Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#49801) Petyus87


Petyus87
aktív tag

A csata utáni, kifagyással(legénység frissítés közben) kapcsolatban még egy észrevétel.
Csak akkor fordul elő, ha megvárom még végigmegy a csata. (Ha pl. meghalok és visszalépek a garázsba, akkor sose fagy ki).
Ha valaki tudja a megoldás, az kérem ossza meg velünk.
Köszöntem előre is!

(#49802) Djuree válasza mefistofeles (#49785) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nincs is item defs a scripts-ben. bemásoltam de nem jó...nem használok hang modot...csak a magyar hangokat.
fasz beléjük mit mókolnak állandóan...ketyeg a prém.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49803) otto14


otto14
senior tag

Nálam nem változtak a hangok, pedig rámásoltam azt a mappát. Gnomefather's engines és HRMOD gun & hit sound modok vannak bent.

asd

(#49804) virkir válasza olcsii (#49799) üzenetére


virkir
veterán

Kapják befele.
Lett volna időm egy órácskát tankolni de inkább elmegyek bóbiskolni. Úgy is k..va korán csörgött ma is a vekker. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#49805) eszakas válasza V.Dave (#49793) üzenetére


eszakas
senior tag

Én így jártam, az eredeti mentését kellett visszatennem :(

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#49806) scyllarus válasza PR0JECTNR56 (#49732) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem sem volt fent semmilyen hangmod, a megadott 2 fájl sem volt a megadott helyeken, mégis kilépett a launcher. Nem vacakoltam sokat, teljes res_mods ürítés után működött. (A Jimbo-t visszaraktam, azzal is jó volt)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#49807) mrszitya válasza ddt500hu (#49734) üzenetére


mrszitya
senior tag

Ugyanez az én esetemben:

AT-2 57% wr + 1.45 sérülési arány + 44%-os túlélés (1061 csata)
AT-8 47% wr + 0.91 sérülési arány + 37%-os túlélés (238 csata)
AT-7 59% wr + 1.21 sérülési arány + 45%-os túlélés (292 csata)
(AT-15 még nincs elég adatom, csak 5 csatám van vele)

Szóval: "Mindet szerettem, de a számok azt mutatják nálam, hogy az AT-8 a leggyengébb közülük. Nem szar, de a másik kettő jobban muzsikál."

:D

---------------------------------------------------------------

Más:

Akinek kilép, és van fenn hangmod (pl. Gnomefather vagy Kriegstreiber-féle WWIIHWA történelmi hangok), kezdheti ezzel a hibakeresést. Nálam is ez volt a hiba oka.

(#49808) jano_77


jano_77
nagyúr

most ez vmi vicc?!?
először leszedett vmi 38MB frissítést, aminek a wgn vmi adatintegritás ellenőrzés futott, majd elkezdett leszedni egy újabb 444MB frissítést! Mindenkinek ezeket szedte le? :F :Y

(#49790) Angel1981: ezt nekem is csinálja az Animated 3 célkereszttel! Nagyon bosszant engem is! :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49809) KisApám


KisApám
addikt

Újra raktam a játékot, biztos ami biztos...

Fel akarom rakni rá a következőt:
Aslain's XVM Mod + ModPack Auto-Installer v3.3.18 (23/03/2014).

Egyszerűen csak "ráeresztem" a WoT könyvtárra és kész?
Aki csinálta, csak így csinálta?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#49810) mrszitya válasza jano_77 (#49808) üzenetére


mrszitya
senior tag

Nem, nekem csak a 38-as jött le. Igaz, azzal is elég sokat pepecselt.

(#49811) Angel1981 válasza jano_77 (#49808) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, +1 infó, köszi szépen!

Az a kérdés továbbra is, hogy a játék alap célkeresztjével csinálja-e?
(HáGé szerint igen.)

(#49812) jano_77 válasza mrszitya (#49810) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem most a 444-es jön, de ki**szott lassan! :W
most mikor végre tudnék játszani...rohadjon meg a WG! :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49814) mrszitya válasza jano_77 (#49812) üzenetére


mrszitya
senior tag

Lehet, valamelyik modod miatt tölt nálad ennyit, ami a res-be települt, így újra tölti az érintett állományokat.

Amúgy ne aggódj, én a frissítés után egy csomót pepecseltem még vele, mivel (nálam is) kifagyott rögtön az indulás után, a történelmi hangcsomag miatt. :)

(#49815) Szilu válasza jano_77 (#49812) üzenetére


Szilu
tag

Nincs wot tweakered (fust, felho kikapcsolas stb.)? En hasznalom, es elvileg frissites elott vissza kene allitani a kiindulasi allapotot, de en mindig elfelejtem... 444.44 MB-ra varok, de ugy erzem, a 14400kps-es modememmel gyorsabban jottek a dolgok :(

[ Szerkesztve ]

(#49816) jano_77 válasza mrszitya (#49814) üzenetére


jano_77
nagyúr

nekem sem indult el a frissítést követően, de az az item_defs mappa másolása úgy néz ki megoldotta a gondot...már a garázsban vagyok...a hangok még nem tudom milyenek lettek, még nem mentem csatát :U :F

(#49815) Szilu: de igen van, használom! Akkor elképzelhető, hogy mindent vissza állított ez a szar alapra!? OMG :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49817) dfsz34


dfsz34
őstag

Komolyan kérdezem, hogy ennél a szánalmas csapatnál van még lejjebb? 53% nyerési esély mellett, tele zöld wn8-as játékosokkal. Bár megfogadtam, hogy nem használom a wn8-t, de eddig a pontig lusta voltam átállítani. Most megtettem a szerkesztőben. Ezek zöldek? Az egész "csata" tartott kb 3,5-4 percig.

[ Szerkesztve ]

(#49818) Angel1981 válasza Chris0321 (#49760) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem az jön le belőle, hogy kicsit mindenhol nehezíteni akarják a kempelők dolgát, ezzel indirekt módon erősítve a heavyket.
Nagyon helyes!

(#49819) Szilu válasza jano_77 (#49816) üzenetére


Szilu
tag

Hat valoszinuleg azokat a beallitasokat buktuk, es nem is fogom merni visszaallitani, amig a 9.0asra nem jon egy uj vezio... Johet megint a sok felesleges csicsa, es a 20fps :(

[ Szerkesztve ]

(#49820) Kakumix válasza KisApám (#49809) üzenetére


Kakumix
senior tag

Miután kiválasztottad a telepítőben, hogy mit akarsz feltenni belőle. A beállítóképernyő után rákérdez, hogy Clean installt (tiszta telepítést) akarsz-e vagyis törölheti-e a res_mod mappában lévő dolgokat a telepítés előtt. Én így szoktam, ha időnként teszek fel más modot is, akkor azt újra bemásolom. Jött ki új verzió én mindenképpen azt telepíteném (és fogom is), a reggeli patch miatt. Lehet, hogy amiatt is történt benne módosítás! Megnéztem a changelogot és a mai 8.11 miatt is történt benne változás, bár ez csak a soundmodok (egy részének) kivételét jelenti.

(#49818) Angel1981: nem inkább a medeket akarják így még inkább helyzetbe hozni? Egy csomó alternatív útvonal van az átdolgozott pályákon is és a bejáratott útvonalak egy része fedezéket kapott és szélesebb lett, hogy könnyebb legyen flankelni. Legalábbis nekem úgy tűnik, hogy a gyors tankoknak kedveznek a változások.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#49822) jano_77 válasza Szilu (#49819) üzenetére


jano_77
nagyúr

lement az első csata:(nem sikerült rosszul - Obj.704-el 4.3K+ dmg és 3 kill)
- hangok FOS lett! :W :O (GnomeFather's hang modok ezek szerint tíltott listás modok lennének?!? mert megkíséreltem újra feltenni, de rögtön nem indul el a játék! WTF?!? :F :Y :W )
- füst meg nyalánkságok nem jöttek vissza és az FPS-em is OK maradt - (Himmelsdorf 70-80)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49823) Szilu válasza jano_77 (#49822) üzenetére


Szilu
tag

akkor van remeny, koszi
...en meg varok...

[ Szerkesztve ]

(#49824) Atlantis


Atlantis
veterán

Kijött Gnomefather-féle hangcsomag javítása. Működik.

jano_77: nem lett tiltott mod, bekerült valami új hang a patch-csel, ami megborította a dolgokat és kitolt az összes hangmod-csomaggal.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49826) Djuree


Djuree
félisten

na nekem a garázsmod miatt nem ment...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49827) Chris0321 válasza Angel1981 (#49818) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem csak az a lényeg, hogy legyenek olyan helyek ahol el lehet rejteni a JT vagy az E-100 alját vagy pl. a T34-on kitudjam ki lehessen használni a negatív lövegkitéríthetőséget. Ahogy nézegettem a videót lesznek megfelelő részek.

(#49828) olcsii válasza Antonius1978 (#49781) üzenetére


olcsii
aktív tag

hát én annyira nem szórakoztam. akkor már utáltam játszani:) mert nyomatni kelett nagyon.
Amugy szerintem T10be a legjobb játszani:d ott megyek szivesen de rengeteget veszitek. és annál rosszabbul érzem magam.
Az öcsém az előbb hivott fel hogy ment a 113 al vesztett vele 4 et:. meg ment a T110 el is azzal is 3 at vesztett. Hihetetlen csatákban volt része. 2 perc alatt 10 tank elesett és hasonlók egymás utánban.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#49829) dfsz34 válasza dfsz34 (#49817) üzenetére


dfsz34
őstag

Még egy gondolat erről a borzalom csatáról. Ha eltekintünk a medáltól, akkor az ellen cromwell 127 dmg + 570 spot-ra kapott pontosan ugyanannyi xp-t, mint én 3289dmg és 2 frag-re.

A medál miatt persze megkaptam a magasabb xp-t, de anélkül ez nagyon durván aránytalan.

Egy olyan cromwell, aki gyakorlatilag alig csinált valamit, az kap ugyanannyi xp-t, mint az, aki utolsó lehelletig védekezett és súlyos sebzést kiosztott. Ez egy nettó baromság ebben a játékban. Teljesen aránytalan.

Ha a győzelemnek ilyen komoly hatást adtak, akkor fordítsanak már b.sszák meg energiát az mm-re is, hogy ilyen vadbarmokat ne sorsoljanak egy csapatba. Ezt nem lehet annyival elintézni, hogy majd a véletlen megoldja.

Ráadásul nem is lenne bonyolult egy sokkal normálisabb elosztást készíteni, de legfontosabb az lenne szerintem, hogy a valós csatában nyújtott teljesítményre adjon xp-t és a győzelemnek lényegesen kisebb hatása kéne, hogy legyen.

(#49830) mrszitya A wn8-al az a baj, ha más kategóriát mutat, mint a wn7, és persze szinte kizárólag szebb színben mutatja a játékos (eddig egy játékos láttam, akinek a wn8 rosszabb volt, meg is jegyeztem magamnak), szóval ilyen esetekben a játékban mutatott teljesítmény mindig, nem túlzok, mindig a wn7-nek felel meg sokkal jobban.

A wn8-al sikeresen megoldották, hogy a népszerű húzótankokkal, mint pl a hellcat, már sokkal nehezebb a statot húzni, de valami totálisan félrecsúszott és nagyon megbízhatatlan.

Ez a baj vele, hogy a wn7 messze messze megbízhatóbban mutatja a játékos várható erejét. A wn8 még béta, szóval van esély rá, hogy kijavítják, de ahogy most van, én csak azt tudom javasolni, hogy így ne használja senki. Nagyon becsapós és átverős, a wn7 messze megbízhatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#49830) mrszitya válasza dfsz34 (#49817) üzenetére


mrszitya
senior tag

Én mondjuk továbbra sem értem, miért ennyire problémás a WN8-at megszokni. Kicsit nagyobbak a legtöbb esetben a számértékek, kicsit más a színezés, ennyi...

A WN7 sem árult el több információt a játékosok pillanatnyi lelki állapotáról, vagy arról, hogy a konkrét tankkal emberünk milyen hatékony, avagy azt hogy épp a fiók tulaja, illetve annak 10 éves gyerkőce játszik, stb. Aztán fordított esetben, ha a piros játékos jelentős fejlődésen ment át az utóbbi csatákban, a WN7 is hallgatott erről, nemcsak a 8. :)

Biztos vagyok benne, hogy a WN7-es időkből is van mindenkinek olyan emléke, hogy a zöld, kék, lila játékos idő előtt feladta a harcot, vagy iszonyat bután kilövette magát. Nekem van egy pár ilyen a memóriámban, ahogy olyan is, hogy piros játékosok taktikusan játszottak.

(#49831) TESCO-Zsömle válasza olcsii (#49828) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mostanában vannak ilyenek. Valamelyik nap én is mentem tesóddal pár hasonlóan csodás menetet...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49832) jano_77 válasza Atlantis (#49824) üzenetére


jano_77
nagyúr

HATALMAS köszönet...tényleg működik! THX :R :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49833) Zadia válasza Atlantis (#49824) üzenetére


Zadia
senior tag

Motorhangok nincsenek? :U

Napfénysüti: Én nem vettem észre,hogy rosszabb lenne,de azt se,hogy jobb.

[ Szerkesztve ]

(#49834) Napfénysüti

Másnak is rosszabbul fut a játék?

Més que un club!

(#49835) mrszitya


mrszitya
senior tag

A Kriegstreiber-féle WWIIHWA hang is frissült. (Minipatch mappában az új fájlok.)

[ Szerkesztve ]

(#49837) jano_77 válasza jano_77 (#49832) üzenetére


jano_77
nagyúr

Esetleg a motorhangok is vannak újak, mert azok viszont nagyon gagyik...most mentem T54- és kiábrándító vol a hangja :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49838) KisApám válasza mrszitya (#49835) üzenetére


KisApám
addikt

Ha nincs meg nekem ez a hangmod, akkor hogyan kell telepíteni:
Mindegyik könyvtára le kell töltenem onnan, amit belinkeltél?
Hogyan tovább?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#49839) Zadia válasza jano_77 (#49837) üzenetére


Zadia
senior tag

De legalább a lövegek hangja nem olyan mint egy légpuskájé.

(#49840) myckey válasza Napfénysüti (#49834) üzenetére


myckey
veterán

:N
nekem úgy fut,hogy utó sem érem. ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49841) Djuree válasza Napfénysüti (#49834) üzenetére


Djuree
félisten

nekem kb. ugyanolyan.

jano_77: nekem nincs bajom az eredeti hangokkal...sztem nem rosszak.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49843) PR0JECTNR56 válasza Napfénysüti (#49834) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én nem tapasztaltam fps romlást vagy gyengülő futási sebességet.

(#49839) Zadia: Magam sem fogalmazhattam volna jobban a löveghangokat illetően, a modnak köszönhetően a Jagdpanther 105mm-es lövege úgy szól, ahogyan elvárható és ez messze esik a gyári WG-s megoldástól.
Mély dördülés, szinte visszhangot hagy maga után, nyikorog, csilingel és hihetővé teszik, hogy az útjára bocsájtott páncéltörő gránát most megy és gerincbe töri bárki ambícióit, aki a lövegcső és a győzelem közé áll.

(#49824) Atlantis: Én is köszönettel adózom, már pakolom is fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#49844) mefistofeles

Na szóval.
Nálam csak azt a 3x megás frissítést töltötte le és bejelentkezés közben kilépett.
Első körben lekaptam mindent a res_mods mappából és hibátlanul ment
Ezután visszaraktam a jacktor modpackot, plusz célzót, plusz szines napi statot és elkövettem a
\res\scripts\item_defs mappát másoljátok rá a \res_mods\08.11\scripts\item_defs-re metódust és minden oké!
Külön hangpack nem volt és most sincs a gépen.

Talán valakinek ez is segít......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#49845) Iron Funeral válasza Diarmand (#49813) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Látom Fjordson is nagy a szárazság, alig vannak levelek a fákon ;] :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#49846) mrszitya válasza KisApám (#49838) üzenetére


mrszitya
senior tag

Csak azokat a hangokat kell letöltened, amiket szeretnél megváltoztatni. Külön csomagba szedte őket a készítő, mint találati hangok (hitsounds), löveghangok (guns), motorhangok (engines) és környezeti hangok (ambiente). (Utóbbi lehet, az összeset tartalmazza, nem tudom pontosan). Nálam például csak a motor- és löveghangok vannak felrakva jelenleg.

Az adott mappát megnyitod, dátum szerinti legfrissebbet letöltöd, majd a minipatch mappából a hozzátartozót is. (Minipatch nélkül kifagyna a kliens).

1. Ezt érdemes mod telepítése előtt megcsinálni, ha még "tiszta" a res mappa:

"A World of Tanks esetében, még a legelső mod telepítése előtt érdemes a játék főkönyvtárának 'res' mappájából az alábbi NÉGY mappát átmásolni a modok számára fenntartott 'res_mods/0.8.11' mappába. Mindezzel számos, modok okozta hiba megelőzhető!"

res / audio + gui + script + text mappák => res_mods/0.8.11

2. Letöltött hangcsomagokat kitömöríted, a kapott res_mods mappákat bemásolod a WOT könytárába. A minipatch fájljai mennek utoljára.

Itt van hozzá demó videó meghallgatni: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/239657-0811-wwiihwa-gunsounds-real-surround-71/

[ Szerkesztve ]

(#49848) jano_77


jano_77
nagyúr

szánalmas csapat?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49849) Jolet válasza jano_77 (#49848) üzenetére


Jolet
őstag

őszinte választ vársz? ;-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#49850) fradi81 válasza jano_77 (#49848) üzenetére


fradi81
veterán

2014-ben? átlagos :)

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.