Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#48951) Angel1981 válasza Bingisz (#48946) üzenetére


Angel1981
veterán

Nagyon köszi! :R
Amíg csak a tájat néztem, úgy voltam vele, hogy "okok, valóban látszik a fejlődés, de azért az állam nem esett le" - aztán megláttam a HD tankokat. :)

BTW.
Jól emlékszem, hogy most 12 HD modell érkezik, de utána minden egyes peccsel egyre többet és többet akarnak berakni? (Mármint exponenciálisan fog növekedni a számuk?)

Simulacrum: amiket felsorolsz, azok mondjuk megérnek kb. 70 eurót.
Akkor 130 volt a tank? Mert ha annyi, akkor még mindig úgy állunk, hogy le kell ülnöm fél órára, és innom egy sört....

Enzolord: ok, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#48952) Enzolord válasza Angel1981 (#48951) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, valami ilyesmit írtak, hogy először a történelmi modellek jönnek HD-ban, és szépen utána a többi

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#48953) Bingisz válasza Angel1981 (#48951) üzenetére


Bingisz
addikt

Év végére le akarják cserélni az összes modellt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48954) Napfénysüti válasza emre (#48941) üzenetére

Mindenképp próbálgatnám a helyedben álcahálóval. TD-ken én ezt pártolom kivéve mondjuk a JT-t amin nem sokat segít.

Egyébként tőled mint ritunos meg jobb játékos kérdezem hogy a ventit tényleg annyira megéri feltenni a tankokra. Mert bevallom én is Djuree gondolatát osztom és inkább más hasznos dologgal szoktam felszerelni a gépeket. Bár pár tankra azért a ventit is feltettem de nem tudom hogy ér-e annyit.

Més que un club!

(#48955) emre válasza emre (#48937) üzenetére


emre
veterán

Azért bírom hogy a sok okoska akiknek mindenről van véleménye meg csak ekézni tudja a másikat szakmai kérdések esetén mély csendben van.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48956) Iron Funeral válasza emre (#48937) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem rakhatsz rá hálót, de nem azért mert olyan jó hanem azért mert a venti önmagában nem ad sokat (ha van BiA a legénységeden akkor más a helyzet). Azt viszont vedd figyelembe, hogy eléggé szűk a horizontális tér amiben mozgatni tudod az ágyút szóval sokszor meg fog törni a hálós bónusz.

Lehet, hogy egy optikával jobban járnál.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#48957) dfsz34 válasza Iron Funeral (#48956) üzenetére


dfsz34
őstag

"ha van BiA a legénységeden akkor más a helyzet"

Az a helyzet, hogy mindegy, van-e BiA egyébként, a hatása független, annyi, hogy összeadódnak, de fele hatás is hatás.

Lassan végzek egyébként a kísérlettel, amikor három prém tankkal (jt8.8, t34 és su12244) nyomom minimum 40-40 csatát, lehetőség szerint minden időpontot kipróbálva (siemka áradat, hétvége, késő délután, este stb) fele csatát prémium kajával és fele csatát nagy javító vagy aut tűzoltóval.

A prém kaja hatása megegyezik azzal mint BiA + Venti lenne bár ez is hozzáadódik nyilván, de a hatásfoka ugyanaz.

Például a JT8.8 elég brutál gép lesz tőle. 132% -os legényekkel például úgy lövöm himmelsdorfon a t28 gyenge pontját, hogy minden lövésem sebez. Ez eléggé wow faktor (az ellen is csak lesett, csalást emlegetett a chat-ben), mert prém kaja nélkül már pattog és BiA + Venti nélkül még inkább, bár azt csak sejtem ki nem fogom próbálni.

Álcaháló, a fene tudja. Önmagában kevés, bokor mögött gyakorlatilag mindegy, hogy van-e, mert úgysem látnak. Meg ahogy te is írod, a TD-ket -kevés kivételtől eltekintve, pl at15- forgatni kell, akkor meg elveszti a hatását egy időre és máris spotolhatnak. Mozgás közben szintúgy. A nagy kempelőknek lehet, hogy jó, de aki egy picit is szeret mozogni és helyezkedni, annak már sokat nem segít.

Én nem használok álcahálót, mert úgy tapasztaltam, hogy nem sokat segít. Nem maradok egy helyen sokat és más modul hasznosabb.

(#48958) Pete55555 válasza diegho (#48892) üzenetére


Pete55555
addikt

Akkor én ezekhez a lilákhoz viszonyítva elég jónak számítok az E-50M-el 2000 átlagsebzéssel? 1000 Wn8-al...

...Szeretem leracsniztatni...

(#48959) scyllarus válasza Bingisz (#48946) üzenetére


scyllarus
veterán

Jól látom, hoyg Pearl Riveren elmozgatták a bázist? Mintha olvastam volna róla máshol is, hogy áttervezik. Rá is fért már nagyon.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#48960) Simulacrum válasza emre (#48955) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én régen nagyon venti párti voltam, most meg már egyre kevésbé. Kezdem osztani diegho véleményét, más lila játékosnál is ezt láttam, hogy csak akkor rak ventit egy tankra, ha van BIA is a legényeken, de még ekkor sem biztos. A kettő együtt már tényleg érezhető hatást ad, külön-külön nem érnek annyit, mintha más raksz fel vagy egyenként más skillt adsz a legényeknek.
Pl. meden én venti helyen legtöbbször optikát használok a rammer éa stabilizáló mellett.
Az álcahálóról kevés a tapasztalatom, mert nem használom, de mivel fix camot ad mindenre jó, még olyan TD-kre is, amik nagyon rossz camoval rendelkeznek.

(#48961) Iron Funeral válasza dfsz34 (#48957) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Minek elcseszni 500k kreditet +5%-ra ha nem éri meg?
Ha van BiA akkor a ventivel összesen +10% jön bónuszba ami elgondolkodtató, de ha tök csupasz a legénységed (tehát nincs legalább 1db 100%-os skill rajtuk) akkor jobban jársz azzal ha nem erőlteted a BiA-t és ezzel együtt a ventit sem, mert egy háló (de mint említettem én inkább optikára szavazok) többet ér mint az a kevés bónusz ami bejön a ventiből.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#48962) diegho válasza zsolthee (#48928) üzenetére


diegho
nagyúr

T57 heavy: optics, stab, gld. Legénység repair, camo. Ez van nálam és 3600 átlagdmg-re jó ez gold nélkül.

(#48963) Jolet válasza diegho (#48962) üzenetére


Jolet
őstag

jó de gondolom te ezek nélkül se lennél sokkal rosszabb

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#48964) Szilu válasza emre (#48955) üzenetére


Szilu
tag

Én a nem forgótornyos td-re nem tennék álcahálót, de ez nem jelent semmit, el tudom képzelni, hogy jól jöhet bizonyos esetekben.

(#48965) Angel1981 válasza emre (#48955) üzenetére


Angel1981
veterán

Lehet azért, mert irrelevánsnak érzik a véleményüket egy 23.000 csatás kék játékos irányába. :)

Mivel az álcaháló a TD-n dob a legtöbbet (15% a teljeshez), szerintem vétek kihagyni!
Sőt, én a töltésgyorsító helyett bino-t tennék, mert 370 méter esetében már jelentős a +25%-os bónusz, és álcahálóval kiegészítve sokan csak "láthatatlan TD-ként" fognak a csatában "észlelni".
Emellett az, hogy 6,75 vagy 7,5 másodpercenként tüzelsz, szerintem majdnem mindegy.

#48957 dfsz34: jól emlékszem, hogy pár hete Te voltál az, aki engem "megszólt", hogy nem alternatíva a "doppingszer", mert még leárazva is túl drága? :)
Csak nem kipróbáltad és rákattantál azóta? :D

[ Szerkesztve ]

(#48966) Bingisz válasza dfsz34 (#48957) üzenetére


Bingisz
addikt

Jt 8.8-on mit áldozol be a csokiért?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48967) Chris0321 válasza mrszitya (#48932) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak azért kérdeztem mert azt írták, hogy akár stat mod mellé is fel lehet telepíteni és mivel én egyáltalán nem értek hozzá gondoltam mielőtt felrakom megkérdezem.

(#48968) diegho válasza emre (#48955) üzenetére


diegho
nagyúr

Én már nem nagyon adok tanácsot, mindenki úgy játszik ahogy akar, vagy ahogy tud. Én más véleményen vagyok szinte mindenről, ami nekem jó, a többségnek nem lenne az.

(#48969) Diarmand válasza dfsz34 (#48957) üzenetére


Diarmand
senior tag

Például a JT8.8 elég brutál gép lesz tőle. 132% -os legényekkel például úgy lövöm himmelsdorfon a t28 gyenge pontját, hogy minden lövésem sebez. Ez eléggé wow faktor (az ellen is csak lesett, csalást emlegetett a chat-ben), mert prém kaja nélkül már pattog és BiA + Venti nélkül még inkább, bár azt csak sejtem ki nem fogom próbálni.

Mivan?

Megjegyzem, hogy a BiA+venti kombó semmi esetben nem ad fix 10% bónuszt, technikailag max ~5,5-t...

(#48970) jr1994


jr1994
addikt

Hű urak, úgy látom a ventilátor nagyon le lett most szólva. Nekem a 24 tankom több mint felén fent van :B drága lesz lecserélni.
Elsőként a kedvenc tankjaimra, Cromwellre Tigrisre és STA-1re tudnátok tippet adni, hogy a ventit mire érdemecs lecserélni?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48971) Angel1981 válasza diegho (#48968) üzenetére


Angel1981
veterán

Ehhez annyit, hogy már jó ideje én sem megyek olyan TD-vel, aminek nincs forgótornya, egyszerűen frusztrálttá tesz egy csomó szituációban.
Maradnak az amcsik, meg esetleg még a magas szintű angolok - esetleg.

Ergo szívem szerint én is azt mondtam volna emre kollégának, hogy hagyja az egész ágat a búsba, és nyomuljon a magas szintű amcsikkal! :))

jr1994: még a super unicumok tanácsait sem kell mindig Szentírásnak venni!
Most itt pár kolléga elmondta, hogy Ő személy szerint nem szereti a ventit, pont.
Lehet, pár óra múlva felnéz ide pár másik, hasonlóan tapasztalt kolléga, aki viszont kiáll mellette. :)
Pl. ahogy elnéztem, QB is felrakja a legtöbb tankjára, Neki bejött, és enyhén szólva nem rossz játékos.
Mérlegelned kell, hogy Te hogy érzed. ;)

[ Szerkesztve ]

(#48972) Bingisz válasza Diarmand (#48969) üzenetére


Bingisz
addikt

A Venti a propeller a lövedék végén, attól gyorsabb éa nagyobb az átütése. :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48973) Chris0321 válasza jr1994 (#48970) üzenetére


Chris0321
addikt

Mik vannak most fenn a ventillátor mellett? Egyébként mindenkinek megvan az az összeállítás amivel szeret játszani pl. én mindenre rakok látcsövet mivel fontosnak tartom, hogy időben meglássam az ellenséget. Igaz, hogy csak álló helyzetben jelent pluszt viszont pár másodperc alatt bekapcsol. Töltésgyorsítót és célzásgyorsítót vagy ha lehet akkor vertikális stabilizátort rakok mellé bár van pár kivétel ha kell a tankra a vizes lőszerrekesz.

(#48974) Bad Pritt válasza jr1994 (#48970) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Cromwellre célzás- meg töltésgyorsító meg most nekem javítós láda van, de majd álcaháló lesz, csak még noobok a legények.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48975) Diarmand válasza Bingisz (#48972) üzenetére


Diarmand
senior tag

Jaja, meg a csokival bekent lőszer kisebb eséllyel csúszik le a páncélról... eszméletlen miket tudnak írni több ezer csatás játékosok.

(#48976) Pete55555 válasza Bad Pritt (#48974) üzenetére


Pete55555
addikt

Cromwellre álcaháló? WTF ?

(#48975) Diarmand Érezd a szarkazmust ember...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#48977) Bad Pritt válasza Pete55555 (#48976) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bezony. Pár hónapja láttam egy srácot, aki full álcával letolt egy 1900 xp-s kört Cromwellel, mert a sok vaksi nem látta meg Murovankán, utána nézegettem replayeket és többen csináltak hasonlókat. Azóta gondolkozom, hogy nekem is így kéne tolnom, csak mostanában nem megyek vele, úgyhogy nem fejlődnek a srácok.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48978) Pete55555 válasza Bad Pritt (#48977) üzenetére


Pete55555
addikt

De azt hogy? A Cromwell egy mozgékony med light tank. Egy helyben állt vele :F

...Szeretem leracsniztatni...

(#48979) Dobi 562 válasza Pete55555 (#48978) üzenetére


Dobi 562
addikt

Passzív felderítés?

(#48980) Bingisz válasza Pete55555 (#48976) üzenetére


Bingisz
addikt

Az gond, hogy csak Diarmand és az én hsz.-emben van szarkazmus...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48981) Diarmand válasza Pete55555 (#48976) üzenetére


Diarmand
senior tag

Komolyan azt hiszed, hogy Bingisznek címeztem a mondatom másik felét? :)

(#48982) Bad Pritt válasza Pete55555 (#48978) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Északról kezdtünk és a varázserdőben bokorról bokorra ment óvatosan, spottolt, utána mikor a déliek kis dzsindzsás dombját kitakarítottuk, bement oda és onnan tovább a déli bázis felé, mert a megmaradt ellenséges tankok ott álltak a domb lábánál, meg a túloldalt. A végén beállt J-1-be a pálya menti ház mellé, ahol a td-k szoktak kempelni és gyakorlatilag közvetlen közelről megszedett mindenkit hátulról.
8-as meccsben én sem szeretek pattogni IS-3-ak meg T34-ek között, elég hamar lecsapnak, főleg a célzás buff óta.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48983) Pete55555 válasza Bingisz (#48980) üzenetére


Pete55555
addikt

Ja, bocsánat, a többi hsz-t nem láttam előtte :W

(#48982) HáGé Hmm... hát nem tudom. Lehet sokszor beválhat, de nem vagyok benne biztos, hogy mindig megérné. Az enyémre még semmi nincs felrakva, utánanézek majd ennek szerintem.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#48984) jr1994 válasza Chris0321 (#48973) üzenetére


jr1994
addikt

A Cromwellnek tényleg jó az álcája, van is a legénységének álca skill, gondolkodtam már az álcaháló felrakásán - scout tanknak is jó szerintem. A felszerelése venti, töltésgyorsító és fix távcső hogy mozgás közben is működjön. Egyébként a legények második skillje fejlődik, most 72%. Első hatodik érzék a többinek álcázás, a második felderítő, helyzetfelismerés, pillanatkép, sima utazás, a töltőnek meg javítás - nem volt jobb ötletem.

STA-1 jelenleg stabilizátor, venti, töltésgyorsító van
Tigrisen ventillátor, töltésgyorsító és mivel nem tudtam dönteni, harmadiknak periszkóp van. A szemét artyk állandóan engem lőnek mert lassú vagyok, nem lenne hasznos a repesz páncél? Meg a vizes lőszerrekesz is hasznos lenne szerintem.

ja, és egyiken sincs BIA és jó ideig nem is lesz még.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48985) dfsz34 válasza Angel1981 (#48965) üzenetére


dfsz34
őstag

"Csak nem kipróbáltad és rákattantál azóta? :D"

Azt már mondtam korábban is, hogy kipróbálom a hatását, terveztem már egy ideje. Még az akcióban vettem 100db prém kaját minden nemzetre, de akkoriban annyiban is maradt a dolog. Aztán pár napja elkezdtem, kellett a kredit is, meg kíváncsi voltam.

Ha lesz végeredmény, akkor leközlöm, de az a helyzet, hogy a JT8.8 esetében tényleg érezni a különbséget, mint a sebész szike, olyan érzés az az ágyú a 132%-os lövésszel. Az is érdekes (bár mondom még van hátra pár csata), hogy a sebzés + spot kb ugyanannyi prém kajával, mint nélküle, csak a sebzés maga kb 300-al magasabb és kevesebb a spot. Magyarul kb ugyanannyi ellenféllel futok össze, csak prém kajával ennyivel lehet többet leszedni róluk, de még változhat az átlag. Még a késő délutáni időpontokat nem próbáltam ki, akkor is sok a siemka.

Anyagilag viszont akárhogy csűröm-csavarom maximum annyit tudok, hogy kitermelem a prém kaja árát, de haszon nem jön belőle. Illetve ami kellemetlen lehet a JT esetében, hogy a tűzoltó helyére megy, arra meg néha nagy szükség lenne, bár eddig 36 csata alatt egyszer gyulladt ki, szóval fene tudja, vállalható kockázat végül is.

A T34 és a SU12244 esetében ugyanaz a nóta, csak ott nem igazán érezni a hatást olyan markánsan. Magasabb sebzés, több xp, de utána kb egálban van a nettó bevétel. Annyit lehet elérni, hogy kitermelem az árát.

Ja igen, és én két nettót is számolok, egyet a normál árral, azzal esélytelen kitermelni és egyet az akciós árral, azt ki lehet termelni.

Kb így áll most a kísérlet, még kb összesen 20 csata hátra van, aztán eredmény hirdetés.

[ Szerkesztve ]

(#48986) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Nekem csak "fix tornyos" TD-im vannak, ezekre a következőket használom:

A töltésgyorsító és bino mindegyiken alap.

Ferdinand, JgTiger - Álcaháló. Elég jó a lövegkitérítésük és gyorsan is céloznak, ezért nem kell a célzásgyorsító.
JgPanzer - Célzásgyorsító sajnos kell.

Az összes orosz és francia lassan céloz, ezért azokon szinte kötelező a célzásgyorsító.

A Foch155-ön viszont a töltésgyorsító helyett ventilátor van.

Legénységnél:
BIA, javítás
Parancsnok: hatodik érzék, mentor
Vezető: kuplung égető, sima utazás
Töltő: előérzet

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#48987) dfsz34


dfsz34
őstag

Biztos jól számol ez a vitris féle wn8 kalkulátor? 5901 sebzés, 521 assist/spot meg 3 frag. Egész jó csata volt, de azért nem kiemelkedő, voltak már sokkal jobbak is ezzel a vassal. 7502 wn8? sokallom

Győzelem!
Csata: Karelia 2014.03.20. 14:56:47
Jármű: Jagdtiger
Szerzett tapasztalat: 3 478 ( x2)
Szerzett kredit: 112 397
Csatában elért Achievement: Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"
WN8: 7502 (100)

(#48988) Angel1981 válasza dfsz34 (#48985) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ha lesz végeredmény, akkor leközlöm, de az a helyzet, hogy a JT8.8 esetében tényleg érezni a különbséget"

Szerintem mindenhol érezni a különbséget! ;)

"Anyagilag viszont akárhogy csűröm-csavarom maximum annyit tudok, hogy kitermelem a prém kaja árát, de haszon nem jön belőle."

Ezzel én is tisztában vagyok, de tényleg annyi a kreditem, hogy nem is érdekel a haszon, a harctéren nyújtott plusz teljesítmény fontosabb.
Arról nem is beszélve, hogy még ha maguk a csaták nullásak is, ha lenyomok egyben 50-et, akkor az eventekkel már legalább 1 milla pluszban leszek...

Kizártnak tartom, hogy ezt a WG hosszú távon fent fogja tartani!
Kinek adnak el így prémtankot? Ki vesz így egyáltalán prémium accot? (A kérdés költői volt, tudom, hogy van aki így is vesz, de kutya legyek, ha többen, mint korábban!)
Szerintem azért spájzoljunk is, és készüljünk a "szűkös esztendőre", mert el fog jönni, akár már idén!

[ Szerkesztve ]

(#48989) Djuree válasza dfsz34 (#48987) üzenetére


Djuree
félisten

és erre csak 2. osztály jár. :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48990) Bad Pritt válasza Djuree (#48989) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az ~1150 alap xp, 2. osztály teteje lehet, teljesen reális szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48991) Chris0321 válasza jr1994 (#48984) üzenetére


Chris0321
addikt

Még nem használtam egy tankomon sem a repeszpáncélt, nem tudom mennyire lenne hatásos az artyk ellen de az biztos, hogy a plusz súly (+1000 kg) miatt valószínűleg kicsit lomhább lenne. Régen nekem is volt rajta vizes lőszerrekesz, aztán a buff után levettek minden felszerelést a tankról de vissza már nem raktam mert nem sokszor sérül meg. Persze te érzed nálad sokszor sérül-e.

(#48992) Bingisz


Bingisz
addikt

Stronk plutoon twich: [link]

Azaz Serious Therat barátommal teszteljük a streamet. Azaz núúboskodunk egy jót. Enjoy! :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48993) dfsz34 válasza Chris0321 (#48991) üzenetére


dfsz34
őstag

A tortoise-ra felraktam a repeszpáncélt a venti helyett és bejött nagyon. Azóta csak nagyon ritkán lövik ki az egyik töltőt, előtte meg egyszer szinte mindig, de volt hogy, kétszer.

(#48994) Diarmand válasza Bingisz (#48992) üzenetére


Diarmand
senior tag

Aranyos gyerekek vagytok, de nem tudom melyikőtök nevet úgy, hogy LLOOOOOOOLLLLLL LLLOOOOOOOOOLLLLLLL LLOOOOLOLOLLL :D Sírva röhögök, bocsi :DDD

(#48995) zsolthee válasza diegho (#48962) üzenetére


zsolthee
senior tag

Mert az gyakorlatilag egy med tank.
Egyébkét játszol nagy, lomha heavyvel vagy TD-vel? Te mit raknál fel egy T34-re? Nem érdekel, hogy más véleményen vagy, kíváncsi vagyok rá. :) Orosz nehéz tankokon mit használsz?

(#48991) Chris0321
T28 prototype-ra én repeszpáncélt tettem háló helyett. Az egyébként is nagy sebességre nem volt hatása, lejtőn még így is kihúzatom 20km/h-ig :DDD
Jó,mert nem döglődik azóta a legénységem, pedig az arty-k szeretnek. Nemrég olyat is tapasztaltam, hogy az eltalált repeszek - amiből ugye egyszerre több is jön - sorozatban lepattant a tankról. Nem volt senki a közelembe, gondolom az arty küldhette rám, de csak a szikrák villantak fel, kárt nem tett a tohonya "kabrióban" . Nálam bevált.

(#48996) Bingisz válasza Diarmand (#48994) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért csináljuk, hogy jól érezzétek magatokat, mi így játszunk, és ezt szeretnénk megmutatni :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48997) Angel1981 válasza Bingisz (#48992) üzenetére


Angel1981
veterán

Nézem! :)
Ez most kivételes, vagy rendszeresíteni akarjátok?

(#48998) Bingisz válasza Angel1981 (#48997) üzenetére


Bingisz
addikt

Rendszeresíteni akarjuk mindenképpen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48999) Máté94 válasza Bingisz (#48992) üzenetére


Máté94
addikt

Hűtőszekrény, konverter... meghaltam! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49000) myckey válasza Bingisz (#48992) üzenetére


myckey
veterán

fasza!
lényeg a hangulat :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.