Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#49501) Bingisz válasza jahrn (#49499) üzenetére


Bingisz
addikt

Mondjuk az a stronk 65 dmg a magyar JT-től megalapozta a csapat sikerességét... :D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49502) Bad Pritt válasza Viktoár (#49500) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

LOL! :DDD

Én egyszer Jingles-el voltam egy meccsben, tök jól el lehetett vele dumálni. :))

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49503) Diarmand válasza Viktoár (#49500) üzenetére


Diarmand
senior tag

Angyal Imi? Nem ismerős, valami magyar streamer? :)

(#49504) KaLeun


KaLeun
senior tag

Két hét szünet után újra játszottam párat, mert beüzemeltem az új rendszert az ssd-vel. Gyönyörű fail csatákat mentem, de legalább végre a "jó" lett a ping.

Korai volt az örömön, mert csak egy fél óráig volt 70-90ms és ismét felvette a régi formát. Ezzel a 130ms ugráló pinggel annyira jó artyzni, hogy 12 lövésből (már csak ezért is kíváncsi voltam rá ) nem tudtam kiszedni egy GW E batár artyt, mert szépen szálltak el a lövéseim. Pár ghost shellen kívül egyedüli értékelhető dolog 1vs1 volt egy lila t10 ruszki meddel. Szegény nem értette, hogy miért nem tudja egy T-54 oldalát sebezni HEAT-tel...

Ha 9.0 nem javítja ezt a ping dolgot, akkor azt hiszem, hogy nem érdemes továbbra is egy laggoló szarra pazarolni az időmet. Mondanom sem kell, hogy a kihagyás alatt 2 másik játékkal játszva semmi net problémám (40-60ms ping végig) nem volt.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#49505) Viktoár válasza Bad Pritt (#49502) üzenetére


Viktoár
addikt

Sand River-en voltunk a támdó csapat,annyit írtam csetbe hogy nincs idő kempelni,ő nem kempelt. :DDD

Viszont a hellcat felment a hegyre hogy majd ő sniperkedik. :U Írtam neki hogy inkább menjen spotolni ha már akkora balfütyi hogy t9-10-be bejön szakaszozni. :(

Diarmand jaja,imi a lényeg. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#49506) otto14 válasza Kalos7 (#49488) üzenetére


otto14
senior tag

Link

asd

(#49507) unravel válasza CHaooSS (#49482) üzenetére


unravel
őstag

18d 5h 5m 17s

(#49410) diegho: "Igen, de még így is a felső 0.01%-ba tartozok"

Mielőtt megpróbálod magad ismét félistennek beállítani, megosztanád velünk hány nap játék van mind a négy fiókodon, te felső egy század? 800 nap? :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#49508) Djuree válasza SZN (#49413) üzenetére


Djuree
félisten

baromság, 2 éve prémiummal játszok, ugyanúgy vannak vesztes sorozatok mint győztesek, és nincs 60% win ratem, csak 52%, pedig végig premmel játszottam eddig és ezután is úgy fogok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49509) sith7 válasza unravel (#49507) üzenetére


sith7
nagyúr

(#49510) Djuree válasza Viktoár (#49500) üzenetére


Djuree
félisten

váóóó blue_iron-el egy csatában lenni, az a nem semmi! :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49511) emre válasza sith7 (#49509) üzenetére


emre
veterán

Nem kellene vele foglalkozni, mert ha "véletlenül" törlik a trollkodást meg a flame-et akkor a hozzá kapcsolódó hsz-ek is mennek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49512) arpeen2


arpeen2
senior tag

IS3-at érdemes beforgatni szemből, vagy a V orr miatt felesleges ?

(#49513) #43783936 válasza SZN (#49413) üzenetére


#43783936
törölt tag

Fél éve nyomom prémiummal, közben egy százalékot esett a wr-em.
51%-ról 49,4-ig ment le januárra, és tegnap sikerült végre újra elérnem az 50%-ot.

Szerintem csak szopóágra kerültél.
Tegnap FV215b 183-al 8 lövésből 0 találat volt az egyik csatám, mert amit véletlenül eltaláltam az lepattant.

Utána elővettem, a Jagdtigert, azzal még az a lövés is sebzett (valakit valahol), amit mellélőttem a célomnak.

Ezt dobta a gép, bele kell törődni. :)

(#49514) Djuree válasza arpeen2 (#49512) üzenetére


Djuree
félisten

elvileg felesleges, csak rosszabb lesz ha beforgatod. gyakorlatilag simán átlövöm ha nincs beforgatva...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49515) rolio1 válasza unravel (#49507) üzenetére


rolio1
tag

Szerintem ez a stat dolog arra hasonlít, mint az autóvétel és birtoklás... például nagyon sokan inkább kenyéren és vízen élnek, de a ház előtt ott az új 5-ös bmw, ugyanúgy inkább napokig hellcat és T18 farm megy, hogy jól nézzenek ki a számok.
És közben a bömöst nem tudják tankolni és szervizeltetni, össze-vissza meg van húzva, vezetni nem tudnak, a T10-es tankkal pedig semmit nem tudnak csinálni...mindkettő jól néz ki, de nincs mögötte semmi.
Szerintem ezzel a játékos állománnyal nagyon gáz tankot húzni, nekem sincs kedvem hozzá.
A második, harmadik újrakezdett acc-ról pedig annyit, hogy én nem tudnék mindent elölről kezdeni,úgyhogy inkább becsülöm azt, aki többször nekivág. Az meg, hogy az új acc lila, az talán valóban a tudását mutatja, nincs benne az kezdő bénázás. Ismerősöm is azért adta el a sajátját, mert kérték tőle, a kapott pénzt vissza forgatta, goldot vett, free xp-zett, és így újra a kedvenc tankjaival játszik, a stat gyönyörű lett.

(#49516) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Szevasztok!

Hogyan illetve hol tudom törölni a regisztrációmat a neten?Kezd unalmas lenni ez a játék...

(#49517) Angel1981 válasza Bingisz (#49483) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi, akkor majd meg fogom nézni! :)

(#49518) sith7 válasza emre (#49511) üzenetére


sith7
nagyúr

jogos

arpeen2
mozgasd jobbra - balra, akkor néha pattint

(#49519) Viktoár válasza Djuree (#49510) üzenetére


Viktoár
addikt

Na igen a blue_iron féléktől hullik a hajam.Ezek a 0 dmg-s emberek nem is tudom miért játszanak.

Nyilván mindenkinek vannak rosszabb körei,de azért hogy egyet sem lő/sebez mielőtt kilövik az nonszensz. :U

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#49520) Diarmand válasza #43783936 (#49513) üzenetére


Diarmand
senior tag

Tegnap FV215b 183-al 8 lövésből 0 találat volt az egyik csatám, mert amit véletlenül eltaláltam az lepattant.

Ember, nem mondod, hogy AP-t lősz az FV TD-vel? :(

Szerk: ha nyolc lövésből NULLA talált, akkor mi pattant le?

[ Szerkesztve ]

(#49521) Szilu válasza Medvelászló (#49516) üzenetére


Szilu
tag

Regisztráció a neten? T-home-nál...

(#49522) Medvelászló válasza Szilu (#49521) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Le akarom törölni a játékot meg vele minden szart(account) hogy ne küldözgessenek email-t stb.

(#49523) Szilu válasza Medvelászló (#49522) üzenetére


Szilu
tag

Így tudod ezt megtenni.

De ha hozzászólások helyett beraktad volna a wargaming-et spam listába, már rég meglennél...

(#49524) Szilu válasza arpeen2 (#49512) üzenetére


Szilu
tag

Én picit ferdén szoktam előre megindulni. Szemből mindenki az alját lövi, beforgatva a V lemezeket. Ha sikerül pont jól cikázni, "lecsúszik" a lövés az oldalsó páncélra. Furán hangzik, de rengetegszer bejön.

(#49525) #43783936 válasza Diarmand (#49520) üzenetére


#43783936
törölt tag

Pontosítok: 8 lövésből 3 találat és 0 sebzés.
Amikor 50m távolságból oldalba lövök egy leláncolt scoutot, és lepattan, az már mindent visz. :DDD
Végigpróbáltam a teljes lőszerválasztékot.
Átlag 30-50 csatánként el szokta ezt játszani velem az FV, már megszoktam.
Azért még mindig az viszi a pálmát, amikor csata végén egy afk Ferdi oldalát semmivel se tudtam sebezni 100 méterről. :W
Az egész csapat rajtam röhögött.

(#49526) TESCO-Zsömle válasza Szilu (#49523) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hsz-gyűjtögetés helyett adhattál volna rendes választ a kérdésre... :(((

(#49527) Drenadar: Ennyi erővel a topif 50+%-át törölni lehet, mert olyan dolgokat kérdeztek/nek, amik egy kis keresgéléssel megtalálhatók.

Ja, hogy van, aki azért kérdez magyar fórumon, mert nem tud angolul? IJB.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49527) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#49526) üzenetére


Drenadar
veterán

Bocsi Zsömi de sztem ez volt a Jó válasz. Az hogy valaki még a googlet sem meri használni csak fórumban kérdezni, az ... nem minősítem :D

(#49528) xAttilax válasza #43783936 (#49525) üzenetére


xAttilax
senior tag

Na pont ezért csak arannyal lövök 183-al, mert ha pattanna akkor is 600-800 dmg.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#49529) Medvelászló válasza Szilu (#49523) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Ihi-ihi-ihi,te kis poénos gyerek,fene gondolta volna hogy ott is megtalálom!

(#49530) Szilu válasza TESCO-Zsömle (#49526) üzenetére


Szilu
tag

1. írja ezt egy "félisten", nekem eszembe sem jutott, hogy valaki számolja a hozzászólásaimat :)
2. nem tetszett a kérdés, mert a) szerintem nem választ várt, hanem marasztalást, b) mert sokaknak könnyebb ide beírni - és mást dolgoztatni, mint google-ba, c) mert teljesen felesleges törölni egy acc-ot.
3. megnéztem, és a google által kiadott első találat pontosan leírja, hogyan kell kérni a törlést, elnézést, hogy kettőt kell klikkelnie.

ui: nem tud angolul? regisztrálni is más segített? azt már be sem merem írni, hogy erre is van google megoldás :) Egyébként meg miért ne kérdezhetne, miért ne válaszolhatnék? Kérdésem az, te mit csináltál ez ügyben?

[ Szerkesztve ]

(#49531) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#49526) üzenetére


Drenadar
veterán

saját tapasztalatok alapján az emberek csak simán nagyon lusták, és nem szeretnek válaszok után kutatni egyszerűbb nekik beírni valamit...

(#49532) #43783936 válasza xAttilax (#49528) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én nem szeretek arannyal lövöldözni.
Viszek magammal hármat, de csak akkor töltöm be ha elkerülhetetlen.

(#49533) Diarmand válasza #43783936 (#49532) üzenetére


Diarmand
senior tag

Akkor add el az FV-t. Komolyan mondom. Ugyanis ha ezreseket akarsz lövöldözni, akkor szerezz be egy Jagdpanzer E100-at, az FV TD a HESH-re van kitalálva. Ez nagy igazság.

(#49534) Angel1981 válasza unravel (#49507) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor csak jól rémlett, hogy egyszer azt írta, hogy 4 fiókja van!

Nem látok bele a dolgaiba, és úgy nem is mondok semmit, de mindentől elvonatkoztatva egy második fiókot még meg tudok érteni, extrém esetekben talán még egy harmadikat is.
De egy negyediket? :F
Persze lehet még egy eset; ha valaki gyártja, majd jó pénzért eladja. :)

BTW.
Másnak is úgy tűnik, hogy a Windstorm személyében kaptunk egy olyan pályát, amilyen a Highway volt az átrendezése előtt?
Dél ---> bukta 80% eséllyel :(((

(#49535) Diarmand válasza Angel1981 (#49534) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nekem nem úgy tűnik. A városba mindkét oldalról be lehet érni és a széleken is lehet aratni, mindegy melyik oldalon kezdesz.

(#49536) ddt500hu válasza #43783936 (#49532) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az FV183 semmi másért nem jó csak a gold ammo-ja miatt. Ha azzal nem sebezne 1750-et semmi értelme nem lenne. Lassabban tölt mint a JPZE100, nincs hozzá páncélja se és csak 12 lőszert vihet.

(#49537) Bad Pritt válasza #43783936 (#49532) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De akkor minek mentél el az FV TD-ig? Hát annak a hatalmas HESH sebzés a lényege.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49538) #43783936 válasza Diarmand (#49533) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ez az egyszem tizes vasam , nem fogom eladni, van elég garázshelyem.
És a végére még egy magyaros indok: Sokba került. :DDD

(#49539) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Hali. Nincs új kód? Hol lehet megnézni?

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#49540) Bad Pritt válasza #43783936 (#49538) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem akarlak győzködni, de azt tudod, hogy szándékosan úgy lett kiegyensúlyozva az a td, hogy arannyal legyen igazán effektív?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49541) #43783936 válasza Bad Pritt (#49540) üzenetére


#43783936
törölt tag

Azt nem tudtam, bár gyanús volt, hogy amikor olyannal lőnek, akkor mindig goldskúlóval teszik.

(#49542) Cseri0058 válasza Bingisz (#49470) üzenetére


Cseri0058
őstag

Hány éve játszol?

Úristen én mekkora kocka voltam....1év 2 hónap alatt: 32d 0h 12m 52s ez rengeteg sok

(#49543) Bingisz válasza Cseri0058 (#49542) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát én 2 év 6 hónapnál tartok. Szóval kb. ugyan annyit játszottam naponta mint te. Sok-sok idő...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49544) Cseri0058 válasza Bingisz (#49543) üzenetére


Cseri0058
őstag

én örülök, hogy letudtam róla szokni...azért bekel lássam eléggé ráfüggtem annak idején... :U

(#49545) Djuree válasza Szilu (#49524) üzenetére


Djuree
félisten

is-3-nak senki nem lövi az alját szemből (csak aki nem tudja a gyenge pontokat), mivel a "radiátoron" minden átmegy, ott akár t6 is átlövi.

Mogyesz75: fv 183-al CSAK aranyat lőj, nem sokba kerül mert alig fogsz lőni vele párat, anélkül meg szart se ér.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49546) Bingisz válasza Cseri0058 (#49544) üzenetére


Bingisz
addikt

Na jó, de te egyszerűen csak elmentél WT-zni...:D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49547) Bad Pritt válasza Cseri0058 (#49542) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem 2 és fél év alatt alig több. Tényleg rákattantál akkor : DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49548) Szilu válasza Djuree (#49545) üzenetére


Szilu
tag

Igaz, elnézést.
Én pl alig tudok pár infót a tankokról, de arra emlékszem, hogy talán már több mint egy éve - egy patch után - felvilágosítottak arról, hogy nem az alját kell lőni. Valami oknál fogva én mégis mindig odadurrantok, ha szemben van az ellen, valahogy jobban bevált. Na jó, akkor az alját nem lövi mindenki :B , de oldalt kapni a lövést tényleg megér egy próbát.

[ Szerkesztve ]

(#49549) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok!
Segítségeteket kérem van durván 250.000 SZABAD Tapasztalatom! majdnem minden ágat ha elkezdem 8 asig kitudom húzni! TD-zni, Heavy-zni,Arty-zni szeretek ,bár az arty még csak most tanulgatom elkezdtem a német arty-t és tetszik nagyon! Grille-nél járok!

Az lenne a kérésem, hogy segítsetek már melyik ágat érdemes csinálni?

Ezekre az ágakra gondoltam én:

AMX50B?
T57heavy?
FV215B183?
BC25t?
t110e4
T92 ARTY elkezdtem a német arty-t és tetszik nagyon!
GW E100 ARTY

Vagy ha van még valami más ág amit érdemes akkor segítsetek már.

Hogy ne irjátok le ami már megvan leírom ezek az ágak már megvannak!

is7
e100
WT e100 Imádom :)
t110e5

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#49550) emre válasza Djuree (#49545) üzenetére


emre
veterán

Ehhez képest comettel is csak golddal tudom szemből sebezni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.