Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#48601) diegho


diegho
nagyúr

Még egy dolog. Miért nem mertek lövést felvállalni? Áll egy nagy TD, látjátok a mapon, hogy spotolva van x ellenfél, látjátok, hogy az összes többi ellenfél a másik oldalon van, ti maxon vagytok, a TD 1 lövéses, de nem mertek kimenni elé, bevállalni a lövést, célozni, lőni, megölni, inkább megvárjátok, amíg a csapat odaér, vagy meghal.

(#48602) Bingisz válasza diegho (#48599) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem azért mert bele van égetve az emberek agyába, hogy nem szabad meghalni, különben leolt a csapatod, hogy mekkora núúb vagy. Annyira rá van kényszerítve mindenki a statra, hogy ez lett belőle.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48603) diegho válasza Bingisz (#48602) üzenetére


diegho
nagyúr

De pont emiatt szar a stat, emiatt halnak meg, emiatt vannak a bukták.

(#48604) myckey válasza Bingisz (#48602) üzenetére


myckey
veterán

ez elég érdekes érv
igen gyenge jellem az,aki ilyen random csatákban ad efféle szövegelésekre...mondhatnám ki nem szarja le mit ugatnak csetben ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48605) Švejk


Švejk
őstag

Olvasom a hsz-eket, kedvem támadt Fcm36Pak40-ezni. De ennyi pénzt nem adok érte! :D
Mikor várható olyan akció amilyen karácsonykor is volt, tehát minden prémtank féláron vagy valami ilyesmi? :B

(#48606) emre válasza diegho (#48599) üzenetére


emre
veterán

Nem értelek játszottál eleget, szerintem tudod Te is hogy a játékosok többsége legszívesebben elkerülné a harcot. Ha olyan napja van 1v1-et még bevállal, de ennél összetettebb feladatot képtelen átgondolni, végrehajtani meg pláne.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48607) diegho válasza emre (#48606) üzenetére


diegho
nagyúr

Tudom, de miért? Ez egy tankos harci játék, ha valaki ezzel játszik miért nem harcol? Miért kerüli a csatát, miért játszik direkt a vereségre?

(#48608) Pete55555 válasza Linkin (#48592) üzenetére


Pete55555
addikt

2 percig bírtam nézni. Ha az én fiam (lányom?) ilyen lesz, olyan fülest kap...

(#48599) diegho - és a többi hsz a témában
Megválaszoltad, mikor ezelőtt x alkalommal kifejtetted, milyen retardáltak játszanak.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#48609) Angel1981 válasza Linkin (#48568) üzenetére


Angel1981
veterán

Jaj, ugyan már dehogy!
Ne aggódj, nem lesz semmi baj! ;)

(#48610) Zeratul válasza diegho (#48599) üzenetére


Zeratul
addikt

Félnek a vereségtől. Holott ép a félelmük idézi elő.

(#48611) Angel1981 válasza diegho (#48579) üzenetére


Angel1981
veterán

Az "AVG level" mit takar?
Egyébként látom, bekapcsoltad az encountert. :) Hogyhogy?

#48592 Linkin: ezek talán még rosszabbak, mint Gubicza

[ Szerkesztve ]

(#48612) Kalos7


Kalos7
tag

Csáó!
Klánt keresek magamnak, akik aktívak és minimum hozzám hasonló ""tudásúak"". :)
WN6 értékem 1200, de folyamatosan fejlődök.

(#48613) diegho válasza Angel1981 (#48611) üzenetére


diegho
nagyúr

Az avg tier. Azért kapcsoltam be, mert encounter jó a T57-nek, mivel lassú, ezért visszaérek vele védeni, míg standardban nem biztos.

(#48614) Viktoár


Viktoár
addikt

A minap egy is4 és egy is7 bujkált a szikla mögött mert szemben egy kb 600hp-s jagtiger volt.Egyik sem merte bevállalni azt a ~500-as sebzést hogy kilőjék a szerencsétlent. :U

Nekem kellett odamenni a fél pályán kereszetül és obj704-el bevállalni az esetleges sebzést majd kilőni.

Üdv:Viktor

(#48615) emre válasza Angel1981 (#48611) üzenetére


emre
veterán

Jó pár gép van aminek a tulajdonságait jobban ki lehet ebben a játékmódban használni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48616) Jolet válasza diegho (#48607) üzenetére


Jolet
őstag

ma megyek a klántársakkal szakaszban, mondom nekik menjünk balra, mert arra jönnek sokan mindig...
oké jönnek mondom maradjunk együtt, erre hárman három felé.. persze legyűrtek egyenként minket
amikor meghaltunk mindannyian azt mondják ők erre nem jönnek többet, mert erre sok ellenség van...
:-D

pont ezt kérdeztem tőlük én is, miért ezzel játszanak, ha ennyire zavarja őket ha lőnek rájuk

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#48617) Drenadar válasza Jolet (#48616) üzenetére


Drenadar
veterán

kellene a sims készítőinek szólni, hogy kellene egy Sims of tanks.

Szépen be lehetne rendezni a tankokat, lehetne rá matricát tenni, virágot ültetni rájuk, no meg lenne ilyen szép kis gyakorló pálya, ahol lehetne lövöldözni nekik szép célpontokra. amik nem lőnek vissza. meg stb sok szép és hasznos funkció, amit már a simsből megszokhattak ezek a simsek.

egyeseknek biztos nagy megkönnyebbülés lenne, ha ezzel a játékkal játszhatnának...

a legjobb az lenne mikor lenne egy üveg célpont és be tudnának állítani rá valami nagyon drága és mindent elpusztító töltényt...

(#48618) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

3000 WN8 jónak számít?
Ezt most komolyan kérdezem, mert nem tudom, hogy mennyinek kéne lennie, ami már fasza, WN6-7-et meg már nem látok kiírva. Ezt a 3000-et már lilával írja ki, de az nem jelent semmit tapasztalatom szerint.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48619) Mister_X válasza Bad Pritt (#48618) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ötezer emlékeim a max, diegho-nak van 3500 körül. Tehát baromi jónak minősül :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48620) Bingisz válasza Bad Pritt (#48618) üzenetére


Bingisz
addikt

2350-től lila.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48621) Bad Pritt válasza Mister_X (#48619) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na az zsír, ma kb. 30 meccsre sikerült 3000-et hozni átlagban, zömében Conquerorral, de volt néhány CW meccs is, az értelemszerűen gyengébb lett (többség igénye fontosabb kevesekénél :P). Végre ráéreztem erre a behemótra, már sikerül pattintani is, az ágyú meg fantasztikus, ez a HESH lőszer az egyik legjobb újítás, amit hosszú idők óta kitaláltak a WG-nél.

(#48620) Bingisz: Elég alacsonyra rakták akkor a lila határát, meg az egész számolás is furcsa. 2200 még a legrosszabb napokon is simán megvan, pedig akkor azért el szokott borulni az agyam és megyek meghalni 1 perc után... :U

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48622) Mister_X válasza Bad Pritt (#48621) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan azzal a játékkal játszunk? :F Nekem talán egy vagy két menetem volt 2700 fölött és már akkor is le voltam hidalva magamtól, mert azok tényleg jó menetek voltak. Pontosabban be lett darálva az ellen és én voltam a daráló. Ha odateszem magam, akkor is 1700 környékére jön ki... ennyivel magasabban osztályozza a T8-10-et a T7-nél?

Más: Excelsiorral egészséges a 4075 Potential Recieved Damage? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48623) diegho válasza Mister_X (#48622) üzenetére


diegho
nagyúr

Wn8-nál mindegy a tier. Nekem Tigris és IS a két top wn8-ban.

(#48624) Bad Pritt válasza Mister_X (#48622) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én ma 4500-al kezdtem, az volt a korábban ide is belinkelt Conqueror ász kör, a többit nem nézegettem külön.
1700 átlag is már elég jó, nem vagy haszontalan játékos. :P
Nekem uccsó 1000 meccsre kb. 2400-at ad, ráadásul rohamosan nő, mert újra megyek T-62-vel, ami elég mokány jószág, szóval kíváncsi leszek milyen értékre áll majd be. :))

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48625) Pete55555 válasza Drenadar (#48617) üzenetére


Pete55555
addikt

Hatalmas ötlet, írd meg nekik :DDD :C

...Szeretem leracsniztatni...

(#48626) Viktoár


Viktoár
addikt

A mai mm nagyon utál engem. :D A csapatom kétharmada mindig piros játékosokból áll.

Nem lehetne egy olyat bevezetni hogy aki piros az ne játszhasson t7 felett? :U

Legyen narancs vagy sárga és akkor mehet feljebb.Így csak ragad rá valami hogy hogyan kellene játszani és mindenki azon lenne hogy nyerjenek.

Ki kellene érdemelni a magasabb tiert. :K

Üdv:Viktor

(#48627) Amfiton


Amfiton
tag

En nem tudom,hogy ki hogy van vele,de ez a kis t110e5 nagyon fasza kis tank.Ezzel a tankkal vannak a legjobb koreim tier 10-be.Mindenkinek csak ajanlani tudom!!!

(#48628) Mister_X válasza Viktoár (#48626) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még jó, hogy az MM nem skill alapú... nem szokás mindig stat alapján ítélni. Most reggel is tele voltam 25-40% közötti meccsekkel, a többsége gyönyörűen le lett hozva. Hajnalban a legjobb játszani, tényleg. Kényeztet a WoT: "jé, még nem kaptál Spártai medált, tessék", "itt egy Acélfal kiérdemelted", "szokás szerint te voltál a nambörvan, itt van +75k kredit", aztán reggel hat, újraindul a szerver és elborul a matchmaking agya. Berakja az Excelsioromat két másik T5-ös társaságában T6-os meccsbe, többször is. Átváltok IS-2-re, megkapon az ellenfél Panther M10 platoontól, hogy az én durvaanyámat, a kék Hellcatjük is elküld melegebb éghajlatra. Aztán T9. Sebaj, még kék a mai stat...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48629) Djuree


Djuree
félisten

ez a t-54 vmi überfasza kis dög! azthinnéd hogy kicsit sebez meg papír és nem tudod befolyásolni a csaták menetét. nem a lóf*szt!
simán ki lehet osztani 2-3k dmg-t úgy hogy észre sem veszed, meg jó kis spot dmg-t. ha forgatod meg pattint is ahogy kell. persze nagy vasak ellen nem kell arcoskodni szemből, ő hátulról szereti, a kis hamis. :D
azt hittem szenvedés lesz, de összehoztam a hétvége alatt 44k xp-t vele. bár a 10-eseket nemigen veszem meg, ez a med stílus általában nem az én világom. a nagylövő td-k mókásabbak. egy obj704-el nekem jóval nagyobb a játékélmény.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48630) Simulacrum válasza Bad Pritt (#48624) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nagyon érdekes ez a WN8. Én most sokat toltam E-50-el az akció miatt, azóta meg E-50M-el. Szerintem közepes vagyok velük átlagsebzés alapján, mégis lila WN8-at hozok velük. Lehet diegho T7-el brutál, de én úgy vettem észre T9-es és T10-es tankokkal közepes játékkal is lila WN8 jön. Nem igazán tetszik ez az új számítás. Szerintem én inkább max. kék szinten tolom, ahogy a WN7-em is írja. Valahogy én azt jobb értéknek vélem.

Jó mondjuk arról elképzelésem sincs, hogy piros WN8 hogyan lehet valakinek. Ha azonnal kilő az arty vagy egy FV td akkor is tudok legalább kettőt sebezni, az meg már citromsárga WN8 szokott lenni. :D

[ Szerkesztve ]

(#48631) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Ma már csak ezért a meccsért megérte elindítani a játékot. Ezt a meccset bátran mutatnám meg külföldi fórumon is. Úgy gondolom, hogy ha nem is hibátlan (az A44-et nem vettem észre a térképen először és a VKB lánclövését is elrontottam, pedig számíthattam volna rá, hogy mozogni fog, illetve mikor a Foch-t kiszedi a T54, akkor valószínűleg kilőhettem volna) tökéletesen mutatja be, hogy szerintem hogyan kell light harckocsival játszani.
Különösen ajánlom ezt a visszajátszást az artystáknak, tessék megnézni milyen egy élvezetes kör ebben a játékban, mi az amit én játéknak tartok és mi az, amiért szeretem a WoT-ot.
A végén már gondolkodtam a döntetlenben, de úgy voltam vele, a Foch miatt meg kell próbálnom megnyerni, mert éreztem, hogy neki ez egy nagyon jó köre lesz.
Sem sebzésben, sem xp-ben nem kiemelkedő kör, de belülről élményben az eddigi legjobb körömnek éltem meg mióta játszom.

replay

(#48632) Angel1981 válasza diegho (#48613) üzenetére


Angel1981
veterán

Ja, értem, köszi!

Azt hittem kezdetben egy-egy ilyen screenshotodnál, hogy az adott járgányra vetítve méri, hogy mi volt az átlag Battle tierje!
Egy Cromwellnél, Cometnél, IS-nél ez még tök hihető is volt, egy T57-nél a 7.XX eléggé furcsa volt, ezért kérdeztem :)

#48615 emre: persze, vágom, nekem nincs is bajom az Encounterrel (nem úgy az Assaulttal, és a Confrontation-nel), csak még korábban mondta diegho, hogy "első, és legfontosabb szabály! csak és kizárólag standard battle-t játsznuk!" :)

[ Szerkesztve ]

(#48633) emre válasza Angel1981 (#48632) üzenetére


emre
veterán

Ezen kívül a tuti hely kifejezést is kellő óvatossággal kell kezelni.
Egyébként nálam csak a nemzeti csata van kikapcsolva.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48634) Angel1981 válasza emre (#48633) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ezen kívül a tuti hely kifejezést is kellő óvatossággal kell kezelni."
Mármint? :)

"Egyébként nálam csak a nemzeti csata van kikapcsolva."
Én kb. a 20. alkalom után kapcsoltam ki az assaultot, mert agykukit kaptam tőle, hogy védésnél - ahol az ellenség tálcán kínálja magát - a sok marha a szélrózsa minden irányába kirohan, és legyilkoltatja magát.

Van a régi mondás, hogy tizenegyest nem lehet jól védeni, csak rosszul lőni - assault védést nem lehet "jól" nyerni, csak hülyén elveszíteni!

A Confrontation esetében már az előzetes infók alapján úgy láttam jónak, ha kikapcsolom - a fórumos beszámolók nagy részét elnézve nem is bántam meg!

[ Szerkesztve ]

(#48635) emre válasza Angel1981 (#48634) üzenetére


emre
veterán

Erről egy személyes tapasztalatom volt. Ketten a szakaszból elmentek egy tuti helyre, és egy perc múlva végük volt. Majd meló után bővebben. De elég annyi hogy játékos és legénységi skill alapu a dolog. Tegnap csináltam közel 7k spot damaget E100-al, de ettől az még nem erre való, és nem is javaslom senkinek kipróbálni mert ez akkor és ott jó volt, de nem látom esélyét hogy ezt még egyszer ugyan így le lehetne játszani. A tuti hely majdnem mindig az adott szituációtól függ.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48636) Simulacrum válasza Angel1981 (#48634) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Most ki van nálam kapcsolva az assault, de kövezzetek meg úgy érzem a kulcs a védekezés esetében pont a támadás. Ha mindenki beáll védekezni, akkor nagyon kis helyre betömörülve könnyedén közelít meg az ellenség minden oldalról és nem tudsz úgy fordulni, hogy ne találjanak hátba vagy oldalt. Én amúgy is utálok kempelni és a legtöbb védekezéses meccsemen mentem előre és legtöbbször győztünk.
Én abszolút úgy találom, hogy támadni sokkal könnyebb, pont a leírtak miatt. Ha csak védekezik az ellenfél és nem Borsigokkal van tele, akkor minden oldalról bekerítve könnyedén lehet nyerni.

(#48637) dfsz34 válasza Simulacrum (#48636) üzenetére


dfsz34
őstag

Lehetnek pályák, ahol valóban sikeres a támadás, pl Karelia, már többször nyertünk úgy, hogy egy nagyobb csapat fel a hegyre (mindkét oldalon működik) és ott a túlerő gyorsan bedarálja az ellenfelet. A kulcs ott van inkább, hogy mi történik ezután? Ha elindulnak körbe sokan artyt meg td-ket vadászni, akkor az ellenfél gyakran röhögve befoglal a másik irányból, de ha kicsit okos a csapat és visszazár, akkor tuti a győzelem.

Erlenberg lehet az ellen példa. Ott, ha kitámad a csapat, szinte borítékolható a vereség. Nem is szeretek védeni.
Szinte már abból megmondható az eredmény, hogy mennyien mennek B-C2-be, mert aki odamegy, általában ott is pusztul. Ráadásul elég gyorsan, mert még annyi eszük sincs, hogy legalább ne tegyék ki magukat a snipereknek, akik a kastély körül nyüzsögnek. A pálya módosítás után a bázist már nagyon nehéz védeni kevés tankkal (korábban volt a domb, meg csak a hídon jöhettek és akkor sikerült a bravúr elég gyakran), ha az ellenfél ott áttör. Annyira, hogy volt már kb 15-20 védésem ott és eddig egyszer sikerült csak megállítani az ellen foglalását, igaz, akkor kaptam 7 medált azért a csatáért, mert két foglalást is meghiúsítottam, de ez az egy eset, amire emlékszem.

Ha kevesen mennek ki oda, akkor még van remény vagy ha az ellen valami furcsa véletlen miatt nem ott támad nagy erővel.

A másik hülyeség, amikor nem megy ugyan a csapat B-C2-be, de nagy erővel elkezd támadni a másik oldalon, bedarálja az ellenfelet és elmegy körbe artyt meg TD-t vadászmi, miközben az ellenfél röhögve elfoglalja a bázist.

Erlenberg védés szerintem a legnehezebb, hiába lenne relatív könnyű megnyerni egy bunkervédelemmel, de ez soha nem jön össze és túl sok moron pusztul el vagy megy világkörüli útra és kész, garantált a vereség.

[ Szerkesztve ]

(#48638) Jarod1


Jarod1
addikt

sziasztok, lehet valahogy szélesképernyőssé tenni a játékot ha teljes képernyőre teszem? 17 es laptopom van és teljes képernyős módban csak 2 csíkkal az oldalán jelenik meg..

(#48639) L-e-f-i-e válasza Jarod1 (#48638) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Játékon belül a beállításoknál egyszerűen állítsd át a képarányt.

=^-^=

(#48640) csapee válasza Jarod1 (#48638) üzenetére


csapee
senior tag

16:9-es monitoron nekem nincs csik. Mekkora a nativ felbontasa a laptopnak ill. a jatekban mennyi van beallitva?

Csapee

(#48641) Simulacrum válasza dfsz34 (#48637) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Karelia védés szerintem a legnehezebb ezen játékmódban. Egyszerűen nincs jó fedezék a hegyen kempelő TD-k ellen. Ha van egy jó med vagy light aki spotol középen, akkor az a pálya még jó játékosokkal is nagyon nehezen védhető. Általában csak akkor nyertem ott védést, ha az ellenfélnek nem volt TD-je és senki nem volt a hegyen, de ez rettentő ritka. Az egyik oldal lenyomása körbe lehet az egyik megoldás különben éppen. Pont az a lényeg, hogy el kell menni a hegyen levő artyért és TD-kért különben nincs esély max. esetleg a kivárás és időre játszás.

Erlenbergen B2-be, C2-be menni tényleg nem jó terv, ott mindig a másik oldalról mentem körbe és ahogy írod hátulról betámadtam az artyt és a várban levőket. Sokszor nem jön be, de más ötletem nem nagyon volt. Esetleg, ha sok a TD a védekező félnél akkor lehet spotolni a hídnál nekik a bázist és akkor esetleg lehet védeni. De igazad van ezen a pályán a legtöbb védés azért nem sikerül, mert sok tank veszik B-C2-ben és ezzel már el is megy a csata.

Valószínűleg a Sigfried Line-on levő assault a legkiegyenlítettebb, ott azt vettem észre azon múlik a csata, hogy a támadók hol jönnek. Ha a magaslat felől északon, akkor könnyen nyernek a védők, de a ha másik oldalon, illetve középen a városban, akkor nagyon nagy esélyük van a nyerésre.

(#48642) dfsz34 válasza Simulacrum (#48641) üzenetére


dfsz34
őstag

A hegyen kempelő TD-k nem látják be a teljes területet. A térkép széle felé kell igazodni illetve ott a rengeteg szikla, ami takar.

Az igaz, hogy a térkép faragása közben elég komoly előnyt adtak a támadóknak. Mindkét oldalon simán spotolási távolságra lehet menni egy közepesen gyors tankkal is, mert korábban lehetett lőni a kis surranó völgyekbe érkező ellent, de most már takarásban lehet meg közelíteni onnan, ezért lenne fontos megfelelő erővel kitámadni. Egy hiba azért van a támadásban is, legritkábban csinálják azt, hogy egyik irányba menjen jelentősebb erő és a másik irányba max 1-2 olyan, aki nem harcol, inkább csak feltartja az ellenfelet. Ezzel szemben kb eloszlik az erő és így az ellenfélnél lehet az előny, ha ők jobban csoportosítanak és valamelyik oldalon áttörnek.

Az a baj a közép résszel, hogy a sok moron, mind ott marad nyílt terepen a bázis közvetlen közelében és akkor tényleg elég egy scout, aztán végük. Azt sem értem, hogy sokan kitolatnak a fedezékből, miután lőttek, mintha az segítene rajtuk, pedig akkor tényleg több lövést kaphatnak, ráadásul oldalba kapják, ahelyett, hogy csak picit mozognának, esetleg ráznák az elejét, talán lepattanót lő az ellenfél. Sokkal értelmesebb dolog, akármennyire is kempelésnek látszik, mint tolatni, aztán olyankor ki az aki figyel még arra is, hogy a tank segge ne lógjon ki?

(#48643) Chris0321


Chris0321
addikt

(#48644) bigobert válasza Chris0321 (#48643) üzenetére


bigobert
tag

A T-54 HD modellnek a hátán lesz a rönk.

Remélem ez a legfontosabb feladatuk.

(#48645) Bingisz válasza bigobert (#48644) üzenetére


Bingisz
addikt

Pedig ne tudd meg, hogy mekkora hiszti volt miatta...XD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48646) Simulacrum válasza dfsz34 (#48642) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az igazság az, hogy én azért kapcsoltam ki ezt a játékmódot, mert sajnos a játékosállomány jelentős része nem igazán tudja mit kellene tenni és így sajnos elvész ennek a módnak a jósága.

(#48647) Bad Pritt válasza Bingisz (#48645) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mit tegyek, ha egyszer rusnya az oldalán? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48648) dfsz34 válasza Chris0321 (#48643) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem akárják ezt az undorító szemkifolyató hátteret megváltoztani?

Ki kellett másoljam notepad-ba a szöveget, mert ha pislogtam, akkor csíkokat láttam.

(#48649) Chris0321 válasza dfsz34 (#48648) üzenetére


Chris0321
addikt

Nemrég változtattak rajta eddig sokkal feketébb volt a háttér.

(#48650) vJokka


vJokka
aktív tag

Mai menü: Mákos tészta malac sülttel :DDD

Victory!
Battle: Sand River 2014.03.17. 14:55:42
Vehicle: M24 Chaffee
Experience received: 7 354 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 96 953
Battle achievements: Sharpshooter, Orlik's Medal, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Rep

Végén az AT-7-el jól elbalpéniszkedtem :W

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.