Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#48451) Tomi0703 válasza #73173120 (#48447) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mekkora felbontásra lenne?
Amúgy az erősebb proci jó ha van, de azt azért vedd figyelembe, hogy a 7770-nél majdnem 2-szer erősebb a 270X. De ha csak WoT lesz akkor az erősebb proci + 7770 kombó talán jobb, bár ki tudja. Én a 2-ik verziót támogatnám. Később kerülne be mellé egy i5 idővel. :)
Egyébként milyen i3-ról lenne szó? Mert én mindenképp egy akciós i5-öt vennék, i3 nem éri meg szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#48452) mefistofeles válasza #73173120 (#48447) üzenetére

Nálam nem lenne kérdés, hogy az 1-es verzió!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#48453) Angel1981 válasza KisApám (#48430) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem lehet biztos tippet adni, mert szinte mindegyik tank esetében van olyan, akinek bejön, és van akinek nem.
Nekem megvan az SP, nem mondom, hogy rossz vétel volt, de a mostani tapasztalatommal már inkább az FCM 50 t-t vettem volna - bár az is igaz, hogy nem egy árkategória a kettő.

Az SP-nek szerintem óriási hibája, hogy igazából nem lehet vele hull downozni, mert hiába a jó gun depression, és az erős toronypáncél, ha ott az a nagy gyenge pont a búbján...

A kreditet viszont az árához mérten nagyon jól hozza, úgyhogy végső soron azt mondom, így, hogy akciós, tehetsz egy próbát vele!

(#48454) myckey válasza #73173120 (#48447) üzenetére


myckey
veterán

1 verzió,de csak ha egy I5 a kiszemelt ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48455) Bad Pritt válasza myckey (#48454) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Új Haswell i3-ak eléggé odab*sznak, kíváncsi lennék WoT alatt hogy döcög el egy 4130 vagy 4330.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48456) Gorcsev


Gorcsev
tag

Ide is berakom, hátha valaki nem olvassa az off topicot.

Új kód: WARSAWWGLGRANDF1NAL

(#48457) jano_77


jano_77
nagyúr

nem indul el az EU-s oldal...másnak sem!? :F :U szerk.: sikerült....KÖSZI a kódot :R

(#48455) HáGé: nekem ugyan a G-s szériából a 4320 van, de nagyon oda basz a régi 4 magoshoz képest...most a legtöbb pályán 70 vagy feletti FPS szokott lenni, időnként vissza esik 40-50 körülire és emeltem is a korábbi grafikán.....én nem toltam maxra, mert szerintem sok a felesleges dolog.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#48458) Bad Pritt válasza Gorcsev (#48456) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Köszi! :R

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48459) myckey válasza Bad Pritt (#48455) üzenetére


myckey
veterán

de hátha tud spórolni még annyit,azt "valahonnan" tud szerezni másikat ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48460) Bad Pritt válasza jano_77 (#48457) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egyszálas teljesítményben a Pentium meg az i3 közel azonos képességekkel rendelkezik, nem? Nem igazán olvastam utánuk így WoT szempontjából.

(#48459) myckey: Hát figyelj, legolcsóbb i5 és legdrágább i3 között van most kb 10K újonnan. Plusz jön egy újabb adag proci ezt én mindenképpen meg fogom várni a vásárlással, mert jelentősen átrendezheti az árakat, aztán majd döntök, hogy kell-e i5 vagy elég erős az i3. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48461) Jolet válasza Gorcsev (#48456) üzenetére


Jolet
őstag

köszi! működött

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#48462) Angel1981 válasza Gorcsev (#48456) üzenetére


Angel1981
veterán

Jól értettem, hogy április 6-ig minden nap lesz egy ilyen bónuszkód?

(#48463) myckey válasza Bad Pritt (#48460) üzenetére


myckey
veterán

én leginkább az újítások érkezése után döntenék,mennyire lesz optimális az érkező "csomag"
de ha elég a hármas széria,akkor minél kisebb pénz,annál jobb.
meg aztán nem is kell feltétlen 4K-ban élsimítást fullra tolva játszani,és még egyéb fasságokat is bőven ki lehet iktatni :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48464) Joe.36 válasza Gorcsev (#48456) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm a kódot! :) :R

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#48465) Angel1981 válasza Angel1981 (#48462) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerk.
Ok, már vágom, nem minden nap, hanem véletlenszerű időpontokban - de ezen a héten már vagy volt 4, úgyhogy ha így folytatják, akkor szinte minden nap.
Kedves!

(#48466) KisApám válasza Gorcsev (#48456) üzenetére


KisApám
addikt

Köszi!!! :C

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48467) arpeen2


arpeen2
senior tag

Nahh tucatnyi szívás után végre valami fejlemény, de ezt is majdnem elbuktuk. Csapatmunka katasztrófa volt.

[ Szerkesztve ]

(#48469) erikke17 válasza Gorcsev (#48456) üzenetére


erikke17
őstag

Ez a bónuszkód melyik hírhez van? :)
Mert én tegnap ezt olvastam QR-kóddal [WoT]
Arra adott 50 aranyat, meg most erre is amit beirtál.. :D Köszi :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#48470) Rellind


Rellind
senior tag

Én mindig lecsúsztam róla... most is. :W

(#48471) Flickering válasza Flickering (#48432) üzenetére


Flickering
aktív tag

Valaki? :)

(#48472) SoulReaver válasza Flickering (#48471) üzenetére


SoulReaver
veterán

Elite alakulat mehet rá, ha van rá xp-d, ha nincs, akkor más hasznosat, ami nem 100% -nál aktiválódik.

(#48473) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Egy baj van ezzel a garázsos info panellal: a csapatban művelt eredményeket nem jeleníti meg, de a WN/Effi számításba beleveszi, úgyhogy kis anomáliát észlelek az értékekben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48474) Jarod1


Jarod1
addikt

retro tankjatek.hu

(#48475) zozyk


zozyk
addikt

Ha automata tűzoltót használok,van értelme a tűzoltás skillnek?
Nem lenne jobb valami hasznosabbat felrakni?

PL,itt vannak az E75 legényeim,jó ez így szerintetek?

Akciós az újraképzés,azért is érdekelne a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

(#48476) Stigma.HC válasza zozyk (#48475) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Az xp-t gyűjtöd a tankon, hogy nincs bekapcsolva a gyorsított képzés?

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#48477) zozyk válasza Stigma.HC (#48476) üzenetére


zozyk
addikt

Betárolok egy kis váltható xp-t,hátha át akarok ugorni valami tankot. :DDD

(#48478) Joe.36 válasza zozyk (#48475) üzenetére


Joe.36
addikt

Akkor nincsen értelme, nálam így van! ( Én is automata tűzoltót használok + megelőző karbantartás, és így már nem annyira szeret égni a tank )

.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#48479) Remus389


Remus389
veterán

[link] :DDD

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#48481) diegho válasza Remus389 (#48479) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez nem a teljes videó. Ez a teljes: [link]

(#48482) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Valakik T-54 szakasz? Egy 3mast jó lenne összehozni :)

(#48483) diegho


diegho
nagyúr

Én úgy döntöttem, hogy többé nem játszok szakaszban, mert nem látom értelmét. Sokkal jobban játszok egyedül, mint szakaszban.

(#48484) Bingisz válasza diegho (#48483) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem marad elég dmg?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48485) dfsz34 válasza zozyk (#48475) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem jó, mert a gyúlékony német tankokra a vezetőnek kell a megelőző karbantartás, kötelező és akkor nem kell minden legénynek tűzoltás, mert automata tűzoltóval együtt már elég hatékonyan csökkentik a tűz esélyét. Nem azt mondom, hogy soha, de igen ritkán gyullad a kettőt együtt használva.

Legalább a lövésznél le tudnád cserélni a tűzoltást snap shot-ra, ha forgatni kell a tornyot, ami elég gyakori ugye, akkor segít, kisebb a célzókör torony forgatáskor meg esetleg még a rádiósnál a látótáv növelés, situational awareness jöhet szóba. A nagyobb látótáv főleg a végjátékban lehet olyan tényező, ami eldönti a csatát, aki jobban lát, az előbb lő, de hasznos persze mindig, meg valamennyivel több xp is jön így, mert ugye te kicsit jobban látod az ellent és nem kell osztozni mással vagy éppen neked számolja a spotot, akárhogy is, valami keveset még az xp-ben is jelent.

(#48486) Viktoár


Viktoár
addikt

Ezekről a bonus kódokról én is mindig lemaradok. :N Apropó hol lehet őket megtalálni?

Üdv:Viktor

(#48487) diegho válasza Bingisz (#48484) üzenetére


diegho
nagyúr

De marad és pont ez a baj, hogy sokkal több maradna, de mivel állandóan mindenki megöli magát, akivel játszok, legyen bármilyen statja, inkább megadom magamnak az esélyt egy másik játékosra.

(#48488) skopy válasza Viktoár (#48486) üzenetére


skopy
tag

Ide fel szokták rakni őket

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#48489) L-e-f-i-e válasza Bingisz (#48484) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Pont az előbb mentem egy kört az ellennél kék lila játékos az első 8, nálunk 2 db kék a lista alján a többi sárga, narancs. Nem a borítékolható eredmény született..a 8 lila mind szakaszban volt. Következtetés, együtt gyengébbek ;D

(Vagy csak ment a statpadderkodás, nehogy leszerepeljenek egymás előtt, oh kids :DDD )

=^-^=

(#48490) Viktoár válasza skopy (#48488) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi

Üdv:Viktor

(#48491) Dobi 562 válasza L-e-f-i-e (#48489) üzenetére


Dobi 562
addikt

Akkor te voltál a Borsiggal, ismerős volt a neved. :)

Mi voltunk a lista alján a T28 Protokkal.

[ Szerkesztve ]

(#48492) diegho válasza L-e-f-i-e (#48489) üzenetére


diegho
nagyúr

Mi a jobb?
1. szakaszban vagyok, szakasztárs 2 perc alatt meghal és elhagyja a csatát, véletlenül sem mondaná, hogy mi történik a másik oldal stb, gyakorlatilag egyel kevesebben vagyunk
2. egyedül vagyok, kapok egy sárgát a helyére, aki nem rohan előre meghalni, fogja a sebzést kulcspillanatokban és van esélyem megnyerni a csatát

Statpadderkedés az, hogy csapatjátékban használom a csapatomat? Ugyan... az a baj sokakkal, hogy ami nekem egyértelmű, az másnak felfoghatatlan dolog.

(#48493) Angel1981 válasza diegho (#48483) üzenetére


Angel1981
veterán

Stiegerrel sem?

(#48494) diegho válasza Angel1981 (#48493) üzenetére


diegho
nagyúr

Viccelsz? Ő a legnagyobb suicider a játékban, ha tier10-ben játszunk.

(#48495) L-e-f-i-e válasza diegho (#48492) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nyilván a 2. verza logikus, de miért szakaszozol olyanokkal, akik mint mondod többet ártanak mint használnak...

Az említett csatámban, pedig mi történt ha nem a stat dédelgetése, egy sokkal erősebb csapatot győzött le a gyengébb csapat. Ez minden bolygón azt jelenti hogy az elvben pro szakaszok, pont nem azt csinálták amit a statjuktól elvárna az ember. Ezt nem lehet csak az rng-vel magyarázni.

=^-^=

(#48496) diegho válasza L-e-f-i-e (#48495) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert egyszerűbb egyedül, mint évekig keresgetni a megfelelőket.

(#48497) SoulReaver válasza diegho (#48496) üzenetére


SoulReaver
veterán

Lehet mindenki csak "túl jól" akar teljesíteni, amikor veled szakaszozik.. :)

(#48498) Dobi 562 válasza L-e-f-i-e (#48495) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azt nem veszed figyelembe, hogy attól hogy kék vagy neadjisten lila a neve a listádon, még hozhat rossz döntéseket. Nyilván a csaták nagy részében jól fog szerepelni és csatadöntő szerepe lesz.

(#48499) dfsz34


dfsz34
őstag

Most már sokadszor fordult velem elő, hogy a WTE-re lövök és közli velem a gép, hogy "did not penetrate...".

Mondom, wtf, ez mégis hogy lehetséges? Ha lepattanó, annak sem örülök, de az értem, de ezt nem értem, mert hol van olyan vastag páncélja a WTE-nek, hogy nem ütöm át? F155-el lőttem most, de már más tankkal is tapasztaltam ilyent és nagyon csodálkoztam. Tudtommal a WTE-nek sehol nincs vastag páncélja.

Nézem lassításban és az elejét lőttem meg középvonal felett nagyon kicsivel a jobb oldalán kb félúton a közepe és a kerék között és ugyan nem teljesen 90 fokban, mondjuk úgy 80-85, de az csak minimálisan növeli a páncél eff vastagságát. Szóval ott nem szabad lőni a wte-t, ezek szerint máshol kell lőni, bár most sem oda céloztam persze, hanem az aljára, csak az rng feljebb vitte a lövést.

A csatát végül lehoztuk, mert kilőttem a wte-t a következő lövéssel, de persze utána töltés közben a megmaradt is7 nem segített, hanem lapított a másik utcában és így az ellen E100-a kétszer lőhetett rám, de egyik pattant szerencsére és akkor már nagyon bátor lett az is7, miután felfogtam az E100 lövését és előjött. Hogy rohadnának meg az ilyenek, de én segítsek neki és egy m103-t meg a wte-t kilőttem, amik szorongatták.

#48496) diegho igazad van, már nagyon sok szakasznál látom, szinte mindegyiknél, hogy bűn rosszul játszanak. Vannak összeszokott, együttműködő szakaszok, de ritkán. A többi meg inkább árt, mint használ a csapatnak, mindegy milyen a statjuk, mert mennek együtt, de nincs összhang, zavarják egymást.

[ Szerkesztve ]

(#48500) Viktoár


Viktoár
addikt

"fogja a sebzést kulcspillanatokban és van esélyem megnyerni a csatát"

Ezt hogy kell érteni? :U

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.