Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#48351) Drenadar válasza Flickering (#48344) üzenetére


Drenadar
veterán

én rá szoktam szánni a pénzt a havi prémiumra, bár tök feleslegesen mert mostanában alig pár csatát játszom csak... de mikor sokat, akkor többet ér az a +50% xp, hiszen kevesebbet kell játszanom ugyanazért az xpért. a kv1 meg nagyon jól hozza a pénzt, egy t5ös prém picit jobban, de hát pénzbe kerül, valamint mindegyiknek van valami nagy hátránya, vagy páncél szar, vagy a löveg a simához képest egy kivétel van a kínai 5-ös, ott kb ugyanaz a prém meg a nem prém, de a nem prém is elég gyenge...

(#48352) Napfénysüti válasza BloodRay (#48331) üzenetére

Hasonló helyzetben vagyok én is pár tankkal.
Nálam nagy mumus volt az IS-7. Pedig vártam hogy meglegyen de annyira rosszul ment vele a játék hogy valami katasztrófa. El is adtam úgy 40 csata után. Egyszerűen nem éreztem rá.
De így vagyok a 9-es Pattonnal is pedig az jó gép csak nekem nem fekszik. Illetve most visszavettem a KT-t mert még régen megvolt de bénáztam vele. Ezzel a tankkal viszont el vagyok átkozva szerintem. :D Most már sokkal jobban tudok játszani mint anno mikor először megvolt (persze most se vagyok jó ez tény) és még így se megy. Igaz itt hozzá kell tennem hogy még nem fullos a gép és a legénységem is elég tré szóval ez még lesz majd jobb. Alapvetően tetszik is a KT csak még haverkodnom kell vele. Már csak azért is fura ez utóbbi mert van régóta Löwém amivel ugye sokan egyből prémium noobznak és azzal stabilan van 54% wr meg egész tűrhetően megy. Csak ne lenne olyan dög lassú. ;]

Més que un club!

(#48353) Simulacrum válasza BloodRay (#48331) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Eddig hasonló az élmény. Még csak pár csatát mentem, de szedett már ki arty 1400 sebzéssel, a következőben 1500-at adott egy FV. Nagyon más ez már. Egyértelműen nagyon hátul kell vele maradni, csak én így utálok játszani. T9-ben még nincs ennyi brutálisat sebző aranyember, vagyis jóval ritkábban és kevesebb számban.
Megyek vele 50-100 csatát és ha továbbra is ugyanez marad az élmény, akkor mennek vissza az emberek az E-50-be.

(#48354) BloodRay válasza Napfénysüti (#48352) üzenetére


BloodRay
veterán

Csakhogy nekem ez a tank alapvetően a kedvencem a játékban kinézetre(és az első ágam is amit végigvittem anno), úgyhogy ha a fene fenét eszik sem adom el. :) Ezért kellene valami tipp, hogy lehetne pl a páncélját jobban kihasználni, a map-eken randomban hova lenne érdemesebb menni vele. Az igazi az diegho-val platoon-ozás lenne, hogy okuljak, de ugye nem is zaklatnám ilyennel, meg egyébként is csak hétköznap délelőttönként van időm játszani néha. :B

(#48353) Simulacrum -> Én az arty-kat már megszoktam, de igen, az a helyzet amit írsz. Csak én nem fogom eladni a tankot semmiképp. :) Med stílushoz nem érzem elég agilisnek, kicsinek a tankot, td stílushoz meg nincs meg a kellő álcája és sebzése.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#48355) Napfénysüti válasza BloodRay (#48354) üzenetére

Jövő héten délutános leszek ha gondolhatod mehetnénk majd együtt pár csatát, nekem sem ártana gyűjtögetni xp-t meg pénzt. Bár 10-es gépem nincs de 9-esből akad pár a garázsban amivel tudnék csatlakozni (M46 Patton, T-54, Jagdtiger).
Sermi néven emgtalálsz ha gondolod vegyél fel listára. ;)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#48356) BloodRay válasza Napfénysüti (#48355) üzenetére


BloodRay
veterán

Rendben, felírom magamnak, mert legközelebb keddel lesz időm játszani. :)
De akkor kedd-szerda-csütörtök mehetünk valamikor párat délelőtt.
Én BlasiusBorg vagyok a játékban, addig is felvehetsz.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#48357) Drenadar válasza Napfénysüti (#48352) üzenetére


Drenadar
veterán

sose értettem miért kell ilyen miatt eladni egy tankot, főleg egy tízest? :|
a KT-t mondjuk egyszer én is eladtam, de más tankot amit húztam vagy ráuntam (de nem volt kifejlesztve az utána levő) sose...

(#48358) Djuree válasza Drenadar (#48357) üzenetére


Djuree
félisten

én csak az is-4-et adtam el, kellett a pénz és nem nagyon használtam. de 10-est se nagyon használok csak amig újdonság, kb. 30-40 körig, van amit tovább pl. foch 155-öt. van vagy 6 10-esem, el is adhatnám akár őket...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48359) Drenadar válasza Djuree (#48358) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem is van jó pár 10-es tankom amit nem igen használok mostanság, de attól még nem fogom eladni. Elfér... ha meg kell a pénz megyek pár kört a 8-as prémekkel... :)

is4-et szeretem, de mégsem használom... max cw-n.

(#48360) Napfénysüti válasza Drenadar (#48357) üzenetére

Minek tartsam meg ha nem megy vele a járék és nem élvezem. Mellesleg nagy csalódás is volt az IS-7. Majd egyszer lesz helyette másik 10-es anynira nem vagyok ráizgulva hogy csak azért legyen ilyenem mert 10-es gép...

Més que un club!

(#48361) Mister_X válasza Bingisz (#48343) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az be is tenne. Mert ez nem számít hivatalos közleménynek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48362) Drenadar válasza Napfénysüti (#48360) üzenetére


Drenadar
veterán

is7-et én sem szeretem... csak a legendája nagy, és még mindig sokan akarják vinni CWre csupán golyófogónak...

azért mert később még ráérezhetsz, és még lehet hasznos tank, főleg ha buffolják :)

(#48363) Bingisz válasza Mister_X (#48361) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha nem hiszed, olvass utána a streamer csávónak. Stream közben bent felejtette a modot, 4 perccel később kidobták, fél óra múlva visszakapta a resetelt garázsát. Az a mod volt neki bent amelyik mutatta a minimapon, hogy hol dőntöttek objektumokat.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48364) Napfénysüti válasza Drenadar (#48362) üzenetére

Annál annyira nem vágytam hogy ráérezzek. Jagdpanzer E-100 van még igen közel de azt meg se veszem mert nem érdekel egy olyan lomha dög ami vetekszik egy panel méretével. :)
Viszont az E-50M-et tuti megveszem ha eljutok oda. T54-nél még kérdéses ott annyira nem dícsérik a 10-es utódját. Pontosabban inkább úgy hallom hogy a maga tierjében nem annyira jó mint a kistesó.
Esetleg még az E-100 ami majd játszik de az rohadt messze van még.

Més que un club!

(#48365) Angel1981 válasza Ric4m0nd (#48330) üzenetére


Angel1981
veterán

Átolvastam alaposan, élmény volt, köszi! :R

(#48366) Djuree válasza Napfénysüti (#48364) üzenetére


Djuree
félisten

pedig a jgpz igen jó, hihetetlen de jobban félek tőle mint az fv183 alias nagylövőtől. :K vhogy az fv mindig pattan rólam. :DDD a jgpz meg valahogy sose...
t-54-ből az obj140 nagyon jó. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48367) Napfénysüti válasza Djuree (#48366) üzenetére

Na igen, elrettentő ereje van a JPZE100-nak csak baromi lassú az is. Fene tudja de a JT-t eléggé szeretem nem tudom megkockáztatnám-e hogy egy vagon pénzért lecseréljem. Ha nem jönne be a 10-es az nagy bukta.

Ja ezekkel az új gépekkel még nem vagyok teljesen tisztában, obj140-el ellenfélként találkoztam, be is darált. :)
Lehet arra majd ráhajtok a T62A az nem érdekel.

Més que un club!

(#48368) Mister_X válasza Bingisz (#48363) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ennyire rafinált modjaim szerencsére nincsenek. Meg ez már tényleg a csalás kategória...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48369) Vikthor válasza Napfénysüti (#48367) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nekem van 9-es JgTiger és JgPzE100 is. Valahogy a JgTiger jobban kezelhető 9 másodpercenként lő és 560-at sebez papíron, ezzel szemben 1100-at a nagytesója bár 22 másodpercentént, hátránya, hogy olyan lassú, hogy egy 7-es, 8-as medium kinyírja röhögve. Én mostanában nem is játszom vele, amióta kint van a WafentrógerE100, ugye az nagyon baba kis TD... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#48370) Napfénysüti válasza Vikthor (#48369) üzenetére

Na igen, ezektől az új forgótornyos TD-ktől mondjuk herótom van. Kicsit már túl soknak tűnnek a jóból még ha a péncéljuk gyenge is.

Més que un club!

(#48371) Bingisz


Bingisz
addikt

Supertest leaks:

Malinovka,Steppes, Serene coast



Egyre szebb. Már csak normális fű render kéne.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48372) Vikthor válasza Napfénysüti (#48370) üzenetére


Vikthor
nagyúr

azért most így a nerf után nem egy leányálom ezzel játszani okosabban kell rejtőzködni, nem lehet előre menni csak úgy, meg kell várni míg a medek/heavyk elfoglalják a pozijukat és csak utána jössz te ezekkel és mazsolázgatsz..., mindenféleképpen kell 6th sense a Waffentrógerre, mert akkor még esélyed van a meglógásra, bár nem sok még így se... lövedékmágnes ez az új német TD, de amikor észosztáshoz kerül a téma, akkor fülig jimmy leszel... még mindig a legjobb ágyú a játékban sztem ez a 128mm-es automata.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#48373) olcsii


olcsii
aktív tag

Miért nem szerettek tir 10 ben játszani?
szerintem ott különülnek el legjobban a kategoriák erősségei, és igy ott a legjobb játszani szerintem.
bár én mindegyikben szeretek de főleg t10.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#48374) Simulacrum válasza Bingisz (#48371) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Malinovkát sajnálom, mert nekem tökéletes volt így ahogy van. Több tuti helyem volt rajta, ritkán játszottam rossz csatát, ha odakerültem.
Steppest mintha már egyszer átdolgozták volna és szerintem jó most ahogy van szintén.
Serene Coastra mindenképpen ráfért a javítás, mert nagyon egyoldalú pálya volt. Délről ha normális játékosok voltak, akkor simán nyertek főleg a domb miatt.

Én most azt mondom T8 és T9 a legélvezetesebb tierek. T10-ben már egy lövésre kap ki az arty és az FV TD rossz esetben. T7 még szódával elmegy, alatta katasztrófa sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#48375) Angel1981 válasza Bingisz (#48371) üzenetére


Angel1981
veterán

Ezeken alakítottak is, vagy "csak" a grafikus fejlesztést láthatjuk?

(#48376) Bingisz válasza Angel1981 (#48375) üzenetére


Bingisz
addikt

Alakítanak is rajtuk.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48377) joergie


joergie
őstag

Na, tegnap csináltam egy prsc-t csak nektek, érdekességképpen. Hol a "hiba"?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#48378) Zeratul válasza Napfénysüti (#48370) üzenetére


Zeratul
addikt

Na igen, ezektől az új forgótornyos TD-ktől mondjuk herótom van. Kicsit már túl soknak tűnnek a jóból még ha a péncéljuk gyenge is.

Hogy a klasszikus idézzem : Milyen szörnyű, az amcsi forgótornyos TDknek meg páncélzatuk is van.

[ Szerkesztve ]

(#48379) Chris0321 válasza joergie (#48377) üzenetére


Chris0321
addikt

Úgy látom az E-50-en automata tűzoltókészüléket használsz, ennyire hajlamos égni? Én még csak egy csatát mentem vele mert eddig a Panther/M10-en fejlesztettem a legénységét.

(#48380) Kakumix válasza joergie (#48377) üzenetére


Kakumix
senior tag

Az hogy nincs arty nem hiba :), hogy light sincs, az is előfordul. Én ennyiből nem találom ki mire gondolsz. Esetleg segítenél? :)

(#48379) Chris0321: Nem engem kérdeztél, de én ha teszek tűzoltót, akkor automatát teszek, mert 50%-os akcióban bevásárolok belőle és a tűz valószínűségét is csökkenti. Volt olyan próbám, hogy levettem az egyik tankról az automata oltót, mert úgysem gyullad és a következő pár csatában 5-6 alkalommal is égett. Az egyik csatában 3x is. Tettem is vissza gyorsan.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#48381) joergie válasza Chris0321 (#48379) üzenetére


joergie
őstag

Elsősorban nem azért raktam fel az automatát, hanem ugye a jelenléte önmagában csökkenti a motorlövéseknél a tűz valószínűségét, és ez jó taktikának tűnt, amióta fennvolt kb 10szer kezdett el égni a 80-100 csatából(motorlövés azért megvolt minden 3-4. csatában, de ez csak akkor gond, ha egy táras ellövi a lánctalpat, és muszáj visszarakni, és ezután még ellövik a motort, vagy a tracket és a motort egyszerre lövik el). a másik számomra szokatlan lépés magamtól, hogy ammorack elleni védelmet tettem fel(ahelyett hogy a rammolást segítettem volna), mert a torony alatt hajlamosak voltak belőni az ammorackjét még így is. először távcsövet raktam rá, de esélytelen e50-el spottolni, senki se próbálja meg, mert csak ráfázik, hiába 400m a látótávja. tehát a tank kvázi vak, viszont az ágyújával kiválóan lehet ütni, úgyhogy nincs is szükség a spotdmg-re. meg amúgy se érdemes klasszikus medként használni(bár nehéz megállni).

Érdekes, azt kezdtem megfigyelni, hogy vannak tankok, aminek vannak tipikusan mumus ellenfél ágyúi. pl e50-el mindig mindenhonnan belőttem az obj704 frontját, arról hajlamos az ember tier10 ágyúval is pattanni. az e50et meg a lowe lőtte be bárhol bárhonnan. bár valószínűleg nem elég nagy a minta ahhoz, hogy ilyen hosszútávú következtetéseket levonjak, azért mindenesetre ha már feltűnt, valami lehet mögötte.

Kakumix: battle tier:11

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#48382) Pete55555 válasza Bingisz (#48348) üzenetére


Pete55555
addikt

Oké, értem a MOD-okat. Telórol voltam, és nem olvastam végig. Köszi mindenkinek.

(#48349) BloodRay Sidescrapet elég jól lehet vele használni például.
Volt olyan csata, hogy UFP-ről 2 JpzE100 pattant egymás után - oké, rossz szögben lőttek meg, na de akkor is. WTF-E100 is pattant már - meg nem mondom honnan.
Mozogni kell vele folyamatosan, nem szabad megállni, riszálni kell, vagy sidescrape, ha van rá lehetőség. Hasát is érdemes eldugni. UFP-t nehéz belőni, sokan nem tudják, de a tornyát szemből simán át lehet vinni, ezt ki lehet használni, mutatni kell az UFP-t. Ja, és RAM-elni kell vele, irányított ütközés kötelező skill a drivernek.
Szerk: Ez nem sniper tank. Ezzel menni kell, sokkal jobb a páncélja, és a mozgékonysága annál, hogy egy helyben állj. A camoja viszont szar, ezért sem alkalmas campelésre.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#48383) Bad Pritt válasza joergie (#48381) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A battle tier 11 most a legmagasabb besorolás, ez miért lenne hiba?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48384) Drenadar válasza Zeratul (#48378) üzenetére


Drenadar
veterán

Oké és melyik td-vel kuzdenel szívesebben 1v1 ben? Tuti hogy inkább e4et választod mint a wt-t

(#48385) joergie válasza Bad Pritt (#48383) üzenetére


joergie
őstag

Mert nincs tier10es a csatában, csak tier9-esek. elvileg battle tier9-es csatának kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#48386) Bad Pritt válasza joergie (#48385) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát de ilyen régebben is volt. A battle tiert kiválasztja, de nem feltétlen rak be olyan tankot, ami a maximum ahhoz a battle tierhez. Valszeg azért, hogy full 9-es meccset csinálhasson
Én amire emlékszem, az a full 7-es heavy meccs, az 8-as battle tierben készül.
Battle tier 9-ben még 7-es is lehetne. Igazából szerintem van egy ilyen opció az MM-ben, hogy full egyszintű meccseket is összerak néha, színesíti a játékot, de azt a tank saját tierjének megfelelő számú battle tierben nem tudja megcsinálni, mert több lehetőség van kisebbeket berakni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48387) joergie válasza Bad Pritt (#48386) üzenetére


joergie
őstag

Persze, nem hiba, azért tettem idézőjelbe. valószínűleg(biztos) a legalsó tiert veszi alapul a meghatározásához, azaz pontosabban, ahogy írtad kiválasztja a battle tiert, és telepakolja tankokkal. csak azért érdekes, hogy utána nincs visszacsatolás, hogy végül tényleg tier11 csata lett e belőle, vagy csak tier9.

amúgy szerintem ez a legfairebb(ha van ilyen szó), nem panaszkodhat senki hogy 2 tier-el magasabb tankok ellen is ki kell állnia.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#48388) Kakumix válasza joergie (#48385) üzenetére


Kakumix
senior tag

A battle tier nem ugyanaz mint a "sima" tier. Általában a tier 9-es tankok battle tier szerinti 9-11-es csatákba vannak besorolva. Linkelném a wikit, de most éppen valamit hegesztenek rajta és csak az orosz verziót sikerült elérnem.

WotDB ST-1 az itt látható "Fight level" szerintem a battle tier akar lenni.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#48389) Bad Pritt válasza Kakumix (#48388) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt tudja, pont ezért vette észre a furcsaságot. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48390) rolio1 válasza olcsii (#48350) üzenetére


rolio1
tag

Rendben, este akkor 22.00-től leszek, keresni foglak!

(#48391) Flickering


Flickering
aktív tag

Ferdire álcaháló és periszkóp mellé mit ajűnlanátok?

Tiger P-men, T29-en, meg IS3-on meg semmi nincs, azokra is mondanátok valamit?

(#48392) iwu válasza olcsii (#48373) üzenetére


iwu
addikt

mert nagyon soxor dögunalom kempelés van...
tegnap pl az e-75ömmel alsó 5ben voltam, 9 perc után elegem lett, elindultam a varázserdős mappon a domboknál, kilőttek, de felspotoltam 2 e100-t meg egy wt-t. lett 4k spotsebzésem, draw kör 6 ill 7 kilőtt tankkal...
Flickering, én lelkes amatőrként a hevijeimen töltés és célzásgyorsítót hordok, a 3. meg mikor mi...toolbox általában. (is3mon vizes lőszerrekesz)

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#48393) Napfénysüti válasza Zeratul (#48378) üzenetére

Igen csak olyan furcsa hogy volt már egy TD ág és odatettek most mellé ilyen kitalált tankokkal még egy német ágat.
Ágyúban viszont gondoloma fritzek azért jobbak a páncél kompenzálásaként. Na meg a táras ágyú kegyetlen dolog tud lennei ha a kezelője tudja használni.

Bingisz: akkor a többi szereplése tényleg jogos. Azért kíváncsi vagyok a jövőben még milyen tankokat fognak kitalálni. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#48394) Chris0321


Chris0321
addikt

(#48395) Bingisz válasza Napfénysüti (#48393) üzenetére


Bingisz
addikt

Azon az ágon csak a WT E100 ami kitalált.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48396) Angel1981 válasza Flickering (#48391) üzenetére


Angel1981
veterán

Ferdire harmadiknak gun rammer, vagy esetleg venti.

A többire azt mondom, amit én biztosan tennék.
Tiger P: EGLD, és estleg bino, mert sniper heavy
T 29: gun rammer, és szintén esetleg bino
IS-3: vert stab, gun rammer, és esetleg wet ammo rack - bár többen mondják, hogy a töltő safe stowage perkje is elég

Chris0321: jegeltem a KV-4-et egy időre, de most akkor kicsit megint előveszem.

[ Szerkesztve ]

(#48397) dfsz34 válasza Chris0321 (#48394) üzenetére


dfsz34
őstag

Nagyon jó, rágyúrok, KV4-en kell még a motor, akkor fullos lesz és utána az ST1. Nem tudom mennyi időm lesz, de remélem kihúzom az is4-t. Azért 2 milla kredit (plusz az st1 1 milla) elég szép ajándék.

(#48398) Chris0321 válasza joergie (#48381) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is használom pár tankon (E-100, JT, T34) mivel csökkenti a tűz esélyét is és van is raktáron de nem ezt teszek minden tankra csak ha szükséges. Az E-100-al volt, hogy kétszer egymás után kigyújtottak mert nem tudtam a városi pályán elrejteni az alját, kézivel még eloltottam az elsőt de a második alkalommal már végig égtem. JT-n is úgy érzem szükséges az automata, hogy kevesebb legyen az esély az égésre, T34 pedig prém tank azért használom rajta.

Kakumix: Én is nagyon régóta bevásárolok mindíg ha akciósak de eddig inkább csak a kézit vettem, de volt pár akció ami után maradt pár automata és mivel elkezdtem pár tankon használni vettem is hozzá párat. Most is van több mint 1000 összesen kézi javítókészletből, elsősegélykészletből és tűzoltókészülékből. Pár milliót meg lehet ezzel is spórolni.

[ Szerkesztve ]

(#48399) Flickering válasza Angel1981 (#48396) üzenetére


Flickering
aktív tag

Köszönöm a tanácsot, megfogadom! :)

Illetve magyarul az EGLD mit jelent? mert a játék magyar és így fejből nem tudom az angolját.

[ Szerkesztve ]

(#48400) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Csak a félreértések elkerülése végett, átböngésztem a tiltott modok listáját és a leírtak alapján, meg amit itt a topikban olvastam a zoom out mod maradhat, mert ez nem egyenlő a free camera moddal, ugye?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.