhasználásnak a híve, nincs is betárazva semelyik tankomba. Eddig összesen talán ha 5 gold töltényt lőttem el összesen. :D

Més que un club!

(#48228) mcwolf79 válasza Napfénysüti (#48227) üzenetére


mcwolf79
veterán

Régen nem volt ez jellemző.
Csak most az event-ek is intenzíven támogatják ezt. Most is ez a 4 kill-ért járó 75000 ezüst event mit hoz magával? "Lőjjünk gold ammo-val, mert 75k-ba belefér"
Visszább kellene venni a "jutalmakkal". Legyen csak intenzív veszteség gold ammo használatával. Ha játszani nem tud, fizessen csak a "paraszt" :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#48229) SoulReaver válasza Napfénysüti (#48227) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem a remek átütés képlet miatt és a +-25% randomfaktor elég ok, h az e-100 tornyát szemből ne lőjem át pl T110E5 el... Mivel 258 az átlag átütése és mióta megvan, talán 1x adta ki, h sima lőszerrel átlőjem szemből... De 99% ban nem üti át, szemből, nincs elforgatva... Ezért 5 mindig van a kis jószágban :)

(#48230) Bingisz válasza Napfénysüti (#48221) üzenetére


Bingisz
addikt

Most megy a closed beta. Eléggé szigorú feltételekhez van kötve a tesztelési lehetőség, szóval egyenlőre rosszat nem nagyon fogsz róla olvasni. (Szóval messze nem tökéletes a játék, de csak azt fogod olvasni róla mindenhol. Esetleg egy kis húú ez ezermilliócsillóanégyzetenszer jobb mint a WoT hozzászólással megspékelve)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48231) unravel válasza mcwolf79 (#48226) üzenetére


unravel
őstag

"mi szükséged van gold ammo-ra?"
Mikor foglal az ellenség akkor muszáj sebezni.

Az mit old meg ha mész egy csatát amiben bekaptál egy aranyat és utána ideírod, hogy mindenki gyökér? :C :)

¯\_(ツ)_/¯

(#48232) sith7 válasza SoulReaver (#48216) üzenetére


sith7
nagyúr

nem azt mondom, hogy nekem mindig 800, de 600 nem rémlik ... :N

szép karika :)

(#48233) Joe-T válasza mcwolf79 (#48228) üzenetére


Joe-T
tag

Lassan átmegy a játék egy szokványos lövöldébe ezzel a gold ammós dologgal! Autómata célzás be, egérgombra rátenyerel aztán úgyis átüt mindent!
Ezt most egy kicsit elnyomta a WG ezzel a zsozsesz osztogatós dologgal! Én meg merem kockáztatni, hogy ha kijön a konkurencia akkor az lesz a komolyabb játék és ez marad a lövölde a gyerekeknek!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#48234) Chris0321 válasza Bingisz (#48225) üzenetére


Chris0321
addikt

Szép állapotban van a tank, gondolom vett még más harci járművet is.

(#48235) Angel1981 válasza Chris0321 (#48224) üzenetére


Angel1981
veterán

HIHETETLEN EZ AZ EMBER!!! :C

ARNOLD!!!
TE VAGY A KIRÁLY!!! :R :R :R

(#48236) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Melyik a legjobb med ág? Beleszeretnék egybe kezdeni.. :) :R

halahala

(#48237) Chris0321 válasza xenom0rph (#48236) üzenetére


Chris0321
addikt

Nincs olyan, hogy legjobb mivel sokban függ a játékostól is neki melyik stílus jön be. Az orosz T-54-et, a német E-50, E-50M-et szokták dicsérni ami megmaradt bennem, ha ráérsz április eleje körül jön a következő teszt szerver ott ki lehet próbálni akár az összeset és eldöntheted neked melyik jön be.

(#48238) joergie válasza xenom0rph (#48236) üzenetére


joergie
őstag

Az egész ág, vagy a tier10es? milyen szinten játszol? mennyire tudsz alkalmazkodni a körülményekhez, a tank stíllusához, melyik tankstílus fekszik a legjobban? így látatlanban amerikai ágat mondanám pershinggel pattonnal.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#48239) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!

Ha a legénységet átteszem egy másik tankba, és nem képzem át őket, akkor nem használják a skilljeiket, vagy csak szimplán nem fejlődnek?

(#48240) xenom0rph válasza joergie (#48238) üzenetére


xenom0rph
őstag

Az egész ág.
Hát a stílusomat nem tudom nneked meghatározni, de azt tudom hogy nem vagyok egy profi játékos, sőt...
Szóval legyen jól páncélozott, tudjon jól pattintani ha beforgatom.

halahala

(#48241) TESCO-Zsömle válasza unravel (#48231) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mikor foglal az ellenség akkor muszáj sebezni.

Akkor töltöd a repeszt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48242) dfsz34 válasza mcwolf79 (#48228) üzenetére


dfsz34
őstag

Az arty sírást megértettem, mert tényleg tönkretették és totálisan játszhatatlanná tették a játékot. A TD sírás már nem ilyen egyértelmű.

Az arany sírás meg egyszerűen vicces. Komolyan, mi az alapja a sírásnak? Hogy más tud aranyat használni? Most komolyan, veszel egy viszonylag olcsó prém tankot, mondjuk egy hetest, és mész vele napi 3-4 kört és nem azt mondom, hogy csak aranyat tudsz betölteni mindenbe, de nem kell vele spórolnod, akkor sem, ha nincs prém fiókod.

Arany nélkül is simán meg fognak lőni, maximum kicsit kevesebb jó és elit játékos lenne, de most őszintén ki a francot zavar ez a része. Ha valaki úgy gondolja, hogy így lesz jobb statja, legyen. Ha valaki megtanul játszani, akkor meg legyen úgy jó statja.

Forma 1 példát tudnám mondani, ha egy jó, de nem kiemelkedő pilóta megkapja a legjobb versenyautót, akkor nyerni fog. Ha a kiváló pilóta kap egy szinttel rosszabb versenyautót, akkor meg versenyben marad, talán még így is tud nyerni, de lehet, hogy nem. Evvan, ez ilyen játék. Arany nélkül sem lenne jobb, akkor meg másért menni a rinyálás, pl nerfeljék az E75-t mer nem lehet meglőni és a társai.

Úgy látom teljesen mindegy mi van, valamiért mindig sírni kell. Én mondjuk az unfair mm meg az RNG miatt sírok, szerintem azok komolyabban odab.sznak a játékélménynek, mint akár a TD, akár az aranylőszer.

A leghangosabb sírásra a WG szokott reagálni, aztán, hogy lesz-e eredménye az egy másik kérdés.

(#48243) Mister_X válasza Joe-T (#48233) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Üti át a fene, ha jól csinálod, akkor azt is lehet simán pattintani. Az én modpackemben is látom, hogy ki lőtt és mivel, kajánul szoktam olyankor vigyorogni, amikor zsinórba pattintom a goldammo APCR-eket (azt is látni, hogy alaplőszer-e). Persze, ha nyílt terepen lepnek meg vele, az gáz. Én tankjaimban is van 5-5 darab, de ritkán használom, mert drága.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48244) SoulReaver válasza xenom0rph (#48236) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mentem egy kört T-54 el :D Szerintem ezt válaszd... :)))

(#48245) Bad Pritt válasza SoulReaver (#48244) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

+1 a szovjetnek. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48246) unravel válasza xenom0rph (#48236) üzenetére


unravel
őstag

(#48236) xenom0rph: van egy szavazós weboldal amin meg lehet nézni szintekre és típusra bontva, hogy másoknak melyik tankok jöttek be. Ismeri valaki? Nem találom.

(#48241) TESCO-Zsömle: Úbasszus, mondasz valamit :)

(#48242) dfsz34: Minden szavaddal egyetértek. Hja, mégse: nekem az artykkal sincs bajom. Jó az.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#48247) Joe-T válasza Mister_X (#48243) üzenetére


Joe-T
tag

És mi az ami ennyire pattint?

Nekem a legnagyobb tankom egy E75, de az úgy szívja magába a sok aranyat mint a szivacs!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#48248) Angel1981 válasza rolio1 (#48239) üzenetére


Angel1981
veterán

Használják a skilljeiket, csak lassabban fejlődnek, mert kevesebb XP-t kapsz.
Ha a jármű kategóriája ugyanolyan (medium, heavy, TD, stb.), -50% a büntetés, ha még az sem stimmel, akkor -75%.

(Prémtanknál ugyanez: -0% / -50%)

[ Szerkesztve ]

(#48249) bullseye válasza Bingisz (#48230) üzenetére


bullseye
addikt

Azért úgy tűnik egyelőre, elég durva lesz. Akár 1 lövés is megölhet, de fél órán át is lőhetsz valakit, és semmi nem történik. + olyan jól szimulálják a menet közbeni lövés pontatlanságát, hogy mindenki TD módjára sunnyog a bokrokban. Legalábbis Jingles és QB videóiból így tűnik.

Persze a légierő kikaphatja őket. (Ott meg a bomberek imbák mostanság, ahogy nézem). Vagy a csatahajók a partól - lesz ott arty sírás :)))

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#48250) Bad Pritt válasza Joe-T (#48247) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

E3 :P
Csak úgy pereg lefelé a kredit az ellenfelek accountjáról, ahogy próbálgatják átlőni.
"Mínusz 4000 neked, mínusz 5000 neked, jaj, FV183, drága köröd lesz, ha 400-asával akarsz lebontani." :DD kb. ilyen szint.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.